Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 19:40   #61
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Który z nowych odcieni blond jest najbliższy już niedostępnemu świetlistemu blondowi nr.900?
A swietlisy to nie był nr 910?
Wg mnie 1013
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 01:03   #62
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ratunku Szukałam tematów na forum i znalazłam kilka podobnych, ale chciałabym by ktoś odpowiedział na moje pytania..

Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Ostatnio na głowie miałam kolor zdecydowanie jaśniejszy, średni brąz, robiony u fryzjera. Kilka dni temu chcąc powrócić do naturalnego koloru pofarbowałam włosy Castingiem- ciemny brąz.. Tragedia Włosy wyszły praktycznie czarne (góra, grzywka, przód), spod tego czarnego dalej odbijają rude refleksy, kolor jest nie dość , że za ciemny, to jeszcze nierównomierny..

Czy to się zmyje? Czy mam się szykować na fryzjera?
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:27   #63
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Jak na moje przygody z Castingiem zmyję się na pewno. Tyle razy farbowałam na ciemne odcienie a zawsze pod koniec miesiąca miałam już swój kolor(mam taki średni brąz).
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:48   #64
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

To mnie trochę pocieszyłaś Włosy zaczęłam farbować dosyć niedawno, mniej więcej w marcu zeszłego roku, rozjaśniałam rozjaśniaczem Joanna w sprayu, później przyciemniłam szamponem koloryzującym też Joanna, a że był tragiczny to robiłam u fryzjera koloryzację ton w ton i znowu miałam kolor z rudymi refleksami.. Więc chciałam to zmienić castingiem, szkoda że za ciemno i krzywo
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:28   #65
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

bernadka- kochana przepraszam, ze odpisuje z tygodniowym opoznieniem ale nie bylo mnie w domu dopiero dzisiaj wrocilam od chlopaka.
Wklejam fotki tydzien po farbowaniu mrozna czekolada(515). Jutro jak bede miala czas to zrobie jakies przy swietle dziennym i wrzuce.
Moje wlosy juz byly 2 razy myte.
Moge wiec cos sie wypowiedziec na temat tego kolorku.
Po pierwsze na poczatku wychodzi bardzo ciemny braz, moj chlopak ocenil moje wlosy jako ,,prawie czarne''.
W ostrym swietle bardzo sa widoczne czerwone (mahoniowe) refleksy.
Natomiast w naturalnym dziennym swietle byl to bardzo chlodny odcien ciemnego brazu. I ten kolorek mi sie wtedy bardzo podobal jednak gdy bylam w pomieszczeniu mocno oswietlonym to juz niebardzo;/ wydawal sie za bardzo mahoniowy.
Kolor jest jak kameleon-- w zaleznosci od tego w jakim pomieszczeniu jestesmy kolor jest inny.
Na szcescie te mahoniowe refleksy szybko schodza przy kazdym myciu glowy.
Jak myje wloski to piana jest az bordowa. Musze uzywac ciemnych recznikow bo robi fioletowe plamy.
Tak jak wspominalam wczesniej mylam wlosy juz 2 razy i zauwazylam ze napewno zjasnialy juz nie sa prawie czarne tylko ciemno brazowe.
Czerwone refleksy powoli zanikaja. Kolorek staje sie coraz chlodniejszy.
Jak za jakis czas zejdzie mi ten kolorek do naturalnego to chyba zdecyduje sie na ciemny blond lub jasny braz bo wydaje mi sie, ze lepiej bym wygladala w tych kolorkach.
Moj chlopak nawet powiedzial mi, ze ten ciemny blond byl ladniejszym kolorkiem.
Ponizej wklejam fotki tydzien po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eveline22.jpg (28,3 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eveliness.jpg (27,1 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewelinessa.jpg (35,7 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0102_182320.jpg (27,1 KB, 308 załadowań)
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:34   #66
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Aa i jeszcze jedno pamietam, ze kiedys na forum natknelam sie na link do bloga pewnej laski, ktora wlasnie wkleila fotki po farbowaniu mrozna czekolada.
I u mnie kolorek wyszedl ciemniejszy niz u niej gdyz ona miala jasniejsze wlosy ale byla taka sama mahoniowa poswiata. One sa wlasnie takie czerwone pod swiatlem.
http://tinytwisst.blogspot.com/2009/...-from-box.html
Szkoda, ze kolorek nie wychodzi jak ten ktory promuje ta aktorka;/ bo bardzo mi sie podobal na zdjeciach

