Kosmetyki Essence - cz. XIV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 15:55   #1321
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
U mnie w Naturze pełna RfB. Nie wzięłam nic, chociaż wrócę się chyba po róż i po kosmetyczkę. Chociaż parę tygodni temu mi się nie podobało nic :P

Dziewczyny, jak z trwałością tego różu z RfB? Ile godzin utrzymuje się on na twarzy?
RfB już w Naturach? Co tak cichutko ogłaszasz świetne wieści, u mnie w Tesco bym się chyba nie doczekała.
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:11   #1322
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
RfB już w Naturach? Co tak cichutko ogłaszasz świetne wieści, u mnie w Tesco bym się chyba nie doczekała.
1. Myślałam, że jest to już przebrzmiała limitka;
2. Jestem nie na czasie, myślałam, że RfB już dawno w Naturach była
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:58   #1323
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
1. Myślałam, że jest to już przebrzmiała limitka;
2. Jestem nie na czasie, myślałam, że RfB już dawno w Naturach była
Dla kogo przebrzmiała, dla tego przebrzmiała ja jej na żywo na oczy nie widziałam, bo nie mam Douglasa, a Tesco chomikuje Circus Circus i Marble Mania Coś czuję, że póki tego nie sprzedadzą, nie zamówią nic innego Chyba nie czają idei limitek. Zamiast je jakoś zareklamować, że to limitowana edycja, to może więcej osób by się zainteresowało i nie musieliby się od końca grudnia! bujać z tym Cyrkiem

Dla mnie RfB w Naturze to wielka nowina Sama Natura pisała na fb, że następna limitka będzie "zapewne pod koniec sierpnia lub na początku września" (jakoś mi to trochę zabrzmiało jakby ktoś był zniecierpliwiony tym naszym dopytywaniem o limitki, no ale kurde, jakby nas informowali, to byśmy nie pytały ) . A tu niespodziewajka Swoją drogą czy oni mają aż taki bałagan, że sami nie wiedzą co i kiedy wprowadzają/planują wprowadzić? Ktoś im się tam zakrada po nocach i wstawia te limitki?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Pamiętacie jak gdybałyśmy, że przydałby się bronzer w kremie, płynie czy tam żelu, no i jest, ale niestety z Alverde. Opakowanie takie jak róż z wampirzej i rozświetlacz z kryształkowej.
http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...e-lakiery.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:02   #1324
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny:
powiedźcie czy limitki w rossmannach pojawiały się w całej Polsce?czy tylko w wybranych Rossmanach?
W całej Polsce w wybranych Rossmannach. Tu uaktualniałam listę: http://www.lusterko-em.blogspot.com/...w-ktorych.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:28   #1325
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

RfB w Naturach? To trzeba się przejść, popatrzeć... Czy w tej podwójnej kredce do oczu, tej niebiesko-żółtej wg str Essence, to to jest serio żółty czy może cielisty albo bardziej beżowy? Nadaje się na linię wodną? Albo znacie może jakieś kredki w kolorze cielistym?
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 18:02   #1326
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
RfB w Naturach? To trzeba się przejść, popatrzeć... Czy w tej podwójnej kredce do oczu, tej niebiesko-żółtej wg str Essence, to to jest serio żółty czy może cielisty albo bardziej beżowy? Nadaje się na linię wodną? Albo znacie może jakieś kredki w kolorze cielistym?
Ja mam cielistą z Max Factor, ale wolałabym mieć większy wybór.

U Em są swatche i opinia na temat kredki, o którą pytasz
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...arding-le.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 18:42   #1327
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

dziewczyny czy macie jakąś informację na temat tego, czy coś jeszcze z Essence pojawi się w Rossmannach?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 18:44   #1328
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Tak i wiedziałabyś o tym, gdybyś przeczytała przynajmniej ostatnie posty.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:23   #1329
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
RfB w Naturach? To trzeba się przejść, popatrzeć... Czy w tej podwójnej kredce do oczu, tej niebiesko-żółtej wg str Essence, to to jest serio żółty czy może cielisty albo bardziej beżowy? Nadaje się na linię wodną? Albo znacie może jakieś kredki w kolorze cielistym?
jak dla mnie to essensowa jest za zolta na linie wodna...ale co kto lubi
mam z Isadory i jestem zadowolona

z nowych limitek nie upatrzylam muszmieciow, ale znajac zycie jakies potrzeby sie pojawia po pierwszych zachwytach tu na watku

i nie podobaja mi sie nowe buteleczki, strasznie infantylne sa i niewygodnie to bedzie trzymac w pudelku ciekawe jak z trwaloscia i kryciem bedzie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 22:17   #1330
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny:
powiedźcie czy limitki w rossmannach pojawiały się w całej Polsce?czy tylko w wybranych Rossmanach?
nie spotkałam się z rossem, w którym nie byłoby standu essence, ale wszystkich nie odwiedziłam
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:12   #1331
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dla kogo przebrzmiała, dla tego przebrzmiała ja jej na żywo na oczy nie widziałam, bo nie mam Douglasa, a Tesco chomikuje Circus Circus i Marble Mania Coś czuję, że póki tego nie sprzedadzą, nie zamówią nic innego Chyba nie czają idei limitek. Zamiast je jakoś zareklamować, że to limitowana edycja, to może więcej osób by się zainteresowało i nie musieliby się od końca grudnia! bujać z tym Cyrkiem

