Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 12:17   #121
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

No i dotarła do mnie ok dwóch tygodni temu paleta Zoevy Naturally Yours i pędzel do cieni 227 Luxe soft definer

Pędzel - mistrz! Cudnie, szybko i bardzo precyzyjnie blenduje cienie, zaciera granice między nimi
Co do palety... Kolory przecudne, ale na razie muszę się jej nauczyć Bo przy pierwszych użyciach troszkę rozczarowały mnie w sumie najładniejsze kolory: Smooth Harmony i Forever Yours... Pierwszy w ciągu dnia traci błysk w załamaniu powieki, a drugi w trakcie blendowania w załamaniu gubi zielone drobinki
To były dopiero moje pierwsze podejścia, dam znać jak opanuję tą bestię
2.jpg13.jpg
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 10:53   #122
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Powiedz jak się ma paletka.
Mam zestaw pędzli z ZOEVA Golden Rose do oczu i jestem zachwycona.
Każda blogerka, makijażystka poleca tę paletkę.
A jak jest u Ciebie?
Pozdrawiam
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 11:05   #123
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
prawda

W końcu urodziłam post. A w nim o różu z Zoevy - Shy Beauty.
Pięknie wygląda
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 19:44   #124
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Ja tez musze powiedziec o palecie zoeva naturally yours, ze nieco mnie zawiodla. Coprawda jestem mega wybredna na brązy, ale z cieniami wcale latwo sie nie pracuje. Najbardziej pasuje mi ten bialy jako rozjasniacz kacikow i bezowy jako naturalna baza. Z reszta nie mam ulubionego, bo pomimo wielu odcieni, zaden mi do konca nie pasuje. Kupilam sobie wczesniej 2 cienie brazowe z inglota idealnie dobrane, jeden kawa z mlekiem, drugi gorzka czekolada, mozna stopniowac, swietnie wspolgraja, a z palety zoeva mam trudnosc, zeby je sobie ladnie dobrac. Moze mi nie pasuja odcienie i to ten problem, sa mocno napigmentowane i jeden mach robi ciemne oko, inglotem mozna stopniowac, blendowac i ladne jest oko. Zoeva osypuje sie, trudno sie blenduje i kolorystyka jak dla mnie do piwnych cieplych oczu nie pasuje. No ale ja wybredna jestem, mam zaledwie kilka odcieni brazow, ktore lubie i subtelna roznica w odcieniu juz mi nie pasuje. Kolory wg mnie są trudne, tez nie do konca zgrane. Mam jasno rózową cerę i cieple odcienie mi nie pasuja.
Z pędzli mam caly zestaw hakuro i jeden eye definer zoeva. Ten pedzelek do dolnej powieki jest bardzo dobry. Pedzel mysle, ze jest lepszy niz hakuro jakosciowo, ale tez 2,5 razy drozszy. Hakuro jednak nie mial takiego i dlatego go wybralam, jestem zadowolona. Nad paleta jednak mocno bym sie drugi raz zastanowila, bo bardziej jestem zadowolona z inglota i jakosci i rozcierania i efektu. Dla mnie zoeva jest zbyt pudrowa i kryjąca, wole na powiece kolor ciemny, ale lekko kryjacy. One sa mocno kryjace. Niektore kolory sa tez bezowo brudne i jakby postarzaja, moze ta paleta nie pasuje po prostu do mnie, Le o wiele wiecej oczekiwalam po swatchach.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 10:35   #125
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ja tez musze powiedziec o palecie zoeva naturally yours, ze nieco mnie zawiodla. Coprawda jestem mega wybredna na brązy, ale z cieniami wcale latwo sie nie pracuje. Najbardziej pasuje mi ten bialy jako rozjasniacz kacikow i bezowy jako naturalna baza. Z reszta nie mam ulubionego, bo pomimo wielu odcieni, zaden mi do konca nie pasuje. Kupilam sobie wczesniej 2 cienie brazowe z inglota idealnie dobrane, jeden kawa z mlekiem, drugi gorzka czekolada, mozna stopniowac, swietnie wspolgraja, a z palety zoeva mam trudnosc, zeby je sobie ladnie dobrac. Moze mi nie pasuja odcienie i to ten problem, sa mocno napigmentowane i jeden mach robi ciemne oko, inglotem mozna stopniowac, blendowac i ladne jest oko. Zoeva osypuje sie, trudno sie blenduje i kolorystyka jak dla mnie do piwnych cieplych oczu nie pasuje. No ale ja wybredna jestem, mam zaledwie kilka odcieni brazow, ktore lubie i subtelna roznica w odcieniu juz mi nie pasuje. Kolory wg mnie są trudne, tez nie do konca zgrane. Mam jasno rózową cerę i cieple odcienie mi nie pasuja.
Z pędzli mam caly zestaw hakuro i jeden eye definer zoeva. Ten pedzelek do dolnej powieki jest bardzo dobry. Pedzel mysle, ze jest lepszy niz hakuro jakosciowo, ale tez 2,5 razy drozszy. Hakuro jednak nie mial takiego i dlatego go wybralam, jestem zadowolona. Nad paleta jednak mocno bym sie drugi raz zastanowila, bo bardziej jestem zadowolona z inglota i jakosci i rozcierania i efektu. Dla mnie zoeva jest zbyt pudrowa i kryjąca, wole na powiece kolor ciemny, ale lekko kryjacy. One sa mocno kryjace. Niektore kolory sa tez bezowo brudne i jakby postarzaja, moze ta paleta nie pasuje po prostu do mnie, Le o wiele wiecej oczekiwalam po swatchach.

