Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 09:42   #1351
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka na pewno zauważysz różnicę z czasem- zwłaszcza po jakości końcówek- a przy długich włosach to bardzo mocno zauważalne.

Powiem wam szczerze że nie wiem jak przy myciu szamponami dzieciecymi wlosy mogą być nieprzyjemne czy szorstkie
Oczywiście mokre są tępe i skrzypiące ale po odżywce/masce i wyschnieciu są miękkie jak puszek Czy jest ktoś kto ma inaczej???
Do tego są bardzo puszyste i jest ich dużo- jakby takie lekkie były.
J&J dobrze oczyszcza z silikonu bo ma sls.
Ostatnio babydreamem zmywałam tonę lakieru z loczków makaronów i powiem wam że jedno mycie starczyło- wiec one zmywają jednak.

mysia ja zrozumiałam jak cięłaś- ciesze sie że moja rada ci sie przydała.
Ładnie sobie obcięłaś, na zdjeciach fajnie wyglądało.
Może tak być że szampon zgasił popiel, ciekawe czy z czasem popiel nie zacznie przebijać jak szampon sie totalnie zmyje?

paulcia schnięcie włosów jest w dużej mierze indywidualne i nie m tu prawidlowego czasu. Ja ostatnio zostawiłam mokre- bez suszarki myłam wlosy o 20 a wstałam o 8 rano i głowa z tyłu całkiem mokra
Nawet nie wilgotna, a normalnie mokra i musiałam suszyć rano żeby z psem na dwór wyjść. Dlatego postanowiłam że trudno, po myciu muszę je zacząć podsuszac bo musiałabym chyba na wyschniecie naturalne czekać z 12 godzin
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:46   #1352
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
bo ja głupia jestem.. dzisiaj moje końcówki wyglądają tak żałośnie, że mam trzy wyjścia... albo ściąć włosy do ramion (wtedy będe miała już jedną długość), albo pofarbować na kolor podobny do swoich i wracać do naturalnych, albo pofarbować na brąz i ściąć ze 2-3cm końcówek... i co tu wybrać
ja ostatnio scielam koncowki 3cm wlosy odrazu sie lepiej ukladaja tobie polecam cos nakladac ciagle na koncowki nawet jedwab moze byc ja uzywam mariona albo olejek na koncowki beda ciagle czyms nawilzone

chyba ze masz bardzo mocno zniszczone to wtedy sciecie je uratuje.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:49   #1353
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

E w świetle dziennym już nie jest taki ładny kolor
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:49   #1354
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
E w świetle dziennym już nie jest taki ładny kolor
pokaz
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:50   #1355
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada dziękuję

Ja najbardziej lubię szampony dziecięce- mam po nich najlepsze włosy, ale raz w czas używam jakiegoś dorosłego do koloru... ale wlosy już nie są takie fajne.
Większości co używasz nie ma w pl ale zawsze istnieją zamienniki
Przy czym i tak kupiłabym jakiś jeden na zmianę z moimi babykowymi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:52   #1356
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka na pewno zauważysz różnicę z czasem- zwłaszcza po jakości końcówek- a przy długich włosach to bardzo mocno zauważalne.

Powiem wam szczerze że nie wiem jak przy myciu szamponami dzieciecymi wlosy mogą być nieprzyjemne czy szorstkie
Oczywiście mokre są tępe i skrzypiące ale po odżywce/masce i wyschnieciu są miękkie jak puszek Czy jest ktoś kto ma inaczej???
Do tego są bardzo puszyste i jest ich dużo- jakby takie lekkie były.
J&J dobrze oczyszcza z silikonu bo ma sls.
Ostatnio babydreamem zmywałam tonę lakieru z loczków makaronów i powiem wam że jedno mycie starczyło- wiec one zmywają jednak.
no ja myśle! aż miło słyszeć takie słowa właśnie o końcówki mi najbardziej chodzi bo one bardzo mi sie niszczą...
a co do szamponów dla dzieci to mam babydream i jak nim umyje wlosy to jest nawet niezle ale wole myć rzepą... czasami tylko go używam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:56   #1357
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia, ale po co ciąć od razu nie wiadomo ile? Umyj te nieszczęsne oklapusy szamponem zwyczajnym , nawet takim za 3zł albo zrób miksture 3 aspiryny na pół szklanki wody i dodaj odrobine szmaponu swojego i masuj normalnie (aspiryna dobrze usuwa wsyztsko, co możliwe) Ja tak zrobiłam, jak nie miałam szmaponu z SLS porządnego. A podetnij sama chocby ten 1cm na prosto, bez kombinacji. Zobaczysz, ze włoski odzyją.

