Gdzie jedziemy na narty / deskę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 20:36   #31
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

To raczej nie ta Białka koło mojego miasta
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:34   #32
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
To raczej nie ta Białka koło mojego miasta
o ta Bialke chodzi http://www.bialkatatrzanska.pl/
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:42   #33
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

ja jade w dolomity jak co roku juz sie nie moge doczekac bo w zeszlym roku bylo super i poznalam super przyjaciol, z ktorymi to wlasnie jade.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:10   #34
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dlatego my wyjazd w grudniu załatwialiśmy jeszcze w sierpniu
A teraz będziemy załatwiać marzec i mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno
Trzymam kciuki żeby Ci się udało coś znaleźć fajnego
Dzięki trzymaj do jutra jesli moge prosic. Niby zrobilismy wczoraj rezerwację ale... niby. Znalazłam super apartamenty w Capitello di Fassa ale na 100% dostępny jest tylko jeden 6-osobowy. Do jutra mam dostac odpowiedz co z dwoma 4-osobowymi.
Babeczka z Otium mowila ze na 90 % będą.
Oczywiście już wczoraj wodzilam palcem po mapie Sella Rondy
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:47   #35
cucina
Raczkowanie
 
Avatar cucina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 144
GG do cucina
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie gdzie w Polsce mozna pojezdzic? Jestem poczatkujaca i chcialabym jakies proste ( plaskie? ) dluugie trasy. Cudownie by bylo, gdyby na stoku nie bylo tlumow i do kolejki nie trzeba by stac 1 godz. A moze Slowacja / Czechy ? Chcialabym spedzic na nartach 3-4 dni bo na dluzej nie ma szans.
A myslicie w terminie przed sylwestrem uda mi sie cokolwiek znalezc wolnego ?? Bo od biedy u siebie ( w świętokrzyskim) tez gdzies sobie troszeczke pojezdze. Juz sama nie wiem czy wyjazd w tym terminie to dobry pomysl
Prosze o porade bardziej doświadczone narciarki i narciarzy

hej Alekss,
ja polecam coś skromniejszego,ale za to w sam raz dla początkujących,gdzie są tory z wyciągami dla uczących się,kilka większych górek w tym Černá hora - Janské Lázně w Czechach z nowym wyciągiem kabinowym,krzesełkowym i wieczornymi jadzami ,ja mam blisko,mało ludzi,fajny klimat i atmosfera!naprawdę polecam!
w około ski-miasteczka można znaleźć fantastyczne lokum do przenoclegowania z basenem,sauną i restauracją .pokoje *** z łazienkami przy wynajmie ze śniadankiem,czy obiado-kolacją.
właśnie zarezerwowałam tam w jednym z pensjonatów pokój w Penzion Martin*** z wszelkimi wygodami na ferie i już nie mogę się doczekać szybkiego upływu tych 2 jeszcze miesięcy!!!
ale z ciekawości będę śledzić wypowiedzi innych forumowiczów ,bo też jest dla mnie zagadką znalezienie jakiegoś fajnego,spokojnego,a co za sobą idzie - bez kolejek miejsca w naszym kraju.
__________________
cucina

Edytowane przez cucina
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:25
cucina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 19:23   #36
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Dzieki wielkie Cucina za odpowiedz Zapewne miejsce godne polecenia, jak wszystko co polecaja Wizazanki. Zaraz poszukam w google cos wiecej odnosnie Twojej miejscowosci.

A ile kosztuja mniej wiecej takie pobyty np. u nas, na Slowacji/ w Czechach albo w Dolomintach. Tak orientacyjnie pytam, bo nie dane mi bylo jeszcze przezyc takiego bialego szalenstwa ( cena zakwaterowania, skipassy,wyzywienie, bo dojazd dla kazdego inaczej ) Bron Boze nie chodzi mi o wypytywanie ktora z Was ile zaplacila za swoj pobyt ale takie nakreslenie sobie w glowie kosztow calego przedsiewziecia

