Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-18, 09:17   #2311
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
w tej wypowiedzi nanah pope³ni³a literówkê... i potem Endorfina j± poprawi³a... 6BS a nie SB- silver brown to nie jest ta kolekcja. Ja nie widzê przeciwwskazañ do zmieszania jej z natura nawy¿ej wyjdzie trochê cieplej ni¿ sam BS ale na pewno mniej sie bedzie wyp³ukiwa³ kolor.

Co do 4 N i 6BS to wyjdzie Ci taki poziom pomiêdzy, wiec ok 5. Mo¿esz próbowaæ..

A co do wody to rozmawia³am z Blond Bunny o tym stê¿eniu 6%. Mianowicie, ¿e rozja¶ni³y mi siê odrosty na tej wodzie i potem s³abiej z³apa³y i tak czy siak wyp³uka³o sie to be¿u. Powiedzia³a, ¿e woda 3% nie oblepia w³osa i nie jest jak szamponetka. Jak przyciemniamy ton w ton, tak jak robiê to ja - to 3% lepiej siê trzyma ni¿ 6%, i nie wyp³ukuje siê na ciep³o wiêc ja spróbujê nied³ugo pofarbowaæ t± 3% lub 4%

A co do Ciebie Laity, ja ta mieszankê odcienia z natur± robi³abym na 6% na Twoim miejscu. Odrosty Ci siê nie rozja¶ni± w tym wypadku bo NATURA na to nie pozwoli - bo miesza siê j± ¿eby w³asnie pokryæ siwe.
*Chocia¿ niech jeszcze "m±dre g³ówki" siê odezw± jak lepiej zrobiæ przy pigmentacji - bo to o to chodzi g³ównie..

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

CO DO OZNACZEÑ GOLDWELLA TO JA DALEJ SIÊ GUBIÊ.. Ale wysy³am co¶ pomocnego

A = asch ---> niebieski - lekko szary, na blondach zielony --> zimny
B = braun, --> brazowy lub bezowy ---> cieply
G = gold ---> zloty ---> cieply
K = kupfer ---> miedziany ---> cieply
M = matt ---> zielony ---> zimno -neutralny
N = natur ---> neutralny
NN = natur extra ---> neutralny, do pokrycia siwych wlosow
O = orange ---> pomaranczowy ---> cieply
P = perl ---> niebieski ---> zimny
R = rot ---> czerwony ---> cieply
S = silber ---> srebrby ---> zimny
V = violett ---> fioletowy---> zimny
Veroniqe, a dlaczego uwazasz, ze powinnam znowu na oxy 6% robic? Nie lepiej sprobowac poziomem 5 na 3% skoro trojka nie daje jednak efektu szamponetki?

Zrobilabym sobie znowu wlosy bo wkurza mnie to zrudzenie i zloto, ale powinnam chyba poczekac az minie miesiac od poprzedniego farbowania, prawda? Co by nie powypadaly mi wszystkie wlosy po tych moich ostatnich eksperymentach
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-18, 20:07   #2312
ChocoCherry
Raczkowanie
 
Avatar ChocoCherry
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Musze sie jakos pozbyc czerni...
nie zbeym zle wyglada³a, bo kazdy mowi ze naj³adniej. ja tez uwazam ze ok. Ale jakos tak mi sie znudzi³o
__________________
Zu¼ka
ChocoCherry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-19, 08:46   #2313
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Veroniqe, a dlaczego uwazasz, ze powinnam znowu na oxy 6% robic? Nie lepiej sprobowac poziomem 5 na 3% skoro trojka nie daje jednak efektu szamponetki?

Zrobilabym sobie znowu wlosy bo wkurza mnie to zrudzenie i zloto, ale powinnam chyba poczekac az minie miesiac od poprzedniego farbowania, prawda? Co by nie powypadaly mi wszystkie wlosy po tych moich ostatnich eksperymentach
Poniewa¿ pigmentacje powinno robiæ siê na wodzie 6%.. ¿eby natura mog³a g³êboko wnikn±æ we w³os..

