Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 14:41   #4651
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

PKS, PKP, tramwajami i innymi srodkami komunikacji publicznej to ja tez sie najezdzilam. Marze o wlasnym autku, to jedno z dwoch moich najwiekszych celow. Mam nadzieje, ze sie kiedys dorobie wlasnego, bo uwielbiam jezdzic
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 15:37   #4652
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ivvonko, podziwiam - ja się w ogóle nie nadaję za kierownicę; już nawet nie będę opisywać własnych doświadczeń, bo wszelkie "Nauki Jazdy" to przy tym pikuś a kolega, który chciał mnie kiedyś nauczyć jeździć stwierdził po próbie na leśnych drogach, że było to najbardziej ekstremalne przeżycie, jakiego doświadczył.

Hexxano, Evitko - kusicielki niedobre Wy Poszłam po zakupy i tak całkiem przypadkiem zawędrowałam pod półkę z kosmetykami... i oczywiście musiałam wziąć tę oliwkową maskę do rąk Dobrze chociaż, że to tani kaprys.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 16:52   #4653
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witajcie, Kochane
Ale mi sie milo zrobiło, jak przeczytałam Wasze posty postaram się wpadać na Wizaż, no jakbym mogła żyć bez naszej Biochemii, ale trochę rzadziej.
Na pewno będę się meldować co jakiś czas, chociażby po to, żeby zdać relacje jak się sprawuje AL w Afryce no i w październiu powrócić do zorakowania się - potrzebny będzie nowy wątek
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 17:12   #4654
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajcie, Kochane
Ale mi sie milo zrobiło, jak przeczytałam Wasze posty postaram się wpadać na Wizaż, no jakbym mogła żyć bez naszej Biochemii, ale trochę rzadziej.
Na pewno będę się meldować co jakiś czas, chociażby po to, żeby zdać relacje jak się sprawuje AL w Afryce no i w październiu powrócić do zorakowania się - potrzebny będzie nowy wątek
No właśnie, nie możesz nas opuścić - z kim się będę zorackować? Dlatego odwiedzaj nas jak najczęściej bo bez Ciebie nie byłoby tu tak samo

Edit: Sandijko, jak tu jeszcze zajrzysz, to może Ty będziesz wiedziała - gdzie w Warszawie znajduje się basen ozonowany?
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2006-08-23 o 18:15
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:28   #4655
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
dopiero dziś do mnie przyszedł, będę testować



Ale można zrobić ciekawe porównanie profilu ze zdjęciem:

Lat 24 - moim zdaniem, trzydziestki wybaczcie, ale wygląda właśnie na 30 lat. Wy macie młodsze buzie niż ona
Włosy długie, zadbane... jasne zadbane napewno

Hehe dobre.. ale się uśmiałam z tych komentarzy na mój temat Dziewczyny szkoda mi Was naprawdę, chyba któreś z was są mocno zakompleksione, na to wygląda. Ja podobać Wam się nie muszę. To że jestem fotomodelką i otrzymuję zlecenia mówi samo przez się. Bardzo miło słyszeć , że wyglądam na 30 lat.. no faktycznie tyle mam zmarszczek i takie zniszczone włosy. Załączam amatorską fotkę,na której widać mnie z bardzooo bliska, żebyście jeszcze mogły mnie poobgadywać i doszukać się np. nowych zmarszczek. A może nie wyglądam na 30 tylko na 40 lat???
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 22:04   #4656
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny... wróciłam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 22:10   #4657
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Be I jak było w Bieszczadach? Bo do mnie już jesień chyba przyszła... ale ja się z tego cieszę akurat.
Opowiadaj, jak się bawiłaś.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 22:13   #4658
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Myślę, że komentarze na temat wyglądu Tigretty były trochę nie na miejscu ...

