BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 18:22   #841
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

dzięki asiulka_22 dużo wiesz na ten temat; a dla kogo (przedział wiekowy) jest taki piling? kiedy można go robić (pory roku)? z góry dzięki za odpowiedź
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 20:12   #842
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Przecież żadnych przeciwwskazań wiekowych nie ma. A blizny lepiej usunąć jak najszybciej, bo im starsza blizna, tym ciężej ją usunąć.
to sie tyczy nawet blizn pozapalych? takich ktore sa tylko bordowymi plamami, bez wglebien?

Cytat:
Napisane przez Malinka_gosiaczek Pokaż wiadomość
dzięki asiulka_22 dużo wiesz na ten temat; a dla kogo (przedział wiekowy) jest taki piling? kiedy można go robić (pory roku)? z góry dzięki za odpowiedź
taki peeling mozna wykonywac przez caly i rok i mysle, ze juz nastolatki moga cos takiego zastosowac u kosmetyczki
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:07   #843
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
to sie tyczy nawet blizn pozapalych? takich ktore sa tylko bordowymi plamami, bez wglebien?
Jeśli chodzi o te plamy, to sama je mam. Nie wydaje mi się, żeby były jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o ich usuwanie. Ja złuszczam całą twarz kwasami i retinoidami i nic złego się nie dzieje.
Ale one po jakimś czasie i tak same znikają, także nie ma co się stresować. Gorzej z bliznami ubytkowymi.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:39   #844
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Malinka_gosiaczek Pokaż wiadomość
dzięki asiulka_22 dużo wiesz na ten temat;
wystarczy poszukać w google

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Gorzej z bliznami ubytkowymi.
tylko fraxel wydaje mi sie, sama bede robić luty/marzec ( muszę az tyle odczekac, bo mialam kuracje curacne/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:10   #845
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja mam takie blizny, nie wgłębienia, ale ciemne, czerwone slady, plamki po zagojonych pryszczykach it.. Najgorsze jak sie zmecze to robią sie mega czerwone, nawet makjaz malo pomaga.
Stosowalam kiedys acne derm ale po nim jeszcze bardziej bylam czerwona.

Na takie cos tylko kosmetyczka, czy sa domowe sposoby na poprawę cery?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:12
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:02   #846
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja mam takie blizny, nie wgłębienia, ale ciemne, czerwone slady, plamki po zagojonych pryszczykach it.. Najgorsze jak sie zmecze to robią sie mega czerwone, nawet makjaz malo pomaga.
Stosowalam kiedys acne derm ale po nim jeszcze bardziej bylam czerwona.

Na takie cos tylko kosmetyczka, czy sa domowe sposoby na poprawę cery?

ja mam to samo narazie niestety nie moge tego leczyc bo robio mi sie ciagle nowe pryszcze i musze je zasuszac. ale tez mam acne derm i kiedys pod okiem mialam czerwona plame po kroscie, wiadomo tam skora jest mega wrazliwa wiec plama nie znikala. po tygdodniu ciaglym smarowaniu tym kremem plama zniknela wiec czasami jak moge to stosuje ten krem punktowo na inny plamy wierzac ze tez pomoze. zaczelam tez stosowac peeling z korundu ktory podobno tez redukuje takie plamy
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 23:01   #847
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja mam to samo narazie niestety nie moge tego leczyc bo robio mi sie ciagle nowe pryszcze i musze je zasuszac. ale tez mam acne derm i kiedys pod okiem mialam czerwona plame po kroscie, wiadomo tam skora jest mega wrazliwa wiec plama nie znikala. po tygdodniu ciaglym smarowaniu tym kremem plama zniknela wiec czasami jak moge to stosuje ten krem punktowo na inny plamy wierzac ze tez pomoze. zaczelam tez stosowac peeling z korundu ktory podobno tez redukuje takie plamy
Zainteresowal mnie ten peeling. Chyba spróbuje, cena kusi
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 17:49   #848
temptati0n
Raczkowanie
 
Avatar temptati0n
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

z góry przepraszam was za zaśmiecanie wątku bo może ktoś już o tym pisał, ale nie mogę się tego nigdzie doszukać. czy któraś z was miała przeprowadzany yellow peel? jeżeli tak to jestem bardzo ciekawa jakie są efekty
__________________
'everything will be okay in the end. if it's not okay, it's not the end.'

