Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 12:02   #1351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jakie masz Corii zdanie o 222
Włąsnie tego nie mam, ale nie wiem, czy Desti czasami nie ma...
Poza tym gdzieś słyszałam, że 222 i 224 są podobne w obsłudze, tylko 222 jest chyba cieńszy i dłuższy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:16   #1352
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jakie masz Corii zdanie o 222
bez przesady z tym strachem. kilka stron wcześniej chyba pisałam o 222 nawet... z ranką.
Pozwolę sobie odpowiedzieć, choć nie do mnie było skierowane pytanie. 222 to już nie taka konieczność jak 217 czy 239 moim zdaniem. Jak dla mnie jest ciut za długi i przez to trochę trudny w obsłudze... Mi włazi do oka, choć ostatnio się uczę jego obsługi. Ale nie jest jak 217 że go chwytasz i od razu wiesz co z nim robić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:14   #1353
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ja jeszcze musze sobie kupić 219 i bedę miała komplet
a paint pot boski
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:30   #1354
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, czy jak kupujecie coś w MACu to dostajecie jakieś próbki?
Jak kupowałam cienie to zapomniałam poprosić o próbkę jakiegoś podkładu dobrze kryjącego a w ciemno albo sprawdzając tylko w sztucznym świetle sklepu nie kupię :/
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:44   #1355
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak kupujecie coś w MACu to dostajecie jakieś próbki?
Jak kupowałam cienie to zapomniałam poprosić o próbkę jakiegoś podkładu dobrze kryjącego a w ciemno albo sprawdzając tylko w sztucznym świetle sklepu nie kupię :/
MAC nie daje próbek "za zakup", więc nic do siateczki nie wrzucają sami od siebie jak w Sephorze czy Douglasie. Za to o próbkę podkładu/podkładów można jak najbardziej poprosić i wtedy odleją porcyjkę odpowiedniego odcienia.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:49   #1356
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a to prawda, ze trzeba mieć pudełko, bo ja sie 7 wybieram i chcę sie dobrze przygotować
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:58   #1357
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dzięki Dziewczyny za wszystkie porady Wczoraj poszalałam i kupiłam sobie pędzelek 222 , Omegę do załamania, Vex i Copperplate do kresek (nie lubię mocnych). Bankructwo mi grozi normalnie
Przydałby mi się jeszcze pędzelek do kresek (robionych cieniem lub ew. paintpotem, innych produktów nie używam), ewentualnie do brwi. I tu pytanie o Wasze doświadczenia: 263, 209 czy 210? Z tego co czytałam na stronach MAC i na forum, to 210 lub/i 263 byłyby fajne, pytanie tylko, czy przydadzą sięoba ścięty i zwykły, czy to dublowanie pędzelków. Doradźcie Babeczki, bo nie używałam dotąd żadnych tego typu sprzętów
pozdrowionka prawie zimowe
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 16:00   #1358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a to prawda, ze trzeba mieć pudełko, bo ja sie 7 wybieram i chcę sie dobrze przygotować
Lepiej mieć, bo ja za każdym razem co byłam nie mieli własnych pudełeczek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:02   #1359
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

bardzo serdecznie proszę was o pomoc!

jaki kolor rózu i szminki będzie najbardziej zbliżony do tych ze zdjęcia?
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:25   #1360
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Powyższe zdjecia nasunęło mi pytanie:

Jaki najlepszy odcień różu do czerwonej szminki?

Waszym subiektywnym zdaniem - jakie macie ulubione połączenia?
Coś bardziej neutralnego, czy jednak jak powyżej w podobnej "różanej" tonacji? Ja się zawsze obawiam wygląda zbyt kolorowo, lub jak zmalowana podstarzała dama
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:29   #1361
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
bardzo serdecznie proszę was o pomoc!

jaki kolor rózu i szminki będzie najbardziej zbliżony do tych ze zdjęcia?
Szminka to Rosyjska czerwień - Russian Red, ewentualnie Ruby Woo, ale ostrzegam, że ta druga jest mocno twarda. A na szminkę błyszczyk Russian Red.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Powyższe zdjecia nasunęło mi pytanie:

Jaki najlepszy odcień różu do czerwonej szminki?

