Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 11:22   #271
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Hmm, co to znaczy forma chelatowana?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:41   #272
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez !violet!
Hmm, co to znaczy forma chelatowana?
Chelatowanie, to proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne, w trakcie tego procesu składniki mineralne są przekształcane w związki kompleksowe - postać łatwiej przyswajalną dla organizmu. Zakłada się, że przyjmowanie składników mineralnych w formie chelatów zwiększa stopień ich wchłaniania od 3 do 10 razy w porównaniu do tradycyjnych preparatów.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:54   #273
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Dzięki za odpowiedź. Czy jest to w jakiś sposób określone w nazwie preparatu czy po prostu trzeba się wczytać w ulotkę albo spytać farmaceuty?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:59   #274
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez !violet!
Czy jest to w jakiś sposób określone w nazwie preparatu czy po prostu trzeba się wczytać w ulotkę albo spytać farmaceuty?
Raczej trzeba się wczytać w ulotkę. Przypuszczam też, że takie preparaty są droższe (ale 100% pewności nie mam, bo nie interesowałam się tym szczególnie).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:57   #275
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Mała Miiiii
z tym tranem wyczytałam tutaj,
CO konkretnie wyczytałaś?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:11   #276
Mała Miiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

ze nie powinno sie brac tranu jak jest duż esłońce bo grozi to przebarwieniami, wczoraj babeczka w aptece powiedziałą mi to samo. tran bierze sie wiosna, jesienia i zima, chyba ze lekarz wyraźnie zaleci. dlatego chcialam zacząć brać ten olej z ogórecznika bo to można.

nikt mi nie pomoze z tym pytaniem o tabletki? nie ma innego sposobu wyregulowania hormonów?
Mała Miiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:47   #277
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

nie grozi przebarwieniami lecz przedawkowaniem wit.D.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 08:31   #278
Mała Miiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

tak czy siak nie powinno sie brać...
Mała Miiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:35   #279
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

w większości przypadków tran można zażywać spokojnie, ale nie w tak dużych dawkach jak to ma miejsce w mniej słonecznych porach roku.
ale przeczytałaś przecież watek i juz to wiedziesz.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 20:23   #280
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Thumbs up Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Znalazłam sposób na TRĄDZIK!!!

od jakiegoś czasu moje menu tabletkowe dziennie wygląda tak:

2 razy B-Compositum
4 razy Lewitan drożdżowy
min.15mg. cynku
4 razy BRATEK (tabletki w ziołach)
1 raz Calcium


Do tego pare kosmetyków odpowiednich i moja cera jest nie do poznania. dawno nie mialam takiej buźki. Polecam wszystkim.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 23:09   #281
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Judytka2
2 razy B-Compositum
2 razy dziennie po jednej tabletce, tak?
Cytat:
Napisane przez Judytka2
4 razy Lewitan drożdżowy
to samo pytanie
Cytat:
Napisane przez Judytka2
min.15mg. cynku
4 razy BRATEK (tabletki w ziołach)
1 raz Calcium
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 11:48   #282
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

no tak
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 01:48   #283
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

b-compositum to po prostu jakis zestaw witaminki b?
jesli jeszcze mozesz, to napisz firme kazdego z suplementow, tak, zeby kupujac, nie nabyc czegos troche innego - to moze miec znaczenie

A w ogole, co Noor i Justy powiedza na taki zestawik? Dziewczyny wyrazcie swoje fachowe opinie
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:42   #284
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Vitapil

przepisał mi go lekarz na wypadające włosy, od dzisiaj zaczynam brać. a więc brał ktoś? jakie były efekty? i po jakim czasie?

aha, lekarz mi przepisal brać jedną tabletkę raz dziennie, gdzies na forum czytałam coś o jakieśprzerwie w braniu tych tabletek. możecie powiedziećcoś więcej na jej temat?
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 19:36   #285
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Vitapil

CZESC
najsmiesniejszy watek jaki ostatnio widze, ale to dobrze,az sie chce czytac i odpowidac na błachostki,dziewczyny mają naprawde powazne problemy.
Otóz ja łykam Vitapil i z doswiadczenia powiem ci ze zadna rewelacja dla mnie ale moze dlatego ze nie mam wcale niedoborow w organizmie a problem tkwi bardzo w czym innym. Ale jest chwalony bardzo, włosy są po nim lśniące i faktycznie ogranicza wypadanie. Jednak nie mozesz zakonczyc kuracji Vitapilem po jednym opakowaniu. Jesli masz opakowanie 60 tabl. Na 2 miesiące to łykaj i jeszcze z jedno by sie przydało. Błedem jest odstawianie witamin gdy widac rezultaty,trzeba poddtrzymac efekty. Dlatego proponuje 90 kapsułek. Miesiąc przerwy i jak nie bedzie lepiej to inne suplementy.Pozdrawiam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 19:45   #286
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Vitapil

