Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 14:56   #1891
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

kochane dostałam golden fair i fairest z anabelle minerals (formuła matująca) i niestety fair jest mocno za ciemny a fairest tylko troche (ale wciaz ciemnawy )
i teraz pytanie: czy inne odcienie fairest są jasniejsze, czy waszym zdaniem porównywale? Chciałabym trochę zaoszczędzić -> z Lily lolo używam china doll i leży bardzo dobrze (choć zimą był lekko ciemnawy, ale dodawał trochę 'zdrowego' kolorytu, jaśniejszy był zbyt 'mączny')
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:32   #1892
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
kochane dostałam golden fair i fairest z anabelle minerals (formuła matująca) i niestety fair jest mocno za ciemny a fairest tylko troche (ale wciaz ciemnawy )
i teraz pytanie: czy inne odcienie fairest są jasniejsze, czy waszym zdaniem porównywale? Chciałabym trochę zaoszczędzić -> z Lily lolo używam china doll i leży bardzo dobrze (choć zimą był lekko ciemnawy, ale dodawał trochę 'zdrowego' kolorytu, jaśniejszy był zbyt 'mączny')

china doll na moje oko nie ma odpowiednika w AM
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:44   #1893
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
kochane dostałam golden fair i fairest z anabelle minerals (formuła matująca) i niestety fair jest mocno za ciemny a fairest tylko troche (ale wciaz ciemnawy )
i teraz pytanie: czy inne odcienie fairest są jasniejsze, czy waszym zdaniem porównywale? Chciałabym trochę zaoszczędzić -> z Lily lolo używam china doll i leży bardzo dobrze (choć zimą był lekko ciemnawy, ale dodawał trochę 'zdrowego' kolorytu, jaśniejszy był zbyt 'mączny')
To dziwne, że stosując China Doll wybrałaś Goldeny, bo CHD ma różowe tony a nie żółte.
Fairest i Fair z Goldenów mogą być nie za ciemne tylko po prostu za żółte.

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
china doll na moje oko nie ma odpowiednika w AM
Dla mnie takim odpowiednikiem jest Natural/Beige Fair - zależnie od tego jak kto widzi w nich rozkład różowości, bo niektórzy uważają Naturale za różowe a Beige za pomarańczowe. Ja na moje chłodne lico mogę stosować je zamiennie. China Doll też używam, chociaż raczej zimą, więc ewentualnie Natural Fair i Beige Fair mogą być ciut od niego ciemniejsze, ale już Fairest mogłoby być za jasne. Mówię o formule matującej, innych nie testowałam.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-05-19 o 21:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 22:35   #1894
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To dziwne, że stosując China Doll wybrałaś Goldeny, bo CHD ma różowe tony a nie żółte.
Fairest i Fair z Goldenów mogą być nie za ciemne tylko po prostu za żółte.


Dla mnie takim odpowiednikiem jest Natural/Beige Fair - zależnie od tego jak kto widzi w nich rozkład różowości, bo niektórzy uważają Naturale za różowe a Beige za pomarańczowe. Ja na moje chłodne lico mogę stosować je zamiennie. China Doll też używam, chociaż raczej zimą, więc ewentualnie Natural Fair i Beige Fair mogą być ciut od niego ciemniejsze, ale już Fairest mogłoby być za jasne. Mówię o formule matującej, innych nie testowałam.

dzięki za odpowiedź

wybrałam taki, bo w tabeli porównującej tak właśnie były porównane. LL ma świetne zdjęcia podkładów (bardzo podobne do rzeczywistych kolorów jak na mój gust), czego nie można powiedzieć o anabelle (beznadzieja pod tym względem, niestety).

zawsze mi się wydawało, że mam lekko żółtawą cerę, wszędzie styliści wmawiali mi, że mam ciepły typ, że jesień. A tu takie kwiatki. spróbuję też tych dwóch pozostałych fairest (mam gdzies próbkę natural fair i jest stanowczo za ciemny)

