Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 00:34   #3751
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Pingwinku - Twój post 3736

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość




I jeszcze drineczek lub jakis szampanik plus cygarko

Nie pogardzę drineczkiem lub szampanikiem
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:35   #3752
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ojejciu za chwilę mój tysięczny post

A to moje futerko, co wtarabaniło się na poduchę i udaje, że przecież to JEJ legowisko
Chcę takiego futrzaka natychmiast
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:36   #3753
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Pingwinku - Twój post 3736

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------




Nie pogardzę drineczkiem lub szampanikiem
Teraz ok?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:36   #3754
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W próbkach? Ja się obudziłam że sklepem online w listopadzie 2015 także ten... Za moich czasów, to ani razu nie kusiło mnie nawet by zrobić zamówienie dla próbek
Niee ale pamiętam były rzodkiewki, 3 zestawy do wyboru i w jednym zestawie było 15 ml Omni Coral chyba, zestaw mini Sisley i zestaw pięlegnacyjny Benefit .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:38   #3755
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz ok?
Cięcie bezwzględne
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:43   #3756
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Cięcie bezwzględne
O tej godzinie nie będę się pierdzielić

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Ale poprzednie warzywko już spleśniało na dobre Ciekawe czy jeszcze będzie dostawa resztek z marketu

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Niee ale pamiętam były rzodkiewki, 3 zestawy do wyboru i w jednym zestawie było 15 ml Omni Coral chyba, zestaw mini Sisley i zestaw pięlegnacyjny Benefit .
Tak, pamiętam - ja te wszystkie maile mam, tylko nie klikałam Może następnym razem dadzą coś lepszego
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:45   #3757
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Tak, pamiętam - ja te wszystkie maile mam, tylko nie klikałam Może następnym razem dadzą coś lepszego
Niepoprawna optymistka
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 00:46   #3758
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Nie ma bata - muszę brać rzodkiew! Marna, bo marna, ale przyjdzie wtedy w moje urodziny Nie mogę dopuścić, żeby żadnego prezentu nie dostać. Tym bardziej, że S o mnie nie pamięta

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Niepoprawna optymistka
Toż S teraz szaleje - 2 stragany otwarte w jednym czasie (w teorii )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:46   #3759
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Tak, pamiętam - ja te wszystkie maile mam, tylko nie klikałam Może następnym razem dadzą coś lepszego
Ja tej rzodkiewki też nie mam ale to jedyna jaką opuściłam .

Ok, ja zamykam swój warzywniak na dziś, jutro trzeba rano wstać bo nie nadążę coś czuję . Niech Wam się przyśnią same jędrne i żylaste bakłażany .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:47   #3760
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O tej godzinie nie będę się pierdzielić

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Ale poprzednie warzywko już spleśniało na dobre Ciekawe czy jeszcze będzie dostawa resztek z marketu

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------



Tak, pamiętam - ja te wszystkie maile mam, tylko nie klikałam Może następnym razem dadzą coś lepszego
Ja i tak z głupiałam juz chyba bo zdjęcia nie widzialam i dostrzec nie mogę 😂 tak cxy inaczej pora iść do łóżka. Tż juz i tak bedxie gadal o której to ja spać chodzę. Dziewczyny dzięki za wszystko i do jutra.
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:49   #3761
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tej rzodkiewki też nie mam ale to jedyna jaką opuściłam .

Ok, ja zamykam swój warzywniak na dziś, jutro trzeba rano wstać bo nie nadążę coś czuję . Niech Wam się przyśnią same jędrne i żylaste bakłażany .
Od rana znowu latasz na miotle? Oj, będzie bez szans... To ja może już od razu miło przywitam

POZDRAWIAM WĄCHOCK, PIASECZNO I LUBIESZÓW

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Swoją drogą jak tak będą sypać świeżymi warzywami, to pójdę z torbami Jak na DK znowu będzie, to będę musiała dzwonić do Wongi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 00:53   #3762
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od rana znowu latasz na miotle? Oj, będzie bez szans... To ja może już od razu miło przywitam