bunny, dziekuję za rade. Bardzo się przydała. Z ciecia jestem zadowolona, kiedys obcinałam sie zawsze sama i wszyscy pytali u jakiego byłam fryzjera
Popiel moze sobie wyjsc, bo teraz wiem, jak go na jakis czas zdusic, a i tak mam zamiar robic jasnym bezem tylko przez najblizsze kilka miesiecy, Nie kombinuje juz.

kotka, szybko zobaczysz poprawe na koncówkach

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

a c do szmaponu dla dzieci, ja podbieram synkowi J&j rumiankowy mam po nich super puszyste włoski i mieciutkie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:03   #1358
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

oczywiscie uzywam jeszcze do blondu joanny fioletowej teraz sie rozgladam za JFriedy uzywam ich srednio raz na dwa tyg czasem rzadziej dlatego nie wliczam ich do pielegnacji wlosow ....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:09   #1359
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Powiem wam ze ja po silikonowych raz że mam włosy oklapnięte to jeszcze 2 dni i już tłuste blee...
Po joannie fioletowej to 2 dni i smalec taki że cala glowa mnie swędzi dlatego wolę płukanki
Po płukankach jest ok- włosy jakby sztywniejsze i nie widzę żeby im sie coś złego działo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:11   #1360
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hmm, ja po fioletowym joanny tez czesciej musze myc włosy, ale bez dramatu, spokojnie 2 dni sa świeżutkie. On jest bardzo silikonowy, to pewnie dlatego, ale tak 1raz na 2 tyg, to lubie go uzyc
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:12   #1361
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Powiem wam ze ja po silikonowych raz że mam włosy oklapnięte to jeszcze 2 dni i już tłuste blee...
Po joannie fioletowej to 2 dni i smalec taki że cala glowa mnie swędzi dlatego wolę płukanki
Po płukankach jest ok- włosy jakby sztywniejsze i nie widzę żeby im sie coś złego działo.
wlasnie dlatego ja nie uzywam szamponow z silikonami i moge wlosy myc nawet raz w tyg
bunny co to za plukanki ??? najgorzej ze u mnie tu w bxl nie ma zadnych
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:16   #1362
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Powiem wam ze ja po silikonowych raz że mam włosy oklapnięte to jeszcze 2 dni i już tłuste blee...
Po joannie fioletowej to 2 dni i smalec taki że cala glowa mnie swędzi dlatego wolę płukanki
Po płukankach jest ok- włosy jakby sztywniejsze i nie widzę żeby im sie coś złego działo.
a ja czy po silikonowym czy po dziecięcym czy po joannie fioletowej mam tak samo ... myje wieczorem rano świerzutkie a na drugi dzien już nie za bardzo wiec myje co 2 dni

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego ja nie uzywam szamponow z silikonami i moge wlosy myc nawet raz w tyg
bunny co to za plukanki ??? najgorzej ze u mnie tu w bxl nie ma zadnych
ja mam z deli płukanke srebrną... ale ona jest fioletowa, a ma dawać niby srebrną poświatę, słyszałam że srebrzyk jest dobry też
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:20   #1363
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada ja używam płukanki srebrnej i fioletowej Delii.
One działają jak szampon fioletowy- usuwają żólte i rude tony, wysrebrzają kolor. Rozrabia sie je z wodą ok.1/3 nakrętki na 2l wody- ja tak robie i mam świeżutki blond kolor, a robię nimi 1raz w tyg.
Płuczę na koniec nimi włosy po masce juz i zostawiam je.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:20   #1364
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja ostatnio scielam koncowki 3cm wlosy odrazu sie lepiej ukladaja tobie polecam cos nakladac ciagle na koncowki nawet jedwab moze byc ja uzywam mariona albo olejek na koncowki beda ciagle czyms nawilzone

chyba ze masz bardzo mocno zniszczone to wtedy sciecie je uratuje.....
są ogólnie zniszczone przez to rozjaśnianie napewno, ale właśnie teraz widze przez to napuszenie jak dużo ich jest rozdwojonych i takich ponaciąganych... sama już nie wiem co robić... chciałabym mieć długie i błyszczące włosy... a jedwab używam po każdym myciu...

