Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 17:29   #1681
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobrym wyborem byłoby używać na jeden wieczór kwasu AHA/BHA 10%, a na drugi (albo na rano, zależy jaki ma zapach)- hydrolant z kwiatu kocanki?
pewnie, zę można tak
a czemu nie?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:44   #1682
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobrym wyborem byłoby używać na jeden wieczór kwasu AHA/BHA 10%, a na drugi (albo na rano, zależy jaki ma zapach)- hydrolant z kwiatu kocanki?
Hydrolatem z kwiatu kocanki (mam też olejek) przemywam twarz codziennie wieczorem (rano oczarowym). Nie ze względu na zapach. Na początku strasznie narzekałam na zapach kocanki, nawet nadałam jej własną nazwę użytkową ,,capanka" i byłam przekonana, że zawsze będzie mi śmierdział. Tym bardziej zaskoczyło mnie to, że po miesiącu już mi nie śmierdzi, może mi się nie podoba, ale na pewno nie przeszkadza.
Tak więc kocankę mogę z czystym sumieniem polecić ze względu na jej działanie, ponieważ jest wspaniałe. I hydrolat z kocanki zapewne świetnie ukoi skórę po kwasach.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:09   #1683
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Myślicie, że kupowanie teraz toniku 2%BHA to dobry pomysł, czy lepiej PHA?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:11   #1684
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

w końcu dotarła do mnie pierwsza paczka (zamówienie złożyłam i zapłaciłam 28.01.10) na marginesie to strasznie frustrujące czekać tyle czasu
Kocanka ma dla mnie dość przyjemny zapach, niewielka ilość olejku egzotycznego zmyła makijaż masło shea ok., oczarowy fajny zapach. A teraz największe wątpliwości i tu o wsparcie, tyle się naczytałam o fatalnym działaniu kremu z lukrecją że mam wątpliwości czy w ogóle mam go kręcić? Może jednak znajdzie się ktoś komu przypasował?
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:33   #1685
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wykańczam własnie tonik BHA 2% i niestety bardzo się rozczarowałam. Zero efektu. Ani nie zbladły przebarwienia, ani nie poprawiło się względem zaskórników.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:47   #1686
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Myślicie, że kupowanie teraz toniku 2%BHA to dobry pomysł, czy lepiej PHA?
Jeżeli nie próbowałaś żadnego z nich, to ja bym kupiła PHA - jeżeli Ci podpasuje, to nie będziesz musiała się obawiać, czy nie za mało filtra itd. Ja go jednak nie polecam - u mnie powodował zaskórniki.
Obecnie zaczęłam stosować BHA 2% i jak na razie nic nie robi, ale mam nadzieję, że z czasem te uporczywe czarne kropki z nosa znikną