Waszym subiektywnym zdaniem - jakie macie ulubione połączenia?
Coś bardziej neutralnego, czy jednak jak powyżej w podobnej "różanej" tonacji? Ja się zawsze obawiam wygląda zbyt kolorowo, lub jak zmalowana podstarzała dama
To wszystko zależy od urody, ale jeśli akcent idzie na usta, to musi być on nieco stonowany - tak samo jak makijaż oczu.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-27 o 16:30
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 16:39   #1362
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Powyższe zdjecia nasunęło mi pytanie:

Jaki najlepszy odcień różu do czerwonej szminki?

Waszym subiektywnym zdaniem - jakie macie ulubione połączenia?
Coś bardziej neutralnego, czy jednak jak powyżej w podobnej "różanej" tonacji? Ja się zawsze obawiam wygląda zbyt kolorowo, lub jak zmalowana podstarzała dama
własnie też sie nad tym zastanawiam.
Chciałam sobie zrobić taki klasyczny makijaz: czerowne usta, eyeliner, i co z rózem?

ale dzieki za Russian Red pomacam ją nast razem w Macu
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:44   #1363
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
własnie też sie nad tym zastanawiam.
Chciałam sobie zrobić taki klasyczny makijaz: czerowne usta, eyeliner, i co z rózem?

ale dzieki za Russian Red pomacam ją nast razem w Macu
A jakim jesteś typem?
Ciepłym czy zimnym? (podaj mi kolor oczu i włosów i cery).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:50   #1364
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

nie zadawaj takich trudnych pytań
zawsze mam problem z określeniem TYPU
generalnie mam jasną cere ale nie jestem typowm "bladziochem"
ma delikatny żólty odcien
a kolor włosów taki jak ta dziewczyna ze zdjęcia
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:09   #1365
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
A jakim jesteś typem?
Ciepłym czy zimnym? (podaj mi kolor oczu i włosów i cery).
o, a co polecasz przy zimnym typie? Bo ja właśnie taki mam i dlatego róże z gamy neutralnych, czyli jakieś brzoskwiniowe beże nie za dobrze na mnie wyglądają.
Najlepiej to pasuję mi chłodne róże (zwłaszcza takie opisywane jako blue-pink), ale mam obawy przed łączeniem tego z czerwoną szminką
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:36   #1366
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
nie zadawaj takich trudnych pytań
zawsze mam problem z określeniem TYPU
generalnie mam jasną cere ale nie jestem typowm "bladziochem"
ma delikatny żólty odcien
a kolor włosów taki jak ta dziewczyna ze zdjęcia
Wskazuje mi to na jesień. Czyli ciepły typ, czyli polecam róż delikatny, brzoskwinia. Tenderling pasuje, jest taki, że nie da się z nim przesadzić.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
o, a co polecasz przy zimnym typie? Bo ja właśnie taki mam i dlatego róże z gamy neutralnych, czyli jakieś brzoskwiniowe beże nie za dobrze na mnie wyglądają.
Najlepiej to pasuję mi chłodne róże (zwłaszcza takie opisywane jako blue-pink), ale mam obawy przed łączeniem tego z czerwoną szminką
Brzoskwinia pasuje do mnie - jesieni, więc na wejściu odpada. Dla mnie może być dla ciebie delikatny róż, ale zimny, taki delikatny baby pink, ale leciuteńko nałożny, bez efektu świnki.. Lepiej mat, bo jak akcent idzie na usta, to oczy powinny się na nich skupiać. Bo fakt jest faktem, że Cocney, Russian Red, MAC Red (Maciusiowa czerwień jak ja pieszczotliwie mówię na MAC-a ), Ramblas Red czy Ruby to mocne odcienie.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-27 o 17:38
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:20   #1367
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Który korektor będzie lepszy do tuszowania zaczerwienień i niedoskonałości(czyli na wszystko poza oczami)- Select cover up czy Pro longwear?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:29   #1368
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Który korektor będzie lepszy do tuszowania zaczerwienień i niedoskonałości(czyli na wszystko poza oczami)- Select cover up czy Pro longwear?
Zgodnie z tym co czytam, to Select. Pro bardziej pod oczy
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:30   #1369
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a to prawda, ze trzeba mieć pudełko, bo ja sie 7 wybieram i chcę sie dobrze przygotować
no mi się nie zdarzyło, żeby nie mieli... ale jak masz to na wypadek wszelki weź
Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
bardzo serdecznie proszę was o pomoc!

