Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 17:50   #3181
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

To podobne do mnie tj kolory podkładów.. też jestem w okolicach 020 diora i jedynki Guerlain Ja używam c1 i to jest idealny dla mnie kolor
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:56   #3182
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To podobne do mnie tj kolory podkładów.. też jestem w okolicach 020 diora i jedynki Guerlain Ja używam c1 i to jest idealny dla mnie kolor
i c1 to zoltawy odcien?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:57   #3183
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak c1 to żółtek. Ja jestem jasna ale wyraźnie żółta... Linia c to żółtki))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:00   #3184
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak c1 to żółtek. Ja jestem jasna ale wyraźnie żółta... Linia c to żółtki))
ok, dziękuję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:44   #3185
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja mam c2 i jest super ☺
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:46   #3186
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja pewnie latem zaprzyjaźnie się z C2 mam n2 ale jest różowy i za ciemny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 22:38   #3187
karmen00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
jaki podkład do mojej cery?

Mam 15 lat i mam problem z trądzikiem, nie jest on taki straszny ale jak się pojawią wypryski to nie schodzą z twarzy kilka tygodni. Moja twarz jest również zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie oraz występują naczynka. Dodam jeszcze, że na czole występują zmarszczki mimiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzić. Jaki podkład/ krem bb najlepszy? Proszę o pomoc.
karmen00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 08:16   #3188
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez karmen00 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i mam problem z trądzikiem, nie jest on taki straszny ale jak się pojawią wypryski to nie schodzą z twarzy kilka tygodni. Moja twarz jest również zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie oraz występują naczynka. Dodam jeszcze, że na czole występują zmarszczki mimiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzić. Jaki podkład/ krem bb najlepszy? Proszę o pomoc.
Pytania o podkłady zadajemy w tym wątku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:33   #3189
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez karmen00 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i mam problem z trądzikiem, nie jest on taki straszny ale jak się pojawią wypryski to nie schodzą z twarzy kilka tygodni. Moja twarz jest również zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie oraz występują naczynka. Dodam jeszcze, że na czole występują zmarszczki mimiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzić. Jaki podkład/ krem bb najlepszy? Proszę o pomoc.
Jesteś bardzo młoda więc na Twojej twarzy nie powinny występować zmarszczki. Obstawiam, że źle pielęgnujesz skórę i dlatego Twoja skóra jest mniej elastyczna na czole niż powinna w tym wieku. Wypryski też nie powinny trzymać się kilka tygodni na twarzy.

Napisz czego używasz do twarzy i jaki masz typ cery (sucha, tłusta, mieszana, normalna).
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:30   #3190
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo młoda więc na Twojej twarzy nie powinny występować zmarszczki. Obstawiam, że źle pielęgnujesz skórę i dlatego Twoja skóra jest mniej elastyczna na czole niż powinna w tym wieku. Wypryski też nie powinny trzymać się kilka tygodni na twarzy.

Napisz czego używasz do twarzy i jaki masz typ cery (sucha, tłusta, mieszana, normalna).
Ja mam 19 i na czole mam dwie kreski takie mimiczne -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 10:21   #3191
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam 19 i na czole mam dwie kreski takie mimiczne -_-
Jak miałam 20 lat to też takie mi się zrobiły, ale zmieniłam pielęgnację na bardziej nawilżającą i nawet jak mrużę czoło to szybko mi się ono wygładza.

EDIT: Pielęgnacja skóry nic jednak nie da jak się pali papierosy. Wtedy trzeba albo rzucić palenie, albo zmienić dietę. Zmarszczki w wieku nastoletnim nie powinny występować w zdrowym i dobrze pielęgnowanym organizmie.

Edytowane przez Kori_Yoitama
Czas edycji: 2015-03-20 o 10:31
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 11:04   #3192
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Jak miałam 20 lat to też takie mi się zrobiły, ale zmieniłam pielęgnację na bardziej nawilżającą i nawet jak mrużę czoło to szybko mi się ono wygładza.