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
w końcu dotarła do mnie pierwsza paczka (zamówienie złożyłam i zapłaciłam 28.01.10) na marginesie to strasznie frustrujące czekać tyle czasu
Kocanka ma dla mnie dość przyjemny zapach, niewielka ilość olejku egzotycznego zmyła makijaż masło shea ok., oczarowy fajny zapach. A teraz największe wątpliwości i tu o wsparcie, tyle się naczytałam o fatalnym działaniu kremu z lukrecją że mam wątpliwości czy w ogóle mam go kręcić? Może jednak znajdzie się ktoś komu przypasował?
Ja też czekałam na ostatnie zamówienie ponad tydzień licząc od maila od BU z potwierdzeniem wpłaty. Najgorsze jest zastanawianie się w jakich warunkach przechowywane są półprodukty - czy nie jest im za ciepło. Teraz przynajmniej jest zima, więc jest mniejsze ryzyko, że będą się gdzieśtam gotować po drodze.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 00:30   #1687
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No właśnie miałam mały dylemat czy może stosować rozmaryn całkiem po kuracji złuszczającej dziękuję za odpowiedzi.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 10:28   #1688
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Obawiam sie ze na zaskórniki nawet PHA nie pomorze. U mnie leczy wszystko prócz zaskórników. Po prostu częściej uzywam plasterków na nos a tonik niech walczy z przebarwieniami i ogolnym stanem cery.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:34   #1689
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny czy BU zmienia ten status zamówienia? Złożyłam zamówienie 2 lutego,od razu przelałam rano pieniążki i o godz 17 dostałam wiadomość ,że zapłacone i do tej pory jest tylko status 2.02 -zapłacone ???
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:46   #1690
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy BU zmienia ten status zamówienia? Złożyłam zamówienie 2 lutego,od razu przelałam rano pieniążki i o godz 17 dostałam wiadomość ,że zapłacone i do tej pory jest tylko status 2.02 -zapłacone ???
musisz cierpliwie czekać na status wysłane, dostaniesz osobnego e-maila z info. ja czekałam blisko tydzień na wysłanie
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:58   #1691
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
musisz cierpliwie czekać na status wysłane, dostaniesz osobnego e-maila z info. ja czekałam blisko tydzień na wysłanie
o kurcze a miałam nadzieję ,że jednak wysłali tylko nie zmienili statusu już nie moge sie doczekać paczuszki
pierwszy raz wzięłam sobie olejki: arganowy i tamanu i żel HA i serum ...
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 19:16   #1692
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
o kurcze a miałam nadzieję ,że
pierwszy raz wzięłam sobie olejki: arganowy i tamanu i żel HA i serum ...
ja mam arganowy 100ml
zostało mi juz mniej niż połowa
lubię go
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 19:20   #1693
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
ja mam arganowy 100ml
zostało mi juz mniej niż połowa
lubię go
jak go stosujesz? ja zamówiłam 15ml na początek ,nigdy nie miałam do czynienia z olejami więc nie wiem czego się spodziewać
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 19:38   #1694
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, wybaczcie, że dalej Was zadręczam, ale dalej waham się nad kwasami, a wyszukiwarka nie rozwiązała moich dylematów. Otóż ostatnio bardzo mnie wypryszczyło, było to raczej małe gule, zostały blizny, ciężko się goją i bardzo widać na takiej bladej cerze. Mam cerę raczej mieszaną. Irytuje mnie bardzo jeden punkt- została mi taka jedna wielka czerwona plamka na brodzie. Rzucić się na głęboką wodę i zdecydować się na tonik aha/bha 10% czy wybrać łagodniejsze rozwiązanie -serum lemon?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:33   #1695
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny a na ile Wam starcza olejek myjący? bo chcę zrobić 2 zamówienie i nie wiem czy jest sens zamawiać teraz kolejny skoro tak mało się go nabiera do demakijażu. a data ważności 6 m-cy
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 23:05   #1696
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
dziewczyny a na ile Wam starcza olejek myjący? bo chcę zrobić 2 zamówienie i nie wiem czy jest sens zamawiać teraz kolejny skoro tak mało się go nabiera do demakijażu. a data ważności 6 m-cy
Mi osobiście starcza na ok.3-4miesiące przy używaniu go 2 razy dziennie(Używam go nie tylko do demakijażu, ale ogólnie zamiast żelu do mycia twarzy...)
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 23:20   #1697
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
jak go stosujesz? ja zamówiłam 15ml na początek ,nigdy nie miałam do czynienia z olejami więc nie wiem czego się spodziewać
róznie go stosuję
na wieczór dodaję 5-6 kropli do kremu
do tego 5-6 kropli HA i 1kroplę olejku z rokitnika

argonowy nakładam jeszcze na włosy głównie tam gdzie sa zniszczone, czasem wcieram w paznokcie, nawet wlałam sobie w opakowanie po błysku i używam jako błyszczy
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 07:19   #1698
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Mi osobiście starcza na ok.3-4miesiące przy używaniu go 2 razy dziennie(Używam go nie tylko do demakijażu, ale ogólnie zamiast żelu do mycia twarzy...)
Ojej na bardzo długo! U mnie tak na 2 miesiące a używam też 2 razy dziennie ale nie do demakijażu oczu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 07:57   #1699
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 10:34   #1700
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, czy może któraś z was używała opakowania airless z BU? Mam na niego chrapkę, ale nie wiem jak może się sprawować...
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:58   #1701
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak długo go już stosujesz? Nie wysusza Cię?
Ja użyłam go zaledwie kilka razy, więc wszystko jest ok i też jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak po jakimś czasie podobno bardzo wysusza skórę (zawiera 90% krzemionki, więc nic dziwnego). W związku z tym trochę boję się go używać codziennie, a mam skórę dość tłustą i przesuszoną miejscami.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:01   #1702
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Jak długo go już stosujesz? Nie wysusza Cię?
Ja użyłam go zaledwie kilka razy, więc wszystko jest ok i też jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak po jakimś czasie podobno bardzo wysusza skórę (zawiera 90% krzemionki, więc nic dziwnego). W związku z tym trochę boję się go używać codziennie, a mam skórę dość tłustą i przesuszoną miejscami.
Pozwolę się wtrącic. Używam pudru bambusowego ale z jedwabiem od kilku miesięcy każdego dnia jako primer na filtr i nie zauważyłam żeby mnie wysyszał. A skóre mam mieszaną, czasami skłonną do przesuszeń (właśnie zdałam sobie sprawę, że odkąd zaczęłam biochemicznie i mineralnie ją traktowac to nei zaobserwowałam przesuszeń )
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:45   #1703
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

goldika dziękuję za wtrącenie
Tez mam tą wersję z jedwabiem. Używam raczej jako puder wykańczający. Następnym razem odważę się użyć jako primer i zobaczymy co z tego wyniknie. A czy zauważyłaś wysuszenie i napięcie skóry dłoni w kontakcie z pudrem?