Jeżeli mam porównać Zoevę Naturally Yours do Inglota, to na ten moment wolę naszą rodzimą markę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 13:24   #126
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Jeżeli mam porównać Zoevę Naturally Yours do Inglota, to na ten moment wolę naszą rodzimą markę
Ja zdecydowanie wolę Zoevę, jeśli chodzi o konsystencję i blendowanie. Co do samej Naturally Yours, zakup jej był zwyczajnym kaprysem. Kolory piękne, ale większość nie dla mnie - są ciepłe. Na pewno nie jest to paleta neutralna, choć na pierwszy rzut oka tak się może wydawać. Jej potencjału nie wykorzysta większość Polek. Z wszystkich 10 kolorów najbardziej podoba mi się Smooth Harmony.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 13:33   #127
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wolę Zoevę, jeśli chodzi o konsystencję i blendowanie. Co do samej Naturally Yours, zakup jej był zwyczajnym kaprysem. Kolory piękne, ale większość nie dla mnie - są ciepłe. Na pewno nie jest to paleta neutralna, choć na pierwszy rzut oka tak się może wydawać. Jej potencjału nie wykorzysta większość Polek. Z wszystkich 10 kolorów najbardziej podoba mi się Smooth Harmony.
Smooth Harmony jest przepiękny
Może to wina bazy pod cienie, ale podczas blendowania np Forever Yours traci zielone drobinki .... no i w ogóle cienie połyskliwe blakną w ciągu dnia Np. z Inglotem mi się to nie zdarza Zatem czekam na pojawienie się bazy Zoevy na minti i zobaczymy czy paleta będzie lepiej z nią współpracować
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 13:52   #128
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Smooth Harmony jest przepiękny
Może to wina bazy pod cienie, ale podczas blendowania np Forever Yours traci zielone drobinki .... no i w ogóle cienie połyskliwe blakną w ciągu dnia Np. z Inglotem mi się to nie zdarza Zatem czekam na pojawienie się bazy Zoevy na minti i zobaczymy czy paleta będzie lepiej z nią współpracować
Ja byłam z bazy Zoeva super zadowolona, niestety po 4 miesiącach nagle straciła swoje właściwości i zaczęła mi zjeżdżać z powieki. Szkoda. Blendowało mi się na niej o wiele lepiej niż na UD. Teraz maluję na bazie Too Faced, zwykle na co dzień ładuję właśnie Smooth Harmony, intensywność utrzymuje się pięknie.
Ja nie kupuję już w Inglocie tak chętnie jak kiedyś, zauważyłam, że ich cienie są bardzo nierówne. Niektóre perły bardzo mocno mi się sypały, sporo matów było kredowych, ciężko mi się z nimi współpracowało. Co oczywiście nie zmienia faktu, że mam kilka z Inglota kilka cudnych perełek.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 15:27   #129
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja byłam z bazy Zoeva super zadowolona, niestety po 4 miesiącach nagle straciła swoje właściwości i zaczęła mi zjeżdżać z powieki. Szkoda. Blendowało mi się na niej o wiele lepiej niż na UD. Teraz maluję na bazie Too Faced, zwykle na co dzień ładuję właśnie Smooth Harmony, intensywność utrzymuje się pięknie.
Ja nie kupuję już w Inglocie tak chętnie jak kiedyś, zauważyłam, że ich cienie są bardzo nierówne. Niektóre perły bardzo mocno mi się sypały, sporo matów było kredowych, ciężko mi się z nimi współpracowało. Co oczywiście nie zmienia faktu, że mam kilka z Inglota kilka cudnych perełek.
Szkoda, wychodzi na to że baza po paru miesiącach zmieniła formułę Ja mam aktualnie baze pod cienie JOKO i wszystko do tej pory wyglądało na niej ok, dopóki nie nałożyłam na nią właśnie błyszczących Zoevowych cieni z Naturally Yours Nie wiem co co chodzi, ale po prostu blednąć
Z inglota u mnie właściwie sprawdza się każda wersja cieni: maty, perły itd. Ale nie znoszę zakupów w salonach inglota I ubolewam nad tym, że wycofali okrągłe wkłady
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:06   #130
Faoiltiarne
Raczkowanie
 
