Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-20, 13:43   #1801
magdalena700
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja mam krem garniera BB.. naprawde polecam uzywam go codziennie polecam; do jasnej karnacji mam i jest idealny
magdalena700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:00   #1802
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny używałyście serii wybielającej Hera White Program? kuszą mnie pianka i jakieś serum, w sumie to taki secik mnie interesuje ale nie wiem czy jest czym zawracać głowę :P
http://www.ebay.pl/itm/HERA-White-Pr...item25727de8f3
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 16:49   #1803
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez magdalena700 Pokaż wiadomość
Ja mam krem garniera BB.. naprawde polecam uzywam go codziennie polecam; do jasnej karnacji mam i jest idealny
My jednak nie polecamy, nie ten wątek, ten garnierowski "B.B." ma z naszymi wspólną tylko nazwę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:07   #1804
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Elfelis wiem ze dziewczyny z siostrzanego zakupowego zamawiały z Hery ale co to było to dokładnie nie pamietam.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 05:16   #1805
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W środę przyszły moje pierwsze zamówienia z Ebay'a. Hada Labo UV creamy gel SPF50 PA++++ (zamawiany z Japonii, czas dostawy 10 dni) oraz ślimakowy BB Skin79 (8 dni z Korei): wysyłki za darmo bez trackingu. Jestem w pozytywnym szoku.
Filtr Hada Labo jest cudowny: co prawda nałożony zbyt blisko oczu też lekko szczypie, ale to przechodzi. Spokojnie da się nałożyć 1 ml za 1 razem, pozostawia takie mokre wykończenie, nietłuste. Po 10-15 min nie ma po nim śladu. BB trzyma się na nim świetnie. Nigdy więcej filtrów z Europy!
Czekam jeszcze na próbki sojowej esencji Innisfree i BB ElishaCoy. Wpadłam po uszy. Czemu takich kosmetyków nie było (dostępnych w PL), gdy miałam 20 lat?
Pokładam wielkie nadzieje w tej sojowej Innisfree, wyczytałam na LU o cudach, które czyni sfermentowana soja na dojrzalszych skórach..

Edytowane przez patricitka
Czas edycji: 2014-06-21 o 05:19
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:37   #1806
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
W środę przyszły moje pierwsze zamówienia z Ebay'a. Hada Labo UV creamy gel SPF50 PA++++ (zamawiany z Japonii, czas dostawy 10 dni) oraz ślimakowy BB Skin79 (8 dni z Korei): wysyłki za darmo bez trackingu. Jestem w pozytywnym szoku.
Filtr Hada Labo jest cudowny: co prawda nałożony zbyt blisko oczu też lekko szczypie, ale to przechodzi. Spokojnie da się nałożyć 1 ml za 1 razem, pozostawia takie mokre wykończenie, nietłuste. Po 10-15 min nie ma po nim śladu. BB trzyma się na nim świetnie. Nigdy więcej filtrów z Europy!
Czekam jeszcze na próbki sojowej esencji Innisfree i BB ElishaCoy. Wpadłam po uszy. Czemu takich kosmetyków nie było (dostępnych w PL), gdy miałam 20 lat?
Pokładam wielkie nadzieje w tej sojowej Innisfree, wyczytałam na LU o cudach, które czyni sfermentowana soja na dojrzalszych skórach..
Chciałam tylko powiedzieć, że filtry w żelu/ żelowym kremie dają słabszą ochronę, niż te w emulsji czy kremie, dlatego ja ich unikam ewentualnie używam na ciało.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 08:30   #1807
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że filtry w żelu/ żelowym kremie dają słabszą ochronę, niż te w emulsji czy kremie, dlatego ja ich unikam ewentualnie używam na ciało.
A możesz podać źródło tych informacji?
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 09:00   #1808
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
A możesz podać źródło tych informacji?
Z tym właśnie będzie problem Bo nie pamiętam, gdzie to przeczytałam, chyba gdzieś na blogu http://www.vivawoman.net/ , w jednym z postów o filtrach (których jest tam masa). Generalnie można w pierwszym lepszym źródle przeczytać, że żelowe łatwiej się ścierają, a co za tym idzie, dają słabszą ochronę i trzeba je częściej reaplikować. Ale jeśli tylko o to chodziło, to póki nie dotykasz twarzy w ciągu dnia, powinno być ok.
Ja nic o konsystencji żelowej na twarz nie nakładam bo na bank mnie zapcha.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:46   #1809
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, dziewczyny!

