Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 09:14   #2101
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja mam głupie pytanie- bardzo głupie pytanie...wróciłam do koloryzującej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-13929.htm i nic na nią i pod nią nie daję, ale chciałam się zapytać -czy po kilku godzinach mogę użyć bibułek matujących czy nie- czoło mi się wybitnie świeci-resztę jeszcze mogę znieść.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:34   #2102
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dziewczyny, uzywała któras dłużej filtrów SPF 30 Iwostin Solecrin ?
Mialam próble, bylam srednio zadowolona..ale niewiem czyze wzgledu na naczynka do niego nie wrocic. To jest 30, niewiem czy w 50 nie kupic .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:47   #2103
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

30 nie uzywałam tylko krem 50 (bardzo tłusty i ciężki - na zimę dobry) i 25 (troszkę lżejszy). Mam gdzieś próbkę 30 i emulsji 50 (na nią liczę), ale chyba w najbliższym czasie nie będę robić eksperymentów bo nie jestem na kupnie filtra.
Chodzi Ci głównie o ochronę naczynek? ja tam bym nie wierzyła, że ta 30 tak zbawiennie wpływa na naczynka i się z nią męczyła jak Ci nie pasuje. Potestuj inne (w aptekach mają próbki wszystkich Iwostinów) a na ochronę naczynek polecam pod filtr koncentrat na naczynka Farmony (najlepiej starą wersję jak Ci się uda wytropić) - ma konsystencję żelu i od razu się wchłania więc nie ma problemu z aplikacją filtra.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:47   #2104
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
A ja mam głupie pytanie- bardzo głupie pytanie...wróciłam do koloryzującej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-13929.htm i nic na nią i pod nią nie daję, ale chciałam się zapytać -czy po kilku godzinach mogę użyć bibułek matujących czy nie- czoło mi się wybitnie świeci-resztę jeszcze mogę znieść.
z pewnością taka bibułka matująca zetrze nieco filtr, więc wskazana byłaby reaplikacja - tylko to z kolei spowoduje znów świecenie...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:52   #2105
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
30 nie uzywałam tylko krem 50 (bardzo tłusty i ciężki - na zimę dobry) i 25 (troszkę lżejszy). Mam gdzieś próbkę 30 i emulsji 50 (na nią liczę), ale chyba w najbliższym czasie nie będę robić eksperymentów bo nie jestem na kupnie filtra.
Chodzi Ci głównie o ochronę naczynek? ja tam bym nie wierzyła, że ta 30 tak zbawiennie wpływa na naczynka i się z nią męczyła jak Ci nie pasuje. Potestuj inne (w aptekach mają próbki wszystkich Iwostinów) a na ochronę naczynek polecam pod filtr koncentrat na naczynka Farmony (najlepiej starą wersję jak Ci się uda wytropić) - ma konsystencję żelu i od razu się wchłania więc nie ma problemu z aplikacją filtra.
testowalam 50 i 30 z iwostiny, tez podzielam zdanie ze tluste bieluchy. Bylo to latem, moze zima mniej mi to bedzie pzrezkadzac?:P
Tak, o ochrone naczynek, wg producenta ten filtr ma jakis extra skladnik wlasnie na naczynka.
Z tym ze ta 30 srednio mi pasila i niewiem czy nie kupic 50 i miec generalnie lepszej ochrony buzi i przy okazji naczynek.
A na naczynka uzywam Biodermy i Avene, tylko po kremie z Avene piecze mnie buzia;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:04   #2106
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Zimą na pewno mniej będzie przeszkadzać - tłusta warstwa to ochrona przed zimnem a zatem przed pękaniem naczynek.
Ale testowałaś tą 50? czy wychodzisz z założenia że lepsza będzie?
Jak już stosujesz kosmetyki stricte na naczynka to to z pewnością wystarczy. A poza tym 30 jest droższa chyba od 50