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0102_184256.jpg (32,8 KB, 224 załadowań)

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2011-01-02 o 19:03
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 21:36   #67
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

awokado
Ja teraz tez nie bede uchwytna (sesje ).
Pamiętasz, ze mowilam o tym fakcie, ze bedą ciemniejsze włosy :P
Poza tym uwierz mi, ze ja bym zrobiła tak, ze wyszły by jak z opakowania, ale to malutki szczegół :P
Teraz to szamponem przeciwłupieżowym myj włosy, by szybciej zeszło
Pisałam w I części tego wątku o tym co ja robię, by wychodził odcień identiko jak na opakowaniu . Siostra mnie zawsze farbuje i jestem z niej dumna, ze potrafi to tak dobrze robic. Patent jest jej oczywiscie
Zdecydowanie Jasny brąz będzie tez odpowiedni dla Ciebie. Farbowałam nim swoją przyszłą szwagierkę !
Ostatnio sobie zrobila włosy Oberzyna, ale była juz u fryzjera, gdyz nie bylam u mojego chłopaka w domku
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 09:56   #68
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

To poszukam w poprzednim watku i juz bede wiedziala na przyszlosc jak farbowac.
Ja tylko dziekuje Bogu, ze nie zdecydowalam sie na tego mroznego kasztana (415) bo co wtedy by bylo?? Wlosy by byly czarne.
Ten kolor na szczescie bardzo szybko schodzi z wlosow, nawet mi sie podoba bo juz ma coraz mniej czerwonego polysku.
Ale na poczatku byl go tak duzo, ze ten kolor za bardzo nie mial nic wspolnego z czekolada. Bo w noralnym swietle byl zimny ciemny braz i to mi sie podobalo a jak weszlam do pokoju mocno oswietlonego to byly wrecz mahoniowe.
Teraz bede wybierala normalne odcienie, bede unikala tych ktore maja na koncu 5.
Bo jednak nie wygladam za dobrze w czerwonym polysku. Teraz troche zaluje, ze pozbylam sie tego ciemnego blondu bo on spieral sie naprawde na ladny kolorek taki jasny brazik, bardzo ladnie mi w nim bylo. Nie wiem co mnie podkusilo na ciemniejszy;/
Ale polak madry po szkodzie. Podejrzewam,ze za 3 tygodnie kolor zejdzie.
Teraz bernadko bede sie sluchala ciebie w doborze kolorow. pozdrawiam
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 22:24   #69
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cześć dziewczyny,
chciałam zapytać o wasze doświadczenia z odcieniami blondu z Castingu. Moje naturalne włosy to ciemny blond i chciałabym je nieco rozjaśnić, podobają mi się kolorki Satynowy blond i Promienny blond. Czy któraś z was stosowała te odcienie? Jak jest ze zmywaniem się koloru? Zmywa się całkowicie po jakimś czasie czy zostawia niepożądane odcienie?
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:34   #70
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
chciałam zapytać o wasze doświadczenia z odcieniami blondu z Castingu. Moje naturalne włosy to ciemny blond i chciałabym je nieco rozjaśnić, podobają mi się kolorki Satynowy blond i Promienny blond. Czy któraś z was stosowała te odcienie? Jak jest ze zmywaniem się koloru? Zmywa się całkowicie po jakimś czasie czy zostawia niepożądane odcienie?
Satynowy blond wychodzi szaro-zielonkawy. Po jakiś 5 myciach robi się z tego chłodny blond. Włosy bardzo przesuszone. Nie zmywa się całkowicie. Jest to koloryzacja trwała (tak napisane jest nawet na ulotce w środku).
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:43   #71
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Znow kupilam Casting ale kiedy zobaczylam w pewnym sklepie 8304 "zlocisty miod", czy jak mu tam, ktorego nie widzialam od miesiecy, nie moglam sie powstrzymac.
Przypadkiem znalazlam na pudelku informacje/porownanie Castinga do Castinga Creme Gloss. Wyraznie napisano tam, ze Casting "stary" to koloryzacja "ton w ton" do 28 myc, a Casting Creme Gloss to koloryzacja trwala.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 12:58   #72
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Znow kupilam Casting ale kiedy zobaczylam w pewnym sklepie 8304 "zlocisty miod", czy jak mu tam, ktorego nie widzialam od miesiecy, nie moglam sie powstrzymac.
Przypadkiem znalazlam na pudelku informacje/porownanie Castinga do Castinga Creme Gloss. Wyraznie napisano tam, ze Casting "stary" to koloryzacja "ton w ton" do 28 myc, a Casting Creme Gloss to koloryzacja trwala.
i to jest najgorsze nie wiem czemu wycofali mój świetlisty blond 900 - teraz nie wiem co mam robić szukam czegoś zbliżonego...
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 23:18   #73
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

