Manicure hybrydowy ? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 20:21   #1621
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Ale skraca czas pracy. Ja mam led za 300zl i jest super.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:54   #1622
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Mi aż tak dobra lampa nie jest potrzebna, bo to do użytku domowego, nie będę robić paznokci nikomu innemu,tylko sobie i to u stóp bo na dłoniach mam żele i z nich nie zrezygnuję
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:48   #1623
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie hybrydowe

możesz kupić żele utwardzalne w led. Ja też robię tylko sobie ale dla mnie najważniejszy jest krótki czas pracy. Jak Ci nie zależy ile czasu robisz to zostań przy zwykłej uv bo ledowa fakt jest droga.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:57   #1624
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Właśnie tak zrobię, tym bardziej, że żele jednak wolę pozostawić mojej kosmetyczce
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:33   #1625
wayward
Przyczajenie
 
Avatar wayward
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Paznokcie hybrydowe

okej dziewczyny, zamowilam wszystko osobno, nie w zestawie jutro przyjdzie mi ostatnia paczka - jak zrobie pierwsze hybrydki to sie pochwale, hihi
wayward jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 19:56   #1626
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Paznokcie hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wayward Pokaż wiadomość
okej dziewczyny, zamowilam wszystko osobno, nie w zestawie jutro przyjdzie mi ostatnia paczka - jak zrobie pierwsze hybrydki to sie pochwale, hihi
Koniecznie dodaj fotke Ja zamowilam zestaw z Cosmetics Zone mam nadzieje, ze nie bede zalowac

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 18:46   #1627
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej wzorki robi się lakierami czy jakimiś farbkami ? Proszę o pomoc!
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 20:13   #1628
natusiakac21
Raczkowanie
 
Avatar natusiakac21
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 436
Dot.: Manicure hybrydowy ?

cześć dziewczyny mam do was pytanie. Czy którejś z was zdarzyło się aby po nałożeniu primera i bazy szczypały palce?
dziś mi się to przytrafiło i nie wiem co to jest. Wcześniej używałam lakierów simply nails i było ok, dziś zakupiłam sobie lakiery nsi i zdążyłam położyć tylko primer- firmy euro fashion i bazę z nsi i nie mogłam już siedzieć tak mnie sczczypało, zresztą do tej pory a minęła ponad godzina mam jakieś opuchnięte i bolące palce. Czy myślicie, że to może być od lakierów czy może od lampy ( może coś się popsuło i zaczęła parzyć) sama nie wiem co myśleć. bardzo proszę o pomoc
natusiakac21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 22:52   #1629
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

od lampy nie...

czasem przy kwasówkach tak się zdarza.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:49   #1630
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie wiem czy to odp wątek na to pytanie..
Robiłam manicure hybrydowy, jednak nie jestem zadowolona. Miało mi to utwardzić paznokcie, sprawić że nie będą się łamać, że nie będę mogła ich obgryzać - niestety nie pomogło, łamią się i pękają od boków dalej, a uzupełnienia musiałabym robić minimum raz na dwa tygodnie, więc przy takim efekcie mi się to zupełnie nie opłaca

Wiem że w tym wątku jest dużo manicurzystek i osób zajmujących się zawodowo robieniem paznokci więc postanowiłam zapytać tutaj: jaka byłaby dla mnie alternatywa?
Czy tylko żele?
Interesowałby mnie też normalny manicure tzn. baza+lakier+top nawierzchniowy gdyby trzymał mi się na paznokciach tydzień. Słyszałam że Revlon ColorStay tak się trzyma? A jeśli nie to jaka inna firma, możecie coś polecić? Z góry bardzo dziękuję!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:55   #1631
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to odp wątek na to pytanie..
Robiłam manicure hybrydowy, jednak nie jestem zadowolona. Miało mi to utwardzić paznokcie, sprawić że nie będą się łamać, że nie będę mogła ich obgryzać - niestety nie pomogło, łamią się i pękają od boków dalej, a uzupełnienia musiałabym robić minimum raz na dwa tygodnie, więc przy takim efekcie mi się to zupełnie nie opłaca