15.03 the first day with Jillian: weight 69 kg ------> my goal: 59 kg at the end of June
temptati0n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:27   #849
2Mm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 122
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Hej, mam pytanie, mam dwie blizny dość głębokie po krostach na nosie i miałam już 2 razy robiony TCA 20% za pierwszym razem sporo się wyrównały. Drugi raz miałam robiony ok. tydzień temu. Skóra już mi zeszła, też się trochę poprawiło. Ale mam pytanie. Bo mój dermatolog powiedział, że nawet jak skóra zejdzie to i tak przez jakiś czas będzie się dalej to złuszczać. Czy to jest prawda, bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić?
__________________

2Mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:42   #850
salambo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
jaki filtr po iwostin purritin remover?

Hej!
Mam problem i postanowiłam zasięgnąć Waszej porady. Przeczytałam kilka opinii w KWC na temat Iwostin Purritin Remover. Myślę czy by go nie kupić, bo bardzo zależy mi na usunięciu blizn w postaci niewielkich zagłębień po pryszczach (nie są to dzioby, ale jednak są ubytki w skórze). Bardzo mnie one martwią, bo o ile przebarwienia z czasem znikają (trwa to co prawda tygodniami), to jednak znikną i ich nie widać, a te ubytki niestety już nie znikną

Dlatego myślę o Iwostinie i planuję go stosować na noc, a w dzień Krem barierowy Emolium + Iwostin hydratia spf 15.
I tu pojawia się moje pierwsze pytanie - może ktoś będzie umiał mi powiedzieć - czy mogę nałożyć najpierw iwostin, a potem ochronny krem barierowy i mimo tego będzie ochrona przeciwsłoneczna? Czy krem z ochroną przeciwsłoneczną powinien być nałożony jako drugi?
I pytanie drugie - czy filtr 15 jest wystarczający? Skład Purritin Remover jest taki:
  • Kwas laktobionowy
  • DERMAWHITE® NF LS
  • Zinzidone®
  • Hialuronian sodu
  • Natural Extract AP
  • Woda termalna z Iwonicza
Czyli kwasy są. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
salambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:53   #851
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: jaki filtr po iwostin purritin remover?

Cytat:
Napisane przez salambo Pokaż wiadomość
Hej!
Mam problem i postanowiłam zasięgnąć Waszej porady. Przeczytałam kilka opinii w KWC na temat Iwostin Purritin Remover. Myślę czy by go nie kupić, bo bardzo zależy mi na usunięciu blizn w postaci niewielkich zagłębień po pryszczach (nie są to dzioby, ale jednak są ubytki w skórze). Bardzo mnie one martwią, bo o ile przebarwienia z czasem znikają (trwa to co prawda tygodniami), to jednak znikną i ich nie widać, a te ubytki niestety już nie znikną

Dlatego myślę o Iwostinie i planuję go stosować na noc, a w dzień Krem barierowy Emolium + Iwostin hydratia spf 15.
I tu pojawia się moje pierwsze pytanie - może ktoś będzie umiał mi powiedzieć - czy mogę nałożyć najpierw iwostin, a potem ochronny krem barierowy i mimo tego będzie ochrona przeciwsłoneczna? Czy krem z ochroną przeciwsłoneczną powinien być nałożony jako drugi?
I pytanie drugie - czy filtr 15 jest wystarczający? Skład Purritin Remover jest taki:
  • Kwas laktobionowy
  • DERMAWHITE® NF LS
  • Zinzidone®
  • Hialuronian sodu
  • Natural Extract AP
  • Woda termalna z Iwonicza
Czyli kwasy są. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Skład jest taki: Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, lactobionic Acid, Betaine, Glycerin, Methylpropanediol, Mannitol, Sodium Gluconate, Citric Acid, Sodium Citrate, Waltheria Indica Leaf Extract, Dextrin, Ferulic Acid, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Sidodium EDTA, Sodium Hydroxide

