Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 21:10   #3481
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Chilipepper, tylko ja mowilam o Fairly Light z grupy Beige, tym:
https://www.everydayminerals.com/ind...d=21&Itemid=41
a Ty chyba piszesz o Buff Fairly Light Neutral.
Golden Light na pewno nada cerze zdrowego koloru, ale przy cerach neutralnych, jak moja, jest zbyt zoltawy. Szyje mam lekko zoltawa i myslalam, ze moze twarz tez, ale golden przekonal mnie, ze nie. Jesli chcesz, odstapie Ci moja probke, bedziesz miala pewnosc skoro chcesz zamowic pelnowymiarowe opakowanie.

Faktycznie, myślałam o tym z Buff
Ale w gruncie rzeczy nie wiem czym one mogą się różnić.
Dzięki za propozycję próbki, ale chciałabym zdążyć z zamówieniem jeszcze w czasie trwania obecnej promocji, więc już raczej na pewno nie doszłoby w tak krótkim czasie

A jak się u Ciebie spisuje Beige? Szczególnie interesowałby mnie Medium Beige Neutral albo Light Medium - którego używasz?

Edytowane przez chilipepper
Czas edycji: 2009-01-31 o 21:32
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:44   #3482
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak to dwie próbki podkładów i próbkę różu?? Nie brałaś darmowego zestawu próbek z 3 podkładami, jednym różem i jednym korektorem?
Eeee nie. Z tego wynika że wzięłam tylko te najmniejsze oferowane wielkości po $2,5. Kurcze gapa ze mnie, pierwszy raz zamawiałam z zagranicznej strony
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:53   #3483
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
A jak się u Ciebie spisuje Beige? Szczególnie interesowałby mnie Medium Beige Neutral albo Light Medium - którego używasz?
No wlasnie wszystko rozbija sie o to, ze te kolory z roznych rodzin roznia sie znacznie, w dodatku czesto inaczej wygladaja na zdjeciu na stronie EDM, niz w realu, dlatego robimy swatche i umieszczamy je w albumie. Zajrzyj tam, moze rozjasni Ci sie na temat poszczegolnych kolorow.
Medium Beige Neutral jest juz dosc ciemny i ja pomieszalam go z bardzo jasnym golden fair. Teraz jest w miare dobrze, ale to tylko z braku laku. Jesli chcesz bezowy, dosc jasny kolor, Light Medium powinien byc ok. Mam probke, ale jeszcze nie testowalam. W woreczku wyglada na taki wlasnie jasny, neutralny bezyk. Dla mnie najbardziej wartosciowa wskazowka przy technikach wyboru kolorow ze stron byla informacja, ze neutralne beze powinny stosowac osoby, ktore rownie dobrze wygladaja w cieplych, jak i zimnych barwach. Inaczej, mozesz nosic srebrna lub zlota bizuterie i obie wygladaja ok.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 23:37   #3484
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Eeee nie. Z tego wynika że wzięłam tylko te najmniejsze oferowane wielkości po $2,5. Kurcze gapa ze mnie, pierwszy raz zamawiałam z zagranicznej strony
Susanno szkoda, że nie przeczytałaś pierwszego postu z tego wątku. Jest w nim wszystko co trzeba wiedzieć, żeby zamówić darmowe próbki. Zapłaciłabyś tylko za wysyłkę ok. 5$ i miałabyś 5 próbek.

Wiele firm sprzedających minerały oferuje darmowe lub tańsze zestawy próbek. Staramy się na mineralnym zakładając wątek o danej firmie umieszczać wszystkie niezbędne o niej informacje w pierwszym poście wątku. Dlatego też zachęcam do ich czytania. A jak nie będziesz czegoś jeszcze pewna - zachęcam do pytania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 23:46   #3485
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Eeee nie. Z tego wynika że wzięłam tylko te najmniejsze oferowane wielkości po $2,5. Kurcze gapa ze mnie, pierwszy raz zamawiałam z zagranicznej strony
Zawsze możesz kliknąć 2. raz, bedzie az 5 podkładów do testów