Wiem że w tym wątku jest dużo manicurzystek i osób zajmujących się zawodowo robieniem paznokci więc postanowiłam zapytać tutaj: jaka byłaby dla mnie alternatywa?
Czy tylko żele?
Interesowałby mnie też normalny manicure tzn. baza+lakier+top nawierzchniowy gdyby trzymał mi się na paznokciach tydzień. Słyszałam że Revlon ColorStay tak się trzyma? A jeśli nie to jaka inna firma, możecie coś polecić? Z góry bardzo dziękuję!
.....
mi się wydaje,że miałaś od początku złe założenia dotyczące hybrydy.....to jest "utwardzony lakier"-z zasady ma koloryzować paznokcie....dodatkowo jako elastyczna warstwa je nieco zabezpiecza.....ale napewno nie jest założeniem hybryd utwardzanie płytki takie strikte...jeżeli paznokci były obgryzane,łamliwe,porozdw ajane hybryda będzie na nich trzymała się źle/gorzej niż na mocnych i zadbanych...chociaż część dziewczyn z problematyczną płytką jest b.zadowolonych,bo pierwszy raz są pod hybrydą w stanie zapuścić jakiekolwiek paznokcie.....no i faktycznie zmienia się hybryde na nową co 2-2,5 tyg...czasami co 3 jeżeli odost nie drażni
Co do łamania po bokach,czasem pomaga opiłowywanie paznokci w inny kształt niż dotychczas...i nie spiłowywanie ich mocno wzdłuż bocznych wałów paznokciowych.
Generalnie należy pielęgnowa takie paznokcie,odżywki,olejowa nie,suplementy z krzemem itd.... żel jest jakimś rozwiązaniem...jednak obgryzanie paznokci mamy w głowie......więc prawdopodobne jest,że żel tez będziesz obgryzać.... co do lakierów,nie sądze,że znajdziesz taki który przetrwa tydzien na problematycznej płytce.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-03-15 o 09:05
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 10:00   #1632
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
mi się wydaje,że miałaś od początku złe założenia dotyczące hybrydy.....to jest "utwardzony lakier"-z zasady ma koloryzować paznokcie....dodatkowo jako elastyczna warstwa je nieco zabezpiecza.....ale napewno nie jest założeniem hybryd utwardzanie płytki takie strikte...jeżeli paznokci były obgryzane,łamliwe,porozdw ajane hybryda będzie na nich trzymała się źle/gorzej niż na mocnych i zadbanych...chociaż część dziewczyn z problematyczną płytką jest b.zadowolonych,bo pierwszy raz są pod hybrydą w stanie zapuścić jakiekolwiek paznokcie.....no i faktycznie zmienia się hybryde na nową co 2-2,5 tyg...czasami co 3 jeżeli odost nie drażni
Co do łamania po bokach,czasem pomaga opiłowywanie paznokci w inny kształt niż dotychczas...i nie spiłowywanie ich mocno wzdłuż bocznych wałów paznokciowych.
Generalnie należy pielęgnowa takie paznokcie,odżywki,olejowa nie,suplementy z krzemem itd.... żel jest jakimś rozwiązaniem...jednak obgryzanie paznokci mamy w głowie......więc prawdopodobne jest,że żel tez będziesz obgryzać.... co do lakierów,nie sądze,że znajdziesz taki który przetrwa tydzien na problematycznej płytce.
Dziękuję Ci za Twoją odpowiedź
Mogłabym robić hybrydy co 2-2,5 tygodnia gdyby paznokcie mi się pod nimi nie łamały, inaczej nie widzę sensu Założenie miałam takie że obgryzać się tego nie da, bo jest tak twarde że nie sposób A w realu nie widzę zupełnie róznicy ze zwykłym lakierem do paznokci, jedyna to że nie da się tego zmyć.
A, póki nie chodziłam na basen jeszcze jako tako to było. Ale po dwóch dniach wizyt na basenie złamały mi się niemal wszystkie paznokcie :/
Czyli co, próbować żel?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:22   #1633
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za Twoją odpowiedź
Mogłabym robić hybrydy co 2-2,5 tygodnia gdyby paznokcie mi się pod nimi nie łamały, inaczej nie widzę sensu Założenie miałam takie że obgryzać się tego nie da, bo jest tak twarde że nie sposób A w realu nie widzę zupełnie róznicy ze zwykłym lakierem do paznokci, jedyna to że nie da się tego zmyć.
