Zakupy na ELF Cosmetics - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 19:55   #1051
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
sto lat i zdanego egzaminu
jazd sie nie boj, jesli masz fajnego instruktora to gwarantuje Ci, ze bedziesz z samochodu wysiadac radosna i usmiechnieta jakkolwiek by Ci nie szlo
a egzaminu sie balam niesamowicie, i co, zdalam
dziekuje
heh instruktor fajny, wiec mam nadzieje, ze bedzie tak jak piszesz nigdy nie prowadzilam a jutro moj pierwszy raz wiec troche sie boje, ze mnie samochod pogryzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:00   #1052
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Dimiti wszystkiego co najlepsze Najważniejsze to się nie denerwowac i byc skupionym,trzymam kciuki za pierwszą jazdę
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:03   #1053
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Dimiti wszystkiego co najlepsze Najważniejsze to się nie denerwowac i byc skupionym,trzymam kciuki za pierwszą jazdę
dziekuje
heh musze o tym wszystkim pamietac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:48   #1054
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Również zyczę wszytskiego najlepszego

Do mnie paczuszka też już dotarła, ale niestety ten róż który został u Ciebie jest moim różem (to było by za piękne żeby takie dodatki dodawali )
__________________

agus86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:43   #1055
Ziolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Dimiti, wszystkiego najlepszego.
Ja także dziś dostałam przesyłkę. Jak ogarnę wszystkie egzaminy to wrzucę zdjęcia.
Ziolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 22:30   #1056
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Dimiti wszystkiego co najlepsze Najważniejsze to się nie denerwowac i byc skupionym,trzymam kciuki za pierwszą jazdę
Święta prawda
Wszystkie Panie z mojej grupy uczęszczającej miały mokre plecy...myślałam, że tak strasznie było, a tu nic takiego...oczywiście denerwowałam się jadąc OKRUTNIE i zastanawiałam czy wszystko robię jakby się należało. Rozluźniłam się skręcając na jedną z mniej uczęszczanych dróg kiedy to trzech młodziaków jadących na jednym skuterze, zachodziło w głowę przejeżdżając obok, czy ten oto aby pojazd przypadkiem sam nie jedzie(mała jestem i wcale mnie zza kierownicy widać nie było), wszyscy (ja instruktor i siostra) płakaliśmy ze śmiechu, po wykrzyczanym zdaniu przez jednego z chłopców ---> "Ej patrzcie, tam siedzi dziewczyna!"
Potem jednego znaku nie zauważyłam..i trochę mnie oczy bolały...ale i tak było fajnie!! Miałam wspaniałego instruktora, a kolejne godziny mijały zdecydowanie za szybko.
Powodzenia Dimiti
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:41   #1057
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Dimiti wszystkiego dobrego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 08:56   #1058
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Również zyczę wszytskiego najlepszego

Do mnie paczuszka też już dotarła, ale niestety ten róż który został u Ciebie jest moim różem (to było by za piękne żeby takie dodatki dodawali )
ok to ci go dosle

Cytat:
Napisane przez Ziolo Pokaż wiadomość
Dimiti, wszystkiego najlepszego.
Ja także dziś dostałam przesyłkę. Jak ogarnę wszystkie egzaminy to wrzucę zdjęcia.
dziekuje
ok to czekamy i powodzenia na egzaminach
Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Święta prawda
Wszystkie Panie z mojej grupy uczęszczającej miały mokre plecy...myślałam, że tak strasznie było, a tu nic takiego...oczywiście denerwowałam się jadąc OKRUTNIE i zastanawiałam czy wszystko robię jakby się należało. Rozluźniłam się skręcając na jedną z mniej uczęszczanych dróg kiedy to trzech młodziaków jadących na jednym skuterze, zachodziło w głowę przejeżdżając obok, czy ten oto aby pojazd przypadkiem sam nie jedzie(mała jestem i wcale mnie zza kierownicy widać nie było), wszyscy (ja instruktor i siostra) płakaliśmy ze śmiechu, po wykrzyczanym zdaniu przez jednego z chłopców ---> "Ej patrzcie, tam siedzi dziewczyna!"
Potem jednego znaku nie zauważyłam..i trochę mnie oczy bolały...ale i tak było fajnie!! Miałam wspaniałego instruktora, a kolejne godziny mijały zdecydowanie za szybko.
Powodzenia Dimiti