Co do farbowania, to zale¿y w jakiej kondycji masz w³osy. Ja jak mnie moje wkurza³y, bo ciagle wychodzi³y ZA JASNE potrafi³am 3 razy je pofarbowaæ w odstêpach tygodniowych ;] ale mia³am zdrowe w³osy...

Za to w sobotê pomalowa³am moje w³osy (ju¿ drugie farbowanie po prepigmentacji) goldwellem 6.1 na wodzie 3%.... iiii w³osy wch³onê³y jak szalone odrosty piêknie pokryte, ch³odno jest... ale oczywi¶cie ZA CIEMNO !!!! ale mam nadziejê ¿e siê wymyje chod¼ trochê.... bo wyszed³ mi jakis ¶redni br±z... na skroniach jeszcze ciemniej. Teraz widzê ¿e w³osy po tej pigmentacji zaczê³y wreszczie piêknie ch³on±æ kolor.

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-19 o 08:48
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-19, 11:07   #2314
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ooo, fajnie, a gdzie foty?

To mo¿e nastêpnym razem, jak ju¿ siê spierze, we¼miesz poziom wy¿ej, skoro za ciemno?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-19, 12:11   #2315
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo, fajnie, a gdzie foty?

To mo¿e nastêpnym razem, jak ju¿ siê spierze, we¼miesz poziom wy¿ej, skoro za ciemno?

Zastanawiam siê w³a¶nie... czy nie robiæ nastêpnym razem poziomem 7. zobaczê jak to 3% bêdzie siê wymywa³o. Bo wolê mieæ ¶redni br±z przez parê pierwszych myæ i bêdzie potem ³adny jasny brazik.. ni¿ maj± wyj¶c za jasne i wymyæ siê do jeszcze ja¶niejszych. Bo ja ja¶niejszych nie chcê bo po pierwsze mi brzydko a po drugie moje w³osy same z siebie wygl±daj± ³adniej w br±zie a w ja¶niejszych kolorach jakby by³y jakie¶ "chore" ;D Ale z kondycji i blasku jestem mega zadowolona... nie bêdê u¿ywaæ ju¿ innej wody ni¿ 3%. mimo ¿e wychodzi ciemniej ni¿ 6%

Pozwolê sobie jeszcze zacytowaæ maila od Blond Bunny na temat wody 3%:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

Zgadzam siê z tym w 100%... ale co do wymywania to.. poczekam miesi±c..

Fotki zamieszczê jak uda mi siê zrobiæ..

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-19 o 12:13
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-19, 14:56   #2316
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê sobie jeszcze zacytowaæ maila od Blond Bunny na temat wody 3%:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

Zgadzam siê z tym w 100%... ale co do wymywania to.. poczekam miesi±c..

Fotki zamieszczê jak uda mi siê zrobiæ..
ooo to bardzo przydatna informacja, ja siê ba³am zawsze tej 3%, bo w³a¶nie nie chcia³am, ¿eby mi siê za szybko wymy³o...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-19, 14:57   #2317
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez smal Poka¿ wiadomo¶æ
teraz chyba modne sa br±zy ciep³e w stylu ombre
rude te¿ by³y modne, ale nas akurat interesuj± zimne br±zy, bo w takich czujemy siê najlepiej
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 17:47   #2318
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê w³a¶nie... czy nie robiæ nastêpnym razem poziomem 7. zobaczê jak to 3% bêdzie siê wymywa³o. Bo wolê mieæ ¶redni br±z przez parê pierwszych myæ i bêdzie potem ³adny jasny brazik.. ni¿ maj± wyj¶c za jasne i wymyæ siê do jeszcze ja¶niejszych. Bo ja ja¶niejszych nie chcê bo po pierwsze mi brzydko a po drugie moje w³osy same z siebie wygl±daj± ³adniej w br±zie a w ja¶niejszych kolorach jakby by³y jakie¶ "chore" ;D Ale z kondycji i blasku jestem mega zadowolona... nie bêdê u¿ywaæ ju¿ innej wody ni¿ 3%. mimo ¿e wychodzi ciemniej ni¿ 6%

Pozwolê sobie jeszcze zacytowaæ maila od Blond Bunny na temat wody 3%:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

Zgadzam siê z tym w 100%... ale co do wymywania to.. poczekam miesi±c..