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2009-10-22 o 08:05
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:17   #2107
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Zimą na pewno mniej będzie przeszkadzać - tłusta warstwa to ochrona przed zimnem a zatem przed pękaniem naczynek.
Ale testowałaś tą 50? czy wychodzisz z założenia że lepsza będzie?
Jak już stosujesz kosmetyki stricte na naczynka to to z pewnością wystarczy. A poza tym 30 jest droższa chyba od 50

Tak, Iwostin mam przetestowany, nawet mi jeszcze probki pozostawały
Zbytnio uwierzylam chyba reklamie tego specyfiku hehe
Dziekuje Ineso

aaa Ty tez masz problem z naczynkami ?
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-10-22 o 08:18
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 09:41   #2108
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1485756 2]z pewnością taka bibułka matująca zetrze nieco filtr, więc wskazana byłaby reaplikacja - tylko to z kolei spowoduje znów świecenie...[/QUOTE]
oj bardzo Ci dziękuję, reaplikować mogę - te miejsca, które nie są przesuszone świecą się po kilku godzinach-dziękuję
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 12:02   #2109
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Tak, Iwostin mam przetestowany, nawet mi jeszcze probki pozostawały
Zbytnio uwierzylam chyba reklamie tego specyfiku hehe
Dziekuje Ineso

aaa Ty tez masz problem z naczynkami ?
Filtry 50+ z Iwostinu mają jakiś składnik chroniący naczynka? Dobrze zrozumiałam?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 16:43   #2110
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Filtry 50+ z Iwostinu mają jakiś składnik chroniący naczynka? Dobrze zrozumiałam?
30 ma, 50 nie - ale przez to ze 50 jest mocniejsza to generalnie jest lepsza bariera dla naczynek Ja tak to rozumiem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:07   #2111
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

pomocy!!!!!
Moze jestem przewrazliwiona, ale mimow szystko bede czuc sie pewniej jesli ktos mi odpisze. Stosuje kwasy o sporych stezeniach oczywiscie uzywam filtru 50+ anthelios dermo-pediatric lotion, czytalama, ze filtr ten nie destabilizuje sie pod mineralami, natomiast nie wiem jak jest z normalnym podkladem mianowicie - Uzywam Rimmel'a lasting finish. Pytam, bo mam wrazenie ze na mojej twarzy przebrawienia, ktorych sie pozbywalam staly sie jakby bardziej widoczne. Moze to moja paranoja. Bardzo slicznie was prosze, uswiadomcie mnie
ahh podaje sklady :
filtr :
Active Ingredients: Mexoryl XL, Mexoryl SX, Parsol 1789, Uvinul N 539, Uvinul T 150, Titanium Dioxide

Ingredients: Water, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Alcohol Denat, Isohexadecane, Ethylhexyl Salicylate, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Octocrylene, PEG-30 Dipolyhydroxystearte, Glycerin, Propylene Glycol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Lauryl PEG/PPG 18/18 Methicone, Ethylhexyl Triazone, Dimethicone, Dodecene, Drometrizole Trisiloxane, Glycine Sojo/Soybean Oil, Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, Tocopherol, Triethanolamine.

podklad :
Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2009-10-23 o 20:23
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 11:43   #2112
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
aaa Ty tez masz problem z naczynkami ?
2 lata temu pękło mi jedno naczynko w kąciku oka, drugie na nosie, więc od zeszłego roku dbam o ochronę, ale bez przesady

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Filtry 50+ z Iwostinu mają jakiś składnik chroniący naczynka? Dobrze zrozumiałam?
Nie, nie mają. Chodziło mi o to, że jak krem tłusty to chroni bardziej przed zimnem, a naczynka osłabiają niskie temperatury (sam wysoki filtr chroni bardziej latem).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 16:33   #2113
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jakie fotostabilne filtry spełniają również formę makijażu (fluidu)?

W KWC jest sporo filtrów, ale szczerze mówiąc ciężko się połapać, bo jest duzo starych wersji itp.