Cytat:
Napisane przez nasty_1986
czytałam coś o jakieśprzerwie w braniu tych tabletek.
3 miesiące łykania, potem ewentualnie przerwa. po ok. miesiącu powrót do Vitapilu lub lepiej zmiana na inny preparat, np. Revalid czy H-Pantoten, chyba, ze już osiągniesz satysfakcjonujące efekty.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:06   #287
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Vitapil

dla ciebie to jest błahostką, jednak dla mnie to, że wypadają mi w straszliwym tępie włosy jest bardzo dużym problemem.. tak samo mogła bym powiedzieć że spóźniające się miesiączki innych, połamane paznokcie czy zalane telefony są bzdurą, jednak tego nie mówie. Każdy ma inne problemy, i dla kogoś coś jest rzeczą okropną a dla kogoś czymś co nie sprawia dużego problemu, a ty swoim zachowaniem pokazujesz tylko swój egoizm, i to jak nisko cenisz problemy innych osób.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 07:21   #288
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Vitapil

Nasty,

Łykałam jakiś czas temu Vitapil. I faktycznie włosy przestały mi tak wypadać. Jednak zrobiłam błąd, że gdy skończyło mi sie opakowanie nie kupiłam następnego. Niestety włosy znów zaczęły wypadać garściami. Kupiłam, więc znów Vitapil i od kilku dni łykam. Czekam na rszultaty, które - mam nadzieję, zaczną być wkrótce widoczne.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:51   #289
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Vitapil

Cytat:
Napisane przez nasty_1986
dla ciebie to jest błahostką, jednak dla mnie to, że wypadają mi w straszliwym tępie włosy jest bardzo dużym problemem.. tak samo mogła bym powiedzieć że spóźniające się miesiączki innych, połamane paznokcie czy zalane telefony są bzdurą, jednak tego nie mówie. Każdy ma inne problemy, i dla kogoś coś jest rzeczą okropną a dla kogoś czymś co nie sprawia dużego problemu, a ty swoim zachowaniem pokazujesz tylko swój egoizm, i to jak nisko cenisz problemy innych osób.
'Nasty_ ty mnie zle zrozumialas, ja nie twierdze ze twoj watek jest smieszny, Rozumiem cie wrecz doskonale bo ja sama mam powazne problemy z włosami, chodzi oto ze nie widzialam jeszcze takiego pytania. Wejdz na wizazu w pytania do fryzjerki,mozesz sie duzo dowiedziec. Nie jestem egoistką,po prostu zle sie okresliłam.
Ja sama w dwa miesiące stracilam 50% włosow, wiec akurat Ty tez sie mylisz. Pzdr.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 21:43   #290
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Vitapil

Cytat:
Napisane przez Justy
3 miesiące łykania, potem ewentualnie przerwa. po ok. miesiącu powrót do Vitapilu lub lepiej zmiana na inny preparat, np. Revalid czy H-Pantoten, chyba, ze już osiągniesz satysfakcjonujące efekty.
Zainteresował mnie ten Vitapil.
Teraz jestem w trakcie łykania humawit skrzyp plus pokrzywa. Nie pamietam dokladnie odkad biorę, ale wydaje mi sie, ze jestem na przelomie drugiego/trzeciego miesiaca, tylko ostatnio tropche zapominam łykac. Nie zauwazylam, zeby wlosy mi mniej wypadaly. No moze nieznacznie. Ale bylam dzis u fryzjerki i powiedziala, ze od ostatniej wizyty włosy znacznie sie poprawily. Przede wszystkim odrosly, jak szalone, sa miekkie i blyszcza. (podobno ) Moj chłopak tez mowi, ze jakies takie fajniejsze, puszyste... itp. No i zastanawiam sie czy wyeliminowac ten humavit na rzecz vitapil czy moze dolozyc go do humavitu, a moze dalej trwac z humavitem bez Vitapilu?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:02   #291
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Vitapil

dubel
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 09:13   #292
bąbelka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Radom,Warszawa
Wiadomości: 96
GG do bąbelka2
Dot.: Vitapil

Ja również dostałam receptę od lekarza na vitapil.Biorę go niecałe 2 m-ce,trochę nieregularnie.Włosy faktycznie mniej wypadają,ale nie jestem przekonana,czy to działanie owego vitapilu,czy może fakt,że okresowo się nie stresuję (to chyba główna przyczyna wypadania moich włosów).
Dodam też,że nie farbuje już rok włosków.Miałam z tym ogromny problem..
Jednak jestem zdania,że warto spróbować z tą kuracją-może to faktycznie vitapil?Jednego jestem pewna-dieta i jeszcze raz dieta..
A może masz problemy z przewodem pokarmowym-to tez może stanowić zagrożenie dla Twoich włosków(np.niewchłanianie potrzebnych składników pokarmowych)