EDIT: Pielęgnacja skóry nic jednak nie da jak się pali papierosy. Wtedy trzeba albo rzucić palenie, albo zmienić dietę. Zmarszczki w wieku nastoletnim nie powinny występować w zdrowym i dobrze pielęgnowanym organizmie.


Poza tym niektóre linie na naszej twarzy wynikaja po prostu z jej budowy.. Mogą pogłębiać się z wiekiem ale generalnie to że nie mamy twarzy jak tafle wody nie jest wada a moze wynikac z budowy twarzy. Ja zawsze miałam dwa lekkie załamania na czole... Od dziecka. To nie zmarszczki. Taka budowa
Problem jest gdy te "zmarszczki się pogłębiaja, lub gdy pojawiaja sie zupelnie nowe.
Generalnie palenie obok opalania to najgorsze co można zafundować cerze... Plus alkohol z tym że jeśli nie mamy problemu to nie pijemy codziennie...wiec i tam palenie gorsze...

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam 19 i na czole mam dwie kreski takie mimiczne -_-
Tez takie miałam teraz mam 6 lat wiecej ...zastanawiam sie nad wypelnieniem ale sie troche boje efektu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karmen00 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i mam problem z trądzikiem, nie jest on taki straszny ale jak się pojawią wypryski to nie schodzą z twarzy kilka tygodni. Moja twarz jest również zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie oraz występują naczynka. Dodam jeszcze, że na czole występują zmarszczki mimiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzić. Jaki podkład/ krem bb najlepszy? Proszę o pomoc.
Słońce. Wymieniłaś tak dużo problemów że ciężko coś wymienić. Wiem że będąc młodą kobietką chce się jak najlepiej wyglądać ale obawiam się że masz szerszy problem . Z tego co piszesz masz przesuszoną skóre, wypryski i rumień.... ( jeśli jie przesadzasz)
Ja myślę że najpierw DOBRY dermatolog a potem minerały.
Uwielbiam podkłady ale nie ma pewności że nie pogorsza Ci one stanu cery.

Jaka jest Twoja pielegnacja?
Czy używałaś kosmetyków kolorowych wcześniej?
Napisz coś więcej!

Ściskam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 11:07   #3193
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość


Poza tym niektóre linie na naszej twarzy wynikaja po prostu z jej budowy.. Mogą pogłębiać się z wiekiem ale generalnie to że nie mamy twarzy jak tafle wody nie jest wada a moze wynikac z budowy twarzy. Ja zawsze miałam dwa lekkie załamania na czole... Od dziecka. To nie zmarszczki. Taka budowa
Problem jest gdy te "zmarszczki się pogłębiaja, lub gdy pojawiaja sie zupelnie nowe.
Generalnie palenie obok opalania to najgorsze co można zafundować cerze... Plus alkohol z tym że jeśli nie mamy problemu to nie pijemy codziennie...wiec i tam palenie gorsze...
Szczerze mówiąc ominęłam w swoim wywodzie "zmarszczki" spowodowane budową twarzy, bo takie coś nie pojawia się z dnia na dzień i raczej je widzimy już od dziecka. Osobiście mam takie pod oczami, bo są głęboko osadzone, ale nigdy tego nie uznawałam jako zmarszczki do zwalczania xP Raczej używałam korektora pod oczy który ich dodatkowo nie podkreśla - i tyle.

Założyłam więc, że dziewczyny pisały o zmarszczkach które się u nich pojawiły, a nie które zawsze były na ich twarzach.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 11:12   #3194
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ominęłam w swoim wywodzie "zmarszczki" spowodowane budową twarzy, bo takie coś nie pojawia się z dnia na dzień i raczej je widzimy już od dziecka. Osobiście mam takie pod oczami, bo są głęboko osadzone, ale nigdy tego nie uznawałam jako zmarszczki do zwalczania xP Raczej używałam korektora pod oczy który ich dodatkowo nie podkreśla - i tyle.

