Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-23, 13:36   #1051
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok a więc zdjęcia lecz niestety 18 kolorów robiąc zdjęcia dowiedziałam się, że mam 2 podwójne jak ja mogłam zamówić podwójnie no nic oto zdjęcia
Załącznik 2265052Załącznik 2265053Załącznik 2265054
Załącznik 2265055Załącznik 2265056
bardzo fajna gama neutralna sliczne robisz zdjęcia, az zazdrośc bierze, a które Ci się zdublowały?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:41   #1052
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
bardzo fajna gama neutralna sliczne robisz zdjęcia, az zazdrośc bierze, a które Ci się zdublowały?
yyy multi-purpose i silver shimmer juz je zmieszałam i mam 2 pudełeczka do cieni paint cosmetics i porobię zdjęcia paint cosmetics z słoiczkach lepiej będzie kolor widać


edit: a tak w ogóle to strasznie oszukane jest w niektórych było bardzo dużo cienia a w innych jakby kot napłakał taki ditto 02 tam ledwo co widać a taki glass slipper prawie się wysypuje oszuści jedni :/
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:44
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:47   #1053
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to strasznie oszukane jest w niektórych było bardzo dużo cienia a w innych jakby kot napłakał taki ditto 02 tam ledwo co widać a taki glass slipper prawie się wysypuje oszuści jedni :/
To prawda W tym zestawie próbkowym cienie są nierówno sypane. Niemniej mam ochotę na wiecej i na więcej róży, które sa jednak trwalsze niż EDM. Tymczasem mam odwyk przecież
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:57   #1054
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu brałabym jasność Light Medium,a z formuły Luminesse Light (bo ona jest ciemniejsza sama z siebie) - a rodzina chyba Beige (straszny masz rozstrzal tych z EDM i tak naprawde nie moge sobie wyobrazić jaki masz odcień ), a poza tym że za jasne któraś rodzina kolorystyczna była lepsza?

zamówiłam duży wymiar we wspolnym zamówieniu (w 10 minut wszystko zalatwilam z faa, jakoś w srodku nocy mnie wzieło aby cos zamówić) i jak dojdzie mam zamiar tak z 1/3 sprasować - zobaczymy co to z tego wyjdzie...
btw - faa ja jestem w Lumiere1 czy Lumiere3 zebym wiedziała jak bedziesz komunikowac na wspólnym?
Dzieki wielkie
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:54   #1055
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Smash, jeśli celujesz w formułę VV to lepiej uważaj z Light Medium beige bo on jest pomarańczowy . Wrzucam fotki moich próbek podkładów, może komuś pomogą chociaż fotki średnie, ze zwykłego kompaktu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lumiere1.jpg (38,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere2.jpg (37,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere3.jpg (35,3 KB, 60 załadowań)
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 20:29   #1056
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok a więc zdjęcia lecz niestety 18 kolorów robiąc zdjęcia dowiedziałam się, że mam 2 podwójne jak ja mogłam zamówić podwójnie no nic oto zdjęcia
Załącznik 2265052Załącznik 2265053Załącznik 2265054
Załącznik 2265055Załącznik 2265056
woow faa piękna kolekcja aż Ci zazdroszczę
dzisiaj ponowiłam próbę zaprzyjaźnienia się z podkładem Lumiere po pierwsze wiem na pewno że odcień fair cool jest dla mnie za jasny, moim kolorem jest light cool tym razem spróbowałam Light Cool Luminesse i cud zero efektu zwarzenia się jeżeli testy będą nadal pozytywne to będę myślała o pełnowymiarowym opakowaniu
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 20:56   #1057
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a faktycznie przy czesci sa opisy
ja patrzylam po prostu na Hibiscus i przy nim nie ma takiego opisu...
no i zamowilam sample, w tym 3 rozy
fresh roses, hibiscus i magnolia mam nadzieje ze ktorys kolorek przypasuje no i ze okaza sie trwalsze niz EDM, podklad Lumiere (FF) jest na mnie b trwaly
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 21:12   #1058
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Faa, niezła kolekcja cieni
a ja w którym Lumiere jestem?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 21:17   #1059
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
To prawda W tym zestawie próbkowym cienie są nierówno sypane. Niemniej mam ochotę na wiecej i na więcej róży, które sa jednak trwalsze niż EDM. Tymczasem mam odwyk przecież
wkurzające to jest powinno w każdym być tyle samo
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
woow faa piękna kolekcja aż Ci zazdroszczę
a dziękuję dziękuję
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Faa, niezła kolekcja cieni
a ja w którym Lumiere jestem?
dziękuję
w lumiere 1
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 21:47   #1060
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
no i zamowilam sample, w tym 3 rozy
fresh roses, hibiscus i magnolia mam nadzieje ze ktorys kolorek przypasuje no i ze okaza sie trwalsze niz EDM, podklad Lumiere (FF) jest na mnie b trwaly
ja mialam zawsze pewne problemy z trwaloscia EDM (juz nieco opanowalam - nakładam innym pedzlem) a Lumiere sa bez zarzutu...
fresh roses o ile pamietam ma Dominka i bardzo kocha
wiec podejrzewam ze bedziesz zadowolona a jak nie to na wymiankowym z pocalowaniem reki ktos wezmie..
ja we wspolnym wzielam m.in. mauvelous sampla, moglam jeszcze violaceous dolozyc, sirota jestem
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 08:04   #1061
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Smash, jeśli celujesz w formułę VV to lepiej uważaj z Light Medium beige bo on jest pomarańczowy . Wrzucam fotki moich próbek podkładów, może komuś pomogą chociaż fotki średnie, ze zwykłego kompaktu
Pomaranczowy?! Dzięki za ostrzezenie
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 08:48   #1062
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, doradźcie proszę, który z podkładów Lumiere jest najbardziej zbliżony do odcienia Fawn EDM (jasny żółtek)