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, ale po co ciąć od razu nie wiadomo ile? Umyj te nieszczęsne oklapusy szamponem zwyczajnym , nawet takim za 3zł albo zrób miksture 3 aspiryny na pół szklanki wody i dodaj odrobine szmaponu swojego i masuj normalnie (aspiryna dobrze usuwa wsyztsko, co możliwe) Ja tak zrobiłam, jak nie miałam szmaponu z SLS porządnego. A podetnij sama chocby ten 1cm na prosto, bez kombinacji. Zobaczysz, ze włoski odzyją.
bo myślałam,że lepiej od razu ściąć wszystko co jest zniszczone i później próbować zapuścić, tylko boje sie, że będzie tak jak zawsze... że niby zetne,a zaraz te nowe końcówki będą tak samo beznadziejne jak te ledwo ścięte... chyba dziś znowu umyje głowe... jeśli zrobie tak to będzie dobrze? na samą skórę głowy szampon j&j, na resztę odżywkę z isany, zmyje to i nałoże maske elseve albo tego garniera karite? czy znowu coś bedzie nie tak
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:28   #1365
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ide zrobić srebrną płukankę,potem wstawie zdjęcia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:35   #1366
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia, umyj normalnie włosy tym dzieciecym- od czubka po konce dwa razy. A potem nałóz odzywke. Włosy mają byc tepe po całosci. Musisz je porzadnie spienic,zeby wszysciutko z nich zlazło. Nie bój się, nic im nie bedzie, moga byc tylko lepsze. Na omo przyjdzie czas

Co to znaczy ponaciągane końcówki?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:42   #1367
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, umyj normalnie włosy tym dzieciecym- od czubka po konce dwa razy. A potem nałóz odzywke. Włosy mają byc tepe po całosci. Musisz je porzadnie spienic,zeby wszysciutko z nich zlazło. Nie bój się, nic im nie bedzie, moga byc tylko lepsze. Na omo przyjdzie czas

Co to znaczy ponaciągane końcówki?
ok, zrobie tak, ale czuje, że to będzie masakra. co do ponaciąganych końcówek to chodzi mi o to, że do jakiegoś momentu są proste a później wyginają się na różne strony, tak jakby były spalone... znajdzie sie też troche połamanych i rozdwojonych...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:44   #1368
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ok, zrobie tak, ale czuje, że to będzie masakra. co do ponaciąganych końcówek to chodzi mi o to, że do jakiegoś momentu są proste a później wyginają się na różne strony, tak jakby były spalone... znajdzie sie też troche połamanych i rozdwojonych...
niestety musisz to podciac bo zadne odzywki, maski nie pomoga
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 10:50   #1369
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ok, zrobie tak, ale czuje, że to będzie masakra. co do ponaciąganych końcówek to chodzi mi o to, że do jakiegoś momentu są proste a później wyginają się na różne strony, tak jakby były spalone... znajdzie sie też troche połamanych i rozdwojonych...
paulcia nie przejmuj sie tak bardzo! ja tez mam troche ponaciąganych czy rozdwojonych i połamanych... ale staram sie je odzywiać zapuscić sporo! i pocinać żeby je wkoncu zlikwidować a na grzywce mam jedno pasemko (dobrze że małe) spalone przez rozjaśniacz ! to co najbardziej im pomaga to olej kokosowy ale teraz nie mam czasu go używać ... bo jak cieplo bylo to na noc dawalam olej a rano mylam a teraz rano nie umyje bo za zimno przewieje mnie i pupa będzie! jednym słowem dasz rade tylko cierpliwości! może wklej zdjęcie swoich włosków,oki?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 10:59   #1370
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
paulcia nie przejmuj sie tak bardzo! ja tez mam troche ponaciąganych czy rozdwojonych i połamanych... ale staram sie je odzywiać zapuscić sporo! i pocinać żeby je wkoncu zlikwidować a na grzywce mam jedno pasemko (dobrze że małe) spalone przez rozjaśniacz ! to co najbardziej im pomaga to olej kokosowy ale teraz nie mam czasu go używać ... bo jak cieplo bylo to na noc dawalam olej a rano mylam a teraz rano nie umyje bo za zimno przewieje mnie i pupa będzie! jednym słowem dasz rade tylko cierpliwości! może wklej zdjęcie swoich włosków,oki?
właśnie staram się tym nie przejmować, ale jakoś tak mam, że jak to widze to mnie szlak trafia może dzisiaj chociaż na chwile przed myciem nałoze kokoska, bo później i tak włosy będe myła j&j...
więc mówicie, że narazie lepiej wstrzymac się ze ścinaniem? bo ja już zgłupiałam....
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:20   #1371
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia, jak masz koncówki takie jakby frizz, to one sa spalone i musisz je obciąc, bo nic nie jest w stanie ich zregenerowac, ale jesli są tylko powywijane i suche, to nie szkodzi. Podetnij faktycznie te koncóweczki, to włoski odżyją ogólnie i bedziesz sie lepiej czuc. Jak są połamane, to sie i tak wykrusza, a lepiej, zeby sie nie kruszyły, bo wtedy zniszczenia postepuja wyzej- tak jak sie próbuje złamac gałazke młodego drzewka, to ona sie rozwarstwia, prwda? a jak ciachniesz sekatorem, to nie ma kłopotu. tak samo jest z włosami.