Avatar Faoiltiarne
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 195
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny, potrzebuję pomocy w wyborze pędzli. Pisałam już o tym na forum o pędzlach, ale tam cisza, a ja już chciałabym coś kupić. Początkowo myślałam o Hakuro i Maestro, ale w końcu zdecydowałam się na Zoevę, tyle, że sama nie wiem co wybrać.

Jestem prawie zdecydowana na pędzel do pudru nr 106, chyba, że jest do wyboru coś lepszego? Nie potrzebuję pędzla do podkładu, ma być tylko do pudru. Zastanawiam się też, czy ten pędzel bardzo się różni od Hakuro 55, skoro oba są z taklonu, to może nie ma różnicy?

Następny w kolejce jest pędzel do różu. Zazwyczaj pomijam róż przy porannym makijażu i chodzę blada, ale może jak będę miała fajnego miziaka to poczuje się zobligowana do pamiętania o tym.

I największy mój dylemat: pędzle do powiek. Obecnie mam 3, których używam: Ecotools - duży pędzel, Sephora nr 70 i Inglot 13P. Te dwa ostatnie są małe i precyzyjne, co jest dla mnie ważne, bo mam małe powieki.
Chciałabym jakoś uzupełnić te skromne zasoby i dobrać kolejne pędzle tak, żeby się nie powtarzały.
Na pewno chcę spróbować pędzla 227, tylko nie wiem czy w wersji syntetycznej czy naturalnej. Który jest lepszy?
Nie jestem na nic uczulona, zależy mi, żeby pędzel był po prostu dobry, łatwy w użyciu i utrzymaniu. Jestem kiepska w dbaniu o takie rzeczy, zazwyczaj psikam na moje pędzle alkoholem izopropylowym i wycieram je w papierowy ręcznik.
Raczej nie będę potrzebowała pędzla do eyelinera i do brwi.

