Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 08:57   #3361
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

witam po weekendowej przerwie, dziś ostatni dzien wolny od jutra 6 dniowy tydz. pracy. mialam miec wolne ale okazalo sie ze zaczyna sie akcja z hostessami u nas w salonie i okna beda wymieniac wszystko na raz i kierownika nie ma wiec musze wszystko nadzorowac i juz po wolnym a mial byc 4 dniowy weekend
wizialam piekne mgielkowe pazurki ipomalowane i ie idealnie opilowane, czytalam ze ktos sie super na koncercie iry awil, zazdrazczam
naiboxowe pudla super macie szkoda ze sie nie zalapalam, moze nastepnym razem,
Ruda teraz Ty jestes odpowiedzialna za klub, bardzo prosze jezeli jest taka mozliwosc chetnie do was dołącze
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:08   #3362
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Czeeeść!
Z góry mówię, że nie nadrabiam nawet. Piszę tylko, że żyję i spadam. Śniadanie, później powalczę z pracą, później wrócę do Wrocławia, a później jeszcze powalczę z pracą.

Mdli mnie już od tych statystyk, przemyśleń, wymyśleń, lania wody i w ogóle.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:14   #3363
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ja wczoraj ok. 19.30 postanowiłam się na trochę położyc, bo byłam padnięta po konferencji. Położyłam się i... właśnie się ocknęłam

Szkoda, że mnie nie widziałyście z mopem na głowie i rozmazanym makijażem. Mało zawału nie dostalam jak spojrzałam przed chwilą w lustro.
NIGDY w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło. Nawet po mega imprezie, nieprzytomna i odurzona, zmywam makijaż i przebieram się w piżamkę, a tu taki zong
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:27   #3364
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34081304]A ile olej herbaciany kosztuje ?[/QUOTE]
To olejek z drzewa herbacianego (TeaThreeoil)
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Nie olej tylko olejek. To jest olejek eteryczny, wiec trzeba uważać z ilościa. Genialnie działa jako punktowe mazidło na pryszcze, nie piecze, nie podrażnia, a syfy szybko się goja Kosztuje ok. 8 zł w aptekach i sklepach zielarskich. Na prawdę warto kupić
Dokładnie tak
Fajne też jako dodatek do maseczek
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Chineczki ze wspólnego zamówienia na wizażu

.......

No prawda...ale nie napisałam, że nie dam listy postaram się jutro cyknąć co tam mam i dopiszę, jeśli czegoś nie będzie widać.
..........

Sama chcę go kupić...jaki konkretnie masz olejek?
A możesz cos więcej o zbiorowym napisać?

No I super będzie Zawsze bardzo pomocne.

Teraz mam akurat ten z BodyShop- dostałam próbkę od nich, ale zazwyczaj w aptece kupowałam.



Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj widziałam te flejksy w sephorze, nawet nie wiecie ile mnie to kosztowało, żeby nie kupić tych niebieskich! Pomalowałam najpierw czarnym, później flejksami iii... Ale koniec kupowania lakierów od dzisiaj do końca czerwca. Nawet dorwałam Essie w łapki, stałam z 4 kolorami i się zastanawiałam który wziąć ale koniec końców się opamiętałam. Jestem z siebie taka dumna.
..........

Byłam dzisiaj na tym filmie o Agacie Mróz, cała sala płakała i chwilę wszyscy siedzieli po zakończeniu.. Dobijający film, kompletnie.
To już się zgubiłam. Masz flejksy czy nie?
Wczoraj macałam u nich fioletowe, i z przerażeniem stwierdziłam że te lakiery mega podrożały! ( tak często zaglądam do Sephor właśnie....) One jakością były (nie wiem jak teraz) mega przeciętne, często stare jak sam świat, a kosztowałay niewspółmiernie dużo bo około 13 PLN. Jako, że miałam 40% rabatu na Sephorowe produkty, to kilka kupiłam, ale ich jakość bym porównała do C&G z Essence. Czy coś się zmieniło?

....

Ja ryczałam już jak wiadomości o niej oglądałam a łza smi się kręci, jak trailer oglądam.
Tak, mam oczy na wyjątkowo mokrym miejscu. Płacze nawet jak nasi sportowcy wygrywaja i grany jest Hymn.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A Śniegowa, a NfuOh to nawet jakby mnie kołem łamali - nie oddam - piękne maja buteleczki


.........


hmmmm a to nie powinien być olejek herbaciany ale taki specjalny do twarzy/ciała... On nie kosztuje bliżej 30zł? Bo nie powinno się używać takich olejków eterycznych do kominków do kosmetyk.
Spróbować było warto....