Jeśli ktoś miał coś do powiedzenia na ten temat, uczciwiej byłoby wypowiedzieć się w wątkach gdzie pokazywała swoje zdjęcia, a wyszło trochę jak naśmiewanie się za plecami, w dodatku publiczne.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 22:34   #4659
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Myszi masz rację! Powinnam swój post napisać w wątku w którym wypowiedziała się Tigretta. Dlatego faktycznie przyznaje źle zrobiłam, co oczywiście nie znaczy że z dalszą częścią mojej wypowiedzi się też sie nie zgadzam i podtrzymuje swoje zdanie że Twoja opalenizna Tigretto nie jest ani ładna, ani naturalna, ani zdrowa. Młode dziewczyny zaglądające na wizaż w poszukiwaniu dopalaczy solaryjnych i czytające że po 2 latach w solarium masz zdrową i piękną cerę, są gatowe robić dokładnie to samo. Może jeszcze w nadzieji że jak się spalą to i one zostana fotomodelkami. Jakoś wieżyc mi się nie chce że profesjonalne fotomodelki niszczą nagminnie swoja cerę w solarium.... Szkoda że nie ma teraz z nami Mani19 bo ona mogłaby na ten temat coś powiedzieć.....
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 23:41   #4660
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dziewczyny... wróciłam
Witaj Jak się bawiłaś? Góry..., uwielbiam je

Teraz nei mam za bardzo czasu na wizaż i zagladam głwonie wieczorami i są niezłe zaległosci...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 23:54   #4661
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
no własnie recenzje ma kiepskie,a ją bardzo lubiłam-dla mnie choc tłusta to szybko sie wchłaniała i miałam po niej takie milusie dłonie.

W ogóle duz rzeczy w KWC które ja bardzo lubię ma kiepeskie opinie i na odwrót też-nie wszystkie hity mnie zachwycają....tak to juz jest...

Z KWC to tak juz jest,ze nie zawsze recenzje odzwierciedla Nasze odczucia-chociaz zwracam uwage na to,kto pisze recenzje to i tak zawsze patrze na ogolna ocene jak dany produkt wypada

Juz nie raz bylo,ze na KWC kosmetyk zjechany a mnie pasuje idealnie lub odwrotnie....zreszta za najwieksza porazke zakupowa uwazam micel Biodermy-tak bardzo zasugerowalam sie dobrymi recenzjami,ze wydawalo mi sie,ze inaczej byc nie moze...a tu zonk.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 23:57   #4662
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Ivvonko, podziwiam - ja się w ogóle nie nadaję za kierownicę; już nawet nie będę opisywać własnych doświadczeń, bo wszelkie "Nauki Jazdy" to przy tym pikuś a kolega, który chciał mnie kiedyś nauczyć jeździć stwierdził po próbie na leśnych drogach, że było to najbardziej ekstremalne przeżycie, jakiego doświadczył.
Ze mnie sie smieja,ze wraz zakupem samochodu powinni gratis dodawac szofera....dlatego nie sadze abym stala sie dobrym kierowca i nawet nie ciagnie mnie do tego,najlepiej czuje sie w roli pasazera.

Cytat:
Napisane przez Rayne
Hexxano, Evitko - kusicielki niedobre Wy Poszłam po zakupy i tak całkiem przypadkiem zawędrowałam pod półkę z kosmetykami... i oczywiście musiałam wziąć tę oliwkową maskę do rąk Dobrze chociaż, że to tani kaprys.
Troszeczke pokusic trzeba a poza tym to przystepna cenowo zachcianka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 01:18   #4663
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Tigretta
to że jestem fotomodelką i otrzymuję zlecenia mówi samo przez się.
Nie mówi samo przez się. Jest wiele brzydul wsrod modelek (nie twierdzę oczywiście, ze jesteś brzydka) i mają wzięcie w tym zawodzie. Nie chodzi o to, zeby ktos byl ladny, a o to, by mial ciekawą twarz. Dlatego czasem na catingach odrzucaja sliczne słodkie dziewczyny na rzecz np. rudych piegusków, które są ciekawsze po prostu.
Cytat:
Napisane przez Tigretta
Załączam amatorską fotkę,na której widać mnie z bardzooo bliska, żebyście jeszcze mogły mnie poobgadywać i doszukać się np. nowych zmarszczek. A może nie wyglądam na 30 tylko na 40 lat???
A trzeba miec odrazu zmarszczki, zeby wygladac na 30tkę? Wygladasz po prostu ogólnie na znacznie wiecej lat niz masz w rzeczywistości.
Sorry za określenie, ale na pierwszy rzut oka widać, że typowa solarka.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:57   #4664
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Hexxano, Evitko - kusicielki niedobre Wy