awokado
Polak się też na błędach uczy.
Nie ma się co załamywać...Zmyje się i zrobisz sobie tym Ciemnym blondem
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:13   #74
Meshell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cześć Dziewczyny!
To mój pierwszy wpis na forum Wizażu, więc proszę o wyrozumiałość
Przeszukałam przeróżne wątki w różnych działach, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na swój problem Mam włosy średnio brązowe, raczej ciemniejsze niż jaśniejsze, a marzy mi się kolor rudy... Dodam, że co jakiś czas farbuję włosy szamponetką Joanny orzechowy brąz dla połysku(na moich włosach szamponetki utrzymują się naprawdę bardzo długo, widać to zwłaszcza w sztucznym świetle). Moje znajome o podobnym kolorze włosów (troszkę jaśniejszym) farbują się na blond. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że przy pierwszym farbowaniu nie rozjaśniały włosów, wystarczyła farba L'oreal Excell 10. Moje pytanie(wreszcie;p) brzmi: czy jest szansa, że Casting w kolorze Bursztyn chwyci na moich włosach? Byłabym bardzo wdzięczna za opinie i zdjęcia
Meshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:14   #75
julcia120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Witam drogie Panie ;*
W sierpniu skusiłam się na Casting ( mroźna czekolada) swoje włosy miałam koloru takiego mysiego blondu Niestety do teraz farba mi się nie zmyła, są straszne odrosty, na czubku głowy mam swój wyjściowy kolor a reszta to rudy ! Wszystko robiłam zgodnie z ulotką... Nie wiem dlaczego tak się stało Teraz chciałabym pofarbować włosy Castingiem coś z blondu, wiec chciałabym się dowiedzieć czy te blondy rozjaśniają i chwycą na te moje teraźniejsze paskudne włosy, czy muszę zafarbować czymś ciemnym? I jeszcze jedno pytanie czy potem jak ten nowy kolor będzie schodził to zejdzie także ten rudy pod spodem... Boję się, że jak pomaluje to będzie super a potem jak bd schodził to się okażą jeszcze gorsze odrosty i kolor włosów niż mam teraz... Nie wiem co mam robić. Liczę na pomoc ;**
julcia120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:10   #76
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

bernadka dziekuje za slowa pocieszenia teraz nawet po tylu myciach kolor mi sie podoba juz coraz mniej jest tej czerwonej poswiaty. Co tydzien wlosy sa inne, ze moj chlopak sie co weekend mnie pyta czy cos robilam z wlosami , czy farbowalam , bo sa inne? a ja sie smieje, ze tylko je myje