Wyżej podałaś tylko występujące składniki. Kwas laktobionowy o ile mnie pamięć nie myli należy do kwasów PHA, więc nie są fotouczulające. Fitry nie są Ci potrzebne. Jest to też jeden z najłagodniejszych kwasów, więc na cuda bym nie liczyła.
Po co masz używać dwóch kremów na dzień jeden na drugi? Tym bardzej, że nie sa one lekkie i mogą Cię szybko zapchać, jeśli masz tendencje do tego. spf 15 na co dzień jest wystarczający. Latem bym podniosła ochronę.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 18:29   #852
salambo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: jaki filtr po iwostin purritin remover?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wyżej podałaś tylko występujące składniki. Kwas laktobionowy o ile mnie pamięć nie myli należy do kwasów PHA, więc nie są fotouczulające. Fitry nie są Ci potrzebne. Jest to też jeden z najłagodniejszych kwasów, więc na cuda bym nie liczyła.
Po co masz używać dwóch kremów na dzień jeden na drugi? Tym bardzej, że nie sa one lekkie i mogą Cię szybko zapchać, jeśli masz tendencje do tego. spf 15 na co dzień jest wystarczający. Latem bym podniosła ochronę.
A czyli raczej nie ma co się spodziewać się spłycenia tych dziurek na policzkach? Tak mnie jakoś zachęciły obietnice producenta + 2 opinie, w których dziewczyny pisały, że rzeczywiście nie tylko rozjaśnia przebarwienia, ale też spłyca blizny.
Co do dwóch kremów, to wiem, że teraz stosuję wiele, które zapychają, ale to przez to, że wcześniej miesiącami za bardzo przesuszałam skórę. Teraz wolę nawilżać i natłuszczać nawet jeśli kremy zapychają, a o dwóch myślałam, dlatego, że emolium barierowy tworzy biologiczną osłonę, co wydało mi się dobre na zimę i po kwasie (nawet łagodnym), a hydratia jako nawilżający.
salambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:07   #853
Uporczywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cześć wszystkim Jestem tu nowa mam nadzieję że któraś tu wejdzie i odpisze mi. Mam problem z cerą w sumie nie wiem co to jest, a ciężko jest przeczytać wszystkie posty. Mianowicie dołączę zdjęcie jakiejś pani z internetu - a dokładnie jej twarzy. Przypatrzcie się i pomóżcie, czy ta cała "mikrodermabrazja" pomoże mi? Mam 19lat ta kobieta wiele więcej, a moja skóra wygląda jak jej... proszę odpiszcie. Liczę na was (tym bardziej że na grouponie jest teraz promocja tego zabiegu i sama nie wiem czy kupić kupon
http://velvetclinic.pl/images/56f917...4d_enlarge.jpg
Uporczywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:07   #854
ada6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 88
Red face Mam pytanie

Chciałam się tylko zapytać czy jak się już posmaruję dermabliz (żel na blizny) to mogę na to posmarować fluid i puder ??? czy raczej tylko puder ?
ada6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:33   #855
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Dziewczyny, szukam jakiegoś mazidła, olej, czy jakaś inna maść, substancja, itp. która rozjaśni i " doleczy" blizny po opryszcze na ustach, bo mam taki czerwone 2 plamki na ustach właśnie po opryszczce które niestety nie znikają. Czy znacie na to jakis specyfik?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-28 o 04:36
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:36   #856
mmmajeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 51
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

może olej tamanu? pamiętam,że on wszystko fajnie i szybko goił.
dziewczyny czy któraś z Was stosowała retinoidy zewnętrznie na przebarwienia pozapalne? ja od kilku dni zaczęłam metodę kligmana,właśnie głównie na przebarwienia bo zaskórników już prawie nie mam,czy ktoś też stosuje?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Uporczywa jeśli Twoim problemem są takie dziurki to mikro powinna pomóc ale pewnie dopiero po całej serii a to wiadomo kosztuje. nie myślałas o retinoidach zewnętrznie żeby się złuszczyć i zrzucić starą skórę ?
mmmajeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 23:19   #857
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Uporczywa Pokaż wiadomość
"mikrodermabrazja"
też miałam okropne problemy z cerą, całe szczęście to już przeszłość, oczywiście namawiano mnie na ten zabieg, przed ostateczną decyzją przejrzałam dosłownie wszystko na ten temat i choć nie jestem kosmetyczką to wg mnie to nie jest zabieg dla młodej dziewczyny, całe szczęście trafiłam do dobrego dermatologa, który pomógł mi się wyleczyć, łykałam leki i smarowałam się tym co mi zaleciła, jeśli mogę coś od siebie polecić to wizytę u lekarza, ale zrobisz jak zechcesz