Używam obecnie minerałów EDM, ale o ile róże, primery czy korektory mi odpowiadają o tyle z podkładem jest problem - są dni kiedy wygląda nieźle a są takie kiedy po paru godzinach warzy się i znika z twarzy
A podobno tym, którym nie podpasował EDM często służy właśnie Lumiere
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 09:12   #1063
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie proszę, który z podkładów Lumiere jest najbardziej zbliżony do odcienia Fawn EDM (jasny żółtek)

Używam obecnie minerałów EDM, ale o ile róże, primery czy korektory mi odpowiadają o tyle z podkładem jest problem - są dni kiedy wygląda nieźle a są takie kiedy po paru godzinach warzy się i znika z twarzy
A podobno tym, którym nie podpasował EDM często służy właśnie Lumiere
light golden (przy czym jest mniej żółty), ja uzywalam miksu fawn i linen (sam fawn byl za zolty) poza light golden pasuje mi tez light warm (tak sie opalam)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:51   #1064
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kilka dni temu doszły do mnie próbki, każdy odcien wygląda u mnie jak żółta plama na policzku, już tracę nadzieje czy cokolwiek znajdę, oni chyba mają wszystkie te podkłady żółte a mam:

Light Warm
Light Beige
Light Medium Beige (ten kolor jest straszny)
Lt Beige

Najbardziej beżowy z tych wszytskich -Light Beige jest dla mnie za żółty. Ja mam średnio jasną, ale chłodno beżową skóre, czy możecie mi coś polecić?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 11:07   #1065
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Medium Cool Beige 2.3 FF - będzie najjaśniejszy, (bo ma dużo tlenku cynku). Ja mam ten kolor VV, ale nie jest taki jasny-jest to właśnie średni beż z różową tonacją.A może z tonacji Cool?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 11:35   #1066
pati73
Raczkowanie
 