julcia120-- ciezko mi odpowiedziec na twoje pytanie, ja sama w wigilie zafarbowalam sie ta mrozna czekolada ale widze, ze z tygodnia na tydzien te wlosy sa coraz to jasniejsze. Poczatkowo mialam ciemny braz prawie wpadajacy w czern a dzisiaj mam cieply brazik, ta czerwona poswiata jest coraz mniejsza- juz tak naprawde niewidoczna, bo poczatkowo przy sztucznym swietle byla straszna czerwona poswiata. Jednak mylam czesto wlosy i to zeszlo. Teraz kolorek mi sie podoba, poczekam jeszcze kilka tygodni i jak cos poloze na ten kolor ciemny blond(600) badz jasny braz(500). Z tego co czytalam to jasny braz wychodzi ciemniej niz ta mrozna czekolada wiec napewno by ci pokryla te pozostalosci po mroznej czekoladzie.
Nie wiem jak ciemny blond bo on wychodzi jak jasny braz ale czytalam, ze niektorym spieral sie na rudy. W moim przypadku tak nie bylo bo byl fajny brazik.
Ale wiesz kazdy ma inne wlosy. Niektorym tutaj na forum jak czytalam to mrozna czekolada schodzila juz po miesiacu i po miesiacu dziewczyny farbowaly na inny kolor. Ja dopiero farbuje wlosy od niedawna ale wydaje mi sie, ze nawet jak pomalujesz wlosy nowa farba to jak tamta sie spierze to i tak pozostana jakies pozostalosci po starej farbie. Bo w koncu ona sie nigdzie nie ulotni , poprostu jak pomalujesz sie nowym odcieniem to nie beda sie rzucaly odrosty w oczy i wyrownasz koloryt.
Chociaz wydaje mi sie jak czytalam opinie na forum to wiekszosci dziewczyn jak przyciemnialy wlosy aby pozbyc sie tego rudego odcienia to farba sie przyjmowala i byly zadowolone. Niektore wypowiadaly sie, ze tylko na niektorych pasemkach mialy odblask rudego.
Tym bardziej, ze one farbowaly w krotszych okresach np: po kilku dniach bo im sie kolorek nie podobal i z tego co wiem to nie byly takie rude.
A w koncu ty farbowalas w sierpniu, minelo juz prawie pol roku.
Jednak mam nadzieje, ze jeszcze napisze ci osoba ktora ma wieksze doswiadczenie z castingami i poleci ci jaki odcien wybrac.
Bo tak naprawde zostaly ci 3 wyjscia:
1. nalozyc nowy casting ale znowu za jakis czas bedziesz musiala farbowac wlosy bo juz raczej naturalnego koloru nie odzyskasz.
2. Chodzic z tymi odrostami i czekac az wlosy ci odrosna.
3. Isc do salonu fryzjerskiego i wtedy fryzjerka powie ci co z tym fntem zrobic tak zebys byla zadowolona.
A pozatym poszukaj na forum , moze jakies dziewczyny byly kiedys w podobnej sytuacji i pisaly jakiego wtedy odcienia uzywaly.

Edytowane przez awokado22
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:12
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:59   #77
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

julcia
Ja bym probowala jeszcze myc włosy szamponem przeciwłupieżowym
Jesli nie to salon fryzjerski. Lepiej samemu nie ryzykować
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:10   #78
julcia120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Awokado22 -> Dziękuje bardzo za odpowiedz ! ;* Chyba jednak zaryzykuję i zafarbuję włosy drugi raz tylko, że może już szamponem jakiegoś innego producenta... może a nóż będzie lepiej Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Bernadka20-> Kochana ile to już można myć i myć te włosy szamponem przeciwłupieżowym ;D Ja już tak przez prawie pół roku robię. Nie będę ryzykować z tym jasnym blondem tylko na jakiś ciemny znów zafarbuje i tyle ;P Pozdrawiam
julcia120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:45   #79
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

mysle, ze spokojnie bys mogla zafarbowac jasnym brazem, przejrzalam duzo watkow na forum i wiem, ze jak dziewczyny chcialy sie pozbyc rudego odcienia to farbowaly brazami i im pokrywalo to.
Zawsze mozesz sprobowac zafarbowac inna farba, ale castingi sa mniej szkodliwe w porownaniu do innych farb drogeryjnych, ale prawda jest taka, ze kazdy ma inne wlosy, jednym kolor zejdzie po miesiacu a druga osoba musi sie meczyc pol roku.
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 10:54   #80
maja19m
Raczkowanie
 
Avatar maja19m
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 296
casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond
Witam.Własnie zafarbowałam włosy tym kolorkiem na ciemnym blond odroście i rozjaśnianych pasemkach Odrost jasny rudy niezafajny a pasemka praktycznie bez zmian jasniutkie pewnie sie zafarbowały.Nałożyłam płukanke i mam teraz 3 kolory fiolet rudy i blond.Nie polecam do ciemnych włosów dziś kupiłam ciemny blond Schwarzkopf odcień 550 mam nadzieje ze znow nie wyjdzie rudy.
maja19m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 12:12   #81
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

Cytat:
Napisane przez maja19m Pokaż wiadomość
casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond
Witam.Własnie zafarbowałam włosy tym kolorkiem na ciemnym blond odroście i rozjaśnianych pasemkach Odrost jasny rudy niezafajny a pasemka praktycznie bez zmian jasniutkie pewnie sie zafarbowały.Nałożyłam płukanke i mam teraz 3 kolory fiolet rudy i blond.Nie polecam do ciemnych włosów dziś kupiłam ciemny blond Schwarzkopf odcień 550 mam nadzieje ze znow nie wyjdzie rudy.
casting to szampon koloryzujący który NIE rozjaśnia ciemniejszych włosów, więc nie ma się co dziwić że wyszły ci takie cuda
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:05   #82
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