Dla mnie RfB w Naturze to wielka nowina Sama Natura pisała na fb, że następna limitka będzie "zapewne pod koniec sierpnia lub na początku września" (jakoś mi to trochę zabrzmiało jakby ktoś był zniecierpliwiony tym naszym dopytywaniem o limitki, no ale kurde, jakby nas informowali, to byśmy nie pytały ) . A tu niespodziewajka Swoją drogą czy oni mają aż taki bałagan, że sami nie wiedzą co i kiedy wprowadzają/planują wprowadzić? Ktoś im się tam zakrada po nocach i wstawia te limitki?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Pamiętacie jak gdybałyśmy, że przydałby się bronzer w kremie, płynie czy tam żelu, no i jest, ale niestety z Alverde. Opakowanie takie jak róż z wampirzej i rozświetlacz z kryształkowej.
http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...e-lakiery.html

w Łodzi też nigdzie RfB nie widziałam, a mamy i Tesco Extra (ciągle Marble Mania) i Douglasy (w GŁ jakieś marne resztki, w Porcie MM). Może chociaż w Naturze się załapię
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 07:27   #1332
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość

w Łodzi też nigdzie RfB nie widziałam, a mamy i Tesco Extra (ciągle Marble Mania) i Douglasy (w GŁ jakieś marne resztki, w Porcie MM). Może chociaż w Naturze się załapię
u mnie w D. zapowiedz slynnej limitki Comming Soon
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:46   #1333
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
hej polecicie może jakiś puder Essence dla nastolatki? używam podkladu Rimmel Match Perfection i chciałabym go jakoś utrwalic wiem, że jest ten biały puder, ale chciałabym jakiś zwykły.
Moja Córcia chwali sobie Fix&Matte.
Mnie trochę za bardzo wysusza, ale mam bardzo sucha skórę.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 10:24   #1334
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Dla kogo przebrzmiała, dla tego przebrzmiała ja jej na żywo na oczy nie widziałam, bo nie mam Douglasa, a Tesco chomikuje Circus Circus i Marble Mania Coś czuję, że póki tego nie sprzedadzą, nie zamówią nic innego Chyba nie czają idei limitek. Zamiast je jakoś zareklamować, że to limitowana edycja, to może więcej osób by się zainteresowało i nie musieliby się od końca grudnia! bujać z tym Cyrkiem

Dla mnie RfB w Naturze to wielka nowina Sama Natura pisała na fb, że następna limitka będzie "zapewne pod koniec sierpnia lub na początku września" (jakoś mi to trochę zabrzmiało jakby ktoś był zniecierpliwiony tym naszym dopytywaniem o limitki, no ale kurde, jakby nas informowali, to byśmy nie pytały ) . A tu niespodziewajka Swoją drogą czy oni mają aż taki bałagan, że sami nie wiedzą co i kiedy wprowadzają/planują wprowadzić? Ktoś im się tam zakrada po nocach i wstawia te limitki?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Pamiętacie jak gdybałyśmy, że przydałby się bronzer w kremie, płynie czy tam żelu, no i jest, ale niestety z Alverde. Opakowanie takie jak róż z wampirzej i rozświetlacz z kryształkowej.
http://cosmeticsfreak.blogspot.com/2...e-lakiery.html
Weź wyjdź z Alverde, tak mi się strasznie podoba ta limitka. Jest tak bardzo w moich klimatach. Tak samo jak ta Mademoiselle i rosyjska. Ja chcę dm w Polsce! Szkoda, że tej limitki nie wypuścili później, bo w drugiej połowie sierpnia jadę do Chorwacji i robiąc mały rekonesans kosmetyczny zauważyłam, że mają tam dm. Mam nadzieję na jakieś łupy kosmetyczne
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:19   #1335
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Weź wyjdź z Alverde, tak mi się strasznie podoba ta limitka. Jest tak bardzo w moich klimatach. Tak samo jak ta Mademoiselle i rosyjska. Ja chcę dm w Polsce! Szkoda, że tej limitki nie wypuścili później, bo w drugiej połowie sierpnia jadę do Chorwacji i robiąc mały rekonesans kosmetyczny zauważyłam, że mają tam dm. Mam nadzieję na jakieś łupy kosmetyczne
A to mają dm w innych krajach? Ja myślałam, że to taka typowo niemiecka drogeria. Czyli to taki Rossmann. Ejj to może faktycznie u nas też będzie za jakiś czas. Ale by było

