Hamburg, Niemcy - tanie noclegi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 23:04   #1
miood7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27

Hamburg, Niemcy - tanie noclegi


wybieram się ze znajomymi do heide parku w połowie sierpnia i korzystając z okazji chcielibyśmy zwiedzić Hamburg. Czy któraś z was może była tam ostatnio albo mieszka i mogłaby mi polecić jakieś niedrogie hostele niekoniecznie w centrum miasta? Podkreślę, że będzie nas pewnie z 10 osób albo i więcej, więc może istnieją jakieś miejsca, które mają zniżki dla takich grup?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

*mam nadzieję, że takiego tematu nie było, używałam wyszukiwarki, ale mogło mi coś umknąć
miood7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 23:12   #2
mucik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

W Hamburgu polecam Meininger Hostel w dzielnicy Altona - niedrogo, a standard bynajmniej nie-hostelowy.

Poza tym - couchsurfing - taniej się nie da
Może być problem z taką dużą grupą, ale zawsze można próbować znaleźć więcej niż jednego hosta.

Pozdrawiam!
mucik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 23:19   #3
mucik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

Hm, właśnie wysłałam odpowiedź, ale coś ją wsiorbło.?

W każdym bądź razie - Meininger Hotel w dzielnicy Altona - przyjemnie i standard bynajmniej nie-hostelowy za to ceny hostelowe.

Poza tym - couchsurfing
Może co prawda być problem ze znalezieniem miejsca dla tak dużej grupy, ale zawsze można znaleźć więcej niż jednego hosta.

Pozdrawiam
mucik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:03   #4
miood7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

wielkie dzięki za odpowiedz zaraz sprawdzę ten hostel.
myślałam o couchsurfingu, ale raczej nie wypali to na tym wyjeździe, bo żadna z osób, które jadą nie ma doświadczenia, więc ciężko będzie nam niestety coś znaleźć..
miood7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:04   #5
miood7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

przejrzałam dokładnie ofertę tego hostelu i jestem wręcz zachwycona muciku bardzo dziękuję Ci za ten namiar! i mam jednocześnie parę pytań. Rozumiem, że tam byłaś, więc orientujesz się może albo nawet mieszkałaś w 8-osobowym dormitorium? Chodzi mi o to czy poza łóżkami pozostaje tam jakiekolwiek miejsce na poruszanie się? Nie mamy zamiaru siedzieć w pokoju całymi dniami, aczkolwiek jadę z koleżanką i 5 facetami i chciałybyśmy mieć choć trochę swojej przestrzeni A drugie pytanie otyczy kuchni (która jak rozumiem jest dostępna dla wszystkich za darmo?!). Jakie są tam warunki? I jeżeli jest dla wszystkich to czy panuje tam wieczorami duży tłok, można spokojnie coś ugotować? i w jakich godzinach jest czynna?
będę bardzo wdzięczna jeżeli poświęcisz chwilę i rozwiejesz moje wątpliwości
miood7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 04:48   #6
mucik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

Hej hej,
cieszę się, że podpowiedź była trafiona
Faktycznie mieszkałam w 8osobowym dormitorium, jedna z osób z naszej wycieczki nawet w 10osobowym - i muszę przyznać, że w obu standard był na poziomie jak na hostel. Pokoje całkiem przestronne, klaustrofobia nie grozi Pamiętam, że były nawet zasłony - takie duże kotary, którymi można było zasłonić swoje łóżko jeśli chciało się spać i mieć tym samym trochę prywatności. Część łóżek - chyba 2, były w ogóle w osobnej wnęce, jakby dodatkowym małym pokoiku. Plus do tego toaleta i prysznic osobno w każdym pokoju, co też jest dobrym rozwiązaniem.
Kuchnia jest dostępna dla wszystkich za darmo, niestety nie wiem w jakich godzinach (chociaż wydaje mi się, że całodobowo z tego co pamiętam - ale głowy nie dam) no i nie wiem jak z tłokiem w owej.. ale w innych hostelach nigdy się jakoś nie spotkałam z sytuacją, żeby się nie dopchać do garnka Także mam nadzieję, że będzie ok

Pozdrawiam i udanego hostelowania! I w ogóle wyjazdu
mucik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 14:52   #7
miood7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

Super, zwłaszcza z tymi zasłonami dobry pomysł, żeby mieć chociaż chwilę prywatności Z tą kuchnią też fajnie, zwłaszcza, że Hamburg jest strasznie drogi, a jak będziemy sami gotować to chociaż na jedzeniu uda nam się zaoszczędzić
Dziękuję bardzo za odpowiedź, naprawdę mi pomogłaś!
miood7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 20:46   #8
mucik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hamburg, Niemcy - tanie noclegi

Proszę bardzo
mucik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.