Co do szamponu, to musisz uzywac własciwego, bo jak źle oczyszczasz włoski z nadbudowujących sie substncji, to tylko pogarsza ich stan. Nie martw się, ze bedzie gorzej, bedzie lepiej, bo przyjmą z odżywki to, co powinny. Zrób jeden raz inaczej, skoro dotychczasowe sposoby zawiodły.

No i tak strasznie się nie przejmuj, Ty widzisz wiecej niz inni. Chyba nie ma dziewczyny do konca zadowolonej ze stanu swych włosów, zawsze się jeden złamany czy suchy znajdzie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:52   #1372
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia
na zakreconym watku ktos zapytal o ciebie gdzie ty sie podziewasz taki cynk ci przekazuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 11:54   #1373
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc.Wstawiam fotki robione przed chwilka dwa pierwsze w domku kolejne na dworze,nie jest najgorzej ale jak zauwazycie na tej na dworze widac jaki mam miks kolorów pod spodem pytanko czy ta N&e mi to w miare wyrówna,odczekałabym tydz i z woda rozcienczona na 6% próbowała to farbnąc.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:00   #1374
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka Ty kupilas te odzywke Mrs Potters na te motodę OMO?
Powiedz mi tylko jakiego szamponu uzywa sie w tej metodzie?

Bo rozumiem ze odzywke nakladasz na wlosy od ucha, na skalp szampon, myjesz, spłukujesz wszystko i potem maska tak?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:06   #1375
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

O-nakladanie odzywki i trzymanie jej jakis czas
M- mycie wlosow szamponem
O-nakladanie odzywki/ maski
chyba ze tak jak robie ja
-zmoczenie wlosow od ucha w dol nalozenie odzywki -na skalp szampon mycie i plukanie--> szybsza metoda

ale to zalezy kto jakie ma wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:07   #1376
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
O-nakladanie odzywki
M- mycie wlosow szamponem
O-nakladanie odzywki/ maski
chyba ze tak jak robie ja
-zmoczenie wlosow od ucha w dol nalozenie odzywki -na skalp szampon mycie i plukanie--> szybsza metoda

ale to zalezy kto jakie ma wlosy
A po myciu juz nie dajesz odzywki?

Szampon moze byc byle jaki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:07   #1377
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada, no bo juz nie nosze fal, to co się będe udzielac
nie podobają sie nikomu z mojego otoczenia i mnie tez przestały, bo jak sie nasłuchałam jaka jestem sztuczna, że mam tapira na głowie,ze jakas taka nieuczesana, to nie- dziekuje. Poza tym one sie trzymają tylko 1 dzien. No i.. lubie moja grzywke. I mam tyle szczescia, ze wystarczy, ze włoski rozczesze po myciu i nałoze mleczko wygłądzajace i mam proste. Nie katuje ich prostownicami, nie wyciągam szczotką. Pielegnuje wg zasad dla kreconowłosych. Jak tam sie troche pofaluja to ok, ale nie harmonijkuje, nei wyciskam, nie wygniatam, bo nie chce mi się Moze w lecie wróce do fal. Teraz nie.