Edytowane przez chochol
Czas edycji: 2013-05-19 o 22:37
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:47   #1895
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź

wybrałam taki, bo w tabeli porównującej tak właśnie były porównane. LL ma świetne zdjęcia podkładów (bardzo podobne do rzeczywistych kolorów jak na mój gust), czego nie można powiedzieć o anabelle (beznadzieja pod tym względem, niestety).
Mnie też niestety tabele mało pomagają. W jednej z table jako odpowiedniki opisano podkłady, które dla mnie są z całkiem innych parafii i na skórze u mnie zupełnie inaczej wyglądają tak pod względem tonacji jak i poziomu jasności.

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
zawsze mi się wydawało, że mam lekko żółtawą cerę, wszędzie styliści wmawiali mi, że mam ciepły typ, że jesień. A tu takie kwiatki. spróbuję też tych dwóch pozostałych fairest (mam gdzies próbkę natural fair i jest stanowczo za ciemny)
Skoro już wiesz, że fair za jasny, to celuj w fairest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 11:24   #1896
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Chciałam tylko napisac ze kupiłam 2 tyg temu flat top'a z ecotools i jestem pod wieeeeeelnkim wrażeniem. Krycie - przy słabo kryjących LL- jest 2 razy mocniejsze i dwa razy ładniejsze. Pędzel jest cudowny i bardzo profesjonalny. Miałam naprawdę dobre i fajne kabuki ale juz nigdy do niego nie wrócę, flat top do minerałów to jest to! Z tej firmy pędzel nie zjada podkładu i jest oszczędniejszy!! - widac to juz od pierwszego zastosowania. A do tego nie jest mega wielki czego ja osobiście nie lubie. Tak w ogóle to do 29.05 jest w Rossmannie w promocji (tyle ze nie każdy Rossmann ma ten sam skład pędzelków na stanie wiec czasami trzeba poszukać)

Mówie o NR 1290

Jak macie okazję to myślę ze naprawdę warto! juz wiem dlaczego jest taki zachwyt nad nim na wizażu, czy nad innymi pędzlami z tej firmy.

Dziś przychodza do mnie Annabelle, juz sie nie moge doczekać Mysle ze z tym pędzlem to bedzie po prostu 'łał'
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 22:10   #1897
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisac ze kupiłam 2 tyg temu flat top'a z ecotools i jestem pod wieeeeeelnkim wrażeniem. Krycie - przy słabo kryjących LL- jest 2 razy mocniejsze i dwa razy ładniejsze. Pędzel jest cudowny i bardzo profesjonalny. Miałam naprawdę dobre i fajne kabuki ale juz nigdy do niego nie wrócę, flat top do minerałów to jest to! Z tej firmy pędzel nie zjada podkładu i jest oszczędniejszy!! - widac to juz od pierwszego zastosowania. A do tego nie jest mega wielki czego ja osobiście nie lubie. Tak w ogóle to do 29.05 jest w Rossmannie w promocji (tyle ze nie każdy Rossmann ma ten sam skład pędzelków na stanie wiec czasami trzeba poszukać)

Mówie o NR 1290

Jak macie okazję to myślę ze naprawdę warto! juz wiem dlaczego jest taki zachwyt nad nim na wizażu, czy nad innymi pędzlami z tej firmy.

Dziś przychodza do mnie Annabelle, juz sie nie moge doczekać Mysle ze z tym pędzlem to bedzie po prostu 'łał'
mi się strasznie zniszczył ten pędzel ecotools

moze zbyt drastycznie myłam...
teraz kupiłam sobie hakuro i zobaczymy jak będzie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 00:33   #1898
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

...to prawda ze do pędzli trzeba podchodzić delikatnie:/ mimo ze korci nas aby je porządnie zdezynfekować. Ja juz raz tego ecotoolsa prałam w szamponie dla niemowląt hipp. Polecam płukać go nalewając do szklanki wody i mieszając nim, bo pod bieżącą wodą mimo ze dałabym sobie obciąć głowe ze bardzo starannie go wypłukałam to rano po wyschnięciu lepił sie od szamponu ale po wersji ze szklanką jest czyściutki. I wygląda jak po zakupie. Jak długo? czas pokaże...