jaki kolor rózu i szminki będzie najbardziej zbliżony do tych ze zdjęcia?
a mi się ta szminka kojarzy z Heartless, mi nie przypomina szminek wpadających w pomarańczowe tony, tylko w takie malinowe, Heartless właśnie jest podobna. A z nieMACowych to Clinique Red-y To Wear - bardzo zbliżony odcień do Heartless, która była limitowana. Róż to mi się kojarzy z Well Dressed trochę, ale go nie mam, tak na pierwszy rzut oka.
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od urody, ale jeśli akcent idzie na usta, to musi być on nieco stonowany - tak samo jak makijaż oczu.
a ja nie lubię tych makijażowych reguł. Wszystko zależy od urody. Ja lubię mocno podkreślać usta, nawet bardzo mocno, ale oczy zawsze muszę mieć pomalowane, pewnie wtedy to są raczej kolory ziemi, stonowane, ale kreska linerem i mocno wytuszowane rzęsy to podstawa mojego makijażu, bez tego mi oczy giną...

Aaaaa wczoraj odebrałam moją spóźnioną acz piękną część kolekcji Venomous Villains zakochałam się w tym wszystkim! doustne rzeczy super, fajnie kryjące szminki, piękne kolory błyszczyków Bite of An Apple cudnie się nakłada skunksem (też nowo nabytym) a puder sypki rozświetlający to fantastyczny bajer - to uczucie, że się nakłada coś mokrego - ekstra! Martula
trwam w permanentnym zachwycie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-11-27 o 18:54
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 18:41   #1370
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Brzoskwinia pasuje do mnie - jesieni, więc na wejściu odpada. Dla mnie może być dla ciebie delikatny róż, ale zimny, taki delikatny baby pink, ale leciuteńko nałożny, bez efektu świnki.. Lepiej mat, bo jak akcent idzie na usta, to oczy powinny się na nich skupiać. Bo fakt jest faktem, że Cocney, Russian Red, MAC Red (Maciusiowa czerwień jak ja pieszczotliwie mówię na MAC-a ), Ramblas Red czy Ruby to mocne odcienie.
dzięki
czyli po prostu delikatny róż bez dodatkowych efektów specjalnych, typu drobinki itp? Popróbuję jeszcze z różowym Beauty Powder - tu trudno przesadzić z intensywnością
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:45   #1371
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja nie lubię tych makijażowych reguł. Wszystko zależy od urody. Ja lubię mocno podkreślać usta, nawet bardzo mocno, ale oczy zawsze muszę mieć pomalowane, pewnie wtedy to są raczej kolory ziemi, stonowane, ale kreska linerem i mocno wytuszowane rzęsy to podstawa mojego makijażu, bez tego mi oczy giną...
W twoim przypadku, tak jest, ale nie u każdego tak musi być Ja się nauczyłam reguł i się do nich stosuję, ale czasem są odskocznie Jeśli ktoś ma drobne oczy to powinien coś na rzęsy bo inaczej to giną, zgodnie z tym co mówisz.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dzięki
czyli po prostu delikatny róż bez dodatkowych efektów specjalnych, typu drobinki itp? Popróbuję jeszcze z różowym Beauty Powder - tu trudno przesadzić z intensywnością
Tak, tak...

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-27 o 18:47
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:53   #1372
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
W twoim przypadku, tak jest, ale nie u każdego tak musi być Ja się nauczyłam reguł i się do nich stosuję, ale czasem są odskocznie

