zabiegi odmładzające - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 22:48   #31
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Cytat:
Napisane przez themarpis Pokaż wiadomość
Korzystałam z zabiegów mezoterapii bezigłowej na cellulit i efekty sa rewelacyjne teraz chodzę na zabiegi na twarz.Uwazam, że mezoterapia jest przełomem w medycynie estetycznej. Jest bezbolesna, w porównaniu z dobrymi kremami wcale nie jest droga. Zauwazyłam tylko ze pojawiło sie trochę tgzw. podróbek zabiegu, które kusza cena tak samo się nazywaja a nie maja nic wspólnego z mezoterapią bezigłowa NNM. Sprawdzajcie markę zabiegu. Ja robię mezoterapie bezigłową na Ślasku w Piekarach Śląskich w Studio Urody Q10 odnalazłam pierwszy taki aparat w okolicy.
miałam 10 zabiegów mezoterapii bezigłowej w jednym z lepszych salonów Spa w Warszawie , efekty są ale cena za serie 10 zabiegów (3tyś) tyle płaciłam , jest duuuużo za wysoka, gdyby seria była warta 1 tyś to było by ok ale 3 tys to za duzo, lepsze efekty są po fotoodmładzaniu i cena sporo niższa

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-06-30 o 22:42
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 08:15   #32
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: MEZOTERAPIA daje rewelacyjne efekty!

Cena za zobiegi, która napisałaś powaliła mnie na kolana
To ja za komplet zabiegów z tymi wszystkimi peelingami i mezoterapią na twarz li szyję wydałam 750,- !!!!
Ale 3000,- to chyba lekka przesada cenowa, tak jak piszesz 1000 to byłoby ok.
A jak z tym fotoodmładzaniem napisz koniecznie ile to kosztuje i jakie będziesz miała efekty.....
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:38   #33
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Witajcie kochane, do tej pory zaglądałam na forum jako gość aż w końcu dokonałam rejestracji Bardzo ciekawi mnie ten wątek, podzielę się też swoimi doświadczeniami. Miałam od bardzo długiego czasu problemy z cerą, wiecznie coś wyskakiwało, w wielu miejscach były zaczerwinienia że nie wspomnę o popękanych naczynkach :/ Znosiłam to przez długi czas ale w końcu powiedziałam "Wystarczy". Poszłam do kosmetyczki która poradziła zamknięcie naczynek laserem. Miałam dwa zabiegi jednak nie wszystkich się pozbyłam, muszę czekać z następnym do września. Potem również dwa zabiegi mikrodermabrazji, bo skóra była bardzo przesuszona i się łuszczyła, tragedia. Po pierwszym zabiegu nie widziałam różnicy ale po następnym już tak. Zamiast trzeciego zabiegu kosmetyczka poleciła mi fotoodmładzanie. Tak więc i to zrobiłam. Nie widzę jednak żadnego rezultatu po foto (chciałam trochę wyrównać koloryt bo mam piegi), może dlatego, że był to pierwszy zabieg. Taką mam przynajmniej nadzieję. Zdziwiłam się też samym przebiegiem tego zabiegu. Z tego, co wyczytałam powinnam mieć zaczerwinioną skórę, coś powinno się dziać a u mnie nie działo się nic. W trakcie nie odczuwałam żadnego ciepła, pieczenia. Czy tak to powinno wyglądać? Zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno było to fotoodmładzanie z prawdziwego zdarzenia. No i sama cena - 200 zl za twarz, nie podejrzanie mało?
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:52   #34
26myszka
Raczkowanie
 
Avatar 26myszka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
zabiegi odmładzajace