Wiem tylko z licznych opinii na internecie ze hakuro zjada nieco podkład. Dla mnie to był ważny argument aby zdecydować sie na ecotoolsa mimo ze bardziej milusi jest hakuro- chociaż drugiego nie miałam to ten pierwszy jest naprawdę delikatny. I nie sądziłam ze jest taka różnica w kryciu między kabuki a flat topem. Zaskakujące!

Od jutra testuję Annabelle ciekawa jestem ich trwałości bo krycie juz poznałam z próbek i jest rewelacyjne
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:03   #1899
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
...to prawda ze do pędzli trzeba podchodzić delikatnie:/ mimo ze korci nas aby je porządnie zdezynfekować. Ja juz raz tego ecotoolsa prałam w szamponie dla niemowląt hipp. Polecam płukać go nalewając do szklanki wody i mieszając nim, bo pod bieżącą wodą mimo ze dałabym sobie obciąć głowe ze bardzo starannie go wypłukałam to rano po wyschnięciu lepił sie od szamponu ale po wersji ze szklanką jest czyściutki. I wygląda jak po zakupie. Jak długo? czas pokaże...

Wiem tylko z licznych opinii na internecie ze hakuro zjada nieco podkład. Dla mnie to był ważny argument aby zdecydować sie na ecotoolsa mimo ze bardziej milusi jest hakuro- chociaż drugiego nie miałam to ten pierwszy jest naprawdę delikatny. I nie sądziłam ze jest taka różnica w kryciu między kabuki a flat topem. Zaskakujące!

Od jutra testuję Annabelle ciekawa jestem ich trwałości bo krycie juz poznałam z próbek i jest rewelacyjne
o ciekawa metoda z ta szklanką musze wypróbowac

ojj to szkoa ze pożeraja podkład, no ale juz trudno zamowiłam i zobaczymy jak będzie



też własnie mam zmaiar zamawiac cos z anabelle dobrze że krycie jest zadawalające
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:38   #1900
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

