Prace pseudostylistek II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 21:49   #361
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://nasza-klasa.pl/#profile/31711...ery/album/2/34 a co powiecie na to? zwróćcie uwagę na nazwe profilu... eh...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:30   #362
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

porazka.... mi to czasem slow brak i tylko mnie ku***ca strzela jak na to patrze
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:55   #363
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://allegro.pl/item996355175_tips..._wiosenna.html

dziewczyna do perfekcji opanowała wtapianie ozdób !
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 05:08   #364
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://ewciatips.blog.onet.pl/

Powiedzcie mi, że ten cennik to żart... pliz, bo zwątpie...

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2010-04-16 o 05:27
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:44   #365
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez naciuss Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item996355175_tips..._wiosenna.html

dziewczyna do perfekcji opanowała wtapianie ozdób !
budowę paznokcia też zresztą (kciuk w tych z brokatem i z białymi plastrami miodu)
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:29   #366
matek190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek II

Hej dziewczyny mam pytanie ile lat juz wy robicie pazurki??
matek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:40   #367
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

po kursie rok, przed kursem rok, ale tylko sobie, ewentualnie mamie czy cioci,nie klientkom za pieniądze,tyle że znajoma stylistka pokazała mi podstawy stylizacji dopiero zaczęłam coś tam działać. A skąd to pytanie?
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...

Edytowane przez chubka
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:41
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 12:19   #368
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
http://nasza-klasa.pl/#profile/31711...ery/album/2/34 a co powiecie na to? zwróćcie uwagę na nazwe profilu... eh...
yhy .
Moja droga .Dziwi mnie to ,ze sie udzielasz na wątku.A sama robisz cos takiego

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1265059145
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1265059912
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:26   #369
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Prace pseudostylistek II

pamiętam jak znalazłam ten wątek , założyła go pewna dziewczyna. Wklejała zdjęcia bez zawahania , tonami , po 100 zdjęć dziennie. Później na którejś stronie ktoś nieświadomie wkleił jej prace- o matko , ale była urażona. Ja nie wklejam bo sama wiem że robię błędy. Czasami też z ciekawości zerknełam na prace tutaj udzielających się kobitek - i też daleko im od ideałów, ale widocznie tak w obecnych czasach podnosi się sobie samoocene.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:29   #370
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Chubka-Nie jest to złośliwość z mojej strony .Tylko chęć pokazania ,ze dziewczyny które często same nie umieją robić oceniają innych.
A jest was tu trochę, obejrzałam nie jedną galerie i mogę śmiało stwierdzić ,ze tak właśnie jest.

Jak będziesz perfekcyjnie robiła pazurki to wtedy wydaje mi się ze spokojnie możesz oceniać innych.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
pamiętam jak znalazłam ten wątek , założyła go pewna dziewczyna. Wklejała zdjęcia bez zawahania , tonami , po 100 zdjęć dziennie. Później na którejś stronie ktoś nieświadomie wkleił jej prace- o matko , ale była urażona. Ja nie wklejam bo sama wiem że robię błędy. Czasami też z ciekawości zerknełam na prace tutaj udzielających się kobitek - i też daleko im od ideałów, ale widocznie tak w obecnych czasach podnosi się sobie samoocene.

klask i:
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:48   #371
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Hmmm...te prace Chubki które wkleiłaś...skosy faktycznie nie powalają, ale zauważ, że to jedne z pierwszych prac Chubki, robionych podczas lub chwilę po kursie...wiadomo że do wprawy trzeba dojść... ale nie na rękach klientek za pieniądze (przynajmniej nie od razu)
I zwróć uwagę na to, co Chubka napisała w swojej galerii w pierwszym poście... dla mnie to postawa osoby, która wie że cudów (jak na razie) nie robi i prosi o ocenę, krytykę i szczerość...

Aha- nie chcę żeby zinterpretowano to jako moją obronę Chubki, której nie znam, jest to dla mnie obca osoba.