Wybór pędzli Zoevy do cieni jest zbyt duży, nie mam pojęcia, które z nich są takie bardziej podstawowe a jednocześnie sprawdzą się do moich małych powiek i nie powtórzą się z tymi, które już mam. Wiele z nich zapewne okazałoby się zbędne dla amatorki, raczej potrzebują ich profesjonalistki.
Ciężko się zamawia przez internet mając mgliste pojęcie o pędzlach do makijażu i nie mając w ogóle porównania do czegokolwiek
Pomocy
Faoiltiarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 16:12   #131
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Testowałyście kremowe eyelinery? Kolory wydają się takie ładne, przynajmniej na zdjęciach
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 17:37   #132
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Testowałyście kremowe eyelinery? Kolory wydają się takie ładne, przynajmniej na zdjęciach
Kuszą niesamowicie Ale ja jakoś najbardziej lubię "mokre" eyeliery w kałamarzu

Fajnie wygląda też nowa paleta Cocoa Blend:
whoismocca-blogger-tirol-blog-innsbruck-austria-getreadywithme-faceoftheday-zoeva-cocoa-blend-am.jpg
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2015-05-21 o 17:39
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 18:17   #133
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kuszą niesamowicie Ale ja jakoś najbardziej lubię "mokre" eyeliery w kałamarzu

Fajnie wygląda też nowa paleta Cocoa Blend:
Załącznik 5984274
Chyba się skuszę na nią jak wejdzie
Ja też preferuje eyelinery w aplikatorze, te żelowe nie są zbyt trwałe, rozmazują się łatwo i czereń nie jest zbyt intensywna.
Nie mniej jednak zoeva kusi...
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:08   #134
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę na nią jak wejdzie
Ja też preferuje eyelinery w aplikatorze, te żelowe nie są zbyt trwałe, rozmazują się łatwo i czereń nie jest zbyt intensywna.
Nie mniej jednak zoeva kusi...
Kupię ją lub Smoky ale tylko wtedy gdy w końcu Naturally Yours zacznie współpracować jak należy czekam na pojawienie się znowu w sprzedaży matowej bazy pod cienie zoeva - może to pomoże chociaż kusi mnie też baza the balm put a lid on it
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:15   #135
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziewczyny czy uzywa ktoras z Was pedzli Zoeva do podkladu mineralnego? Chce kupic jakis ale nie wiem na jaki sie zdecydowac
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:09   #136
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Kupiłam te trzy nowe linery w kremie <3 oprócz Black Lace mam teraz wszystkie jakie wyszły kiedykolwiek

te nowe prezentują się jak na zdjęciu niżej. Ten brąz jest niesamowity!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1530553.jpg (77,4 KB, 51 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:43   #137
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kupiłam te trzy nowe linery w kremie <3 oprócz Black Lace mam teraz wszystkie jakie wyszły kiedykolwiek

te nowe prezentują się jak na zdjęciu niżej. Ten brąz jest niesamowity!
Piękne Szczególnie ten środkowy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:51   #138
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kupiłam te trzy nowe linery w kremie <3 oprócz Black Lace mam teraz wszystkie jakie wyszły kiedykolwiek

te nowe prezentują się jak na zdjęciu niżej. Ten brąz jest niesamowity!
Srodkowy
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:04   #139
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kupiłam te trzy nowe linery w kremie <3 oprócz Black Lace mam teraz wszystkie jakie wyszły kiedykolwiek

te nowe prezentują się jak na zdjęciu niżej. Ten brąz jest niesamowity!

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-06-05 o 19:06
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 17:57   #140
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kupiłam te trzy nowe linery w kremie <3 oprócz Black Lace mam teraz wszystkie jakie wyszły kiedykolwiek

te nowe prezentują się jak na zdjęciu niżej. Ten brąz jest niesamowity!
Piękny pigment
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:12   #141
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Przybywam z mini-aktualizacją kolekcji Zoev-ek.

1. paleta Naturally Yours (tu moje zdjęcia, makijaż, recenzja) - w skrócie, paleta dla ciepłych typów urody. Mogę z niej na sobie użyć ledwie 3-4 cieni

2. eyeliner, kupiłam czarny Black Lace. W porównaniu do Maybelline o wiele fajniejsza, mięciutka, maślana konsystencja, bardzo łatwo się nim maluje. Jest trwały, nie rozmazuje się. Niestety, trzeba przejechać ze dwa razy, nie kryje z miejsca w 100%. Kolejny minus to bardzo krótki czas do użytku od otwarcia - 6 miesięcy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 18:50   #142
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przybywam z mini-aktualizacją kolekcji Zoev-ek.

