Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 12:42   #3361
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Fajne. Jeszcze raz dzięki
Naprawdę, nie ma sprawy
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:56   #3362
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Masz rację, że z suchej skóry nic nie spływa i łatwiej jest osiągnąć lepszy efekt na twarzy Czy w Polsce można kupić ten krem Ombrylis? Używasz go? Możesz coś o nim więcej napisać?
.....
''Ombrylis'' bo piszę sie go inaczej,ja widziałam go na allegro tylko,jakis sklep wystawiał aukcje,sciągają go z francji....i tak...do suchej/dojrzałej skóry będzie świetny....skóre mieszaną/tłustą może pozapychac bo ma trójglicerydy i jeszcze cos niedobrego<niestety nie mam składu pod ręką>ja leczyłam sie po nim ze 2 tygodnie buuu a taki fajny pod makijaz dla skóry nieprzełuszczającej się,bo w innym wypadku wzmaga błyszczenie...No dziewczyny z weryfikacji składów nie były nim zachwycone.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:04   #3363
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
''Ombrylis'' bo piszę sie go inaczej,ja widziałam go na allegro tylko,jakis sklep wystawiał aukcje,sciągają go z francji....i tak...do suchej/dojrzałej skóry będzie świetny....skóre mieszaną/tłustą może pozapychac bo ma trójglicerydy i jeszcze cos niedobrego<niestety nie mam składu pod ręką>ja leczyłam sie po nim ze 2 tygodnie buuu a taki fajny pod makijaz dla skóry nieprzełuszczającej się,bo w innym wypadku wzmaga błyszczenie...No dziewczyny z weryfikacji składów nie były nim zachwycone.
Już go szukałam i znalazłam na Allegro, ale kosztuje 100 zł więc odpuszczę go sobie. Mam skórę mieszaną i nie będę ryzykowała.Czy możesz polecić krem dla cery mieszanej, który nie zapycha i po którym skóra nie świeci się?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:08   #3364
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Już go szukałam i znalazłam na Allegro, ale kosztuje 100 zł więc odpuszczę go sobie. Mam skórę mieszaną i nie będę ryzykowała.Czy możesz polecić krem dla cery mieszanej, który nie zapycha i po którym skóra nie świeci się?
...
moje ulubione kremy nawilżające firmy ROC,niestety tez najłatwiej je dostac w sieci,chyba,ze ma się znajomych za granicą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:10   #3365
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Już go szukałam i znalazłam na Allegro, ale kosztuje 100 zł więc odpuszczę go sobie. Mam skórę mieszaną i nie będę ryzykowała.Czy możesz polecić krem dla cery mieszanej, który nie zapycha i po którym skóra nie świeci się?
Kochana ja polecam krem Mizona ze śluzem ślimaka Krem kosztuje ok. 50zł (w wizażowych rozbiórkach zygmus kupuje go za 17zł teraz)/ 50ml a wg mnie jest cudowny Sama mam mieszaną cerę i większość kremów mnie zapycha a stosuję od jakiegoś czasu właśnie ten krem pod makijaż i nie dość, że delikatnie matuje to jeszcze przedłuża trwałość makijażu KLIK
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:17   #3366
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
moje ulubione kremy nawilżające firmy ROC,niestety tez najłatwiej je dostac w sieci,chyba,ze ma się znajomych za granicą.
Dziękuję Niestety, nie mam znajomych za granicą, ale zaraz sprawdzę czy są dostępne w jakichś sklepach internetowych bądź na Allegro.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kochana ja polecam krem Mizona ze śluzem ślimaka Krem kosztuje ok. 50zł (w wizażowych rozbiórkach zygmus kupuje go za 17zł teraz)/ 50ml a wg mnie jest cudowny Sama mam mieszaną cerę i większość kremów mnie zapycha a stosuję od jakiegoś czasu właśnie ten krem pod makijaż i nie dość, że delikatnie matuje to jeszcze przedłuża trwałość makijażu KLIK
Bardzo dziękuję za link i za polecenie tego kremu Muszę się mu przyjrzeć i może nawet zakupię pełnowymiarowy produkt skoro jest dobry
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:20   #3367
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za link i za polecenie tego kremu Muszę się mu przyjrzeć i może nawet zakupię pełnowymiarowy produkt skoro jest dobry
Ja bym mogła wysłać Ci odlewkę na spróbowanie, ale nie mam słoiczków
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 14:22   #3368
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja bym mogła wysłać Ci odlewkę na spróbowanie, ale nie mam słoiczków
Jesteś kochana, ale nie będę Cię wykorzystywała Tym bardziej, że nie masz słoiczków
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:23   #3369
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jesteś kochana, ale nie będę Cię wykorzystywała Tym bardziej, że nie masz słoiczków
Jak znajdę jakiś a Ty jeszcze nie zdążysz kliknąć tego kremu to dam znać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:29   #3370
Salsashark
Raczkowanie
 
