Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 20:58   #2881
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
Na przykład:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...wa_bedzie.html

W akcji chodzi o to, że zamawiając ze sklepu internetowego (z tych, które biorą w niej udział) dnia 1 grudnia nie płacimy za przesyłkę.
Napisałam e-maila do BU i niestety oni nie biorą udziału w akcji.
To szkoda że nie ma pełnej listy jakie sklepy biorą w niej udział.
A na BU w takim razie obrażę się na chwilę i nie zamówię
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 23:12   #2882
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Z BU polecam:

- serum z witaminą C
- serum azelo-oliwkowe
- serum-olejek Lemon
- peeling enzymatyczny
- hydrolat oczarowy
- olej z kocanki
- olej arganowy
- olej kokosowy
- masło jojoba
- żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem
- olejki myjące
- maseczkę acerola
drielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 14:06   #2883
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Znowu zrobiłam spore zamówienie z BU:
-serum olejowe z witaminą C
-tonik z kwasem PHA 6%
-peeling enzymatyczny z bromelainą
-maseczka acerola
-czysty żel hialuronowy 1%
-olej tamanu
-olej z pestek malin
-olej kokosowy (na włoski)
-masło shea (to też na włoski)
-hydrolaty: oczarowy, z róży stulistnej

Pójdę z torbami, ostatni robiłam zamówienie na mazidłach za ponad 100 zł

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2010-11-24 o 16:35 Powód: dopisek
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 14:51   #2884
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Z BU polecam:

- serum z witaminą C
- serum azelo-oliwkowe
- serum-olejek Lemon
- peeling enzymatyczny
- hydrolat oczarowy
- olej z kocanki
- olej arganowy
- olej kokosowy
- masło jojoba
- żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem
- olejki myjące
- maseczkę acerola
jaką masz cerę, problemy skórne?
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 00:07   #2885
bambinodipraga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja odkryłam, że bagietki z zestawów BU mogą świetnie służyć jako drut pomocniczy przy robieniu warkoczy w swetrach itd. - polecam wszystkim dziergającym, ten matowy plastik sprawia, że oczka w ogóle się nie ślizgają
Polecam wszystkim dziergającym
__________________
BambinodiPraga
bambinodipraga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:41   #2886
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie, czy zamawiajac z BU mozna zaplacic karta master card?
mieszkam za granica i tutaj mam tylko taka karte kredytowa, i chcialabym stad zamowic na polski adres i odebrac w polsce.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

oj przepraszam ,placi sie przeelewem na ich konto , juz wiem, przepraszam za zasmiecanei konta
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:51   #2887
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
jaką masz cerę, problemy skórne?
Mieszaną, bez niedoskonałości.
Wybielam piegi (dążę ogólnie do mlecznobiałęj nieskazitelnej cery ) i chcę zwęzić pory.
I są efekty, zdecydowanie
drielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:08   #2888
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Mieszaną, bez niedoskonałości.
Wybielam piegi (dążę ogólnie do mlecznobiałęj nieskazitelnej cery ) i chcę zwęzić pory.
I są efekty, zdecydowanie

