prosta ,elegancka suknia ślubna,gdzie sprzedać? jak najszybciej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 08:20   #1
ernestamargarett2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2

prosta ,elegancka suknia ślubna,gdzie sprzedać? jak najszybciej?


Kochane koleżanki, w kwietniu brałam ślub a od 2 miesięcy próbuję sprzedaz suknię ślubną. zapłaciłam za nią 3100 zł, jej stan po przyjęciu jest idealny,chce za nią 1000 zł chociaż jestem w stanie nawet jeszcze coś obniżyć,ale pomóżcie,gdzie Wam się udało sprzedać?
Dla ułatwienia dodam że to model Ernesta z kolekcji Margarett 2016
Pozdrawiam
ernestamargarett2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 09:29   #2
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: prosta ,elegancka suknia ślubna,gdzie sprzedać? jak najszybciej?

Internet pełen jest używanych kiecek, których nikt nie chce. Niestety - większość dziewczyn chce kupić nową, dopasowaną do siebie etc.

Sprawdziłam sobie Twoją kieckę - na pewno jest specyficzna. Prawdę mówiąc dziwię się, że mogła tyle kosztować. Na Zalando np można kupić nowe białe suknie balowe w podobnym kroju do 1000 zł. Myślę, że jak ktos szuka skromnej kiecki to szybciej tam kupi niż będzie szukać sukienki używanej.

Może taka jedna rada - myślę, że wiele osób szuka po haśle - w tym wypadku w tytule chyba warto dodać "skromna" "prosta" bądź "minimalistyczna" - jest szansa, że więcej osób otworzy ogłoszenie.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 08:14   #3
ernestamargarett2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: prosta ,elegancka suknia ślubna,gdzie sprzedać? jak najszybciej?

A musze się pochwalić,że wczoraj sprzedałam tą suknię slubną . Znalazła swojego nowego właściciela, któremu tak samo jak mi od razu przypadła do gustu.
Nie zgodzę się z tym,że lepiej jest kupić suknię balową na zalando,bo jednak suknia ślubna to suknia ślubna. Ma się taką uroczystość w takim stylu raz w życiu. Także mogę tutaj dać nadzieję osobą które próbują sprzedać,że w końcu każda znajdzie swoją osobę. Ja brałam slub w kwietniu,od sierpnia próbowałam ją sprzedać, jest połowa października i już pakuję ją do wysyłki.
ernestamargarett2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-18 09:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.