Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 15:40   #2521
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
blond bunny
jak sądzisz ta farbka N&E 522 nadaje sie zeby ja zrobić po podkładzie 00A? bo kolor na opakowaniu dla mnie wygląda dość ciemno... i tak niewyraźnie...
Sorry ze się wtrącę ale kolor na opakowaniu zupełnie nie oddaje koloru po koloryzacji.W realu wygląda bardzo,bardzo jasno, prawie biało w srebrzystym odcieniu.Z reszta sama zobacz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-12 o 15:42
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:40   #2522
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Weronika to lipa z tym brillance na ciemniejsze włoski bez podkładu nie da rady. Lepiej skandynawski ale z serii naturals. Ten popiel słabo dość rozjaśnia, jak masz jasny brąz naturalne to nie da rady ja go testowałam niedawno i lepiej już robić ultrapopielatym palette intensive color creme A10.

A propo- moje włoski jak obiecałam po tygodniu od farbowania A10 ultrapopielaty palette. Co myślicie?

Załącznik 3325892

Załącznik 3325893

Załącznik 3325894

Sorki za nieład we fryzurce ale na szybkiego prostowałam
I wczoraj odważyłam się podciąć końcówki o 3cm, tzn. mój tz podcinał mi zadowolona jestem jak cholera... jak mówię 3cm to jest 3 i ani milimetra! innemu fryzjerowi bym nie zaufała, dobrze że on ma pojęcie.

Kotka na podkład ten 522 ładnie wyjdzie on tylko ciemno wygląda na pudełku, bo na testerze jest jasny. Możesz śmiało próbować.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:48   #2523
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Weronika to lipa z tym brillance na ciemniejsze włoski bez podkładu nie da rady. Lepiej skandynawski ale z serii naturals. Ten popiel słabo dość rozjaśnia, jak masz jasny brąz naturalne to nie da rady ja go testowałam niedawno i lepiej już robić ultrapopielatym palette intensive color creme A10.

A propo- moje włoski jak obiecałam po tygodniu od farbowania A10 ultrapopielaty palette. Co myślicie?

Załącznik 3325892

Załącznik 3325893

Załącznik 3325894

Sorki za nieład we fryzurce ale na szybkiego prostowałam
I wczoraj odważyłam się podciąć końcówki o 3cm, tzn. mój tz podcinał mi zadowolona jestem jak cholera... jak mówię 3cm to jest 3 i ani milimetra! innemu fryzjerowi bym nie zaufała, dobrze że on ma pojęcie.

Kotka na podkład ten 522 ładnie wyjdzie on tylko ciemno wygląda na pudełku, bo na testerze jest jasny. Możesz śmiało próbować.
Nie mogę patrzeć na Twoje piękne długie włosy bo aż mi ciary przechodzą.Ja jestem teraz na etapie zapuszczania i już nie mogę się doczekać mieć włoski choć by do ramion.Nawet dziś kopiłam męski szampon Alpecin c1 na szybszy porost włosów.Najwyżej będę śmierdzieć męskimi perfumami Ale kolorek super,jasny i piękny.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:03   #2524
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzio ty niedobra!
Też się doczekasz pięknych długich włosków, zobaczysz! Mi z długości do ramion w ciągu 2 lat tak wyrosły że już teraz muszę co raz podcinać. Nawet nie wiem kiedy. Co na pewno to posłużyły im mocno regenerujące maski dolce. Przestały się łamać, kruszyć, rozdwajać.
Dla zdrowia dobrze podciąć raz na pół roku z 3-5cm, bo podcinanie końców co miesiąc cm mija się z celem. I nie cieniować zbytnio bo to bywa zdradliwe...Ja tak robiłam i włoski boskie...kocham je.
No i nie kombinowanie z kolorami i farbami też pomaga. Znaleźć swój kolor i się go trzymać, a włoski z czasem zaakceptują robienie samych odrostów i będą rosły długie i szczęśliwe.
Powodzenia dziewczyny i wytrwałości życzę!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:25   #2525
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Sorry ze się wtrącę ale kolor na opakowaniu zupełnie nie oddaje koloru po koloryzacji.W realu wygląda bardzo,bardzo jasno, prawie biało w srebrzystym odcieniu.Z reszta sama zobacz.
dziekuje bardzo za rady spróbuje na pewno! piekny kolorek ci wyszedł!

