Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-26, 12:27   #1861
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a to nie chcia³a¶ rudych?ja my¶la³am,¿e d±¿ysz do bardziej rudego ni¿ dawa³a Ci mleczna czekolada
niee, typowo ryduch nie chcia³am, ogólnie takie rudawe to tak a tu mi wysz³a praktycznie marcheweczka a mi mleczna czekolada w ogóle ruda nie wysz³a
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:31   #1862
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
niee, typowo ryduch nie chcia³am, ogólnie takie rudawe to tak a tu mi wysz³a praktycznie marcheweczka a mi mleczna czekolada w ogóle ruda nie wysz³a
mi wysz³a marchewka po mlecznej,jak nak³ada³am na rozjasniane :/to co teraz zrobisz?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

kurde mo¿e trzeba by³o zrobiæ odwrotne proporcje...ca³a mleczna i pó³ karmelowej:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-26 o 12:30
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:34   #1863
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
da³am po³owê mlecznej... odrost zacz±³ mi rudzieæ wiêc pod koniec rozrobi³am po³owê mlecznej która mi zosta³a i na³ozy³am na odrost ale nie z³apa³o tak jak chcia³am i chyba w ogóle wysz³o brzydko
ale zaraz suszê i wtedy siê oka¿e pozwoli³abym im, ¿eby same wysch³y ale ciekawa jestem efektu

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------


ja te¿ nie wiem czy to te olejki 1 raz wczoraj sie o nich dowiedzia³am
skoro mo¿na uzywaæ oliwê do sma¿enia to chyba do cia³a te¿ mo¿na

nie pozostaje mi nic innego jak poczekaæ na DontSaySorry
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:34   #1864
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
mi wysz³a marchewka po mlecznej,jak nak³ada³am na rozjasniane :/to co teraz zrobisz?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

kurde mo¿e trzeba by³o zrobiæ odwrotne proporcje...ca³a mleczna i pó³ karmelowej:/
nie przerazi³o mnie to spokojnie nie w³a¶nie jakbym wziê³a odwrotnie to mia³abym za ciemno znowu heheheh mi ciê¿ko dogodziæ nie wiem czy kiedykolwiek osi±gnê efekt taki jaki mi siê marzy

wiesz nie ma tragedii, bo nie jest ciemno, dobra baza pod inne farby
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:36   #1865
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
tak w³asnie umy³am w³osy zio³owym szamponem i mêczê siê z ko³tunem z ty³u jak wyschn± do nak³adam,a co do Twoich w³osów my¶lê,¿e pofarbowa³a bym ca³± karmelow± plus po³owê mlecznej

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------


metaxa ja nie mam pojêcia nie widzialam jeszcze tych olejków,tez mam daleko rosmana i rzadko bywam.To wzielas w koncu ten do ciala?
Tylko takie by³y Alterry

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
nie przerazi³o mnie to spokojnie nie w³a¶nie jakbym wziê³a odwrotnie to mia³abym za ciemno znowu heheheh mi ciê¿ko dogodziæ nie wiem czy kiedykolwiek osi±gnê efekt taki jaki mi siê marzy

wiesz nie ma tragedii, bo nie jest ciemno, dobra baza pod inne farby
haha grunt to pozytywne myslenie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:53   #1866
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Ibyza, a rozjasnila farba te rozjasniane wlosy? Bo mnie brat dzisiaj wysmial, ze mam 3 kolory na glowie, od blondu do brazu. I tak sie zastanawiam, czy ten karmelek mi to wyrowna,czy jeszcze wiecej plam narobi
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:58   #1867
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
haha grunt to pozytywne myslenie
a mam si±¶æ i p³akaæ po ca³kowitym wysuszeniu stwierdzam, ¿e nie jest najgorzej ale tak czy siak za rudo ale tydzieñ chyba odczekam i po³o¿ê co¶ albo w niedzielê, zobaczê jak bêdê sta³a z czasem

jak zwykle aparat k³amie, ogólnie jest bardziej rudo... chcia³am zrobiæ z lamp± zdjêcie ale to a¿ rudo¶æ w oczy bije
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie 001.jpg (71,7 KB, 17 za³adowañ)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 13:00   #1868
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza, a rozjasnila farba te rozjasniane wlosy? Bo mnie brat dzisiaj wysmial, ze mam 3 kolory na glowie, od blondu do brazu. I tak sie zastanawiam, czy ten karmelek mi to wyrowna,czy jeszcze wiecej plam narobi
nic mi nie rozja¶ni³o... ja zmiesza³am te¿ t± 9 z 6% wod±, z mlecznej wiêc mo¿e dlatego efektu nie by³o....