Pozdrawiam Was
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 19:35   #37
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość
A ile kosztuja mniej wiecej takie pobyty np. u nas, na Slowacji/ w Czechach albo w Dolomintach. Tak orientacyjnie pytam, bo nie dane mi bylo jeszcze przezyc takiego bialego szalenstwa ( cena zakwaterowania, skipassy,wyzywienie, bo dojazd dla kazdego inaczej ) Bron Boze nie chodzi mi o wypytywanie ktora z Was ile zaplacila za swoj pobyt ale takie nakreslenie sobie w glowie kosztow calego przedsiewziecia

Pozdrawiam Was
Wszytko zależy jaki standard Cię interesuje, czy chcesz z wyżywieniem, czy bez, czy dojazd własny czy nie itp.
Trzeba po prostu przeglądać oferty różnych biur
A ceny skipassów są podane na necie, na stronie każdego ośrodka na pewno można znaleźć
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 19:53   #38
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to sie pewno miniemy na stoku bo ja bede w MC 13-14.12
tzn. w sumie to 13-go, bo 14-go mamy zamiar skoczyc do Bialki
o proszę! z tym, że ja się będę dopiero uczyć więc zobaczymy . Jak zobaczysz przerażoną blondynkę to ja
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:40   #39
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez olcia00500 Pokaż wiadomość
Jak zobaczysz przerażoną blondynkę to ja
oki
ja tam sie uczylam rok temu oj ile ja juz sie nalezalam na tym stoku
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:05   #40
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Wszytko zależy jaki standard Cię interesuje, czy chcesz z wyżywieniem, czy bez, czy dojazd własny czy nie itp.
Trzeba po prostu przeglądać oferty różnych biur
A ceny skipassów są podane na necie, na stronie każdego ośrodka na pewno można znaleźć
A ja sadzilam ze takie wyjazdy to 99 % osob organizuje na wlasna reke nie jakies biura podrozy i ich niskie marze. Wiem wiem ze skipassy sa na stronach internetowych poszczegolnych osrodkow. Moze zle doprecyzowalam pytanie, bo chyba najwazniejsza bylaby cena noclegu+jedzenie. A jako studentka liczy sie dla mnie schludnie i niedrogo ale czy to niedrogo nie gryzie sie z osrodkami za granica ??

Pozdrawiam i zycze udanych wojazy Wizazankom.
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 22:49   #41
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A co powiecie na pomysł wątku, w którym będziemy pisać, gdzie i kiedy jedziemy na narty czy deskę?
Może dzięki temu poznamy jakieś nowe fajne miejsca, może będziemy się umawiać na wspólne narciarskie czy snowboardowe wypady, może komuś doradzimy gdzie jechać, a gdzie nie powinien
Co Wy na to?

Jeżeli wszyscy (z szanowną moderacją na czele ) się zgadzają, to ja zaczynam:

12-21 grudnia Livigno
Byłam tam w zeszłym roku i uważam, że jest to rewelacyjne miejsce. No a do tego strefa wolnocłowa, czyli super miejsce dla takiego nałogowca kosmetycznego jak ja, hehe
Gwoli informacji podaję stronę regionu:
http://www.skipasslivigno.com/
zazdroszcze tego Livigno
chce sie tam wybrać - niestety w tym roku nie dam rady
w przyszłym za cholere nie odpuszcze !!
możesz napisać jaki jest przybliżony koszt pobytu?
czy sama załatwiałaś czy przez biuro podróży??
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 06:01   #42
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość
A ja sadzilam ze takie wyjazdy to 99 % osob organizuje na wlasna reke nie jakies biura podrozy i ich niskie marze. Wiem wiem ze skipassy sa na stronach internetowych poszczegolnych osrodkow. Moze zle doprecyzowalam pytanie, bo chyba najwazniejsza bylaby cena noclegu+jedzenie. A jako studentka liczy sie dla mnie schludnie i niedrogo ale czy to niedrogo nie gryzie sie z osrodkami za granica ??

Pozdrawiam i zycze udanych wojazy Wizazankom.
Widocznie jestem tym 1%

Czasem wolę dopłacić, a mieć wszystko z głowy i niczym się nie martwić.