Ja od niedawna też jestem na biochemii i widzę, że jest ona dla mnie duuuuużo lepsza od dotychczasowej pielęgnacji. Ale chwalić będę po dłuższym czasie
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:00   #1704
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

jaka jest różnica między pudrem bambusowym a tym z jedwabiem?
tak się przyierzam do zakupu i nie iwem, który sobie kupić na filtr właśnie
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:12   #1705
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
goldika dziękuję za wtrącenie
Tez mam tą wersję z jedwabiem. Używam raczej jako puder wykańczający. Następnym razem odważę się użyć jako primer i zobaczymy co z tego wyniknie. A czy zauważyłaś wysuszenie i napięcie skóry dłoni w kontakcie z pudrem?

Ja od niedawna też jestem na biochemii i widzę, że jest ona dla mnie duuuuużo lepsza od dotychczasowej pielęgnacji. Ale chwalić będę po dłuższym czasie
Hmmm... nie wiem jak działa na skórę dłoni bo nie ma ona styczności z tym pudrem przesypałam go do pojemniczka po Bigu EDM, oc prawda kupiłam pojemniczek z BU ale wiecznie się wszystko wysypywało co mnie doprowadzało do szału


Ja na wykończenie stosuję mieszankę pudru bambusowego z jedwabiem + puder diamentowy i jest cacy diamentowy łagodzi rysy i daje lekki efekt glo. Mieszam na talerzyku w proporcjach na oko
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 12:22   #1706
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
...

Rzucić się na głęboką wodę i zdecydować się na tonik aha/bha 10% czy wybrać łagodniejsze rozwiązanie -serum lemon?
zajrzyj tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165634&p age=15

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
dziewczyny a na ile Wam starcza olejek myjący? bo chcę zrobić 2 zamówienie i nie wiem czy jest sens zamawiać teraz kolejny skoro tak mało się go nabiera do demakijażu. a data ważności 6 m-cy
olejek zużywam w ciągu ośmiu - dziesięciu tygodni

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
jaka jest różnica między pudrem bambusowym a tym z jedwabiem?
tak się przyierzam do zakupu i nie iwem, który sobie kupić na filtr właśnie
na poprzedniej stronie podawałam link do wątku- skarbnicy, w którym opisane są pudry, o których piszesz - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371151&page=13
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:45   #1707
asiaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z was używała opakowania airless z BU? Mam na niego chrapkę, ale nie wiem jak może się sprawować...
Używam i uważam, że jest świetne. Nie wiem, czy nie popsuje się po kilku napełnieniach (na razie jestem w trakcie używania drugiego "wsadu"), ale póki co, za tę cenę, to doskonały gadżet - delikatnie dozuje (napełniłam żelem HA 2%), zawiera niewielkie porcje (resztę żelu trzymam w lodówce), można zabrać na wyjazd... W każdym razie polecam.
asiaer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:00   #1708
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No i jest moja paczuszka! Wczoraj po 18 dostałam wiadomość ,że wysłali a przed chwilą ją dostałam !
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:15   #1709
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Mi osobiście starcza na ok.3-4miesiące przy używaniu go 2 razy dziennie(Używam go nie tylko do demakijażu, ale ogólnie zamiast żelu do mycia twarzy...)
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ojej na bardzo długo! U mnie tak na 2 miesiące a używam też 2 razy dziennie ale nie do demakijażu oczu
[QUOTE=carolinascotties;ol ejek zużywam w ciągu ośmiu - dziesięciu tygodni

dzięki za odzew
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 21:45   #1710
ewcia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Smile serum flavo C 15 a serum renew z retinolem

Witam dziewczeta
Jestem całkiem zielona w stosowanie tego typu produktow i mam kilka,dla mnie,waznych pytan...
Zamowilam sobie w BU oba te produkty i jeszcze dodatkowo zel hialuronowo-peptydowy i teraz zaczyna sie problem,poniewaz nie mam pojecia w jakiej kolejnosci moge stosowac te "mazidla"
to po pierwsze, po drugie jesli bede stosowała flavo C tylko na noc to czy musze w ciagu dnia uzywac jakis konkretnych filtrow czy nie koniecznie? I czy moge te produkty stosowac na zmiane czy nie moga sie jakos szczegolnie laczyc...??...n ie mam pojecia.
Pliiiissss ,pomozcie mnie, biedaczce bo nie chciałabym aby z moja twarza stało sie cos nieciekawego....
A, i czy na to serum z retinolem(oczywiscie stosowane tylko na noc) tez musze nakladac filtry??

Bardzo prosze o podpowiedz,wiem ze duzo wiecej wiecie na te tematy ,dlatego uderzam do Was z takimi pytankami...
ewcia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.