Gdy mama choruje. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 22:49   #61
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Gdy mama choruje.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was kiedy to Wy chorujecie a dziecko np. jest zdrowe.
Staracie sie go nie zarazić, nie całujecie np.
Jak Was całkiem połamie, a dziecko chce wyjść na spacer i przynosi Wam buty pod nos a nogi odmawiają posłuszeńtwa.
No to zależy jaka to choroba, tak poważnie to byłam do tej pory chora 2 razy - raz jak córka miała coś ponad pół roczku to rzeczywiście chyba jeden dzień przeleżałam w domu, nosiłam wtedy maseczkę na twarzy bo miałam wirusowe zapalenie gardła. Ale ogólnie było ciepło już wtedy, więc jak się czułam ok, to wychodziłam z nią z wózkiem posiedzieć na ławeczce. A drugi raz niedawno, to zaraziłam się od córki więc leżałyśmy razem wegetując aż nam obu zrobiło się lepiej

Cytat:
Nas dopało i wszyscy własciwie się juz wychorowali ale ja nie wyleżałam i się ciągnie strasznie choróbsko, tatalnie nie mam siły i czuję straszne wyrzuty sumienia ze nie daję wyjść z dzieckiem rady na dwór.
Mam poczucie ze nie mogę sobie pozwolić na chorobę i jak na złość się rozłożyłam
No bez przesady. Lepiej trochę posiedzieć w domu niż zafundować sobie jakąś przewlekłą i ciężką chorobę np. zapalenie płuc Pozbierasz się to i wyjdziecie.

Chciałam też uzupełnić swoją wypowiedź z zeszłego roku:
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja tam sobie wyobrażam, że czegoś nie umiem, na ten przykład nie umiem zatankować samochodu - serio, serio. I tez ktoś może powiedzieć, żem debil nie nauczony rzeczy oczywistych. Ale jednak nie umiem. Zazwyczaj proszę pana ze stacji żeby mi wlał, jeszcze żaden nie odmówił
Nauczyłam się
Lepiej późno niż wcale
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:56   #62
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Gdy mama choruje.

Ja wychodzę chyba że mi słabo albo mam mdłości ( migreny). Dziś wyszłyśmy i dziecię lepiej się czuje psychicznie, ja też, ale fizycznie to nie powiem.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.