METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 17:15   #1
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10

METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!


Witam was serdecznie! i proszę o radę! Mam 23 lata, 162cm i 47kg jak na swoją figure podobno mam duży biust bo wynosi on 65g. Wysyłam wam pare zdjęć swoich, jak byłam ciemną szatynką, jak jestem teraz ( zdjęcia z Wiednia w białych szortach i brązowej bluzce) oraz jak byłam kiedyś.. czyli więcej miałam pasemek blond.
Moje pytanie do was. POTRZEBUJE ZMIANY!! w ciuchach, gdyż mam zwykły styl.. :/ baa ja nie mam stylu :/ nie wiem w co sie ubierać by być wyrazistą.. nie umiem sie malować :/ chce zmiany fryzury, włosków.. ogólnie ZMIANY CAŁEJ SIEBIE.. co do wyglądu.. ale nie mam pomysłu.. no i co najważniejsze... nie wiem jak :/ to co mi sie podoba w necie czy na manekinach cóż.. nie pasuje do mnie, bo to zbyt niska jestem, to zbyt duże piersi i wyglądam jak balon, to znów za chuda w talii :/ eh i tak ciągle..
może jakieś zdjęcia ? w co by sie ubrać? co mieć na głowie jaki make up...? cokolwiek!! chce w końcu zabrać się za siebie porządnie

Czekam na wasze propozycje!! bo to co tu czytałam znacie się nieźle na rzeczy!!

PS: tam gdzie jestem opalona, to jestem po solarium ( foto 6) z czego zrezygnowałam.. najbardziej aktualne jest to zdjęcie w białych szortach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (29,8 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (52,6 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (39,1 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (24,8 KB, 516 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja6.jpg (50,0 KB, 318 załadowań)
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 17:27   #2
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Duży biust
Często Panie, które zostały obdarzone przez naturę dużym biustem popadają z tego powodu w kompleksy – wg mnie zupełnie niepotrzebnie. Oto kilka rad dla Ciebie:

- idealne dla Ciebie będą dekolty: serek, karo. Im większy dekolt tym
biust wydaje się mniejszy
- gorsety będą dla Ciebie idealne
- unikaj obcisłych koszulek, na wąskich ramiączkach oraz ubrań bez
rękawów
- nie powinnaś wybierać sukienek, koszul, bluzek ze stójką oraz z
dekoltem pod szyję
- w przylegającym do ciała golfie Twój biust będzie wyglądał na jeszcze
większy
- wybieraj jednokolorowe ubrania, unikaj dużych wzorów, które optycznie
powiększają Twoje piersi
- noś bluzki z pionowym rozcięciem pod szyją,
- koszule na guziki – zostawiaj kilka guzików odpiętych, nigdy nie
zapinaj koszuli pod samą szyję
- powinnaś unikać dużych ozdób (np. korali)
- idealne dla Ciebie będą kopertowe sukienki i swetry – optycznie
zmniejszą one biust i nadadzą mu piękny, naturalny kształt
- unikaj koszulek typu polo oraz falbaniastych dekoltów
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 17:44   #3
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 230
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Popieram wszystko, co napisała kleżanka powyżej Też mam duży biust i mam problem z doborem ciuchów, ale staram się stosować do tych zasad. Jeśli chodzi o włosy to najbardziej podobasz mi się na drugim zdjęciu w brązie, ładnie Ci w grzywce, ale jeśli potrzebujesz zmiany to może zrób grzywkę na bok, zetnij i bardziej wycieniuj włosy
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:25   #4
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

dziękuję bardzo za rady!!
Ale chodzi mi również o STYL.. tzn. niektóre kobiety ubierają się tak stylowo... a ja? tak normalnie.. zwyczajnie :/ nie czuje się kobieco tylko tak dziewczęco.. nie mam nic charakterystycznego.. :/
A co do włosów.. tą fryzure mam już długo.. chce jakiejś zmiany!! żebym taka była "zupełnie inna" czasem jak w TV robią metamorfozy, w moim życiu nastąpiły zmiany a jak się mówi... wtedy kobieta zmienia i swoj wygląd
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:54   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Kolor zdecydowanie ta ciemniejsza wersja jest lepsza. A co do fryzury, to może bob z krótkim tyłem?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:23   #6
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