ciesz sie, ze z tego smiechu kierownicy nie puscilas
heh no wlasnie juz prawie gotowa jestem- wszystko mi sie myli i nawet teori tak idealnie nie umiem bo tylko czytalam tak te ksiazki, ale facet powiedzial, ze teorii moge sie nauczyc a jezdzic umiec to juz co innego i moge spokojnie za kierownica posiedziec smiesznie bedzie
raz jezdzilam na tych gokartach to pomylilam gaz z hamulcem....a jak ja tu mam wiecej tych cudow w samochodzie to wogole
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dimiti wszystkiego dobrego
dziekuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 11:13   #1059
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ciesz sie, ze z tego smiechu kierownicy nie puscilas
heh no wlasnie juz prawie gotowa jestem- wszystko mi sie myli i nawet teori tak idealnie nie umiem bo tylko czytalam tak te ksiazki, ale facet powiedzial, ze teorii moge sie nauczyc a jezdzic umiec to juz co innego i moge spokojnie za kierownica posiedziec smiesznie bedzie
raz jezdzilam na tych gokartach to pomylilam gaz z hamulcem....a jak ja tu mam wiecej tych cudow w samochodzie to wogole
Puściłam tylko raz jak za dużo z żonką przez fona gadał i nie odpowiedział jak go o coś zapytałam....no ale poskutkowało
Nie martw się nie pomylisz, jak wsiadałam pierwszy raz myślałam, że wpierw na placyk pojadę nauczyć się podstawowych rzeczy(strasznie protestowałam nim wsiadłam)...a tu od razu rondo itd (wyjeżdżałam spod domku, a wokół same "udogodnienia") No ale cały czas trzymał nogę na pulsie. Fajnie było.

Ps. Dziś nie wstawię fot bo jak zaczęłam cykać baterie zastrajkowały za 15 godzin około będą gotowe
Mojemu pędzelkowi wypadło 24 włoski! Łysieje. Kolor All'overka Apricot Beige jest w sam raz dla mnieno i brązerek prócz zapachu jest mrau achhh no i Candy Shop Lip Gloss (Berry Pop) mam ochotę go zjeść! Blizsze relacje przy okazji obfocenia.
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:25   #1060
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Puściłam tylko raz jak za dużo z żonką przez fona gadał i nie odpowiedział jak go o coś zapytałam....no ale poskutkowało
Nie martw się nie pomylisz, jak wsiadałam pierwszy raz myślałam, że wpierw na placyk pojadę nauczyć się podstawowych rzeczy(strasznie protestowałam nim wsiadłam)...a tu od razu rondo itd (wyjeżdżałam spod domku, a wokół same "udogodnienia") No ale cały czas trzymał nogę na pulsie. Fajnie było.

Ps. Dziś nie wstawię fot bo jak zaczęłam cykać baterie zastrajkowały za 15 godzin około będą gotowe
Mojemu pędzelkowi wypadło 24 włoski! Łysieje. Kolor All'overka Apricot Beige jest w sam raz dla mnieno i brązerek prócz zapachu jest mrau achhh no i Candy Shop Lip Gloss (Berry Pop) mam ochotę go zjeść! Blizsze relacje przy okazji obfocenia.
musze sprawdzic jaki brazerek bralas
swoja droga to najlepsze pedzeli sa z serii studio- z tej zwyklej ponoc tylko niektore do oczek sa fajne, a reszta to niestety taka ponoc twarda no i to wlosie wypada

heh no i chwile bylam na placu- zrobilam dwa okrazenia i harat w miasto
ronda, skrzyzowania itd- normalnie lol....jeszcze ciagle jak ruszam to ta jedynka mnie siepie i nieraz gasnie no i noga mnie boli od tego sprzegla
to mocca kiedy prawko zdawalas?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:58   #1061
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
musze sprawdzic jaki brazerek bralas
swoja droga to najlepsze pedzeli sa z serii studio- z tej zwyklej ponoc tylko niektore do oczek sa fajne, a reszta to niestety taka ponoc twarda no i to wlosie wypada