Witam wszystkich. Proszę o poradę w jakim wieku poddać się takim zabiegom. Mam 26 lat ale moja skóra, od zawsze sucha, wygląda na starszą. Kiedy jednak odwiedziłam lekarza medycyny estetycznej nie uzyskałam na to pytanie konkretnej odpowiedzi. Stwierdził, że jest za wcześnie. Ale ja czuję sie żle ze swoją skórą, pod oczami mam zamrszki od dwudziestego roku życia, które się pogłebiają, powstają nowe, skóra traci jędrność. Lekarz med. estetycznej i dermatolog poradzili mi odstawienie kremów, które mimo powszechnej opinii szkodzą. Czy to prawda? Myślałam także nad botoxem ale nie wiem czy to akurat mi pomoże. Dodam, że z zawodu jestem kosmetyczką i trudno mi się pogodzić z opinią o kosmetykach, ale stosuję się do zaleceń i nie używam.
26myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 11:14   #35
monka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Toffikowa możesz napisać u kogo robiłaś mezoterapię?
monka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:26   #36
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Sylwusinka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, do tej pory zaglądałam na forum jako gość aż w końcu dokonałam rejestracji Bardzo ciekawi mnie ten wątek, podzielę się też swoimi doświadczeniami. Miałam od bardzo długiego czasu problemy z cerą, wiecznie coś wyskakiwało, w wielu miejscach były zaczerwinienia że nie wspomnę o popękanych naczynkach :/ Znosiłam to przez długi czas ale w końcu powiedziałam "Wystarczy". Poszłam do kosmetyczki która poradziła zamknięcie naczynek laserem. Miałam dwa zabiegi jednak nie wszystkich się pozbyłam, muszę czekać z następnym do września. Potem również dwa zabiegi mikrodermabrazji, bo skóra była bardzo przesuszona i się łuszczyła, tragedia. Po pierwszym zabiegu nie widziałam różnicy ale po następnym już tak. Zamiast trzeciego zabiegu kosmetyczka poleciła mi fotoodmładzanie. Tak więc i to zrobiłam. Nie widzę jednak żadnego rezultatu po foto (chciałam trochę wyrównać koloryt bo mam piegi), może dlatego, że był to pierwszy zabieg. Taką mam przynajmniej nadzieję. Zdziwiłam się też samym przebiegiem tego zabiegu. Z tego, co wyczytałam powinnam mieć zaczerwinioną skórę, coś powinno się dziać a u mnie nie działo się nic. W trakcie nie odczuwałam żadnego ciepła, pieczenia. Czy tak to powinno wyglądać? Zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno było to fotoodmładzanie z prawdziwego zdarzenia. No i sama cena - 200 zl za twarz, nie podejrzanie mało?
ja za fotoodmładzanie zapłaciłam 600zł (jeden zabieg), bolało jak cholera myslałam że zwariuje i byłam pewna ze tam już nie wróce, po zabiegu do końca dnia piekła i paliła mnie twarz oraz była zaczerwieniona, przebarwienia stały sie baaardzo widoczne tak jakbym je czymś przypaliła, było je z daleka widać przez okres około 2 tygodni po tym czasie buzia wyładniała , zmarszczki zrobiły sie bardziej wygładzone, koloryt równiejszy a przebarwienia duzo mniej widoczne niż przed zabiegiem, lekarz polecił mi zrobienie 3 takich zabiegów, narazie z powodu słońca dałam sobie spokój, zamierzam zrobic je jesienią. Z tego co mówił mój dermatolog to ważne jest jaką maszyną jest robiony zabieg , no i powiedział że boli dlatego ponieważ laser ma za zadanie usunąć defekty, gdyby nie bolało to by nie było efektów.

Cytat:
Napisane przez 26myszka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Proszę o poradę w jakim wieku poddać się takim zabiegom. Mam 26 lat ale moja skóra, od zawsze sucha, wygląda na starszą. Kiedy jednak odwiedziłam lekarza medycyny estetycznej nie uzyskałam na to pytanie konkretnej odpowiedzi. Stwierdził, że jest za wcześnie. Ale ja czuję sie żle ze swoją skórą, pod oczami mam zamrszki od dwudziestego roku życia, które się pogłebiają, powstają nowe, skóra traci jędrność. Lekarz med. estetycznej i dermatolog poradzili mi odstawienie kremów, które mimo powszechnej opinii szkodzą. Czy to prawda? Myślałam także nad botoxem ale nie wiem czy to akurat mi pomoże. Dodam, że z zawodu jestem kosmetyczką i trudno mi się pogodzić z opinią o kosmetykach, ale stosuję się do zaleceń i nie używam.
botox stosuje się na zmarszczki mimiczne w kacikach oczu, lwią zmarszczkę na czole oraz na czoło i jest to prewencja , nie zlikwiduje on już widocznych zmarszczek no chyba że sa bardzo płytkie, paralizuje on mięśnie aby zapobiegająć pogłębianiu się zmarch, osobiście uważam że jak kogoś stać aby powtarzać ten zabieg co 5 miesięcy to warto w niego zainwestować, jezeli chodzi o kremy to uzywa się ich nie od granicy wiekowej tylko od stanu cery, jezeli masz problemy z jedrnością to polecam mezoterapie igłową (boli jak cholera, ja nie dałam rady przez to przejść ale jezeli tobie sie uda to efekty będą widoczne) , co do kremów przeciwzmarszczkowych to na dzień obowiązkowo uzywaj filtrów przez cały rok ( nawet gdy pada deszcz) z jak najwyższym PPD, taki krem blokuje promienie UVA które są nawet zimą i w szary deszczowy dzień kiedy nie ma słońca, promienie UVA są odpowiedzialne za starzenie się skóry, także najlepszym kremem przeciwzmarszckowym na dzień to krem ze stabilnym filtrem i wysokim PPD, na noc po okresie letnim (od października do kwietnia) używaj na noc retinoidy, kosmetologia nie odkryła jeszcze nic lpeszego na zmarszczki i pogrubienie skóry, początki stosowania są bardzo ciężkie ale warto się przemóc bo efekty będą widoczne, na dzień pod filtry obowiązkowo serum z wit.c, generalnie zapraszam na "Biochemie kosmetyczną" tam problemy retinoidów i filtrów sa poruszane non stop
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 17:23   #37
valkiria89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Question zabiegi kosmetyczne godne polecenia

