drogie marki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 14:31   #1
orzojr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22

drogie marki


Witam mam pytanie czy uważacie że drogie marki ubrań i np perfum są warte swojej ceny wiadomo ze w innych krajach europejskich są one tańsze niż u nas ale mimo wszystko czy zasada im droższe tym lepsze sprawdza się w tym przypadku. Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam
orzojr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:44   #2
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: drogie marki

To zależy. Np. ciuchy abercrombie są w 100% wart swojej ceny ale np. Mango - nie wiem czy są adekwatne jakością do ceny.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:51   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: drogie marki

Jesli chodzi chodzi o ciuchy to bywa naprawde roznie... Ale perfumy w wiekszosci przypadkow sa naprawde warte swojej ceny.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:59   #4
mixtape
Raczkowanie
 
Avatar mixtape
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: drogie marki

praceje w sklepie z drogimi akscesoriami. buty, torebki itd. z jednej strony skora, z drugiej czterocyfrowa cena a jednak zdarzaja sie mankamenty. mimo ze cena wysoka, nie gwarantuje to ich ''niesmiertelnosci''. skorzana torebka za 3000zl ma taka sama żywotnosc jak tanie, dobrze wykonane torby z zary czy rylko. ale wiadomo, dla niektorych liczy sie logo, wiec sa zdolni tyle zaplacic.
__________________
both middle figers up pointed at the industry.


www.myspace.com/killahmouse


close ur dilated eyez n listen how the pinapple express is puffin' !!!!
mixtape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:37   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez mixtape Pokaż wiadomość
tanie, dobrze wykonane torby z zary czy rylko
Nie nazwalabym Zary czy Rylko tanimi sklepami
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:44   #6
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: drogie marki

Marka marce nie jest równa.
Generalnie z tego co wiem (a wiem) markowe ciuchy są szyte w różnych fabrykach w różnych częściach świata i ich jakość jest uzależniona od tego w której fabryce są szyte i na jaki rynek docelowo trafią.

Dlatego też jakość tej samej firmy jest czasami różnorodna
Widać to po tych bardzo drogich ciuchach jak i po tych średnich...

Ponadto płaci się za metkę a nie za jakość.
Czasami markowe ciuchy są naprawdę słabe jakościowo...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:58   #7
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: drogie marki

to zależy... imho dżinsy z bazaru czy jakiegoś niemarkowego sklepiku za 40-50zł nie ustępują jakością tym, które kupuje się za 100zł i drożej... z drugiej strony, bluzki z tańszych sklepów często przypominają szmaty, bo są robione z materiału niższego gatunku.

także to zależy
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 17:13   #8
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Marka marce nie jest równa.
Generalnie z tego co wiem (a wiem) markowe ciuchy są szyte w różnych fabrykach w różnych częściach świata i ich jakość jest uzależniona od tego w której fabryce są szyte i na jaki rynek docelowo trafią.

Dlatego też jakość tej samej firmy jest czasami różnorodna
Widać to po tych bardzo drogich ciuchach jak i po tych średnich...

Ponadto płaci się za metkę a nie za jakość.
Czasami markowe ciuchy są naprawdę słabe jakościowo...
podpisuję się pod tym

ps. masz fajny awatarek Dirty Dancing oglądałam setki razy
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:26   #9
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: drogie marki

ja uważam że do polski trafiaja poprostu "odrzuty", jakby rzeczy 2 kategorii. obojetnie czy to mango, zara, promod, nike itp często kupuje buty zagranica i jakość jest bez porównania
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:31   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Jesli chodzi chodzi o ciuchy to bywa naprawde roznie... Ale perfumy w wiekszosci przypadkow sa naprawde warte swojej ceny.
co znaczy perfumy warte swojej ceny ? tylko tyle ze jak podoba cie sie silver rain to kupisz go i za 1 tys. ,mnie sie nie podobaja i za wiecej niz 50 zl bym ich nie kupila po raz drugi ,tylko ze wzgledu na flakon sa warte zaz 50 zl.

ciuch to co innego bo naocznie sprawdzisz jego jakos a na tej podstawie powiesz czy byl tyle wart czy nie.