Avatar pati73
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Medium Cool Beige 2.3 FF - będzie najjaśniejszy, (bo ma dużo tlenku cynku). Ja mam ten kolor VV, ale nie jest taki jasny-jest to właśnie średni beż z różową tonacją.A może z tonacji Cool?
Tak tak potwierdzam w 100%. Ja jestem z tonacji cool właśnie i
testowałam Fairly Light Cool Luminesse bardzo ładny odcień, nie jest wcale taki jasny , pomimo że z tonacji cool ma taką delikatną słoneczną poświatę, jeśli oczywiście nie przeszkadzają Tobie drobinki, bo Luminesse takie właśnie ma no i krycie jest raczej delikatne.
Drugi odcień jaki mi podpasował to Light Medium Cool z VV, tylko on ma wyraźne różowe tony.
Z EDM używam Multi-tasking tak dla porównania.
pati73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:12   #1067
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

te cool o ktorych mowicie też są żółte?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:32   #1068
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cool maja dos wyrazna rozowa nute
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:39   #1069
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
te cool o ktorych mowicie też są żółte?
Cool są lekko różowawe, ale jak masz chłodnobeżową karnację, to może w neutrale uderzyć?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 13:09   #1070
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Sama nie wiem, bo tyle się tu naczytałam, że neutrale są szare i brzydkie ale na własne oczy ich nie widziałam,może mogłybyście mi coś poradzić z tych zbiorów które macie?
z EDM pasuje mi Light Medium
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:54   #1071
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

faa - siedze i się patrzę na te Twoje cienie i też chce, same moje kolory praktycznie, cuda! co jeden to fajniejszy, i co z tego, że ja prawie nigdy cieni nie używam
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:07   #1072
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
light golden (przy czym jest mniej żółty), ja uzywalam miksu fawn i linen (sam fawn byl za zolty) poza light golden pasuje mi tez light warm (tak sie opalam)


Dzięki jmw za radę.
Czyli rozumiem, że miks Fawn+Linen z EDM = Light Golden z Lumiere, tak (jeśli chodzi mniej więcej o jasność i odcień)??
A czy testowałaś może jeszcze Fair Golden i masz porównanie do Light Golden i EDMowego Fawn??
Ja teraz wiosną mieszam Fawn z odrobiną Winged Butter/Fairly Summer, ale ogólnie jasność Fawn jest dla mnie odpowiednia.

I jeszcze jedno pytanko - czy podkłady Lumiere są bardziej.... kremowe niż te EDM? Niestety, ale EDM odrobinę mnie wysuszają i nie wtapiają się idealnie a podobno z Lumiere jest inaczej
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:10   #1073
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dla mnie właśnie były zbyt kremowe, a miałam VV i Cashmere, co prawda po nałożeniu świetnie wyglądały, buzia taka kremowo gładka i ich nie widać, ale moja tłustawa skóra powodowala szybkie znikanie tych minerałów Może zimą? Mojej mamie z raczej suchą cerą bardzo w nich ładnie. Posiadaczki normalnej też nie powinny narzekać, chociaż pewnie przy dobrym primerze? Ryżowy nie dał rady, może silica z CS?Kiedyś jeszcze spróbuję, teraz odpowiada mi Afterglow i mix EDM .

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-05-24 o 18:12
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:50   #1074
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki jmw za radę.
Czyli rozumiem, że miks Fawn+Linen z EDM = Light Golden z Lumiere, tak (jeśli chodzi mniej więcej o jasność i odcień)??
A czy testowałaś może jeszcze Fair Golden i masz porównanie do Light Golden i EDMowego Fawn??
Ja teraz wiosną mieszam Fawn z odrobiną Winged Butter/Fairly Summer, ale ogólnie jasność Fawn jest dla mnie odpowiednia.