Avatar Salsashark
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Jest taki podkład Revlon tylko nie pamiętam nazwy (nie używam go bo jest za mało kryjący), strasznie lekki, w opakowaniu jest biały, na twarzy zmienia kolor.
Bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry, jeśli rzeczywiście nie masz zbyt wiele wyprysków to małe krycie nie powinno Ci przeszkadzać.
Poszukam nazwy, a może w międzyczasie wizażanki skojarzą
Salsashark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:32   #3371
Justka2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez joannea Pokaż wiadomość
Scarpi, masz śliczny, bardzo rzadki kolor włosków, i ja Cię proszę, nic z nim nie rób!!!
Nie wiem, czy to prawda, ale podobno włosy ciemnieją od farbowania, no, bo że blakną, to na pewno, więc skoro masz tak intensywny własny odcień, nic z nim nie rób!!! Pojawią się odrosty i inne zabawy... Po co psuć to, co jest samo w sobie tak ładne? ja rozumiem, że wiele kobiet farbuje i zmienia kolory, szczególnie przy odcieniach mysich albo ciemnych niedookreślonych blondach, ale jeżeli kolor ma własną intensywność, wydaje mi się to niepotrzebne.
A co do podkładów... Musisz uważać, jeżeli, jak piszesz, masz cerę mieszaną, bo wiele podkładów, o czym już x razy było na forum, zatyka pory, i można się dorobić prawdziwych kłopotów. Makijaż oczek jak dziewczęta pisały wyżej
Wiem, że głoszę tu niepopularne opinie
Zdecydowanie włsoy ciemnieją od farbowania. Coś o tym wiem bo farbuje od lat...nie dlatego, że znudził mi się mój kolor czy nie podoba, ale z racji genów :/ zaczęłam regularne farbowanie w wieku 17 lat a mam teraz 26, ponieważ zaczęłam siwieć. Strasznie dziwnie to wygląda jak młoda dziewczyna ma siwe włosy i żeby uniknąć pytań i dziwnego spoglądania zaczęłam farbować. Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąż więc siwe włosy niestety były widoczne. W jakiś sposób zazroszczę blond włosów bo w moim przypadku siwe aż tak bardzo by się nie wyróżniały.
Justka2805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 14:33   #3372
miasiaa
Raczkowanie
 
Avatar miasiaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 268
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Oo, przylaczam sie do pytania1 Tez uzywam revlona i na zime byl w sam raz, ale wydaje mi sie ze latem bedzie za ciezki..a szkoda, bo lubie go
__________________
Walka o piękne włosy!

CG

Szczęśliwa od 1.11.2008
miasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:04   #3373
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jak znajdę jakiś a Ty jeszcze nie zdążysz kliknąć tego kremu to dam znać
Ja na razie muszę się wstrzymać z zakupem bo kasy brak Już dziękuję za dobre chęci
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:44   #3374
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny jaki podklad polecicie DLA Cery : TLUSTEJ NACZYNKOWEJ ?


-Zeby mial odcien :WANILI lub BRZOSKWINI


-Zeby nie zapychal ,nie powodowal wagrow


-Zeby nie DUSIL NIE zadusil skory,nie POCIL SKORY -zeby skora z nim nie stawala sie goraca


-Zeby byl dosyc trwaly

-zeby nie robil maski ,wygladal naturalnie


-zeby po zmyciu jego skora NIE WYGLADALA na ZMECZONA ZADUSZONA
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:08   #3375
southhampton
Przyczajenie
 