blond bunny, piękne i długie włoski! pozazdrościć! a jakiej maski dolce używasz???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:27   #2526
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bunny jak tak patrze na te twoje wlosy takie geste
ja mam dlugie ,ale rzadkie
rozjasniacz + 12% i tak przez ponad rok.. ,w ogole sie dziwie ze chociaz mam troche wlosow

tylko sie upewnie to ta farba ?


http://www.kosmetykionline.pl/produc...ty-blond-.html
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:46   #2527
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka dolce anti age rekonstruująca max 1xw tyg. bo obciąża, a na początku używałam co mycie. Trzymałam po 10 minut i spłukiwałam.
I na co dzień dolce latte. Bo jest słabsza i tak nie obciąża. Ale dolce ma wszystkie super maski. Polecam!

weronika no rozjaśniacz z wodą 12% to masakra...jak ty wysiedziałaś jak to piecze nieziemsko?
Ta A10 jest dobrą farbką też ma wodę 12% ale to farba. Odrost jest lekko bardziej złoty ale się wyrównuje z czasem. Zawsze to zdrowiej dla włosów.
Tak to ta farbka tylko zmienili opakowania i teraz jest taka:
http://www.palette.pl/nasze-produkty...pielaty-blond/
bosko pachnie landrynkami-malinami do 2 myć jeszcze

maski dolce to te:
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-12 o 16:52
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 16:52   #2528
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

piec nie pieklo..
czasem troche ,a trzymalam 40 min.

czy maski dolce sa dostepne w drogeriach?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:57   #2529
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Niestety dolce w sklepach nie ma. Są to maski typowo fryzjerskie -dostępne na allegro, przez inne sklepy internetowe i w hurtowniach fryzjerskich. Naprawdę warto ich poszukać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:16   #2530
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Niestety dolce w sklepach nie ma. Są to maski typowo fryzjerskie -dostępne na allegro, przez inne sklepy internetowe i w hurtowniach fryzjerskich. Naprawdę warto ich poszukać.
ja używam crema midollo & planceta wiec może zainwestuje jeszcze w tą rekąstrującą a jak ona się dokładnie nazywa?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

to jest ta z ekstraktem z chrzanu???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:24   #2531
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka to jest ta:

http://allegro.pl/listing.php/search...ing=dolce+anti
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 17:27   #2532
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziekuje, napewno spróbuje! juz tyle tego wcieram we wlosy ze jeszcze jedno nie zaszkodzi:P

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

ale musi być mocna jeżeli pisze ze max 5 min trzymać!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:45   #2533
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o twoje końce to ja bym albo obcięła albo nałożyła palette 1oo na te ciemne pasma i niech się dzieje wola nieba.

Taka mała uwaga.
Każdej z was te palettki 100 i 00A wezmą jako podkład, nie ma opcji żeby nie. Ona ma zasięg do średniego brązu-z doświadczenia. A potem to już każda blond lekko rozjaśniająca farba wyciągnie ten żółty rozjaśniaczowy kolor.
Mi po 00A nie wychodizł ani rudy, ani żółty także kotka nie martw się..

A co do farbowania, chciałam położyć na końce na pewno by wzięło tak jak ostatnio, ale są już tak przetyrane, że jakbym jeszcze raz je machnęła to już w ogole będzie kaplica..

Z mojego wyjazdu i tak nici więc pójdę w przyszłym tygodniu do mojej fryzjerki i umówię się na to ścięcie o którym pisałam wcześniej. Jak zostaną jakieś końce słomkowe, to wtedy będę się zastanawiać co z nimi zrobić (bo to jednak fatalnie by wyglądało gdybym miała całe białe i centymetr końcówek rudych :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:45   #2534
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Ja umylam ta jajecznice szamponem joanny fioletowym ... jakos nic sie nie zmienilo tyle ze platynowe pasemka bardziej sie odznaczaja....

no wiec nie wiem czy to N&E 522 nie podkresli mi tej roznicy w odroscie do reszty.

Ta farba jakos malo wydajna byla. Zawsze jedno opakowanie w spokoju mi wystarczalo zarowno garnier jak loreal. A tu z ta palette to mialam problem zeby na koncowki mi starczylo. To co nalozylam na odrost wysychalo bardzo szybko.