POZDRAWIAM WĄCHOCK, PIASECZNO I LUBIESZÓW

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Swoją drogą jak tak będą sypać świeżymi warzywami, to pójdę z torbami Jak na DK znowu będzie, to będę musiała dzwonić do Wongi
Dziękuję za pozdrowienia zejdź mi z tego Piaseczna :P

Generalnie toż Piaseczno państwo policyjne, może ta od eisenbergow mundurowa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:55   #3763
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Nikolaaa 1840
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:59   #3764
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziękuję za pozdrowienia zejdź mi z tego Piaseczna :P

Generalnie toż Piaseczno państwo policyjne, może ta od eisenbergow mundurowa
Ty jesteś z Lublina przecież

Ja ostatnio czytałam, że służba celna w Piasecznie przechwyciła pełno podróbek znanych marek (przesyłki z Chin hahah z Ali ) i tak sobie pomyślałam o naszej handlarze Ale ona akurat chyba nie oferuje podróbek, tylko towar z S i D

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Nikolaaa 1840
Nieźle wątek przeczesujesz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:01   #3765
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Ja ostatnio czytałam, że służba celna w Piasecznie przechwyciła pełno podróbek znanych marek (przesyłki z Chin hahah z Ali ) i tak sobie pomyślałam o naszej handlarze Ale ona akurat chyba nie oferuje podróbek, tylko towar z S i D
Najczystszy towar

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-23 o 01:02
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:01   #3766
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Ja też się z Wami żegnam

Jeszcze tylko dodam, że Angel_007 również należą się oklaski, bo odpowiedziała mi na mój wcześniejszy mail, podając informację o "aktywacji", tylko przeczytałam ją już po rozesłaniu "spamu", co nie zmienia faktu, że info wyszło również błyskawicznie od Niej
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:01   #3767
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z clinique:
"Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Po konsultacji z naszym działem logistycznym musimy niestety poinformować, iż zestaw Concer Kit Pore Refining Solutions został usunięty z Twojego zamówienia, gdyż jego zapas w magazynie został wyczerpany.
W wyniku błędu jaki pojawił się na naszej stronie, można było dodać produkt do koszyka, pomimo iż jego zapas w magazynie został już wyczerpany.
Kwota 49,00 PLN zostanie oczywiście przelana z powrotem na Twoja kartę kredytową.
Próbki, które zostały Tobie przesłane możesz oczywiście zatrzymać.

Za zaistniałe niedogodności pragniemy serdecznie przeprosić."

No to nie ma co psów na tej firmie wieszać. Mieli błąd, ale w sumie i tak dobrze na tym wyszłam. Dostanę zwrot kasy, i mam miniatury - chybby, korektor na przebarwienia (chociaż smaruje je witaminą A z kapsułki i są coraz jaśniejsze), nowy krem pod oczęta i szminkę. Z wszelkiego rodzaju różami jestem oswojona. Teraz trzeba się przyzwyczaić do czerwieni - podoba mi się kolor, formuła, krycie, efekt
A mi nic nie odpisali Pisałam do nich w weekend, powinni byli się ze mną już dawno skontaktować. Rzeczywiści zamiast gratisów które chciałam dostałam dwa żele - których akurat nie lubię (zresztą wiecie, żel to nie krem, nie odczuwam takiej różnicy między Clinique a Garnierem).
A pakowacz chyba rzeczywiście przed walentynkami był myślami zupełnie gdzie indziej
Ja tam do czerwieni się już przyzwyczaiłam, tylko pracowy dress code nie pozwala mi na co dzień pomykać w krwistym burgundzie :p
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:02   #3768
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tylko lubię L de Lolita Lempicka, jedyny zapach który jej się udał . Reszta czyli klasyczne jabłuszka, a te nowe czerwone to już w ogóle nie dla mnie .
Serio? Serio serio? Ja też Cię kojarzę jako tę od Lolitek - po prostu I wydawało mi się, że na fotkach, które niedawno wstawiałaś, była ich spora kolekcja. A tu się okazuje, że tylko jedna
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:08   #3769
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Michalina, jesteś może dziś na bieżąco? Chciałam zapytać czy dzisiaj (właściwe wczoraj) wracał brokuł (tak z ciekawości, bo swoje 2 już mam i więcej nie planuję, bo Wonga mi ich nie sfinansuje ).