1. paleta Naturally Yours (tu moje zdjęcia, makijaż, recenzja) - w skrócie, paleta dla ciepłych typów urody. Mogę z niej na sobie użyć ledwie 3-4 cieni

2. eyeliner, kupiłam czarny Black Lace. W porównaniu do Maybelline o wiele fajniejsza, mięciutka, maślana konsystencja, bardzo łatwo się nim maluje. Jest trwały, nie rozmazuje się. Niestety, trzeba przejechać ze dwa razy, nie kryje z miejsca w 100%. Kolejny minus to bardzo krótki czas do użytku od otwarcia - 6 miesięcy.
nie wiem jak bardzo rygorystycznie podchodzisz do dat ważności. Ja kompletnie na nie nie patrzę tylko oceniam po jakości kosmetyku, organoleptycznie. Moje linery z zoevy mają już naprawdę parę lat, nie wiem ze 2 na bank, i nic się z nimi nie dzieje. Używam ich bo kolory są mega <3 i wszystko z nimi w porządku włącznie z konsystencją i trwałością... no ale oczywiście każdy podchodzi inaczej do tego
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 20:23   #143
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem jak bardzo rygorystycznie podchodzisz do dat ważności. Ja kompletnie na nie nie patrzę tylko oceniam po jakości kosmetyku, organoleptycznie. Moje linery z zoevy mają już naprawdę parę lat, nie wiem ze 2 na bank, i nic się z nimi nie dzieje. Używam ich bo kolory są mega <3 i wszystko z nimi w porządku włącznie z konsystencją i trwałością... no ale oczywiście każdy podchodzi inaczej do tego
A nie twardnieją Ci nic a nic? Jeśli tak, to naprawdę super. Bo ja się na Maybelline, wychwalanym pod niebiosa, zawiodłam - bardzo szybko mi zgęstniał tak, że bez Duraline nie był do użytku. Co do rygoru, moje kosmetyki regularnie dezynfekuję, mam bardzo wrażliwą skórę, więc wolę nie ryzykować, zwłaszcza z kremowymi konsystencjami
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:37   #144
happy_killer
tarantinomania
 
Avatar happy_killer
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 12
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej dziewczyny!
Dzisiaj dostałam z minti pędzel i nie wiem co myśleć. Zoevę kocham, naturally yours jest już na wyczerpaniu i niedługo kupuję nową, tylko te pędzle... Przyszedł rozcapierzony, na zdjęciu tego dobrze nie widać, ale tych odstających włosków jest naprawdę sporo. Jak dotknęłam powieki to jest bardzo miękki i nie wiem czy reklamować go teraz, jak użyję i wypiorę czy może w ogóle nie reklamować, bo taki jest jego kształt
Pędzel to numerek 224
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11830058_998485106870042_409916688_n.jpg (23,3 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez happy_killer
Czas edycji: 2015-08-04 o 22:38 Powód: Zapominalstwo
happy_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:59   #145
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Ja bym reklamowała. Sama czekam na odpowiedź w sprawie pędzla do podkładu - po zaledwie kilku praniach zaczął się sypać, włosie z niego wyłazi jak z psa na wiosnę, coś strasznego. 60 zł A skośny Zoevy rozcapierzył mi się na 2 części, tak że mowy nie ma o ładnej, zgrabnej kresce. Już się tak nie napalam na ich pędzelki, na 5 sztuk trafiły mi się na gnioty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150723_18_16_43_Pro.jpg (576,5 KB, 25 załadowań)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:46   #146
happy_killer
tarantinomania
 