nie wiecie o co chodzi z zielonymi kwadracikami prze 3 cieniach i 3 różach? pojawiły się przed chwilą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (28,7 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-31 o 23:50
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 23:55   #3486
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Zawsze możesz kliknąć 2. raz, bedzie az 5 podkładów do testów

nie wiecie o co chodzi z zielonymi kwadracikami prze 3 cieniach i 3 różach? pojawiły się przed chwilą.
u mnie to zielone kółeczka z napisem new - w tych samych miejscah co u Ciebie - może przeglądarka nie załadowała całego obrazka??
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 23:55   #3487
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Zawsze możesz kliknąć 2. raz, bedzie az 5 podkładów do testów
Racja
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 23:58   #3488
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Zawsze możesz kliknąć 2. raz, bedzie az 5 podkładów do testów

nie wiecie o co chodzi z zielonymi kwadracikami prze 3 cieniach i 3 różach? pojawiły się przed chwilą.
Też właśnie się przed chwilą zastanawiałam o co chodzi z tymi kwadratami. Dodatkowo w zakładce pędzle widzę szare, większe kwadraciki. Mam tak w obu przeglądarkach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 00:02   #3489
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też właśnie się przed chwilą zastanawiałam o co chodzi z tymi kwadratami. Dodatkowo w zakładce pędzle widzę szare, większe kwadraciki. Mam tak w obu przeglądarkach.
przejrzalam wszytskie gry i zabawy na forum i nic nie znalazłam. Kiedyś był konkurs żeby znaleźć coś w opisie jednego z produktów ale to nie to.

widzę, ze nie tylko ja mam tak ciekawe zajęcia nocne

edit:
w pędzlach to na pewno out of stock i new. Ale róże i cienie nie miały takich oznaczeń...

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 00:04
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 00:02   #3490
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mi się wydaje że to "new" i "out of stock". Coś kombinują znowu z szatą graficzną- na stronie base - opisy formuł (w lewym górnym rogu) są w zielonej ramce - wcześniej była jakaś neutralna. Patrzcie flatty ma być dopiero 18go a reszta pędzli 15go...szkoda bo będe musiała czekać aż do 18go z zamówieniem
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 09:24   #3491
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochane - a nie macie może niepotrzebnej próbeczki właśnie golden - olive medium??? tak dosłownie na raz ?? albo czegoś podobnego???jestem dość niecierpliwa, a na allegro akurat ktoś się dorwał do tego odcienia - więc czarno to widzę, a na razie walczę z postami o płatnościach no i ten czas....
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:09   #3492
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Susanno szkoda, że nie przeczytałaś pierwszego postu z tego wątku. Jest w nim wszystko co trzeba wiedzieć, żeby zamówić darmowe próbki. Zapłaciłabyś tylko za wysyłkę ok. 5$ i miałabyś 5 próbek.

Wiele firm sprzedających minerały oferuje darmowe lub tańsze zestawy próbek. Staramy się na mineralnym zakładając wątek o danej firmie umieszczać wszystkie niezbędne o niej informacje w pierwszym poście wątku. Dlatego też zachęcam do ich czytania. A jak nie będziesz czegoś jeszcze pewna - zachęcam do pytania.
Kurcze wiesz kieeedyś (dawno temu) czytałam tę pierwszą stronę i mówię TŻ'i, że oni oferują próbki i że chciałabym je kupić. Bo on mi pomagał składać to zamówienie i oczywiście nie dopatrzył sie tych darmowych próbek na stronie i dlatego zamówilam jak zamówilam Ale mam nadzieję, że kolorki będą OK