A, póki nie chodziłam na basen jeszcze jako tako to było. Ale po dwóch dniach wizyt na basenie złamały mi się niemal wszystkie paznokcie :/
Czyli co, próbować żel?
...
możesz spróbować,co masz do stracenia tylko wybierz doświadczoną stylistkę z doświadczenia wiem,że nawet akryl Klientki sa w stanie zjeść z paznokci w całości....więc.....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 23:27   #1634
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Poszukuję tego koloru lakieru z firmy Gelish, który jest na zdjęciu (srebrny) https://www.google.pl/search?q=gelis...ml%3B500%3B375
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 04:11   #1635
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Poszukuję tego koloru lakieru z firmy Gelish, który jest na zdjęciu (srebrny) https://www.google.pl/search?q=gelis...ml%3B500%3B375
To seria Candy Land. Nie powinno byc problemu z jej znalezieniem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 23:02   #1636
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kolekcja Candy Land liczy tylko 6 kolorów, srebrnego tam nie ma.
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:42   #1637
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Kolekcja Candy Land liczy tylko 6 kolorów, srebrnego tam nie ma.
Klikajac na link wyswietla mi sie cala galeria candy land z przewaga zieleni. Nie wiem skad i gdzie niby jest jakis srebrny
Zamiast kopiowac link do wyszukiwarki, moze warto pokusic sie o odnosnik do konkretnego zdjecia?
Klik prawym i kopiuj adres obrazka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 08:02   #1638
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Poszukuję tego koloru lakieru z firmy Gelish, który jest na zdjęciu (srebrny) https://www.google.pl/search?q=gelis...ml%3B500%3B375
Srebrny kolor na palcu serdecznym, to nie lakier gelish, tylko brokat holograficzny "przyklejony" do warstwy dyspersyjnej i pokryty topem. Można też taki brokat przykleić klejem do folii transferowej lub zrobić sobie lakier mieszając bezbarwny żel, bazę czy top z brokatem. TUTAJ inne przykłady takiego lakieru-brokatu.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2014-03-21 o 08:08
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 14:46   #1639
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Srebrny kolor na palcu serdecznym, to nie lakier gelish, tylko brokat holograficzny "przyklejony" do warstwy dyspersyjnej i pokryty topem. Można też taki brokat przykleić klejem do folii transferowej lub zrobić sobie lakier mieszając bezbarwny żel, bazę czy top z brokatem. TUTAJ inne przykłady takiego lakieru-brokatu.
Jest też srebrny lakier firmy Gelish. Poszukuję jeszcze takiego typowego mlecznego, beżu również z tej firmy.
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 15:18   #1640
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
Jest też srebrny lakier firmy Gelish. Poszukuję jeszcze takiego typowego mlecznego, beżu również z tej firmy.
Na podanym zdjęciu był brokat.
Natomiast lakier srebrny gelish to: Showstopping, Iron Princess (magnetyczny ale użycie magnesu nie jest obowiązkowe ), Midnight Caller, Girl's Night Out.
Mleczny -
Little Princesses.
Beż nie wiem. Mam Posh ACG i to dla mnie najładniejszy beż.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:13   #1641
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A co sądzisz o Night Shimmer Gelish ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:38   #1642
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kasii8 Pokaż wiadomość
A co sądzisz o Night Shimmer Gelish ?
Nie w moim guście
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:11   #1643
moara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Exclamation Hybryda-pomocy!!