drogie marki sa drogie nie dlatego ze sa duzo lepsze od tanich ale dlatego ze producent zainwestowal w reklame (jest na rynku obecny od lat)a co za tym idzie cena produktu poszla w gore ,czlowiek kupujacy Prade mysli ze jest super jakosciowa bo jest droga a w noszeniu okazuje sie ze jednak zachowuje sie koszulka jak sieciowka h&m.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:37   #11
qberka
Rozeznanie
 
Avatar qberka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 576
Dot.: drogie marki

Ja polecam Polskie marki : Solar, hexline, pabia. I tu jest pewność że ubrania nie są szyte w Chinach.
qberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 18:00   #12
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
co znaczy perfumy warte swojej ceny ? tylko tyle ze jak podoba cie sie silver rain to kupisz go i za 1 tys. ,mnie sie nie podobaja i za wiecej niz 50 zl bym ich nie kupila po raz drugi ,tylko ze wzgledu na flakon sa warte zaz 50 zl.
Wiesz no porownujac wody toaletowe z Avonu do Escady czy YSL smiem twierdzic ze te drugie sa warte swojej ceny bo po 1. trzymaja sie dluzej a po 2. maja swoje drugie dno, rozwijaja sie, nie sa takie smetne i jednolite. Oczywiscie zdarzaja sie tez te niewarte, a tez i te tanie ktore sa super, wcale nie twierdze, ze nie. To nie chodzi tylko zapach...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:24   #13
gwiazdeczka77
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdeczka77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzies daleko w Polsce
Wiadomości: 143
Dot.: drogie marki

qberka zgadzam sie mam sporo ciuchów z solara i wyglądają tak samo kiedy je kupiłam (prawie rok temu) beznadziejne jakościowo ma ciuchy H&M niewazne czy z Anglii czy z Polski czy skąd tam jeszcze
__________________
...siedzę i myślę co robi pozostałe 6 cudów swiata...

gwiazdeczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:27   #14
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: drogie marki

jesli chodzi o perfumy to oczywiście że są warte cwojej ceny, ja jestem na zawsze zakochana w ck in2u i kupuję co jakiś czas flakon za 250zł-nie uważam ze jest to wygórowana cena, nie można takich marek porównywać z np. oriflame czy innymi tanimi markami-perfumy z wyższej półki są drozsze bo mają bardzo drogi składnik-utrwalacz zapachu-dzięki niemu zapach nie wietrzeje po 1h i nawet po całym dniu pachniesz swoimi ulubionymi perfumami, poza tym zapach w miarę upływu czasu się zmienia, a w tanich perfumach jest więcej alkoholu przez co szybciej wietrzeją na skórze może pozostawac nawet niemiły zapach bo pierwsze nuty wywietrzeją-zapach jest płaski.

a co do zary czy ryłko to sa to marki popularne czyli nie te z wyższej półki choć wg. mnie równie dobre, szczególnie zara, bardzo lubię kupowac tam poza ciuszkami torebki i buty-sa naprawdę dobrej jakości + zawsze modne fasony.

a h&m tez bardzo lubię-szczególnie ten w złotych tarasach bo ciuszki są o wiele lepsze niż np. w gdańsku. mam bardzo duzo ubrań tej marki, szczególnie jeansy i są swietnej jakośc, po prostu zanim kupię oglądam materiał i na oko oceniam czy nie spierze się po kilku praniach-i jak do tąd nie zawiodłam się
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:03   #15
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym

ps. masz fajny awatarek Dirty Dancing oglądałam setki razy
Dziękuję
Ja też - taka sentymenalna jestem

Cytat:
Napisane przez paooolka23 Pokaż wiadomość
ja uważam że do polski trafiaja poprostu "odrzuty", jakby rzeczy 2 kategorii. obojetnie czy to mango, zara, promod, nike itp często kupuje buty zagranica i jakość jest bez porównania
Fakt faktem.
Np zara - u nas są kolekcje sprzed roku, powaga
To co się nie sprzeda za granicą rzucają do Polski (to samo River Island na przykład).

Cytat:
Napisane przez qberka Pokaż wiadomość
Ja polecam Polskie marki : Solar, hexline, pabia. I tu jest pewność że ubrania nie są szyte w Chinach.
A dlaczego uważasz, że z Chin to beeee
Masę projektantów (tych z wyższej półki) ma fabryki właśnie tam ze względu na wieeelllle czynników i jakość jest najlepsza z możliwych..