Jak kupujesz w aptece, to nie jest to taki "do kominka" zobacz TU

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34085366]Helloł wszystkim,jakie plany na dziś ?[/QUOTE]

Polecę sobie do BlueCity- Chcę omacać brązer z The Balm, oraz zajrzeć do TKMaxx

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja wczoraj ok. 19.30 postanowiłam się na trochę położyc, bo byłam padnięta po konferencji. Położyłam się i... właśnie się ocknęłam

Szkoda, że mnie nie widziałyście z mopem na głowie i rozmazanym makijażem. Mało zawału nie dostalam jak spojrzałam przed chwilą w lustro.
NIGDY w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło. Nawet po mega imprezie, nieprzytomna i odurzona, zmywam makijaż i przebieram się w piżamkę, a tu taki zong
Niełaaadnie....
Mnie się raz zdarzyło. Z tuszem położyć na 15 minut. Szczęście w woju był i akurat miał przepustkę, więc noc była słabo przespana . Wstałam bladym świtem odprowadziłam go na pociąg a w domku przymknełam oko. Skończyło się zapaleniem spojówek.
Skutecznie mnie to nauczyło nie spania w mejkapie. Teraz nawet jak bym próbowała to nie zasnę Nawet po ostrej imprezie.

Lolli W temacie filmów pozostawiajacych ślad w umyśle- "Nieodwracalne"

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:29
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:41   #3365
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
wiesz co bałam się oglądać az tak dokładnie, trawiasta zieleń mnie wołała, ta jaśniejsza. A reszta popatrzylam i orzekłam ... "aaaaa mam podobne" - wolę Joko jednak, ale chyba nie pogardzę i któryś Virtual kupię

Pokaż tego Virtuala koniecznie
Zieleni się już boję psują mi płytkę...Pokażę, aktualnie China Glaze Flying Dragon.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A możesz cos więcej o zbiorowym napisać?
Proszę, KLIK!

Cytat:
No I super będzie Zawsze bardzo pomocne.


Cytat:
Teraz mam akurat ten z BodyShop- dostałam próbkę od nich, ale zazwyczaj w aptece kupowałam.
Dziękuję

Cytat:
Lolli W temacie filmów pozostawiajacych ślad w umyśle- "Nieodwracalne"
O taaak...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:25   #3366
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Powitać z planów - nauka. Choć te plany to tak z dnia na dzień takie same. Ale wychodzi jak zwykle. Gdyby to były inne przedmioty a nie takie to może miałbym nawet motywacje...
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:32   #3367
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Hej
Z planow - opracowanie ksiazki, ale na razie nie moge sie za to zabrac.

Niedawno słyszałam rozmowę dwóch licealistek:
- Ta krowa kazała nam przeczytać lalkę w dwa tygodnie!
- w dwa tygodnie??? Ale to przecież niemożliwe! Ona jest &^%^*&(*%!!!

Taaaa, kochane żyjące w nieświadomości dzieci. Książkę poniżej 300 stron opracowuje się 1 dzień, 300-500 dwa dni, 500-700 max 3, ale zazwyczaj dwa.

Powodzenia na studiach!

(Niech nikt tego nie odbierze personalnie, mam dziś chwilę frustracji i musiałam się wyładować).

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Sniegowa, DMka - slyszalam o tym filmie, moze kiedys sie do niego zabiore.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-05-13 o 10:29
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 10:36   #3368
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Hej

wczoraj byłam w Rossie i tak mnie wkurzyła głupia ekspedientka stałam przy szafie Revlona i oglądałam te lakiery pachnące, co Mgiełka ma pomarańczkę i nagle podchodzi jakieś babsko i takim atakującym tonem do mnie: one są pachnące jak się maluje! A ja z braku odpowiedniej riposty wypaliłam: wiem, widzę no ale kurde czy ona myślała,że ja w życiu o pachnących lakierach nie słyszałam
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:37   #3369
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
wizialam piekne mgielkowe pazurki ipomalowane i ie idealnie opilowane, czytalam ze ktos sie super na koncercie iry awil, zazdrazczam
dziękuję slicznie i to też ja na koncercie się bawiłam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak kupujesz w aptece, to nie jest to taki "do kominka" zobacz TU
nie otwiera mi się ale pytałam w takim sklepie zielarskim i dała mi do kominka taki a ja ze nie nie, trzeba mi taki co do twarzy mozna by stosować - to powiedziała, ze nie zamawiaja ich za duzo bo drogie, ok 30zł...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zieleni się już boję psują mi płytkę...
eeee mi tam wszystko jedno juz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:57   #3370
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja wczoraj ok. 19.30 postanowiłam się na trochę położyc, bo byłam padnięta po konferencji. Położyłam się i... właśnie się ocknęłam