Strasznie kusicie ebayowymi zakupami!! Chyba w końcu się skuszę, zamiast uczestniczyć w rozbiórkach, ale za ok 3 tyg wyjeżdżam za granicę na jakiś czas i boję się trochę, że wszystko nie dojdzie na czas. Z tego powodu, mimo zawyżonych cen, jestem gotowa zamówić parę rzeczy na allegro, np:

http://allegro.pl/it-s-skin-power-10...308045841.html oraz kilka innych rzeczy od tego sprzedawcy

oraz
http://allegro.pl/oczyszczajacy-olej...337883644.html i Lotion z kwasem hialuronowym

Myślicie, że mogę zaryzykować?
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:52   #1810
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jak dla mnie te produkty z It's Skin są przereklamowane. Miałam ten z wit.C i E i żadnych widocznych właściwości nie zauważyłam.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 19:02   #1811
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te produkty z It's Skin są przereklamowane. Miałam ten z wit.C i E i żadnych widocznych właściwości nie zauważyłam.
Ja też miałam oba z rozbiórkowych i E nie zdziałał nic, za to C jest jednym z moich ulubieńców. Rozjaśnia, regeneruje. Jest troszkę lepki, ale nie przeszkadza mi to, lepkość znika po wklepaniu. Poza tym jest b. wydajny. Chciałabym jeszcze przetestować propolis.
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 21:36   #1812
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A, skoro Tobie przypasował, to ok . Kiedyś zamawiałam coś od tego drugiego sprzedawcy i było wszystko w porządku, przesyłki idą z Japonii.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:56   #1813
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A, skoro Tobie przypasował, to ok . Kiedyś zamawiałam coś od tego drugiego sprzedawcy i było wszystko w porządku, przesyłki idą z Japonii.
Dzięki za wiadomość a pamiętasz czy rzeczywiście szło te 7-10 dni?
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:10   #1814
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nawet krócej, aż się zdziwiłam. Tylko że przesyłkę znalazłam w skrzynce, nie musiałam nic podpisywać, tak jakby była wysłana zwykłym, nie poleconym.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:56   #1815
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kurcze, w sumie skoro to też leci z Japonii (z allegro), to chyba nie ma sensu przepłacać (na ebay wzięłabym więcej rzeczy, skoro jest taniej), a w ok 3 tyg. chyba powinno dojść?

Mam mętlik, pomóżcie!
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 23:00   #1816
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Strasznie kusicie ebayowymi zakupami!! Chyba w końcu się skuszę, zamiast uczestniczyć w rozbiórkach, ale za ok 3 tyg wyjeżdżam za granicę na jakiś czas i boję się trochę, że wszystko nie dojdzie na czas.
Jak jeszcze nie kupiłaś na Allegro, to poszukaj sprzedawcy lub sklepu, który oferuje przesyłkę typu K-Packet. Na pewno roseroseshop tak wysyła, robiłam tam zakupy w poniedziałek późnym wieczorem, przesyłka dzisiaj dotarła do Polski. K-Packet nigdy nie szedł do mnie dłużej niż 7 dni.

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-06-21 o 23:02
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:33   #1817
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Kurcze, w sumie skoro to też leci z Japonii (z allegro), to chyba nie ma sensu przepłacać (na ebay wzięłabym więcej rzeczy, skoro jest taniej), a w ok 3 tyg. chyba powinno dojść?

Mam mętlik, pomóżcie!
Co do Hada Labo, moge Ci polecic sprzedawce na ebay, paczki nie ida do mnie nigdy dluzej niz 2 tygodnie, zazwyczaj krocej - i wyszloby taniej, niz na all.
http://www.ebay.pl/itm/Hadalabo-Japa...item58b128a4c8
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:23   #1818
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te produkty z It's Skin są przereklamowane. Miałam ten z wit.C i E i żadnych widocznych właściwości nie zauważyłam.

Ja uzywam na noc i jak na razie jest ok, zobacze jak po dłuzszym stosowaniu sie sprawdzi.