A niedrogo też może być za granicą - na pewno jeśli znajdziesz ekipę, wynajmiecie domek czy jakiś apartament, jest taniej. Niestety nie wiem, ile to kosztuje, bo ja wolę jeździć tam, gdzie dają żarcie

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
zazdroszcze tego Livigno
chce sie tam wybrać - niestety w tym roku nie dam rady
w przyszłym za cholere nie odpuszcze !!
możesz napisać jaki jest przybliżony koszt pobytu?
czy sama załatwiałaś czy przez biuro podróży??
Wyjazdy załatwiam przez biuro - nie mamy samochodu, nie mamy ekipy znajomych z samochodem, jeździmy w dwójkę. No więc pozostaje nam tylko biuro
Generalnie Livigno jest ponoć droższe niż inne miejscowości, ale na grudzień w opcji free ski widziałam wyjazdy za już 1200 zeta chyba
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:27   #43
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Alekss Pokaż wiadomość

A ile kosztuja mniej wiecej takie pobyty np. u nas, na Slowacji/ w Czechach albo w Dolomintach. Tak orientacyjnie pytam, bo nie dane mi bylo jeszcze przezyc takiego bialego szalenstwa ( cena zakwaterowania, skipassy,wyzywienie, bo dojazd dla kazdego inaczej ) Bron Boze nie chodzi mi o wypytywanie ktora z Was ile zaplacila za swoj pobyt ale takie nakreslenie sobie w glowie kosztow calego przedsiewziecia
Jak jest w Czechach czy Slowacji nie wiem bo nigdy nie bylam.
Co do Dolomitow- zalezy w jaki region jedziesz, są te drozsze i te tansze, zalezy w jakim terminie, czy niski sezon, czy sezon w pelni. Na pewno taniej jest na początku i koncu sezonu, bo karnet w cenie.
Najdrozej jest w lutym, marcu i w okresie swiatecznym, oczywiscie.

W zeszłym roku bylm w wysokim sezonie i wydalismy lącznie na osobę 2500 zl.
Jeździmy ekipą, wynajmujemy apartamenty bez wyzywienia, dojaz wlasnymi samochodami

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
możesz napisać jaki jest przybliżony koszt pobytu?
czy sama załatwiałaś czy przez biuro podróży??
Ja bylam w zeszlym roku więc pozwolę sobie odpowiedziec- j/w. sezon wysoki 2500 zł na osobę.


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Generalnie Livigno jest ponoć droższe niż inne miejscowości, ale na grudzień w opcji free ski widziałam wyjazdy za już 1200 zeta chyba
Chyba zartujesz. Pojedz sobie do Val Gardeny zobaczysz co to znaczy "drozsze"
Livigno jest mega tanie i zakwaterowanie i ski pasy i jedzenie i wszystko.
Przykladowo ski pas Val Gardena w wysokim sezonie 220 e, w Livigno placilismy bodajze 180 e.
Zakwaterowanie Val Gardena 900 zl od osoby (standard sredni), Livigno zakwaterowanie 600 zl od osoby (standat wysoki/ nowiutki domek, aneks kuchenny ful wypas z piekarnikiem, zmywarka itp).
Ceny w sklepach w Val Gardenie 2x wyższe niz w Livigno.

3 lata temu w Val Gardenie wydalam na osobę 3500 zł.

I liczyłam kazdy grosz..a w Livigno codziennie pilam whiski, jadlam pyszne wloskie sery i zaopatrzylam się w perfumy.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2008-11-20 o 09:31
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:41   #44
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Chyba zartujesz. Pojedz sobie do Val Gardeny zobaczysz co to znaczy "drozsze"
Livigno jest mega tanie i zakwaterowanie i ski pasy i jedzenie i wszystko.
Przykladowo ski pas Val Gardena w wysokim sezonie 220 e, w Livigno placilismy bodajze 180 e.
Zakwaterowanie Val Gardena 900 zl od osoby (standard sredni), Livigno zakwaterowanie 600 zl od osoby (standat wysoki/ nowiutki domek, aneks kuchenny ful wypas z piekarnikiem, zmywarka itp).
Ceny w sklepach w Val Gardenie 2x wyższe niz w Livigno.