Edytowane przez Malinka_gosiaczek
Czas edycji: 2012-01-28 o 23:20 Powód: poprawka
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:50   #858
1311aneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Moje przebarwienia na twarzy usunęłam laserem frakcyjnym, byłam na dwóch zabiegach. Skutecznie i głęboko złuszczył skórę, gojenie trwalo u mnie ok 7-8 dni (w tym czasie stosowalam tylko wodę termalną do przemywania i maść alantan), na czas gojenia niestety musialam zamknąć się w domu, nie ma możliwości aby zatuszować to podkladem. Zabiegi nie należą do najtańszych (1200PLN/zabieg), mam wrażliwą skórę ale upierałam się, aby zastosować dużą moc lasera. Po 1.zabiegu było super, bolało, swędziało, ale gdy juz się wszystko zagoiło, wyglądałam o niebo lepiej. Po miesiącu wykonalam 2.zabieg i moja pani doktor mimo zapewnienia,iż ustawiła laser z identyczną mocą, jak poprzednio, wykonała mi zabieg słabszy. Ciężko tu patrzec na ręce, bo gdy się połozymy i założymy już okularki ochronne, lekarz może zmienić parametry. Efekt był taki, iż zabieg prawie nie powodował bólu i nie spowodował odpowiedniego oparzenia. Skóra mimo oparzenia nie chciala zejść, bo była to zbyt cienka warstwa. Po tygodniu ścierałam resztki scrubem, ok 3x dziennie. Niestety nie moglam juz dłużej siedzieć w domu, mialam spory problem, aby ukryć te suche skórki pod podkladem, pomogła mikrodermabrazja. Dobrze wiem, że zabieg był wykonany za słabo, a za takie pieniądze, nie powinno to mieć miejsca. Tak czy inaczej, pozbyłam się przebarwień i drobnych zmarszczek. Może taka uwaga, po zabiegu konieczne jest natłuszczenie skóry, mi zalecono alantan, bepanthen, powodują lekkie zapchanie porów, dlatego, gdy juz zejdzie co ma zejsc, najlepiej wykonac kawitację lub mikrodermabrazję. Wczesniej próbowałam zwalczać zmiany po chorobie używając kremu Neostrata, oraz Dermamelan( tylko krem). Neostrata w moim przypadku okazała się malo skuteczna, a dermamelan wymagał podobnie, jak fraxel, kilku dni bez wychodzenia, bez makijażu. Po za tym, niemiłosiernie zapycha pory na calej twarzy, myślę, iż jest to spowodowane tym, iż ciemno-brązowy krem "wżera" się głęboko i tworzy zaskórniki tam, gdzie ich wczesniej nigdy przenigdy nie było. Tak więc polecam fraxel, jako uzupełnienie mikro i kawitację. I naprawdę warto zwrócić uwagę osobie, która będzie wykonywać zabiegi, aby były optymalnie mocne. Fraxel wymaga pozostania w domu przez kilka dni, nie da się tego uniknąć, bardzo ogranicza w codziennych czynnościach i wymaga cierpliwości. Tak czy inaczej efekty są niezwykle dobre.
1311aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:17   #859
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Czy istnieje Skuteczna maseczka Rozjasniajaca na Blizny?

Kochane wizazanki czy istnieje jakas skuteczna maseczka -domowej roboty -Rozjasniajaca na blizny? jak tak to bardzo bym prosila o przepis
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 10:45   #860
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy istnieje Skuteczna maseczka Rozjasniajaca na Blizny?

Jogurt + szczypta cynamonu.
Woda + soda oczyszczona.
Woda + sok z cytryny.
Maseczka z cebuli.


Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:26   #861
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak najszybciej usunąć blizny i przebarwienia po trądziku?

Mama kupila mi dziewczyny - VICHY - na rozstepy, ktore w ciagu pol roku rozeszly mi sie rowniez na uda. to juz trzeci srodek, uzywam tez Evelline (ten bialy, nr 1 w PL) i jesli nie poskutkuje to wybieram sie na zabieg. Do wakacji NIE CHCE tego miec, kropka. ktos poleci informacje odnosnie usuwania blizn rozstepowych (sa jeszcze czerwone) ?
Dodam, ze niedawno skonczyam 19 lat.