Może się jeszcze załapiesz na LE Alverde

I pomyśleć, że dwa lata temu byłam sobie na Węgrzech i jeszcze nieogarnięta limitkowym szałem, przechadzałam się po Budapeszcie, nawet nie wstępując do żadnej drogerii Ale potem szał na LE -> ON i jak nie było u mnie LE Metallics, znajomy pan, który tam mieszka biegał po Rossmannach w poszukiwaniu paletek i pędzelków dla mnie dobrze, że miał asystentkę do pomocy no i przywiózł co chciałam
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:30   #1336
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak i wiedziałabyś o tym, gdybyś przeczytała przynajmniej ostatnie posty.
to sobie nadrobię, dzięki za info

u mnie ostatnio w Rossmannie leżały przecenione niedobitki ANL Czekam zatem niecierpliwie na MG bo chcę róż
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com

Edytowane przez zlotqo
Czas edycji: 2012-07-19 o 12:22
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:25   #1337
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
A to mają dm w innych krajach? Ja myślałam, że to taka typowo niemiecka drogeria. Czyli to taki Rossmann. Ejj to może faktycznie u nas też będzie za jakiś czas. Ale by było

Może się jeszcze załapiesz na LE Alverde

I pomyśleć, że dwa lata temu byłam sobie na Węgrzech i jeszcze nieogarnięta limitkowym szałem, przechadzałam się po Budapeszcie, nawet nie wstępując do żadnej drogerii Ale potem szał na LE -> ON i jak nie było u mnie LE Metallics, znajomy pan, który tam mieszka biegał po Rossmannach w poszukiwaniu paletek i pędzelków dla mnie dobrze, że miał asystentkę do pomocy no i przywiózł co chciałam
Wydaję mi się, że dm jest w wielu krajach . Tylko my jesteśmy tacy zacofani... Patrzyłam na chorwacką stronę Essence i oni tam mają Season of Exteremes, więc może uda mi się załapać na Ethno Reloaded . Z drugiej strony dm może bardziej dbać o swoje marki.
Hahaha, moi znajomi cierpią katusze z powodu mojego kosmetoholizmu. Było wybrać w szkole niemiecki, a nie francuski, może bym się przeprowadziła do naszych zachodnich sąsiadów i nie dręczyła znajomych .
Moris, a propos Andrew Garfielda, ja naprawdę nie czaję jak faceci to robią, że wyglądają parę lat młodziej .

Kupiłam wczoraj Toffee to go i ogromnie mi smutno, że go wycofują. Chyba jedyny lakier, który zużyłam do końca .
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2012-07-19 o 12:28
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:49   #1338
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Przejeżdżałam dziś przez Skawinę i zajrzałam do drogerii Aster na ul. Słowackiego i była tam:
-cała limitowanka Ready for boarding. Było dosłownie wszystko!
-część limitki Fruity : 4 róże, wszystkie cienie, lakiery: zółte i pomarańczowe, ozdoby do paznokci i pomadki.
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:02   #1339
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Przejeżdżałam dziś przez Skawinę i zajrzałam do drogerii Aster na ul. Słowackiego i była tam:
-cała limitowanka Ready for boarding. Było dosłownie wszystko!
-część limitki Fruity : 4 róże, wszystkie cienie, lakiery: zółte i pomarańczowe, ozdoby do paznokci i pomadki.
W Aster jest teraz praktycznie ten sam asortyment co w Naturze - nawet gazetki promocyjne mają takie same
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 19:09   #1340
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
W Aster jest teraz praktycznie ten sam asortyment co w Naturze - nawet gazetki promocyjne mają takie same
Jakoś mnie to nie dziwi, w końcu Natura została przejęta przez Interchem, pod skrzydłami którego działa Aster
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:52   #1341
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Dziewczyny pisałyście, że ANL w rossmanach jest po 4,99 a ja sie napalilam na tinta strasznie (wiem wiem, w czas) Widziala może któraś jakiegos gdzies w Krk? Prosze...

PS. Byłam dziś w Jastrzębiu w DN na Podhalańskiej, z promocyjnych lakierów sensique nie było ani jednego po prostu puste miejsca po tych konkretnych numerach, to samo w essence jedynie nudziaki wszystkie po 3,79. ech a napalilam sie ze moze w koszyczku jakims ale tam jakies koszmarne resztki sprzed wieków
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:00   #1342
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jakoś mnie to nie dziwi, w końcu Natura została przejęta przez Interchem, pod skrzydłami którego działa Aster
Tak, tak, wiem o tym
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:55   #1343
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałyście, że ANL w rossmanach jest po 4,99 a ja sie napalilam na tinta strasznie (wiem wiem, w czas) Widziala może któraś jakiegos gdzies w Krk? Prosze...