Drielko, napiszesz cos wiecej o serum azelo-oliwkowym? rzeczywiscie zweza pory? da sie jakos porownac do lemona? chce niedlugo zlozyc zamowienie, i waham sie miedzy nimi (lemona znam i lubie, ale moze azelo-oliwkowe bedzie jeszcze lepsze )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:56   #2889
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Drielko, napiszesz cos wiecej o serum azelo-oliwkowym? rzeczywiscie zweza pory? da sie jakos porownac do lemona? chce niedlugo zlozyc zamowienie, i waham sie miedzy nimi (lemona znam i lubie, ale moze azelo-oliwkowe bedzie jeszcze lepsze )
Oba sera stosuję naprzemiennie i naprawdę jestem baaaardzo zadowolona za swojej skóry - pory się zwęziły, jest matowa, blada, znikają przebarwienia pigmentacyjne i pokomarowe
Lubię bardzo AZELO, bo po nim cera jest od razu aksamitna, matowa. Jest świetne na dzień jako baza. To taki rzadki, biały płyn, nietłusty.
LEMON z kolei świetnie nawilża, regeneruje i natłuszcza, np. po kwasach. I na zimę jak znalazł Ale to olejek, więc nie daje takiego pięknego, natychmiastowego efektu gładkiej skóry jak azelo.
drielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:17   #2890
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Oba sera stosuję naprzemiennie i naprawdę jestem baaaardzo zadowolona za swojej skóry - pory się zwęziły, jest matowa, blada, znikają przebarwienia pigmentacyjne i pokomarowe
Lubię bardzo AZELO, bo po nim cera jest od razu aksamitna, matowa. Jest świetne na dzień jako baza. To taki rzadki, biały płyn, nietłusty.
LEMON z kolei świetnie nawilża, regeneruje i natłuszcza, np. po kwasach. I na zimę jak znalazł Ale to olejek, więc nie daje takiego pięknego, natychmiastowego efektu gładkiej skóry jak azelo.
ojojoj, azelo-oliwkowe z pewnością wyląduje w mojej kosmetyczne na razie używam flavo c od wczoraj, ciekawe jakie będą efekty
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:55   #2891
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam,
moze mi odpowiecie na pytanie, choć nie wiem czy to dobry wątek
- używam aktualnie rano serum z Wit C
http://biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html a wieczorem
http://biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html

chciałabym dodatkowo do pielęgnacji wprowadzić takie składniki jak Q10, adenozynę i tak sobie pomyślałam ze Q10 dodam do olejku z retinolem bo Q10 rozpuszcza sie w olejach. Ale co z adenozyną? widziałam kilka przepisów na jej zastosowanie, dwa przepisy są na stronie Naturalisa i jednen w tyn wątku nawet tzn adenozyna z soją. a czy myslicie że mozna by jej dodać do serum z wit C czy to już moze za duzo skladników w jednym serum?
czy moze lepiej ukręcić osobne serum z adenozyją i stosowac je zamiennie z serum z witaminą C?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 08:04   #2892
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczynki, jestem przezadowolona z peelingu enzymatycznego (mimo zapaszku) i z serum z witaminą C tego olejowego.
Nawet mój TŻ mówi, że cerę mam jakąś taką ładniejszą, a ja mu mówię - a tak się śmiałeś z mojego zestawu czarownicy
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 09:57   #2893
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A może jest chętna na hydrolat z kocanki? Świeżutki, przedwczoraj odebrałam paczkę i niestety zapach mi nie odpowiada
Szkoda, bo bardzo liczyłam na obiecane efekty dzialania.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 13:32   #2894
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja mam do was pytanie - czy jest taka możliwość że żel hialurynowy wysusza skórę? Stosuję go razem z kremem, wygładza mi skórę. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, a skóra w dotyku jest mega sucha..
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:26   #2895
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja mam do was pytanie - czy jest taka możliwość że żel hialurynowy wysusza skórę? Stosuję go razem z kremem, wygładza mi skórę. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, a skóra w dotyku jest mega sucha..
Fabregasowa, wiem, o czym piszesz. Tez mam wrazenie, ze nie szczegolnie mi sluzy zel. Zalezalo mi na nawilzeniu a jedyny odczuwalny efekt to lifting (ktorego na razie nie potrzebuje )

