Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 00:16   #2401
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Hehe...no nie wiem jaki ten monroe i już wolę nie patrzeć ale na dzień dzisiejszy chciałabym:
Poison Apple czerwień
Happily Ever After fiolet
jak by się dało to będę dozgonnie wdzięczna!
Z Orly może być problem... bo nie wiem kto go teraz przejął odkąd Beauty Inn zrezygnowało z niego na rzecz O.P.I
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 00:18   #2402
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja się muszę pożalić, że moje noworoczne postanowienia dotyczące ograniczenia się w kwestii kosmetyków już wzięły w łeb Piszę to w tym wątku, bo pierwszą pokusą której uległam są właśnie lakiery. Najpierw OPI Gone Platinum In 60 Seconds (z kolekcji Ford Mustang chyba z 2005 roku), potem Essie Mademoiselle, a teraz kliknęłam cały mini pack nowej kolekcji Alice In Wonderland No to nieźle mi się rok zaczął
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 08:56   #2403
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Z Orly może być problem... bo nie wiem kto go teraz przejął odkąd Beauty Inn zrezygnowało z niego na rzecz O.P.I
bo ja tu znalazłam
http://www.stylizacja-paznokci.nawww...&akcja=01&id=3
mają własnie oba te "moje " lakierki
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:23   #2404
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, ja jeszcze mam pytanie odnośnie tych lakierów pochodzących ze starych kolekcji, czy one są w dobrym stanie? Mnie szczerze przeraża kupowanie lakieru z 2005 czy 2006 roku...ale też i kusi...byłabym wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami, jeśli macie chwilę.
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:59   #2405
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jeszcze mam pytanie odnośnie tych lakierów pochodzących ze starych kolekcji, czy one są w dobrym stanie? Mnie szczerze przeraża kupowanie lakieru z 2005 czy 2006 roku...ale też i kusi...byłabym wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami, jeśli macie chwilę.
OMG, przecież pisałam już i napiszę po raz enty - kolekcja może być z roku 2005, ale naprawdę myślisz, że wszystkie buteleczki były wyprodukowane tylko raz, w tym dokładnie okresie? Przecież to bez sensu
Mam parę lakierów ze starszych kolekcji, m.in. Chicago (2005) i nie różnią się niczym od tych z chociażby 2009. Część lakierów dostaje zreszta po jakimś czasie obecności na rynku status discontinued (znaczy że zaprzestają ich produkcji)...
Także wybieraj śmiało z tego, co jest w ofercie OPI Ani jeden lakier przeze mnie kupiony nigdy nie był w jakimś gorszym stanie (oczywiście pomijam kwestię konkretnego źródła, gdyż ważne są też warunki przechowywania, np. Sephora i jej super lampy na pewno nie słuzą lakierom ).
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:10   #2406
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Aaa... tamto to W moich obu Sephorach nie było żadnych Opi przecenionych :/

a w którym miejscu u nas są lakiery opi

szukałam kiedyś ale nie znalazłam

i czy są to te lakiery "dla sephory" czy opi w normalnych buteleczkach?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:26   #2407
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
OMG, przecież pisałam już i napiszę po raz enty - kolekcja może być z roku 2005, ale naprawdę myślisz, że wszystkie buteleczki były wyprodukowane tylko raz, w tym dokładnie okresie? Przecież to bez sensu
Mam parę lakierów ze starszych kolekcji, m.in. Chicago (2005) i nie różnią się niczym od tych z chociażby 2009. Część lakierów dostaje zreszta po jakimś czasie obecności na rynku status discontinued (znaczy że zaprzestają ich produkcji)...
Także wybieraj śmiało z tego, co jest w ofercie OPI Ani jeden lakier przeze mnie kupiony nigdy nie był w jakimś gorszym stanie (oczywiście pomijam kwestię konkretnego źródła, gdyż ważne są też warunki przechowywania, np. Sephora i jej super lampy na pewno nie słuzą lakierom ).
Ok, ok, przepraszam za banalne pytanie, ale wolałam się upewnić ( a temat/forum odwiedzam już długo, ale nigdy nie rzuciła mi się w oczy informacja na ten temat)...Faktycznie to byłoby bez sensu, ale myślałam, że to działa na podobnej zasadzie jak np MAC, którego kolekcje są limitowane i raczej nie wznawiają ich nigdy. W każdym razie dziękuję bardzo za odpowiedź, rozwiałaś moje wątpliwości.