ale bez kitu to zdjêcie w ogóle nie pokazuje koloru
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:06   #1869
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a mam si±¶æ i p³akaæ po ca³kowitym wysuszeniu stwierdzam, ¿e nie jest najgorzej ale tak czy siak za rudo ale tydzieñ chyba odczekam i po³o¿ê co¶ albo w niedzielê, zobaczê jak bêdê sta³a z czasem

jak zwykle aparat k³amie, ogólnie jest bardziej rudo... chcia³am zrobiæ z lamp± zdjêcie ale to a¿ rudo¶æ w oczy bije
wcale tego nie powiedzia³am

kolor na zdjeciu bardzo mi siê podoba
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:07   #1870
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ja i tak z telefonu pisze, wiec nie widze konkretnego koloru :p
a powiedz mi jeszcze czy kolor jest bardziej zloty,czy czerwony??
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:07   #1871
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza, a rozjasnila farba te rozjasniane wlosy? Bo mnie brat dzisiaj wysmial, ze mam 3 kolory na glowie, od blondu do brazu. I tak sie zastanawiam, czy ten karmelek mi to wyrowna,czy jeszcze wiecej plam narobi
DontSaySorry czy dobry olejek kupi³am czy co¶ poknoci³am???

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
ja i tak z telefonu pisze, wiec nie widze konkretnego koloru :p
a powiedz mi jeszcze czy kolor jest bardziej zloty,czy czerwony??
u mnie na monitorze jest z³oty
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 13:09   #1872
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
ja i tak z telefonu pisze, wiec nie widze konkretnego koloru :p
a powiedz mi jeszcze czy kolor jest bardziej zloty,czy czerwony??
zdecydowanie z³oty a w³osy wpadaj± w pomaranæz lekki
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:12   #1873
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

chyba zaraz zwymiotujê zrazi³am siê do henny na³o¿y³am i momentalnie zmy³am.,z orzechem nie mia³am problemy,ta henna momentalnie mi zgêstnia³a do takiego momentu,¿e nie da³o siê tego na g³owê na³o¿yæ do tego ¶mierdzia³a jak zgni³y zielony groszek momentalnie to zmy³am.Chyba moja przygoda z henn± siê koñczy,jeszcze wietrzê bo nie mogê znie¶æ tego smrodu,z orzechem na prawdê nie mia³am ¿adnego problemu
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:23   #1874
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba zaraz zwymiotujê zrazi³am siê do henny na³o¿y³am i momentalnie zmy³am.,z orzechem nie mia³am problemy,ta henna momentalnie mi zgêstnia³a do takiego momentu,¿e nie da³o siê tego na g³owê na³o¿yæ do tego ¶mierdzia³a jak zgni³y zielony groszek momentalnie to zmy³am.Chyba moja przygoda z henn± siê koñczy,jeszcze wietrzê bo nie mogê znie¶æ tego smrodu,z orzechem na prawdê nie mia³am ¿adnego problemu
ojej, aga to nie dobrze mo¿e ta henna by³a po terminie
wspó³czujê, chyba bym siê mocno wkurzy³a
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:26   #1875
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba zaraz zwymiotujê zrazi³am siê do henny na³o¿y³am i momentalnie zmy³am.,z orzechem nie mia³am problemy,ta henna momentalnie mi zgêstnia³a do takiego momentu,¿e nie da³o siê tego na g³owê na³o¿yæ do tego ¶mierdzia³a jak zgni³y zielony groszek momentalnie to zmy³am.Chyba moja przygoda z henn± siê koñczy,jeszcze wietrzê bo nie mogê znie¶æ tego smrodu,z orzechem na prawdê nie mia³am ¿adnego problemu
bleeee.... ale dziwna sprawa zobacz na datê wa¿no¶ci

aaaa wiem co mi siê najbardziej nie podoba w tych moich w³osach teraz mam taki w³a¶nie z³oty poblask... którego nie lubiê... narazie w sumie jest bardziej pomarañczowy ale przy kolejnym myciu bêdzie z³oty...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:32   #1876
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ojej, aga to nie dobrze mo¿e ta henna by³a po terminie
wspó³czujê, chyba bym siê mocno wkurzy³a
no w³a¶nie nie jest,mo¿e ka¿dy kolor ma inny smród? nie wiem ale po prostu ¶mierdzia³a okrutnie jak nie ¶wie¿y zielony groszek ze zgni³± traw± masakraaa,w ogole tragedi± by³o na³o¿yæ to na w³osy.Oj tammm no fakt wyda³am ponad 20z³ i nic z tego,ale mam jeszcze 3 drogeryjne farby w zapasie i jutro farbnê dzisiaj ju¿ nie mam nerwów no có¿ chcia³am przenie¶æ siê na hennê ale widaæ to nie dla mnie,najwy¿ej bêdê farbowa³a normalbymi farbami i du¿± uwagê zwrócê na pielegnacjê i tyle.ehhh:/