jakie zabiegi przynosza zeczywiscie jakies rezultaty chodzi mi o ujedrnianie napinanie twarzy poprawienie owalu , tradzik odmlodzenie skory itp mam 18 lat moja skora wyglada oczywiscie na starsza cena nie gra roli ale jak wiecie to napiszcieco polecacie aa i na pierwzze zmarszczki mimiczne i zwykle (jestem po diecie schudlam niecelowo i teraz moja twarz potrzebuje regeneracji\0 plis pomozcie
valkiria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:32   #38
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: zabiegi odmładzające

Nie mam jeszcze trzydziestki. Moja skóra jest w dość dobrym stanie. W młodym wieku nie zdecydowałabym się na "poważne zabiegi", bo potem chyba zostałaby mi już tylko operacja plastyczna.
Chodzę do świetnej kosmetyczki, naprawdę jestem zadowolona zarówno z konsultacji jak i z samych efektów zabiegów, z których korzystałam.
Byłam na serii zabiegów z mikrodermabrazji - na twarz, szyję i dekolt- koszt jednego 150zł. Uczucie średnio przyjemne, ale do wytrzymania. Efekty super. Gładziutka buzia, zmniejszone zmarszczki i blizny po trądziku.
A teraz zamierzam iść na kurację kwasami (można tylko wiosną i jesienia) Czeka mnie 6 zabiegów. i Już nie mogę się doczekać.!!!!!!!
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:04   #39
Wiktoriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: zabiegi odmładzające

w odpowiedzi na pytanie jednej z dziewczyn odnośnie zabiegu za kilka tysiecy na twarz ,dekolt i szyję.

Thermal stimulation


Kolagen jest dla Twojej skóry rusztowaniem. Kiedy wiązania kolagenu ulegają rozluźnieniu, skóra traci jędrność i elastyczność, a Ty dobre samopoczucie..



Radiofrekwencja (thermal stimulation), znana od dawna i stosowana zwłaszcza w sporcie, dzięki zastosowaniu fal radiowych, pomaga w bezbolesny sposób przeciwdziałać luzowaniu się wiązań kolagenowych. Przebudowuje ich strukturę, przywracając skórze utraconą jędrność i likwidując zmarszczki. Jej najważniejszą zaletą jest to, że skutecznie działa w tych miejscach, gdzie do tej pory potrzebny był skalpel, dlatego metoda nazywana jest liftingiem bez skalpela.



Przede wszystkim radiofrekwencja pozwoli Ci na uniknięcie rozwiązań chirurgicznych i odmłodzenie skóry w takich miejscach jak: powieki, szyja, okolica ust, podbródek, owal twarzy, brwi, ramiona, uda, dekolt.





W czasie zabiegu, urządzenie zasysa wybrany fragment skóry i podgrzewa kolagen falami radiowymi, powodując jego obkurczanie i aktywację fibroblastów. Działa bardzo precyzyjnie i bezboleśnie, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy.



Na rynku dostępne są dwa urządzenia: Aluma i Thermage. W naszym gabinecie oferujemy zabiegi z użyciem urządzenia Aluma, które gwarantuje mniejszą bolesność, większy komfort oraz przewidywalność efektu. Zaletą Thermage jest przeprowadzenie kuracji w czasie jednego zabiegu, jednak trwałość efektu wpływa na jego długoterminową niezmienność. Po zabiegu musisz odczekać kilka lat na możliwą zmianę. Nasze urządzenie, Aluma, poprzez kilka zabiegów, pozwala na kontrolowanie procesu zmian i ewentualne korygowanie, tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze samopoczucie i uzyskanie efektów, które zapewnią maksymalne zadowolenie po zakończeniu kuracji.



Zabiegi metodą radiofrekwencji odnowią Twoją skórę. Odzyska ona utraconą jędrność, elastyczność, pozbędzie się wielu zmarszczek. Dzięki aktywizacji fibroblastów skóra będzie produkować włókna kolagenu tak, jakby była o kilka lat młodsza.