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
A mi nic nie odpisali Pisałam do nich w weekend, powinni byli się ze mną już dawno skontaktować. Rzeczywiści zamiast gratisów które chciałam dostałam dwa żele - których akurat nie lubię (zresztą wiecie, żel to nie krem, nie odczuwam takiej różnicy między Clinique a Garnierem).
A pakowacz chyba rzeczywiście przed walentynkami był myślami zupełnie gdzie indziej
Ja tam do czerwieni się już przyzwyczaiłam, tylko pracowy dress code nie pozwala mi na co dzień pomykać w krwistym burgundzie :p
Z próbkami to nie tak łatwo zawalczyć - pamiętam, że ktoś tutaj nie dostał tych wybranych próbek do zakupów w EL (a to ta sama firma co C) i oni mieli to w dupie, po wielokrotnym upominaniu się chyba dosłali.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 01:14   #3770
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Serio? Serio serio? Ja też Cię kojarzę jako tę od Lolitek - po prostu I wydawało mi się, że na fotkach, które niedawno wstawiałaś, była ich spora kolekcja. A tu się okazuje, że tylko jedna
Bo ja mam zapas 9 flakonow jednego zapachu, mowa o L de Lolita Lempicka .
Ide ja już .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:15   #3771
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja też się z Wami żegnam

Jeszcze tylko dodam, że Angel_007 również należą się oklaski, bo odpowiedziała mi na mój wcześniejszy mail, podając informację o "aktywacji", tylko przeczytałam ją już po rozesłaniu "spamu", co nie zmienia faktu, że info wyszło również błyskawicznie od Niej
Dla Angel

Miłych snow, ja jutro chyba zapodam sobie jakis warzywny soczek tak dla zdrowia urody i relaksu
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:16   #3772
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Michalina, jesteś może dziś na bieżąco? Chciałam zapytać czy dzisiaj (właściwe wczoraj) wracał brokuł (tak z ciekawości, bo swoje 2 już mam i więcej nie planuję, bo Wonga mi ich nie sfinansuje ).

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------



Z próbkami to nie tak łatwo zawalczyć - pamiętam, że ktoś tutaj nie dostał tych wybranych próbek do zakupów w EL (a to ta sama firma co C) i oni mieli to w dupie, po wielokrotnym upominaniu się chyba dosłali.
Tak mi się wydaje
Nie, nie przypominam sobie, żeby była o tym mowa. Ale ktoś miał jeszcze zrezygnować, więc może się pojawi.

A z tym El to chyba byłam ja?... Moje pierwsze zamówienie Najpierw musiałam się wykłócić, trafiłam na bardzo nieprzyjazną babkę na infolinii. A potem mnie zmobilizowałyście i zadzwoniłam ponownie, aby się dowiedzieć o dane i napisać skargę. I wtedy odebrała już inna, bardzo sympatyczna. Obiecała załatwić sprawę i rzeczywiście - przesłali mi brakującą miniaturę. A w odpowiedzi na moją skargę przesłali list z przeprosinami i fajny gift: piękną pomadkę, nie wiem, czy dostępną u nas, i miniaturę tuszu Tak więc w sumie byłam zadowolona Tylko że trochę to trwało i też się musiałam denerwować z tymi telefonami i mailami. W następnym zamówieniu już się nie pomylili
Za to w Clinique mimo zapisu do newslettera nie dostałam kodu. I tam dopiero było fatalnie. Pisałam do nich, a babka mi ciągle odpisywała, że kod na pewno dostałam, a jak mi się nie podoba, to mogę nie kupować. Serio

Edytowane przez michalina_86
Czas edycji: 2016-02-23 o 01:18
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:17   #3773
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo ja mam zapas 9 flakonow jednego zapachu, mowa o L de Lolita Lempicka .
Ide ja już .
oj to jestes lepsza ode mnie, ja mam chyba 8
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:21   #3774
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo ja mam zapas 9 flakonow jednego zapachu, mowa o L de Lolita Lempicka .
Ide ja już .
O ja, powaga? Na to bym nie wpadła. Ale nie psikasz się nimi na zmianę? A po co taki duży zapas? Opakowania takie same czy kolekcjonerskie?