hm.. a mi ludzie mówią,że w ciemnych mi nie pasuje.. że wyglądam jak trupek a na boba miałam kiedyś.. to powiedzieli mi,że mam za krótką szyje i dziwnie wyglądam więc odpada chyba
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:13   #7
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

to ja jestem pierwsza która obstawia jasny kolor włosówdo tego cieniowanie z grzywką lekko na bok
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 11:37   #8
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Na pewno grzywka na bok, taka prosta Ci nie pasuje. Kolor włosów, brąz i stawiałabym na jakiś chłodny odcień
I jeszcze makijaż, skoro jesteś jasnej karnacji to nie przyciemniaj jej na siłę tylko ją podkreśl, uznaj to za swój atut Dobierz odpowiedni odcień fluidu, na policzki róż, i oko... nie obrysowuj dookoła czarna kreską (jak na 1 foto)
Postawiłam bym na kreskę na górnej powiece, ewentualnie lekki cień, rzęsy pomaluj góra i dół, to wystarczy. Taką mam wizję Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (33,6 KB, 66 załadowań)
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:38   #9
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Na zdjęciu kolor włosów
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:21   #10
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

ojoj.. różniaście sie tu robi czyli pasemka blond zupełnie odpadają? hehe.. czarny też dobra.. coś już wiem
a fryzurka?? jakaś extra zmiana? no i co z ubiorem? jakiś konkretny styl? kiedyś chciałam kupować ciuchy z allegro z japan style.. ale jakoś mam za duże piersi i za szeroka w barach jestem.. te japonki są chudziutkie i płaskie.. mam chudziutkie nóżki wiec sukienki ( długość za kolana) odpada bo wtedy wystają mi dwa chude patyki :/
nie mam kompletnie pomysłu.. mam dziwną urodę :/ nijaką.. :/ i tak też nikajo się czuje :/ a chce mieć "wizualną tożsamość"
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:48   #11
ewelina8334
Raczkowanie
 
Avatar ewelina8334
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 119
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Kupowanie ciuchów z allegro to nie jest dobry pomysł w sklepie można przymierzyć, zobaczyć się w lustrze, przede wszystkim dobrać ciuchy do swojej sylwetki.
ewelina8334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 16:57   #12
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Na początek zacznij od zmiany koloru włosów najkorzystniej byłoby Ci w średnim orzechowym brązie także, sugerowałabym ci taki kolor : http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/img/kosmety...na_8103_4.jpeg Moja siostra cioteczna farbuje tą farbą i kolor włosów ma po niej śliczny moim zdaniem Tobie też by bardzo pasował taki odcień

W żadnym wypadku nie obrysowuj oka czarną kredką taki makijaż zdecydowanie Ci nie pasuje Proponowałabym naturalny makijaż kolory ziemi brązy,beże,szarości + rzęsy podkreślone tuszem ewentualnie mogłabyś nałożyć na usta delikatny różowy błyszczyk.

A jeśli chodzi o zmianę stylu to popieram moje poprzedniczki jeśli chodzi o dobór dekoldów ,kroju bluzek aby, ładnie podkreślić biust
Bardzo ładnie wyglądasz na zdjęciu w brązowej kurtce widać że brązy ci służą także, ubrania wybieraj w naturalnych kolorach

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

O kurcze link się nie wkleił
Chodziło mi o farbe Joanna Multi cream color odcień orzechowy brąz nr.39
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:55   #13
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

I oto stało się.. fakt że zdjęcie tylko komórką zrobione.. ale jest to jasny mahoń... i oczywiście ścięcie na "boba".. co wy na to? aa i grzywka jest inaczej
zdjęcie zrobione zaraz po wyjściu od fryzjera proszę o SZCZERE OPINIE!! bo mojej mamie sie wogóle nie podoba powiedziała,że brzydko wyglądam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza.jpg (70,1 KB, 289 załadowań)
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:22   #14
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Jeśli mam być szczera to mi też się niestety nie podoba kolor jest za ciemny ale, poczekaj miesiąc i zrób sobie jaśniejszy brąz
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:26   #15
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

oj serio? fryzjerka powiedziała że po 3 myciach troszke kolor sie spłucze i tam gdzie miałam blond pasemka.. zrobią się rudawe refleksy...
a jak obcięcie?
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:35   #16
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

