włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 21:47   #1
wwiola111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31

włosy


wiem, wiem, że to nieodpowiednie miejsce, ale bardzo lubię Wasze porady! Są wakacje, a ja się zastanawiam nad zmianą koloru włosów...jak sądzicie dobrze wyglądałabym w blondzie? czy może inny? jaki byście mi radziły dobrać kolor? czy jednak nie warto farbować? mówię o zabiegu u fryzjera, bo w domu nie odważę się eksperymentować. podobają mi się włosy w kolorze czarnym coś w stylu vanessy hudgens, ale słyszałam, że po czarnym ciężko się przefarbować, ale czerń chyba nie jest dla mnie. mój naturalny kolor to ciemny blond.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
wwiola111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:54   #2
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: włosy

W dziale metamorfozy załóż wątek
JAk dla mnie ciemniejszych nie rób, masz dość jasna karnację i może dziwnie to wyglądać..Co do blondu, może lekkie refleksy?
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-06-30 o 21:56
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:55   #3
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: włosy

kobietko mloda jestes i ladna i do tego masz ladne wlosy, na twoim miejscu nic bym nie zmieniala!!!! jak zaczniesz farbowac to .... juz na cale zycie szczegolnie jesli zdecydujesz sie na drastyczne zmiany ( czego nie polecam)
osobiscie uwzazam ze w blondzie ladnie jest tylko naturalnym blondynkom, reszta wyglada kiczowato....
czarne moga dodac ci lat
ale jesli chcesz cokolwiek zrobic to radzilabym odswiezyc zciecie i np zafundowac sobie kolor w podobnym do twojego naturalnego, wowczas wlosy nabiora blasku i zdrowego wygladu powodzenia!!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:01   #4
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: włosy

Twój naturalny kolor to ciemny blond?
Mi to wygląda na brąz. Ja mam ciemny blond i na zdjęciach też to widać, jakichkolwiek. Czy z telefonu, cyfrówki czy też z lustrzanki cyfrowej. Zawsze widać, że to blond. Ty chyba jednak masz brązowy
I tak jak już ktoś radził. Może warto pofarbować się na podobny kolor do Twojego naturalnego? Mnie się marzą rude włosy, a tak jak Ty nie chcę eksperymentować, więc został fryzjer. Zaufanie mam tylko do swojej fryzjerki która za farbę na mojej długości włosach (na plecach trochę za biustonosz) woła ponad 250zł!. To pierwsza rzecz która mnie przerosła - wolałam zainwestować w kochane buty Reeboka. A druga rzecz to odrostu. Już wspomniano - farba jest na całe życie. Żeby do fryzjera - trzeba mieć pieniądze. A samemu? Trochę szkoda. Więc... W życiu się jeszcze włosy nafarbujesz. Może warto zostać przy swoim kolorze a dodać im blasku odżywkami, i ożywić fryzurę ciekawym cięciem?
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:04   #5
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: włosy

Szczerze odradzam Ci farbowania włosów na blond.
Raz, że to strasznie niszczy włosy, a dwa, że jak już zaczniesz je robić na blond, to będziesz musiała to robić dłuuugo, bo odrosty i te sprawy.

Ja bym Ci radziła na razie poeksperymentować z henną do włosów:
http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i.../henna_kat.jpg

To jest odżywka i farba w jednym
Dodatkowym plusem jest to, że zmywa sie po jakimś czasie.
Nie tak szybko jak szampon koloryzujący, no ale się zmywa.