Założyłam więc, że dziewczyny pisały o zmarszczkach które się u nich pojawiły, a nie które zawsze były na ich twarzach.
Pewnie i masz racje napisalam o takich bo sama majac 18 lat sadzilam że to ze starości się pojawia a miałam je zawsze dlatego o nich napisalam bo choc ie musi tak być i absolutnie nie twierdze że kolezance sie zdaje to warto sie nad tym zastanowić.
Jako młode dziewczyny czasami nie zwracamy na to uwagi, później jako nadal młode ale starsze dziewczyny wydaje się nam czasami że to już starość nadciąga podczas gdy jakieś naturalne załamania zawsze mamy sa tylko bardziej lub mniej widoczne wz z nawilżeniem skóry
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:51   #3195
chellaria
Welcome to Jamrock
 
Avatar chellaria
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 905
Wyślij wiadomość przez ICQ do chellaria
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

..Hey, kupiłam Revlon Cs - ''podkład legendę''.
Po prostu ideał! Krycie (którego b. teraz potrzebuję) i utrzymywanie sie na twarzy bez poprawek cały dzień . No po prostu nie wiedziałam, ze istnieją taaakie podkłady.. Ale.. No własnie, ale mam cerę mieszaną
i okazało się ze ten podkład nieźle zapycha. Po zmyciu go wieczorem twarz jest szara, pory zatkane i praktycznie zawsze jakis nowy syfek, zaczerwieninia. Bardzo źle wpływa na moją cerę.
Nie chce sie z nim rozstać bo efekt jaki tworzy jest nieziemski, ale lecze twarz z trądziku. I w takim układzie koło sie zamyka.. maskowanie, leczenie, maskowanie, leczenie.

I teraz moje pytanie brzmi: czy jakaś baza załatwiłaby problem zapychania? Może gdyby podkład nie wdzierał się w pory, to nie narobiłby szkód czy mam sie nie łudzić i poszukać innego podkładu?Jesli tak, to co polecacie?
Mój typ cery:
mieszana (strefa T tłusta, policzki suche) chyba z tendencją do zapychania
czego oczekuję od podkładu? : dobrego krycia, koloru jasnego żółtka, dobrego utrzymywania sie na twarzy przez kilka/kilkanaście godzin
istanieje taki?
__________________


Edytowane przez chellaria
Czas edycji: 2015-03-20 o 19:56
chellaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:00   #3196
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja szukam coś w podobie jak moja poprzedniczka. Mam cerę mieszaną, ostatnio sporo suchych skórek. Z drugiej strony mam sporo problemów z wyskakującymi krostami, ostatnio też świeceniem. Całą zimę uzywałam REVLON CS. Byłam bardzo zadowolona, mimo iż mam skórę podatną na zapychanie, to nie zauważyłam po nim jakiegoś kosmicznego wysypu. Jednak jest to dość ciężki podkład. Teraz, gdy robi się cieplej, to uczucie ciężkości na twarzy po całym dniu jest dla mnie nie do zniesienia!

Powielam pytanie- czy jakiś dobrze kryjący podkład, utrzymujący się dość dlugo, jasne żółte odcienie i do tego LEKKI w ogóle istnieje?!
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:40   #3197
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Ja szukam coś w podobie jak moja poprzedniczka. Mam cerę mieszaną, ostatnio sporo suchych skórek. Z drugiej strony mam sporo problemów z wyskakującymi krostami, ostatnio też świeceniem. Całą zimę uzywałam REVLON CS. Byłam bardzo zadowolona, mimo iż mam skórę podatną na zapychanie, to nie zauważyłam po nim jakiegoś kosmicznego wysypu. Jednak jest to dość ciężki podkład. Teraz, gdy robi się cieplej, to uczucie ciężkości na twarzy po całym dniu jest dla mnie nie do zniesienia!

