Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 09:06   #2911
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
wole do suchej bo ona nie podraznia i ma lepszy sklad dziekuje
Nie ma za co Powiem tylko, że mimo kosmicznej ceny jest naprawdę tego warte, jedna malutka kropelka starcza na dokładne umycie całej twarzy przez co jest bardzo wydajne Przed zakupem testowałam obie wersje i ta do normalnej trochę mi ściągała twarz więc wybrałam wersję do suchej, radzę tobie też przetestować przed zakupem.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:13   #2912
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Roxi, Etiaxil jest bardzo skuteczny. Stosuję go regularnie w lecie, obecnie na jakieś "szczególne" okazje (stresujące spotkanie z klientem, wesele, impreza...itp).
Dziękuję za odpowiedź
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:00   #2913
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nie ma za co Powiem tylko, że mimo kosmicznej ceny jest naprawdę tego warte, jedna malutka kropelka starcza na dokładne umycie całej twarzy przez co jest bardzo wydajne Przed zakupem testowałam obie wersje i ta do normalnej trochę mi ściągała twarz więc wybrałam wersję do suchej, radzę tobie też przetestować przed zakupem.
dzieki raz jeszcze akurat mi sie konczy ten moj zel z iwostinu i mam bon do douglasa to sobie kupie bo nie moge uzywac clinique bo wlasnie mi podraznil mocno cere wiec skoro peeling sie sprawdza to czemu nie pozostale kosmetyki zobacze sobie
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 11:05   #2914
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahiro dziękuję za odpowiedź, chyba zakupię sobie te maskę, bo z ogólnych obserwacji () wynika że Ziaja jest tania a dobra ale nie widziałam nigdzie tego jeszcze...
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:38   #2915
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory
B. fajne i nie takie skromne Podoba mi się zwłaszcza pielęgnacja twarzy

kochanie piękny zbiór Dobrze, że się z nim ujawniłaś Powiedz coś o lawendowej serii YR, masz maskę do stóp i co jeszcze? Ta maska za mną chodzi od dawna
Która pianka do włosów jest warta uwagi?

Sahira i u Ciebie pięknie
Co powiesz o parafinie z Avonu? Kupiłam dawno i nie mam kiedy wypróbować
Jaką masz wersję kremu ROC? Poproszę kilka słów To jakaś wersja z filtrem?

majula ,ależ minimalizm Aż tak to bym nie chciała się ograniczać, ale podziwiam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:52   #2916
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
tak to peeling enzymatyczny uzylam go kilka razy skora jest bardzo ladna po nim taka miekka ja go lubie stosuje na zmaine z kanebo
a garniera mnie nie zapycha jest delikatne i mi nie podraznia skory a dla mnie to podstawa a co do porownania do dla mnie jest lepsze od tego z ziaji on zostawil mi powolke taka tlusta a tyle mialam musze wyprobowac jakis lepszy
majula, dzięki za odp
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:57   #2917
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
majula ,ależ minimalizm Aż tak to bym nie chciała się ograniczać, ale podziwiam
wiesz ja nie poakzalam jeszcze na nim zelu pod prysznic z nivea moj ma zi taktwierdzi ze mam duzo to jest efekt ostatnich porzadkow czesc polecalo do kosza na allegro a czesc wydalam bo albo mnie podraznilo no i jeszcze jedno jest to efekt odwyku kupuowalam tylko jak mi sie cos konczylo(oszczedzalam kase bo na wychowoawczym grosz anie dostaje to i nie mam za bardzo za co kupowac teraz musze sobie kupic jakies kremy na zmarszczki mimiczne jeszcze dwa mieisace temu mialam 3 razy wiecej ale jakos zurzylam i sie pozbylam to mi wystarcza ja np nie lubie miec duzo balsamow do ciala taka juz jestem uwielbiam za to zele do twrazy i pianki i teraz jak skoncze te kupie sobie z kanebo jak uskladam kase