PS. Byłam dziś w Jastrzębiu w DN na Podhalańskiej, z promocyjnych lakierów sensique nie było ani jednego po prostu puste miejsca po tych konkretnych numerach, to samo w essence jedynie nudziaki wszystkie po 3,79. ech a napalilam sie ze moze w koszyczku jakims ale tam jakies koszmarne resztki sprzed wieków
O witaj swoja

Chciałam dziś zajrzeć do tej natury, w poszukiwaniu rfb, ale jak byłam, to w całej galerii nie było światła i tyle było z natury

Widziałam, że ktoś ma dostęp do alverde. KTO ?!?!?!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 22:10   #1344
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

W Chorzowie Fruity, zostały cienie oraz zielony i żółty lakier.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 06:27   #1345
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
W Aster jest teraz praktycznie ten sam asortyment co w Naturze - nawet gazetki promocyjne mają takie same
W Aster to ja ostatnio w niewielkim miasteczku złapałam zmacany rozświetlacz Crystalliced - ale minimalnie chyba macnięty, więc nie jest źle drugi, który stał obok był już bardzo wymęczony - co nie zmienia faktu jednak, że są miejsca, gdzie limitki są olewane ...czego zresztą nie pojmę
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 08:12   #1346
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

U mnie w mieście wszystkie limitki: RFB oraz owocowa. Tej pierwszej nienaruszony zestaw w Drukarnii.
Niestety lakiery w starych opakowaniach wykupione, ale seria nude w dużej ilości Kupiłam 04 - iced latte.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 08:26   #1347
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
O witaj swoja

Chciałam dziś zajrzeć do tej natury, w poszukiwaniu rfb, ale jak byłam, to w całej galerii nie było światła i tyle było z natury

Widziałam, że ktoś ma dostęp do alverde. KTO ?!?!?!
RfB nie było na pewno, wogóle to chyba ta Natura w G.Jastrzębie jest lepiej wyposażona w wyprzedaże.
Ech jaka ja tam swoja, po prostu czasem jeżdże z TŻ w delegacje i tak mnie rzuca po różnych Naturach wPolsce, ale w JZ byłam już 3 raz i szczerze bardzo mi sie podoba (tak z grubsza oczywiście).
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:14   #1348
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
RfB nie było na pewno, wogóle to chyba ta Natura w G.Jastrzębie jest lepiej wyposażona w wyprzedaże.
Ech jaka ja tam swoja, po prostu czasem jeżdże z TŻ w delegacje i tak mnie rzuca po różnych Naturach wPolsce, ale w JZ byłam już 3 raz i szczerze bardzo mi sie podoba (tak z grubsza oczywiście).
Bo JZ jest fajne - wprawdzie trochę dziurowate, bez rynku i wielkich galerii i z małym kinem, bez nocnych autobusów.... i wielu innych, ale fajne jest, mamy w końcu MP w siatce z 2003 roku i dwie drużyny top 4 w kraji - hokej i siatka
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:21   #1349
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Do listy drogerii można dodać:

* Tczew - HEBE - Galeria Kociewska (1 szafa)

Jest tam limitka RfB, ale praktycznie wymieciona (widziałam 1 lakier zielony, 1 paletkę cieni i coś jeszcze było, ale nie pamiętam)

W Naturze jest Fruity (nie ma owoców i szminek) i w Asterze też Fruity, ale tam praktycznie wszystko jest.

W jednym z Rossmanów jest resztka League, gumki, zielony lakier, brązowy liner po 4.99 zł.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:30   #1350
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Tra la la! A zgadnijcie co ja dziś dorwałam w swoje łapki?
Doleciała do mnie paczucha, a w niej... same cudowności Wszystko świeżutkie i niezmacane, ach ach, aż szkoda wkładać palucha

Dostałam róż z C. (revoltaire) po bardzo korzystnej cenie (ci Niemcy to mają prawdziwy raj jeśli chodzi o wyprzedaże), lip i cheek pot z rebels, lip matta -też z rebels (wersja brudnawego różo- fioletu) oraz róż w sztyfcie z wakacji limitkie p2 (ten w tonacji jagodowej). Wszystko:love : ubóstwiam już miłością szaleńczą.


Przy okazji chciałabym z tego miejsca serdecznie podziękować naszej cudownej Karolci, która jako osoba o gołębim serduchu zgodziła sie zakupić i przytachać do Polski te dobroci. Dzięki Kochana
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.