Powielam pytanie- czy jakiś dobrze kryjący podkład, utrzymujący się dość dlugo, jasne żółte odcienie i do tego LEKKI w ogóle istnieje?!
Pytanie o taki podkład przewijało się tutaj(i na wątku o jasnych podkładach) już tyle razy, że nie da się zliczyć, użyj wyszukiwarki
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:53   #3198
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Ja szukam coś w podobie jak moja poprzedniczka. Mam cerę mieszaną, ostatnio sporo suchych skórek. Z drugiej strony mam sporo problemów z wyskakującymi krostami, ostatnio też świeceniem. Całą zimę uzywałam REVLON CS. Byłam bardzo zadowolona, mimo iż mam skórę podatną na zapychanie, to nie zauważyłam po nim jakiegoś kosmicznego wysypu. Jednak jest to dość ciężki podkład. Teraz, gdy robi się cieplej, to uczucie ciężkości na twarzy po całym dniu jest dla mnie nie do zniesienia!

Powielam pytanie- czy jakiś dobrze kryjący podkład, utrzymujący się dość dlugo, jasne żółte odcienie i do tego LEKKI w ogóle istnieje?!
Droga Tolu... Odpowiadam 3)666326:63 raz shiseido sun protection ma żółtki, jest trwały i lżejszy niż revlon... Ale nie lekki..
Nie nie ma opcji żeby podkład nie podkreślał suchych skorek( jeśli pojawiły sie ostatnio to może być to wina podkładu...lub zimy) Ew jakiś lekki dewy bb
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-03-20 o 21:55
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:35   #3199
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Tak sobie przeglądałam podkłady shiseido i z sun protection został tylko jeden kolor sp70, za to wszędzie dostępny jest uv protective w 3 odcieniach. Wie ktoś o co chodzi? Już tylko ten będzie dostępny? bo patrząc na stronie producenta, ten uv protective nie ma za dobrych opinii.
http://www.houseoffraser.co.uk/Shise...efault,pd.html
http://www.houseoffraser.co.uk/Shise...efault,pd.html
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 15:43   #3200
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tak sobie przeglądałam podkłady shiseido i z sun protection został tylko jeden kolor sp70, za to wszędzie dostępny jest uv protective w 3 odcieniach. Wie ktoś o co chodzi? Już tylko ten będzie dostępny? bo patrząc na stronie producenta, ten uv protective nie ma za dobrych opinii.
http://www.houseoffraser.co.uk/Shise...efault,pd.html
http://www.houseoffraser.co.uk/Shise...efault,pd.html
Na makeupally ma ocene 4,3(ze 150 recenzji)Na stronie producenta są dwie bardzo niskie oceny z 7 recenzjimoże wiec to niezbyt miarodajne...
Sp 70 musi być bardzo ciemny... Ja mam teraz sp 30 i będę polować na sp 10.. Nie wypowiem się o sp 70 dodam tylko że mam jasną cerę i nie widziałam nigdy " na żywo ' sp 70 ... W mojej perfumerii są kolory od 30 do 70 chyba ... Ponożej 30 nie ma (

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Poprawiam się , z 350 opini ma 4,3 ...trudno o lepszą... Z tym że nie jest to podkład idealny ale w moim odczuciu świetny.

http://www.makeupalley.com/product/s...-SPF-42-PA+++-[DISCONTINUED-&-REFORMULATED]/Shiseido-/Liquid
Kurcze nie wiem o co chodzi z tymi odcieniami... Chyba go nie wycofują...(???)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-03-21 o 15:52
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:47   #3201
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Na makeupally ma ocene 4,3(ze 150 recenzji)Na stronie producenta są dwie bardzo niskie oceny z 7 recenzjimoże wiec to niezbyt miarodajne...
Sp 70 musi być bardzo ciemny... Ja mam teraz sp 30 i będę polować na sp 10.. Nie wypowiem się o sp 70 dodam tylko że mam jasną cerę i nie widziałam nigdy " na żywo ' sp 70 ... W mojej perfumerii są kolory od 30 do 70 chyba ... Ponożej 30 nie ma (