Efekty radiofrekwencji są dwuetapowe. Już w trakcie trwania serii zabiegów widzimy pierwsze efekty napięcia skóry związane z obkurczaniem się włókien kolagenu. W drugim etapie następuje ich przebudowa, co owocuje zagęszczeniem struktury skóry i wzrostem jędrności. Proces ten trwa kilka miesięcy, a efekty utrzymują się długoterminowo, nawet kilka lat.





Zalecane jest, aby raz w roku utrwalić efekt jednym zabiegiem.

Zabieg ten wykonywany jest w klinice medycyny estetycznej JUWENA.Podobno efekty sa niesamowite i długotrwałe.
Wiktoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 11:59   #40
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

za tydzień rozpoczynam serie zabiegów fotoodmładzania jak sobie pomyślę o tym nieprzyjemnym zabiegu to aż mna trzącha ale jak chce się być piękną i bez przebarwień to trzeba cierpieć.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 18:14   #41
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
za tydzień rozpoczynam serie zabiegów fotoodmładzania jak sobie pomyślę o tym nieprzyjemnym zabiegu to aż mna trzącha ale jak chce się być piękną i bez przebarwień to trzeba cierpieć.
Madziorka, jeśli moge spytac, ile masz lat? Ja mam 24 i chciałam fotoodmładzanie, ale dermatolog powiedziała mi, ze ejstem stanowczo za młoda. Według mnie moja skóra już tego wymaga. Sucha, zmarszczki, naczynka, ktostki, rozszerzone pory.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 16:24   #42
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

cześć Dziewczyny,
czytam Was i też jestem bardzo zainteresowana tematem, również szukam dla siebie odpowiednich zabiegów, jeśli chodzi o thermage, to wlasnie przeczytałam o tym w chyba Twoim Stylu, napaliłam się, a potem w internecie znalazlam takie straszne informacje i raczej tego nie zrobie :-(
Madziorka,
jesteś już po zabiegach fotoodmładzania? jak oceniasz efekty? warto wg Ciebie, czy wiesz, jak się nazywało to urządzenie dokładnie? ile placiłaś za zabieg i jakie były przerwy między zabiegami?
Ja byłam 1 raz na mikrodermabrazji i fotoodmladzaniu (w sensie pojedynczy zabieg), bo mi powiedziano, ze to mozna robić w odstępach 3 tygodnie - miesiąc i teraz się zastanawiam.... to nie bylo takie bolesne, jak piszesz, owszem dziwne, niezbyt przyjemne wrażenie, jak kosmetyczka "strzelala" tym swiatlem, bo mimo ochronnych okularow, widac dokladnie ten czerwony blysk i bylo cos w rodzaju uklucia, ale nic przerazajacego, a potem nic mi nie bylo, nawet nie mialam zaczerwienionej twarzy.... I cena tez nie byla powalajaca, bo za mikrodermabrazje i IPL + maska zaplaciłam 340, a w niektorych gabinetach widziałam cenniki, ze zaczyna się od 500 zl, a nawet od 1000 w góre! wiesz może, czym się kierować, skąd taka różnica w cenie (wszystkie gabinety w wawie). Człowiek chciałby coś dla siebie zrobić i nawet trochę wydać, ale czasem mam uczucie, że nas naciągają :-( napisz ...
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:12   #43
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam kochane! Może i ja dodam coś od siebie. Mam 36 lat, właśnie skończyłam Spojrzałam w lustro jakiś czas temu i powiedziałam - to już nie ja. Zdesperowana zaczęłam szukać jakichś zabiegów poprawiających stan skóry, napięcie, koloryt itd. Pomyślałam, że fotoodmładzanie będzie akurat więc w te pędy pognałam do kosmetyczki. I po zabiegu byłam pełna wątpliwości bo troszkę poczytałam i doszłam do wniosku, że CHYBA podczas naświetlania powinnam coś czuć a tu ani żadnego ciepła, ani najmniejszego bólu... Zapłaciłam 150 zl i czekałam na jakiś efekt ale NIC. Poszłam więc do innego gabinetu, tym razem już do lekarza. Pani doktor potwierdziła moje wątpliwości - światło lasera było za słabe i nie może być po takim zabiegu efektów żadnych. Stwierdziła, że od niej pacjentki wychodzą niekiedy wręcz sine i baaardzo narzekają na ból podczas strzałów lasera ale tak musi być, by był efekt. Umówiłam się więc na wieczorną godzinkę, żeby po fakcie ludzi nie straszyć Nastawiłam się na cierpienia, katusze i męki piekielne. Pani doktor powiedziała, że jeśli już będzie mi ciężko to wytrzymać to zrobimy przerwę. Ale było dosyć spokojnie, podobno mam duży próg wytrzymałości na ból Porównałabym to uczucie do laserowego zamykania naczynek. Po zakończeniu dostałam receptę na wszelki wypadek, gdybym spuchła :/ Muszę jednak powiedzieć, że skóra nazajutrz nie była zaczerwieniona, zdziwiłam się, bo ponoć miałam wyglądać okropnie. Nawet byłam zła, że wyglądam normalnie bo znowu naszły mnie wątpiwości ze może coś jest nie tak z tym foto. Pozostałości po piegach nie uległy zmianie, po zabiegu nie ściemniały a nic, widocznie jeden efekt to za mało albo są głęboko cholery Skóra jednak jest trochę lepsza, wiecznie byłam czerwona, teraz to się zmniejszyło. Zapłaciłam 300zl.

