Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 21:18   #3451
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dwa małe w zeszłym tygodniu Ale podobno już ich nie ma, przynajmniej w Poznaniu...
Byłam dziś w S. w Starym Browarze i widziałam 2 małe kuferki po 19 zł i duże za 29, te przejrzyste kwadratowe. Bo o tych mówimy tak?
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:30   #3452
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mac sam w sobie nie ma wyprzedaży ani promocji, chyba że jesteś wizażystką, możesz dostać wtedy kartę zniżkową. Czasem się zdarzają jakieś akcje typu noc wyprzedaży w którymś z CH. Wtedy np. przy zakupie 2 produktów, 3 dostaniesz gratis
szkoda..

pamietam ze w UK w Hause of Fraser, na stoisku MAC kupowalam jakies cienie i chyba raz byla promocja Buy one get one free ... ale PL to nie UK
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:31   #3453
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Jeśli szukacie kuferków to ja ostatnio kupiłam na allegro (za 79 chyba). Jest bardzo porządnie wykonany, zamykany na kluczyk, ma półeczki na kosmetyki i ogólnie jest super do przechowywania kolorówki. Znacznie lepiej mi się wykonuje makijaż jak wyciągam kosmetyki z niego niż jak musiałam grzebać i wyławiać wszystko ze zwykłej kosmetyczki.
Jedyne co mnie z nim zdziwiło to fakt, że jest wielkości akwarium :P Na aukcji było napisane, że jest bardzo duży ale nie zawracałam sobie głowy wymiarami i spodziewałam się że przyjdzie mi coś 3 razy mniejszego niż faktycznie przyszło Jednak nie żałuje, bo jego wielkość w domu nie przeszkadza i jeszcze zwiększa wygodę użytkowania
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:59   #3454
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w S. w Starym Browarze i widziałam 2 małe kuferki po 19 zł i duże za 29, te przejrzyste kwadratowe. Bo o tych mówimy tak?
Myślę, że chodzi o te same, bo Sephora ma chyba tylko jedne w swojej ofercie, tylko cena promocyjna tych małych w innych miejscach to 15 zł., a jeśli chodzi o duże o których piszesz to wydaje mi się, że jednak chodzi o te średnie, bo duże kosztowały ponad 100zł., wiec wątpię, że zrobili aż taką promocję (ale może sie mylę )
Wiecie, mam wrazenie, że nie wszystkie promocje są takie same we wszystkich Sephorach, bo jak Luna83 kupiła swoje kuferki (bo to chyba Twój post szukałam ) to nastepnego dnia byłam w Sephorze i spytałam o ta promocję i panie nic nie wiedziały, a kuferki były na półeczce i to w różnych rozmiarach. Tak samo z lakierami Sephora były w jednym miejscu po 5 zł., w drugiej S. chciałam dokupić ale mieli promocję na lakiery innych firm, na Sephorowe nie (a kolor który kupiłam był w ich ofercie w normalnej cenie), ktoś mówił, że kupił bazę matującą Sephory za 22 zł., mi pani w S. też proponowała (ostatecznie wzięłam doskonalającą za 15 zł.) ale jestem pewna, że ta matująca też była po 15 zł. (no chyba że Sephora ma jeszcze jakieś inne bazy).
A zestawów w Jimmiego Choo w ogóle u nas nie widziałam, ponoć rozeszły się regularnej cenie już przed świetami .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:04   #3455
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Masz rację, to będą średnie, bo przecenione były z 59 bodajże.
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."