Szkoda, że mnie nie widziałyście z mopem na głowie i rozmazanym makijażem. Mało zawału nie dostalam jak spojrzałam przed chwilą w lustro.
NIGDY w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło. Nawet po mega imprezie, nieprzytomna i odurzona, zmywam makijaż i przebieram się w piżamkę, a tu taki zong
Przypomniałaś mi, jak kiedyś nie spałam chyba z 3 doby. Kiedy było po wszystkim i wróciłam do domu położyłam się "tylko się zdrzemnąć" i spałam 23 godziny W ubraniu, na szczęście bez makijażu (jak wracam do domu od razu zmywam). Teraz się z tego śmieję, ale wtedy byłam tak wyczerpana, że chodziłam od krawężnika do krawężnika, tak mi się w głowie kręciło i trochę schizowałam Pominę fakt, jak wtedy wyglądałam. Ach te studenckie czasy


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

To już się zgubiłam. Masz flejksy czy nie?
Wczoraj macałam u nich fioletowe, i z przerażeniem stwierdziłam że te lakiery mega podrożały! ( tak często zaglądam do Sephor właśnie....) One jakością były (nie wiem jak teraz) mega przeciętne, często stare jak sam świat, a kosztowałay niewspółmiernie dużo bo około 13 PLN. Jako, że miałam 40% rabatu na Sephorowe produkty, to kilka kupiłam, ale ich jakość bym porównała do C&G z Essence. Czy coś się zmieniło?

Ja ryczałam już jak wiadomości o niej oglądałam a łza smi się kręci, jak trailer oglądam.
Tak, mam oczy na wyjątkowo mokrym miejscu. Płacze nawet jak nasi sportowcy wygrywaja i grany jest Hymn.
Też się zgubiłam i już nie wiem czy kupiła, czy nie
Też oglądałam te flejksy, ale 19 zł poskąpiłam na nie. Nie są zbyt duże, a słyszałam, że jakość też nie najlepsza. Skąpa jestem wiem Ale bardzo ładne są to fakt.

Ja ryczę nawet na reklamach społecznych. Ostatnio gdzieś czytałam, że ten przeszczep nie miał prawa się udać. Z różnych powodów. Ale jej córeczka jest śliczna. A samą Agatę też lubiłam.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Hej
Z planow - opracowanie ksiazki, ale na razie nie moge sie za to zabrac.

Niedawno słyszałam rozmowę dwóch licealistek:
- Ta krowa kazała nam przeczytać lalkę w dwa tygodnie!
- w dwa tygodnie??? Ale to przecież niemożliwe! Ona jest &^%^*&(*%!!!

Taaaa, kochane żyjące w nieświadomości dzieci. Książkę poniżej 300 stron opracowuje się 1 dzień, 300-500 dwa dni, 500-700 max 3, ale zazwyczaj dwa.

Powodzenia na studiach!

(Niech nikt tego nie odbierze personalnie, mam dziś chwilę frustracji i musiałam się wyładować).
Jak słyszę czasami rozmowy w autobusie młodzieży wracającej ze szkoły, to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera Ja potrafię książkę połknąć w jeden dzień. A im w dwa tygodnie mało. Może im streszczenie w formie audiobooka wysłać...

Powinna ich uczyć moja polonistka w liceum. Robiła takie szczegółowe sprawdziany z lektur, że bez dokładnego przeczytania książki nie było szans, żeby napisać. Pytała np. o kolor sukni pani X podczas kolacji z panem Y. A kolacja zajmowała pół strony w książce
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:11   #3371
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie otwiera mi się ale pytałam w takim sklepie zielarskim i dała mi do kominka taki a ja ze nie nie, trzeba mi taki co do twarzy mozna by stosować - to powiedziała, ze nie zamawiaja ich za duzo bo drogie, ok 30zł...
Jam mam ten, w opisie jest nawet, ze stosuje się go do pielęgnacji skóry. Te firma jest chyba dość popularna, często ja widzę