Tak, tak...
Jasne tylko też wiesz, nie jestem z tego względu zwolenniczką głoszenia tych reguł na forum jak się nie widzimy wzajemnie... bo to co jednej pasuje (czyli np czerwone usta i tylko wytuszowane rzęsy) dla innej będzie niekorzystne a mam też takie koleżanki, co mają czarne firankowe rzęsy i wyraziste rysy i takim szczęściarom nic więcej nie trzeba tylko ostra szminka na pewno jedno co uniwersalne to że cera musi być super do ciemnych szminek, bo podkreślają. A poza tym - makijaż to musi być zabawa, radość mi tam wystarczy reguł w życiu codziennym znam reguły, ale dość często je łamię oczywiście starając się zachować zdrowy umiar
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:59   #1373
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jasne tylko też wiesz, nie jestem z tego względu zwolenniczką głoszenia tych reguł na forum jak się nie widzimy wzajemnie... bo to co jednej pasuje (czyli np czerwone usta i tylko wytuszowane rzęsy) dla innej będzie niekorzystne a mam też takie koleżanki, co mają czarne firankowe rzęsy i wyraziste rysy i takim szczęściarom nic więcej nie trzeba tylko ostra szminka na pewno jedno co uniwersalne to że cera musi być super do ciemnych szminek, bo podkreślają. A poza tym - makijaż to musi być zabawa, radość mi tam wystarczy reguł w życiu codziennym znam reguły, ale dość często je łamię oczywiście starając się zachować zdrowy umiar
Dla mnie też makijaż jest zabawą. Ja mam specyficzną urodę i mi na co dzień pasuje prawie krew na ustach, fioletowe lub brązowe rzęsy, ale przyznam, że mało kolorków mi pasuje (ledwo ledwo skomponuję jedną dużą 15 Maciusia ). Ja znam zasady, ale czasem są od tego by je łamać. No co ja zrobię jak się w czymś zakocham, a to łamie reguły - łamię się Na przykład żona mojego brata (bratowa) powiedziała, że czerwone usta są na wieczór, a paznokcie czerwone są na wieczór i są burdelowe. No sorki, ale ja kocham czerwień i mam gdzieś zdanie to, że to nie jest na dzień. Jestem dandy lady, która lubi lata 20 i look lekko na femne fatale lub brulesque. I nie będę się słuchać zasad mojej bratowej.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:20   #1374
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dla mnie też makijaż jest zabawą. Ja mam specyficzną urodę i mi na co dzień pasuje prawie krew na ustach, fioletowe lub brązowe rzęsy, ale przyznam, że mało kolorków mi pasuje (ledwo ledwo skomponuję jedną dużą 15 Maciusia ). Ja znam zasady, ale czasem są od tego by je łamać. No co ja zrobię jak się w czymś zakocham, a to łamie reguły - łamię się Na przykład żona mojego brata (bratowa) powiedziała, że czerwone usta są na wieczór, a paznokcie czerwone są na wieczór i są burdelowe. No sorki, ale ja kocham czerwień i mam gdzieś zdanie to, że to nie jest na dzień. Jestem dandy lady, która lubi lata 20 i look lekko na femne fatale lub brulesque. I nie będę się słuchać zasad mojej bratowej.
ojjjj ja długi czas miałam z MACa głównie fiolety, zawsze kochałam ten kolor, wszystkie wizażanki które mnie znają osobiście potwierdzą - zawsze miałam fioletową manię i nigdy nie sądziłam że będzie mi się podobał brązowy makijaż oka, albo pomarańczowy, albo niebieski czy zielony MAC wciąga i ma takie kolory, że jest w czym wybierać
a co do historii z bratową - no właśnie - ja też ubóstwiam czerwień na pazurach i noszę ją czy to dzień, czy wieczór choć ostatnio zaczęłam też kombinować z zieleniami, granatami, multikolorami maniaczka ze mnie chyba już.... tak samo szminka - jak mam ochotę i nastrój na czerwoną to niechby się i krzywo patrzyli, to wszędzie w niej pójdę ogólnie jak się przypatrzeć to za szaro jest na naszych ulicach, Polki nie są przyzwyczajone do mocnego kolorowego akcentu a przecież tyle nam ładnych kolorów pasuje!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:34   #1375
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ojjjj ja długi czas miałam z MACa głównie fiolety, zawsze kochałam ten kolor, wszystkie wizażanki które mnie znają osobiście potwierdzą - zawsze miałam fioletową manię i nigdy nie sądziłam że będzie mi się podobał brązowy makijaż oka, albo pomarańczowy, albo niebieski czy zielony MAC wciąga i ma takie kolory, że jest w czym wybierać