Aha.. moze ktos zna sie na specjalnych srodkach na blizny (ostatnia deska ratunku, chociaz slyszalam, ze nie pomaga na tego rodzaju bizny, np CEPAN) ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:48   #862
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Jak najszybciej usunąć blizny i przebarwienia po trądziku?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mama kupila mi dziewczyny - VICHY - na rozstepy, ktore w ciagu pol roku rozeszly mi sie rowniez na uda. to juz trzeci srodek, uzywam tez Evelline (ten bialy, nr 1 w PL) i jesli nie poskutkuje to wybieram sie na zabieg. Do wakacji NIE CHCE tego miec, kropka. ktos poleci informacje odnosnie usuwania blizn rozstepowych (sa jeszcze czerwone) ?
Dodam, ze niedawno skonczyam 19 lat.

Aha.. moze ktos zna sie na specjalnych srodkach na blizny (ostatnia deska ratunku, chociaz slyszalam, ze nie pomaga na tego rodzaju bizny, np CEPAN) ?

Spróbuj może jeszcze olejek z rossmana BD dla mam, dziewczyny zachwalały, poczytaj recenzje, tam pewna mama pisała, że mieszała go z jakimś olejem, z jakiejś rózy, choć nie jestem pewna. Pisała również, że w ten oto sposób jej córka wyzbyła się ogromnych rozstępów z okresu dojrzewania
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 01:45   #863
mrm272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Witam wszystkich,

Poniewaz nie znalazlem w wyszukiwarce zadnego watku dotyczacego specyfikow do usuwania blizn potradzikowych, ktore mam zamiar zakupic dlatego, chcial bym zasiegnac waszej opinii, czy ktoras/ys z Was stosowal juz je wczesniej i jakie byly rezultaty ich stosowania, oto link http://www.acnescarstreatment.net/ac...nt-review.html
dla leniwych przepisze
Number 1 – Zenmed Scar Treatment
Number 2 – Revitol Acne Scar Removal
Number 3 – Amoils Acne Scar Remover

Z gory dzieki za wasze opinie
mrm272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 19:11   #864
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Kupilam Contractubex (walcze z rozstepami na udach i posladkach po uzyskaniu normalnej wagi i zbytniej ekspozycji na sloncu) i jesli mi nie pomoze trzeci srodek (vichy tym razem, wczesniejsze to jedna wielka pomylka, nie bede pisala nawet chyba ze sa dziewczyny chetne na te informacje) to zaczynam sie smarowac ta mascia na blizny. Kolejny krok w razie neipowodzenia to "bańki chińskie" nic o tym jeszcze nie wiem w zasadzie , wiec nie pytajcie , po prostu wspomniala mi o nich znajoma farmaceutka
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:07   #865
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

witajcie1 długo mnie tu nie było, zakonczyłam we wrezsniu kutacje retinoidami,
i w czwartek 1.01.2012 jade na fraxel restore.
ok 3 zabiegi przede mna. zdecydowałam sie na Elite w Warszawie.
zobaczymy jak bedzie ...

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez 1311aneta Pokaż wiadomość
Moje przebarwienia na twarzy usunęłam laserem frakcyjnym, byłam na dwóch zabiegach.
czyli miałas robione repair>> to jest laser ablacyjny. czy jakims inym?
ja bede miała fraxel restore
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:05   #866
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Jaki produkt dostepny na rynku pomoze najbardziej w zwalczaniu czerwonych(wglebien) blizn po tradziku ? bardzo prosze o porade
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:00   #867
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Jaki produkt dostepny na rynku pomoze najbardziej w zwalczaniu czerwonych(wglebien) blizn po tradziku ? bardzo prosze o porade

bez recepty warto wypróbować ance derm, jest typowo na przebarwienia, ja używam dopiero tydzień a już widzę rozjaśnienie cery
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:46   #868
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
bez recepty warto wypróbować ance derm, jest typowo na przebarwienia, ja używam dopiero tydzień a już widzę rozjaśnienie cery
Ktory jest lepszy na ten problem l Acne Derm? czy Effaclar K (La Roche Posay) ??
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:00   #869
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

.
Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ktory jest lepszy na ten problem l Acne Derm? czy Effaclar K (La Roche Posay) ??
Acnederm.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 01:41   #870
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
.

Acnederm.
Serdecznie dziekuje za odpowiedz
A ACNEDERM-mozna uzywas jak sie ma skore wrazliwa -naczynkowa sklonna do rumienia`?
I czy jak sie uzywa ACNEDERM- jakie wysokie filtry trzeba uzywac? i jak sie przestanie uzywac acnederm-to ile jeszcze czasu po kuracji trzeba uzywac filtra na twarz?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.