Podpowiecie mi, jak powinnam przyciąć włosy? Nie wiem, jak się podcina fale, ostatnio jak byłam u fryzjera, to żyłam jeszcze w przeświadczeniu, ze mam proste Zaraz wstawię zdjęcia i napiszę dokładnie o co mi chodzi w klubie.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 11:12   #3372
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Miałam okazje na żywo widzieć męża Agaty i córeczkę.To z jaką miłością mówi o niej,jest niesamowite.Widać było że bardzo jej mu brakuje.A Liliana jest śliczna
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:20   #3373
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Hej

wczoraj byłam w Rossie i tak mnie wkurzyła głupia ekspedientka stałam przy szafie Revlona i oglądałam te lakiery pachnące, co Mgiełka ma pomarańczkę i nagle podchodzi jakieś babsko i takim atakującym tonem do mnie: one są pachnące jak się maluje! A ja z braku odpowiedniej riposty wypaliłam: wiem, widzę no ale kurde czy ona myślała,że ja w życiu o pachnących lakierach nie słyszałam


Ja ostatnio trafiłam w R. na perfidną macaczkę. Stała babka z synem ok. 12-letnim przy szafie Wibo. Ja akurat chciałam obejrzeć ich lakiery. Patrzę, a ona maluje paznokcie lakierem, który po pomalowaniu wszystkich odkłada z uśmiechem zadowolenia na półkę. Patrzę na nią znacząco, ona zdziwiona patrzy na mnie i maluje dalej. Podparłam się rękami i bezczelnie się na nią gapię, a ona wielce zdziwiona przesunęła się trochę w bok, bo pewnie myślała, że chcę coś obejrzeć przy szafie. Ja już mam ciśnienie 500. Odwracam się, żeby donieść ochroniarzowi. I co widzę? Jej syna, który radośnie krzyczy do niej "mamo, a może takie?". I macha kredkami w ręce, którymi przed chwilą pomalował sobie paznokcie (wszystkie ułamane). Poszłam naskarżyłam Ale pan ochroniarz nie był zbyt zadowolony, że przerwałam mu amory z kasjerką. Powolnym krokiem, machając radośnie kluczami toczył się powoli w kierunku macaczki. Po co kupować lakiery, jak można pomalować sobie paznokcie w sklepie i odłożyć z powrotem na półkę. Miała nowe mani za free.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34089402]Miałam okazje na żywo widzieć męża Agaty i córeczkę.To z jaką miłością mówi o niej,jest niesamowite.Widać było że bardzo jej mu brakuje.A Liliana jest śliczna[/QUOTE]

Ostatnio był o niej reportaż w Uwadze. Poryczałam się. Ale był fragment, gdzie parsknęłam śmiechem. Byli na placu zabaw i ta malutka podbiega do ojca boso i mówi "buciki zgubiłam". "Ale gdzie je zgubiłaś?". "No tam zgubiłam!". Tak fajnie to mówiła. Ona jest taka kochana i urocza. Ten fragment mnie rozłożył.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:23   #3374
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

witam si wczesną porą przesyłam kilka zdjątek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2754.jpg (28,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2753.jpg (23,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2742.jpg (61,6 KB, 41 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:29   #3375
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jam mam ten, w opisie jest nawet, ze stosuje się go do pielęgnacji skóry. Te firma jest chyba dość popularna, często ja widzę
oooo dzięki, poszukam może faktycznie tamta babka mi tak tylko palnęła ze 30 zł kuźwa!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja ostatnio trafiłam w R. na perfidną macaczkę
noooooooo bez jaj! jezu, taką to bym chyba osobiscie zjadła! Nie noooo... masakra! Dobrze zrobiłaś, ze naskarżyłaś a ochroniarz też...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
witam si wczesną porą przesyłam kilka zdjątek
faaaaaaajne takie plemnnikowe serduszka
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:30   #3376
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

[/COLOR]faaaaaaajne takie plemnnikowe serduszka
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:34   #3377
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ostatnio był o niej reportaż w Uwadze. Poryczałam się. Ale był fragment, gdzie parsknęłam śmiechem. Byli na placu zabaw i ta malutka podbiega do ojca boso i mówi "buciki zgubiłam". "Ale gdzie je zgubiłaś?". "No tam zgubiłam!". Tak fajnie to mówiła. Ona jest taka kochana i urocza. Ten fragment mnie rozłożył.
Oglądałam Słodkie to było.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:37   #3378
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ale mnie brzuch boli
@ chyba nadejdzie dziś wieczorem
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:38   #3379
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

uwaga spam





lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 11:41   #3380
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Lolli,piękny spam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:45   #3381
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucji piękniejszy, ale ślina!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:51   #3382
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Zajrzyjcie do klubu.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:51   #3383
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucja, Loli, ślicznie