I jeszcze jedno pytanko - czy podkłady Lumiere są bardziej.... kremowe niż te EDM? Niestety, ale EDM odrobinę mnie wysuszają i nie wtapiają się idealnie a podobno z Lumiere jest inaczej
0. kolor zalezy od formuły, w ramach tego samego koloru najjaśniejsze jest FF a najciemniejsze Luminesse
1. ja w EDM nie znalazłam odpowiedniego koloru, ten miks 2:1 fawn : linen był najlepszy - odpowiada on Light golden /LG/ w formule VV (przynajmniej taki daje efekt na mojej skórze, która mocno zmienia podkłady, zwykle je ociepla i ściemnia), formuły FF nie używałam, z Luminesse odpowiedniejszy jest dla mnie Fairly Light Golden /FLG/ (Light Golden w Luminesse jest za ciemny), z cashmere pasuje i FLG i LG (ale to zasluga przezroczystosci formuly)
2. nie wiem czy mówisz o golden Fair z EDM - czy o Fairly Light Golden z Lumiere - oba testowałam, ten z EDM jest minimalnie za blady dla mnie, Fairly Light Golden używam - ale tylko w formule Luminesse - w innych ten kolor jest za jasny dla mnie
3. ja raczej Fawn rozjasniałam i wybledzałam Ty skoro dodajesz winged Butter to wręcz przeciwnie - więc Fairly Light bym odpuściła, za to wziela różne formuły z Light (beda miały dzieki temu różne jasności) i Light Medium Golden (ten drugi raczej nie w luminesse bo bedzie chyba za ciemny)
4. szczerze polecam wziąc też próbke z Warm (bo sa naprawde ładne, takie letnie odcienie dla ciepłych typów) + próbke bialej (untinted) aby móc rozjasniac jakby co
5. nie wiem czy sa kremowe - nigdy nie rozumialam tego przymiotnika w odniesieniu do proszku moge tylko powiedzieć że EDM mi nie słuzyło - mimo że naprawdę starałam sie je pokochać- a Lumiere, zwłaszcza Luminesse uwielbiam bardzo
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 18:55   #1075
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
faa - siedze i się patrzę na te Twoje cienie i też chce, same moje kolory praktycznie, cuda! co jeden to fajniejszy, i co z tego, że ja prawie nigdy cieni nie używam
a dziękuję, no ja też stronię od makijażu oczu jak już to maznę się jakimś dla rozświetlenia i to tyle hehe ale planuję jakoś moją kolekcję lumiere wykorzystać i może uda mi się jakoś pomalować tak żebym mogła wyjść do ludzi
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:18   #1076
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