Podajcie proszę jakie znacie tego typu filtry? Mam cere tradzikowa i tlusta () i na emulsji AVENE 50+ nie jestem w stanie wygladac estetycznie w makijazu (walkuje sie). A przy innych znowu nie mozna uzywac kosmetykow np. z miką (a uzywam w zasadzie tylko mineralnych a one maja mike) takze mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby kupno filtra ktory spelnia jednoczesnie funkcje podkladu

Proszę o pomoc
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 10:40   #2114
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczyhttp://imgx.wizaz.pl/forum/images/nowe/editor/separator

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A przy innych znowu nie mozna uzywac kosmetykow np. z miką (a uzywam w zasadzie tylko mineralnych a one maja mike)

Ja czytałam gdzieś (bo przeczytałam chyba wszystko o filtrach ), że stabilne filtry są na tyle stabilne, że stabilizują też Parsol i w związku z tym mika mu nie szkodzi. To jak to w końcu jest?

Ehhh dużo sprzecznych informacji o filtrach jest niestety

A wogóle to muszę się pochwalić - dziś mój pierwszy dzień na filtrach
Mam narazie L'oreala Spf 30 z Mexorylem i dadatkowo z HA, wchłonął się ładnie, pozostawił lekki 'glow', lekko go przypudrowałam i póki co, dwie godziny po aplikacji wyglądam super Myślałam że będzie gorzej....
Martwię się tylko że go zetrę, np. przy jedzeniu z okolicy ust Jak to jest z tym ścieraniem? Wogóle nie powinnam dotykać twarzy?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 11:05   #2115
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Jakie fotostabilne filtry spełniają również formę makijażu (fluidu)?

W KWC jest sporo filtrów, ale szczerze mówiąc ciężko się połapać, bo jest duzo starych wersji itp.

Podajcie proszę jakie znacie tego typu filtry? Mam cere tradzikowa i tlusta () i na emulsji AVENE 50+ nie jestem w stanie wygladac estetycznie w makijazu (walkuje sie). A przy innych znowu nie mozna uzywac kosmetykow np. z miką (a uzywam w zasadzie tylko mineralnych a one maja mike) takze mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby kupno filtra ktory spelnia jednoczesnie funkcje podkladu



Proszę o pomoc
Ja polecam podkład shiseido z ochrona 40 lub 30 za granicą maja tez faktorek 43 (ten mam, bywa na truskawce) podkład bardzo fajny tylko parsol w skladzie to na wszelki daję go w takie dni jak dzis ciemno prawie ...... ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...n-SPF40-PA.htm

Super jest filtr barwiony minesol Roca - tined - w Polsce nie do kupienia
i matujący filtr solar coś tam antyplamy z Loreala - tylko dość ciemny
z filtrów penie by ci pasował filtr annesa też shiseido tu nie dawno omawiany - ale jedyny który wchłania się całkowicie - wada drogi dosyć - do kupienia równiez na truskawie...........
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:11   #2116
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład shiseido z ochrona 40 lub 30 za granicą maja tez faktorek 43 (ten mam, bywa na truskawce) podkład bardzo fajny tylko parsol w skladzie to na wszelki daję go w takie dni jak dzis ciemno prawie ...... ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...n-SPF40-PA.htm

