Dziwne zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 22:01   #1
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86

Dziwne zmiany


Mam skore mieszaną, od ok. 10ciu lat mam problem z tradzikiem- aktualnie (mam 24 lata) wyskoczy mi pare krostek raz na jakis czas. Niepokoi mnie natomiast cos innego. Na policzkach mam skupiska krostek, ktore jednak nie sprawiaja wrazenia tradzikowych, ktore sa zaczerwienione tuz po myciu twarzy, potem jednak bledna. Dodatkowo nad i pod kacikami ust robia mi sie skupiska malych krostek, ktorych nie jestem w stanie wyleczyc niczym innym jak flucinar. Co to moze byc? Dodam, ze do tej pory nie mialam problemu z alergia. Bardzo prosze o porade!
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 22:01   #2
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dziwne zmiany

Mam skore mieszaną, od ok. 10ciu lat mam problem z tradzikiem- aktualnie (mam 24 lata) wyskoczy mi pare krostek raz na jakis czas. Niepokoi mnie natomiast cos innego. Na policzkach mam skupiska krostek, ktore jednak nie sprawiaja wrazenia tradzikowych, ktore sa zaczerwienione tuz po myciu twarzy, potem jednak bledna. Dodatkowo nad i pod kacikami ust robia mi sie skupiska malych krostek, ktorych nie jestem w stanie wyleczyc niczym innym jak flucinar. Co to moze byc? Dodam, ze do tej pory nie mialam problemu z alergia. Bardzo prosze o porade!
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 22:11   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Dziwne zmiany

bardzo, bardzo uważaj z tym Flucinarem na krostki w okolicach ust. można sie w ten sposób łatwo dorobić dermatozy okołoustnej (dermatitis perioralis).
może masz skłonność do trądzika różowatego?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 22:11   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Dziwne zmiany

bardzo, bardzo uważaj z tym Flucinarem na krostki w okolicach ust. można sie w ten sposób łatwo dorobić dermatozy okołoustnej (dermatitis perioralis).
może masz skłonność do trądzika różowatego?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 14:13   #5
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Dziwne zmiany

Witamy, z takimi dolegliwościami tzreba iść do dermatologa. To co możemy doradzić na już: odstawić flucinar. Po nim może okazać się, że nioc na skórę nie bedzie działało. Doibrze wziąć dużą dawkę witamin z grupy B i PP, poprosic lekarza o metronidazol.
Tyle, koniecznie do dermatologa!
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 14:13   #6
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Dziwne zmiany

Witamy, z takimi dolegliwościami tzreba iść do dermatologa. To co możemy doradzić na już: odstawić flucinar. Po nim może okazać się, że nioc na skórę nie bedzie działało. Doibrze wziąć dużą dawkę witamin z grupy B i PP, poprosic lekarza o metronidazol.
Tyle, koniecznie do dermatologa!
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.