Można sie dziwić, bo skoro ma wodę 7,5% to powinien rozjasniac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:40   #83
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

ale on jest do nadawania jasnych refleksów, poza tym ciemny blond jest chyba zbyt ciemną podstawą pod ten odcień , to jest 10, a ciemny blond ma 6, casting nie rozjaśnia 4 tony, nawet jest napisane na opakowaniu że rozjaśnia do 2 tonów, tak więc najciemniejszy kolor włosów pod castinga powinien być jasny blond, wtedyby wyszło.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:41   #84
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

A czy te odcień 1021 wychodzi tak jak na opakowaniu czy ciemniej? Dużo dziewczyn skarży się na Castinga, że kolory są w rzeczywistości dużo ciemniejsze iż na opakowaniu. Mam rozjaśniane włosy a jasny blond, chciałaym trochę wyrównać kolor i wyeliminować lekką żółć z odrostu i zastanawiam się właśnie nad tym jasnym perłowym blondem

Jestem też ciekawa, czy nie daje na włosach fioletu - to zdarza się nierzadko w przypadku farb niwelujących żółte zabarwienie włosów (a 1021 podobno taki jest) - zwłaszcza jeśli nakłada się je na włosy przesuszone/zniszczone/ rozjaśniane Ja miałam taką nieprzyjemną przygodę z szamponem koloryzującym Palette color&gloss "mroźny blond". Teraz wolę być ostrożna :P
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:46   #85
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

szampon palette sam w sobie jest fioletowy bo tez nim robiłem do stonowania i przetrzymałem za długo, w efekcie miałęm odblaksowy jasny fioolet
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:48   #86
maja19m
Raczkowanie
 
Avatar maja19m
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 296
Dot.: casting creme gloss blond * 1021 Jasny perłowy blond

Qrcze tak to jest niestety z blondami ja już kiedyś powiedziałam sobie ze nigdy więcej nie będę kombinować jasnymi farbami ale co zrobić ze po jakimś czasie nachodzi ochota na małe zmiany.Nie ma chyba takiego blondu który zafarbuje na ładny jasny blond trzeba najpierw mocno rozjaśnić włosy.przed godz nałożyłam ciemny blond Schwarzkopfa niestety znowu rudy tylko ze teraz ciemny.Po prostu meksyk hahah no ale w końcu rudy jest na Tobie.Poczekam trochę i nałożę jakiś brązik chociaż źle się czuje z takimi kolorami:"(Pozdrawiam was wizażanki
__________________
Gromadzenie miłości przynosi szczęście, gromadzenie nienawiści sprowadza tragedię.
maja19m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:23   #87
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cześć Dołączam do grona Castingomaniaczek. Jestem byłą blondynką farbowaną na brąz. Docelowo farbuję włosy u fryzjera (ostatnio farba framesi lub koleston), jednak kolor położony na bardzo jasnym brązie bardzo szybko się wypłukuje.Tak więc po Casting sięgam pomiędzy kolejnymi wizytami u fryzjera. Dwa razy farbowałam już miodowym karmelem - za pierwszym razem kolor wyszedł PRZEPIĘKNY, ładniejszy niż po farbowaniu u fryzjera, za drugim niestety zbyt mocno wpadał w rudy. (Postaram się załączyć jakieś zdjęcia następnym razem).

Teraz spróbowałam z ciemnym blondem - właśnie czekam aż włosy wyschną po nałożeniu farby. Mam nadzieję, że wyjdzie tak jak tu się piszę - ładny brąz.