no ja jednak jestem za jasnym kolorem nadalale fryzurka fajna,pasuje Ci
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:43   #17
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Cytat:
Napisane przez littleangel88 Pokaż wiadomość
oj serio? fryzjerka powiedziała że po 3 myciach troszke kolor sie spłucze i tam gdzie miałam blond pasemka.. zrobią się rudawe refleksy...
a jak obcięcie?
Fryzurka nie jest zła ale, zapuszczaj włoski bo ładniej ci jest w dłuższych tak jak np. na zdjęciu w brązowej kurtce i z czasem pomyśl o orzechowym brązie naprawde byłoby ci do twarzy
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:59   #18
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Jula wiem,że tak mi najlepiej.. ale ja chciałam jakiejś zmiany.. metamorfozy.. mam dość ciągle tej samej fryzury może ten kolor się troszke zblednieje.. a jak nie to farbne sobie na jaśniejszy kolor.. zobacze.. eksperymentuje narazie
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:17   #19
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Cytat:
Napisane przez littleangel88 Pokaż wiadomość
Jula wiem,że tak mi najlepiej.. ale ja chciałam jakiejś zmiany.. metamorfozy.. mam dość ciągle tej samej fryzury może ten kolor się troszke zblednieje.. a jak nie to farbne sobie na jaśniejszy kolor.. zobacze.. eksperymentuje narazie
Rozumiem...najważniejsze jest to żeby Tobie się podobało
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 00:45   #20
Jeanne22
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 127
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Kolor włosów się spierze i bedzie wyglądał bardziej naturalnie. Fryzurka mi się podoba, ale... przydałby Ci się trochę bardziej wyrazisty makijaż- róż/ bronzer na policzkach, oczy podkreślone brązowymi cieniami, może lepiej zmienić tusz do rzęs z czarnego na brązowy? No i ubranie nie pasuje. Samo w sobie mi się nie podoba, ale i te kolory jakoś nieszczególnie do Ciebie pasują (albo ich połącznie?). No i jak sama mówisz nie podoba Ci się styl w jakim się ubierasz- rzeczywiście jak dla mnie ani on dziewczęcy, ani kobiecy. Nie polecam ogólne takiego łączenia bluzek. Aaa... myślę, że sporo pomogłoby dobranie fajnej biżuterii. Korale, kolczyki, dłuższe wisiorki. To nawet ze zwykłej bluzki może zbudować fajny strój. Tak więc... powodzenia.
__________________
Jeanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:19   #21
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Ja myślę że jest ok, kolor troche się spierze i bedzie super Tylko jak będziesz sama układać wlosy to zrób proste te kosmyki dookoła twarzy, bo teraz tak Ci się podwijają do środka, uważam że jak będą całkiem proste to będzie jeszcze ładniej
No i koniecznie posłuchaj rad na temat makijazu
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:02   #22
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Fryzurka ładna, nie wyglądasz źle ! ... ale rzeczywiście mógłby być jaśniejszy kolor, mi najbardziej podobasz się w kolorze z 3 zdjęcia z pierwszego postu
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:54   #23
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

ojoj ile ludzi tyle opinii.. jedni mnie wolą jako blondynke.. inni jako ciemną.. ale widzę że większość to jasny brąz.. to chyba przy tym zostane.. a możecie pokazać jakiś zestaw ciuchów na zdjęciu jaki by do mnie pasował? jestem uśmiechniętą dziewczyną.. chce nieść radość i nadzieje choć w sobie niose mroczną tajemnicę.. mroczną chorobę która pochodzi z mego umysłu.. i tak też chce sie pokazywać.. radosna.. ale z tajemnicą w środku.. potrzebuje takiego "swojego stylu" jakiś pomysł?? ukazany na zdjęciach? bo mam słabą wyobraźnie
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 03:17   #24
Jeanne22
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 127
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

A może napisz czym się zajmujesz? Studiujesz, pracujesz? Bo ciężko doradzić Ci, zaproponować jakikolwiek strój bez wiedzy co robisz w życiu. Wszak ubranie musi pasować do okazji ;-)
__________________
Jeanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:07   #25
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

no to taki uniwersalny zestaw Ci zaproponuje,fajne jeansy rurki w ciemnym kolorze zwykły top i na to żakiecik,są takie fajne żakiety z rękawem 3/4 lub z wywijanym w różnych kolorach i zastosuj się koniecznie do rady Jeanne22 ....wisiorki ,kolczyki ,korale
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:34   #26
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