Za tydzień idę na mezoterapię bezigłową i tu mam pytanie. Zależy mi, by poprawił się stan mojej szyi. Szczególnie w miejscu, gdzie łączy sie z podbródkiem brzydko wygląda, bo tworzą się takie fałdki które znikają kiedy naciągam skórę na boki. Może ktoś wie, o co mi chodzi. Czy mezoterapia poprawi stan napiecia skóry, jej elastyczność i kondycję?

Edytowane przez Sylwusinka
Czas edycji: 2007-10-05 o 08:34
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:27   #44
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

to ja mam dokładnie taki sam problem z szyją, jak Ty Sylwusinka, a może i gorzej, bo mam 38 lat gdyby nie szyja i trochę "wiszący" podbródek, wyglądałabym znacznie młodziej :-( nawet kiedyś myślałam o złotych niciach, ale tez niczego przekonywującego nie znalazłam, prócz informacji, że nierzadko trzeba te nici chirurgicznie usuwać...
A propos fotoodmładzania, z tego, co napisałaś Sylwusinka, to właśnie wynika, że mój zabieg IPLem to może było jakieś przestarzałe urządzenie, juz nieskuteczne, dlatego tanio ale do niczego, przykre to...
Jak czytam różne fora, to właściwie też doszłam do wniosku, że mezoterapia może być najskuteczniejsza, a przynajmniej nie ma skutków ubocznych, tyle że jest dyskusja, która z tych mezoterapii jest lepsza w sensie skuteczniejsza, bezigłowa czy igłowa - znalazłam dużo "za" zarówno za jedną jak i za drugą, a Wy jak myślicie? czym Ty się Sylwusinka kierowałaś, wybierając bezigłową?
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:39   #45
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

No widzisz, też miałam taki dylemat, która mezoterapia jest lepsza, czyt. skuteczniejsza, bo przecież tu o efekt nam wszystkim chodzi. Ja jestem w stanie znieść każdy ból, zeby wygladać lepiej, więc tu nie igły mnie odstraszyły. Niestety blisko mnie nie ma nigdzie urządzenia do mezoterapii igłowej. Ale z tego co doczytałam to obie dają równy efekt, dokładnie dopytam lekarza jak pójdę na ten zabieg. Niech mi wytłumaczy z detalami co i jak. Tak jej tam płakałam, że jestem już taka stara, aż kobieta pokładała się ze śmiechu... A ja naprawdę tak czuję Nawet dała mi lusterko i mówi "No dobrze, niech pani powie, co panią irytuje" Zaczęłam wymieniać i trochę dziwnie na mnie patrzyła, przyznaję, ale ja widzę w lustrze starą kobietę, nawet jak inni tego tak mocno JESZCZE nie dostrzegają.

Wracając do tematu zaleciła mi mezoterapię na szyję, pod oczy i na owal owarzy+okolice bruzd nosowo-wargowych...tfu... by je szlag trafił
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:31   #46
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

a czy to znaczy, że za każdy z tych obszarów płacisz osobno?! no i własnie, jaka cena, widzę, że jesteś z Gliwic, tak przynajmniej przy nicku widać więc może tam troszkę rozsądniejsze ceny, ja mieszkam w wawie i wystarczy miec tylko kurcze kase ... I jeszcze interesuje mnie bardzo, co konkretnie będzie Ci wprowadzać, jakieś witaminy, czy ten kwas hialurowy?? bo to chyba bardzo ważne... A tak w ogóle, to interesowałaś się albo któraś z Was, tym aparatem beautytek?tajemnicze dość to urządzenie ale czy to działa, czy któraś coś takiego próbowala w celu właśnie "podciągnięcia" szyi, poprawy owalu no generalnie w celu odmłodzenia, zgodnie z topikiem ?
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 12:48   #47
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Za wszytkie te obszary płacę raz, generalnie jest preparat za który się płaci i decydujesz w jakie rejony ma trafić. Tam gdzie ja chodzę kosztuje taka przyjemność 150zl i oczywiście nie powinno się kończyć na jednorazowym zabiegu. Po mezoterapii będę miała znowu foto i pewnie znów mezo. Pani doktor zaleciła mi dwa preparaty: CELLULIFT na twarz i MEZOBOTOX na szyję za oba zaplacę 150zl.
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 19:23   #48
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Madziorka, jeśli moge spytac, ile masz lat? Ja mam 24 i chciałam fotoodmładzanie, ale dermatolog powiedziała mi, ze ejstem stanowczo za młoda. Według mnie moja skóra już tego wymaga. Sucha, zmarszczki, naczynka, ktostki, rozszerzone pory.
mam 27 lat i trzy spore przebarwienia na twarzy, według mnie wiek nie ma znaczenia tylko stan skóry i tak też powiedział mi lekarz, oprócz przebarwień skórę mam nawet w dobrym stanie, idź może na konsultacje do drugiego lekarza, a może jakieś złuszczanie naskórka byłoby dla ciebie odpowiednie, dermatolg lub lekarz medycyny estetycznej powinien ci coś doradzić