Fotki zamieszczê jak uda mi siê zrobiæ..
Nie no, oczywista rzecz. Jak maj± byæ za jasne, to bez sensu. Ale je¶li by siê nie rozja¶ni³y (bo na 3% to chyba siê nie rozja¶ni±), to czy nie da³oby to w efekcie Twojego naturalnego kolorku? Chyba, ¿e naturalny masz za jasny Poczekaj a¿ siê wyp³ucze trochê i zobaczysz.

Ja na razie mam fazê na rozja¶nienie o ton czy 2, ale pewnie za jaki¶ czas mi siê znudzi. Zawsze w sumie mia³am naturalny kolor i by³am do niego przywi±zana Poza tym zaleta nierzucaj±cych siê w oczy odrostów to duuu¿a zaleta. A czy mi siê podoba nieco ja¶niejszy kolorek oka¿e siê, jak osi±gnê ten zimny odcieñ. Bo na razie to mi siê mega-nie-podoba. Farby od jutra mam do odbioru na poczcie, ale w sumie nie wiem, kiedy zafarbujê
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 08:32   #2319
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dodaje zdjêcia po Goldwellu Topchic 6A na wodzie 3%.

Zdjêcia w ¶wietle sztucznym z lamp±. 1,2 zdjêcie.
3 zdjêcie te¿ ciemno i lampa.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06782.jpg (65,5 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06783.jpg (32,9 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC06722.jpg (77,5 KB, 138 za³adowañ)
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 12:20   #2320
Corasonita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Veronique -ale masz l¶ni±ce w³osy, co u¿ywasz, ¿e masz takie?
Corasonita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 13:00   #2321
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ooo, faktycznie to chyba poziom 5 wyszed³, a mo¿e nawet 4? Pewnie w ¶wietle dziennym jest inaczej, bo tutaj jakie¶ ciep³e odcienie widzê, no ale wiadomo, jak to z lamp± wychodzi. B³yszcz± faktycznie ob³êdnie

A ostatnio rozmawia³am ze znajom±, która mi wyzna³a, ¿e farbuje w³osy ciemnym/¶rednim br±zem, a w³osy ma czarne, dos³ownie czarne. ¯adnego br±zu siê tam nie dopatrzy³am, nic a nic. Nawet porównywa³am z jej bluzk± (czarn±), z regu³y w³a¶nie wtedy widaæ ró¿nicê, ale w tym wypadku kolor bardzo podobny. Ja póki co ¼le siê czujê w czarnych bluzkach (mimo, ¿e bardzo lubiê ten kolor), bo w³a¶nie wy³azi na maksa ta rudo¶æ w³osów. Choæ w niektórym o¶wietleniu jest nawet ch³odnawy ten kolorek.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 11:16   #2322
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodaje zdjêcia po Goldwellu Topchic 6A na wodzie 3%.

Zdjêcia w ¶wietle sztucznym z lamp±. 1,2 zdjêcie.
3 zdjêcie te¿ ciemno i lampa.
Veroniqe, ¶liczny kolor Ci wyszed³.

Ja jestem po wczorajszym farbowaniu Goldwellem Topchic 6BS + 4N i na chwilê obecn± jestem troszkê za³amana - wysz³o bardzo bardzo ciemno, prawie czarno i do tego sztucznie. Teraz dla odmiany bêdê siê modliæ, ¿eby farba spra³a siê jak najszybciej...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-26, 09:32   #2323
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

JA jestem po 3cim myciu i jestem BARDZO zadowolona... kolor wyp³uka³ siê trochê i jest ja¶niejszy (NA SZCZÊSCIE) ale odcieñ pozostaje dalej ch³odny!!

Laity dziekuje Pokaz swoje zdjêcia.... Ja wczoraj farbowa³am mamie siwki goldwellem 4nn i wysz³o bardzo bardzo ciemno... nie wiem czy to nawet nie czerñ... mam nadzieje ¿e jej siê to te¿ wyp³uka jak mi.... Laity ja te¿ prawie p³aka³am tydzieñ temu... ale zobaczysz ¿e siê ³adnie wyp³uka do poziomu 5-4 a co do BS to on na poczatku mo¿e byæ sztucznie, bo jest bardzo bardzo szary (mój ch³opak powiedzia³ ¿e mam szare w³osy jak farbow±³am w zesz³ym miesi±cu) wiec dlatego to sztucznie wygl±da... zobaczysz za tydzieñ bêdzie git!