Cytat:
Z KWC to tak juz jest,ze nie zawsze recenzje odzwierciedla Nasze odczucia-chociaz zwracam uwage na to,kto pisze recenzje to i tak zawsze patrze na ogolna ocene jak dany produkt wypada

Juz nie raz bylo,ze na KWC kosmetyk zjechany a mnie pasuje idealnie lub odwrotnie....zreszta za najwieksza porazke zakupowa uwazam micel Biodermy-tak bardzo zasugerowalam sie dobrymi recenzjami,ze wydawalo mi sie,ze inaczej byc nie moze...a tu zonk
Przypomniało mi sie że musze stanąc w obronie kremu daxa na naczynka dla sucharów...

Mi micel biodermy tez nie za bardzo pasuje,bo mam po nim wrażenie suchej skóry i oczu. Ale kupiłam go w promocji za 20 zł żeby uzywac do demakijazu oczu,bo i tak lepszy od marketowych demakijażystów oczu.
Świetny za to jest dla mnie micel avene,ale ta cena....ale i tak go chyba na allegro kupię żeby sobie do oczek uzywać i sie samam przed sobą tłumaczyć że jak do oczek to na dłużej starczy... ;-)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 12:09   #4665
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21

Mi micel biodermy tez nie za bardzo pasuje,bo mam po nim wrażenie suchej skóry i oczu. Ale kupiłam go w promocji za 20 zł żeby uzywac do demakijazu oczu,bo i tak lepszy od marketowych demakijażystów oczu.
Świetny za to jest dla mnie micel avene,ale ta cena....ale i tak go chyba na allegro kupię żeby sobie do oczek uzywać i sie samam przed sobą tłumaczyć że jak do oczek to na dłużej starczy... ;-)
Mam identyczne odczucia. Szeroko zachwalany micel biodermy jest dla mnie po prostu taki sobie... i jeszcze w dodatku bezzapachowy, a ja tak lubie, kiedy kosmetyk ąldnie pachnie No i Avene w tej dziedzinie jest mistrzem, tyle że wychodzi mało ekonomicznie

Evitko, ja kupuje często micel Vichy - jest go dużo, cena do przełknięcia - 45zl za 300ml. jest lagodny, zawiera fitofenol z roży, i ładnie pachnie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 12:21   #4666
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ah góry niesamowite, ślub i wesele udało się rewelacyjnie
Bieszczady mają coś w sobie. Mieszkaliśmy w kompletnej dziurze, i w tym był cały urok. Kilka domków, jeden mały sklep, karczma... Pozatym - lasy, lasy, lasy, lasy, rzeczki.
Jestem zachwycona Chyba wolę góry, nie morze
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 13:33   #4667
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sandija zaglądaj jak najcześciej! Przyzwyczaiłam sie do Twojej obecności jako modki szkoda że juz nią być nie możesz. Dobrze chociaż, że fajną nastepczynie bedziesz miala
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 13:41   #4668
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Też się przyzwyczaiłam do obecności Sandiji jako modki. Mam nadzieję, że mimo wszystko, za jakiś czas do nas wróci
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 13:45   #4669
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Evitko, ja kupuje często micel Vichy - jest go dużo, cena do przełknięcia - 45zl za 300ml. jest lagodny, zawiera fitofenol z roży, i ładnie pachnie
Musze obadac co to za jednen ;-). Ogólne vivhy nie lubię ,ale jak mówisz że fajny...
NA allegro micelki avene sa po 38.90 (+wysyłka 6,50) ,ale 200ml.