Natomiast cuda z np. allegro (oczywiście nie wszystkie!) , to często prace osób, które o stylizacji nie mają pojęcia. I o tych osobach jest ten wątek. O delikwentkach, które nie mają pojęcia o stylizacji paznokci, lub ledwo ukończyły kurs i już ogłaszają się stylistkami, biorąc za swoje wypociny nierzadko wysokie kwoty( pomijam już częste przypadki kradzieży zdjęć uznanych stylistek w celu reklamowania swoich usług). Ponadto uważają się za istne objawienie w dziedzinie stylizacji.

I właśnie takie partactwo i megalomanię należy piętnować. Natomiast wyśmiewanie się z osób początkujących- tak, jest obrzydliwe. Nawiążę do tego co opisała Cotynato- kto mieczem wojuje...

Sylwisia- piszesz że osoba robiąca perfekcyjnie dopiero może krytykować innych. Ja się stylizacją nie zajmuję, ale niektóre prace są tak "powalające" że nawet laik dostrzeże że coś z nimi nie tak. Aby mieć świadomość, że przyklejenie białego tipsa, pomazianie go żelem i posypanie brokatem nie jest szczytem artystycznego zdobnictwa, że pazur nie powinien być gruby, płaski, pofalowany, nie trzeba kursu. Wystarczą oczy na właściwym miejscu.

Na innym forum, również paznokciowym, istnieje wątek podobny do tego. Padła tam propozycja, by dziewczyn, których prace nieco (lub troszkę więcej niż nieco) odbiegały od pewnego poziomu, nie wyśmiewać, nie wklejać ich prac, tylko zapraszać na forum- by w przyjaznej atmosferze poszerzyły swoją wiedzę o stylizacji. Niestety nie wiem, jaki był wynik tegoż eksperymentu...

Wybaczcie ten przydługi monolog...

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:49 Powód: literówka
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:49   #372
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

Nie musimy robić idealnych paznokci, możemy wręcz robić paskudy... ale mamy wiedzę, którą zdobyłyśmy na kursie i to właśnie nas odróżnia od pseudo stylistek. Znamy budowę paznokcia, choroby i dbamy o bezpieczeństwo innych!!! I żeby zdobyć tą wiedzę wydałyśmy trochę pieniędzy...

Ja zaczęłam robić paznokcie jak miałam 16 lat, ale tylko sobie... bo mojej mamie się nie chciało. Mimo, że moja mama przekazała mi wszystkie informacje to początkowo robiłam straszliwe paskudy... z reszta jestem samokrytyczna, bo zdjęcia paznokci sama wstawiłam do tego wątku. Od kursu jestem pewniejsza tego co robię i uczę się cały czas od sierpnia...

Nie macie pojęcia o czym w ogóle piszecie... aż mnie szlag trafia...

Widziałam na własne oczy co pseudostylistki potrafią zrobić... Moja poprzednia klientka, która miała koszmarnie spiłowane i dziurawe paznokcie, bo panienka co robiła paznokcie myślała, że paznokcia się piłuje... Druga dziewczyna tuż przed ślubem miała french z białego lakieru pomiędzy warstwami żeli!!! Litości!!!

Paznokcie tutaj pokazane są koszmarne!!! A nuż widelec, ktoś wejdzie na forum i zobaczy jak NIE POWINNO robić się paznokci.