Edytowane przez Nicolette5
Czas edycji: 2012-01-09 o 22:06
Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:05   #3456
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Jeśli szukacie kuferków to ja ostatnio kupiłam na allegro (za 79 chyba). Jest bardzo porządnie wykonany, zamykany na kluczyk, ma półeczki na kosmetyki i ogólnie jest super do przechowywania kolorówki. Znacznie lepiej mi się wykonuje makijaż jak wyciągam kosmetyki z niego niż jak musiałam grzebać i wyławiać wszystko ze zwykłej kosmetyczki.
Jedyne co mnie z nim zdziwiło to fakt, że jest wielkości akwarium :P Na aukcji było napisane, że jest bardzo duży ale nie zawracałam sobie głowy wymiarami i spodziewałam się że przyjdzie mi coś 3 razy mniejszego niż faktycznie przyszło Jednak nie żałuje, bo jego wielkość w domu nie przeszkadza i jeszcze zwiększa wygodę użytkowania
No właśnie z tego powodu szukam kuferka
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:08   #3457
gagaton89
Raczkowanie
 
Avatar gagaton89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 38
GG do gagaton89
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31321720]Juz dopisalam, ze interesuje mnie 01 .

Co do probek to ja praktycznie zawsze dostaje. Na VIPach i wyprzedazach rowniez. Nie dostaje tylko czasami, gdy jest jakas nowa dziewoja, ktora mnie nie zna.

W swieta i czasami na VIPach, gdy klientow natlok czesto panie sa niezadowolone z zycia, strzelaja fochy i dlatego probek nie daja nawet jak maja. Podejscie do klienta w naszym kraju jest naprawde miejscami skandaliczne.[/QUOTE]
.... poprostu żal... naprawde przeraża mnie męntalnośc ludzi... w sephorze nie ma tyle próbek..jak ktoś dostanie 4zapachy to się powinien cieszyć bo naprawde z próbkami jest cienko...czasem jak mogę jeden zapach dać bo więcej nie ma to się cieszę a tu takie podejście,ze nędza jak 4zapachy... naprawde tych próbek jest bardzo mało dawanych na sklep. my często jeszcze chodzimy i robimy z testerów bo gotowych nie mamy...ech.. naprawdę docencie Panie,ze my ZAWSZE chcemy dać jak najwięcej. jesli miałybyśmy się kierować polityką firmy to prawie rzadnych próbek byście nie dostawały, serio.

wiadomo konsultantka też człowiek ale uwierzcie klientki czasem też potrafią dać popalić...a my i tak zawsze miłe jesteśmy...
gagaton89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 22:27   #3458
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny donoszę iż w ramach czekania na zajęcia/ korki z dzieciakami/pociag obskoczyłam 3S i 1 D.
We wszystkich to samo czyli YSL, Lancome, Dior.

A co jest w każdej innego:

Duglasie na Chmielnej: Pomadki Kiss Kiss po 100zł (testerów brak) i prasowane pszczołki

W S no Nowym Świecie: Pomadki Kiss Kiss tez za jakies 90-100zł, Shiseido pudry pomadki, givenchy podkłady, duzo cieni freda f. (po 29zł wszystko ff), EL bronze goddess cienie z limitowanki ta paletka 8 czy 10cieni. Ceny nie było, nie pytałam.

W S Arkadia- nic ciekawego, trochę więcej niż w innych różów freda farrugia ale reszta bida

W S Złote tarasy- stand z benefitem od bidy a dalej już nie wchodziłam. Stand fredzia praktycznie pusty.

Ogólnie najwięcej mają na Nowym Świecie.


Jeśli chodzi o ten mój podkład YSL z 2006r kierowniczka salonu przyjęła bez mrugnięcia.
A upolowałam:
freda f.: podklad, bronzer, dwa cienie/rozswietacze zloty i śnieżny (efektjak w 5tkach diora ten jeden cien zawsze ma takie rozswietlenie) czyli 3x29zł,opakowanie na to za 19zł i EL Bronze Goddess to z rozgwiazdą (nie wykupiłyście?!)- w S Nowy Ś. (od zatrzęsienia probek kremów, jakis zapach)

Tusz Bourjois ten nowy różowe opakowanie-cudo! Przebija MF i clinique, za 38zł- w D. (oczywiście próbki żadnej nei dostałam)

