Obgryzione paznokcie ze zdjęciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 10:26   #1
aniusia1650
Raczkowanie
 
Avatar aniusia1650
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 122
GG do aniusia1650

Obgryzione paznokcie ze zdjęciami


Witajcie. ! ! !

Na wstępie powiem, że to mój pierwszy wątek

Moim problemem jest obgryzanie paznokci od kiedy pamiętam. Próbowałam róznymi sposobami i nic nie działa. Wpadłam na pomysł aby wstawiać tutaj zdjęcia swoich obgryzionych paznokci. Może gdy każdy popatrzy na swoje zdjęcia a także innych jakoś to na nas zadziała wstawiajmy przed, w trakcie i po - może to NAM pomoże

WALCZMY Z TYM STRASZNYM NAŁOGIEM
__________________
"szczęście to radość z tego co się stało z naszym udziałem"
aniusia1650 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:43   #2
aniusia1650
Raczkowanie
 
Avatar aniusia1650
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 122
GG do aniusia1650
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Więc na początek pokażę mój horror
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LGIM1028.jpg (77,5 KB, 3461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LGIM1030.jpg (84,1 KB, 2182 załadowań)
__________________
"szczęście to radość z tego co się stało z naszym udziałem"
aniusia1650 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:12   #3
Lougess
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań.
Wiadomości: 610
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

a więc ja od gimnazjum walczyłam z obgryzaniem paznokci, kilkakrotnie miałam próby nie obgryzania ale udawało mi się nie obgryzać ich co najwyżej miesiąc :/ paznokcie wyglądał przeokropnie, nie kobieco, zakrywałam je w towarzystwie, krótkie, nierówne, poprzez długotrwałe obgryzanie zmienił się kształt płytki. Czasem obgryzałam je na tak krótko, że palce mnie bolały tak iż nie mogłam nić robić.

Pewnego dnia, obgryzłam je tak, że nie byłam w stanie sama założyć skarpetek to mnie zmotywowało i uświadomiło mi moją głupotę. Gdy troszkę odrosły spiłowałam je na równiutko, pomalowałam i postanowiłam nie obgryzać, leci 4 miesiąc a ja cieszę się moimi równiutkimi, dłuższymi paznokciami Zazwyczaj mam je spiłowane, ale tak iż mogę na nich wykonać francuski
Dodatkowo podziałało na mnie motywująco to, gdy w początkowej fazie nie-obgryzania podczas rozmowy z kolegą mojego TŻ-ta, usłyszałam z jego ust, że nic nie obrzydza go u dziewczyny tak jak obgryzione paznokcie, gdyż wydaje mu się ona przez to zaniedbana i odrażająca :/

Dodam, że nie działały na mnie żadne środki do malowania paznokci, których gorzki smak miał powstrzymywać od obgryzania

To by było na tyle, mam nadzieję moje kochane, że zmotywujecie się i przestaniecie obgryzać swoje pazurki i już niedługo zobaczę tu ich zdjęcia i będą śliczne, zadbane Powodzenia i duuuużo silnej woli
__________________
I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś,
Nigdy nie jest za późno i lepiej późno nic wcale!
Lougess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:48   #4
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

tez walcze
dokladnie od 17 stycznia, jak narazie silna motywacja i juz widze efektykup sobie odzywke i codziennie maluj paznokcie
ja uzywam sh nailgrowth miracle i jest super, paznokcie sie wzmocnily i nie wygladaja juz jak wczesniejnajgorsze sa pierwsze tygodnie jak paznokcie powoli rosna i to troche demotywuje ale jak juz odrosna...
powodzenia w zapuszczaniu

ja jeszcze codziennie wieczorem wsmarowuje w skorki olejek rycynowy podobno pomaga

Edytowane przez marcelina7
Czas edycji: 2011-02-01 o 13:50
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:01   #5
aniusia1650
Raczkowanie
 