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
oj to jestes lepsza ode mnie, ja mam chyba 8
A ja się martwiłam, że mam 2
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:24   #3775
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje
Nie, nie przypominam sobie, żeby była o tym mowa. Ale ktoś miał jeszcze zrezygnować, więc może się pojawi.

A z tym El to chyba byłam ja?... Moje pierwsze zamówienie Najpierw musiałam się wykłócić, trafiłam na bardzo nieprzyjazną babkę na infolinii. A potem mnie zmobilizowałyście i zadzwoniłam ponownie, aby się dowiedzieć o dane i napisać skargę. I wtedy odebrała już inna, bardzo sympatyczna. Obiecała załatwić sprawę i rzeczywiście - przesłali mi brakującą miniaturę. A w odpowiedzi na moją skargę przesłali list z przeprosinami i fajny gift: piękną pomadkę, nie wiem, czy dostępną u nas, i miniaturę tuszu Tak więc w sumie byłam zadowolona Tylko że trochę to trwało i też się musiałam denerwować z tymi telefonami i mailami. W następnym zamówieniu już się nie pomylili
Za to w Clinique mimo zapisu do newslettera nie dostałam kodu. I tam dopiero było fatalnie. Pisałam do nich, a babka mi ciągle odpisywała, że kod na pewno dostałam, a jak mi się nie podoba, to mogę nie kupować. Serio
A ja bystrzak wpisałam sobie ten kod do zamówienia na zestaw w styczniu (na zestawy, miniatury i przecenione nie wchodzi) i kod zmarnowany (był przyjęty, więc jakby zużyty, ale nic nie robił, bo zestawów nie obejmuje)... W sumie i tak nic poza zestawami tam nie kupuję, więc tak bardzo nie żałuję.

Co do EL - tak, to był Twój przypadek Wybacz, tyle tu się dzieje, że ja nie ogarniam co kto kupił, dostał, nie dostał itd. Kojarzę tylko sytuacje

---------- Dopisano o 02:24 ---------- Poprzedni post napisano o 02:22 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O ja, powaga? Na to bym nie wpadła. Ale nie psikasz się nimi na zmianę? A po co taki duży zapas? Opakowania takie same czy kolekcjonerskie?

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------



A ja się martwiłam, że mam 2
Taki duży zapas, bo to wycofany zapach Mi się często nudzą perfumy - jeszcze nigdy nie kupiłam 2x takich samych
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:27   #3776
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ja bystrzak wpisałam sobie ten kod do zamówienia na zestaw w styczniu (na zestawy, miniatury i przecenione nie wchodzi) i kod zmarnowany (był przyjęty, więc jakby zużyty, ale nic nie robił, bo zestawów nie obejmuje)... W sumie i tak nic poza zestawami tam nie kupuję, więc tak bardzo nie żałuję.

Co do EL - tak, to był Twój przypadek Wybacz, tyle tu się dzieje, że ja nie ogarniam co kto kupił, dostał, nie dostał itd. Kojarzę tylko sytuacje
Spokojnie, przecież nie musisz wszystko kojarzyć Info o gifcie wklejałam późno - w stosunku do tej sytuacji - bo późno przyszedł. W dodatku niepoleconym, więc weekend przeleżał w skrzynce Chciałam tylko wyjaśnić pokrótce, że EL się umiał zachować A Clinique nie bardzo - tym milsze zaskoczenie dzisiaj.