Róż ferda f. 29zł i korektor Sephorowski za 9zł w Arkadii (dwie próbki)

To tyle

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Na Nowym Świecie w W-wie pełno tych wielkich sephorowych palet przecenionych z 199 zł na 89 zł, a także zestawów pwerfum, i nawet jednego Jimmiego Choo widziałam.
J. Ch. były dziś dwa za 399zł, pytałam ale nie sa przecenione i nie będa póki co. Mimo iz Panie wiedzą że w innych były po 139 i 179 czy 199^^

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
hehe to pewnie po mnie, bo jak byłam to były 2 i jeden capnęłam

Wprowadzają ludzi w błąd, bo widnieje cały czas cena 399 i nikt nie kupuje, a w kasie jest 179

ja nie dostałam nic o liczeniu podwójnie... (o punkty chodzi?)
o to mnie komsultantka wprowadziła w błąd bo i ja bym wzieła abylam tam przed 14tą
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:31   #3459
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
.... poprostu żal... naprawde przeraża mnie męntalnośc ludzi... w sephorze nie ma tyle próbek..jak ktoś dostanie 4zapachy to się powinien cieszyć bo naprawde z próbkami jest cienko...czasem jak mogę jeden zapach dać bo więcej nie ma to się cieszę a tu takie podejście,ze nędza jak 4zapachy... naprawde tych próbek jest bardzo mało dawanych na sklep. my często jeszcze chodzimy i robimy z testerów bo gotowych nie mamy...ech.. naprawdę docencie Panie,ze my ZAWSZE chcemy dać jak najwięcej. jesli miałybyśmy się kierować polityką firmy to prawie rzadnych próbek byście nie dostawały, serio.

wiadomo konsultantka też człowiek ale uwierzcie klientki czasem też potrafią dać popalić...a my i tak zawsze miłe jesteśmy...

Pracuję z klientami i wiem, że dają popalić, ale zastanawia mnie jedno: dlaczego Allegro zasypane jest przeróżnymi próbkami i to w takich ilościach, że głowa mała?
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:47   #3460
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że wychoduję przy jego pomocy długie firanki
ja go używam od Wigilii, czyli ciut ponad 2 tygodnie i jestem jak na razie baaardzo zadowolona z efektów
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:54   #3461
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja go używam od Wigilii, czyli ciut ponad 2 tygodnie i jestem jak na razie baaardzo zadowolona z efektów
dziewczyny podacie nazwe i gdzie to mozna dostac? wiem ze pisałyście gdzies wczesniej ale już nie chce przekopywac tych str bo nabijamy dziennie po 3-6str;p
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2012-01-09 o 23:01
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 23:01   #3462
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczynki, widziałam dzisiaj na promocji perfumy, nie EDP a perfumy Jimmy Choo z 499 na 229 zł (40 ml). Warto?? Któraś z Was może porównywała oba zapachy??
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:09   #3463
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
dziewczyny podacie nazwe i gdzie to mozna dostac? wiem ze pisałyście gdzies wczesniej ale już nie chce przekopywac tych str bo nabijamy dziennie po 3-6str;p


L`Biotica
- w Superpharm za 12 zł dwupak.. chyba to znaczy cena chyba.. bo krem na pewno ten
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:34   #3464
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


L`Biotica
- w Superpharm za 12 zł dwupak.. chyba to znaczy cena chyba.. bo krem na pewno ten
dzieki wielkie!

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Mam pytanko czy ktoś cos więcej wie na temat Fixera Sephory? bo byl na promo za 15zł i sie zastanawiam czy go otwierac ;p bo mialam wrocic do domku, popatrzeć na opinie i jak beda złe zwrocic
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:38   #3465
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja go używam od Wigilii, czyli ciut ponad 2 tygodnie i jestem jak na razie baaardzo zadowolona z efektów
Mam nadzieję, że ja też będę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 23:45   #3466
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie!