3 lata temu w Val Gardenie wydalam na osobę 3500 zł.

I liczyłam kazdy grosz..a w Livigno codziennie pilam whiski, jadlam pyszne wloskie sery i zaopatrzylam się w perfumy.
Te informacje o droższości mam z biura podróży i chodzi o to, że hotel o tym samym standardzie jest "ponoć" droższy w Livigno niż gdzie indziej. Nie miałam na myśli skipassów, ani apartamentów - bo na apartamentach i domkach się nie znam, nie wynajmowałam takich.
Faktycznie, powinnam doprecyzować o co mi chodzi
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:00   #45
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

dzięki dziewczyny za odpowiedź
u mnie to jest ten problem, że ja nie mam z kim tam ewentualnie jechać więc kombinowanie na własną rękę, własny dojazd itp. nie wchodzi w gre i zostaje tylko biuro
no i przez biuro zazwyczaj jedzie jakaś większa grupa - zawsze sie kogoś pozna i jest raźniej niż tak samemu

może ktoś polecić jakieś biuro podróży z Katowic bądź okolic - coś sprawdzonego ??

Edytowane przez fifiorek
Czas edycji: 2008-11-20 o 10:03
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:10   #46
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Te informacje o droższości mam z biura podróży i chodzi o to, że hotel o tym samym standardzie jest "ponoć" droższy w Livigno niż gdzie indziej. Nie miałam na myśli skipassów, ani apartamentów - bo na apartamentach i domkach się nie znam, nie wynajmowałam takich.
Faktycznie, powinnam doprecyzować o co mi chodzi
aha..no o cenach hoteli niewiele wiem. Ja wlasnie mam odwrotnie niż Ty. Jak na narty to tylko z ekipą i do apartamentow. Jezdzimy zazwyczaj w 12/16 osób takze trochę nas jest.
Dla mnie narty to też ta otoczka. Zgrana wesola ekipa, palnująca wszystko razem, dzielimy sie wszystkimi kosztami po rowno, razem gotujemy, gramy w scrable wieczorami, ogladamy filmy, gramy na PS...taka narciarska komuna
Inaczej sobie po prostu nie wyobrazam.

A niestety obawim się ze tak sie stanie w tym roku...bo apartamentow na styczen brak a to był jedyny termin ktory wszystkim pasował. Będzie trzeba podzielic się na grupy...albo moze czeka mnie i TZ samotny romatyczny wypad we dwoje.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:21   #47
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedź
u mnie to jest ten problem, że ja nie mam z kim tam ewentualnie jechać więc kombinowanie na własną rękę, własny dojazd itp. nie wchodzi w gre i zostaje tylko biuro
no i przez biuro zazwyczaj jedzie jakaś większa grupa - zawsze sie kogoś pozna i jest raźniej niż tak samemu

może ktoś polecić jakieś biuro podróży z Katowic bądź okolic - coś sprawdzonego ??
Nie musisz jechać biurem z Twojej okolicy
My ostatnio byliśmy z biurem ze Szczecina, a jesteśmy z Krakowa - internet łączy, wszystko można załatwić
Nie wiem, czy można polecać, ale jest takie forum skiforum.pl gdzie ludzie się wymieniają info o różnych wyjazdach, szukają ludzi itp. Może tam spróbuj?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
aha..no o cenach hoteli niewiele wiem. Ja wlasnie mam odwrotnie niż Ty. Jak na narty to tylko z ekipą i do apartamentow. Jezdzimy zazwyczaj w 12/16 osób takze trochę nas jest.
Dla mnie narty to też ta otoczka. Zgrana wesola ekipa, palnująca wszystko razem, dzielimy sie wszystkimi kosztami po rowno, razem gotujemy, gramy w scrable wieczorami, ogladamy filmy, gramy na PS...taka narciarska komuna
Inaczej sobie po prostu nie wyobrazam.