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
majula, dzięki za odp
nie ma sprawy
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 13:09   #2918
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
wiesz ja nie poakzalam jeszcze na nim zelu pod prysznic z nivea moj ma zi taktwierdzi ze mam duzo to jest efekt ostatnich porzadkow czesc polecalo do kosza na allegro a czesc wydalam bo albo mnie podraznilo no i jeszcze jedno jest to efekt odwyku kupuowalam tylko jak mi sie cos konczylo(oszczedzalam kase bo na wychowoawczym grosz anie dostaje to i nie mam za bardzo za co kupowac teraz musze sobie kupic jakies kremy na zmarszczki mimiczne jeszcze dwa mieisace temu mialam 3 razy wiecej ale jakos zurzylam i sie pozbylam to mi wystarcza ja np nie lubie miec duzo balsamow do ciala taka juz jestem uwielbiam za to zele do twrazy i pianki i teraz jak skoncze te kupie sobie z kanebo jak uskladam kase
Faceci jak widzą jeden żel i balsam to już pytają po co nam balsam, więc Twój mąż nie jest wyjątkiem
Ja właśnie mam słabość do balsamów i maseł do ciała
Gratuluję konsekwencji w zużywaniu
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:44   #2919
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Faceci jak widzą jeden żel i balsam to już pytają po co nam balsam, więc Twój mąż nie jest wyjątkiem
Ja właśnie mam słabość do balsamów i maseł do ciała
Gratuluję konsekwencji w zużywaniu
dziekuje a pozatym nie mialam neta przez 2 miesiace wiec i wizazu kusiciela
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:55   #2920
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
B. fajne i nie takie skromne Podoba mi się zwłaszcza pielęgnacja twarzy

kochanie piękny zbiór Dobrze, że się z nim ujawniłaś Powiedz coś o lawendowej serii YR, masz maskę do stóp i co jeszcze? Ta maska za mną chodzi od dawna
Która pianka do włosów jest warta uwagi?

Sahira i u Ciebie pięknie
Co powiesz o parafinie z Avonu? Kupiłam dawno i nie mam kiedy wypróbować
Jaką masz wersję kremu ROC? Poproszę kilka słów To jakaś wersja z filtrem?

majula ,ależ minimalizm Aż tak to bym nie chciała się ograniczać, ale podziwiam
Niestety, o kremie Avonu nic nie napiszę, bo jeszcze nie zdążyłam go jeszcze wypróbować, sporo z nim zachodu.
Krem Roc IP/SPF 15 jest dla każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną i jestem zadowolona - dobrze się wchłania, nie zostawia błyszczącej warstwy i dobrze nawilża.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:02   #2921
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Niestety, o kremie Avonu nic nie napiszę, bo jeszcze nie zdążyłam go jeszcze wypróbować, sporo z nim zachodu.
Krem Roc IP/SPF 15 jest dla każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną i jestem zadowolona - dobrze się wchłania, nie zostawia błyszczącej warstwy i dobrze nawilża.
ja tej parafiny z Avonu uzywalam jako zwyklego kremu na noc i byl swietny;] zuzylam chyba ze dwie tubki i jak swoje obecne skoncze to moze znowu kipie;]
polecam ogolnie ;D
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 16:30   #2922
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Witam Wszystkie uczestniczki tego forum,

jak dla mnie jest ono genialne !!!
Niestety w tych wszystkich kwestiach o ktorych mowicie jestem totalnie zielona

We wrzesniu wychodzę za mąż i pomyslalam ze czas i pora zrobić porządek ze swoją buzią a przy okazji z racji na moj wiek (32l) zacząć należycie o nią dbać i pielęgnować, zwłaszcza ze przyszly mężulek młodszy ode mnie

Bardzo proszę Was, mądre głowy o pomoc... Kupię wszystko co doradzicie, byle bym wiedziała, że nie zrobię sobie krzywdy.

Buszowałam po sklepie biochemia urody i jedyne co pomyślałam sobie, że wartoby kupić to żel hialuronowy oraz Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF choc nie jestem pewna czy dobrze myślę

Ale może do meritum, jak wspominałam mam 32 lata, cera.. hmm sądzę, że cera mieszana, tłusta w partii T reszta raczej sucha. Sporadycznie tworzą się jakieś wypryski - najczęściej broda, okolice ust.