No a dziewczyny jakos nie farbujejecie lorealem ? cena ? czy kolory?
ja farbuje, chyba jestem wyjatkiem uzywam preference stockholm i jestem zadowolona, moj sredni blon lapie dobrze a sam kolor moim zdaniem jest przepiekny

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Sorry ze się wtrącę ale kolor na opakowaniu zupełnie nie oddaje koloru po koloryzacji.W realu wygląda bardzo,bardzo jasno, prawie biało w srebrzystym odcieniu.Z reszta sama zobacz.
zgadzam sie moje pasemka po 522 sa biale

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Weronika to lipa z tym brillance na ciemniejsze włoski bez podkładu nie da rady. Lepiej skandynawski ale z serii naturals. Ten popiel słabo dość rozjaśnia, jak masz jasny brąz naturalne to nie da rady ja go testowałam niedawno i lepiej już robić ultrapopielatym palette intensive color creme A10.

A propo- moje włoski jak obiecałam po tygodniu od farbowania A10 ultrapopielaty palette. Co myślicie?

Załącznik 3325892

Załącznik 3325893

Załącznik 3325894

Sorki za nieład we fryzurce ale na szybkiego prostowałam
I wczoraj odważyłam się podciąć końcówki o 3cm, tzn. mój tz podcinał mi zadowolona jestem jak cholera... jak mówię 3cm to jest 3 i ani milimetra! innemu fryzjerowi bym nie zaufała, dobrze że on ma pojęcie.

Kotka na podkład ten 522 ładnie wyjdzie on tylko ciemno wygląda na pudełku, bo na testerze jest jasny. Możesz śmiało próbować.
kochana Tobie tak szybko wloski rosna? bo juz odrost widze kielkuje, a tydz temu farbowalas. no nic tylko pozazdroscic wlosow
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:24   #2535
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snow, no masakra z nimi ja po tyg. mam prawie pół cm odrostu
Nie wiem czemu one tak rosną a może powinnam się cieszyć?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:00   #2536
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snow, no masakra z nimi ja po tyg. mam prawie pół cm odrostu
Nie wiem czemu one tak rosną a może powinnam się cieszyć?
Zdecydowanie powinnaś się cieszyć Ja tez tak chcę.. mineły 2 tygodnie a ja ledwo mam 5 mm odrostu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:26   #2537
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Oj! a ten 7BG nie za ciemny? Szkoda az tak wloskow sciemniac mysle. Kilka pasemek z tym 8SB mysle starczy - bo przeciez chyba chodzi o to zeby ciagle byc blondynka ale jak kika pasemek bedzie ciemniejszych to te odrosty nie beda sie tak rzucac w oczeta
Moim zdaniem jesli chodzi o balejaz to lepiej takie zblizone kolorki do sibei miec no chyba ze fryzjerka zrobi taki balejaz taki cieniutki to wtedy te pasma nie beda takie widoczne.
no właśnie chciałabym żeby mi zrobiła bardzo cieniutkie te pasemka;*
a wybór tego koloru na poziomie 7 to stąd, że mniej więcej na tym poziomie mam swój naturalny kolor:/
no właśnie też się boję, że te pasemka ciemne będą się za bardzo odznaczac, dlatego chce żeby fryzjerka mi zrobiła bardzo cieniutkie;*


ale wiesz co dzisiaj byłam z sklepie i chyba jeszcze spróbuje tym palette a10 ultrapopielaty blond i zobaczę jak wyjdzie, jak nie będę zadowolona to idę do fryzjera na balejaż już ostatecznie i koniec kropka...:/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:56   #2538
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snow, no masakra z nimi ja po tyg. mam prawie pół cm odrostu
Nie wiem czemu one tak rosną a może powinnam się cieszyć?
cieszyc piekne wlosy masz.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:17   #2539
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 358
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny
Uzywala ktoras farbki jasny lodowy blond castingu ?
bencowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 23:36   #2540
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

obskoczylam dzisiaj wszystkie drogerie wieksze i mniejsze i nie ma tego cholernego skandynawskiego, 00a tez nie bylo.
kupilam wiec palette deluxe 100 bo mi sie przypomnialo jak blond bunny pisala ze tez moze byc na podklad tez ma aktywator rozjasniacza i od 4 - 6 tonow. tylko mam nadzieje ze stockholm mi wyjdzie na tym podkladzie
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 00:55   #2541
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny śliczne masz włoski takie dłuuugie, w dobrej kondycji jak widać na zdjęciach i takie jaśniutkie (podziwiam osoby, które potrafią utrzymać taki jasny kolorek i w takim stanie..) ale wiadomo..taki laik jak ja nie dałby sobie rady jeszcze raz gratulacje!