Tak czy siak i tak uważam że wszystkie są zbójecko drogie te micele.
Ale co zrobić.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 14:12   #4670
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Tigretta
Załączam amatorską fotkę,na której widać mnie z bardzooo bliska, żebyście jeszcze mogły mnie poobgadywać i doszukać się np. nowych zmarszczek. A może nie wyglądam na 30 tylko na 40 lat???
Na 30 to wyglądam nieskromnie mówiąc ja, ale faktycznie mam 40, tyle, że ja nie niszczę swojej skóry w Solarium i nikogo do tego nie zachęcam. Zadbana zdrowa jasna cera też wygląda ładnie, nie trzeba być mulatką, by podobać się innym. Mam koleżankę w swoim wieku, która dzięki regularnemu smażeniu się na słońcu bez ochrony i w solarium dla podtrzymania efektów wygląda obecnie na 50! Poszła po rozum do głowy teraz, tylko teraz zmian, których sie nabyła - zmarszczek, przebarwień nie da się już cofnąć. Można je złagodzić stosując odpowiednią pielęgnację, ale zniwelować całkowicie niestety nie! Dlatego tak ważna jest profilaktyka, mądre dziewczyny unikają solarium i stosują na codzień kremy z wysokimi filtrami, by wyglądać w przyszłości młodziej, by mieć zdrową cerę najdłużej jak tylko się da.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:08   #4671
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Co do basenu, to mam pytanie do filtromaniaczek z Warszawy - czy ktoś może wie, gdzie w Warszawie znajduje się basen ozonowany? Bo ja i chlor to nie jest udany związek Będę wdzięczna za jakieś sugestie.
na bank w Wesołej, tam są prowadzone zajęcia dla niemowląt i chwalą się, że ozonują wodę
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:09   #4672
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Na 30 to wyglądam nieskromnie mówiąc ja, ale faktycznie mam 40, tyle, że ja nie niszczę swojej skóry w Solarium i nikogo do tego nie zachęcam. Zadbana zdrowa jasna cera też wygląda ładnie, nie trzeba być mulatką, by podobać się innym. Mam koleżankę w swoim wieku, która dzięki regularnemu smażeniu się na słońcu bez ochrony i w solarium dla podtrzymania efektów wygląda obecnie na 50! Poszła po rozum do głowy teraz, tylko teraz zmian, których sie nabyła - zmarszczek, przebarwień nie da się już cofnąć. Można je złagodzić stosując odpowiednią pielęgnację, ale zniwelować całkowicie niestety nie! Dlatego tak ważna jest profilaktyka, mądre dziewczyny unikają solarium i stosują na codzień kremy z wysokimi filtrami, by wyglądać w przyszłości młodziej, by mieć zdrową cerę najdłużej jak tylko się da.
Amen
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:50   #4673
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja uciekam pod namioty ze znajomymi na kilka dni wiec dziewczyny milego plotkowania ;*
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:28   #4674
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Lolitko udanej zabawy,a przede wszystkim ładnej pogody
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:28   #4675
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ash
Nie mówi samo przez się. Jest wiele brzydul wsrod modelek (nie twierdzę oczywiście, ze jesteś brzydka) i mają wzięcie w tym zawodzie. Nie chodzi o to, zeby ktos byl ladny, a o to, by mial ciekawą twarz. Dlatego czasem na catingach odrzucaja sliczne słodkie dziewczyny na rzecz np. rudych piegusków, które są ciekawsze po prostu.
A trzeba miec odrazu zmarszczki, zeby wygladac na 30tkę? Wygladasz po prostu ogólnie na znacznie wiecej lat niz masz w rzeczywistości.
Sorry za określenie, ale na pierwszy rzut oka widać, że typowa solarka.
Tak jest wśród modelek , a nie fotomodelek po pierwsze. Zresztą to bez znaczenia. Po drugie nie jestem słowiańską Polką, moje korzenie sa południowe , a opalenizna ze zdjęcia to opalenizna śródziemnomorska z wakacji, ale jak widac dziewczyny nie bardzo potraficie odróznic. Nie jestem upośledzona , żeby w lato chodzic na solarium. Robie to tylko jesienią i zimą, żeby utrzymac kolor z lata. Poza tym najpierw nauczcie się czytac ze zrozumieniem, a dopiero później komentujcie. Wyraźnie w swoim komentarzu pisze, że solarium szkodzi , a ja nie polecam go nikomu, a szególnie osobom o jasnej karnacji i wrazliwej cerze. A jesli nawet już ktos zdecyduje się pojśc powienien zasięgnąc rady fachowca. Chodziło mi o to, że na kazda skórę solarium działa inaczej. Czy ja kogoś namawiam, jak tu niektóre dziewczyny sugerują?? Po prostu to co tu wypisujecie jest żałosne. Dla was moge wygladac nawet jak stara babcia "typowa solarka" heheh Głupota nie zna granic.....
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:41   #4676
Tigretta
Raczkowanie
 