Avatar southhampton
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja polecam podkłady hiszpańskiej firmy Clarena. Są świetne. Używam odcienia naturalnego już od kilku lat. Wygląda bardzo naturalnie- cera wydaje się świeża, wypoczęta- podkłady rozświetlające mają drobinki w kolorze złota. Podkład świetnie się rozprowadza i nie brudzi ubrań. Ze zmyciem także nie ma problemu. Ja używam zwykłego płynu.
southhampton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:14   #3376
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Ja zamiast Revlona kupilam bourjois healthy mix, i nie polecam. Świecę sie jak latarnia po 2 godzinach. Sama szukam czegoś fajnego :/
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:18   #3377
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Na lato to może warto zastąpić podkład kremem tonującym?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 14:54   #3378
klusek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 96
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, proszę o pomoc w doborze podkładu. Mam cerę bez żadnych skłonności do wyprysków, krost, nie jest tłusta, staram się odpowiednio nawilżać skórę. Moim ogromnym problemem jest jednak kolor mojej twarzy. ZAWSZE jest zaróżowiona, a wystarczy tylko, że się zdenerwuję albo zawstydzę i zaraz robię się okropnie czerwona. Jak jest zimno jestem czerwona, jak jest ciepło również. Nigdy w życiu nie byłam blada. Być może powinnam udać się z tym do lekarza, ale mama przekonuje mnie, że to minie, bo ona też takie rumieńce w moim wieku miała, a potem jej minęły. Proszę polecić mi jakiś podkład, który nie zatykałby porów, a mimo to bardzo dobrze ukrył ten czerwony kolor. Wiem, że to jest mozliwe, kiedys byłam u kosmetyczki, poprosiłam ją zeby ukryła ten kolor i rzeczywiscie udało jej się.
klusek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:30   #3379
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez klusek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc w doborze podkładu. Mam cerę bez żadnych skłonności do wyprysków, krost, nie jest tłusta, staram się odpowiednio nawilżać skórę. Moim ogromnym problemem jest jednak kolor mojej twarzy. ZAWSZE jest zaróżowiona, a wystarczy tylko, że się zdenerwuję albo zawstydzę i zaraz robię się okropnie czerwona. Jak jest zimno jestem czerwona, jak jest ciepło również. Nigdy w życiu nie byłam blada. Być może powinnam udać się z tym do lekarza, ale mama przekonuje mnie, że to minie, bo ona też takie rumieńce w moim wieku miała, a potem jej minęły. Proszę polecić mi jakiś podkład, który nie zatykałby porów, a mimo to bardzo dobrze ukrył ten czerwony kolor. Wiem, że to jest mozliwe, kiedys byłam u kosmetyczki, poprosiłam ją zeby ukryła ten kolor i rzeczywiscie udało jej się.
....
zmartwię Cię,ale raczej Ci to nie minie,masz płytko unaczynioną nadreaktywną skórę.Kosmetyki pielęgnacyjne powinny byc jak najbardziej łagodne i uspokajające<są całe serie do takiej skóry>.Jeżeli chodzi o makijaz-kolor podkładu powinien być z tonacji ''żóltej'' bo żółć niweluje lekko czerwień.Do tego zielona baza pod podkład,a do utrwalenia np puder w kolorze bananowym.Clinique lub Beneye ma taki. Dodam jeszcze,że w Twoim wypadku bardzo istotne będzie też stosowani kremów z filtrem i to wysokim,słońce bardzo zle wpływa na taki rodzaj cery.
Co do konkretnych kolorów podkładów nie dobierze sie tego na odległosc,najlepiej popros o pomoc konsultantke w perfumerii,popros tez o próbki podkładów do wypróbowania na spokojnie w domku.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki podklad polecicie DLA Cery : TLUSTEJ NACZYNKOWEJ ?


-Zeby mial odcien :WANILI lub BRZOSKWINI


-Zeby nie zapychal ,nie powodowal wagrow


-Zeby nie DUSIL NIE zadusil skory,nie POCIL SKORY -zeby skora z nim nie stawala sie goraca