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny,
czytam Was i też jestem bardzo zainteresowana tematem, również szukam dla siebie odpowiednich zabiegów, jeśli chodzi o thermage, to wlasnie przeczytałam o tym w chyba Twoim Stylu, napaliłam się, a potem w internecie znalazlam takie straszne informacje i raczej tego nie zrobie :-(
Madziorka,
jesteś już po zabiegach fotoodmładzania? jak oceniasz efekty? warto wg Ciebie, czy wiesz, jak się nazywało to urządzenie dokładnie? ile placiłaś za zabieg i jakie były przerwy między zabiegami?
Ja byłam 1 raz na mikrodermabrazji i fotoodmladzaniu (w sensie pojedynczy zabieg), bo mi powiedziano, ze to mozna robić w odstępach 3 tygodnie - miesiąc i teraz się zastanawiam.... to nie bylo takie bolesne, jak piszesz, owszem dziwne, niezbyt przyjemne wrażenie, jak kosmetyczka "strzelala" tym swiatlem, bo mimo ochronnych okularow, widac dokladnie ten czerwony blysk i bylo cos w rodzaju uklucia, ale nic przerazajacego, a potem nic mi nie bylo, nawet nie mialam zaczerwienionej twarzy.... I cena tez nie byla powalajaca, bo za mikrodermabrazje i IPL + maska zaplaciłam 340, a w niektorych gabinetach widziałam cenniki, ze zaczyna się od 500 zl, a nawet od 1000 w góre! wiesz może, czym się kierować, skąd taka różnica w cenie (wszystkie gabinety w wawie). Człowiek chciałby coś dla siebie zrobić i nawet trochę wydać, ale czasem mam uczucie, że nas naciągają :-( napisz ...
mnie fotodmładzanie bolało jak cholera niewytrzymałam do końca i poprosiłam o wczesniejsze zakończenie zabiegu, niewiem jakim laserem miałam robiony zabieg ale przez dwa tygodnie po moje przebarwienia zrobiły sie jeszcze bardziej widoczne takie bardzo mozno brązowe potem strupki odpadły i było ok, lekarz zasugerował zebym zrobiła 3 zabiegi , odstępy pomiedzy nimi mają byc minimum 3 tygodnie, za jeden zapłaciłam 600zł za całą twarz.

Cytat:
Napisane przez Sylwusinka Pokaż wiadomość
Witam kochane! Może i ja dodam coś od siebie. Mam 36 lat, właśnie skończyłam Spojrzałam w lustro jakiś czas temu i powiedziałam - to już nie ja. Zdesperowana zaczęłam szukać jakichś zabiegów poprawiających stan skóry, napięcie, koloryt itd. Pomyślałam, że fotoodmładzanie będzie akurat więc w te pędy pognałam do kosmetyczki. I po zabiegu byłam pełna wątpliwości bo troszkę poczytałam i doszłam do wniosku, że CHYBA podczas naświetlania powinnam coś czuć a tu ani żadnego ciepła, ani najmniejszego bólu... Zapłaciłam 150 zl i czekałam na jakiś efekt ale NIC. Poszłam więc do innego gabinetu, tym razem już do lekarza. Pani doktor potwierdziła moje wątpliwości - światło lasera było za słabe i nie może być po takim zabiegu efektów żadnych. Stwierdziła, że od niej pacjentki wychodzą niekiedy wręcz sine i baaardzo narzekają na ból podczas strzałów lasera ale tak musi być, by był efekt. Umówiłam się więc na wieczorną godzinkę, żeby po fakcie ludzi nie straszyć Nastawiłam się na cierpienia, katusze i męki piekielne. Pani doktor powiedziała, że jeśli już będzie mi ciężko to wytrzymać to zrobimy przerwę. Ale było dosyć spokojnie, podobno mam duży próg wytrzymałości na ból Porównałabym to uczucie do laserowego zamykania naczynek. Po zakończeniu dostałam receptę na wszelki wypadek, gdybym spuchła :/ Muszę jednak powiedzieć, że skóra nazajutrz nie była zaczerwieniona, zdziwiłam się, bo ponoć miałam wyglądać okropnie. Nawet byłam zła, że wyglądam normalnie bo znowu naszły mnie wątpiwości ze może coś jest nie tak z tym foto. Pozostałości po piegach nie uległy zmianie, po zabiegu nie ściemniały a nic, widocznie jeden efekt to za mało albo są głęboko cholery Skóra jednak jest trochę lepsza, wiecznie byłam czerwona, teraz to się zmniejszyło. Zapłaciłam 300zl.