Hej dziewczyny ! Chciałam prosic o radę dotyczącą manicure hybrydowego. Kupiłam ok.3 tyg temu cały zestaw , ale zupełnie mi to nie wychodzi. Niby lakier trzyma się na paznokciach , ale czuje jak mogłabym go zdjąc jak skorupke z jajka . Wydaje mi się że wszystko robie dobrze ( matowienie paznokcia, odtłuszczenie, warstwa bazy utwardzona 2 minuty, 2 warstwy lakieru, z których także utwardzona 2 minuty, warstwa finishu dwie minuty i cleaner) nakładam cienkie warstwy lakieru, co mogę robic źle?
PS. myślałam, że lakier w zestawie było do dupy, ale kupiłam inne i nadal się tak dzieje .
moara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:32   #1644
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybryda-pomocy!!

Jakiej firmy masz bazę, top, lakiery ?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:36   #1645
moara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Hybryda-pomocy!!

bazę i top mam w jednym - firma INS (Innovations Nails System)
lakiery - NTN ( New Technology Nails) , a ten który kupiłam ostatnio Effective Nails
moara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:39   #1646
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Spływający lakier hybrydowy.Pomocy:)

może za grubo lakier nakładasz i za krótko w lampie trzymasz? ja mam lakiery z cosmetics zone i tam wyraźnie w instrukcji jest, że za grubo nie można nakładać, bo lakier może się pomarszczyć.
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:51   #1647
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Hybryda-pomocy!!

może niedokładnie zmatowiona płytka? ja na początku robiłam ten błąd, że za szybko i za mało dokładnie matowiłam płytkę, ale teraz już jest ok i bazę trzeba równomiernie i dobrze rozprowadzić - po kilku razach na pewno ci się uda. a masz instrukcję robienia hybrydy w tym swoim zestawie? bo ja jak zamówiłam zestaw z cosmetics zone to dostałam dokładną instrukcję.
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:51   #1648
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybryda-pomocy!!

Radzę Ci zainwestować w bazę gelish, lakiery ze średniej półki Cosmetisc Zone, Estetiq, Ibd, a z niższej Dimension. A po za tym zachęcam do przeczytania wątku lakiery hybrydowe tam znajdziesz mnóstwo informacji

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:57   #1649
moara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Hybryda-pomocy!!

Cytat:
Napisane przez madzinka Pokaż wiadomość
może niedokładnie zmatowiona płytka? ja na początku robiłam ten błąd, że za szybko i za mało dokładnie matowiłam płytkę, ale teraz już jest ok i bazę trzeba równomiernie i dobrze rozprowadzić - po kilku razach na pewno ci się uda. a masz instrukcję robienia hybrydy w tym swoim zestawie? bo ja jak zamówiłam zestaw z cosmetics zone to dostałam dokładną instrukcję.
wiesz co , mam instrukcje i nawet płytę jak to pokazują . Wydawało mi się , że robie wszystko ok . Zmarowiłam płytkę tak ,aby każdy zakamarek paznokcia był zmatowiony. Dlatego ciągle martwi mnie to dlaczego mi sie nie udaje ;/

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Radzę Ci zainwestować w bazę gelish, lakiery ze średniej półki Cosmetisc Zone, Estetiq, Ibd, a z niższej Dimension. A po za tym zachęcam do przeczytania wątku lakiery hybrydowe tam znajdziesz mnóstwo informacji

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
No , dzięki za radę ale wiesz, ale nie po to kupiłam tamte żeby wydawac kase na te ( bo nie oszukujmy sie sa drogie) a te które mam znajome używają i nie mają z nimi problemu zwłaszcza z tym drugim także nie mam pojęcia w czym problem ;|
moara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:46   #1650
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Hybryda-pomocy!!

problem tkwi w płytce paznokcia. Mam to samo, siostrze maluje lakierkami za 3zł/sztuka z bazą i topem shellaca i trzyma jej się nawet 3 tygodnie, a u mnie max...2 dni
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.