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Poprawiam się , z 350 opini ma 4,3 ...trudno o lepszą... Z tym że nie jest to podkład idealny ale w moim odczuciu świetny.

http://www.makeupalley.com/product/s...-SPF-42-PA+++-[DISCONTINUED-&-REFORMULATED]/Shiseido-/Liquid
Kurcze nie wiem o co chodzi z tymi odcieniami... Chyba go nie wycofują...(???)
Patrząc na to, że nie ma już żadnych odcieni tylko jeden ciemny, raczej zastąpią go tym protective, przynajmniej tutaj w uk. No nic odpuszczę go sobie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 19:43   #3202
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Patrząc na to, że nie ma już żadnych odcieni tylko jeden ciemny, raczej zastąpią go tym protective, przynajmniej tutaj w uk. No nic odpuszczę go sobie.
mcholipka... Na wszelki wypadek zrobie zapas... Kupie nowy protective i dam znać jaka jest różnica

Właśnie sprawdziłam swoje shiseidziaki.......wstyd ... Nie zauwazyłam że jeden to protection a drugi protectiv.... Spróbować je jutro porównać?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-03-21 o 19:50
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:50   #3203
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
mcholipka... Na wszelki wypadek zrobie zapas... Kupie nowy protective i dam znać jaka jest różnica

Właśnie sprawdziłam swoje shiseidziaki.......wstyd ... Nie zauwazyłam że jeden to protection a drugi protectiv.... Spróbować je jutro porównać?
hehe jak będziesz miała chwile to pewnie nie ma pośpiechu. Ja już myślę o podkładzie na wiosnę i właśnie nie mogę się zdecydować, shiseido czy mac face and body.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:52   #3204
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe jak będziesz miała chwile to pewnie nie ma pośpiechu. Ja już myślę o podkładzie na wiosnę i właśnie nie mogę się zdecydować, shiseido czy mac face and body.
Ja mam oba ale też nie mogę się zdecydować który wole...

Nawet zrobiłam takie prywatne porównanie. Korzystając że tż pod prysznicem, wrzucam

Krycie:
Shiseido- średnie do pełnego
F&b - bardzo lekkie na upartego do średniego.

Trwałość:
Shoseido-12-14 h
F&B do 10

Adaptacja ze skórą( widoczność)
Shiseido- jest widoczny choć nie tak jak DW czy Everlasting
F&B - prawie brak.

Zdjęcia:

Shiseido- dramat... Największa wada podkładu i nie chodzi mi nawet o odbijanie światła tylko oto że skóra wygląda w nim na zmęczoną starą i szarą.
F&B świetnie wychodzi na zdjęciach.

Wykończenie:
Shiseido- u mnie nie jest to mat a satyna
f&b - u mnie dewy, gdy mam b.suchą skórę wtedy satyna

Właściwości użytkowe:
Shiseido- wodoodporny, z wysokim filtrem, można się w nim tarzać wycierać. On jest
f&b- wodoodporny, brakt filtra, nie współpracuje z filtrami, nie ściera się , można używać jako rajstop


Kolorystyka:
Shiseido- marna... Sp 10 jasny żółten niedostępny w PL sp 30 jestbdość ciemny
F&b- super, odcieni jest masa , niestety c1 nie jest aż tak jasny jak ja bym chciała.




Cena a jakość / pojemniść
Shiseido- 30 ml ok 140 zł.. Jak na górną półkę jest niedrogi, cena jest uczciwa ale wiadomo to bardzo względne
F&b - 120 ml 150 zł....po prostu tanio
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-03-21 o 21:11
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:03   #3205
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam oba ale też nie mogę się zdecydować który wole...

Nawet zrobiłam takie prywatne porównanie. Korzystając że tż pod prysznicem, wrzucam

Krycie:
Shiseido- średnie do pełnego
F&b - bardzo lekkie na upartego do średniego.

Trwałość:
Shoseido-12-14 h
F&B do 10

Adaptacja ze skórą( widoczność)
Shiseido- jest widoczny choć nie tak jak DW czy Everlasting
F&B - prawie brak.