-Zeby byl dosyc trwaly

-zeby nie robil maski ,wygladal naturalnie


-zeby po zmyciu jego skora NIE WYGLADALA na ZMECZONA ZADUSZONA
.....
taki podkład to byłby z serii pt. ''marzenia ściętej głowy'' lub ''poszukiwanie świętego grala'' (podkładowego)
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:40   #3380
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Ja też uzywam revlona cs, ale super lekki dla mnie i całkiem kryjący jest MUS Z ESSENCE, mała gama kolorów, ale może znajdziesz cos dla siebie!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:46   #3381
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Zastanawiałam się nad tym samym, to autorka wątku, m.in po tym jak usłyszałam, że źle doprany podkład może wywołać trądzik kosmetyczny! Co chyba jest właśnie moim problemem (nie jestem już nastolatką). też proszę o polecenie jakiegoś fajnego lekkiego podkładu dla osoby wieku 25-30
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:15   #3382
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
zmartwię Cię,ale raczej Ci to nie minie,masz płytko unaczynioną nadreaktywną skórę.Kosmetyki pielęgnacyjne powinny byc jak najbardziej łagodne i uspokajające<są całe serie do takiej skóry>.Jeżeli chodzi o makijaz-kolor podkładu powinien być z tonacji ''żóltej'' bo żółć niweluje lekko czerwień.Do tego zielona baza pod podkład,a do utrwalenia np puder w kolorze bananowym.Clinique lub Beneye ma taki.
Jak ten puder CLINIQUE sie nazywa jaka ma nazwe ? i jak nazywa sie ten odcien bananowy i czy wyglada naturalnie na skorze nie widac go?

I JAKI KREM BB -polecisz do takie skory (plytko unaczynionej ) ? I jaki krem nawilzajacy NA DZIEN -ktory nie zapycha porow nie powoduje wagrow?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-05-13 o 21:17
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:49   #3383
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ja też uzywam revlona cs, ale super lekki dla mnie i całkiem kryjący jest MUS Z ESSENCE, mała gama kolorów, ale może znajdziesz cos dla siebie!
Muse z essence dla bladziutkich chyba nie bardzo się nadają ?
wchodzą trochę w pomarańcz...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:11   #3384
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Cytat:
Napisane przez wevu Pokaż wiadomość
Ja polecam mineralny podkład Lily Lolo ; )
http://www.costasy.pl lub
http://kosmetyki-mineralne.com
Poczytaj o nich jeszcze na wizażu ; )
A który z nich byłby odpowiednikiem colorstay 300?

Ja w zeszłym roku latem używałam mineralnego z Mary Kay.
Mam go jeszcze, ale jest bardzo ciemny - dobierany do opalonej skóry.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:36   #3385
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Isabelka, ja mam najjaśniejszy, jest ociupinkę za ciemny, ale mam jasny puder i on go rozjaśnia.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:02   #3386
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Isabelka, ja mam najjaśniejszy, jest ociupinkę za ciemny, ale mam jasny puder i on go rozjaśnia.
Polecę dzisiaj do rossmana i go kupię
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:23   #3387
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Idealny podkład na wiosnę/lato

ma naprawdę fajne krycie, czasem nawet lepsze niż mój hit COLORSTAY, ale jest super lekki i buzia jest taka aksamitna,

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:58   #3388
monamona85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam podkładku Mary Kay, czy wiecie gdzie można go kupić na rynku, a nie przez agentkę, no i do tego z dużym rabatem? Będę wdzięczna za pomoc.
monamona85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:29   #3389
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Jak ten puder CLINIQUE sie nazywa jaka ma nazwe ? i jak nazywa sie ten odcien bananowy i czy wyglada naturalnie na skorze nie widac go?

I JAKI KREM BB -polecisz do takie skory (plytko unaczynionej ) ? I jaki krem nawilzajacy NA DZIEN -ktory nie zapycha porow nie powoduje wagrow?
........
Clinique Redness Solution-on jest żółtawy w opakowaniu ale oczywiscie na twazy żólci nie widac,on działa jak neutralizator zaczerwienia.,BB krem -Missha Perfect Cover ma najlepsze krycie z bbkremów. z kramami to jest róznie,trzeba próbowac,ale generalnie napewno nie zaszkodzi ci CETAPHIL MD,to emulsja nawilżająco-ochronna do kupienia w aptece.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 16:00   #3390
skopaholicLady
Raczkowanie
 
Avatar skopaholicLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja zawsze miałam suchą cerę lecz z nadejściem moich 23 urodzin cera zaczeła się troszkę zmieniać i teraz zwłaszcza na brodzie mam tendencję do zaskórników a reszta sucha ,i oczywiście większośc kremów zapycha mi pory czy możecie mi coś plecić?? A co do podkładów Przestawiłam się na bb cream garnier na codzień a na większe wyjścia mam bb cream estee lauder oczywiście ten 2 lepiej się trzyma i wygląda , czasami je mieszam ze sobą.
skopaholicLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.