Wazne jest, zeby nakladac go na wilgotna skore. Ale w moim przypadku to nic nie daje. Moglabym sie wysmarowac smalcem a gdy ba to naloze hialuron to od razu ekstremalny mat.
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 15:24   #2896
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja mam do was pytanie - czy jest taka możliwość że żel hialurynowy wysusza skórę? Stosuję go razem z kremem, wygładza mi skórę. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia, a skóra w dotyku jest mega sucha..
Tak, jest taka możliwość . Na stronie BU jest wszystko opisane, nawet to, że jeśli aplukujemy żel hialuronowy solo, to wpierw zwilżamy skórę. Ewentualnie możesz mieszać go z wybranym olejem.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:31   #2897
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Do mnie już wkrótce powinna przyjść paczka
Poczytałam jeszcze trochę, zwłaszcza o serum flavo c, i mam co raz więcej wątpliwości, czy mnie nie zapcha...
Stąd moje pytanie, czy jest możliwość nie dodawania do formuły witaminy E? Pamiętam, że kiedyś przeszłam przez nią mega pryszcze na czole, bolące gule, największe chyba w moim życiu. Lepiej sobie darować tę witaminę? Bo jak już ją wmieszam, to nie ma przebacz, z powrotem nie wyciągnę , a szkoda by było całe serum zmarnować, zwłaszcza, ze wiąże z nim spore nadzieje...
A drugie pytanie to jak do zapychania ma się kompleks silikonowy? Można dodawać czy też lepiej nie ryzykować?
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:00   #2898
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Do mnie już wkrótce powinna przyjść paczka
Poczytałam jeszcze trochę, zwłaszcza o serum flavo c, i mam co raz więcej wątpliwości, czy mnie nie zapcha...
Stąd moje pytanie, czy jest możliwość nie dodawania do formuły witaminy E? Pamiętam, że kiedyś przeszłam przez nią mega pryszcze na czole, bolące gule, największe chyba w moim życiu. Lepiej sobie darować tę witaminę? Bo jak już ją wmieszam, to nie ma przebacz, z powrotem nie wyciągnę , a szkoda by było całe serum zmarnować, zwłaszcza, ze wiąże z nim spore nadzieje...
A drugie pytanie to jak do zapychania ma się kompleks silikonowy? Można dodawać czy też lepiej nie ryzykować?
wg mnie kompleks silikonowy - tak jak w serum z zielona herbatą - jest składnikiem opcjonalnym, który można pominąć. co do wit. E to nie byłabym tego pewna. ale jeśli zapycha cię ten składnik to najlepiej napisać maila do BU z pytaniem czy też można go pominąć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:31   #2899
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja dziś zamówiłam tonik BHA 10%, mam cere tłustą, pełno niedoskonałości i przebarwień. Warto spróbować? są efekty? proszę o opinię a może polecicie mi coś innego jeszcze do takiej cery
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 22:37   #2900
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wg mnie kompleks silikonowy - tak jak w serum z zielona herbatą - jest składnikiem opcjonalnym, który można pominąć. co do wit. E to nie byłabym tego pewna. ale jeśli zapycha cię ten składnik to najlepiej napisać maila do BU z pytaniem czy też można go pominąć
No tak myślę, że to niezły pomysł i w ostateczności wyślę maila, jeśli nikt inny autorytatywnie nie powie czy można (i warto) nie dodawać
Co d kompleksy silikonowego to wiem, że jest opcjonalny, ale nie mam pojęcia czy warto z niego rezygnować, bo może wcale nie ma włąściwości zapychających?
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 06:11   #2901
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Wiem, ze to offtop, ale jak w takim razie przygotowujesz taki peeling?
długo mnie nie było - w zależności od tego jakiego potrzebuję stężenia wyliczam ilośc kwasu migdałowego i wody destylowanej (20% to było największe stężenie), mieszam, nakładam wacikiem na twarz (bez mierzenia PH, bo powinno być niskie); twarz wczesniej nalezy umyć najlepeij mydłem, po paru minutach zmywam twarz tez mydłem i kładę krem babydream (ten do pękajacych sutków)
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:16   #2902
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
Co d kompleksy silikonowego to wiem, że jest opcjonalny, ale nie mam pojęcia czy warto z niego rezygnować, bo może wcale nie ma włąściwości zapychających?
no pewnie ze silikon zapycha
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:57   #2903
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marina7 Pokaż wiadomość
Fabregasowa, wiem, o czym piszesz. Tez mam wrazenie, ze nie szczegolnie mi sluzy zel. Zalezalo mi na nawilzeniu a jedyny odczuwalny efekt to lifting (ktorego na razie nie potrzebuje )