Avatar Tigretta
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A jak macie coś do mnie jedna z drugą .. to zapraszam na wątki w których się wypowiadam i załączam fotki, a nie obgadujecie za plecami. Ale to już tylko swiadczy o Was i o Waszej kulturze..
Tigretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:15   #4677
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Tigretta
A jak macie coś do mnie jedna z drugą .. to zapraszam na wątki w których się wypowiadam i załączam fotki, a nie obgadujecie za plecami. Ale to już tylko swiadczy o Was i o Waszej kulturze..
Za obgadywanie za plecami to już przeprosiłam bo to ja zaczęłam i nie mam zamiaru robić tego po raz drugi... Chociaż w sumie to nic obrażliwego na Twój temat nie napisałam, jak już to na temat Twojej "opalenizny"
Piszesz jedna z drugą - to które mają isć A poza tym to dlaczego nie możemy teraz kulturalnie tutaj podyskutować skoro już zaczęłyśmy Z czytaniem ze zrozumieniem bynajmniej nie my mamy problem, bo przeczytałyśmy i nauczyłyśmy się pewnych zdrowych nawyków, a niektórzy wydają się być w pewnych kwestiach niewyuczalni

I jeszcze jedno pytanie. Czemu ma służyć ciągłe wklejanie swoich zdjęć na wizażu? Nie promocji solarium? Czy to autoreklama bardziej????
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:33   #4678
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Tigretta
Po prostu to co tu wypisujecie jest żałosne. Dla was moge wygladac nawet jak stara babcia "typowa solarka" heheh Głupota nie zna granic.....
to wygląda mi na wycieczkę osobistą pod kątem inteligencji adwersarza
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 17:35   #4679
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Tigretta
A jak macie coś do mnie jedna z drugą .. to zapraszam na wątki w których się wypowiadam i załączam fotki, a nie obgadujecie za plecami. Ale to już tylko swiadczy o Was i o Waszej kulturze..
Bez przesady.
Nie tu takie teksty.

Z resztą to chyba nie jest już za plecami, skoro sama w dyskusji uczestniczysz. Swoje zdjęcie też już tu umieściłaś...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:00   #4680
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Na 30 to wyglądam nieskromnie mówiąc ja, ale faktycznie mam 40, .
Basiu, wyglądasz na mniej!! A ja i tak zawsze na pytanie o wiek odpowiadam ze 18 mam ukonczone. I niech sie domyslaja
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.