Z resztą udzielając się na tym forum wszystkie się uczymy, bo człowiek uczy się całe życie, i żadna z nas nigdy nie powiedziała o sobie, że jest alfą i omegą...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:10   #373
matek190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek II

własnie mi o to chodzilo, przeciez przypomnijcie sobie jak wy zaczynalyscie, nawet po kursie to jakie wasze prace byly? takie idealne jak niektore z was robia? ja tez zostalam tutaj na tym watku wskazana jako pseudostylistka ale ja sie nie uwazam za stylistke, owszem ukonczylam kurs stylizacji panznokci ale wiem ze duuuuzo mi brakuje do robienia idealnych paznokci ale w porowwnaniu z pierwszymi to jest duzo lepiej. owszem niektore prace sa tragiczne, osoby bez kursu powinny zainwestowac w niego bo to wiele daje, ale zaraz po kursie nie bedzie robil cudnych pazorkow, wiec prosze nie smiejcie sie z innych prac, powinnyscie pomoc tej osobie i np napisac ze powinna boczki spilowac, albo ze sa za grupe a nie wysmiewac sie z nich.
matek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:23   #374
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Kiciunia -No masz racje człowiek uczy się całe zycie.I faktycznie stylistki-pseudo nie powinny brac pieniedzy za takie wykonanie pracy.
Ale ja bym nawet za darmo nie chciała tych paznokci
https://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1265 059912
Więc dzieki Bogu ,ze nie bierze za to pieniędzy.
To się chwali.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Matek -dokładanie tak jak piszesz.
Nawet jeśli twoje pierwsze prace nie były idealne nie upoważnia dziewczyn do ich naśmiewania się i chamskiego krytykowania.


No chubka napisała ,ze to jej pierwsze prace-które są wręcz paskudne
,a sama się dowartościowuje wklejaniem i naśmiewaniem z innych prac.

No ja bym się wstydziła sama robić paskudne paznokcie-ale twardo wklejać zdjęcia innych i się łapać za głowę.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

To tak samo jak bym była bardzo gruba ale na ulicy naśmiewała się i wytykała palcami ,krytykowała inne grube kobiety.

Jak by nie było taka sama sytuacja z paznokciami!

Edytowane przez sylwisia
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:13
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:36   #375
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
yhy .
Moja droga .Dziwi mnie to ,ze sie udzielasz na wątku.A sama robisz cos takiego

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1265059145
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1265059912
Moja droga, czytaj porządnie, ok? to były jedne z pierwszych. nie reklamowałam się tymi zdjęciami i nie brałam wtedy kasy. Rozpoczynasz kolejną wojnę?? Gratuluję... I ROBIŁAM A NIE ROBIĘ TAKIE PAZNOKCIE.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

zdobienie wcale nie musi ci się podobac, ja byłam świadoma swoich błedów i jedno mnie zastanawia, dla czego nie wkleisz moich ostatnich prac? tylko jakieś tam sprzed roku?? A ty nie wysmiewasz? przeczytaj dokładnie mój cały wątek i dopiero się udzielaj, od nowa zaczynasz kłutnie na forum, szukasz zaczepki i awantury, twoje słowa na mnie nie działają więc daruj juz sobie.

sylwisiu teraz mi powiedz czy jestem na tym samym poziomie? kiedy zaczynałam nie brałam kasy i nie reklamowałam sie. porównaj te dwie prace, co widzisz? po prawej są moje.
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-19 o 18:37
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:49   #376
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ja napiszę po raz setny już chyba, że w tym wątku nie piętnujemy dziewczyn, które dopiero zaczynają, piętnujemy osoby, które nie mają zielonego pojecia o stylizacji paznokci, a uważają się za alfę i omegę, kradną zdjęcia, krzywdzą klientki, a na jakąkolwiek próbę zwróceni uwagi, że coś z paznokciami jest nie tak (typu, wspomniane kilka postów wyżej, 'boczki do zwężenia) reagują agresją, wyzwiskami i bluźnierstwami. Naprawdę nie trzeba być mistrzem, żeby dostrzeć, że paznokcie mają kształt trapezu, są grube na kilka mm, mają źle wtopione (a raczej ledwie pokryte żelem) ozdoby. I człowieka krew zalewa, kiedy sie stara, czasem wyjdzie czasem nie, a taka panna nie dość, że robi szkarady jakich mało wmawia wszystkim, że ukończyła Bóg wie ile kursów i ma kilkuletnie doswiadczenie. Może i ma to doświadczenie, może i ukończyła te kursy,. kto wie, ale jedno jest pewno - nie zajmuje się stylizacją paznokci, ale partaczeniem.