agatau, jest metoda, ze po prostu myjesz odzywką i trzymasz ja chwile, spłukujesz. Potem myjesz szamponem u nasady a potem nakąłdasz tresciwa maske, odzywke co tam chcesz, to co zwykle. Druga to nałozyc odzywke na włosy od wysokosci ucha, tam gdzie jej nie ma szmapon, spłukujesz i nakąłdasz normalnie jak zawsze odzywke. Ja stosuje wariant 1, bo jest mniej kłopotliwy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-23 o 12:10
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:10   #1378
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, jak masz koncówki takie jakby frizz, to one sa spalone i musisz je obciąc, bo nic nie jest w stanie ich zregenerowac, ale jesli są tylko powywijane i suche, to nie szkodzi. Podetnij faktycznie te koncóweczki, to włoski odżyją ogólnie i bedziesz sie lepiej czuc. Jak są połamane, to sie i tak wykrusza, a lepiej, zeby sie nie kruszyły, bo wtedy zniszczenia postepuja wyzej- tak jak sie próbuje złamac gałazke młodego drzewka, to ona sie rozwarstwia, prwda? a jak ciachniesz sekatorem, to nie ma kłopotu. tak samo jest z włosami.

Co do szamponu, to musisz uzywac własciwego, bo jak źle oczyszczasz włoski z nadbudowujących sie substncji, to tylko pogarsza ich stan. Nie martw się, ze bedzie gorzej, bedzie lepiej, bo przyjmą z odżywki to, co powinny. Zrób jeden raz inaczej, skoro dotychczasowe sposoby zawiodły.

No i tak strasznie się nie przejmuj, Ty widzisz wiecej niz inni. Chyba nie ma dziewczyny do konca zadowolonej ze stanu swych włosów, zawsze się jeden złamany czy suchy znajdzie
dzięki kochana zapytam dziś TŻta czy podetnie mi włoski... pewnie będzie mi marudził, że znowu kombinuje, a włosy mam ładne, ale raz sie żyje... czyli dziś myje włosy j&j, później na to odżywka, a moge przed myciem nałożyć na chwilke olej kokosowy albo ze słodkich migdałów?
no i dziekuje za cierpliwość dziewczyny bo moje koleżanki już nie mają siły mnie słuchać
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:10   #1379
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A po myciu juz nie dajesz odzywki?

Szampon moze byc byle jaki?
szampon najprostszy bez silikonow napewno
po umyciu zawsze daje maske/odzywke do splukania pozniej jeszcze odzywke bez plukania ( niewiem jak przy prostych czy to konieczne te dodatkowe obciazenie ta ostatnia odzywka bs ) -->ja stosuje metody dla kreconowlosych

mysia
no ok rozumiem ...ale fale masz czy gladkie wloski?

paulcia
mozesz dac jakis olej najlepiej zostaw go na cala noc na wlosach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-23 o 12:13
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:12   #1380
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
cascada, no bo juz nie nosze fal, to co się będe udzielac
nie podobają sie nikomu z mojego otoczenia i mnie tez przestały, bo jak sie nasłuchałam jaka jestem sztuczna, że mam tapira na głowie,ze jakas taka nieuczesana, to nie- dziekuje. Poza tym one sie trzymają tylko 1 dzien. No i.. lubie moja grzywke. I mam tyle szczescia, ze wystarczy, ze włoski rozczesze po myciu i nałoze mleczko wygłądzajace i mam proste. Nie katuje ich prostownicami, nie wyciągam szczotką. Pielegnuje wg zasad dla kreconowłosych. Jak tam sie troche pofaluja to ok, ale nie harmonijkuje, nei wyciskam, nie wygniatam, bo nie chce mi się Moze w lecie wróce do fal. Teraz nie.

agatau, jest metoda, ze po prostu myjesz odzywką i trzymasz ja chwile, spłukujesz. Potem myjesz szamponem u nasady a potem nakąłdasz tresciwa maske, odzywke co tam chcesz, to co zwykle. Druga to nałozyc odzywke na włosy od wysokosci ucha, tam gdzie jej nie ma szmapon, spłukujesz i nakąłdasz normalnie jak zawsze odzywke. Ja stosuje wariant 1, bo jest mniej kłopotliwy.
No wlasnie tak czytalam ze od ucha odżywka, myje skalp, spłukuje i maska.
Ale chodzi mi o to czy szampon moze byc jakikolwiek?

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
szampon najprostszy bez silikonow napewno
po umyciu zawsze daje maske/odzywke do splukania pozniej jeszcze odzywke bez plukania ( niewiem jak przy prostych czy to konieczne te dodatkowe obciazenie ta ostatnia odzywka bs ) -->ja stosuje metody dla kreconowlosych
Dzieki Czyli powinnam jakieś szampon bez silikonow kupic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.