Avatar happy_killer
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 12
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Dziękuję za rady
Jutro biorę się za lepsze zdjęcia i reklamacje. Szkoda, że przy pierwszym pędzlu już taka skucha, czas pogadać z tymi, którzy takie dziadowskie egzemplarze wypuszczają
happy_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 15:19   #147
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez happy_killer Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady
Jutro biorę się za lepsze zdjęcia i reklamacje. Szkoda, że przy pierwszym pędzlu już taka skucha, czas pogadać z tymi, którzy takie dziadowskie egzemplarze wypuszczają
Powodzenia. Ja się właśnie dowiedziałam od sklepu, że reklamacja nie zostanie przyjęta, gdyż "Jeśli pędzel byłby wadliwym produktem, włosie bardzo wypadałoby z niego na początku użytkowania". Mój pędzel ma pół roku, nawet gdyby zakładali, że prałam go codziennie, to sorry, ale za 60 zł można się spodziewać dłuższego życia, niż 6 miesięcy. Jestem zniesmaczona całą sytuacją, nie wiem czy to bardziej decyzja sklepu, czy producenta, ale na pewno już względnie drogiego pędzla Zoevy nie kupię, ewentualnie coś do oczu, bo mi się sprawdzają.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 17:25   #148
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Powodzenia. Ja się właśnie dowiedziałam od sklepu, że reklamacja nie zostanie przyjęta, gdyż "Jeśli pędzel byłby wadliwym produktem, włosie bardzo wypadałoby z niego na początku użytkowania". Mój pędzel ma pół roku, nawet gdyby zakładali, że prałam go codziennie, to sorry, ale za 60 zł można się spodziewać dłuższego życia, niż 6 miesięcy. Jestem zniesmaczona całą sytuacją, nie wiem czy to bardziej decyzja sklepu, czy producenta, ale na pewno już względnie drogiego pędzla Zoevy nie kupię, ewentualnie coś do oczu, bo mi się sprawdzają.
Mi się wydaje, że producenta bo ja kiedyś chciałam zareklamować pędzel, który się kumplowi po pół roku rozsypał, skuwka odeszła od kijka i mi napisali, że ileś tam tygodni -12 czy coś tylko reklamacja obowiązuje. Zrobiłam im mailowo awanturę bo mi wizażystę z kilkunastoletnim stażem oskarżyli, że widocznie nie umie prać dobrze, było ostro wtedy ale w końcu napisali, że doślą razem z kolejnym jakimś tam zamówieniem i faktycznie jak się im przypomniałam po chyba roku to dosłali. Ale to było bezpośrednio u producenta...
Inna sprawa, że ewidentnie wadliwy produkt bo ja moje twarzowe z zoevy piorę bardzo często, po innych itp i nic się z nimi nie dzieje... słabo, że tak Ci się trafiło :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 20:08   #149
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że producenta bo ja kiedyś chciałam zareklamować pędzel, który się kumplowi po pół roku rozsypał, skuwka odeszła od kijka i mi napisali, że ileś tam tygodni -12 czy coś tylko reklamacja obowiązuje. Zrobiłam im mailowo awanturę bo mi wizażystę z kilkunastoletnim stażem oskarżyli, że widocznie nie umie prać dobrze, było ostro wtedy ale w końcu napisali, że doślą razem z kolejnym jakimś tam zamówieniem i faktycznie jak się im przypomniałam po chyba roku to dosłali. Ale to było bezpośrednio u producenta...
Inna sprawa, że ewidentnie wadliwy produkt bo ja moje twarzowe z zoevy piorę bardzo często, po innych itp i nic się z nimi nie dzieje... słabo, że tak Ci się trafiło :/
No to w takim razie nieźle żenująca polityka firmy Tak jak pisałam, u mnie 2 na 5 pędzli okazało się bublami, więc tego no... Słabo i to bardzo, jak na tak rozreklamowaną i nietanią markę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 21:00   #150
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
No to w takim razie nieźle żenująca polityka firmy Tak jak pisałam, u mnie 2 na 5 pędzli okazało się bublami, więc tego no... Słabo i to bardzo, jak na tak rozreklamowaną i nietanią markę.
Wierzę, że mozna się zniechęcić szkoda, bo z tego co czytam ogólnie, nie tylko na polskich stronach i blogach to te pędzle raczej mają dobre opinie, więc jeśli zdarza im się raz na ruski rok jakiś bubel to dla świętego spokoju i dobrego PRu wypadało by wymienić i po krzyku... Eh widać nie tylko w PL jest kiepska polityka zwrotów.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-11 14:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.