kochane a nie wiecie moze jaki moze byc odpowiednik china doll u meow minerals? przyjaciolka leci do stanow i chcialam sobie sprowadzic, bo slyszalam ze sa niezle
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 23:00   #1901
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dobre wieści dla dziewczyn mieszkających w Wa-wie: w Galerii Mokotów firma Costasy otworzyła swoje stoisko Można sobie obejrzeć, pomacać i oczywiście kupić bez dodatkowych kosztów wysyłki. W sprzedaży są sample podkładów i pudrów w małych słoiczkach (takie jakie w swojej ofercie miał niegdyś EDM) w cenie ok. 10zł. Oprócz tego Pani ma pootwierane wszystkie (chyba) dostępne produkty, więc można się maźnąć tym czy owym. Nie pytałam o ceny pełnowymiarowych opakowań, ale optymistycznie zakładam, że są takie same jak na stronie
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 09:29   #1902
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Dobre wieści dla dziewczyn mieszkających w Wa-wie: w Galerii Mokotów firma Costasy otworzyła swoje stoisko Można sobie obejrzeć, pomacać i oczywiście kupić bez dodatkowych kosztów wysyłki. W sprzedaży są sample podkładów i pudrów w małych słoiczkach (takie jakie w swojej ofercie miał niegdyś EDM) w cenie ok. 10zł. Oprócz tego Pani ma pootwierane wszystkie (chyba) dostępne produkty, więc można się maźnąć tym czy owym. Nie pytałam o ceny pełnowymiarowych opakowań, ale optymistycznie zakładam, że są takie same jak na stronie
No to super wiadomość!
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 13:09   #1903
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Dobre wieści dla dziewczyn mieszkających w Wa-wie: w Galerii Mokotów firma Costasy otworzyła swoje stoisko Można sobie obejrzeć, pomacać i oczywiście kupić bez dodatkowych kosztów wysyłki. W sprzedaży są sample podkładów i pudrów w małych słoiczkach (takie jakie w swojej ofercie miał niegdyś EDM) w cenie ok. 10zł. Oprócz tego Pani ma pootwierane wszystkie (chyba) dostępne produkty, więc można się maźnąć tym czy owym. Nie pytałam o ceny pełnowymiarowych opakowań, ale optymistycznie zakładam, że są takie same jak na stronie
o super, moze w krk tez otworza
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:17   #1904
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
Dobre wieści dla dziewczyn mieszkających w Wa-wie: w Galerii Mokotów firma Costasy otworzyła swoje stoisko Można sobie obejrzeć, pomacać i oczywiście kupić bez dodatkowych kosztów wysyłki. W sprzedaży są sample podkładów i pudrów w małych słoiczkach (takie jakie w swojej ofercie miał niegdyś EDM) w cenie ok. 10zł. Oprócz tego Pani ma pootwierane wszystkie (chyba) dostępne produkty, więc można się maźnąć tym czy owym. Nie pytałam o ceny pełnowymiarowych opakowań, ale optymistycznie zakładam, że są takie same jak na stronie
Dziewczyny, byłyście już może w tym sklepie? Jak trafić na to stoisko? Tak dopytuje, bo mój mąż będzie w przyszłym tygodniu w Warszawie i zamierzam go tam wysłać z misją bojową Może sobie poradzi...
Kompletnie nie znam tych podkładów ale skoro sprzedają sample, dlaczego nie miałby przywieźć kilku dla żonki
Powiedzcie, czy dobrze kombinuję
- z AM mniej więcej pasuje mi teraz natural fire/light,
- z Amilie idealny dla mnie kolor to Summer Sand i Carmel
- z Meow Siamese 2/3 jest ciut za różowe, ale w sumie ok

z LL chcę spróbować: Warm Peach, In the Buff, Candy Cane, Barely Buff

A i jeszcze jedno, warto spróbować tego pudru Flawless Silk ?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:42   #1905
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłyście już może w tym sklepie? Jak trafić na to stoisko? Tak dopytuje, bo mój mąż będzie w przyszłym tygodniu w Warszawie i zamierzam go tam wysłać z misją bojową Może sobie poradzi...
Kompletnie nie znam tych podkładów ale skoro sprzedają sample, dlaczego nie miałby przywieźć kilku dla żonki
Powiedzcie, czy dobrze kombinuję
- z AM mniej więcej pasuje mi teraz natural fire/light,
- z Amilie idealny dla mnie kolor to Summer Sand i Carmel
- z Meow Siamese 2/3 jest ciut za różowe, ale w sumie ok

z LL chcę spróbować: Warm Peach, In the Buff, Candy Cane, Barely Buff

A i jeszcze jedno, warto spróbować tego pudru Flawless Silk ?
Też mam Natural Fair (obecnie), ale używałam też Light i moim zdaniem na pewno za ciemny będzie In The Buff. Z LL mam China Doll na zmianę z Blondie i przy nich In The Buff to jest po prostu bronzer. Raczej bym pomyślała właśnie o Blondie, Candy Cane (ciemniejszy od Blondie) i Warm Peach. Barely Buff nie widziałam naocznie, to się nie wypowiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:49   #1906
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mam Natural Fair (obecnie), ale używałam też Light i moim zdaniem na pewno za ciemny będzie In The Buff. Z LL mam China Doll na zmianę z Blondie i przy nich In The Buff to jest po prostu bronzer. Raczej bym pomyślała właśnie o Blondie, Candy Cane (ciemniejszy od Blondie) i Warm Peach. Barely Buff nie widziałam naocznie, to się nie wypowiem.
Oooo widzisz, czyli nie do końca dobrze wybrałam Co ja bym bez was zrobiła Dziękuję