Avatar aniusia1650
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 122
GG do aniusia1650
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Do marcelina 7
Super może wstaw zdjęcie jeśli się uda - patrząc na czyjeś postępy można powiedzieć ja też tak mogę
ja na razie maluję zwykłym utwardzaczem do paznokci ale zastanawiam się nad odżywką z AVONu na wzrost paznokci. Nie wiem czy ona działa ale wmówię sobie to może podziała
__________________
"szczęście to radość z tego co się stało z naszym udziałem"
aniusia1650 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:15   #6
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

to moje paznokcie po ok tygodniu stosowania zlotej odzywki SH,
nie mam mozliwosci wklejenia teraz aktualnego zdjecia ale paznokcie juz mi podrosly od tamtego czasu bo dalam rade lekko opilowac .
narazie za bardzo nie chce ingerowac w ich wzrost bo gdy beda juz za opuszek wystawac to chce isc do manicurzystki dlatego narazie rosna "na dziko"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0362.jpg (50,3 KB, 2773 załadowań)
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:07   #7
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

U mnie widać duże efekty Nie obgryzam już dwa tygodnie, ładnie się wyrównały, lekko się wydłużyły, a były do połowy opuszka niestety końcówka mi sie zaczyna daleko przed końcem opuszka
Wcieram odżywke nivea, później dam zdjęcia bo narazie nie mam jak
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 16:34   #8
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

odżywkę NIVEA?? Pierwsze slysze, że oni mają odzywki do paznokcia?? Powiedz proszę co to za odżywka
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:51   #9
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Heh, to nie jest do końca do paznokci To jest normalna taka do ust ale że dla mnie była za tłusta to pomyślałam że będe wcierać w płytkę i skórki
Działa naprawde rewelacyjnie i ładnie różowi płytke, naprawde super
http://3.bp.blogspot.com/_K-Xz3c9hTQ...ragonfruit.jpg
Używałam też z innej firmy Lara coś tam Beauty coś tam xD
Obie kupiłam w rossmanie ale naprawde polecam bo działają cuda, ta druga jest z witaminami A+E+F więc fajna sprawa
Edit:
O tą mi chodziło:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1289590371.jpg
fajna, polecam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2011-02-01 o 16:57
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:02   #10
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

nie wiem jak się z toba utorzsamic, bo nie umiem obgryzac paznokci, ale stosuj odrzywki i motywój sie tym, ze jak będa dłuższe to pomalujes je ładnym lakierem

trzymam kciuki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 09:52   #11
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Aniusia1650 jak idzie zapuszczanie pazurkow??
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 18:49   #12
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Czesc, ja też obgryzałam i przestałam jakieś dwa tygodnie temu, mam dosyć ukrywania dłoni w kieszeniach, chcę malować lakierami i żeby to w końcu jakoś wyglądało, i mam dosyć niszczenia tipsami... co i ta mi się nie podobało.

Od dokładnie 20 stycznia stosuje Sally Hansen złoty, co drugi dzień jedna warstwa przez 5 dni. Narazie efekty dobre chociaż napewno nie takie jak zapewnia producent (czyli 3mm w tydzien)
dodatkowo dbam o skórki, oliwkuję, i używam kremu do rąk i paznokci, chciałabym jeszcze moczyć w oliwie ale nie mam na to czasu.,.. mam małe dziecko.

no i 5 marca idę na ślub i chcę mieć już ładne chociaż do opuszka pazurki i manicure.

ostatnio wykupiłam na grouponie kupon na manicure japoński zamierzam się wybrać jak tylko podrosną jeszcze z 2-3 mm. mi narazie wystarczy długość do opuszka

myślę też nad wzmocnieniem ich jesli uda mi sie zapuścic naprawdę długie np porcelaną lub żelem

__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:08   #13
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Czesc, ja też obgryzałam i przestałam jakieś dwa tygodnie temu, mam dosyć ukrywania dłoni w kieszeniach, chcę malować lakierami i żeby to w końcu jakoś wyglądało, i mam dosyć niszczenia tipsami... co i ta mi się nie podobało.