Cerę mam jasną, po słońu "pięknie" usłaną piegami, na co dzień gdy się nie opalam, znacznie giną co nie znaczy że nie mam ich w ogole.
Zmarszczki mimiczne - a owszem - posiadam, podłóżne w kącikach ust, lekką zmarszczkę między oczami (lwia zmarszczka chyba? :P) oraz pod oczami jakies takie chyba kurze łapki, zwłaszcza gdy się uśmiecham.
Dodatkowo sporadycznie po alkoholu robię się cała w łatki, centki, kropki paskudne biało czerwone a co najgorsze w momencie stresu ni stąd ni z owąd czerwona jak burak (choc to raczej związane z moją psychiką a nie cerą?? )

Co używam... moja lista nie jest zbyt bogata
Na dzien i noc od ok 4 msc smaruje sie kremem NUXE Merveillance Enriche (do skory suchej) a buzke zmywam płynem micelarnym Biodermą Sensibio.
Niestety to wszystko
Chyba wstyd w moim wieku sie tak ograniczać Czasem jakąś maseczkę nałoże z jednorazowychh dermiki i to wszystko

Błagam Was o pomoc, chciałabym nie zrobić sobie krzywdy i w Was ostatnia deskka ratunku!!
Aha, wybieram sie po raz 1. w zyciu na peeling kawitacyjny

Wielkie wielki dzięki raz jeszcze

Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2009-02-28 o 16:31
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:18   #2923
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory
Przepięknie! szczególnie pielęgnacja cery
  • powiedz mi o serum estee lauder jak się sprawuje? rzeczywiście zmniejsza pory? Jak i kiedy je stosujesz?
  • ten szampon mentol familijne sprawdza się przy tłustych włosach? Ogranicza przetłuszczanie?
  • ta z joanny odżywka jest do włosów przetłuszczających? Jak się sprawuje?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to moja kolej ujawnić, ile mam w szafkach

1., 2. - rzeczy do twarzy
3. balsamy
4. kremy do rąk, stóp i dwie maski, o których nie wiedziałam, że mam
5. płyny do kąpieli
6. szampony...
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
i dalsza część - na ostatnim zdjęciu to, o czym zapomniałam, a nie chciało mi się wszystkiego wyciągać z łazienki od nowa
Cudne ja też mam lysanel i jestem od jego działania wprost uzależnina
Szalenei mi siepodoba Twoja bogata kolekcja
  • jak sie sprawuje nowa seria bio z YR?
  • oeparol likwiduje zmarszczki mimiczne?
  • jak działa maska dax wulcanic mat?
  • szampon ziołowy fitomed ogranicza przetłuszczanie? Jakie sa po nim włosy?
Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mój debiut - pierwsza prezentacja pielęgnacji A zatem:
1. Dłonie i stopy + zapomniany krem po oczy
2. Twarz
3. Twarz cd.
4. I ... twarz
5. Ciało
6. Ciało
Super następna kosmetocholiczka :P
  • jak sprawuje się bioderma sebium Akn?
  • jak pachnei ten zel Fa cacao? fajnie nawilża?


Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
Nien o jak też tak chce! Pięknie wszystko co potrzeba
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:32   #2924
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=Shpilcia;11213923]Przepięknie! szczególnie pielęgnacja cery
  • powiedz mi o serum estee lauder jak się sprawuje? rzeczywiście zmniejsza pory? Jak i kiedy je stosujesz?
  • ten szampon mentol familijne sprawdza się przy tłustych włosach? Ogranicza przetłuszczanie?
  • ta z joanny odżywka jest do włosów przetłuszczających? Jak się sprawuje?


  • Estee faktycznie pięknie zwęża pory, ale miałam kilkanaście takich próbek i nie widzę długotrwałego efektu tylko doraźny, także nadal będę na próbkach jechała bo jest świetny pod makijaż na wyjątkowe okazje. Najpierw nakładam to serum, potem krem nawilżający, później baza, podkład, puder sypki - moja kapryśna, przetłuszczająca się cera pozostaje matowa przez cały wieczór.
  • Szampon jest fantastyczny tani, doskonale oczyszcza włosy. Szczerze mówiąc nie wiem jak z ograniczaniem przetłuszczania - bo myję codziennie
  • Odżywka - moja ulubiona, ale też w zasadzie nie wiem czy skutkuje włosy są miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują, bo szampon familijny je mocno plącze.
    --> z drugiej strony nie wiem jak z kosmetykami do pielęgnacji włosów na prawdę, bo włosy mam z natury dosyć ładne, więc czy stosuję kosmetyki z bardzo górnej półki czy najtańszy, polski i tak jest OK. Po malowaniu włosów w renomowanym salonie kosmetycznym moje włosy z czasem matowieją, zaś szampon kolorujący Joanny (za ok. 5 zł) - magia.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 18:40   #2925
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość

  • Estee faktycznie pięknie zwęża pory, ale miałam kilkanaście takich próbek i nie widzę długotrwałego efektu tylko doraźny, także nadal będę na próbkach jechała bo jest świetny pod makijaż na wyjątkowe okazje. Najpierw nakładam to serum, potem krem nawilżający, później baza, podkład, puder sypki - moja kapryśna, przetłuszczająca się cera pozostaje matowa przez cały wieczór.
  • Szampon jest fantastyczny tani, doskonale oczyszcza włosy. Szczerze mówiąc nie wiem jak z ograniczaniem przetłuszczania - bo myję codziennie
  • Odżywka - moja ulubiona, ale też w zasadzie nie wiem czy skutkuje włosy są miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują, bo szampon familijny je mocno plącze.
    --> z drugiej strony nie wiem jak z kosmetykami do pielęgnacji włosów na prawdę, bo włosy mam z natury dosyć ładne, więc czy stosuję kosmetyki z bardzo górnej półki czy najtańszy, polski i tak jest OK. Po malowaniu włosów w renomowanym salonie kosmetycznym moje włosy z czasem matowieją, zaś szampon kolorujący Joanny (za ok. 5 zł) - magia.

No właśnie to serum do tanich nie należy a ja lubię długotrwałe efekty tylko przy trudnej cerze ciężko je utrzymać ale jak będę miała okazje złapania próbek na pewno się zaopatrzę w więcej ;D a te próbeczki na allegro kupujesz czy jak ?
Hehe czasem tanie nei oznacza złe, usilnie poszukuje szamponu, który sprawi że będę mogła myć włosy co dwa dni..znalazłam ideał Polytar, ale nie nadaje sie do codziennego użytku, normalnie jest ochydny w stosowaniu ale działa więc szukam dalej
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 19:32   #2926
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=Shpilcia;11213923]

Super następna kosmetocholiczka :P
  • jak sprawuje się bioderma sebium Akn?
  • jak pachnei ten zel Fa cacao? fajnie nawilża?
Krem Biodermy stosuję nie tak jak powinnam, czyli regularnie, ale od czasu do czasu, przez kilka dni, jak mam większe problemy z cerą i mi pomaga - wypryski są mniejsze i szybciej się goją. Trochę szczypie i po jakimś czasie mam ten sam problem, co zwykle po kwasach- suche czerwone plamy na twarzy. Więc sięgam po niego jak najrzadziej. Ech.... mam cieniutką i mega wrazliwą cerę i muszę na nią chuchać i dmuchać.
A żel Fa - dla mnie zapach jest boski, zmysłowy... mrrr... Nie wiem, czy nawilża na dłuższą metę, bo zawsze stosuje balsam, ale raczej nie wysusza. Skóra jest po nim gładka.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
ja tej parafiny z Avonu uzywalam jako zwyklego kremu na noc i byl swietny;] zuzylam chyba ze dwie tubki i jak swoje obecne skoncze to moze znowu kipie;]
polecam ogolnie ;D
Spróbuję w takim razie, bo mi się nie chce owijać dłoni i stóp i tak sobie na razie leży.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 22:47   #2927
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Kochanie - niestety, Humektan kupuję zawsze przez internet, nigdy nie udało mi się go upolować w "normalnej" aptece.
A z auridermu jestem bardzo zadowolona, bo znacznie zmniejszył rumień i ograniczył nadreaktywność mojej cery. Teraz rumieńce rysuję sama. Naczynka pęknięte mam nadal, ale nie liczę w tek kwestii na żaden krem. Jedyne "ale" - zapach alkoholu.
Chyba muszę go w końcu zamówić w sieci, bo same ochy
I dziękuję za odpowiedź Muszę sobie kupić ten auriderm - bałam się tego alkoholu, ale chyba zaryzykuję


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

kochanie piękny zbiór Dobrze, że się z nim ujawniłaś Powiedz coś o lawendowej serii YR, masz maskę do stóp i co jeszcze? Ta maska za mną chodzi od dawna
Która pianka do włosów jest warta uwagi?
Dziękuję z serii lawendowej to nie maska, tylko krem o ten Nie jest to mój główny zmiękczacz stóp Ale jak się spieszę, to jest najlepszy - świetnie się wchłania i bardzo dobrze nawilża (no i ładnie pachnie ale to cała seria tak ma).
Mam jeszcze "dezodorant", całkiem fajny na lato, po prostu mam cały dzień świeże pachnące stopy nawet w upał Używam go rzadko, ale całkiem przyjemny jest
No i jeszcze płyn do kąpieli stóp. Kupiłam jako widzi-misia i tak go stosuję - raczej nie kupię ponownie, poza tym, nie wiem, czy jest teraz po zmianie serii