a co do historii z bratową - no właśnie - ja też ubóstwiam czerwień na pazurach i noszę ją czy to dzień, czy wieczór choć ostatnio zaczęłam też kombinować z zieleniami, granatami, multikolorami maniaczka ze mnie chyba już.... tak samo szminka - jak mam ochotę i nastrój na czerwoną to niechby się i krzywo patrzyli, to wszędzie w niej pójdę ogólnie jak się przypatrzeć to za szaro jest na naszych ulicach, Polki nie są przyzwyczajone do mocnego kolorowego akcentu a przecież tyle nam ładnych kolorów pasuje!
Co do pogrubionego - I to jest najcudowniejsze w Maciusiu, że nie stara być się tacy jak wszyscy za co go kocham i dla mnie zawsze będzie Maciusiem (To pieszczotliwe określenie dla MAC Cosmetics żeby nie było )
Co do lakierów to OPI - A Polki? Powinny się malować tak aby się wyróżniać, by odkrywać siebie.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:44   #1376
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Święta racja z tymi zasadami a raczej ich łamaniem.Uwielbiam to robić,szczególnie z lakierami których jestem totalną maniaczką(Kasia potwierdzi).
Także udało mi się dzięki Macowi odkryć,że wiele kolorów nie było dla mnie nie dla tego,że mi nie pasują ale dla tego,że sama się ograniczałam.Teraz noszę rudości,miedzie i ciepłe brązy których nawet bym wcześniej nie dotknęła bo powinnam nosić chłodne kolory.
Tym czasem okazało się,że uwielbiam i czuję się świetnie z ciepłymi kolorami.Na prawdę nie ma co się ograniczać bezsensownie bo gdzieś tam napisali,że trzeb nosić tylko szarości albo tylko beżowe cienie jak się ma konkretny typ urody lub kolor oczu.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-11-27 o 19:46
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:55   #1377
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Święta racja z tymi zasadami a raczej ich łamaniem.Uwielbiam to robić,szczególnie z lakierami których jestem totalną maniaczką(Kasia potwierdzi).
Także udało mi się dzięki Macowi odkryć,że wiele kolorów nie było dla mnie nie dla tego,że mi nie pasują ale dla tego,że sama się ograniczałam.Teraz noszę rudości,miedzie i ciepłe brązy których nawet bym wcześniej nie dotknęła bo powinnam nosić chłodne kolory.
Tym czasem okazało się,że uwielbiam i czuję się świetnie z ciepłymi kolorami.Na prawdę nie ma co się ograniczać bezsensownie bo gdzieś tam napisali,że trzeb nosić tylko szarości albo tylko beżowe cienie jak się ma konkretny typ urody lub kolor oczu.
Ja nie szaleję z cieniami bo kocham czerwone szminki A o twojej miłości Burn - OPI to dobrze wiem Ja jestem świr, jak widzę wiśniowy, krwisto czerwony lub fioletowy lub czekoladowy lakier to świra dostaję. A w OPI podoba mi się jeszcze więcej lakierów (ciemne i kremowe ) Człowiek sam wyczuwa w czym się dobrze czuje.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:56   #1378
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ciemne intensywne kolory na paznokciach są boskie też kocham

brązy złote rudosci sa fuj
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:05   #1379
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ciemne intensywne kolory na paznokciach są boskie też kocham

brązy złote rudosci sa fuj
Ja powinnam być ruda pingwinie
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:43   #1380
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Święta racja z tymi zasadami a raczej ich łamaniem.Uwielbiam to robić,szczególnie z lakierami których jestem totalną maniaczką(Kasia potwierdzi).
Także udało mi się dzięki Macowi odkryć,że wiele kolorów nie było dla mnie nie dla tego,że mi nie pasują ale dla tego,że sama się ograniczałam.
U mnie identycznie Na niektóre z MACowych cieni skusiłam się po prostu dlatego, że same w sobie były śliczne - a potem okazywało się, że nieźle wyglądają nawet na mnie Np. nigdy nie spodziewałam się, że będę nosić fiolet w stylu Poison Pen - a uwieeelbiam go
A dopóki coś nam pasuje - nie ma co za bardzo trzymać się sztucznych reguł, jest tyle elementów, które składają się na typ urody, że nie ma co się ograniczać do malowania się według konkretnych zasad

I chciałabym ogłosić, że Sweet Sienna to jeden z najpiękniejszych kolorów na świecie
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.