A co różni dziewczyny (a przynajmniej większosć), któe sie tu wypowiadają, od tych pseudo? Otóż to, że one się starają, dążą do tego, by być coraz lepszymi.

Osobiście usłyszałam kiedyś opinię (od STYLISTKI) na temat moich paznokci, że są źle wykonane, ponieważ 'mają tą górkę i są strasznie cienkie na końcach - przeciez ten tips się zaraz złamie'... Tips się nie złamie, gdyż paznokcie były przedłużone na szablonie :P Pani STYLISTKA nie wiedziała co to :P Takiej osoby stylistką nazywać nie będę, chyba że z ironicznym uśmiechem.

Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu, gdyż była prowadzona już wiele razy. I zawsze przebiegała tak samo :P

To tyle z mojej strony.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:51   #377
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Chubka-nie wkleiłam jednych z twoich terazniejszych prac bo są super.
Tylko pozwoliłam sobie wkleic te gorsze.A czemu?
Własnie temu zeby pokazac od czego zaczynałas.
To czemu nie wezmiesz pod uwage faktu ,ze wiekszosc zdjec tutaj wklejonych-pokazanych to poczatki prac innych.
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:54   #378
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Magali, u mnie na poprawkach była dziewczyna, poprawiałam pracę po stylisce z 10 letnim doświadczeniem, gdyby dopiero zaczynała to nic bym nie mówiła bo wiadomo początki zawsze ciężkie, ale dziesięć lat... Nie były może nie wiem jakie straszne,ale z 10 letnim doświadczeniem powinny być idealne! Głupio mi było chcieć robić zdjęcia bo to tej dziewczyny koleżanka...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 14:54   #379
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Sylwisiu- a widziałaś szpice Chubki z 4 strony jej galerii? Ba, nawet jedne ze szpiców z pierwszej strony tej galerii są wg mnie niczego sobie (nie wklejam linka, bo nie pasowałby tutaj). A dodam, że jestem baba wybredna... Za darmo byś nie chciała...hmmm...ja za kwiatkami też nie przepadam. Ale cieniowany brokat z panterką, a takie coś też jest w Chubkowej galerii to już inna sprawa

Dalej- co rozumiesz przez chamskie krytykowanie? Bo wiele początkujących dziewczyn nawet konstruktywnej krytyki nie przyjmuje, uważając się za alfę i omegę. Wyśmiewanie się z osoby początkującej, ale normalnej, która chce się doskonalić, bez pamiętania o własnych początkach- jest żałosne, i świadczy o osobie wyśmiewającej.

I znowu nawiążę do Chubki...- czy wyśmiała normalną początkującą? Czy krytykuje partaczki-megalomanki? A co do brania pieniędzy- wtedy, przy tych skosach, nie brała, tak przynajmniej zrozumiałam jej wypowiedź. Dlaczego? Bo się uczyła dopiero.

A dlaczego dziewczyny łapią się za głowę nad tymi pracami? Bo w głowie im się nie mieści, jak można brać kasę za taką fuszerkę? Bo ich pierwsze prace po kursie były lepsze od allegrowych "stylistek" z - o zgrozo-kilkuletnim doświadczeniem? Bo rzeźniczki przepiłowywujace płytki i zrywające żel psują opinię stylistkom? Bo przez owe partaczki panuje stereotyp tandeciary w bikejach klejących sztuczną tandetę na paznokciach? Bo psują rynek paznokciowy?
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 15:02   #380
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
Chubka-nie wkleiłam jednych z twoich terazniejszych prac bo są super.
Tylko pozwoliłam sobie wkleic te gorsze.A czemu?
Własnie temu zeby pokazac od czego zaczynałas.
To czemu nie wezmiesz pod uwage faktu ,ze wiekszosc zdjec tutaj wklejonych-pokazanych to poczatki prac innych.
Bo wiekszość pod nimi pisze : TIPSIKI TANIO 25 ZŁ to są początki? jakie to są początki? a gdy zwróci się delikatnie uwagę to jest wojna.
Moje prace i teraz nie są idealne i jeszcze muszę trochę popracować nad niektórymi detalami ale widzę to i potrafię się do tego przyznać, nie uważam że od zawsze robiłam super sweet tipsiki jak uważają te dziewczyny... nie brałam za to kasy, nie reklamowałam się. Zresztą i teraz się nie reklamuję...