Wazne jest, zeby nakladac go na wilgotna skore. Ale w moim przypadku to nic nie daje. Moglabym sie wysmarowac smalcem a gdy ba to naloze hialuron to od razu ekstremalny mat.
Proponowałabym jeszcze jeden sposób - żel nakładać kilka minut po nałożeniu kremu lub oleju. Ja tak robię (nie zawsze, zależy, co na pyszczek wieczorem nakładam) i tak jest w moim odczuciu lepiej. Olej lub krem wprasowuje się w skórę a naskórek jest odpowiednio nawilżony.
Ten sposób też podają na BU przy dwufazowych nawilżaczach. Ja tak używam, bo wtedy nie zostaje tłusty film po oleju i mogę spokojnie przyłożyć twarz do poduszki
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:22   #2904
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też, mimo całkiem nizłego już doświadczenia z naturalnymi kosmetykami, nie potrafię "okiełznąć" hialuronu. Wysusza mnie na wiór, niezależnie z czym go wymieszam
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:19   #2905
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej

Dopiero zaczynam moją przygodę z naturalnymi kosmetykami już zaraziłam się miłością chyba dozgonną do mineralnych podkładów (na razie szukam, ale wiem, że nie zrezygnuję z nich) no i teraz czaję się na coś do pielęgnacji.

Niestety wątek długaśny, na razie jestem na 7 stronie. ale dzielnie czytam. Jednak dość niecierpliwa jestem koniecznie chcę wypróbować coś. Dlatego mam prośbę o rady, porady i sugestię. Moja cera jest dziwaczna, ale jak już czytałam, chyba sporo z Was podobną ma

więc tak, zmagałam się z delikatnym trądzikiem, który leczyłam w zeszłym roku antybiotykiem, ostatnio po wakacjach wróciło trochę, ale w mniejszej skali i antybiotyku nie chcę (bo możliwe że w niedalekiej przyszłości zajdę w ciążę . Po tym bałaganie zostało mi trochę płytkich blizn, cerę mam dosyć wrażliwą, odwodnioną jak się domyślam (dużo suchych skórek) ale chyba bardziej w stronę mieszanej (świecący nos, broda) hmm, tak na moje oko. Nie mam chyba naczynkowej cery, ale może płytko położona czy jakoś tak, bo często zaczerwieniona jestem, nie wyjdę z domu bez podkładu (w samym kremie) bo jak burak się czuję. no i tyle.. nie wiem czy dodać coś jeszcze.

Wypatrzyłam na BU takie oto rzeczy, które chciałabym zamówić, ale chętnie posłucham rad, czy może coś dodać, zamienić wywalić....

Hydrolat aloesowy - 200 ml



Konserwant - Rokonsal ND - 5 g



Olejek myjący - bezzapachowy - 120 ml



Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml



Serum z zieloną herbatą - 42 ml



Tonik różano-mleczny AHA 8% - 105 g





Trochę się rozpisałam, ale liczę na Waszą pomoc
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 21:39   #2906
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

@ inutil pamiętaj, że przy toniku z kwasem AHA trzeba koniecznie stosować filtry, skoro jesteś na etapie szukania podkładu to weź pod uwagę, że przy tym toniku jakiś filtr będzie pod niego potrzebny (a znalezienie pasującego filtru to często dosyć żmudne poszukiwania )
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 22:06   #2907
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
@ inutil pamiętaj, że przy toniku z kwasem AHA trzeba koniecznie stosować filtry, skoro jesteś na etapie szukania podkładu to weź pod uwagę, że przy tym toniku jakiś filtr będzie pod niego potrzebny (a znalezienie pasującego filtru to często dosyć żmudne poszukiwania )
Z filtrami to wiem, mam jedynie iwostin 50+ (do ciała) i iwostin 30 (do cery mieszanej i tłustej).

Zamiast tego właśnie toniku zastanawiam się nad http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 23:22   #2908
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Z filtrami to wiem, mam jedynie iwostin 50+ (do ciała) i iwostin 30 (do cery mieszanej i tłustej).

Zamiast tego właśnie toniku zastanawiam się nad http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
ja teraz właśnie go używam. podoba mi się
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 10:06   #2909
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
ja teraz właśnie go używam. podoba mi się
mi też
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 16:12   #2910
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Ja też, mimo całkiem nizłego już doświadczenia z naturalnymi kosmetykami, nie potrafię "okiełznąć" hialuronu. Wysusza mnie na wiór, niezależnie z czym go wymieszam
mnie to dziwi bo nie nakładam żelu samego, tylko mieszam w palcach z kremem a i tak nie czuję żadnego nawilżenia. Ehh trzeba będzie rzucić na wymiankę!
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.