Aha, szukam też kogoś z Lublina do wspólnych zakupów na VB w przyszłości.
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 10:38   #2408
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ok, ok, przepraszam za banalne pytanie, ale wolałam się upewnić ( a temat/forum odwiedzam już długo, ale nigdy nie rzuciła mi się w oczy informacja na ten temat)...Faktycznie to byłoby bez sensu, ale myślałam, że to działa na podobnej zasadzie jak np MAC, którego kolekcje są limitowane i raczej nie wznawiają ich nigdy. W każdym razie dziękuję bardzo za odpowiedź, rozwiałaś moje wątpliwości.
Nie no, spokojnie, zawsze lepiej się upewnić tylko już nie raz na to odpowiadałam dlatego tak mnie bawi ta teoria
W każdym razie starsze kolekcje naprawdę polecam z czystym sumieniem, a Chicago w ogóle jest moją ulubioną
I nakłamałam w sumie nieco , starsze trochę się różnią od tych najnowszych - jest jakaś zmiana w pędzelku, ale ja nie wiem, jaka, bo nie miałam jeszcze szansy tego sprawdzić.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:32   #2409
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
bo ja tu znalazłam
http://www.stylizacja-paznokci.nawww...&akcja=01&id=3
mają własnie oba te "moje " lakierki
Jeżeli są w Krakowie to mogę Ci je zamówić. Sprawdze to jutro i dam Ci znać
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:45   #2410
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
a w którym miejscu u nas są lakiery opi

szukałam kiedyś ale nie znalazłam

i czy są to te lakiery "dla sephory" czy opi w normalnych buteleczkach?
W Plazie są na samym końcu, przy ściance z pielęgnacją, obok "biurka" do robienia menikjuru jak wchodzisz, to na końcu, pierwsze półki po prawej.
W Olimpie są też jakoś podobnie, za końcu, przy pielegnacji.
Zazwyczaj są na najniższych półeczkach

Nie ma tych OPI for Sephora chyba nigdzie w PL ich nie ma.. Trzeba szukać na ebayu
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:54   #2411
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Z Orly może być problem... bo nie wiem kto go teraz przejął odkąd Beauty Inn zrezygnowało z niego na rzecz O.P.I

Wręcz przeciwnie, z Orly nie ma żadnego problemu ;P Teraz przejął Orly Helmark, a są na stronie Karainy Paznokci. Są nawet tańsze jak za czasów Beauty In
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 16:04   #2412
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jeżeli są w Krakowie to mogę Ci je zamówić. Sprawdze to jutro i dam Ci znać
Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, z Orly nie ma żadnego problemu ;P Teraz przejął Orly Helmark, a są na stronie Karainy Paznokci. Są nawet tańsze jak za czasów Beauty In
no to jak by ktoś się zlitował to będę wdzięczna a to wszystko przez Ciebie Katty bo wlazłam na Twojego bloga i mam....dwa lakierki muszą być moje!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:19   #2413
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to jak by ktoś się zlitował to będę wdzięczna a to wszystko przez Ciebie Katty bo wlazłam na Twojego bloga i mam....dwa lakierki muszą być moje!

Alem niedobra

To chodzi Ci o Poison Apple i Happily...??
(bo dot. poison apple, to jak użyłam 1 warstwy na 1 dzień i nast. dnia zmyłam to mi jednak nieco zabarwił płytkę , ale nie użyłam bazy)
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:34   #2414
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Alem niedobra

To chodzi Ci o Poison Apple i Happily...??
(bo dot. poison apple, to jak użyłam 1 warstwy na 1 dzień i nast. dnia zmyłam to mi jednak nieco zabarwił płytkę , ale nie użyłam bazy)
no niedobra, niedobra! nic tylko te umalowane paluchy poucinać!
a co do farbowania płytki to ja i tak zawsze używam bazy, znaczy nailteka. Mam takie nierówne paznokcie, że tylko z bazą to jakoś wygląda, więc farbowaniem się nie przejmuję.
Acha..no tak, tak..chodzi mi o te kolory co tak waćpanna zachwalała
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:35
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:36   #2415
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
I nakłamałam w sumie nieco , starsze trochę się różnią od tych najnowszych - jest jakaś zmiana w pędzelku, ale ja nie wiem, jaka, bo nie miałam jeszcze szansy tego sprawdzić.
Poprzedni pędzelek był chudy jakby go mole zeżarły, fatalnie się nakładało lakier bo nie szło "objąć" paznokcia. A i ilość lakieru na pędzelku wystarczała na pomalowanie pazuka ale kociego, a nie ludzkiego.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:39   #2416
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Poprzedni pędzelek był chudy jakby go mole zeżarły, fatalnie się nakładało lakier bo nie szło "objąć" paznokcia. A i ilość lakieru na pędzelku wystarczała na pomalowanie pazuka ale kociego, a nie ludzkiego.
Hmm, ale kiedy ta zmiana nastąpiła? Bo gdzieś mi się o oczyska obiło, że unowocześniony pędzelek ma mieć kolekcja hiszpańska i dalsze, a ja mam lakiery kupowane dawniej i pędzelek mi pasuje, jest szeroki jak trzeba i maluje się bardzo wygodnie... ciekawe
Dziękuję za podpowiedź tak w ogóle
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 01:22   #2417
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, z Orly nie ma żadnego problemu ;P Teraz przejął Orly Helmark, a są na stronie Karainy Paznokci. Są nawet tańsze jak za czasów Beauty In
Ostatnio byłam u nas w hurtowni i zobaczyłam Orly, ale myślałam, że z jakichś cudownych wykopalisk. Byłam w totalnym szoku kiedy ujżałam stojak uginający się pod lakierami .... a totalnego amoku doznałam na widok - mojego pierwszego w życiu Orly - poszukiwanego od ponad roku Monroe's Red I własnie dzisiaj wpadłam na pomysł i obróciłam buteleczkę by zobaczyć kto jest importerem i już wszystko jasne ...