Myślę, że ładnie byłoby Ci w czekoladowym brązie, albo w takim kolorze przybliżonym do Twojego, ale podchodzącym troszeczkę pod rudy
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:25   #6
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: włosy

Hm.... Sama z podobnego koloru najpierw przeszłam na rudy, a później na czarny, który wiele osób mi odradzało, a który stał się moim kolorem docelowym. Mam jasną karnację, więc wszystko wskazywało na to, że nie będzie to najlepszy wybór, a jednak... Ciebie widziałabym w zimnym kolorze, taki np. "mokry piasek". Chyba jednak dużo zależy od tego, jak się nosisz, jakie kolory przeważają w Twojej garderobie i w czym dobrze się sama czujesz.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:26   #7
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: włosy

Po pierwsze to na pewno nie jesteś ciemną blondynką

JA raczej na Twoim miejscu nie farbowałabym się na blond. Nie podoba mi się, gdy brunetka farbuje się na blondynkę, a blondynka na brunetkę itp. - wygląda to bardzo nienaturalnie a w dodatku po miesiącu-dwóch pojawiają się odrosty, z którymi trudno walczyć
Tobie pasuje raczej (jak już któraś napisała) czekoladowy brąz, taki nasycony kolor .

To tylko moje zdanie, oczywiście zrobisz jak uważasz
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 22:32   #8
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: włosy

Ja sądzę że kiedy przefarbujesz się na blond to się brzydko mówiąc 'spaprasz'. Nie widzę Ciebie w tym kolorze, po prostu jakoś te ciemne brwi, oprawa oczu nie pasuje mi na blondynkę. Nie wspominając już nawet o tym, że zniszczysz sobie włosy i będziesz musiała co chwilę latać do fryzjera i robić odrosty, a to też kosztuje. Jeśli jednak chcesz odmiany to proponuję balejaż w kolorach o dwa/trzy tony jaśniejszych niż twoje naturalne włosy.
Nie jesteś ciemną blondynką bo sama mam taki naturalny kolor włosów i uwierz mi, wiem jak wygląda. Ty masz brązowe włosy kochana . Nie zmarnuj takich włosów, nie spaskudź ich bo potem będziesz żałować!
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:38   #9
Domiinuss
Raczkowanie
 
Avatar Domiinuss
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: gdzies daleko...
Wiadomości: 138
Dot.: włosy

nie farbuj na blond pasuja Ci ciemne wlosy
Domiinuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 23:51   #10
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 937
Dot.: włosy

Masz ciemna karnacje i moim zdaniem w blondzie bedziesz wygladala beznadziejnie i sztucznie. Ten kolor, ktory masz jest dla ciebie najlepszy, ewentualnie farbnij kolorem zblizonym do wlasnego to wlosy beda mialy sliczny polysk.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 01:02   #11
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: włosy

uważam że w blondzie wyglądałabyś sztucznie
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 06:57   #12
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: włosy

nie ruszaj koloru tylko zrób fajną fryzurkę.
Czarne włosy nie będą Ci pasować, wyostrzą rysy, postarzą i totalnie nie pasują Ci do odcienie skóry i oprawy oczu.
W blondzie będzie sztucznie.
Moim zdaniem kolorek masz idealny i bardzo Ci pasuję, więc go nie ruszaj.
Za to zaszalała bym z cieniowaniem i na pewno zrobiła coś z grzywką
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:52   #13
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: włosy

blond nieee, w tych ci bardzo ładnie, ja bym zostawiła tak jak jest. W końcu kto lepiej dobiera kolor włosów jak sama natura?
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:57   #14
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: włosy

Swietnie Ci w obecnym kolorze.Modelki mają taki kolor włosów, nie zmieniaj go Jeśli chcesz coś zrobić z włosami, to podetnij albo zapuść grzywkę
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:38   #15
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: włosy

masz ładny kolorek, a w blondzie nie będzie Ci dobrze
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:47   #16
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: włosy

Nie niszcz włosów farbowaniem,sama popełniłam taki błąd i teraz się męczę żeby je doprowadzić.Kolorek ładny,idź do dobrego fryzjera i niech fajnie wycieniuje i będzie git
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:50   #17
dream7
Zakorzenienie
 
Avatar dream7
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 495
GG do dream7
Dot.: włosy

Albo mi sie wydaje ale na drugim zdjeciu twoje wlosy wyszly troche ciemniej i wedlug mnie taki ciemny by ci pasowal..na bląd bron Boze nie farbuj
__________________
Niepojęte są pokłady ludzkiej niekumacji
dream7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:55   #18
daisuki
Zadomowienie
 