Zdjęcia:

Shiseido- dramat... Największa wada podkładu i nie chodzi mi nawet o odbijanie światła tylko oto że skóra wygląda w nim na zmęczoną starą i szarą.
F&B świetnie wychodzi na zdjęciach.

Wykończenie:
Shiseido- u mnie nie jest to mat a satyna
f&b - u mnie dewy, gdy mam b.suchą skórę wtedy satyna

Właściwości użytkowe:
Shiseido- wodoodporny, z wysokim filtrem, można się w nim tarzać wycierać. On jest
f&b- wodoodporny, brakt filtra, nie współpracuje z filtrami, nie ściera się , można używać jako rajstop


Kolorystyka:
Shiseido- marna... Sp 10 jasny żółten niedostępny w PL sp 30 jestbdość ciemny
F&b- super, odcieni jest masa , niestety c1 nie jest aż tak jasny jak ja bym chciała.




Cena a jakość / pojemniść
Shiseido- 30 ml ok 140 zł.. Jak na górną półkę jest niedrogi, cena jest uczciwa ale wiadomo to bardzo względne
F&b - 120 ml 150 zł....po prostu tanio
O dziękuję Ci ślicznie. Właśnie obawiam się tych odcieni w shiseido, że będę pomarańczowa albo różowa. No i jednak wygląd twarzy na zdjęciach powinien się dobrze prezentować. O jeszcze mi się przypomniało, że jakiś czas temu miałam ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-de-teint.html i moja skóra nie polubiła się z nim dusiła się, miałam strasznie ściągnietą twarz, a co ciekawe używałam go w lecie, gdzie wtedy mam fajną mieszaną cerę. Więc jednak nie będę ryzykować, tylko wezmę maca Ty teraz używasz c1? bo myślałam żeby wziąć c2 i mieć od razu na lato. I do tego puder maca mineralize skinfinish natural. A jeszcze co do filtrów, może z tym się polubi, on jest strasznie lekki i szybko się wchłania. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:29   #3206
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Loyd - Normalnie używam 180 CS Revlon. Na zdjęciach widzę, że C1 to kolor bardziej zbliżony do 150 CS. C2 jest sporo ciemniejszy od C1?
W MACu można dostać próbki?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-03-21 o 22:37
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:44   #3207
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

ja swego czasu używałam CS 180 a teraz z Maca f&b C2 i jest dla mnie idealny - bardzo ciemny nie jest ładnie się wtapia
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:49   #3208
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja swego czasu używałam CS 180 a teraz z Maca f&b C2 i jest dla mnie idealny - bardzo ciemny nie jest ładnie się wtapia
A już robiłam symulację zamówienia C1 Właśnie nie wiem, bo tu przed chwilą ktoś pisał, że C2 na lato... A ja mam jasną karnację (180 CS jest idealny, tak samo jak 130 Nearly Naked i 004 Photoready). Nie chcę też wtopić, bo jak kupię C1 i nie będzie pasował to zostanę z ogromną butlą.

Testowałaś może C1?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:52   #3209
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A już robiłam symulację zamówienia C1 Właśnie nie wiem, bo tu przed chwilą ktoś pisał, że C2 na lato... A ja mam jasną karnację (180 CS jest idealny, tak samo jak 130 Nearly Naked i 004 Photoready). Nie chcę też wtopić, bo jak kupię C1 i nie będzie pasował to zostanę z ogromną butlą.

Testowałaś może C1?
nie , nie testowałam , ale testowałam studio fix nc15 i jak dla mnie za jasny a nc20 idealny więc od razu celowałam w c2
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 23:00   #3210
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
nie , nie testowałam , ale testowałam studio fix nc15 i jak dla mnie za jasny a nc20 idealny więc od razu celowałam w c2
OK, dzięki.
Może Loyd jeszcze napisze czy dla niej jest lepszy kolorystycznie CS 150 czy 180.
C2 w dużej pojemności ma wyczerpany zapas na stronie MACa.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.