Takie gadanie, że to co z Chin jest do doopy to też nie jest prawda.

Np Reserved ma fabryki w Chinach i ich jakość jest ok.
Uważam, że lepsza od H&Mu.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 21:25   #16
qberka
Rozeznanie
 
Avatar qberka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 576
Dot.: drogie marki

Tak tak mają znani projektanci fabryki w Chinach ale znani projektanci szyja w Chinach na rynek wschodni a na rynek zachodni niestety w Chinach nie szyja W moim mieście jest szwalnia gdzie szyją od kilku lat ubrania dla Marca Jacobsa i te ubrania z Polski jadą na zachód , no coż podobno Polska to tania siła robocza ale bardziej precyzyjna niż ta Chińska- smutne to ale prawdziwe. Kupuję ciuchi i w h&m i w reserved ale czasami mnie krew zalewa kiedy widzę te wystające kawałki nitek, krzywe zszycia, materiały też najczęściej są średniej jakości chociaż zawsze może się trafić perełka. Bardzo chwalę sobie ubrania Solara a zwłaszcza ich swetry, po kilku sezonach ubrania wyglądają super. Natomiast nie polecam toreb solara tych z tworzywa " ekologicznego" zwłaszcza tym które noszą coś ciężkiego w torbie.
qberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:23   #17
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: drogie marki

Hm zalezy co uznac za drogie. Generalnie perfumy za 200-300zl sa warte swej ceny, tych >1000zl jakos urody nie jestem w stanie docenic. Ale porownywanie perfum Diora, Gucciego... pieknie rozwijajacych sie na skorze do perfum za 50zl nie ma IMO sensu, nie ta klasa, nie ta trwalosc.

Jesli chodzi o ubrania, to jak dla mnie Zara, Solar to dosc tanie marki, ich ubrania sa warte tej kasy. Od wielkich projektantow nic nie mialam, w sumie nawet z bliska ich ubran nie ogladalam (zeby przypadkiem nie zachorowac na cos, co kosztuje wiecej niz miesiecznie zarabiam).
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:04   #18
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: drogie marki

Perfumy i generalnie 90% kosmetyków z górnej półki są duuużo lepsze niż te tańsze - perfum trzyma się cały dzień lub nawet kilka, puder nie schodzi z twarzy po 3 godzinach, lecz trzyma się kilkanaście godzin.
Co do ciuchów - to większość jest z Chin, nawet te "polskie", więc ..., ale ja lubię np. jakość takich typowych siecówek - typu orsay - ich ciuchy wytrzymują lata i wciąż wyglądajką jak nowe.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 12:33   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: drogie marki

perfumy sa warte swojej ceny
jezeli chodzi o ciuchy to roznie
mam jeansy ck i sa dobre juz 3 rok:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 13:00   #20
Panieneczka86
Raczkowanie
 
Avatar Panieneczka86
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 41
Dot.: drogie marki

Co to znaczy, że są warte swoje ceny? Czy to znaczy że jesli koszt produkcji buta dajmy na to Ryłko to 20 zł, a marża wynosi 150 proc. - to czy to znaczy że są warte lub nie warte swojej ceny?

Płacimy głównie za naszą próżność i chęć posiadania czegos co zostało zaprojektowane przez znanego nam projektanta i opatrzone logotypem modnej marki- to tak zwana wartość dodana...

Moim zdaniem naprawde niektórzy producenci mocno przesadzają
Panieneczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:54   #21
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez Panieneczka86 Pokaż wiadomość
Co to znaczy, że są warte swoje ceny? Czy to znaczy że jesli koszt produkcji buta dajmy na to Ryłko to 20 zł, a marża wynosi 150 proc. - to czy to znaczy że są warte lub nie warte swojej ceny?

Płacimy głównie za naszą próżność i chęć posiadania czegos co zostało zaprojektowane przez znanego nam projektanta i opatrzone logotypem modnej marki- to tak zwana wartość dodana...

Moim zdaniem naprawde niektórzy producenci mocno przesadzają
To znaczy, że zapach np. męskiego diora trzyma się mojemu TŻ przez tydzień na koszulce Mi moje perfumy - naomi i dkny też wytrzymują spokojnie cały dzień, a zapach avonu utrzymywał się 1 godzine.