A jaki kod masz na myśli?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:30   #3777
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Mam nadzieję, że rzodkiewy przyjdą w małym pudełku. Jak ostatnio niosłam 2 wielkie pudła z S i jeszcze stertę listów, to aż chciałam się schować. Wolę dyskretne Takie mini, mini paczuszki jak w C i EL najlepsze Chociaż z małym pudełkiem S też fajne Dopiero mam 1 małe pudełko Zawsze mi do dużego pakują

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Spokojnie, przecież nie musisz wszystko kojarzyć Info o gifcie wklejałam późno - w stosunku do tej sytuacji - bo późno przyszedł. W dodatku niepoleconym, więc weekend przeleżał w skrzynce Chciałam tylko wyjaśnić pokrótce, że EL się umiał zachować A Clinique nie bardzo - tym milsze zaskoczenie dzisiaj.

A jaki kod masz na myśli?
Kod za zapisanie się do newslettera C
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:38   #3778
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kod za zapisanie się do newslettera C
Aaa Rzeczywiście głupio, zwłaszcza, że bez przesady, że to jednorazowe 15% to nie wiadomo co. I bardzo niefajnie, że jak wpisałaś, ale nie skorzystałaś, to już nie możesz wykorzystać. Kto ustala takie głupoty?

A ja małego pudełeczka S. nie mam

Kusi mnie ta koszulka, ale pasuję. Nie mam darmowej wysyłki, a ostatnio trochę wydałam, więc cóż... Jakby na którąś nie pasował rozmiar (odpukać!) - to JA JESTEM
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 01:52   #3779
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Aaa Rzeczywiście głupio, zwłaszcza, że bez przesady, że to jednorazowe 15% to nie wiadomo co. I bardzo niefajnie, że jak wpisałaś, ale nie skorzystałaś, to już nie możesz wykorzystać. Kto ustala takie głupoty?

A ja małego pudełeczka S. nie mam

Kusi mnie ta koszulka, ale pasuję. Nie mam darmowej wysyłki, a ostatnio trochę wydałam, więc cóż... Jakby na którąś nie pasował rozmiar (odpukać!) - to JA JESTEM
Też się zdziwiłam - myślałam, że skoro kod nie rabatuje zamówienia, to można go wpisać ponownie, kiedy zamawia się kwalifikujące się do zniżki produkty. Niestety w C tak nie jest Moim zdaniem ten kod powinien działać cały czas, bo - 15% na zakup pojedynczych produktów nieprzecenionych to mała atrakcja. Większość tych rzeczy można kupić w S, a tam online jest prawie non stop - 20%.

Ja też nie mam darmowej wysyłki - nie lubię na siłę dobijać do darmowej dostawy Już wolę zapłacić tę dyszkę - chyba, że brakuje powiedzmy 15zł, ale jak więcej, to na siłę nie dobieram jakiś niepotrzebnych i średnio atrakcyjnych rzeczy. I próbki stare - już je mam Oprócz tego kremu Biothermu, ale nie wiem czy potrzebuję setnego kremu w saszetce W ogóle nie znam tej marki (tzn znam z nazwy ale nic nie używałam).

S chyba trochę nas podczytuje, bo chciałysmy warzywka, to rzucili Ja dalej jestem w szoku, że w tym samym czasie praktycznie Aż się boję, kiedy znowu coś dadzą, bo jeszcze trochę i przed komornikiem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 02:08   #3780
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też nie mam darmowej wysyłki - nie lubię na siłę dobijać do darmowej dostawy Już wolę zapłacić tę dyszkę - chyba, że brakuje powiedzmy 15zł, ale jak więcej, to na siłę nie dobieram jakiś niepotrzebnych i średnio atrakcyjnych rzeczy. I próbki stare - już je mam Oprócz tego kremu Biothermu, ale nie wiem czy potrzebuję setnego kremu w saszetce W ogóle nie znam tej marki (tzn znam z nazwy ale nic nie używałam).
Jeśli byłabyś zainteresowana marką Biotherm, to mam otwarte miniatury - serum na dzień i na dzień użyte po 2 razy i krem użyty może ze 4 razy. Na wypróbowanie jak znalazł

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:06 ----------

Na dzień i na noc oczywiście
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.