A jeśli chodzi o pianki, to nie wiem, która jest najlepsza Używam tylko tej pomarańczowej do loków - bardzo mi się podoba, nigdy nie wierzyłam w tego typu kosmetyki, ale naprawdę działa, po prostu mam loki (nie wiedziałam o tym przez 23 lata). A o reszcie dowiedziałam się, jak robiłam te zdjęcia, zajrzałam do "wysokiej" szafki w łazience i szczęka mi opadła. Serio. Musiał je ktoś kupić i mi podłożyć Może moja mama (która nie używa pianek nigdy). No nie wiem, skąd się to wzięło, nie mam pojęcia! Jeśli którąś jesteś zainteresowana, chętnie oddam, bo do końca życia tego nie zużyję


Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Szalenei mi siepodoba Twoja bogata kolekcja
  • jak sie sprawuje nowa seria bio z YR?
  • oeparol likwiduje zmarszczki mimiczne?
  • jak działa maska dax wulcanic mat?
  • szampon ziołowy fitomed ogranicza przetłuszczanie? Jakie sa po nim włosy?
Dziękuję I odpowiadam po kolei
  • te kremy z nowej kolekcji mam dopiero kilka dni. Na razie zauważyłam (poza tym, że mają alkohol w składzie), że krem na dzień jest dosyć rzadki, momentalnie wsiąka w skórę, pozostawia ją matową. Kiedyś bym się z tego cieszyła, teraz martwię się, że nie nawilża dostatecznie Krem na noc jest umiarkowanie gęsty, ładnie się wchłania, ale niestety po nocy czułam, że to trochę za mało dla skóry na policzkach... Oba pachną śmiesznie - jak świeżo wykopany z ziemi korzeń pietruszki
  • Oeparol nie likwiduje moich zmarszczek mimicznych Mam 24 lata i jedną taką zmarszczkę (za dużo śmiechu), której nie zlikwidował. Ale kremy nawilżające tego nie są w stanie zrobić
  • Maska daxa jest naprawdę dobra. Ale jeśli masz cerę wrażliwą lub nadgorliwe naczynka, to nie polecam. Ona naprawdę grzeje Nie zasycha (+!) i dobrze czyści. Gdyby nie była w saszetkach, to bym nie szukała innej...
  • No moje włosy po tym szamponie się przetłuszczają tak dwa dni później niż po zwykłym z silikonami (mam normalne włosy)
    Moje włosy go lubią. Po prostu I się im nie rozdwajają końcówki. Poza tymi największymi zaletami to jeszcze się nie plączą. Nie chcę żadnego innego szamponu (tamte pozostałe, które mam, podkładam rodzicom, może mi je zużyją...) A i ja go używam również jako płynu do twarzy - sprawdza się świetnie, w ogóle nie wysusza
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 06:41   #2928
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Małgosia*79 świetna kolekcja Dobry ten scrub dr Eris?
Co powiesz o szamponie Alpecin?Zainteresował mnie Do jakiej cery masz krem ROC, bo niedowidzę? Napisz proszę kilka słów o nim, bo czaję się na ROCa na wiosnę (mam wersję do skóry suchej na zimę i jestem b.zadowolona )
Dziękuje Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam.

Peeling Eris jest świetny, ale niestety to jego ostatnie chwile Już jakiś czas temu go wycofali ze sprzedaży. Kiedyś jak trafiłam na niego u mnie na bazarku, u takiego pana co wyprzedaje różne kosmetyki, to kupiłam na zapas od razu 4 te peelingi. I to już jest ostatni, czego bardzo żałuję.

O szamponie i o kremie to na razie nic nie mogę powiedzieć. Leżą sobie w zapasach i czekają na swoją kolej. A krem ROCa mam do cery mieszanej.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:34   #2929
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory
Rzeczywiście skromniutkie... Mam pytanka:
1. Czy Nirvanesqe nie zapycha? Chciałabym, ale się boję, bo ostatnio inny Nuxe zmasakrował mi twarz
2. Jak oceniasz krem do stóp Gewohl?
3. Wśród kosmetyków widziałam coś do demakijażu Nuxe - to mleczko czy płyn? Jak działa?
P.S. Piękny zbiorek
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 12:35   #2930
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Dziękuje Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam.