heh no i chwile bylam na placu- zrobilam dwa okrazenia i harat w miasto
ronda, skrzyzowania itd- normalnie lol....jeszcze ciagle jak ruszam to ta jedynka mnie siepie i nieraz gasnie no i noga mnie boli od tego sprzegla
to mocca kiedy prawko zdawalas?
Widzisz ja zdaje już rok robiłam licencjata, potem inne sprawy miałam jeszcze na głowie i odłożyłam przygotowania do egzaminu, tak jakoś się zeszło(w rezultacie nie przystąpiłam do niego) ale się zbiorę jak śniegi zejdą, wezmę ze dwie lekcje i pójdę się zapisać Nie martw się jedynką... ponoć większość osób ma taki problem, mi nie zgasł ani nic takiego się nie działo ale kobity opowiadały. Miałam problem za to ze sprzęgłem, facet był przeczulony i miał nawyk trzymania nogi na "pulsie", no i dobrze go wyczuć nie mogłam, dopiero potem odważyłam się mu ryknąć, że mi tak ciężko.

Co do pędzla mam właśnie ze studio.....Powder Brush... i nadal lecą z niego włosy, dodatkowo miał kilka sklejonych z samego brzega...nie wiem, zobaczymy co dalej (posiadałam już taki i tak źle nie było) jakiś wybrakowany mi się pewnie trafił?
Brązerek miał być Gold a ostało się na Warm

Edytowane przez MoccACaffE
Czas edycji: 2010-02-03 o 13:05
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 13:57   #1062
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Widzisz ja zdaje już rok robiłam licencjata, potem inne sprawy miałam jeszcze na głowie i odłożyłam przygotowania do egzaminu, tak jakoś się zeszło(w rezultacie nie przystąpiłam do niego) ale się zbiorę jak śniegi zejdą, wezmę ze dwie lekcje i pójdę się zapisać Nie martw się jedynką... ponoć większość osób ma taki problem, mi nie zgasł ani nic takiego się nie działo ale kobity opowiadały. Miałam problem za to ze sprzęgłem, facet był przeczulony i miał nawyk trzymania nogi na "pulsie", no i dobrze go wyczuć nie mogłam, dopiero potem odważyłam się mu ryknąć, że mi tak ciężko.

Co do pędzla mam właśnie ze studio.....Powder Brush... i nadal lecą z niego włosy, dodatkowo miał kilka sklejonych z samego brzega...nie wiem, zobaczymy co dalej (posiadałam już taki i tak źle nie było) jakiś wybrakowany mi się pewnie trafił?
Brązerek miał być Gold a ostało się na Warm
no na poczatku mi dosc dobrze szlo, ale pozniej pod koniec zaczelo mnie siepac oby jutro bylo lepiej, no ale ogolnie zalapalam juz co i jak musze tylko lepiej samochod wyczuc i juz zwracac uwage na znaki, lusterka boczne itd bo poki co bylam tylko skupiona na tym zeby prosto jechac
no to u ciebie z czasem jak u mnie- w sumie moglam juz w drugiej klasie LO zrobic bo mialam juz 18, ale pierw ze niektore przedmioty mi sie koncza a chce miec dobre oceny, pozniej ze matura, pozniej ze pierwszy rok, teraz znowu, ze zima- no ale zebralam sie i robie takze wsiadaj za kolko!!

hym to moze wypierz ten pedzel i to cale oslabione wlosie wypadnie a reszta juz bedzie ok? mi sie podobaja te pedzle, ale w sumie nie potrzebuje wiecej...za to chyba sie na cienie skusze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:28   #1063
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Dziewczeta,co prawda nie uczestnicze w zbiorowym zamowieniu,ale dzis dostarczono mi paczuszke z ELFA ,wkleilam zdjecia do watku kolorowego i jakies zainteresowanie jest,wiec-odsylam do waszego watku na pewno bedziecie mialy wiecej klientek-czego zycze,
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:31   #1064
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Dziewczeta,co prawda nie uczestnicze w zbiorowym zamowieniu,ale dzis dostarczono mi paczuszke z ELFA ,wkleilam zdjecia do watku kolorowego i jakies zainteresowanie jest,wiec-odsylam do waszego watku na pewno bedziecie mialy wiecej klientek-czego zycze,
oj napedzaj nam osob napedzaj

agus jak mozesz to wklej tez do naszego elfowego watku ze swatchami te zdjecia kolorowki elfa link na pierwszej stronie jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-02-03 o 14:35
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:35   #1065
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj napedzaj nam osob napedzaj
Reklama reklama i jeszce raz reklama
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:36   #1066
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Reklama reklama i jeszce raz reklama
hehe na gorze ci dopisalam wiadomosc co Ty pozamawialas z elfika?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:41   #1067
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