Za tydzień idę na mezoterapię bezigłową i tu mam pytanie. Zależy mi, by poprawił się stan mojej szyi. Szczególnie w miejscu, gdzie łączy sie z podbródkiem brzydko wygląda, bo tworzą się takie fałdki które znikają kiedy naciągam skórę na boki. Może ktoś wie, o co mi chodzi. Czy mezoterapia poprawi stan napiecia skóry, jej elastyczność i kondycję?
dziewczyny , miałam 10 zabiegów mezoterapii bezigłowej i jeden igłowej, niestety z igłowej musiałam zrezygnować bo byłam cała w siniakach przez dwa tygodnie, co do bezigłowej to niespodziewajcie sie po niej jakis super efektów ona działa jak dobry krem, myślę że jest dobra dla dwudziestolatek, ładnie zwęża pory, rozjasnia cerę, trochę poprawia jej elastyczność, porównując cenę do efektów to zdecydowanie nie warto natomiast jeżeli nie macie tendencji do siniaków i duzy próg bólu to zdecydowanie polecam tę igłową.
Generalnie porównując te wszystkie zabiegi to najwieksze efekty widziałam po jednym zabiegu fotoodmladzania niz po 10 zabiegach bezigłowej mezoterapii.

EDIT: na poprzedniej stronie opisałam swoje ważenia po mezoterapi bezigłowej (po drugim, trzecim i dziesiątym zabiegu)

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-10-05 o 19:56
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:01   #49
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: zabiegi odmładzające

Cześć dziewczyny
czytam Wasze posty i chcę dodać swój głos
Jeśli chodzi o odmładzanie to mikrodermabrazja jest moją faworytką i to ta igłowa - aczkolwiek bezigłowa też daje bardzo dobre efekty. Zaczeta w mmiarę wcześnie opóźnia stsowanie wypełniczy
Co do ceny to jest ona różna i zależy od zastosowanego preparatu
Ostatnio w gabinece Urszula BRumer Medycyna Urody pojawiły się nowe produkty do mezoterapii i bardzo przystępnych cenach. www.medycynaurody.pl
Są również propdukty, które wymagają rtylko 2 - 4 zabiegów a nie 10 i to zmniejsza koszt
pozdrawiam
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 09:01   #50
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

Dzięki Dziewczyny

Sylwusinka,
chyba się muszę wybrać do Gliwic w takim razie

Madziorka, bo widzę, że Ty też z Warszawy jesteś, w którym gabinecie robiłaś to fotoodmładzanie i u jakiego lekarza? ja robiłam w art-medzie na PL Konstytucji i robiła mi to kosmetyczka...ale tak jak pisałam, prawie zadnych nieprzyjemnych odczuc :-( i pewnie za niska cena, żeby się spodziewać efektów - już się raczej tam nie wybiorę...

jeszcze raz zapyam o tego beautyteka, to chyba od dawna jest na rynku, a ciągle to oferują w różnych gabinetach, ale nie wiem, czy ktoś to "przechodził"? mozna liczyc na jakiś, najlepiej spektakularny efekt?
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:04   #51
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

Diakini,
a co to za produkty, których można mniej a efekt dobry?stosowałaś?
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:59   #52
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
mam 27 lat i trzy spore przebarwienia na twarzy, według mnie wiek nie ma znaczenia tylko stan skóry i tak też powiedział mi lekarz, oprócz przebarwień skórę mam nawet w dobrym stanie, idź może na konsultacje do drugiego lekarza, a może jakieś złuszczanie naskórka byłoby dla ciebie odpowiednie, dermatolg lub lekarz medycyny estetycznej powinien ci coś doradzić
dziękuje slicznie za odpowiedź. Na wizażu znalazłam też wypowiedz Dr i on NIE POLECAŁ FOTOODMŁADZANIA! Powiedział, że może przynieść odwrotne efekty musze poszukać do tego linka...