60 zł na allu chyba kogos pogieło
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 14:59   #1819
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję, dziewczyny, jesteście nieocenione

loua, dobrze wiedzieć, dzięki za namiar na sklep, rozejrzę się tam za koreańskimi cudeńkami

Chiao
, podczytuję Twojego bloga, a jakże , i to przez niego mam taką ochotę na olej! Zastanawiam się nad tym z FANCL. Wolę wydać więcej i być zadowolona. Pisałaś, że ten z HL ma dosyć oleistą konsystencję i potrafi wysuszać, dlatego nie jestem go pewna. Czaję się jeszcze na Kaminomoto i odżywkę Tsubaki z kamelią albo sam olej. Tylko, że ja mam kapryśne, suche i puszące się włosy. Nie wiem jakie Ty masz?
Mam jeszcze pytanie odnośnie filtrów. Kupiłam ok roku temu Sun Protection Lotion SPF15 z Shiseido. Czy on też nada się do codziennego stosowania? Oczywiście najchętniej kupiłabym polecany przez Ciebie filtr z HL, a tamten oddała, ale trzeba gdzieś szukać oszczędności

Co jeszcze warto przygarnąć Waszym zdaniem? szukam głównie pielęgnacji, najchętniej japońskiej.
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 15:41   #1820
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość

Chiao
, podczytuję Twojego bloga, a jakże , i to przez niego mam taką ochotę na olej! Zastanawiam się nad tym z FANCL. Wolę wydać więcej i być zadowolona. Pisałaś, że ten z HL ma dosyć oleistą konsystencję i potrafi wysuszać, dlatego nie jestem go pewna. Czaję się jeszcze na Kaminomoto i odżywkę Tsubaki z kamelią albo sam olej. Tylko, że ja mam kapryśne, suche i puszące się włosy. Nie wiem jakie Ty masz?
Mam jeszcze pytanie odnośnie filtrów. Kupiłam ok roku temu Sun Protection Lotion SPF15 z Shiseido. Czy on też nada się do codziennego stosowania? Oczywiście najchętniej kupiłabym polecany przez Ciebie filtr z HL, a tamten oddała, ale trzeba gdzieś szukać oszczędności

Co jeszcze warto przygarnąć Waszym zdaniem? szukam głównie pielęgnacji, najchętniej japońskiej.
Ach, dzięki
Ale neeeee, olej HL ma właśnie wodnistą, fajną konsystencję! DHC ma oleistą. FANCL można kupić na ebay taniej, w opakowaniu o połowę mniejszym. Pełne jest za ok. 67zł. Ale wiesz co, jutro albo do środy max powinien do mnie przyjść olej japońskiej firmy COW, które to kosmetyki nie zawierają żadnych konserwantów - tak, jak FANCL. A jest dużo tańszy, w dodatku złowiłam go na aukcji. Tyle, że pierwszy raz go kupuję, więc jak dostanę, to zdam sprawozdanie z pierwszego użycia :P

Co do odżywki Tsubaki, to mam zagwozdkę. Biała była świetna ale nie nadawała blasku. Czerwona natomiast daje blask, pachnie lepiej (a ja mam świra na punkcie zapachów) i też w sumie pielęgnuje ale.... no właśnie, chyba nie aż tak super. Sama już nie wiem. Za niedługo mi się skończy, kupię złotą i wtedy zadecyduję, która najlepsza Moje włosy są suche (od połowy w dół) i przetłuszczają się na skórze głowy ale się nie puszą. Są wysokoporowate i szampony bez silikonów (poza Loreal Ever Pure) im nie służą.

Filtr Shiseido sam z siebie jest ok ale faktor, jak na lato, bardzo niski.... Może mogłabyś sobie kupić do twarzy któryś z tanich filtrów Sunkiller?
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_sacat...Buv%26_arr%3D1

Coś teraz wiem na temat szukania oszczędności ;(, dlatego czaję się na sunkiller, jak tylko nivea mi się skończy. Albo Biore, są już za ok. 37zł.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:31   #1821
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ach, dzięki
Ale neeeee, olej HL ma właśnie wodnistą, fajną konsystencję! DHC ma oleistą. FANCL można kupić na ebay taniej, w opakowaniu o połowę mniejszym. Pełne jest za ok. 67zł. Ale wiesz co, jutro albo do środy max powinien do mnie przyjść olej japońskiej firmy COW, które to kosmetyki nie zawierają żadnych konserwantów - tak, jak FANCL. A jest dużo tańszy, w dodatku złowiłam go na aukcji. Tyle, że pierwszy raz go kupuję, więc jak dostanę, to zdam sprawozdanie z pierwszego użycia :P