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-26 o 09:34
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-26, 12:32   #2324
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
JA jestem po 3cim myciu i jestem BARDZO zadowolona... kolor wyp³uka³ siê trochê i jest ja¶niejszy (NA SZCZÊSCIE) ale odcieñ pozostaje dalej ch³odny!!

Laity dziekuje Pokaz swoje zdjêcia.... Ja wczoraj farbowa³am mamie siwki goldwellem 4nn i wysz³o bardzo bardzo ciemno... nie wiem czy to nawet nie czerñ... mam nadzieje ¿e jej siê to te¿ wyp³uka jak mi.... Laity ja te¿ prawie p³aka³am tydzieñ temu... ale zobaczysz ¿e siê ³adnie wyp³uka do poziomu 5-4 a co do BS to on na poczatku mo¿e byæ sztucznie, bo jest bardzo bardzo szary (mój ch³opak powiedzia³ ¿e mam szare w³osy jak farbow±³am w zesz³ym miesi±cu) wiec dlatego to sztucznie wygl±da... zobaczysz za tydzieñ bêdzie git!

A no wlasnie, pewnie to 4N tak mocno przyciemnia. Ja i tak za rada pani w sklepie zrobilam 40ml 6BS i 20ml 4N, wiec nie wiem czemu tak czarno wyszlo. Teraz zaluje, ze nie wzielam 5N, moze wyszloby troche jasniej. Ale nic, na razie bede sie ratowac szamponem Head&Shoulders, podobno ladnie spiera farbe. No i pocieszam sie tym, ze przy myciu wlosow ciagle leci brudnawa woda, czyli farba schodzi.

Veroniqe, pamietam jak pisalas, ze wyszly Ci szare wlosy i ze ladnie sie wszystko spralo potem. U mnie szarosci nie ma, ciemno jest po prostu strasznie, ale TZowi tez sie nie podoba
Mam na dzieje, ze za tydzien, dwa tez bede sie cieszyc z ladnego brazu, bo w swietle widac, ze kolor i odcien wlosow jest ladny, chlodny.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-26, 15:24   #2325
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
No i pocieszam sie tym, ze przy myciu wlosow ciagle leci brudnawa woda, czyli farba schodzi.
W³a¶nie to mnie najbardziej dziwi³o w tym BS.. przy ka¿dym myciu w³osów lecia³a mi jaka¶ szaro-buro-czrna-brudna woda... i to przez dobre 3 tygodnie Teraz po tym 6A po 3 myciu nie leci ju¿ w ogóle. A powiedz mi robi³a¶ w koÑcu na 3% czy na 6%?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 18:12   #2326
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie to mnie najbardziej dziwi³o w tym BS.. przy ka¿dym myciu w³osów lecia³a mi jaka¶ szaro-buro-czrna-brudna woda... i to przez dobre 3 tygodnie Teraz po tym 6A po 3 myciu nie leci ju¿ w ogóle. A powiedz mi robi³a¶ w koÑcu na 3% czy na 6%?
Veroniqe, na 6% zrobi³am i dziêkujê Bogu, ¿e Ciê pos³ucha³am i nie zrobi³am na 3%
I jak tam kolor u mamy? Spra³ siê trochê? U mnie (prawie) w ogóle. Myjê w³osy codziennie szamponem przeciw³upie¿owym, po 2 razy i nic. Przypomnia³a mi siê moja znajoma, która kiedy¶ my³a w³osy proszkiem do prania jak je wysz³y za ciemne i podobno ¶wietnie jej siê zmy³a farba, wiêc mo¿e i ja siê skuszê