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Kiedy np widzę na nk profil podpisany moje początki i paznokcie są brzydkie nie wklejam ich tu, piszę pod zdjęciami w delikatny sposób nad czym popracować i przeważnie jeszcze słyszę dziękuję. nie wysmiewam takich osób, staram się jeszcze pomóc, a prace tu wklejone to ochy i achy autorek, które robią masakrę na paznokciach, już nie mówiąc o przepiłowaniach...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:03   #381
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Prace pseudostylistek II

ja też robię paznokcie obecnie za 25 zł mimo że się uczę.
Napisałam na stronie że się uczę i dlatego taka cena.
A dlaczego ? Bo nie stać mnie na robienie tipsów za darmo i na kupowanie materiałów które nie są tanie. Osoba która przyjdzie do mnie wie , że się uczę i przykro by mi było gdyby ktoś tu wkleił moje zdjęcie i chamsko się z niego nabijał.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:14   #382
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
ja też robię paznokcie obecnie za 25 zł mimo że się uczę.
Napisałam na stronie że się uczę i dlatego taka cena.
A dlaczego ? Bo nie stać mnie na robienie tipsów za darmo i na kupowanie materiałów które nie są tanie. Osoba która przyjdzie do mnie wie , że się uczę i przykro by mi było gdyby ktoś tu wkleił moje zdjęcie i chamsko się z niego nabijał.
Ale napisałaś,że się uczusz prawda? No właśnie, te dziewczyny też robia za 25 zł i zarabiaja na tym, jakie mają materiały? na pewno rewelacyjne! Uwierz mi,nie skrytykowała bym Cie w ten sposób gdybym widziała,że robisz za 25 zł za materiały i się uczysz nie reklamujesz się i nie podajesz nr tel żeby zarobic, nie zrobiła bym tego i nie robiłam. Ja w swoim wątku wkleiłam wszystkie prace, choć wiem,że pierwsze są do kitu, żeby nie było,że myślę e jestem alfa i omegą i od razu wiedziałam wszystko bo tak nie jest.
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:17   #383
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
ja też robię paznokcie obecnie za 25 zł mimo że się uczę.
Napisałam na stronie że się uczę i dlatego taka cena.
A dlaczego ? Bo nie stać mnie na robienie tipsów za darmo i na kupowanie materiałów które nie są tanie. Osoba która przyjdzie do mnie wie , że się uczę i przykro by mi było gdyby ktoś tu wkleił moje zdjęcie i chamsko się z niego nabijał.
Ale piszesz, że się uczysz, prawda? A nie ogłaszasz się jako superprofesjonalistka robiąca słit czipsiki za jedyne 25 zeta? Ano właśnie...
A jeżeli odwiedzasz wizaż ( skarbnica wiedzy...), zaznaczyłaś, że się uczysz i to jest zwrot za materiał po prostu, to nie wydaje mi się, żeby Twoje prace znalazły się w tym wątku, bo po prostu byłyby za dobre (choć nie perfekcyjne, jako żeś początkująca jest)
A nabijają się z partaczek chwalących się badziewiem. Śmieją się z np. długiego na 5 cm frencha na tipsie zaczynającego się niemalże od pozalewanych żelem skórek, a nie z drobnych niedociągnięć. Jak ktoś wkleja zdjęcia, których nie powinno tu być, to Wizażanki zwracają takiej osobie uwagę. Nie śmieją się z każdego byle tylko podnieść sobie samoocenę.