Super jest filtr barwiony minesol Roca - tined - w Polsce nie do kupienia
i matujący filtr solar coś tam antyplamy z Loreala - tylko dość ciemny
z filtrów penie by ci pasował filtr annesa też shiseido tu nie dawno omawiany - ale jedyny który wchłania się całkowicie - wada drogi dosyć - do kupienia równiez na truskawie...........
No wlasnie w Polsce mamy taki maly wybor Ten Shiseido niestety dla mnie za drogi, myslalam o czyms w granicach 50-60 zł. Bioderma chyba ma też barwiące filtry?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 13:15   #2117
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
No wlasnie w Polsce mamy taki maly wybor Ten Shiseido niestety dla mnie za drogi, myslalam o czyms w granicach 50-60 zł. Bioderma chyba ma też barwiące filtry?
ma, ma na "filtry uv a makijaz" dalam linka do tej biodermy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:58   #2118
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ma, ma na "filtry uv a makijaz" dalam linka do tej biodermy
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:31   #2119
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
No wlasnie w Polsce mamy taki maly wybor Ten Shiseido niestety dla mnie za drogi, myslalam o czyms w granicach 50-60 zł. Bioderma chyba ma też barwiące filtry?
Cześć
Ja mam Biodermę tonującą i dla mnie jest ok choć ciut za ciemna i "rozcieńczam"ją normalną Biodermą.A jeśli chodzi o nie tonujące to spróbuj Biodermę 40+.Ona jest do cer tłustych i trądzikowych.Mogłabyś popytać o ptóbki ale teraz nie jest sezon na filtry i moze byc Ci niestety ciężko a bez próbek trudno sobie coś dobrać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 18:37   #2120
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja mam Biodermę tonującą i dla mnie jest ok choć ciut za ciemna i "rozcieńczam"ją normalną Biodermą.A jeśli chodzi o nie tonujące to spróbuj Biodermę 40+.Ona jest do cer tłustych i trądzikowych.Mogłabyś popytać o ptóbki ale teraz nie jest sezon na filtry i moze byc Ci niestety ciężko a bez próbek trudno sobie coś dobrać
Tak, ale mam dużo przebarwień i innych niedoskonałości i na tą Biodermę 40+ nie nałożę makijażu, bo zawiera Parsol (?), a ja używam mineralnych podkładów/pudrów i niestety wszystkie mają mikę

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Dziewczyny co sądzicie o tym filtrze? W KWC nie ma opinii o nim, a pisze, że jest fotostabilny - przydałby mi się na szyję i dekolt jakis tańszy, bo szkoda mi używać drogiego AVENE na inne miejsca niż twarz bo zbankrutuję

http://allegro.pl/item785245056_apte...vb_spf_50.html
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:56   #2121
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja na Biodermę już nic oprócz pudru z BU nie kładę bo po to jest tonująca żeby już podkładu nie dawać.Parsol?nie wiem czy ma ale ten puder nic nie destabilizujeNaprawdę ładnie wyrównuje koloryt.Ja mam plamy na całej twarzy i to dość rozległe i przy Biodermie nie rzucają się w oczy.
Na Biodermę 40+ nałożysz spokojnie makijaż bo nie jest tłusta.Anthelios 50+ spray też jest ok
Tego filtra nie znam ale Redermic jest dobrą firmąI cena jest fajna
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:05   #2122
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja na Biodermę już nic oprócz pudru z BU nie kładę bo po to jest tonująca żeby już podkładu nie dawać.Parsol?nie wiem czy ma ale ten puder nic nie destabilizujeNaprawdę ładnie wyrównuje koloryt.Ja mam plamy na całej twarzy i to dość rozległe i przy Biodermie nie rzucają się w oczy.
Na Biodermę 40+ nałożysz spokojnie makijaż bo nie jest tłusta.Anthelios 50+ spray też jest ok
Tego filtra nie znam ale Redermic jest dobrą firmąI cena jest fajna
Ja wiem, że tonująca jest właśnie po to żeby nic już nie dawać i takie cuś by mi odpowiadało Nakładasz te 2ml?

Jeśli chodzi o tą do cery tradzikowej 40+ to wlasnie nie chodzi mi o to ze jest tak tlusta ze makijazu nie naloze tylko o to, ze makijaz z miką w skladzie moze troche zdestabilizowac filtr
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:40   #2123
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tego filtra nie znam ale Redermic jest dobrą firmąI cena jest fajna
chyba Dermedic redermic to krem z LRP
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:09   #2124
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Moje pytanko odnosi się do osób, które mają porównanie między osławionym pudrem jedwabnym Dr. Hauschka i pudrem bambusowym z Biochemii Urody.