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Ale i tak hitem było ... stałam jak zahipnotyzowana z tym lakierem w trzęsącej się z radości dłoni i patrzyłam na ten stojak z myślą ... oto najcudowniejsza rzecz jaka spotkała mnie na samym początku tego roku No i niech mi ktoś powie, że lakiery to nie nałóg

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2010-01-12 o 01:25
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:36   #2418
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Doszła mi ekspresowo pierwsza paczka z VB. Zamówiłam Barefoot in Barcelona,Pamplona purple, Otherwise Engaged i Hey, get in lime...jeśli kogoś interesują detale nt tych kolorów to chętnie coś napiszę. Mam radochę jak dziecko, do tej pory miałam tylko jeden kolor ale już widzę, że przerodzi sie to w manię. Aha, wzięłam też krem do rąk Avojuice, pachnie przyjemnie i ma dozownik, co jest wygodne...fajnie wygładza ręce i nie jest tlusty, jestem zadowolona.
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:56   #2419
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Hmm, ale kiedy ta zmiana nastąpiła? Bo gdzieś mi się o oczyska obiło, że unowocześniony pędzelek ma mieć kolekcja hiszpańska i dalsze, a ja mam lakiery kupowane dawniej i pędzelek mi pasuje, jest szeroki jak trzeba i maluje się bardzo wygodnie... ciekawe
Dziękuję za podpowiedź tak w ogóle
A pojęcia nie mam, po prostu dopadłam jakiś starszy lakier i on ma koszmarnie cieńki pędzelek. Najgorsze, że jest to semi transparenty lakier, który można nakładać na inne uzyskując ciekawe efekty i dlatego tak mnie wnerwia ta cieńkość, bo taki lakier trzeba nałożyć cieniutko i bardzo szybko i raz. Obecne kolekcje mają sympatycznie gruby pędzelek. Pewnie się w piątek wybiorę po zakupy to spojrzę na te nowe kolekcje i ichnie pędzelki.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 20:27   #2420
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Hmm, ale kiedy ta zmiana nastąpiła? Bo gdzieś mi się o oczyska obiło, że unowocześniony pędzelek ma mieć kolekcja hiszpańska i dalsze, a ja mam lakiery kupowane dawniej i pędzelek mi pasuje, jest szeroki jak trzeba i maluje się bardzo wygodnie... ciekawe
Dziękuję za podpowiedź tak w ogóle
Wszystkie OPI, które mam, hiszpański też mają taki sam pędzelek tj. fajny
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:11   #2421
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Wszystkie OPI, które mam, hiszpański też mają taki sam pędzelek tj. fajny
No właśnie moje też, ale coś mi się już wcześniej obiło o uszy... a wolałabym wiedzieć, kiedy nastąpiła ta zmiana, bo opis Avari nie brzmi zachęcająco
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:25   #2422
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No właśnie moje też, ale coś mi się już wcześniej obiło o uszy... a wolałabym wiedzieć, kiedy nastąpiła ta zmiana, bo opis Avari nie brzmi zachęcająco
hej dziewczyny...
byłyście może ostatnio na stronie opi...jest nowa kolekcja, podobno inspirowana filmem Alicja w krainie czarów; cztery kolorki tylko, ale za to jakie ciekawe...kto nie widział niech luknie sobie
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:38   #2423
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez oliwka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...
byłyście może ostatnio na stronie opi...jest nowa kolekcja, podobno inspirowana filmem Alicja w krainie czarów; cztery kolorki tylko, ale za to jakie ciekawe...kto nie widział niech luknie sobie
A mnie tak średnio ta Alicja podeszła pierwsze wrażenie - potłuczona bombka a taki efekt nie podoba mi się.
Co prawda na żywo w buteleczce prezentuje się znacznie lepiej ale i tak uważam, że z Alicją i Hong Kongiem nie popisali się, oj nie Kolory bardzo wtórne i za dużo czerwieni.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 11:19   #2424
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