Jowitka Bardzo ładnie wyszło Ci tym skandynawskim to jest naprawdę dobry 'lek' na odrosty


A ja tak jak obiecałam - zdaję relacje. Robiłam odrosty Palette Deluxe 100 i powiem Wam, że nawet zadowolona jestem z efektu..mogłam troszkę dłużej przytrzymać, ale to następnym razem Jeszcze trochę jest żółto ale już nie tak okropnie jak wcześniej było, zastosuję płukankę i chyba powinno być ok (wstawiam fotki: 1. odrosty pomarańczowe po Garnier Nutrisse 111, 2.3. odrosty po Palette Deluxe 100) Same porównajcie
Farbka wiadomo, nie pachnie konwaliami, ale też nie śmierdzi jakoś wybitnie skóra głowy mnie nie piekła, stan włosków bez zmian - zniszczeń nie zauważyłam Odżywka dołączona do farbki kaszmirowa - po prostu rewelacja włoski mięciutki i tak łatwo je rozczesać, zużyłam połowę, więc jeszcze na raz mi zostało, żeby się nacieszyć

Teraz czas znaleźć farbkę na całość..zastanawia mnie Cameleo 9.1, Casting 910, L'Oreal Recital 9.1, Chantal Prosalon 9.1 i Londa Color blend 18 lub 89 - cudne te dwa kolorki (tylko jej nie widziałam w żadnym sklepie nawet nie wiem, czy jest w sprzedaży - widziałam ją tutaj
http://www.sophisti.pl/artykuly/urod...ja-wlosow.html
A tak nawiasem mówiąc, to bardzo podoba mi się kolor Dominiki Łakomskiej..coś takiego mi się marzy
Co polecacie Dziewczyny? Proszę o porady i komentarze odnośnie tych farbek

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-13 o 06:48
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 07:58   #2542
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

enchanted cieszę się że farbka przypasowała, ale wiedziałam że tak będzie
kolor tej twojej łakomskiej to z tej palety co wklejam jakiś 7.1 lub 6.1. czyli popielaty blond mniej więcej:

http://allegro.pl/item1170432183_kol...ie_kolory.html

Dzięki dziewczyny! To miłe że wam się moje włoski podobają!
Z pielęgnacją wcale niema tyle zachodu, trzeba się tylko przyzwyczaić i pamiętać o maskach i zbyt często nie myć włosów- osobiście nie wyobrażam sobie codziennego mycia długich włosów mogą się zacząć kruszyć z samego przesuszenia jak mojej siostrze.
Z tym rośnięciem w moim przypadku to tak średnio fajnie, bo ja już powoli chciałam przestać zapuszczać, bo włoski robią się nieznośne np. w łóżku ciągle je gdzieś przygniatam i się ciągnę...albo okręcają się wokół mnie i duszą...chyba je zacznę do spania zaplatać jak kiedyś robiłam tyle że teraz leń jestem.
Kolejny minus to że odrosty teraz robię co 2-3 tyg. bo nie mogę znieść ich widoku dłużej. Także wiecie są plusy i minusy...pewnie na jesień wszystko wróci do normy.


the doll na tym podkładzie wszystko ci wyjdzie, zaręczam.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:00
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 08:41   #2543
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
obskoczylam dzisiaj wszystkie drogerie wieksze i mniejsze i nie ma tego cholernego skandynawskiego, 00a tez nie bylo.
kupilam wiec palette deluxe 100 bo mi sie przypomnialo jak blond bunny pisala ze tez moze byc na podklad tez ma aktywator rozjasniacza i od 4 - 6 tonow. tylko mam nadzieje ze stockholm mi wyjdzie na tym podkladzie
Właśnie byłam wczoraj w rossmanie.. pomijam, że to któryś rossman z rzędu a wybór syoss'owych blondów żaden :/ Czy w Łodzi nie ma ani jednego rossmana w którym są te jasne blondy syoss'a ??
A apropo palette śmiałam się i mówiłam nawet mężowi, że chyba wizażanki po ostatnim zachwalaniu palette przypuściły szturm na sklepy bo nie ma ani tych 00A, skandynawskiego też nie widziałam do tej pory ani razu



A z tym rośnięciem włosków to ja bym tak chciała ;P u mnie nie widać tak bardzo odrostów jak u Ciebie więc mogłabym czekać nawet na centymetrowe lub 1,5 cm odrosty ale nie byloby mi żal ścinać