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że to "new" i "out of stock". Coś kombinują znowu z szatą graficzną- na stronie base - opisy formuł (w lewym górnym rogu) są w zielonej ramce - wcześniej była jakaś neutralna. Patrzcie flatty ma być dopiero 18go a reszta pędzli 15go...szkoda bo będe musiała czekać aż do 18go z zamówieniem
NIe dam glowy ale zdaje mi się, że jak wcześniej składałam to zamówienie to w tych kwadracikach pisalo "new" więc to pewnie jakiś nowe kolorki.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:53   #3493
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze wiesz kieeedyś (dawno temu) czytałam tę pierwszą stronę i mówię TŻ'i, że oni oferują próbki i że chciałabym je kupić. Bo on mi pomagał składać to zamówienie i oczywiście nie dopatrzył sie tych darmowych próbek na stronie i dlatego zamówilam jak zamówilam Ale mam nadzieję, że kolorki będą OK
No to pochwal się nam jakie konkretnie podkłady i róż zamówiłaś.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:23   #3494
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

zgłaszam się znowu
zostałam skuszona właśnie przez pewną wizażanke (rozwielitka) i wezmę ten zestaw próbek

Chciałabym jakiś podkład z buff (matte) ale najbardziej chodzi mi o to, żeby odcień był zbliżony do revlona 180 orientuje się ktoś mniej więcej jakie to bedą podkłady z EDM? przeglądałam te zdjęcia już nie raz, ale ja zawsze jakąs wtope zalicze i źle dobiore odcień
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:32   #3495
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to pochwal się nam jakie konkretnie podkłady i róż zamówiłaś.
Już mówię
Z podkładów wzięłam 2 Intensive:
Beige - Medium Beige Natural
Cool-Multi-Tasking Neutral
A róż Best Friends
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:10   #3496
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Już mówię
Z podkładów wzięłam 2 Intensive:
Beige - Medium Beige Natural
Cool-Multi-Tasking Neutral
A róż Best Friends
Gdybyś nie była zadowolona z formuły intensive, to zamów jeszcze formuły matte i semi-matte. Są diametralnie różne. Pewnie zależy Ci na mocnym kryciu - formuła matte wygląda na skórze inaczej, a krycie ma porównywalne, lub nawet takie samo jak intensive.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:23   #3497
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

w końcu pierwszy spokojny weekend i mogę dokładniej przetestować EDM. i całe szczęście , bo okazało się, że to, co uważałam za idealny podkład jednak nie pasuje, a to, co odrzuciłam na samym początku jest dobre.
czyli nie Fairly Light/Multitasking, ale Linen. Ha! tyle że mam go w formule semi-matte, a wolałabym inne (intensive i original glo). no i tu kolejny problem, bo z moich kolejnych obserwacji okazuje się, że formuły bardzo wpływają na kolor- Fairly light w formule intensive jest ciemniejszy niż Light Medium w semi-matte (a to dwa sąsiednie kolory). Bardzo chciałabym już sobie zamówić duże opakowania (czyli tak w okolicach połowy lutego, jak pojawią się też pędzle), ale teraz już nie wiem... buuu...
(Idą też do mnie próbki Lumiere- a nuż okaże się, że są dla mnie lepsze niż EDM i wtedy będę miała kolejne problemy )
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:51   #3498
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kolor w roznych formulach rozni sie nieznacznie, naprawdę. Za to kolory "obok siebie" mogę sie róznić znacznie, a szczegolnie grupa buff, więc ja bym nie rozpaczała skoro kolor Ci pasuje.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:36   #3499
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to ja jeszcze o aktualnej promocji: każda paletka jest inna. Śmieszne prasowanki im wyszły.
zdjęcia na forum edm:
1
2
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 14:44   #3500
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jakiś taki zupełnie przypadkowy układ kolorów. Każdy kolor powinien być raczej zbliżonej wielkości, lub jeżeli któregoś ma być mniej to we wszystkich wypuszczonych egzemplarzach. Widać, że to początki EDM w prasowanych mozaikach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:11   #3501
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jakoś nie żałuję tej promocji Odliczam dni do pędzli Może wtedy trafię na jakąś fajniejszą
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:51   #3502
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gdybyś nie była zadowolona z formuły intensive, to zamów jeszcze formuły matte i semi-matte. Są diametralnie różne. Pewnie zależy Ci na mocnym kryciu - formuła matte wygląda na skórze inaczej, a krycie ma porównywalne, lub nawet takie samo jak intensive.
Czyli mogę być niezadowolona z tej formuły Masz rację, zależy mi na kryciu Na macie mniej bo jakoś mojej cerze lepiej służą nie typowo matujące podkłady a takie bardziej normalne. Nie wiem jak ta teoria ma się do podkładów mineralnych, wypróbuję i napiszę. Póki co poczekam sobie na paczkę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:52   #3503
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmm, chciałam sobie wziąć zestaw mini zanim go usuną i tak się waham czy czekać na nową promocję, czy brać teraz? (nie chcę żeby zabrakło tych rzeczy w pojemniczkach mini, które mam już w shopping bag) i nie wiem, nie wiem
Pastereczko, zamawiałaś masz ten Medium Brow Color? Bo nie wiem czy wziąć sobie ten, czy Dark do domieszania z Blonde Pomóż proszę.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:01   #3504
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mam medium bronze, ladny braz u mnie bardzo naturalnie wyglada (na avku moje wlosy w naturalnym kolorze) ale do mieszania polecalabym Ci tem silver gray, tez go mam, jest taki ciemny szary, albo roztarty czarny jak kto woli i nadaje sie tez jako eyeliner, tego ciemnego nie mialam. Ja tam biore teraz zestaw mini, dobijam czyms /chyba pedzelkiem/ i biore mapke gratis, bo juz niektorych nie ma rzeczy mini juz teraz.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:05   #3505
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gdybyś nie była zadowolona z formuły intensive, to zamów jeszcze formuły matte i semi-matte. Są diametralnie różne. Pewnie zależy Ci na mocnym kryciu - formuła matte wygląda na skórze inaczej, a krycie ma porównywalne, lub nawet takie samo jak intensive.
Frantic, wydaje mi się, że już kiedyś wspominałaś o tej róznicy w wyglądzie na skórze tych dwóch formuł a jednak podobnym stopniu krycia - ale nie mogę odnależć jakoś tego posta.