A niestety obawim się ze tak sie stanie w tym roku...bo apartamentow na styczen brak a to był jedyny termin ktory wszystkim pasował. Będzie trzeba podzielic się na grupy...albo moze czeka mnie i TZ samotny romatyczny wypad we dwoje.
Zazdroszczę takiej ekipy
U mnie / u nas to niestety nie bardzo możliwe, bo nasi najbliżsi znajomi na nartach czy desce nie jeżdżą, więc nie bardzo mamy z kim Zresztą w ogóle jakoś tak się składało mi w życiu, że zazwyczaj miałam jedną, dwie osoby z grona najbliższych znajomych która jeździła na nartach, a reszta nie. No i cóż poradzić
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:35   #48
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Kolejny dzien walki o apartamenty zakonczyl sie sukcesem. Juz na 100% jedziemy 17 stycznia do Val di Fiemme, miejscowości Tesero. Nie jestem do konca zadowolona, tras nie za duzo, duzo niebieskich..ale nic "nie ma tego co sie lubi to sie lubi co sie ma".
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 16:22   #49
JacekC
Raczkowanie
 
Avatar JacekC
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Kolejny dzien walki o apartamenty zakonczyl sie sukcesem. Juz na 100% jedziemy 17 stycznia do Val di Fiemme, miejscowości Tesero. Nie jestem do konca zadowolona, tras nie za duzo, duzo niebieskich..ale nic "nie ma tego co sie lubi to sie lubi co sie ma".

Halo! Niezadowolona z Val di Fiemme? Za duzo niebieskich? A czy kiedys tam byłaś, czy popatrzyłaś tylko na mapę?
JacekC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 17:11   #50
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez JacekC Pokaż wiadomość
Halo! Niezadowolona z Val di Fiemme? Za duzo niebieskich? A czy kiedys tam byłaś, czy popatrzyłaś tylko na mapę?
wlasnie czekałam na Twoją reakcję.
Nie byłam, wodziłam palcem po mapie..i chcialam usłyszec opinię osoby która zna to miejsce.
Czyli co wyjeżdze się?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 09:00   #51
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

My planujemy zaszaleć na Słowacji-Wielka Racza na Sylwestra, a do tego czasu to może weekendowy wypad do Karpacza lub w niedalekie rejony. Na święta jedziemy w rodzinne stronty do Przemyśla w którym wybudowano stok 2 lata temu, dwie niebieskie trasy, ale na rozgrzewkę przed Słowacją może być
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:48   #52
JacekC
Raczkowanie
 
Avatar JacekC
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
wlasnie czekałam na Twoją reakcję.
Nie byłam, wodziłam palcem po mapie..i chcialam usłyszec opinię osoby która zna to miejsce.
Czyli co wyjeżdze się?
Na umór!!! Gwarantuję!
Polecam Ci region Obereggen - Latemar świetny! Tak naprawdę możesz codziennie jeździć w innym miejscu, to jest siła Val di Fiemme! No i zalicz całą trasę Pista Olimpia o długości 7 200 m na Alpe Cermis!

A tu masz moje zdjęcia z val di Fiemme

Ja tez tam jadę w styczniu - nota bene w tym samym terminie!
JacekC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 13:23   #53
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez JacekC Pokaż wiadomość
Na umór!!! Gwarantuję!
Polecam Ci region Obereggen - Latemar świetny! Tak naprawdę możesz codziennie jeździć w innym miejscu, to jest siła Val di Fiemme! No i zalicz całą trasę Pista Olimpia o długości 7 200 m na Alpe Cermis!

A tu masz moje zdjęcia z val di Fiemme

Ja tez tam jadę w styczniu - nota bene w tym samym terminie!
Piękna opinia
Poczytałam wczoraj wiecej o tym regionie i juz zaczęlam sie cieszyć.

Pieknie widoki..tak jak lubię

A do wyciągow na Latemar będę miała z apatramentow najblizej.