o tak, widziałam Alicję na żywe oczy i nie zachwyciła mnie zupełnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:22   #2425
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez oliwka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...
byłyście może ostatnio na stronie opi...jest nowa kolekcja, podobno inspirowana filmem Alicja w krainie czarów; cztery kolorki tylko, ale za to jakie ciekawe...kto nie widział niech luknie sobie
Ja kupiłam wszystkie cztery w formie miniaturek. Jeszcze ich nie widziałam, zobaczę je najwcześniej we wtorek jak wrócę do domu, to mogę ewentualnie wrzucić zdjęcia jak ktoś chce.

Ogólnie mam prawie same cremes i takie zawsze najbardziej lubiłam. Ale jak zobaczyłam te dwa błyszczące, to jakoś nie mogłam się im oprzeć. To prawda, że czerwień wystarczyłaby tylko jedna. Ale czerwony lakier zawsze się przyda
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:30   #2426
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Są rewelacyjne. Ja akurat kupowałą na stronie polskiego dostawy w necie za około 20 zł buteleczka. Są różne promocje...uwielbiam je. Mają idealną konsystencję, nie ważą się, a pędzelek jest super. Bługi i spłaszczony. WSSYSTKO można nim pomalować...a feria kolorów....zawrót głowy. CHyba najlepsze jakich dotychczas używałam...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 08:37   #2427
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Ogólnie mam prawie same cremes i takie zawsze najbardziej lubiłam. Ale jak zobaczyłam te dwa błyszczące, to jakoś nie mogłam się im oprzeć. To prawda, że czerwień wystarczyłaby tylko jedna. Ale czerwony lakier zawsze się przyda
Ja też zawsze lubiłam tylko kremy ale ostatnio coś mnie wzięło na drobinki i po prostu musiałam zakupić drobinkowce (Holiday Glow i Prinseses Rule).

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Są rewelacyjne. Ja akurat kupowałą na stronie polskiego dostawy w necie za około 20 zł buteleczka. Są różne promocje...uwielbiam je. Mają idealną konsystencję, nie ważą się, a pędzelek jest super. Bługi i spłaszczony. WSSYSTKO można nim pomalować...a feria kolorów....zawrót głowy. CHyba najlepsze jakich dotychczas używałam...
Gdzie kupowałaś tak tanio OPI?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:15   #2428
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja też zawsze lubiłam tylko kremy ale ostatnio coś mnie wzięło na drobinki i po prostu musiałam zakupić drobinkowce (Holiday Glow i Prinseses Rule).
Oo, Holiday Glow też mi wpadł w oko. Jak się sprawuje?
Ale największa ochotę mam ostatnio na Merry Midnight...

Edytowane przez dominikaha
Czas edycji: 2010-01-24 o 14:17
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:43   #2429
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Oo, Holiday Glow też mi wpadł w oko. Jak się sprawuje?
Ale największa ochotę mam ostatnio na Merry Midnight...
Proszę bardzo, tutaj zdjęcia jednego i drugiego koloru:
http://klublakierowy.blogspot.com/20...-glow-opi.html
http://klublakierowy.blogspot.com/20...-midnight.html
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:13   #2430
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam u nas w hurtowni i zobaczyłam Orly, ale myślałam, że z jakichś cudownych wykopalisk. Byłam w totalnym szoku kiedy ujżałam stojak uginający się pod lakierami .... a totalnego amoku doznałam na widok - mojego pierwszego w życiu Orly - poszukiwanego od ponad roku Monroe's Red I własnie dzisiaj wpadłam na pomysł i obróciłam buteleczkę by zobaczyć kto jest importerem i już wszystko jasne ...

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Ale i tak hitem było ... stałam jak zahipnotyzowana z tym lakierem w trzęsącej się z radości dłoni i patrzyłam na ten stojak z myślą ... oto najcudowniejsza rzecz jaka spotkała mnie na samym początku tego roku No i niech mi ktoś powie, że lakiery to nie nałóg
A gdzie jest taka hurtownia w Krakowie?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.