Który lepiej matuje i który bardziej nadaje się jako primer między filtrem a podkładem mineralnym sypkim?

Mam cerę tłustą i trądzikową, aktualnie używam filtra AVENE emulsja 50+, ale nie wykluczam zmiany na Biodermę tonującą 50+ lub Biodermę 40+ do cery trądzikowej.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:23   #2125
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
chyba Dermedic redermic to krem z LRP
Dermedic oczywiściedzieki za popraweRedermic też jest fajny

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ja miałam tylko puder bambusowy i nie jestem zachwycona ale zły nie jest.Teraz zamierzam kupić z owsem

Ja filtry nakładam tyle ile dam radę i nie patrzę ile to jest.Pozatym gdzieś na Wizazu czytałam że 2 ml to mit ale każdy robi wg siebie

Jeśli filtr tonujacy ma parsol i boisz się destabilizacji to zaopatrz się w puder neutralny jak właśnie bambusowy czy Dr.Hauschki.Próbowałam też skrobi ale dla mnie to koszmar
Jeśli się zdecydujesz na Biodermę tonujacą to zobacz bo są dwie:jedna jaśniejsza chyba dla naczynek i druga ciemniejsza która zależy od koloru cery ale wcale taka ciemna nie jest jak piszą na KWC,ale każdemu pasuje co innego
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-10-27 o 20:26
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:53   #2126
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dermedic oczywiściedzieki za popraweRedermic też jest fajny

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ja miałam tylko puder bambusowy i nie jestem zachwycona ale zły nie jest.Teraz zamierzam kupić z owsem

Ja filtry nakładam tyle ile dam radę i nie patrzę ile to jest.Pozatym gdzieś na Wizazu czytałam że 2 ml to mit ale każdy robi wg siebie

Jeśli filtr tonujacy ma parsol i boisz się destabilizacji to zaopatrz się w puder neutralny jak właśnie bambusowy czy Dr.Hauschki.Próbowałam też skrobi ale dla mnie to koszmar
Jeśli się zdecydujesz na Biodermę tonujacą to zobacz bo są dwie:jedna jaśniejsza chyba dla naczynek i druga ciemniejsza która zależy od koloru cery ale wcale taka ciemna nie jest jak piszą na KWC,ale każdemu pasuje co innego
Ja też mam skrobię i u mnie też nie sprawdziła się dobrze. Tzn matuje nawet dobrze, ale wysusza i wychodzi spod makijazu
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 07:40   #2127
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja też mam skrobię i u mnie też nie sprawdziła się dobrze. Tzn matuje nawet dobrze, ale wysusza i wychodzi spod makijazu
Po skrobii u mnie twarz była szorstka,wysuszona a jak gdzieś się spieszyłam i troszkę spociłam to miałam na twarzy ciastoto nie dla mniea teraz szukam gdzie jest najtańszy puder dr.Hauschki w Krakowie.Wie któraś moze?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:31   #2128
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Miałam, nie jest zly, nie bieli za mocno i jest mniej tłusty niż Iwostin. Ale ma fatalne, twarde opakowanie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:02   #2129
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Po skrobii u mnie twarz była szorstka,wysuszona a jak gdzieś się spieszyłam i troszkę spociłam to miałam na twarzy ciastoto nie dla mniea teraz szukam gdzie jest najtańszy puder dr.Hauschki w Krakowie.Wie któraś moze?
Miałam podobnie ze skrobią Teraz kupiłam za ok. 63 zł w aptece internetowej ten puder Hauschki, zobaczymy
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:05   #2130
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny mam kilka filtrów na wymianę w wątku jakbyście chciały spróbować,próbki i pełnowymiarowe opakowania.Ja skończyłam swoja przygodę z nimi
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.