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35903
to jakis Jankowiak, a nie Pan Dr... uffff i to jeszcze wypowiedz z 2002 roku
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:44   #53
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez epilai Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny

Sylwusinka,
chyba się muszę wybrać do Gliwic w takim razie

Madziorka, bo widzę, że Ty też z Warszawy jesteś, w którym gabinecie robiłaś to fotoodmładzanie i u jakiego lekarza? ja robiłam w art-medzie na PL Konstytucji i robiła mi to kosmetyczka...ale tak jak pisałam, prawie zadnych nieprzyjemnych odczuc :-( i pewnie za niska cena, żeby się spodziewać efektów - już się raczej tam nie wybiorę...

jeszcze raz zapyam o tego beautyteka, to chyba od dawna jest na rynku, a ciągle to oferują w różnych gabinetach, ale nie wiem, czy ktoś to "przechodził"? mozna liczyc na jakiś, najlepiej spektakularny efekt?
na fotoodmladzanie chodzę do dr. Ambroziaka "Estederm", www.estederm.pl, dam wam znać jak zakończę całą kuracje czy warto

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
dziękuje slicznie za odpowiedź. Na wizażu znalazłam też wypowiedz Dr i on NIE POLECAŁ FOTOODMŁADZANIA! Powiedział, że może przynieść odwrotne efekty musze poszukać do tego linka...


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35903
to jakis Jankowiak, a nie Pan Dr... uffff i to jeszcze wypowiedz z 2002 roku
ilu lekarzy tyle opinii, mój akurat bardzo poleca, po za tym trzeba wziąć poprawke na to że wypowiedź dr . Jankowiaka jest sprzed 5 lat.

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-10-08 o 20:11
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 21:28   #54
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ilu lekarzy tyle opinii, mój akurat bardzo poleca, po za tym trzeba wziąć poprawke na to że wypowiedź dr . Jankowiaka jest sprzed 5 lat.

no własnie, a powiedz mi ile potrzebujesz np Ty zabiegow fotoodmładzania? Bo poczytałam i niektóre gabiunety proponuja serie w odstepach kilku tygodniowych.
Dziwne jest to fotoodmładzanie bezbolesne za 150 pl i to bolesne za 500 pln...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 00:44   #55
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
no własnie, a powiedz mi ile potrzebujesz np Ty zabiegow fotoodmładzania? Bo poczytałam i niektóre gabiunety proponuja serie w odstepach kilku tygodniowych.
Dziwne jest to fotoodmładzanie bezbolesne za 150 pl i to bolesne za 500 pln...
mi lekarz polecił 3 maksimum 4 zabiegi, odstępy trzy tygodniowe, no i powiedział że jeżeli nie czuć bólu to jest za słaby laser i efekty po takim laserze sa mizerne jak w ogóle są. Mnie boli jak cholera, zwariować mozna a po zabiegu buzie mam czerwona jak burak a przebarwienia mają ciemno brazowy kolor są przypalone. Mam nadzieje że lekarz nie nabija mnie w butelkę, zresztą czas pokaze
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:25   #56
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

Madziorka, a czy mogłabyś zapytać lekarza przy następnej okazji, na co należy zwracać uwagę wybierając laser, może jakieś konkretne parametry? ja jestem znacznie starsza od Ciebie i zalezy mi głównie na efekcie odmłodzenia, u Ciebie pewnie tego nie będzie widać, bo nie masz co odmładzać Ja dla przykładu miałam robione na takim, tzn tak sądzę, bo jest na stronie tego salonu, http://www.artmedia.pl/ipl-dealight.htm , i tam jest cały opis, podane są wszystkie parametry, ale nie wiem, które są istotne, proszę tylko mnie o reklamę nie posadzać, bo ja ich wcale nie polecam , raczej czuję się niekomfortowo, że się skusiłam na tańszy zabieg, który najwyraźniej jest nieskuteczny :-(
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:51   #57
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

weszłam na stronę tego gabinetu - estederm i widzę, że tam jest fotoodładzanie laserem VPL a nie IPL....muszę poszukać w internecie, na czym polega różnica, może to jakiś nowszy wynalazek, człowiek się gubi normalnie
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:38   #58
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: zabiegi odmładzające

fajnie by bylo, jakby ten laser sie jakos nazywał, albo miał odpowiednie częstotliwości bądz dlugośc fal, jakmozna to tak okreslić.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:34   #59
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: zabiegi odmładzające

dziewczyny , jak bede na następnym zabiegu to dokładnie zapytam co to za laser.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 09:11   #60
epilai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

świetnie to czekamy na info
epilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.