Za³±czam zdjêcia dzieñ po farbowaniu - Goldwell Topchic 6BS 40 ml + 4N 20 ml na oxy 6%, farba trzymana na g³owie 30-45 min. Oba w ¶wietle sztucznym, wiêc kolor jest ja¶niejszy ni¿ w rzeczywisto¶ci.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (75,2 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (75,0 KB, 39 za³adowañ)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 11:41   #2327
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zostaw te w³osy w spokoju :P JA jestem po 7 myciu i kolor pu¶ci³, ju¿ nie jest tak ciemno, ale nie myje ¿adnymi przeciw³upie¿owymi, tylko normalnie , jak zawsze... zmyj± Ci siê same z siebie zobaczysz A jak z odcieniem? Mi siê mój podoba My¶lê nawet czy nie odpu¶ciæ farby w grudniu i poczekaæ co siê bêdzie dalej dzia³o z kolorem i odrostami... mo¿e nie bêd± widoczne A nawet je¿eli bêdê robiæ to nie wiem czy na 3% czy na 6%.... bo ta 3% rzeczywi¶cie bardzo przyciemnia... i bojê siê ¿e którego¶ razu w koñcu z³apie mi kolor i ju¿ nie pu¶ci... a 6% te lipne odrosty rozja¶nione ;/ a jak Tobie wysz³y odrosty z 6% i natur±??? ³adnie pokry³o?

Moje w³osy zaraz po farbie wygl±da³y tak:
http://minniemousebow.blogspot.com/2...-wosy-cz8.html

Szkoda ¿e pochmurnie i deszczowo, bo nawet w ¶³oñcu nie wiem jak wygl±daj±... ;/ Teraz s± jaki¶ 1ton ja¶niejsze

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-29 o 11:46
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 20:19   #2328
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê w³a¶nie... czy nie robiæ nastêpnym razem poziomem 7. zobaczê jak to 3% bêdzie siê wymywa³o. Bo wolê mieæ ¶redni br±z przez parê pierwszych myæ i bêdzie potem ³adny jasny brazik.. ni¿ maj± wyj¶c za jasne i wymyæ siê do jeszcze ja¶niejszych. Bo ja ja¶niejszych nie chcê bo po pierwsze mi brzydko a po drugie moje w³osy same z siebie wygl±daj± ³adniej w br±zie a w ja¶niejszych kolorach jakby by³y jakie¶ "chore" ;D Ale z kondycji i blasku jestem mega zadowolona... nie bêdê u¿ywaæ ju¿ innej wody ni¿ 3%. mimo ¿e wychodzi ciemniej ni¿ 6%

Pozwolê sobie jeszcze zacytowaæ maila od Blond Bunny na temat wody 3%:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

Zgadzam siê z tym w 100%... ale co do wymywania to.. poczekam miesi±c..