Co do odżywki Tsubaki, to mam zagwozdkę. Biała była świetna ale nie nadawała blasku. Czerwona natomiast daje blask, pachnie lepiej (a ja mam świra na punkcie zapachów) i też w sumie pielęgnuje ale.... no właśnie, chyba nie aż tak super. Sama już nie wiem. Za niedługo mi się skończy, kupię złotą i wtedy zadecyduję, która najlepsza Moje włosy są suche (od połowy w dół) i przetłuszczają się na skórze głowy ale się nie puszą. Są wysokoporowate i szampony bez silikonów (poza Loreal Ever Pure) im nie służą.

Filtr Shiseido sam z siebie jest ok ale faktor, jak na lato, bardzo niski.... Może mogłabyś sobie kupić do twarzy któryś z tanich filtrów Sunkiller?
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_sacat...Buv%26_arr%3D1

Coś teraz wiem na temat szukania oszczędności ;(, dlatego czaję się na sunkiller, jak tylko nivea mi się skończy. Albo Biore, są już za ok. 37zł.
Super, czekam zatem na recenzję tego oleju Co do odżywki to chyba się jednak wstrzymam, bo moje kudły są strasznie wymagające... Skupię się na pielęgnacji twarzy. A znasz jakiś fajny peeling do twarzy?

rzeczywiście, filtr spf 15 to za mało na lato. ja się prawie nie opalam, więc nie wiem czy potrzebny jest mi ten najwyższy?
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2014-06-22 o 16:32
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:11   #1822
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ach, dzięki
Ale neeeee, olej HL ma właśnie wodnistą, fajną konsystencję! DHC ma oleistą. FANCL można kupić na ebay taniej, w opakowaniu o połowę mniejszym. Pełne jest za ok. 67zł. Ale wiesz co, jutro albo do środy max powinien do mnie przyjść olej japońskiej firmy COW, które to kosmetyki nie zawierają żadnych konserwantów - tak, jak FANCL. A jest dużo tańszy, w dodatku złowiłam go na aukcji. Tyle, że pierwszy raz go kupuję, więc jak dostanę, to zdam sprawozdanie z pierwszego użycia :P

Co do odżywki Tsubaki, to mam zagwozdkę. Biała była świetna ale nie nadawała blasku. Czerwona natomiast daje blask, pachnie lepiej (a ja mam świra na punkcie zapachów) i też w sumie pielęgnuje ale.... no właśnie, chyba nie aż tak super. Sama już nie wiem. Za niedługo mi się skończy, kupię złotą i wtedy zadecyduję, która najlepsza Moje włosy są suche (od połowy w dół) i przetłuszczają się na skórze głowy ale się nie puszą. Są wysokoporowate i szampony bez silikonów (poza Loreal Ever Pure) im nie służą.

Filtr Shiseido sam z siebie jest ok ale faktor, jak na lato, bardzo niski.... Może mogłabyś sobie kupić do twarzy któryś z tanich filtrów Sunkiller?
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_sacat...Buv%26_arr%3D1

Coś teraz wiem na temat szukania oszczędności ;(, dlatego czaję się na sunkiller, jak tylko nivea mi się skończy. Albo Biore, są już za ok. 37zł.
Używałaś już może któregoś Sunkillera? Też mnie zaciekawiły, ale ciężko znaleźć jakieś opinie.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:26   #1823
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Super, czekam zatem na recenzję tego oleju Co do odżywki to chyba się jednak wstrzymam, bo moje kudły są strasznie wymagające... Skupię się na pielęgnacji twarzy. A znasz jakiś fajny peeling do twarzy?

rzeczywiście, filtr spf 15 to za mało na lato. ja się prawie nie opalam, więc nie wiem czy potrzebny jest mi ten najwyższy?
Peeling, jakiego ostatnio używam, to wyłącznie St.Ives Apricot Lubię porządne zdzieraki, azjatyckie peelingi mi nie pasują.

Nie ma znaczenia, czy się opalasz - słońce działa na skórę i tak, nawet jak chodzisz po mieście. Dlatego, szczególnie wiosną i latem, dobrze się zaopatrzyć w taki z najwyższym filtrem. Tym bardziej, jeśli zależy Ci na utrzymaniu młodo wyglądającej cery

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Używałaś już może któregoś Sunkillera? Też mnie zaciekawiły, ale ciężko znaleźć jakieś opinie.
Jeszcze nie. Jak skończy mi się nivea, to kupię ten różowy dla dzieci, zawiera tylko filtry mineralne.

