No to teraz ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-09, 22:39   #1
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Talking

No to teraz ja :)


Oczywiście pytanie dotyczy typu kolorystycznego Jakie kolory do mnie najbardziej pasują? Muszę jednak dodać, że brwi z natury mam bialutkie, natomiast włosy są w 100% moje, naturalne. Opalam się na czerwono, raczej trudno (żeby mieć naprawdę ładną opaleniznę, muszę leżeć na plaży przez tydzień po 2 godz. dziennie, ale ona i tak po 2 tyg schodzi :/). Aha i włosy raczej z rudymi refleksami, na zimę ciemniejące, na lato jaśnieją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dsc08599_małe2.jpg (73,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dsc08375_1.jpg (85,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dsc08460_1.jpg (59,4 KB, 61 załadowań)
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:04   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: No to teraz ja :)

witaj,
myślę ,ze na pewno jesteś ciepła A to czy wiosna,jesień czy też wiosna-jesień wyjdzie w praniu
Załączam zestaw pytań,wiem ,ze na niektóre odpowiedziałaś juz,ale proszę byś zrobiła to jeszcze raz
1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:08   #3
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Dot.: No to teraz ja :)

hmm
a moze odpowiedz jeszcze na takie pytania:
* Jaki kolor mają Twoje oczy, czy sa jakies plamki, prążki, czy masz obwódkę wokół tęczówki i w jakim kolorze, jesli występuje...? czy potrafisz okreslić ich temperaturę..czy są ciepłe czy zimne?
* piegi i pieprzyki - jeśli są to w jakim odcieniu - złote, rude, brązowo-szare, czy raczej szare?
* o opalaniu już trochę wiemy.. tak ciężko jak Ty opalają się Lata i Jesienie... czyli i ciepłe jak i chłodne typy
* Twoja cera - jaki ma odcień, bardziej ciepły - brzoskwiniowy, złoty, w kolorze kości słoniowej, beżowa.. czy może bardziej różowa, czerwonawa, biała - blada, oliwkowa ?

włosy wskazywac moga i Wiosnę i Jesień, choć Lata też nie można wykluczyć bo i Lato moze mieć w okresie letnim rudawy czy złotawy połysk i pasemka...

Poza tym na wizażu są opisy do typów kolorystycznych tutaj link: http://www.wizaz.pl/?content=category&id=34 - może Tez Ci się coś samej nasunie, odpowiadając sobie na tamte i te pytania
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:25   #4
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Wink Dot.: No to teraz ja :)

Najpierw odpowiem na pytania Agi:

1.Jak sie opalasz-szybko czy cięzko(najpierw na czerwono bądź rózowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brżoawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?

Opalam się raczej ciężko, najpierw na czerwono, później przechodzi to w kolor... raczej ciepły, ale powiedziałabym, że trochę bardziej pomarańczowy niż brązowy.

2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejsza obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a moze mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy raczej ciemne, szaro-niebieskie, tęczówki bez obwódek, nie ma plamek. Brwi i rzęsy bardzo jasne (ale robię hennę, więc ważniejsze jest chyba jaki teraz mają kolor)

3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak-jak byłam mała to miałam sporo, teraz zniknęły

4.Cera-jaki ma odcień twoja skóra?Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadajacy w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera... aktualnie używam pudrów brązujących, bo jest strasznie jasna, wpadająca w róż. Rumienię się na różowo.

5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?

Naturalne-jak na zdjęciach-na lato jaśnieją, rudzieją, na zimę ciemnieją.

6.W jakim kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?

Dobrze czuję się w zdecydowanych kolorach, pomarańcz, czerwony, zielony, a także ecri, niebieski-ale tylko jeśli chodzi o ubrania z dżinsu, khaki, brąz, a ostatnio nawet czerń.

Natomiast źle czuję się w niebieskim i żółtym.



Więcej nie mogę teraz odpowiedzieć, spieszę się na zajęcia, jak wrócę to coś dopiszę.

PS.Agus, śliczna z Ciebie dziewczyna, widziałam wszystkie Twoje makijaże-świetnie się malujesz

Pozdrawiam.

Martucha
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 10:42   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: No to teraz ja :)

oj-ciężko,bo kilka odpowedzi wskazuje na typ chłodny Ale po zdjęciach myślę,że jestes ciepła... Mam wątpliwości czy czysta Wiosna czy Jesień,może typ mieszany?
Pati-jak sądzisz? Bo skłaniam się ku Jesieni ale z drugiej strony trochę Wiosny też tu występuje dlatego biorę pod uwagę typ mieszany wiosenno-jesienny.

Cytat:
PS.Agus, śliczna z Ciebie dziewczyna, widziałam wszystkie Twoje makijaże-świetnie się malujesz
Martuś -ślicznie dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 14:59   #6
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Dot.: No to teraz ja :)

Oj no tak samo pomyślałam Aguś jak Ty...
zobaczyłam zdjęcia i nasunęła mi się najpierw Jesień, przeczytałam opis i.. również trochę zimnego trochę ciepłego ... ale jakby przewaga na Wiosnę-Jesień właśnie, no i te naturalne bardzo jasne brwi i rzęsy - hmm to mi też na Jesionkę wygląda, poza tym całościowo cera taka ciepła się wydaje Ciężko jeszcze coś powiedzieć
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.