Peeling Eris jest świetny, ale niestety to jego ostatnie chwile Już jakiś czas temu go wycofali ze sprzedaży. Kiedyś jak trafiłam na niego u mnie na bazarku, u takiego pana co wyprzedaje różne kosmetyki, to kupiłam na zapas od razu 4 te peelingi. I to już jest ostatni, czego bardzo żałuję.

O szamponie i o kremie to na razie nic nie mogę powiedzieć. Leżą sobie w zapasach i czekają na swoją kolej. A krem ROCa mam do cery mieszanej.
Małgosiu peeling Erisa o ile mnie wzrok nie mylił jest chyba w promocji w Rossmanie teraz mam nadzieję że się nie pomyliłam
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:38   #2931
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
i dalsza część - na ostatnim zdjęciu to, o czym zapomniałam, a nie chciało mi się wszystkiego wyciągać z łazienki od nowa
Mrrrr, śliczny zbiorek. Ciebie zapytam o kosmetyk do stylizacji TEC L'oreal - do czego do służy i czy dobre?
Czy płyn do demakijażu YR jest skuteczny?
Jak oceniasz krem Hydra + Roc?

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2009-03-01 o 12:40
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:01   #2932
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mrrrr, śliczny zbiorek. Ciebie zapytam o kosmetyk do stylizacji TEC L'oreal - do czego do służy i czy dobre?
Czy płyn do demakijażu YR jest skuteczny?
Jak oceniasz krem Hydra + Roc?
dziękuję
TEC jest do podkreślania loków Mi się bardzo podoba, nie działa tak mocno jak pianka, wiadomo, ale w połączeniu z dyfozorem daje mi ładne loki I pachnie jabłkami
Płyn YR kiedyś był inny, chyba zmienili skład Ale jest dosyć skuteczny - jako jedyny zmywa eyeliner gosha, którego nic innego nawet nie rusza. Niestety tusz pod jego wpływem się kruszy... Chyba długo będę go zużywać, bo nie jest już taki fajny jak kiedyś...

A krem roc jest fajny, na moje policzki działa świetnie, dobrze nawilża... Tylko nie wchłania się całkowicie, ale mi to akurat odpowiada na zimę...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:02   #2933
kanalarz14
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z wsi- Pomorze
Wiadomości: 92
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

helloł kobity. jestem tu nova więc prosze o wyrozumiałość
moja kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0006.jpg (31,4 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0007.jpg (31,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0008.jpg (33,2 KB, 160 załadowań)
kanalarz14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:52   #2934
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Niestety, o kremie Avonu nic nie napiszę, bo jeszcze nie zdążyłam go jeszcze wypróbować, sporo z nim zachodu.
Krem Roc IP/SPF 15 jest dla każdego rodzaju skóry. Ja mam mieszaną i jestem zadowolona - dobrze się wchłania, nie zostawia błyszczącej warstwy i dobrze nawilża.
Dziękuję za odp Właśnie chcę kupić teraz dla mieszanej i ciekawa byłam jak z wchłanianiem, bo na zimę miałam do suchej i wiadomo był treściwszy, ale akurat na mróz idealny.

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
ja tej parafiny z Avonu uzywalam jako zwyklego kremu na noc i byl swietny;] zuzylam chyba ze dwie tubki i jak swoje obecne skoncze to moze znowu kipie;]
polecam ogolnie ;D
Dzięki za info, w takim razie ja też chyba zacznę tak używać

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję z serii lawendowej to nie maska, tylko krem o ten Nie jest to mój główny zmiękczacz stóp Ale jak się spieszę, to jest najlepszy - świetnie się wchłania i bardzo dobrze nawilża (no i ładnie pachnie ale to cała seria tak ma).
Mam jeszcze "dezodorant", całkiem fajny na lato, po prostu mam cały dzień świeże pachnące stopy nawet w upał Używam go rzadko, ale całkiem przyjemny jest
No i jeszcze płyn do kąpieli stóp. Kupiłam jako widzi-misia i tak go stosuję - raczej nie kupię ponownie, poza tym, nie wiem, czy jest teraz po zmianie serii