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

ibyza no to obie dzisiaj sobie poszala³y¶my z farbowaniem nie ma co
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:34   #1877
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie nie jest,mo¿e ka¿dy kolor ma inny smród? nie wiem ale po prostu ¶mierdzia³a okrutnie jak nie ¶wie¿y zielony groszek ze zgni³± traw± masakraaa,w ogole tragedi± by³o na³o¿yæ to na w³osy.Oj tammm no fakt wyda³am ponad 20z³ i nic z tego,ale mam jeszcze 3 drogeryjne farby w zapasie i jutro farbnê dzisiaj ju¿ nie mam nerwów no có¿ chcia³am przenie¶æ siê na hennê ale widaæ to nie dla mnie,najwy¿ej bêdê farbowa³a normalbymi farbami i du¿± uwagê zwrócê na pielegnacjê i tyle.ehhh:/
ale dziwna sprawa na serio ...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516&page=36
w ostatnim po¶cie dziewczyna wklei³a 3 zdjêcia swoich w³osów, pyta³am co to i mi napisa³a ze to "smakowity toffee" z palette... piêkny kolorek chyba siê skurzê, na szczê¶cie to palette color&gloss....

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ


ibyza no to obie dzisiaj sobie poszala³y¶my z farbowaniem nie ma co
hahhahaha dok³adnie

my¶la³am, ¿e mo¿e w³a¶nie bwyjdzie mi co¶ podobnego jak na tych zdjêciach co Wam pokaza³am

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:35
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:39   #1878
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ale dziwna sprawa na serio ...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516&page=36
w ostatnim po¶cie dziewczyna wklei³a 3 zdjêcia swoich w³osów, pyta³am co to i mi napisa³a ze to "smakowity toffee" z palette... piêkny kolorek chyba siê skurzê, na szczê¶cie to palette color&gloss....

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


hahhahaha dok³adnie

my¶la³am, ¿e mo¿e w³a¶nie bwyjdzie mi co¶ podobnego jak na tych zdjêciach co Wam pokaza³am
³adny kolorek rzeczywi¶ciepróbujpal ette ma w ogole ladne odcieniea ja mam jeszcze czekoladowy braz,ciemny braz,i blue velvet z drogeryjnych to cos siê jutro wybierzejeszcze mi "groszek" z pokoju nie wywietrza³ data jest ok wiec,nie wiem co siê sta³o,ale ja mam takie "szczêscie"

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a nugatowy br±z z Palette shampoo Ci siê nie podoba?nie wiem jak wyglada na próbniku,ale nawet ³adny na pude³ku.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:39
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:42   #1879
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ale dziwna sprawa na serio ...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516&page=36
w ostatnim po¶cie dziewczyna wklei³a 3 zdjêcia swoich w³osów, pyta³am co to i mi napisa³a ze to "smakowity toffee" z palette... piêkny kolorek chyba siê skurzê, na szczê¶cie to palette color&gloss....

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


hahhahaha dok³adnie

my¶la³am, ¿e mo¿e w³a¶nie bwyjdzie mi co¶ podobnego jak na tych zdjêciach co Wam pokaza³am
interesuj±cy kolor

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
³adny kolorek rzeczywi¶ciepróbujpal ette ma w ogole ladne odcieniea ja mam jeszcze czekoladowy braz,ciemny braz,i blue velvet z drogeryjnych to cos siê jutro wybierzejeszcze mi "groszek" z pokoju nie wywietrza³ data jest ok wiec,nie wiem co siê sta³o,ale ja mam takie "szczêscie"