Od dokładnie 20 stycznia stosuje Sally Hansen złoty, co drugi dzień jedna warstwa przez 5 dni. Narazie efekty dobre chociaż napewno nie takie jak zapewnia producent (czyli 3mm w tydzien)
dodatkowo dbam o skórki, oliwkuję, i używam kremu do rąk i paznokci, chciałabym jeszcze moczyć w oliwie ale nie mam na to czasu.,.. mam małe dziecko.

no i 5 marca idę na ślub i chcę mieć już ładne chociaż do opuszka pazurki i manicure.

ostatnio wykupiłam na grouponie kupon na manicure japoński zamierzam się wybrać jak tylko podrosną jeszcze z 2-3 mm. mi narazie wystarczy długość do opuszka

myślę też nad wzmocnieniem ich jesli uda mi sie zapuścic naprawdę długie np porcelaną lub żelem

ja nie obgryzam od 17 stycznia i tez uzywam SH zlota
nie wiem skad wzielas ze paznokcie rosna 3mm w tydzien, producent zapewnia 30% dluzsze paznokcie w 5 dni a paznokcie srednio rosna 1mm na tydzien to te 30% nawet sie nie zauwazy
mi ta odzywka wzmocnila paznokcie, nie lamia sie i nie rozdwajaja
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 18:17   #14
yael
Przyczajenie
 
Avatar yael
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

hej mówicie o tej odżywce - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html ? was też kosztowała 50 zł?
yael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:57   #15
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez yael Pokaż wiadomość
hej mówicie o tej odżywce - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html ? was też kosztowała 50 zł?

tak wlasnie o tej
ja swoja kupilam na allegro zaplacilam chyba 22 zl z przesylka
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:25   #16
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Ja też swoją mam z allegro, w sklepie one są po 50zł, ale pamiętam moja kuzynka kiedyś kupowała mi w hurtowni jakąś odżywkę SH to płaciła połowę mniej.

Faktycznie 30%, ja nie wiem, w ciąży zakręcona jestem :p

najszybciej chyba rozły mi jak miałam nałożony żel, ale znowu po zdjęciu były tak zajechane że co z tego że urosły skoro po paru dniach mi się połamały i były cienkie i poszarpane :-(

Nakupowałam sobie kolorowych lakierów i mam motywację do zapuszczania

W ogóle miał być z założenia wątek ze zdjęciami, a o obgryzaniu i zapuszczaniu już jest :-/

Jak skończy mi się już ta złota odżywka to chyba wypróbuję Nail Tek II

Marcelina, nie wiem jak krótkie miałaś przed zapuszczaniem ale teraz masz już łądne pazurki. ja w sumie nie miałam tak bardzo obgryzionych jak autorka wątku ale krótkie i postrzępione.
Teraz już jest o niebo lepiej!!!
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2011-02-05 o 10:29
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:05   #17
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

tez nie mialam tak obgryzionych paznokci jak Aniusia ale obgryzlam na maxa ile sie dalokiedys mialam krotka plytke wlasnie od obgryzania i manicurzystka powiedziala mi zebym czesto odsuwala skorkii, i ta plytka mi sie wydluzy. i tak robie do tej pory dlatego moje paznokcie mimo ze byly poobgryzane to nie rzucalo sie to tak w oczy
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:46   #18
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Możecie coś więcej napisać o odżywce SH ?
Jak długo czeka się na efekty ? marcelina7 Jak długo używałaś tą odżywkę, żeby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu ? Zastanawiam się nad jej kupnem już sporo czasu ale troszkę przeraża mnie cena ok 50 zł. A boję się kupić na allegro bo tam są o wiele tańsze ale czy napewno sprzedadzą mi to co chcę.
Gdzie wy kupiłyście SH ? i ile dałyście za nią ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:25   #19
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Możecie coś więcej napisać o odżywce SH ?
Jak długo czeka się na efekty ? marcelina7 Jak długo używałaś tą odżywkę, żeby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu ? Zastanawiam się nad jej kupnem już sporo czasu ale troszkę przeraża mnie cena ok 50 zł. A boję się kupić na allegro bo tam są o wiele tańsze ale czy napewno sprzedadzą mi to co chcę.
Gdzie wy kupiłyście SH ? i ile dałyście za nią ?
ja te odzywke stosuje od 17 stycznia.tamto zdjecie jest zrobione po ok 8 dniach. ja swoja kupilam na allegro za 14 zl i przesylka 8zl kupowalam na tej aukcji
http://allegro.pl/sally-hansen-zlota...394487404.html
odzywke dostalam zapakowana w oryginalnym pudełeczku takze nie wydaje mi sie ze to podrobka, w kazdym badz razie dziala, mi pomogla
a to zdjecie zrobione przed chwila
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0363a.jpg (19,3 KB, 1539 załadowań)
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:39   #20
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Też obgryzałam paznokcie. Teraz już nie obgryzam Czasem zdarzy mi się obedrzeć któregoś z boku, ale to i tak lepsze od tego, co było
Wyszłam z tego nałogu malując paznokcie na różne odcienie czerwieni i różu Każdy inny kolor obgryzałam, tych dwóch nie ruszałam. Pod spód obowiązkowo odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia.

