Znów prostownica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 09:40   #1
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608

Znów prostownica


Kochane! Przejrzałam wątki dotyczące prostownic do włosów, ale nadal nie wiem, jaka byłaby odpowiednia dla mnie. Większość z tych, o których piszecie, jest jak na moją kieszeń dosyć droga (wiem, wiem, chytry traci dwa razy ). Jeśli jednak mam wydać pieniądze, to wolę zrobić to raz a dobrze Jeśli więc nie będzie wyjścia, kupię coś droższego. Może jednak znacie prostownicę, której cena nie przekracza 150-170 zł, a która byłaby dobra dla moich włosów: nie mam loków, ale włosy mają tendencję do lekkiego kręcenia się, zwłaszcza końcówki; puszą się. Nie są bardzo ciężkie, ale też nie leciutkie i jest ich sporo. Zresztą, nie będę się tu silić na dokładne opisy, tylko załączę zdjęcie (trochę śmiesznie wycięte, wybaczcie ). Zależy mi, żeby włosy były idealnie proste i nie puszyły się - kiedy prostowałam je prostownicą z tych tańszych, za około 60 zł, efekt nie był zadowalający

Bardzo przepraszam za kolejny wątek o prostownicach, ale we wszystkich tematach jest ich wymienionych tak wiele, że mam totalny zamęt w głowie i nie wiem, na co się zdecydować... Kompletnie się na tym nie znam.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (19,9 KB, 38 załadowań)
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 10:24   #2
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Znów prostownica

Zastanawiam się nad Efalock Flat Master, bo czytam właśnie mnóstwo pozytywnych opinii na jej temat, a na Allegro kosztuje koło 179zł. Z tego co czytam wcześniej kosztowała ponad 200, więc może do przyszłego roku (kiedy mam zamiar ją kupić) jeszcze stanieje?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:24   #3
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Wink Dot.: Znów prostownica

ja mam mocno krecone, mege hiper puszace sie wloski i uzywam flat champa, efekt po prostowaniu jest ładny, ale po godzinie wlosy nie sa juz proste jak druty tylko "rozprostowane" nie ma loczkow ale proste tez nie sa i konce sie wywijaja, ale mysle ze do Twoich wlosow bedzie super, bo moja kolezanka ma podobne wlosy i po champie dlugo miala prosciutkie Champ jest troche drozszy ale ma za to grzebyk i jonizator

Mysle ze z czasem prostownice na allegro beda coraz tansze<yes> konkurencja robi swoje
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:27   #4
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Znów prostownica

Poczytałam trochę więcej i zastanawiam się nad Tondeo (http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.netidea.pl/ind...is&k=15&id=23). Mam nadzieję, że za kilka miesięcy stanieje choć trochę
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.