W takim razie - do zobaczenia na stoku
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 10:45   #54
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

A ja jade do Slowacji, konkretnie Spiska nova ves a stamtad bedziemy jezdzic do osrodka narciarskiego Plejsy Studencki oboz, moze ktos jedzie ? 27.12-2.01 . To moj drugi wyjazd na snowboard. Rok temu uczylam sie w Polsce w Czarnej Gorze. A na wiosne moze uda sie w Aply, a jak nie to za rok Juz sie nie moge doczekac
__________________

Edytowane przez ewakuacja
Czas edycji: 2008-11-24 o 10:48
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:47   #55
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Poleciłby ktoś mi jakieś miejsce z klimatem w Polsce?
nie chcę jechać w tym roku do Bukowiny Tat. i Zakopanego. Marzy mi sie jakaś przytulna miejscowość. Nie jestem wymagająca co do stoków, gdyż narazie zadowalam sie "oślimi łączkami" lub takimi troszkę wiekszymi (np stoki w Bukowinie). Bardzo zależy mi na takim klimaciarskim miejscu w typie Zakopanego. Co myślicie o Kudowie?

Podam koszty mojego poprzedniego wyjazdu (dla mało wymagających):
- nocleg w kwaterze prywatnej w Bukowinie Tatrz. 5x20=100 zł (z łazienką w pokoju i dostępem do w pełni wyposarzonej kuchni)
- dojazd pkp - ok 70 zł w 2 strony (ulga studencka i zależy gdzie kto mieszka) busy z pkp Zakopane do Bukowiny i z Bukowiny do Zakopanego - zazwyczaj ok 5 zł w jedną stronę
- wypożycznie nart 25 zł za dzień (jeździłam tylko 2 dni)
- karnety to ok 10 zł za 10 zjazdów, chyba 30 za cały dzień
- wyżywienie to ok (nawet mniej) 50 zł - żywiąc się we własnym zakresie - ryż/makaron z sosem itp co można sobie samemu łatwo i szybko ugotować, chleb, sery, zupki chińskie, jakieś kiełabski, piwo. Jako ze byłam z Tż to przeznaczyliśmy na jedzenie przez 5 dni 100 zł i mimo że oboje dużo jemy to ta kwota w zupełnosci wystarczyła.

Acha i do tej pory jeździłam równieżw Malym Cichym i było beznadziejnie, a w Białce Tatrz są fajne stoki, lecz długie kolejki.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:50   #56
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

To ja polecam Zieleniec Mialam tam jechac w tym roku ale jade na SLowacje. Albo Czarna Góra bylam tam rok temu. kolejki sa niestety, ale dawalam rade Ale wlasnie ponoc w Zielencu sa zawsze ekstra warunki, pogoda dopisuje bo to takie specyficzne polozenie. Czarna Gora i Zieleniec sa dosyc blisko siebie.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 00:13   #57
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Ja polecam rowniez Val di Fiemme i Val di Sole
Szczegolnie polecam masyw Sella Ronda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 121_2147.jpg (35,6 KB, 11 załadowań)
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 01:07   #58
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Ja na wyjazdy zawsze samoorganizowane jeżdżę
zagranicznych stoków zaliczyłam livigno( perfumy.... ),ale val Gardena to jest dopiero coś....... po prostu widoki cudo!!!! a ,ż etarfiłam na ladną pogodę to i opalanie było;D trzy razy byłam też w czeskich Janskich Laznach, równiez bardzo fajny stok( a własciwie kilka stoków). Dużo meijsca do nauki

Byłam też keidyś w Cortina d'ampezzo, bardzo przyjemne szusowanie na lodowcu
W tym roku pierwszy raz do krynicy, jestem ciekawa jakie tam będą warunki. A Włochy mnei ominą bo rodzice jadą,ale w czasi emojej sesji..bu
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 01:14   #59
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez małyaniołek Pokaż wiadomość
Szczegolnie polecam masyw Sella Ronda
ooo - Sella Ronda może dać w kość

Ja w Dolomitach przezylam wspaniale chwile w helikopterze polecam!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DOLOMITY1.jpg (41,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DOLOMITY.jpg (38,8 KB, 13 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-25 o 01:19
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 11:42   #60
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: Gdzie jedziemy na narty / deskę?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ooo - Sella Ronda może dać w kość

Ja w Dolomitach przezylam wspaniale chwile w helikopterze polecam!!!
Piękne widoki, chyba, będę musiała poważnie pomyśleć o wyjeździe w tamte rejony
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.