Ale bardzo mi w tym pomogło zażywanie biotyny. Już w połowie pierwszego opakowania widać efekty - paznokcie szybciej rosną, pogrubiają się, mniej rozdwajają. Minusem jest cena, bo za opakowanie płacę 33zł. Biorę Biotebal 5. Można też kupić biotynę w dawce 5mg taniej na allegro, ale ja wolę kupować w aptece.

Teraz zaczęłam jeszcze pić galaretki (bo stężałej nie lubię) bo pamiętam, że kiedyś, gdy grałam na gitarze w szkole muzycznej i musiałam mieć długie, twarde i naprawdę mocne paznokcie, jadłam codziennie galaretkę.
A i powiem jeszcze, że gra na gitarze to też dobry sposób na obgryzanie
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:42   #21
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Super masz paznokcie

Ja patrzyłąm na ta SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE ZŁOTA ODŻYWKA ( http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../11/1415471164 ) nie wiem czy to ta sama co Ty masz i rózni się tylko opakowaniem bo niby właściwości ma te same
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:16   #22
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Super masz paznokcie

Ja patrzyłąm na ta SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE ZŁOTA ODŻYWKA ( http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../11/1415471164 ) nie wiem czy to ta sama co Ty masz i rózni się tylko opakowaniem bo niby właściwości ma te same
tak to jest ta samaopakowanie moze sie roznic w zaleznosci skad jest, moja akurat jest produkowana do wloch bo ma wloskie napisy. najwazniejszy jest ten nr a w przypadku tej odzywki 3030, no i charakrterystyczna zlota butelka

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też obgryzałam paznokcie. Teraz już nie obgryzam Czasem zdarzy mi się obedrzeć któregoś z boku, ale to i tak lepsze od tego, co było
Wyszłam z tego nałogu malując paznokcie na różne odcienie czerwieni i różu Każdy inny kolor obgryzałam, tych dwóch nie ruszałam. Pod spód obowiązkowo odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia.

Ale bardzo mi w tym pomogło zażywanie biotyny. Już w połowie pierwszego opakowania widać efekty - paznokcie szybciej rosną, pogrubiają się, mniej rozdwajają. Minusem jest cena, bo za opakowanie płacę 33zł. Biorę Biotebal 5. Można też kupić biotynę w dawce 5mg taniej na allegro, ale ja wolę kupować w aptece.

Teraz zaczęłam jeszcze pić galaretki (bo stężałej nie lubię) bo pamiętam, że kiedyś, gdy grałam na gitarze w szkole muzycznej i musiałam mieć długie, twarde i naprawdę mocne paznokcie, jadłam codziennie galaretkę.
A i powiem jeszcze, że gra na gitarze to też dobry sposób na obgryzanie

ja biore silice od jakis 4 miesiecy.a ten biotebal dziala na wlosy??bo mi konkretnie o to najbardziej chodzi zeby nie wypadaly
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:39   #23
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

marcelina ale ty już masz ładne pazurki i długie w porównaniu do moich!! ja też już chcę takie!!!
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:56   #24
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

moze na zdjeciu wygladaja na dlugie ale w rzeczywistosci sa prawie na rowno z opuszkiem oprocz tego przedostatniego palca bo one zawsze jakos wolniej mi rosna
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 00:38   #25
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
ja biore silice od jakis 4 miesiecy.a ten biotebal dziala na wlosy??bo mi konkretnie o to najbardziej chodzi zeby nie wypadaly
Może pomóc na wypadanie Ale raczej stymuluje nowe włosy do wzrostu, co też jest przecież przy wypadaniu pożądane