Fotki zamieszczê jak uda mi siê zrobiæ..
wpadlam do was na chwile brazowowlose
no widzisz, mowilam ze bedzie jasniej a bedzie jeszcze troszke jak z miesiac bys jeszcze czekala...
i tak myslalam kiedys o tej twojej wymarzonej 7ce. moglabys sie pokusic zrobic ja na 4.5%, albo np zmieszac z 6 wtedy lagodniejsze przejscie koloru zyskasz zebys nie skonczyla nie daj boze z jasniejszym odrostem i ciemnymi koncami
plany plany... sliczne wlosy, ubostwiam je milego wieczoru sliczne!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 11:54   #2329
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Na razie jest dobrze.. po tej 3% ! I nie bêdê nic robiæ dopóki odrost nie wylezie...
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 21:44   #2330
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam na rudawym br±zie wyp³ukanym po ok 7 tygodniach po³ozona ta sama farba londa 5.73 na wodzie 3% na preparacie fix color diapo wyrównuj±cym strukturê w³osa w celu lepszej koloryzacji efekt ch³odny braz choc farba z koñcówka 3 czyli z³otem fotki w ro¿nych o¶wietleniach.
1,2 przed koloryzacja
3- kilka myc i olejowan swiat³o dzienne s³oneczne
reszta szaro bure swiat³o, lampa zaraz po farbowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07366.jpg (120,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (151,3 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07536.jpg (124,3 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07512.jpg (139,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07514.jpg (107,4 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07524.jpg (123,3 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07525.jpg (66,7 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07526.jpg (61,4 KB, 39 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-08 o 15:56
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-07, 22:14   #2331
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
Witam na rudawym br±zie wyp³ukanym po ok 7 tygodniach po³ozona ta sama farba londa 5.73 na wodzie 3% na preparacie fix color diapo wyrównuj±cym strukturê w³osa w celu lepszej koloryzacji efekt ch³odny braz choc farba z koñcówka 3 czyli z³otem fotki w ro¿nych o¶wietleniach.
1,2 przed koloryzacja
3- kilka myc i olejowan swiat³o dzienne s³oneczne
reszta szaro bure swiat³o, lampa zaraz po farbowaniu
Super nawet ch³odno wygl±daj± z lamp±, nie bije rudo¶æ po oczach.
A na jaki kolor k³ad³a¶? Tzn co k³ad³a¶ wcze¶niejjaki poziom i numerek?
Pomimo, ¿e czarno i poziom 5 to ³adnie i równomiernie, ale mo¿e w³a¶nie to zas³uga tego innego specyfiku. A sk±d taki poys³, ¿e z³otko tak ³adnie wyjdzie? Dziêki za relacje
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-08, 06:09   #2332
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Super nawet ch³odno wygl±daj± z lamp±, nie bije rudo¶æ po oczach.
A na jaki kolor k³ad³a¶? Tzn co k³ad³a¶ wcze¶niejjaki poziom i numerek?
Pomimo, ¿e czarno i poziom 5 to ³adnie i równomiernie, ale mo¿e w³a¶nie to zas³uga tego innego specyfiku. A sk±d taki poys³, ¿e z³otko tak ³adnie wyjdzie? Dziêki za relacje
kad³am na ten sam kolor londa 5,73 wyp³ukana 1-2 foto post nizej i foto w tym poscie widac rudo-blond cos na 1 warstwie
na 1 warstwie kolor sp³ywa³... dos³ownie kiedy¶ mia³am blond w³osy i akcja przyciemniania by³a op³akana zielen-dekoloryzacja co da³o efekt wyja³owienia 1 warsty i problem z zatrzymaniem pigmentu. produkt fix color diapo +londa 5.73 zadzia³a³y i teraz ciesze ch³odnym br±zem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 9 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-08 o 06:16
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-08, 11:39   #2333
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny kochane

Donosze co wymodzilam tym razem
pokusilam sie na sciaganie koloru Renee Blanche i o dziwo, banalnie prosty w obsludze, wszystko gladko poszlo, zero zniszczen, tylko smrodzik tego cuda do dzisiaj czuje

dekoloryzacje zrobilam w czwartek, sciagnelo rownomiernie do rudego.
w piatek rano polozylam farbe tej samej firmy 8C (jasny popielaty blond) na oxy 6%, czas 30minut.

Zostala mi jedna tubka 8C.
Dziewczyny, co teraz?

Nie ukrywam, ze jest za cieeeeplo, ale poziom mi sie podoba, jest rowno co mnie cieszy. wreszcie brak podzialu, ze gora jasniejsza, dol ciemniejszy. no, ale do popielatego koloru to mu daaleko.
Co myslicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12211.jpg (76,6 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12212.jpg (63,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12213.jpg (101,5 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12207.jpg (78,2 KB, 38 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-09, 07:55   #2334
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Szkoda, ¿e nie masz fotki po dekoloryzacji, by³oby widaæ ró¿nicê po po³o¿eniu farby. Podoba mi siê poziom (te¿ farbujê 8), a rudo¶ci ciê¿ko siê pozbyæ tak od razu. Wiêc je¶li 8C och³odzi³o do¶æ znacznie kolor, to jest szansa, ¿e z ka¿dym kolejnym farbowaniem bêdzie lepiej (znaczy ch³odniej). Zupe³nie nie znam tych farb (znaczy w ogóle ma³o jeszcze znam ) wiêc nie wiem, jakie wychodz± popiele i jak siê spieraj±.
Ale tak czy inaczej, odczekaj trochê przed kolejnym farbowaniem, ¿eby¶ w³osów nie wykoñczy³a.