Chwilę przede mną Chubka wysłała posta i się uśmiałam, bo początek niemalże ten sam...

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-04-16 o 15:19 Powód: dopisek
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:21   #384
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek II

każdy jakoś zaczyna... ale jak widzę pod takimi szkaradami "np. pazurki Oli- śliczniutkie nie?" to mnie nerwica bierze... ja na razie kursu nie mam także na ten temat się nie wypowiem a takie paznokcie jak chubka osobiście bardzo chciałabym robić szpice-kwestia gustu... nikt nie patrzy tu na zdobienia a na budowę... i nikt na tym wątku nie ma prawa wyśmiewać się z innych ... a chubka jak widać bardzo się stara i wkłada całe serducho żeby jej prace były ładne- i na to tu się patrzy inaczej jak ktoś chce coś poprawić mimo że nic na ten temat nie wie a inaczej jak ta sama osoba twierdzi że robi cudeńka... tu jest ta różnica
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:25   #385
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Prace pseudostylistek II

Tak napisałam ;p
Bo głupio by mi było gdyby coś nie wyszlo , poza tym robie je kosmicznie długo
W każdym razie podaję to jako usługę przez allegro , bo niestety koleżanki antytipsowe a na kimś muszę się uczyć
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:27   #386
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dzieki Charolinko
Nigdy, ale to nigdy nie pysknęłam kiedy ktoś mnie krytykował i mówił,że coś robię źle bo wiem,że te osoby mają rację, a nie tak jak te panienki, ,,weź ty się nie nasz pokaż swoje jesteś głupia itd..."
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:52   #387
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Hmm dziwne bo jak ja skrytykowałam to podniosła się wrzawa.
Pisecie ,ze nie ocenia sie zdobienia tylko budowe paznokcia.
Co mozesz powiedziec o budowie paznokcia jak na nim jest napackane lakierami.Wiec jak niby mozna ocenic budowe paznokcia???
No ale Wy jestescie do wszystkiego zdolne wiec i tak potraficie.
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:14   #388
Madzixx89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 146
Dot.: Prace pseudostylistek II

mi to się śmiać chciało jak zwróciłam uwagę jednej panience że robi niezbyt fajne tipsy, łopatkowate, brak linii usmiechu, za dużo materiału. Znawczyni nie jestem alę każdy kto ma oczy na miejscu to by widział że cos jest nie halo z tymi paznokciami które robiła. Od razu się wzburzyła, zaczęła się chwalić że robi 2 lata paznokcie i jest po kursie. Hehe o masakra. Nawet za darmo bym ich nie chciała.
Druga historia z której też mi się śmiać chciało to było jak dowiedziałam się że jedna z moich koleżanek robi tipsy. Pomyślałam no fajnie tylko zdziwiona byłam kiedy miała czas i kase żeby zrobić kurs No i się dowiedziałam od bratowej że ona nauczyła się robić pazurki przez internet śmieszne jak dla mnie bo jak widziałam te jej "prace" to pożal sie Boże
Madzixx89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:17   #389
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

a w czym przeszkadza to że są pomalowane? i niby które?
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:20   #390
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Zaznaczam, że nigdy nie wklejałam zdjęć ani nie podawałam linków w wątku o pseudo, bo mam duże opory przed tym. To jest pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Wklejam nie w celu wyśmiania, a w celu zilustrowania.
Nie ma tutaj co prawda "napaćkane" lakierami ale brokatem tudzież kolorowym żelem. Czy uniemożliwia to ocenienie budowy? Proszę specjalistki o wypowiedź.
Chodzi mi w szczególności o "frencha" z czerwonym brokatem i "żółtego frencha".

http://www.eoferty.com.pl/tipsy_na_k...zje_98871.html

Sylwisiu- są zdobienia i "zdobienia"...
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.