Ciekawa jestem bardzo dwóch kolorów Castinga - Karmelu i Nugatu. Czy któraś z Was je stosowała? Może macie jakieś zdjęcia?Z tego co wiem trudno spotkać je w sklepach, ostatni raz widziałam je na allegro.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:50   #88
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Bardzo proszę o pomoc, bo jestem zielona w koloryzacji i trochę narozrabiałam
2 tygodnie temu pofarbowałam swoje ciemnobrazowe włosy na jasny złoty brąz Garniera, bo miałam nadzieję, ze farba - jak większość jasnych, z którymi miałam do czynienia - nie chwyci i będę miała tylko ładne, ciepłe refleksy. Niestety, kolor wyszedł paskudny, w świetle obrzydliwie ciepły ciemnorudy na naturalnych włosach i równie brzydki cynamonowy brąz na reszcie farbowanej na kolor identyczny z naturalnym (palona kawa), wobec czego nawet nie miałam świadomości, jakiej długości były odrosty:/
Boję się traktować je znowu trwałą farbą z amoniakiem, więc myślałam, żeby do swojego koloru wrócić castingiem. tylko pojawia sie pytanie, czy to w ogóle ma sens? Czy też po 3 tygodniach casting całkiem się spłucze i przebije trwała farba? (pytanie zasadne o tyle, że granatowa czerń do 28 myć Palette trzymała pół roku. I który z odcieni da naprawdę ciemny brąz, ale NIE czarny? Brąz, ciemny brąz czy coś innego? We wakacje również zrobiłam podobną akcję (pokrywanie fioletowych pasemek:P) i wtedy po kilku myciach bardzo dobrze wygladała wspomniana kawa palona joanny, ale primo, fiolet i tak przebił, secundo, troszkę zniszczyła mi włosy. Czy casting szybko się wypłucze, czy też mogę liczyć, że "załatwi" tamtą farbę? A może lepiej poczekać troche i nałożyć farbę trwałą? Jeśli tak, to jaka jest najłagodniejsza z oferujących ciemne, chłodne brązy? W ostateczności wrócę do joanny, ale mam bardzo delikatne i nieszczególnie bujne włosy, więc trochę się boję. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:01   #89
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Lucjana19 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc, bo jestem zielona w koloryzacji i trochę narozrabiałam
2 tygodnie temu pofarbowałam swoje ciemnobrazowe włosy na jasny złoty brąz Garniera, bo miałam nadzieję, ze farba - jak większość jasnych, z którymi miałam do czynienia - nie chwyci i będę miała tylko ładne, ciepłe refleksy. Niestety, kolor wyszedł paskudny, w świetle obrzydliwie ciepły ciemnorudy na naturalnych włosach i równie brzydki cynamonowy brąz na reszcie farbowanej na kolor identyczny z naturalnym (palona kawa), wobec czego nawet nie miałam świadomości, jakiej długości były odrosty:/
Boję się traktować je znowu trwałą farbą z amoniakiem, więc myślałam, żeby do swojego koloru wrócić castingiem. tylko pojawia sie pytanie, czy to w ogóle ma sens? Czy też po 3 tygodniach casting całkiem się spłucze i przebije trwała farba? (pytanie zasadne o tyle, że granatowa czerń do 28 myć Palette trzymała pół roku. I który z odcieni da naprawdę ciemny brąz, ale NIE czarny? Brąz, ciemny brąz czy coś innego? We wakacje również zrobiłam podobną akcję (pokrywanie fioletowych pasemek:P) i wtedy po kilku myciach bardzo dobrze wygladała wspomniana kawa palona joanny, ale primo, fiolet i tak przebił, secundo, troszkę zniszczyła mi włosy. Czy casting szybko się wypłucze, czy też mogę liczyć, że "załatwi" tamtą farbę? A może lepiej poczekać troche i nałożyć farbę trwałą? Jeśli tak, to jaka jest najłagodniejsza z oferujących ciemne, chłodne brązy? W ostateczności wrócę do joanny, ale mam bardzo delikatne i nieszczególnie bujne włosy, więc trochę się boję. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
Ja też kiedyś pokrywałam Castingiem moje znienawidzone już czerwone włosy (żadna farba nie chciała ich pokryć!) i udało się.

Teraz napiszę o efektach każdego odcienia jaki stosowałam z Castinga:
Używałam Czekolady - jest dość jasna, włosy są takie rudawe.
Mroźnej Czekolady - podobne zachowanie co wyżej, kolor długo się utrzymywał.
Mroźny Kasztan - ciemny, brąz o czerwonawym połysku, kolor długo się utrzymywał.
Ciemna Czekolada - najciemniejsza z tych co używałam, niekiedy wychodzi czarna, szybko się wypłukała.

Ja nie uznaję już trwałych farb.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:18   #90
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Witam wszystkich! obecnie mam na głowie bardzo wypłukany mrozny brąz (szampon z garniera).zastanawiam się nad bursztynem castinga, ale nie wiem czy w ogole chwyci. jest tu ktos z jakimis doswiadczeniami z tym kolorem? waham się między bursztynem lyb czekoladą
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.