Ja w przysz³ym tygodniu (pewnie w weekend) k³adê Cromatone.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-09, 14:52   #2335
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej!!

Dawno mnie nie by³o. Standard Znikam, by zaszaleæ i pojawiam siê, ¿eby podzieliæ siê nowymi eksperymentami

Dzi¶ wpadam z dobr± nowin±. Przetestowa³am now± farbê, na któr± siê zaczai³am ju¿ dawno - w KWC jest number one, wiêc wiadomo, musia³am wypróbowaæ. Powiem wam, ¿e zas³u¿enie!! GENEZA - bo o niej mowa, urzek³a mnie bardzo bardzo! Dot±d by³am wierna Matrixowi (kolor 7AV), ale Geneza go przebi³a. Farbowa³am 7CN (popielaty blond) + mixton popielaty. K³ad³am na w¶ciekle rudo-¿ó³ty (foto poni¿ej) i po jednym razie przygasi³a mi piêknie w³osy. Naprawdê fajna farba. A przy tym pachn±ca. Kolor wyszed³ jak prawdziwy poziom 7 (nawet chyba zejdê o ton ni¿ej) i widaæ teraz po prostu taki jasny, stonowany, przygaszony br±zik. Podoba mi siê! Kupiê teraz jeszcze mixton grafitowy albo niebieski i olukamy

Fot. 1 - przed (rozja¶niacz Joanna)
Fot. 2 i 3 - po Genezie.

Ten kolor jest jeszcze bardziej taki "kawowy", ale robi³am fotki telefonem i pod lamp±, wiêc przek³amane. Na trzecim natomiast jaki¶ niebieski przebija, ale nie ma. S± szare pasemka po mixtonie - te, które by³y najmocniej rozja¶nione. Zrobiê jeszcze przy okazji fotki w ¶wietle dziennym no i po nastêpnych farbowaniach. Jak dla mnie, po jednym farbowaniu i tak jest ok!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0337.jpg (46,8 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 2.jpg (32,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie.jpg (38,1 KB, 34 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-09, 19:49   #2336
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane

Donosze co wymodzilam tym razem
pokusilam sie na sciaganie koloru Renee Blanche i o dziwo, banalnie prosty w obsludze, wszystko gladko poszlo, zero zniszczen, tylko smrodzik tego cuda do dzisiaj czuje

dekoloryzacje zrobilam w czwartek, sciagnelo rownomiernie do rudego.
w piatek rano polozylam farbe tej samej firmy 8C (jasny popielaty blond) na oxy 6%, czas 30minut.

Zostala mi jedna tubka 8C.
Dziewczyny, co teraz?

Nie ukrywam, ze jest za cieeeeplo, ale poziom mi sie podoba, jest rowno co mnie cieszy. wreszcie brak podzialu, ze gora jasniejsza, dol ciemniejszy. no, ale do popielatego koloru to mu daaleko.
Co myslicie?
Jej! poziom 7 widzê i super, ¿e równomiernie wysz³o, koñcówki te¿ ju¿ nie s± ciemne? No ale w³a¶nie co teraz, ¿eby tego nie spierniczyæ tzn nie ¶ciemniæ??? Mo¿e nowinka Shade "geneza" by sobie poradzi³a? Po³ó¿ jak najszybciej, ¿eby odrost nie zd±¿y³ urosn±æ i siê nie rozja¶ni³.
Dziêki za relacje

Shade- skoro mówisz, ¿e super, i jeste¶ zadowolona to musi byæ na prawdê fajnie, czekam jeszcze na bardziej realne foteczki, Dziêki za dobre i nowe wie¶ci i spostrze¿enia
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-10, 08:59   #2337
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate - widaæ ¿e fajnie przygasi³a ¿arówki po rozja¶niaczu no ale one bêd± coraz ch³odniejsze w miarê farbowañ, wiêc musisz siê uzbroiæ w cierpliwo¶æ Znaj±c mnie to jeszcze raz bym zrobi³a t± farb± ale na 3%...bo lepiej siê trzyma ;] Bo ja z natury kombinator jestem Tylko jak chcesz zostaæ przy poziomie 7 co teraz jest, musisz uwa¿aæ, ¿eby 3% z tym poziomem nie zrobi³o Ci z 7 poziomu - poziomu 6.. bo 3% wychodzi ciemniej..
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-10, 21:29   #2338
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

za rada mailowa Blond Bunny, polozylam jeszcze raz 8C na 15min, oxy 6%. niestety, wyszlo rudziej niz bylo, szukam dalej