Wydaje mi się, że mamy podobną figurę Też jestem raczej niewysoka i mam spory biust do tego wzrostu. Do "naszej" figury złe są golfy, rady Sandry86 są słuszne. Dobrze czuję się jeszcze w sukienkach w kroju bombka (też japan style), w rzeczach, które wydłużają; obcasy, rurki, pionowe wzory, dwu-rzędowe płaszcze. Do tego bardzo lubię kapelusze, długie naszyjniki, drobne koronki Źle czuję się z bufkami, mimo że bardzo mi się podobają, ale mam za szerokie ramiona, mimo wszystko koszulki na ramiączkach noszę i dobrze się w nich czuję. +5 do sportowej sylwetki dają bluzki-bokserki, których jestem fanką
Jeśli szukasz swojego stylu, zacznij od rzeczy uniwersalnych, które można różnie łączyć. Lepiej zwykłe rzeczy połączyć oryginalnie, niż kupić super-oryginalne rzeczy i po sezonie nie mieć co do nich włożyć. Ja mam tę wadę, że czasem najpierw kupię, potem myślę, a to źle! Wzory jak panterki, węże, koronki, kokardki, sowy, czy marynarskie paski - miną. Potem ich szukać tylko w SH. W poszukiwaniu własnego stylu lepiej zacząć od rzeczy "bezpiecznych". Chyba, że ma się dużo funduszy na eksperymenty

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

P.S. Spojrzałam jeszcze raz na fotki i wiesz co? Nie obrysowuj oka czarną kredką na dole oka. Użyj jaśniejszej kredki, ale i obrysuj też górną powiekę. A jak zastosujesz ładne rozmycie jasnego cienia w wewnętrznej części oka - nie zmniejszą się one optycznie. A grzywka odejmuje Ci lata Dziewczęco.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:56   #27
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

kochani na codzień jestem przedszkolanką pracuję z maluszkami zatem strój muszę mieć BARDZO WYGODNY.. dlatego najczesciej ubieram sie do pracy jeansy i T-shirt, bo wiecie jak to jest z malutkimi dziećmi 2.5 ,3,4 latki
ale chce po pracy wziąść prysznic i sie wystroić.. gdyż jestem również lektorem angielskiego i udzielam lekcji
wiecie co? ten kolor coraz bardziej "blaknie" tzn. robi się mahoń.. a nie taki ciemny jak na zdjęciu.. dzieci mi powiedziały " oo czerwone włosy" hehe...
jutro ide do Daglasa na make up bezpłatny :d a przy okazji nauczą mnie malować się no i kupie odpowiedni podkład itp. itd mam nadzieje
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 13:43   #28
alexis90
Raczkowanie
 
Avatar alexis90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 101
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

ciekawa jestem jak tam po tym make up ;D ładnie Ci w krótkich, ale mysle ze jasny brąz byłyb lepszy czy też jakis karmelowy
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
— Paulo Coelho



alexis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 15:45   #29
littleangel88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 10
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

oj wiele sie nauczyłam :d nakupiłam sobie kosmetyków za 240zł :d a to wersja ta tańsza pani była bardzo miła i wyrozumiała dzisiaj już spróbowałam ten make up.. hm.. nawet nawet mi wyszło.. wiecie to zupełnie odwrotność.. ja kiedyś bardzo mocno malowałam oczy.. a teraz chciałam taki make up na codzień.. nie wieczorny.. bo każdy mi mówił,że za mocno sie maluje ( widać na ostatnim zdjęciu) i musze się przyzwyczaić ale osobiście podoba mi się polecam takie konsultacje
littleangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 17:00   #30
aganela8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 256
Dot.: METAMORFOZA NA 100% pomocy!!ubiór,make up, włosy!

mi z kolei wydaje się,że najładniej wyglądałaś na zdjęciu nr.1.
__________________
Staraj się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień,on już nie wróci...! 14.02.1942r-rocznica powstania Armii Krajowej!
www.pustamiska.pl (klik proszę..)
aganela8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.