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Mam pytanko czy ktoś cos więcej wie na temat Fixera Sephory? bo byl na promo za 15zł i sie zastanawiam czy go otwierac ;p bo mialam wrocic do domku, popatrzeć na opinie i jak beda złe zwrocic
Ma koszmarne opinie na kwc. Ja wczoraj zwróciłam bo też sie napaliłam na fix a tu taka klapa. Trzeba będzie zamówić firmy kryolan w sprayu
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 00:13   #3467
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w S. w Starym Browarze i widziałam 2 małe kuferki po 19 zł i duże za 29, te przejrzyste kwadratowe. Bo o tych mówimy tak?
Ja swoje akurat kupowałam ( za pośrednictwem mamy bo sama mam złamaną nóżkę i w domu siedzę....) w Poznań Plaza za 15 zł


Były jakieś inne większe ale za 65 czy coś takiego. Moja mama jutro będzie w Malcie, w razie co dam znać
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 01:08   #3468
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny, czy ma któraś z Was ten kupon na -15% ważny w styczniu na nieprzeceniony produkt i nie będzie sobie nic kupować, a mogłaby mi coś kupić z tą zniżką?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:22   #3469
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ma któraś z Was ten kupon na -15% ważny w styczniu na nieprzeceniony produkt i nie będzie sobie nic kupować, a mogłaby mi coś kupić z tą zniżką?
Ja mam 2 kupony i na pewno obu nie wykorzystam
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 09:10   #3470
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
.... poprostu żal... naprawde przeraża mnie męntalnośc ludzi... w sephorze nie ma tyle próbek..jak ktoś dostanie 4zapachy to się powinien cieszyć bo naprawde z próbkami jest cienko...czasem jak mogę jeden zapach dać bo więcej nie ma to się cieszę a tu takie podejście,ze nędza jak 4zapachy... naprawde tych próbek jest bardzo mało dawanych na sklep. my często jeszcze chodzimy i robimy z testerów bo gotowych nie mamy...ech.. naprawdę docencie Panie,ze my ZAWSZE chcemy dać jak najwięcej. jesli miałybyśmy się kierować polityką firmy to prawie rzadnych próbek byście nie dostawały, serio.

wiadomo konsultantka też człowiek ale uwierzcie klientki czasem też potrafią dać popalić...a my i tak zawsze miłe jesteśmy...
Ośmielę się nie zgodzić z wyróżnioną tezą. Niejedna z nas może na pewno przytoczyć kilka przykładów na poparcie twierdzenia, że jednak nie zawsze jesteście takie miłe.
Ostatnio byłam z córą i jej koleżanką na zakupach. Chciały kupić sobie lakierki, weszłyśmy do S., ja na inny dział a one na inny. Gdy przeglądały kolorki podeszła do nich konsultantka bez standardowego zaoferowania pomocy, tylko z mostu wywaliła, czy mają zamiar coś kupować. Jak to usłyszałam, to podeszłam i dobitnie powiedziałam jej, co myślę o takim podejściu do klienta bez względu na jego wiek. Być może to miałaś na myśli, pisząc że klientki dają popalić. Oj, dałam jej.
Można by tak wymieniać i wymieniać. Nie powinnaś się obruszać, gdy pisze się tu o złym podejściu konsultantek. Być może ty jesteś inna i żałuję, że nie pracujesz gdzieś w pobliżu. Ale uwierz mi, często zdażają się sytuacje wołające o pomstę do nieba. Ja się tym akurat wcale nie przejmuję, bo potrafię walczyć o swoje i żadne muchy w nosie sprzedawcy nie zbiją mnie z pantałyku. Ale wiem, jak wiele osób ma z tym problem i źle czuje się po wizycie w S. czy w D., gdzie niemiło ich potraktowano.

