Krem dla 11 latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 12:39   #1
marttynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 49

Krem dla 11 latki


Dziewczyny potrzebuję pomocy. Szukam czegoś dla młodszej siostry. Ma 11 lat, cera raczej bezproblemowa, ciut przesuszona. Byłam z nią w rosamannie, naturze, supwroharmie i nie widzę nic, co mogłabym jej z czystym sercem kupić same wysuszajace żele i toniki, ewentualnie kremy z alkoholem na początku składu... Kosmetyków dla dzieci mała nie chce juz używać i w sumie nic dziwnego, bo to na ogół są niemowlęce rzeczy, a wiek nastoletbi ma swoje prawa Myślałam nad alterrą, ale tam tez alkohol. Zależy mi na czymś delikatnym, dobrze nawilżającym, w przystepnej cenie i z przyjaznym składem. Możecie coś polecić?
__________________
Włosomaniaczka
72cm ->90cm
marttynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:49   #2
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Krem dla 11 latki

Może coś z produktów Sylveco, Biolaven?
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 06:32   #3
marttynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 49
Dot.: Krem dla 11 latki

myślałam o nich, ale wolałabym coś łatwiej dostępnego i w niższej cenie, żeby mogła potem sama uzupełniać braki
__________________
Włosomaniaczka
72cm ->90cm
marttynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 14:03   #4
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Krem dla 11 latki

Ja w twoim wieku jeszcze myślałam o lalkach a nie o kremach...
A może zwykłe z nivea ? Co Ci innego polecić .. Przecież w tym wieku nawet jeszcze trądziku nie ma
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:18   #5
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Krem dla 11 latki

Może coś takiego?

http://www.yvesrocher.pl/twarz/cera_...dzien_i_na_noc
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:21   #6
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Krem dla 11 latki

Trochę nie rozumiem problemu. Skoro szukasz kremu nawilżającego to skąd ten alkohol w składzie? Prędzej w takich kremach gliceryna albo jakiś silicon a nie alkohol xP

Radziłabym pójść do apteki i tam wybrać jakiś nawilżający krem firmy Pharmaceris albo Iwostin. Cena jako taka, a w nich na pewno nic dziwnego nie znajdziesz w składzie nawilżających kremów.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 20:14   #7
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Krem dla 11 latki

http://www.rossmann.pl/Produkt/Kolas...7643,3361,6026

Ten wydaje się być fajny i tani. Ma dobre opinie.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 19:33   #8
marttynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 49
Red face Dot.: Krem dla 11 latki

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
Ja w twoim wieku jeszcze myślałam o lalkach a nie o kremach...
A może zwykłe z nivea ? Co Ci innego polecić .. Przecież w tym wieku nawet jeszcze trądziku nie ma

Przecież napisałam, że szukam czegoś dla siostry, rozumiem, ze ty w jej wieku nie interesowałaś się kosmetykami, ona tez się nimi nie interesuje, ale ma bardzo suchą skore, więc zawsze staram się jej coś podrzucić, żeby ją ukoić. Więc proszę czytaj ze zrozumieniem, bo twoja wiadomość nie wnosi nic pożytecznego.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Trochę nie rozumiem problemu. Skoro szukasz kremu nawilżającego to skąd ten alkohol w składzie? Prędzej w takich kremach gliceryna albo jakiś silicon a nie alkohol xP

Radziłabym pójść do apteki i tam wybrać jakiś nawilżający krem firmy Pharmaceris albo Iwostin. Cena jako taka, a w nich na pewno nic dziwnego nie znajdziesz w składzie nawilżających kremów.
Tak szukam czegoś nawilzajacego, ale to nie zmienia faktu, że prawie każdy kosmetyk dla nastolatek zawiera alkohol, którego chce uniknąć. Trochę się znam na składach, wiec nie pisze wiadomości wyssanych z palca, po prostu nie chcę nic, co mogłoby młodą podrażnić, tym bardziej, że cerę ma bardzo wrażliwą. Zresztą silikon nie ma nic wspólnego z nawilzeniem, bo jest przecież tylko emolientem, a gliceryna nie każdej skórze służy.
__________________
Włosomaniaczka
72cm ->90cm
marttynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 09:48   #9
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Krem dla 11 latki

Cytat:
Napisane przez marttynka Pokaż wiadomość
Tak szukam czegoś nawilzajacego, ale to nie zmienia faktu, że prawie każdy kosmetyk dla nastolatek zawiera alkohol, którego chce uniknąć. Trochę się znam na składach, wiec nie pisze wiadomości wyssanych z palca, po prostu nie chcę nic, co mogłoby młodą podrażnić, tym bardziej, że cerę ma bardzo wrażliwą. Zresztą silikon nie ma nic wspólnego z nawilzeniem, bo jest przecież tylko emolientem, a gliceryna nie każdej skórze służy.
Kosmetyki dedykowane nastolatkom zakładają, że mają one tłustą i trądzikową cerę - dlatego pewnie alkohol w składzie. Skoro ma suchą cerę to nie patrz na dedykację wiekową dla kremu. Ja mam 25 lat a na noc używam kremów 35+. Trzeba się kierować typem skóry i oczekiwaniami (np. niektóre kremy dla suchych skór są bardziej do natłuszczania niż do nawilżania)
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 11:15   #10
mamamia2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Krem dla 11 latki

Może jakieś eco kosmetyki?
mamamia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:21   #11
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Krem dla 11 latki

cetaphil
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 10:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.