Ja dziś obżarłam jedną skórkę A teraz oglądam pazurkowe galerie, żeby nabrać motywacji na jutro
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:02   #26
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Musimy przestać obgryzać paznokcie dziewczyny zobaczcie jak to okropnie wygląda a coraz bliżej wakacje.

KONIEC KONIEC KONIEC !!
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:00   #27
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Mnie zmotywowała galeria jednej z wizażanek - ma tak piękne długie pazurki, aż trudno uwierzyć że to naturalne, też bym takie chciała i będę do tego dążyć.

pazurków nie gryzę ale fak faktem te skórki wołają mnie zawsze.... takie zastępstwo, ale to też nie wygląda ładnie.

Póki jestemw ciązy to nie mogę niesttey żadnych suplementów. Z tym , że podobno w ciąży włosy i paznokcie robią się mocniejsze... pamiętam kiedyś moja koleżanka brała witaminy dla kobiet w ciąży żeby wzmocnić włosy i paznokcie, ale myślę że nie będąc w ciąży to nie ma sensu. Wiadomo że w organizmie zachodzą różne zmiany i może dlatego tak działają te witaminy... taki mały off top

moja motywacja numer 2: osttanio na grouponie są super oferty w moim mieście na manicure i już mam dwa kupony, jeden na manicure japoński (był za 13 zł) i drugi na manicure na ciepło peeling parafine itp (za 19zł)

i chyba najpierw wybiore się na ten manicure na ciepło pod koniec miesiąca, a później chcę z 4 razy pójść na manicure japoński (bo podobno tyle zabiegów trzeba żeby to dało rezultaty)

__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:12   #28
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Mnie zmotywowała galeria jednej z wizażanek - ma tak piękne długie pazurki, aż trudno uwierzyć że to naturalne, też bym takie chciała i będę do tego dążyć.

pazurków nie gryzę ale fak faktem te skórki wołają mnie zawsze.... takie zastępstwo, ale to też nie wygląda ładnie.

Póki jestemw ciązy to nie mogę niesttey żadnych suplementów. Z tym , że podobno w ciąży włosy i paznokcie robią się mocniejsze... pamiętam kiedyś moja koleżanka brała witaminy dla kobiet w ciąży żeby wzmocnić włosy i paznokcie, ale myślę że nie będąc w ciąży to nie ma sensu. Wiadomo że w organizmie zachodzą różne zmiany i może dlatego tak działają te witaminy... taki mały off top

moja motywacja numer 2: osttanio na grouponie są super oferty w moim mieście na manicure i już mam dwa kupony, jeden na manicure japoński (był za 13 zł) i drugi na manicure na ciepło peeling parafine itp (za 19zł)

i chyba najpierw wybiore się na ten manicure na ciepło pod koniec miesiąca, a później chcę z 4 razy pójść na manicure japoński (bo podobno tyle zabiegów trzeba żeby to dało rezultaty)

ja jakos sceptycznie podchodze do japonskiego, moze dlatego ze jak mam nie pomalowane to do buzi pcham, ale jak sie wybierzesz to zdaj relacje i koniecznie fotke bo chcialabym zobaczyc jak paznokcie po tym wygladaja a na googlach nic nie znalazlam
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:05   #29
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

A no też jestem ciekawa

Mi kurcze nie chcą rosnąć paznokcie =/ chyba kupię tą odżywkę z SH
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:45   #30
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Obgryzione paznokcie ze zdjęciami

pewnie ze kup!!zamow sobie na allegro to tak nie odczujesz ubytku w portfelu a odzywka pomoze na pewno bo jeszcze nie spotkalam osoby ktorej by zaszkodzila
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 00:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.