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny donoszę iż w ramach czekania na zajęcia/ korki z dzieciakami/pociag obskoczyłam 3S i 1 D.
We wszystkich to samo czyli YSL, Lancome, Dior.

A co jest w każdej innego:

Duglasie na Chmielnej: Pomadki Kiss Kiss po 100zł (testerów brak) i prasowane pszczołki

W S no Nowym Świecie: Pomadki Kiss Kiss tez za jakies 90-100zł, Shiseido pudry pomadki, givenchy podkłady, duzo cieni freda f. (po 29zł wszystko ff), EL bronze goddess cienie z limitowanki ta paletka 8 czy 10cieni. Ceny nie było, nie pytałam.

W S Arkadia- nic ciekawego, trochę więcej niż w innych różów freda farrugia ale reszta bida

W S Złote tarasy- stand z benefitem od bidy a dalej już nie wchodziłam. Stand fredzia praktycznie pusty.

Ogólnie najwięcej mają na Nowym Świecie.

To rekonesans zrobiłaś
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 09:39   #3471
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ma któraś z Was ten kupon na -15% ważny w styczniu na nieprzeceniony produkt i nie będzie sobie nic kupować, a mogłaby mi coś kupić z tą zniżką?
Ja mam 1 kupon urodzinowy na 10%. Wiem, że nie wykorzystam, bo nie mam S. u siebie. Gdyby ktoś chciał to mogę podać numer kuponu na PW


Ale miałam przed chwilą farta Udało mi się ustrzelić przed chwilą ostatnią sztukę Chanel Soleil Bronze Tan na elnino
Mam nadzieję, że będę nim zachwycona jak większość z Was, które go ma
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:51   #3472
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, widziałam dzisiaj na promocji perfumy, nie EDP a perfumy Jimmy Choo z 499 na 229 zł (40 ml). Warto?? Któraś z Was może porównywała oba zapachy??
Aczy w tym przypadku EDP i perfumy to nie to samo?

Czyste perfumy to sprzedawaliby ale w ilościach do 10 ml.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:00   #3473
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Aczy w tym przypadku EDP i perfumy to nie to samo?

Czyste perfumy to sprzedawaliby ale w ilościach do 10 ml.
hm, nie wiem, np J'adore sa 40 ml
http://www.dior.com/beauty/gbr/en/wo...jadorefpl.html
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:05   #3474
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Właśnie przypomniałaś mi, jak mi się ten zapach podoba
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:07   #3475
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny a powiedzcie jaki Marionnaud w Warszawie jest najbliżej centrum i czy jest w nim TheBalm?.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:07   #3476
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Damon przepraszam

[ja go kocham tez ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:15   #3477
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jaki Marionnaud w Warszawie jest najbliżej centrum i czy jest w nim TheBalm?.
W Blue City jest Marionnaud i mają The Balm.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:34   #3478
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
O. Nie spodziewałam się aż takiej ilości! Wiem, że Chanel Coco Mademoiselle ma też taką esencję perfum, ale tam jest to jakaś malutka ilość, taka do 10 ml właśnie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:46   #3479
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
O. Nie spodziewałam się aż takiej ilości! Wiem, że Chanel Coco Mademoiselle ma też taką esencję perfum, ale tam jest to jakaś malutka ilość, taka do 10 ml właśnie.
ja tez kiedys myslalam, ze esencje tylko w takich malych do czasu kiedy nie dorwalam moich j'adorkow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:32   #3480
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Aczy w tym przypadku EDP i perfumy to nie to samo?

Czyste perfumy to sprzedawaliby ale w ilościach do 10 ml.
Też byłam zdziwiona, sprawdziłam dokładnie, że osobno jest 40 ml EDP w różowej "skórce" i czyste perfumy w srebrnym opakowaniu http://allegro.pl/czyste-perfumy-jim...046638255.html
EDP Jimmy Choo już sama w sobie jest bardzo mocna i długo się trzyma, boję się, że perfumy będą za bardzo duszące.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.