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-13 o 08:44
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 08:54   #2544
Monofrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Monofrida
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam serdecznie, naczytałam sie o blondach tyle....
Mam włosy jasny braz, dość krótkie, tak jak P.Brodzik w "Domu nad rozlewiskiem". Rzuciłam teraz sobie u fryzjerki blond pasemka ale to był rozjaśniacz. Teraz dalej chciałabym przejsc na blond i nie wiem co mam zrobic. Czytałam o jakims podkładzie, pod farbe.
Chcialabym poprosic o rade)
Monofrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:06   #2545
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Monofrida nie będziemy ciągle pisać w kółko o tym samym...przeczytaj sobie ostatnie 5 stron o podkładzie- do twoich włosów nada się jak najbardziej. Tam jest wszystko jasno napisane.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:18   #2546
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blond bunny mam pytanie
tak zachwalasz palette a10 ultarpopielaty blond jako podkład na wcześniejszej stronie jest zdjęcie moich naturalnych włosów powiedz proszę czy ta farba da radę na moich włosach?? bo to jest moja ostatnia farba jaką wypróbuje jak nie wyjdzie i nie będę zadowolona to idę na balejaż do fryzjera i koniec;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:33   #2547
Monofrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Monofrida
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witaj blond bunny,
dosć duzo czytałam, z tym ze mozna sie pogubic ; jest np kąpiel z rozjasniaczem i odżywką która siąga ok 1,5 tonu. Czytałam o podkładzie pod farbę ale sie pogubiłam z czego ma byc, no i że mozna dochodzic do blondu balejażem. Widac że macie duże doswiadczenie, dlatego pytam ..
Co jest najlepsze w dochodzeniu do wymarzonego blondu?
Pozdrawiam
Monofrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 09:44   #2548
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Monofrida Pokaż wiadomość
Witaj blond bunny,
dosć duzo czytałam, z tym ze mozna sie pogubic ; jest np kąpiel z rozjasniaczem i odżywką która siąga ok 1,5 tonu. Czytałam o podkładzie pod farbę ale sie pogubiłam z czego ma byc, no i że mozna dochodzic do blondu balejażem. Widac że macie duże doswiadczenie, dlatego pytam ..
Co jest najlepsze w dochodzeniu do wymarzonego blondu?
Pozdrawiam
moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem żeby dojśc do jednolitego blondu jest balejaż...a jeżeli chodzi o ten podkład o który pytałaś to chodzi o to, że robimy jedną mocniejszą farbą podkład, czyli malujemy tylko odrosty żeby się w miarę ładnie rozjaśniły a potem za kilka dni jak włosy się prztłuszczą dajemy taką farbę jaka nam pasuje, bo na ten podkład prawie każda farba blond, którą sobie wybierzesz wyjdzie ładnie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:06   #2549
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzio ten szampon alpecin ponoc bardzo dobry. Maja jeszcze z tej serii silver moze cos slyszalas ? Spotkalam sie z jedna opinia... Co do zapachu to ja mam wcierke neril i ta pachnie jak mydlo do golenia mojego dziadka , a zpach utrzymuje sie bardzo dlugo. Nadaje sie tylko na noc i rano myc glowe.

Blond bunny ja takie do zapiecia od stanika wlosy i faktycznie powoli spanie robi sie uciazliwe.

snowhitee, wlasnie chyba tylko ciebie pamietalam ze uzywasz loreala. Po vikingu to jakos sobie odpuscilam bo doszlam do wniosku ze sama farba nie rozjasnie.

Maz mnie wczoraj zobaczyl i stwierdzil ze bedziemy zyc oszczednie bo w takim stanie to nawet do lidla nie pojde .

Mam teraz odrost no jasny ale taki zoty slomiany a reszte dosc jasna to jak klasc ta druga farbe? Tez na odrost i trzymac godzine i potem resze na 15 minut czy jak?
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:18   #2550
Monofrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
GG do Monofrida
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Bardzo dziekuję EwCiaoo
to mnie upewniło ze jednak balejażem.
Od zawsze byłam zakochana w blondach, a nie miałam odwagi zeby wypróbowac na sobie. Mam dwie córki i nie wiem po kim;-) ale mają przepiekny blond jedna taki pszeniczny a druga popielaty ciemny, wiec stwierdziłam że bedziemy pasowac do siebie
dziekuje jeszcze raz
Monofrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.