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a nugatowy br±z z Palette shampoo Ci siê nie podoba?nie wiem jak wyglada na próbniku,ale nawet ³adny na pude³ku.
aga, nie przejmuj siê, jeszcze nic straconego
ten blue velvet w koncu by¶ wypróbowa³a
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 13:49   #1880
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ


a nugatowy br±z z Palette shampoo Ci siê nie podoba?nie wiem jak wyglada na próbniku,ale nawet ³adny na pude³ku.
hm... podobno wychodzi ciemniej ale siê spiera do takiego w³a¶nie

a palette shampoo teraz popatrzy³am na te odcienie - to ja uzy³am br±zu i mi wysz³y czarne w³osy... nie chcê bo siê z nimi mêczy³am, w ogóle mi siê nie spiera³ ten kolor :/ i musia³am dekoloryzacjê robiæ. My¶la³am zawsze, ¿e to by³ ¶redni bra¿ ale jednak po zdjêciach widzê, ¿e to br±z... ale nie u¿yjê wiêcej tego palette shampoo

a ten color&gloss mog³abym siê skusiæ

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
aga, nie przejmuj siê, jeszcze nic straconego
ten blue velvet w koncu by¶ wypróbowa³a
o tak blue Velvet ¶liczny jest na opakowaniu

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:49
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:54   #1881
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

no w³asnie na pude³ku podchodzi pod fiolet,a metaxa pisa³a,¿e na próbniku podchodzi pod czerwien,moze zmieszam z ciemnym brazem bo boje sie,ze na orzechu moze mi zbyt intensywnie wyjsc a ja chyba nie mam az takiej odwagi do mocnych kolorow na glowie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

nie wiem czemu smakowite toffie jest w grupie czerwieni?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:59   #1882
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ


nie wiem czemu smakowite toffie jest w grupie czerwieni?
mia³am zadaæ to samo pytanie ale chyba siê skuszê a jak to nie bêdzie nadal to zobaczê orzechowy br±z joanny z multi soft mo¿e jak kilka razy pofarbujê w³osy szamponem koloryzuj±cym to w koñcu zacznie mi sie trzymaæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:12   #1883
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie na pude³ku podchodzi pod fiolet,a metaxa pisa³a,¿e na próbniku podchodzi pod czerwien,moze zmieszam z ciemnym brazem bo boje sie,ze na orzechu moze mi zbyt intensywnie wyjsc a ja chyba nie mam az takiej odwagi do mocnych kolorow na glowie

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

nie wiem czemu smakowite toffie jest w grupie czerwieni?
aga, bo tak jest

nie mam pojêcia :/

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

to znaczy nie pod czerwieñ tylko bardzo ciemne bordo
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:15   #1884
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ


to znaczy nie pod czerwieñ tylko bardzo ciemne bordo
metaxa jak my¶lisz, spróbowaæ tego toffee???
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:43   #1885
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa jak my¶lisz, spróbowaæ tego toffee???
ibyza, na pude³ku kolor jest super, ja bym spróbowa³a a co tam

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

sorki ze dopiero teraz piszê ale mam troche roboty i zagl±dam od czasu do czasu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:45   #1886
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza, na pude³ku kolor jest super, ja bym spróbowa³a a co tam

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

sorki ze dopiero teraz piszê ale mam troche roboty i zagl±dam od czasu do czasu
nie ma problemu ja te¿ w doskoku jestem

i chyba tak zrobiê mo¿e to siê oka¿e ju¿ mój kolor i chocia¿ na pó³ roku bêdê jedna farbowaæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:54   #1887
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ibyza ja te¿ radzi³a bym spróbowaæ kolorek extra
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:56   #1888
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

czyli przes±dzone
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:57   #1889
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza ja te¿ radzi³a bym spróbowaæ kolorek extra
wiem wiem, Twoj± opiniê ju¿ wcze¶niej zgarnê³am do g³ówki

hm hm hm... mo¿e czarny kolor mi nie wyjdzie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:24   #1890
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, w³asnie wróci³am i o ma³y w³os a wróci³abym z niczym

wesz³am do Rossmana i po próbie odnalezienia tego olejku poprostu o niego zapyta³am ale zapyta³am o olejek do w³osów a to olejek do cia³a jest, wiêc powiedziano mi ze takiego nie ma
po czym postanowi³am przej¶æ do samego konca sklepu i o zgrozo olejki te sta³y na samym koñcu ty³em do przodu wiecie co mam na mysli

no ale pomarañczy i brzoskwini nie by³o wiec wzie³am limonke-oliwke
czy dobrze zrobi³am dziewczyny???
nie pomarañczowo brzoskiwiniowy tylko pomarañczowo brzozowy mia³ byæ

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...tte-olive.html ten kupi³a¶? tez mo¿e byæ, ma olejek migda³owy, jojoby, pestek winogron, oliwe z oliwek Najlepszy sk³ad do w³osów ma ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ke-orange.html




A ja mia³am siê uczyæ do egzaminu, ale zma³puje po Ibyzie i jak tylko woda bêdzie ciep³a to nak³adam farbê. Jak my¶licie, rozcieñczyæ j± trochê? Bo ma 9% wodê...
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.