jeśli skończysz kurację vitapilem i nie będziesz zadowolona,spróbuj może z inneovem-mnie pomógł zauważalnie w dość krótkim czasie-dla mnie to jedyny jak dotąd preparat,który przynosi spektakularne efekty,niestety jest drogi-ok 85 zł na m-c kuracji.
daj znać o efektach vitapilu..
pozdrawiam,bąbelka
bąbelka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 15:51   #293
szataneczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 9
Question tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Hej! Chciałabym dowiedziec się, czy któraś z WAs zna jakieś fajne tabletki na skórę, włosy i paznokcie. Uzywałam już Silicy (która nic mi nie dała), jakiegoś tam Skrzypu polnego, niestety nie pamiętam firmy, i Skrzypovity (przy czym Skrzypovita już była najlepsza). Mam słabe włoski, mocno mi się rozdwajają, do tego chciałabym przyspieszyć ich wzrost; paznokcie mam niestety łamliwe, a cera też nie rewelacyjna, męczę się z pryszczami które mi dość często wyskakują. Może znacie coś fajnego i nie oszałamiająco drogiego? pozdrawiam
szataneczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 20:16   #294
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Był czas gdy miałam całą apteczkę suplementów,ale właściwie nie widziałam specjalnej różnicy,jesli chodzi o stan włosów,paznokci,cery..etc . Dopiero gdy zaczęłam samodzielnie robić herbatki z pokrzywy,skrzypu i zielonej herbaty,po 3-4 razy dziennie różnica stała się wreszcie zauważalna Ale nie ekspresowe herbatki,z hipermarketu,tylko ziółka kupowane luzem w zielarskim,najtańsze i chyba najmniej przekłamane. Do tego dodaję cytrynkę (gdy się ostudzi) a w zamian za ten powrót do natury zyskuję mocne paznokcie (zawsze miałam z tym problem),włoski przestały sie sypać z główki,cera coraz ładniejsza. Polecam,choć wymaga to trochę cierpliwości. A na włoski - olejek rycynowy,rewelacja
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 20:43   #295
bietkadd
Rozeznanie
 
Avatar bietkadd
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 801
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Witajcie rozumiem pokrzywa, skrzyp ale dlaczego zielona herbata? a ja jej tak nie lubię .... Pozdrawiam )
bietkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 21:43   #296
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez bietkadd Pokaż wiadomość
Witajcie rozumiem pokrzywa, skrzyp ale dlaczego zielona herbata? a ja jej tak nie lubię .... Pozdrawiam )
Och,czemu? Ja uwielbiam Piję już ponad 3 lata. Nie ma jakiegoś spektakularnego działania,ale jest zdrowsza niż czarna -fermentowana,i podobno to znakomite źródło przeciwutleniaczy. Jeszcze dodam,że od czasu do czasu popijam szałwię, wpływa kojąco na małe stany zapalne w organizmie, przez co pośrednio wpływa na stan cery.
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:04   #297
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Jesli chodzi o lej rycynowy to warto wspomnieć, że stosuje się go na skórę głowy a nie na włosy
wcierany w skórę wzmacnia cebulki włosów...bo na samych włosach jakiegoś strategicznego znaczenia nie ma (są inne lepiej współpracujące z włosem np. kokosowy), no i olej rycynowy w porównaniu do innych olejów ciężko się zmywa

na piękne włosy dobrze tez robi biotyna
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:17   #298
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Nie mam złudzeń. Na pewno nie pomogą żadne tabletki. Bardziej bym się skłaniała ku naturze. Codziennie rano zjadam dwie łyżeczki zmielonego siemienia. Jeśli chodzi o paznokcie efekt gwarantowany po mniej więcej miesiącu. Jeśli idzie o włosy to nie wiem bo nie miałam z nimi większych problemów ale myślę, że podobnie. Jednak jak zawsze przy takich metodach trzeba być cierpliwym, systematycznym i nie można "chodzić na skróty". Tzn siemię ma być świeżo mielolne a nie kupowane mielone w herbapolu bo traci swe własności. A świeżo mielone to nie znaczy codziennie ale powiedzmy trzeba przygotować sobie porcję na 5-7 dni. Nasiona lekko zmielić. I zjadać popijając szklanką wody.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 11:21   #299
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Nie mam złudzeń. Na pewno nie pomogą żadne tabletki. Bardziej bym się skłaniała ku naturze. Codziennie rano zjadam dwie łyżeczki zmielonego siemienia. Jeśli chodzi o paznokcie efekt gwarantowany po mniej więcej miesiącu. Jeśli idzie o włosy to nie wiem bo nie miałam z nimi większych problemów ale myślę, że podobnie. Jednak jak zawsze przy takich metodach trzeba być cierpliwym, systematycznym i nie można "chodzić na skróty". Tzn siemię ma być świeżo mielolne a nie kupowane mielone w herbapolu bo traci swe własności. A świeżo mielone to nie znaczy codziennie ale powiedzmy trzeba przygotować sobie porcję na 5-7 dni. Nasiona lekko zmielić. I zjadać popijając szklanką wody.
Mi biotyna pomaga....
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 12:21   #300
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: tabletki na skórę, włosy i paznokcie

Mi pomaga H-Pantoten, a w nim biotyna, krzem, siarka i witaminki . Siemię lniane słyszałam, że działa cuda.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-30 14:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.