Avatar daisuki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 030
Dot.: włosy

Masz bardzo ładny kolor włosów...nie farbuj!
__________________
;(
daisuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:00   #19
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: włosy

Jak juz ktos pisal:Bron Boze na blond nie farbuj(rozjasniaj).Swoj kolor masz przepiekny, w ogole masz sliczne geste wloski wiec to docen zamiast kombinowac z kolorami lepiej pocieniuj i bedzie git,jak juz sie jednak uprzesz na kolor to lepiej jakiegos szamponu uzyj np.w brazie zeby jedynie kolor podkreslic, nada to tez wloskom polysku,odradzalabym jednak drastyczna zmiane koloru, nawet na ciemniejszy
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 11:40   #20
wwiola111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: włosy

myślałam o tym, żeby chwilowo stać się blondynką a jak pojawią się odrosty to wrócić do swojego koloru farbując włosy na podobny odcień do moich. ale myślę, że to byłoby trochę zachodu, tak dobrać idealnie kolor, aczkolwiek możliwe. wow...dużo zachodu, ale chciałabym być przez miesiąc blondynką. warto ?
a ktoś napisał, że blondynka wygląda kiczowato jak się farubje na brunetkę i odwrotnie, a mi od razu nasuną się na myśl Rubik, on ponoć naturalnie ma ciemny brąz, a chyba jednak najlepiej wyglądał jak miał włosy w kolorze blond.- także to kogoś stwierdzenie powyżej nie we wszystkich przypadkach się sprawdza, aczkolwiek czasami to prawda!


podoba mi się zmiana Ashley Tisdale, do twarzy było jej i w blondzie i w obecnym kolorze.

Edytowane przez wwiola111
Czas edycji: 2009-07-01 o 12:40
wwiola111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:18   #21
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: włosy

skoro wiesz, że to nieodpowiednie miejsce to po co zakładałaś WIESZAK? jest podforum metamorfozy

koniec i kropka
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:54   #22
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: włosy

Cytat:
Napisane przez wwiola111 Pokaż wiadomość
myślałam o tym, żeby chwilowo stać się blondynką a jak pojawią się odrosty to wrócić do swojego koloru farbując włosy na podobny odcień do moich. ale myślę, że to byłoby trochę zachodu, tak dobrać idealnie kolor, aczkolwiek możliwe. wow...dużo zachodu, ale chciałabym być przez miesiąc blondynką. warto ?
a ktoś napisał, że blondynka wygląda kiczowato jak się farubje na brunetkę i odwrotnie, a mi od razu nasuną się na myśl Rubik, on ponoć naturalnie ma ciemny brąz, a chyba jednak najlepiej wyglądał jak miał włosy w kolorze blond.- także to kogoś stwierdzenie powyżej nie we wszystkich przypadkach się sprawdza, aczkolwiek czasami to prawda!
Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
blond nieee, w tych ci bardzo ładnie, ja bym zostawiła tak jak jest. W końcu kto lepiej dobiera kolor włosów jak sama natura?
Natura nie zawsze dobrze dobiera kolor wlosow, sama urodzilam sie z mysim blondem, ktory nie dodaje uroku zadnej kobiecie, przez kilka lat rozjasnialam wlosy na bardzo jasny popielaty blond, jednak teraz patrzac te pare lat wstecz uwazam wlasnie ze wygladalo to sztucznie, bo ile osob na swiecie ma tak jasny naturalny kolor wlosow? Pozatym odrosty - meczarnia co najmniej co dwa tygodnie, palenie i niszczenie wlosow. Od trzech lat jestem szatynka i w tym kolorze najlepiej sie czuje, wlosy sie odzywily i nabraly ladnego polysku, pozatym dobrze dobrany kolor podkresla osobowosc czlowieka. wwiola111 pewnie cie nie przekonam bo kazdy uczy sie na swoich bledach, ale zeby potem nie bylo "a nie mowilam"
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 22:29   #23
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: włosy

Nie zmieniaj nic
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 21:21   #24
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: włosy

Masz ladne paznokcie
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.