EDIT: Tu są informacje i jedna opinia:
http://www.ratzillacosme.com/?s=4ddc...mid=37057&taxo[0][name]=product&taxo[0][term]=sunscreens&taxo[1][name]=skin-type&taxo[1][term]=wqsftaxoall&taxo[2][name]=sos&taxo[2][term]=wqsftaxoall&taxo[3][name]=brand&taxo[3][term]=sunkiller&taxo[4][name]=classifications&taxo[4][term]=wqsftaxoall&taxo[5][name]=ingredient&taxo[5][term]=wqsftaxoall&skeyword=&wq sfsubmit=SEARCH

Kurczę, link nie działa >< wejdź w sekcję "search" po lewej, wybierz "sunscreens" menu PRODUCTS i "sunkiller" w menu BRAND.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-06-22 o 19:47
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:46   #1824
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ale wiesz co, jutro albo do środy max powinien do mnie przyjść olej japońskiej firmy COW, które to kosmetyki nie zawierają żadnych konserwantów - tak, jak FANCL. A jest dużo tańszy, w dodatku złowiłam go na aukcji. Tyle, że pierwszy raz go kupuję, więc jak dostanę, to zdam sprawozdanie z pierwszego użycia :P
Wiesz co ma w składzie ten olej COW? Szukam czegoś taniego i o dobrym składzie, a tu ciągle jak tanie, to olej mineralny w składzie.

Edit: Znalazłam składy, to nie to czego szukam

Edytowane przez loua
Czas edycji: 2014-06-22 o 20:08
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 23:00   #1825
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny Mam pytanie do doświadczonych w dziedzinie kremów bb Szukam dobrego, niedrogiego (do 40zł) kremu bb, który:

- nie zapycha cery trądzikowej
- trzyma się cały dzień na buzi
- jest dostępny w ciemniejszym odcieniu o żółtych tonach

Ostatnie pogrubione, ponieważ chcę używać tego kremu latem zamiast podkładu A słonko trochę mnie chwyciło i mój Revlon 150 zaczyna tworzyć na mnie efekt trupiej twarzy A szkoda mi wywalać pieniądze na buteleczkę podkładu w ciemniejszym odcieniu bo nie zużyję go przez lato, a poza tym szkoda też twarzy Ktoś coś?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:02   #1826
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, cze na spodzie pomarańczowego bb skin79 widnieje data produkcji czy to termin, do którego jest ważny?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:19   #1827
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cze na spodzie pomarańczowego bb skin79 widnieje data produkcji czy to termin, do którego jest ważny?
To jest data produkcji.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:12   #1828
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
To jest data produkcji.
Dzięki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:44   #1829
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ktory sprzedawca ma w swojej ofercie BB Dr G? Chcialam kupic najpierw jakies probki,zeby sprawdzic czy bedzie mi pasowal ,ale nie moge cos znalezc... Chodzi mi glownie o ebay.uk
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:19   #1830
lori05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, wiem, że to mój pierwszy post na wizażu ale podczytuję ten wątek baaaardzo długo, a że teraz potrzebuję porady to odważyłam się coś napisać .
Używam kremów bb od ponad roku, przetestowałam sławną Misshę PC, która potwornie mnie zapchała, kilka Skinfoodów, które nie były złe, ale to nie to.
Moim faworytem jak do tej pory jest Gowoonsesang, świetnie kryje, dobrze się utrzymuje tylko ma okropny kolor, strasznie odcina się dekoltu. Mieszałam go z Skin Foodem Fasolkowym, który nic nie robi ale bardzo fajnie poprawia odcień Gowoonsesanga, który daje za duży mat.

Teraz, kiedy moja tłusta, trądzikowa twarz wygląda po kuracjach dużo lepiej to o tej letniej porze wydaje mi się trochę za ciężki i za mocny. Myślałam, żeby zakupić Orange od Skin79 lub/i Lioele Dollish Zielony. Czy któryś z tych BB ma opinię zapychającego? Moja buzia ma tendencję do tego, za to prawie się nie świeci więc z tym nie mam problemu. Czy może możecie mi polecić coś innego, lżejszego i żółtego na lato?

lori05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.