A co do ryłko - na pewno buty ze skóry są lepsze niż rynkowa skajka i lepiej gdy są szyte, a nie sklejone czymś, co się rozklei po 2 tygodniach.

Co do logo - dla niektórych jest ważne, ale ryłko - co to za logo? Mi się marzy D&G
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 14:58   #22
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: drogie marki

Uważam, że drogie ciuchy, perfumy, buty i torebki w większości przypadków warte są swojej ceny - nic niepożądanego się z nimi nie dzieje, są lepiej wykonane, dłużej nadają się do użytku. Osobiście hołduję zasadzie, że lepiej kupić jedną rzecz dobrej jakości, niż 5 słabszych, myślę, że jest to o wiele bardziej opłacalne.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 15:03   #23
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: drogie marki

Co jest drogie a co jest tanie wg Was ?

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2008-07-17 o 13:02
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:03   #24
mixtape
Raczkowanie
 
Avatar mixtape
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: drogie marki

kiedys to dopiero ciuchy miały jakosć!!!!!!
słuchajcie, mam w domu trochę zabytków po mamie i NOSZE!
spodenk i adidasa (króciutkie, niebieskie, z klasycznymi 3 paskami i STARYM LOGO, wygladają na kompletnie nowe, maja ponad 20 lat), niebieska koszulka lewisa (genialny, oldskulowy krój, niezniszczalna, piękna bawełenka, ponad 20 lat!) i szalik benettona, z milej wełenki, piękny, wsciekle różowy i ponad dziesięcioletni

a teraz co? swetry i szaliki się filcują, ciuchy tracą kształt,a nawet jak nie tracą to i tak wyblakną. a w spodniach, przynajmniej mi - zawsze wypychają się kolana i pupa!
__________________
both middle figers up pointed at the industry.


www.myspace.com/killahmouse


close ur dilated eyez n listen how the pinapple express is puffin' !!!!
mixtape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:09   #25
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: drogie marki

drogie/tanie to pojęcie bardzo względne
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:14   #26
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: drogie marki

To zależy co kto uważa za drogie

Dla mnie ubrania Joop są drogie(kurtka jeans 1000zł ),ale dla kogoś to może być średnia półka.
Jak dla mnie cena w jakieś tam mierze odzwierciedla jakość.No,ale są granice,po której to placimy tylko za markę.
Nie wydaje mi się by Deni Cler były jakoś super jakości-owszem ubrania są bardzo fajne,dobrze uszyte,z dobrych materiałów.Tylko czy sukienka tej firmy jest warta 1000zl?Chyba nie,bo nie opłacało by się jej przeceniać na 500zł

P.S. Zara to nie jest wcale wysoka półka
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 09:26   #27
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: drogie marki

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Perfumy i generalnie 90% kosmetyków z górnej półki są duuużo lepsze niż te tańsze - perfum trzyma się cały dzień lub nawet kilka, puder nie schodzi z twarzy po 3 godzinach, lecz trzyma się kilkanaście godzin.
Co do ciuchów - to większość jest z Chin, nawet te "polskie", więc ..., ale ja lubię np. jakość takich typowych siecówek - typu orsay - ich ciuchy wytrzymują lata i wciąż wyglądajką jak nowe.
o kochana... nie zgodze się... nawet tani puder np z Max Factor Creme Puff czy jakos tak który kupiłam za 20 zł na allegro trzyma mi się cały dzień na twarzy..

Co do perfum niestety muszę się zgodzić. Avon itp odpadają... Ale inną kwestią są kosmetyki kupowane za granicą! np kolorówka Nivei niedostępna w Polsce- jakość wg mnie bardzo dobra, ceny jeszcze lepsze np na allegro... wg mnie porównywalne z drogimi kosmetykami.

Ciuchy.. to pojęcie względne... niektóre produkty się udają, a inne nie! wg mnie nie ma co przepłącać... moda się cały czas zmienia.. jeśli się coś szybko rozwali to mówi się trudno... można kupić sobie coś nowego. Bez sensu jest wydawać 1000 zł na jeansy, które po sezonie wyjdą z mody
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.