przerzucilo mnie tutaj z EDM, bo niezbyt mi podpasowal, a jak wlasnie piszecie - podobno bardzo mozliwe jest, ze lumiere mi podpasuje w takim razie
czy moze znacie na tyle kolorki podkladow, zeby cos doradzic?
porownujac do EDM - multitasking o-glo jest prawie w sam raz, moze troszke za rozowy (ale ja mam bardziej rozowa buzie od szyi i ramion, wiec juz sama nie wiem do czego dopasowywac...), za to pink tan intensive jest za...ZOLTY (zdziwilo mnie to przez nazwe), fairly light tez. wynika z tego, ze nawet mam nie patrzec na beige, golden i warm?
prosze o pomoc
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:36   #1077
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki jmw za wyczerpującą odpowiedź
A czy mogłabyś napisać jeszcze tylko parę słów odnośnie krycia podkładów Lumiere w porównaniu do testowanych przez Ciebie EDM??
Z góry dzięki;*
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:38   #1078
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez leweloff Pokaż wiadomość
przerzucilo mnie tutaj z EDM, bo niezbyt mi podpasowal, a jak wlasnie piszecie - podobno bardzo mozliwe jest, ze lumiere mi podpasuje w takim razie
czy moze znacie na tyle kolorki podkladow, zeby cos doradzic?
porownujac do EDM - multitasking o-glo jest prawie w sam raz, moze troszke za rozowy (ale ja mam bardziej rozowa buzie od szyi i ramion, wiec juz sama nie wiem do czego dopasowywac...), za to pink tan intensive jest za...ZOLTY (zdziwilo mnie to przez nazwe), fairly light tez. wynika z tego, ze nawet mam nie patrzec na beige, golden i warm?
prosze o pomoc
chyba istotnie - w lumiere nawet beże mają przewage żółci, nic wiecej Ci niestety nie pomoge bo orientuje tylko w tych wymienionych ciepłych kategoriach
Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki jmw za wyczerpującą odpowiedź
A czy mogłabyś napisać jeszcze tylko parę słów odnośnie krycia podkładów Lumiere w porównaniu do testowanych przez Ciebie EDM??
Z góry dzięki;*
jeszcze mało napisałam ? ja nie oczekuje krycia, chce tylko wyrównania koloru i zeby nie swiecic sie jak bombka - więc raczej niezbyt zwracam na to uwagę...
Z EDM absolutnie nie odpowiadało mi o-glo (robilo mi własnie lampe praktycznie od razu po nałożeniu, brak krycia mi nie wadził), najlepiej chyba wygladalo semi-matte,dla mnie kryło wystarczajaco, między matte i intensive ja nie widziałam zbyt duzych różnic - kryły, ale na pewno nie robiły mi tapety w EDM nawet te kryjace formuły sa dość lekkie (duza zawartość miki jak sądze) i nie robią tynku,w każdym razie potrafiły mi się zwarzyć, jak miałam gorszy dzien
Lumiere:
FF (najbardziej kryjącej) nie używam, zamówiłam wprawdzie próbkę bo zawsze biorę wszystkie formuły, raz użyłam, doszłam do wniosku że za ciężkie na wiosnę/lato i odłożyłam, trudno mi porównywać
VV kryjąca - bardzo dobra uniwersalna - wg mnie kryje na poziomie intensive i matte z EDM, bardzo mało kapryśna (miewam różnie przygotowana skórę, raz lepiej nawilzona, raz gorzej, raz po jakims peelingu, niekiedy po samodzielnych nie zawsze udanych eksperymentach kosmetycznych) a ona praktycznie nigdy sie nie warzy - ale na lato i dla mnie za ciężka
Cashmere - cóż, ona nie kryje prawie wcale, albo na poziomie tradycyjnego pudru w kamieniu - podobne krycie ma formuła L&N z EGM- w EDM o-glo kryło jednak bardziej - niewymagajaca wysiłku i precyzji w nakładaniu, jak mi się nie chce malowac to wlaśnie ona jest w uzyciu
Luminesse - rozświetlajaca ale nawet w miare dobrze kryjaca - conajmniej na poziomie semimatte EDM, ale chyba mocniej (dalsze zachwyty są w moich hitach)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-05-24 o 20:01 Powód: duuuzy dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:09   #1079
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jmw, już bardziej wyczerpującej odpowiedzi nie mogłaby oczekiwać
Dzięki Twoim sugestiom zdecydowałam się na początek na zestaw próbek:
Veena Velvet - Light Golden
Veena Velvet - Light Med Golden
Veena Velvet - Light Warm
Flawless Face - Medium Warm
Luminesse - Fairly Light Golden
Mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić szybko w coś odpowiedniego i będę mogła zamówić duże opakowania

A jeśli mogę jeszcze zapytać, o ile nie masz mnie jeszcze dość - jakiej pojemności masz słoiczki/opakowania?? Jestem ciekawa jak są wydajne
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:58   #1080
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Jmw, już bardziej wyczerpującej odpowiedzi nie mogłaby oczekiwać
Dzięki Twoim sugestiom zdecydowałam się na początek na zestaw próbek:
Veena Velvet - Light Golden
Veena Velvet - Light Med Golden
Veena Velvet - Light Warm
Flawless Face - Medium Warm
Luminesse - Fairly Light Golden
Mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić szybko w coś odpowiedniego i będę mogła zamówić duże opakowania

A jeśli mogę jeszcze zapytać, o ile nie masz mnie jeszcze dość - jakiej pojemności masz słoiczki/opakowania?? Jestem ciekawa jak są wydajne
do tej pory mialam tylko próbki (ok. 10), duże opakowanie leci do mnie we wspólnym (wzielam swoj kolor na lato Light Warm Luminesse)
One nie sa jakoś super wydajne (ale moje wrazenie moze bierze sie z tego ze je lubie i zuzywam w 1 kolejności)
Generalnie zużywam z każdej firmy stosunkowo duzo podkladu (legendarny miesiąc z próbką EDM zdecydowanie nie dla mnie - ale nie oceniam że odstają jakoś na tle innych firm, ot norma
mnie woreczek starcza na ok. 10 aplikacji (cashmere nawet mniej bo jego na twarzy nie widze i nakładam nastepna warstwę i nastepną
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.