No dobra skoro każesz to się zbiorę
Wyprany, szuszy się za to coraz bardziej się przekonuję do Candy Shopka ..jest pycha a te drobinki brokatu jakoś nie wyglądają tak nachalnie na ustach jak w pudełeczku, kolor idealny(takiego szukam wśród szminek, bez większego powodzenia ). Też myślę nad Sand Dollar, Raspberry Truffle i Amethyst.
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:49   #1068
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
No dobra skoro każesz to się zbiorę
Wyprany, szuszy się za to coraz bardziej się przekonuję do Candy Shopka ..jest pycha a te drobinki brokatu jakoś nie wyglądają tak nachalnie na ustach jak w pudełeczku, kolor idealny(takiego szukam wśród szminek, bez większego powodzenia ). Też myślę nad Sand Dollar, Raspberry Truffle i Amethyst.
ja chce z Brightening Eye Color chociaz mineralne takie piekne....
mysle tez nad lakierem do paznokci
ja mialam candy shopka w odcieniu frosting fantastic- pieknie pachnial, ale u mnie brzydki kolorek dawal
no obowiazkowo sie zebrac musisz bo jak nie to cie sie uszkodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:40   #1069
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Te pedzle sa naprawde dosc twarde, gdyby nie to to bylyby bardzo fajne...
poczatkujace osoby nie beda wiedzialy o co chodzi jesli nie mialy w reku kozlowskiego,sephory czy cos :P

co do samochodu, mi na jazdach gasl, zdarzalo sie w gorsze dni, a teraz niewazne jakim samochodem jade i po jakiej przerwie - jest dobrze
to tylko kwestia wprawy, w koncu po to idizemy na kurs, zeb sie uczyc
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 16:36   #1070
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Te pedzle sa naprawde dosc twarde, gdyby nie to to bylyby bardzo fajne...
poczatkujace osoby nie beda wiedzialy o co chodzi jesli nie mialy w reku kozlowskiego,sephory czy cos :P

co do samochodu, mi na jazdach gasl, zdarzalo sie w gorsze dni, a teraz niewazne jakim samochodem jade i po jakiej przerwie - jest dobrze
to tylko kwestia wprawy, w koncu po to idizemy na kurs, zeb sie uczyc
sama prawda

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja chce z Brightening Eye Color chociaz mineralne takie piekne....
mysle tez nad lakierem do paznokci
ja mialam candy shopka w odcieniu frosting fantastic- pieknie pachnial, ale u mnie brzydki kolorek dawal
no obowiazkowo sie zebrac musisz bo jak nie to cie sie uszkodzi
groźby to ja już idę, wyjmuję testy i się uczę
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:37   #1071
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe na gorze ci dopisalam wiadomosc co Ty pozamawialas z elfika?
Oczywiscie paletki ze Studio,Complxlon Prefection,Shimmer Palette,Corrective Concelaer
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:20   #1072
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Dziewczeta,co prawda nie uczestnicze w zbiorowym zamowieniu,ale dzis dostarczono mi paczuszke z ELFA ,wkleilam zdjecia do watku kolorowego i jakies zainteresowanie jest,wiec-odsylam do waszego watku na pewno bedziecie mialy wiecej klientek-czego zycze,
podaj link do wątku bo to nie w tym założonym przez loverynkę
ja niestety z powodu kłopotów finansowych w tym miesiącu nie mogę na razie nic zamówić ale w przyszłości na pewno
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:30   #1073
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Te pedzle sa naprawde dosc twarde, gdyby nie to to bylyby bardzo fajne...
poczatkujace osoby nie beda wiedzialy o co chodzi jesli nie mialy w reku kozlowskiego,sephory czy cos :P

co do samochodu, mi na jazdach gasl, zdarzalo sie w gorsze dni, a teraz niewazne jakim samochodem jade i po jakiej przerwie - jest dobrze
to tylko kwestia wprawy, w koncu po to idizemy na kurs, zeb sie uczyc
heh mi tez gasnie, jak ruszam- no ale nie spodziewalam sie cudow na pierwszej jezdzie no to jak piszecie, ze wszystkiego da sie nauczyc to jestem dobrej mysli