Sugerowałam się tymi zdjęciami:
http://naturalnie-mineralnie.pl/?p=8951

Jak je oceniacie, wiernie oddają kolory?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:20   #1907
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mulier: stoisko LL znajduje się na 1 piętrze w Galerii Mokotów obok sklepów Olsen, Swarovski, APART, Palmers, Estee Lauder.

http://www.galeriamokotow.pl/W/do/ce...utique-costasy
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:24   #1908
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
mulier: stoisko LL znajduje się na 1 piętrze w Galerii Mokotów obok sklepów Olsen, Swarovski, APART, Palmers, Estee Lauder.

http://www.galeriamokotow.pl/W/do/ce...utique-costasy
Dzięki
Mąż dostał namiary i listę z zamówieniem. Mam nadzieję, że sobie poradzi
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:22   #1909
McMary_Jane
Przyczajenie
 
Avatar McMary_Jane
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny,zwracam się do was o poradę.Dopiero niedawno rozpoczęłam przygodę z minerałami. Jestem więc w szalonej fazie testowania produktów różnych firm , tym razem padło na LL.
Z Annabelle Minerals idealny odcień dla mnie to Golden Fair, w związku z tym moje pytanie do was - który z odcieni LL byłby najbardziej zbliżony?
Przeglądałam oczywiście swatche na blogach, ale nie mam jednak pewności co do właściwych odcieni. Bardzo proszę was o pomoc
__________________
"Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość..."
McMary_Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 18:01   #1910
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez McMary_Jane Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zwracam się do was o poradę.Dopiero niedawno rozpoczęłam przygodę z minerałami. Jestem więc w szalonej fazie testowania produktów różnych firm , tym razem padło na LL.
Z Annabelle Minerals idealny odcień dla mnie to Golden Fair, w związku z tym moje pytanie do was - który z odcieni LL byłby najbardziej zbliżony?
Przeglądałam oczywiście swatche na blogach, ale nie mam jednak pewności co do właściwych odcieni. Bardzo proszę was o pomoc
China Doll może być na tym samym poziomie jasności (przynajmniej u mnie jest odpowiednikiem Beige/Natural Fair). Tylko że China Doll jest różowy, ogólnie w LL nie uświadczysz za bardzo żółtych odcieni. Ewentualnie jeszcze Warm Peach, który jak nazwa wskazuje jest w ciepłej kolorystyce. Tylko on jest ciemniejszy od China Doll.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:33   #1911
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mąż zakupił próbeczki, w sobotę będę testować

Podobno Pani sprzedająca była "lekko" zdziwiona tym, że podszedł do jej stoiska facet i zapytał czy może kupić próbki minerałów
No ale, poradził sobie.... w sumie to nie powinno być zaskakujące po takim szkoleniu
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 12:13   #1912
BlueSunday
Raczkowanie
 
Avatar BlueSunday
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy jakaś dobra dusza, używająca zimą China Doll, mogłaby się wypowiedzieć jakiego odcienia LL używa latem? Opaliłam się dość mocno i China Doll wygląda na mnie jakbym miała na twarzy tonę mąki.
BlueSunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:05   #1913
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez BlueSunday Pokaż wiadomość
Czy jakaś dobra dusza, używająca zimą China Doll, mogłaby się wypowiedzieć jakiego odcienia LL używa latem? Opaliłam się dość mocno i China Doll wygląda na mnie jakbym miała na twarzy tonę mąki.
Blondie. Chociaż to zależy od tego, jak mocno się opaliłaś. Ja się nie opalam (celowo), ale kolor cery i tak trochę ciemnieje. Jeśli opaliłaś się naprawdę mocno, to kolejny odcień czyli Barely Buff albo Candy Cane.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 20:01   #1914
BlueSunday
Raczkowanie
 