A jeśli chodzi o pianki, to nie wiem, która jest najlepsza Używam tylko tej pomarańczowej do loków - bardzo mi się podoba, nigdy nie wierzyłam w tego typu kosmetyki, ale naprawdę działa, po prostu mam loki (nie wiedziałam o tym przez 23 lata). A o reszcie dowiedziałam się, jak robiłam te zdjęcia, zajrzałam do "wysokiej" szafki w łazience i szczęka mi opadła. Serio. Musiał je ktoś kupić i mi podłożyć Może moja mama (która nie używa pianek nigdy). No nie wiem, skąd się to wzięło, nie mam pojęcia! Jeśli którąś jesteś zainteresowana, chętnie oddam, bo do końca życia tego nie zużyję
Dziękuję za odp

Coś z serii lawendowej będzie moje na pewno, na pierwszy ogień maseczka, ale potem ten krem

No właśnie ja pianek nie używam wcale, bo wydaje mi się, że obciążają mi włosy i powodują szybsze przetłuszczanie. Miałam Niveę i stała aż w końcu wywaliłam do kosza. Ale pod wpływem Twoich zdjęć zaczęłam się zastanawiać czy nie dać im szansy


Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Dziękuje Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam.

Peeling Eris jest świetny, ale niestety to jego ostatnie chwile Już jakiś czas temu go wycofali ze sprzedaży. Kiedyś jak trafiłam na niego u mnie na bazarku, u takiego pana co wyprzedaje różne kosmetyki, to kupiłam na zapas od razu 4 te peelingi. I to już jest ostatni, czego bardzo żałuję.

O szamponie i o kremie to na razie nic nie mogę powiedzieć. Leżą sobie w zapasach i czekają na swoją kolej. A krem ROCa mam do cery mieszanej.
Dziękuję za odp
Gdybyś mogła coś napisać o kremie jak już poużywasz to będę b. wdzięczna, jestem właściwie zdecydowana, że właśnie któryś ROC będzie moim kremem na wiosnę, ale nie wiem jeszcze który, więc każda opinia jest dla mnie cenna
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:09   #2935
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

[quote=karolina1985;112265 39]Dziękuję za odp Właśnie chcę kupić teraz dla mieszanej i ciekawa byłam jak z wchłanianiem, bo na zimę miałam do suchej i wiadomo był treściwszy, ale akurat na mróz idealny.


Ja teraz się właśnie szykuję na Hydra + do cery mieszanej. Ten mój, jak pisałam, wchłania się dobrze i u mnie właściwie do matu, ale nie wiadomo, jak będzie później w cieplejsze dni. Tylko nie wiem, jak z filtrami, bo nie wszystkie wersje tego kremu je mają.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:51   #2936
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

czy 2 miesiące to za często na wklejanie zbiorku? bo sporo się pozmieniało, choć klika rzeczy kupiłam takich samych więc wyglądają tak samo
robiłam porządki, cyknęłam kolorówkę to i cyknęłam pielęgnację

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2009-03-01 o 15:57
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:59   #2937
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
czy 2 miesiące to za często na wklejanie zbiorku? bo sporo się pozmieniało, choć klika rzeczy kupiłam takich samych więc wyglądają tak samo
robiłam porządki, cyknęłam kolorówkę to i cyknęłam pielęgnację
No co ty, skoro już porobiłaś zdjęcia to nie mogą się zmarnować Ja bardzo chętnie obejrzę
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:09   #2938
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
czy 2 miesiące to za często na wklejanie zbiorku? bo sporo się pozmieniało, choć klika rzeczy kupiłam takich samych więc wyglądają tak samo
robiłam porządki, cyknęłam kolorówkę to i cyknęłam pielęgnację
Ja też bardzo chętnie obejrze
Lubie oglądać zdjęcia kosmetyków w tym wątku, zawsze można coś podpatrzyć
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:14   #2939
kanalarz14
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z wsi- Pomorze
Wiadomości: 92
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

ja też obejrze
a mój się wam nie podoba ?
kanalarz14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 16:17   #2940
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

No to wkleję

1. twarz - oczyszczanie
2. twarz - kremy
3. filtry (ciągle za dużo :P )
4. maseczki, peelingi
5. żele do mycia i balsamy
6. dłonie i stopy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz_oczyszczanie_p.jpg (127,8 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz_kremy_p.jpg (121,9 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg filtry_p.jpg (73,1 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maski_peelingi_p.jpg (114,0 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mycie_p.jpg (136,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlonie_stopy_p.jpg (100,1 KB, 193 załadowań)

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2009-03-01 o 16:19
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.