Jak znajdziecie chwilę, zaglądnijcie do klubu na włosowy wątek
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:44   #3384
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
witam si wczesną porą przesyłam kilka zdjątek
ale piekne
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
uwaga spam
o nie, o nie, nie potrzebuję lakierów, nie potrzebuję lakierów (mantro---działajże!)
cuda, panie, cuda!


moje z komórki można sobie mniej więcej wyobrazić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skitleski.jpg (18,5 KB, 52 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:57   #3385
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

brawa dla Paulinki, ktora przyjechala do domu klapeczkach i letniej sukience,a teraz nie wie w co ma sie ubrać, zeby zajechac 40 km na stancje jakis sweter znalazlam, ale ide szukać starych trampek...
trzeba bylo zabrać kurtkę i buty na wszelki wypadek
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:15   #3386
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
brawa dla Paulinki, ktora przyjechala do domu klapeczkach i letniej sukience,a teraz nie wie w co ma sie ubrać, zeby zajechac 40 km na stancje jakis sweter znalazlam, ale ide szukać starych trampek...
trzeba bylo zabrać kurtkę i buty na wszelki wypadek


---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Malinaa Cudne sa!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:25   #3387
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
brawa dla Paulinki, ktora przyjechala do domu klapeczkach i letniej sukience,a teraz nie wie w co ma sie ubrać, zeby zajechac 40 km na stancje jakis sweter znalazlam, ale ide szukać starych trampek...
trzeba bylo zabrać kurtkę i buty na wszelki wypadek
ups :x
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Malinaa Cudne sa!
na żywo ładniejsze
ciocia skrytykowała oczywiście
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:29   #3388
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Malina a ciocia sie zna czy coś?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:36   #3389
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Malina a ciocia sie zna czy coś?
tylko marudzi...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:36   #3390
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Hej
Z planow - opracowanie ksiazki, ale na razie nie moge sie za to zabrac.

Niedawno słyszałam rozmowę dwóch licealistek:
- Ta krowa kazała nam przeczytać lalkę w dwa tygodnie!
- w dwa tygodnie??? Ale to przecież niemożliwe! Ona jest &^%^*&(*%!!!

Taaaa, kochane żyjące w nieświadomości dzieci. Książkę poniżej 300 stron opracowuje się 1 dzień, 300-500 dwa dni, 500-700 max 3, ale zazwyczaj dwa.

Powodzenia na studiach!

(Niech nikt tego nie odbierze personalnie, mam dziś chwilę frustracji i musiałam się wyładować).

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Sniegowa, DMka - slyszalam o tym filmie, moze kiedys sie do niego zabiore.
No masakra normalnie.
2 tygodnie to na prawdę sporo czasu. Mój rekord to przeczytanie Pasji Kosińskiego w 1 dzień. Ciekawe doznanie. Narkotyczne niemal- jak przestajesz czytać, to świat wydaje się nierzeczywisty.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
dziękuję slicznie i to też ja na koncercie się bawiłam

nie otwiera mi się ale pytałam w takim sklepie zielarskim i dała mi do kominka taki a ja ze nie nie, trzeba mi taki co do twarzy mozna by stosować - to powiedziała, ze nie zamawiaja ich za duzo bo drogie, ok 30zł...

eeee mi tam wszystko jedno juz
Poprawiłam klika. Wizaż sklepowe linki blokuje najwyraźniej

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
witam si wczesną porą przesyłam kilka zdjątek
Urocze.

Właśnie musze coś namalować i nie wiem co

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale piekne

o nie, o nie, nie potrzebuję lakierów, nie potrzebuję lakierów (mantro---działajże!)
cuda, panie, cuda!


moje z komórki można sobie mniej więcej wyobrazić
Słodziuchne

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
brawa dla Paulinki, ktora przyjechala do domu klapeczkach i letniej sukience,a teraz nie wie w co ma sie ubrać, zeby zajechac 40 km na stancje jakis sweter znalazlam, ale ide szukać starych trampek...
trzeba bylo zabrać kurtkę i buty na wszelki wypadek
Brrrr. Ja w płaszczu dziś zmarzłam lekko....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.