Czy mogłabym poprosić CIę byś przytoczyła jeszcze raz swoje odczucia i rózniece odnośnie wyglądu tych formuł?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:42   #3506
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko, Silver? Bo chciałam ten Blond przyciemnic, a od Silvera nie zrobi sie popielaty? (Mam włosy takie jak Twoje, może odrobinkę jasniejsze) i myslalam o tym Medium. Właściwie to byłabym gotowa go wziąć tylko potrzebuję informacji od Ciebie czy nie przebijaja w nim rude/czerwone tony, bo tego nie znoszę, potrzebuję taki ziemisty brąz bez kropelki pomarańczu.
Ja niestety czekam az dojdzie kasa na PP i przelałam tylko 100zł więc nie wezmę nic zeby dobić do gratisa, bo mi zwyczajnie nie styknie.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:44   #3507
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Hmm, chciałam sobie wziąć zestaw mini zanim go usuną i tak się waham czy czekać na nową promocję, czy brać teraz? (nie chcę żeby zabrakło tych rzeczy w pojemniczkach mini, które mam już w shopping bag) i nie wiem, nie wiem
Pastereczko, zamawiałaś masz ten Medium Brow Color? Bo nie wiem czy wziąć sobie ten, czy Dark do domieszania z Blonde Pomóż proszę.
a mi zależało na Natural Reflections- stwierdziłam, że nie czekam, bo będę żałować jak je wycofają. Jak nie- zrobię zapas kupując pędzle
mini powoli znikają...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:52   #3508
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no i zamowienie poszlo wzielam tez pedzelek wiec wyszlo ok 51zl (znowu nadprogramowy wydatek)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:58   #3509
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i zamowienie poszlo wzielam tez pedzelek wiec wyszlo ok 51zl (znowu nadprogramowy wydatek)

huhu, i co wybralaś dimiti?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 17:04
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 17:01   #3510
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy Pick Me Up Bisque albo Pick Me Up Pink nadadzą się do ocieplenia twarzy? Próbowała któraś z Was? Nakłada się je jak np. puder wykańczający, na całą twarz?
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.