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
sama prawda

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------



groźby to ja już idę, wyjmuję testy i się uczę
no!
Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Oczywiscie paletki ze Studio,Complxlon Prefection,Shimmer Palette,Corrective Concelaer
ooOOo ta shimmer palette ciekawa korektorki w sumie tez
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:46   #1074
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Dimiti, przesyłka dotarła. Dziękuję
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 21:41   #1075
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

ELF napisał, że towar zostanie uzupełniony za minimum 4 tygodnie.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 21:45   #1076
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
ELF napisał, że towar zostanie uzupełniony za minimum 4 tygodnie.
To może mi się uda jakąś kasę uzbierać Lakiery by mi się marzyły
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:39   #1077
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Dimiti, przesyłka dotarła. Dziękuję
nie ma za co to testuj cienie i daj znac czy trzeba kupowac czy tez nie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 11:12   #1078
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
Święta prawda
Wszystkie Panie z mojej grupy uczęszczającej miały mokre plecy...myślałam, że tak strasznie było, a tu nic takiego...oczywiście denerwowałam się jadąc OKRUTNIE i zastanawiałam czy wszystko robię jakby się należało. Rozluźniłam się skręcając na jedną z mniej uczęszczanych dróg kiedy to trzech młodziaków jadących na jednym skuterze, zachodziło w głowę przejeżdżając obok, czy ten oto aby pojazd przypadkiem sam nie jedzie(mała jestem i wcale mnie zza kierownicy widać nie było), wszyscy (ja instruktor i siostra) płakaliśmy ze śmiechu, po wykrzyczanym zdaniu przez jednego z chłopców ---> "Ej patrzcie, tam siedzi dziewczyna!"
Potem jednego znaku nie zauważyłam..i trochę mnie oczy bolały...ale i tak było fajnie!! Miałam wspaniałego instruktora, a kolejne godziny mijały zdecydowanie za szybko.
Powodzenia Dimiti
fajną miałaś przygodę.Mój instruktor był dośc wymagający i czasem az nie miły,wiedziałam jednak,że chce nas jak najlepiej przygotowacraz nawet powiedziałam mu,że nie jest moim ojcem i nie pozwolę sobie na siebie krzyczec i potem juz był potulny jak baranek,nauczyl nas świetnie wszystkiego,egzamin zdałam za pierwszym razem,egzaminatora miałam bardzo fajnego,nawet jak autobus stanąl i mignął światłami,że mnie puszcza a skcałam w lewo,on z naprzeciwka,to tylko zaśmiał sie,ze jesli tak mi pomagają to mam jechac,sama nie chciałam decydowac bo jeszcze by mnie oblał,za nieznajomośc pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniuprawko mam juz 5 lat ale konczy mi się i muszę isc w przyszłym roku na badania okulistyczne niestety.
Dimiti bedzie dobrze
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:42   #1079
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

dimiti przesyłka dotarł, dziękuję bardzo

zamawiałam 2 pędzelki i na pierwszy rzut oka mogę powiedzieć, że pędzla http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~39.htm nie warto kupować.
Jest twardy, nierówny, włoski odstają w każda stronę - taka miotła,
no i ma wstrętny zapach nawet po kąpieli.
drugi pędzelek http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~41.htm jak najbardziej ok. Mogę porównać do pędzli jakie mam czyli
Bobbi Brown, Sephora i Mac i powiem, że równie fajnie się nim maluje. Oczywiście widać różnice w wykonaniu, w końcu to różne półki, ale za te pieniądze naprawdę warto.
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 16:25   #1080
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

A ja dziś dostałam paczuszkę z zamówieniem z elfa, które sama kliknęłam bo był kod na darmową wysyłkę .
I wyobraźcie sobie że doszlo do mnie szybciej z UK niż przesyłka od Dimiti , której wciąż nie mam..
Tak się cieszę że aż fotkę Wam wkleję a jutro będę testowac .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.