Avatar BlueSunday
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Blondie. Chociaż to zależy od tego, jak mocno się opaliłaś. Ja się nie opalam (celowo), ale kolor cery i tak trochę ciemnieje. Jeśli opaliłaś się naprawdę mocno, to kolejny odcień czyli Barely Buff albo Candy Cane.
Dzięki
BlueSunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 10:29   #1915
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
China Doll może być na tym samym poziomie jasności (przynajmniej u mnie jest odpowiednikiem Beige/Natural Fair).
Oj, nie. Ja z AM mam golden fairest, czyli jaśniejszy od fair, a china doll nawet zimą był dla mnie za jasny. goldeny są zdecydowanie ciepłe, więc ja bym zaryzykowała warm peach lub o ton ciemniejszy od niego.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 17:59   #1916
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Oj, nie. Ja z AM mam golden fairest, czyli jaśniejszy od fair, a china doll nawet zimą był dla mnie za jasny. goldeny są zdecydowanie ciepłe, więc ja bym zaryzykowała warm peach lub o ton ciemniejszy od niego.
A w goldenach nie jest jakoś inaczej? Golden Fair wypada tak samo jasno jak Beige i Natural Fair?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:19   #1917
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A w goldenach nie jest jakoś inaczej? Golden Fair wypada tak samo jasno jak Beige i Natural Fair?
Nie wiem, ale może się ciut różnią, ktoś wcześniej coś tam pisał.
Dziewczyna spytał o odpowiednik golden fair. Ja używam golden fairest, warm peach i blondie, china doll też miałam. Nie wiem jaki będzie golden fair, ale na pewno ciepły, a china doll nie dość że bardzo jasny, to jeszcze chłodny, przynajmniej u mnie.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:43   #1918
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale może się ciut różnią, ktoś wcześniej coś tam pisał.
Dziewczyna spytał o odpowiednik golden fair. Ja używam golden fairest, warm peach i blondie, china doll też miałam. Nie wiem jaki będzie golden fair, ale na pewno ciepły, a china doll nie dość że bardzo jasny, to jeszcze chłodny, przynajmniej u mnie.
Zgadzam się, testowałam już wszytskie i mam takie same obserwacje
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 18:25   #1919
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale może się ciut różnią, ktoś wcześniej coś tam pisał.
Dziewczyna spytał o odpowiednik golden fair. Ja używam golden fairest, warm peach i blondie, china doll też miałam. Nie wiem jaki będzie golden fair, ale na pewno ciepły, a china doll nie dość że bardzo jasny, to jeszcze chłodny, przynajmniej u mnie.
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Zgadzam się, testowałam już wszytskie i mam takie same obserwacje
To u mnie w Beige i Natural matującym fair wygląda podobnie właśnie do China Doll. Blondie jest od nich ciemniejszy, co widać wyraźnie teraz kiedy złapało mnie słońce i oba fair są u mnie za jasne, a Blondie pasuje prawie idealnie. Przy czym i China Doll i Blondie są dla mnie chłodne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:16   #1920
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No i kupiłam sobie biga
Wstępne testy wykazały że:
- pięknie się wtapiają w skórę,
- nie ma co się bać lekkiego krycia, bo w sumie to co ma być przykryte jest przykryte a efekt jest meganaturalny, myślę, że w tym tkwi ich największy urok,
- bardzo ale to bardzo pasuje mi odcień Barely Buff (no może jest odrobinkę za ciemny, ale mając w perspektywie letnie słoneczko, będzie jak znalazł). Kolor ma w sobie i żółć i pomarańcz i róż i beż .... a taka mieszanka mi pasuje,
- w przypadku mojej cery ładnie utrzymują mat (nawet do 5 godzin, później bibułka),
- ładnie schodzą , równomiernie po prostu blakną, nie mam gołych placków,
- dobrze przyjmują ewentualne, wieczorne poprawki.

Jestem bardzo, bardzo zadowolona.
Wzięłam sobie jeszcze próbki Blondie i In the buff (w woreczku wcale nie wygląda na taki ciemny ).

Kiedy ja zużyję tyle bigów
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.