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ¿e nie masz fotki po dekoloryzacji, by³oby widaæ ró¿nicê po po³o¿eniu farby. Podoba mi siê poziom (te¿ farbujê 8), a rudo¶ci ciê¿ko siê pozbyæ tak od razu. Wiêc je¶li 8C och³odzi³o do¶æ znacznie kolor, to jest szansa, ¿e z ka¿dym kolejnym farbowaniem bêdzie lepiej (znaczy ch³odniej). Zupe³nie nie znam tych farb (znaczy w ogóle ma³o jeszcze znam ) wiêc nie wiem, jakie wychodz± popiele i jak siê spieraj±.
Ale tak czy inaczej, odczekaj trochê przed kolejnym farbowaniem, ¿eby¶ w³osów nie wykoñczy³a.

Ja w przysz³ym tygodniu (pewnie w weekend) k³adê Cromatone.
juz dodaje, pozniej zrzucilam na kompa

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jej! poziom 7 widzê i super, ¿e równomiernie wysz³o, koñcówki te¿ ju¿ nie s± ciemne? No ale w³a¶nie co teraz, ¿eby tego nie spierniczyæ tzn nie ¶ciemniæ??? Mo¿e nowinka Shade "geneza" by sobie poradzi³a? Po³ó¿ jak najszybciej, ¿eby odrost nie zd±¿y³ urosn±æ i siê nie rozja¶ni³.
Dziêki za relacje

Shade- skoro mówisz, ¿e super, i jeste¶ zadowolona to musi byæ na prawdê fajnie, czekam jeszcze na bardziej realne foteczki, Dziêki za dobre i nowe wie¶ci i spostrze¿enia
i tutaj kot pogrzebany
wlasnie co zrobic, aby nie przyciemnic... tego sie boje bardzo. a ta nowinke Shade to na jakiej wodzie by klasc?

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate - widaæ ¿e fajnie przygasi³a ¿arówki po rozja¶niaczu no ale one bêd± coraz ch³odniejsze w miarê farbowañ, wiêc musisz siê uzbroiæ w cierpliwo¶æ Znaj±c mnie to jeszcze raz bym zrobi³a t± farb± ale na 3%...bo lepiej siê trzyma ;] Bo ja z natury kombinator jestem Tylko jak chcesz zostaæ przy poziomie 7 co teraz jest, musisz uwa¿aæ, ¿eby 3% z tym poziomem nie zrobi³o Ci z 7 poziomu - poziomu 6.. bo 3% wychodzi ciemniej..
chyba tylko 2-3 w zyciu sama kladlam na 6%. zawsze 3% sie trzymalam, no ale niestety - wychodzily spokojnie o 1,5tona ciemniejsze niz myslalam.

no nic, trzeba kombinowac dalej, tylko co
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12197.jpg (43,4 KB, 36 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-10 o 21:30
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-10, 23:41   #2339
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja k³ad³am tê 7CN na wodzie 6%. Kolejne farbowanie zrobiê na 3%, bo nawet chêtnie odrobinkê przyciemniê w³osy a te¿ ju¿ mi ich ¿al po tych rozja¶nianiach.

Dzi¶ my³am w³osy i powiem wam, ¿e niewiele siê wyp³uka³a. Troszkê ja¶niejsze pasma s± (na tych dekoloryzowanych), ale ogólnie ok! My¶lê, ¿e jeszcze 2, 3 farbowanka fajnie utrwal± kolor

Natomiast w³osy mega miêciutkie - i to mnie przekonuje!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-11, 11:35   #2340
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ooo, kogo my tu mamy Shade - nie ustajesz w poszukiwaniach

S³uchajcie, to co trzeba zrobiæ, ¿eby na 3% siê nie przyciemni³o? Farbowaæ o ton wy¿szym odcieniem?
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.