Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 10:27   #1591
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

dobra lece ogarniam chate niedlugo wpadne bo widze ze bunny robi dlugie wpisy poczytac trza bedzie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 10:33   #1592
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

blond bunny
dziękuję Słońce
Ochłodziło mi-to fakt i lekko pojasniało. Ale nie jest równomiernie a tak jakbym miała pasemka.
Odrost może i jest trochę cieplejszy, ale bez przesady.
Pewnie nie bede nią robić odrostów bo przy dłuższym stosowaniu rzeczywiście może wydawać się odrost zoltawy, no chyba że zawsze bym dawała trochę farby na odrost już zrobiony.
Teraz poczekam czym caskada farbuje, moze pokuszę się na Goldwella a moze spróbuję Twoją c12
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 10:37   #1593
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

też lecę się ogarnąć, wpadnę później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 10:45   #1594
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
szampon oczyszczajacy nie mam teraz czasu zeby zajrzec ale na poczatku po slsach widze rozne ekstrakty z rumianku cytryny ogorka z pestek slonecznika i alkohol tluszczowy ktory nawilza kwas mlekowy odzywia wlosy i zatrzymuje wode(lactic acid) jest tez witamina E(tocopherol)
co to za szampon pochwal sie bo uwazam ze niezly


moze to zapalenie mieszkow wlosowych przy rzesach a moze jeczmienie moze oklad z rumianku pomoze
szampon profesjonalny który poleciła mi koleżanka mówiła że wlosy są po nim bielutkie i usuwa bardzo dobrze żółć, ze jest niesamowity to link do kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...osow-blond.htm

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę się doczekac tego Kotki przedłużania
Ja gdybym nie miała cienkich włosów zdecydowałabym sie też na delikatne przedłużanie.
Każdy fryzjer mi to mówi że włosów ogolnie nie mam mało, ale pojedynczy włos jest cienki. Więc moglby poniszczyc sie pod ciężarem doczepek.
Ale w sumie np Lady przedłuża juz długo a przecież włosy Jej nie wypadły.
Coś w tym musi byc.
Ja miałam kupować clipy, teraz jakoś sama nie wiem, niby chcę niby nie, co za dylematy

asia
udanej zabawy
zaraz bede myć glowe i po obiedzie do dzieła też mam cienkie wlosy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:00   #1595
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny dzięki to chyba kupie,ale nie w tym miesiacu,bo nie mam kasy
bede musiala troche uzbierać ....
i tez sciagam teraz to Twoja music
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:03   #1596
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

dziewczyny po dłużej przerwie znowu zrobiłam farbkę

Tym razem Recital Preference z roeala kolor 03 (Bardzo bardzo jasny blond popielaty). Oczywiście zabrakło mi farby, myślałam głupia że wystarczy, tymczasem, nie miałam juz prawie nic po samym pofarbowaniu odrostów. Nastpenym razem trzeba bedzie kupić dwie. Sama nie wiem. Drogi interes ;p

Więc tak.

1,2- włoski przed
3 - odrosty
4- po nałożeniu
5,6,7 - po masakra :P Włosy żółte z ziewlono niebieskimi pasemkami (jeszcze są mokre)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 PRZED.jpg (40,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 PRZED.jpg (39,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 ODROSTY.jpg (47,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 PO NAŁOŻENIU.jpg (35,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5po.jpg (52,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6po.jpg (29,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7po.jpg (47,2 KB, 36 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:16   #1597
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kleszcz ugryzł mnie w lipcu i gdybym go nie zobaczyła to pewnie bym nie wiedziała że to od tego bo nie miałam żadnego rumienia a objawy zaczęły się po ok.miesiącu ale to tak że mnie bolało wszystko najgorzej kręgosłup szyjny mieśnie a oprócz tego miałam i mam jeszcze niektóre objawy np. tiki mięśni, szumy w uszach ,palpitacje serca ,bóle stawów oblewanie raz zimna raz gorąca , problemy z zasypianiem libido to miałam poniżej zera a i nie wiadomo czy przyczyna leków czy tej choroby bo nie mam od września okresu i teraz tyle badań jeszcze czeka mnie klinika ginekologi w marcu będą badać dlaczego przestałam miesiączkować no szok poprostu nie życzę nikomu tej choroby ja juz nie raz miałam takie myśli że chyba umieram bo nie było dnia bez bólu i co najgorsze wszystko bolało co tylko możliwe teraz muszę zrobić badania kontrolne po antybiotykoterapi na szczęście u mnie szybko wykryto i wartości były małe ale aż strach pomyśleć jak się czuje ktoś o bardzo wysokich wartościach? o matko okropieństwo!!!
Boże biedna...
Mama mojej koleżanki po kleszczu dostała udaru i teraz nie ma władzy w ciele- taki kadłubek... szczególow nie znam, ale wiem że to przez kleszcze...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Wolę mega popiel niż żółto-rude.


Zabezpieczyłam się jeszcze w płukankę DELIA fioletową. (a żółcie). Używała któraś?
Ja używam raz w tyg. w 2-3 tyg. po farbowaniu dla mnie najlepsze co moze byc. Robię stężenie wg. ulotki.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ok ale dużo tego jest i to pewnie nie koniec pytań

1. Co z tym sklejaniem się włosów? Faktycznie po zdjęciu włosów z keratyną włosy są posklejane?

2. To prawda, że zgrzewy się rozpuszczają pod wpływem wody, szamponów itd.?

3. O co chodzi z tymi kołtunami? Jak mogą robić się kołtuny jeśli czesze się włosy ?? Faktycznie tak strasznie się plączą?? A może kołtunią się tylko w określonej metodzie przedłużania??

4. Głowa może swędzieć? Czemu? Jak długo – to przechodzi?

5. Co z rodzajem włosów? Indyjskie, Europejskie, Azjatyckie??

6. Do włosów doczepianych potrzebna jest specjalna szczotka.. Jaka? Czemu ?


7. Tu cytat z tematu o pzrełużaniu:
„Tak wiec,wtedy tylko sie umowilam a kobieta ma swoj magazyn.Zamawiajac powiedzialam ,ze wlosy chce czarne ale mam juz nieestetyczne odrosty i czy mam je przed przedluzaniem zafarbowac.Ona odpowiedziala,ze nie moge,bo mozna nie pozniej niz tydzien przed przedluzaniem.”



Co z tym farbowaniem? Kiedy można? Faktycznie nie wolno przed przedłużaniem?



8. Jak długo można je nosić? Dziewczyny na wątku o przedłużaniu piszą, że nie dłużej niż 2 m-ce.. Faktycznie tak źle to wygląda i trzeba zdjąć?


9. I znów cytat:
Przedłużanie włosów obojetnie jakim sposobem niszczy włosy. Czy to na ringi czy to na zgrzewy czy na taśmę mocowaną za pomocą kleju. Na wszystkich szkoleniach fryzjerkich mówią o tym wprost.”



Bunny – faktycznie mówił ktoś u Ciebie w szkole o tym, że to takie szkodliwe ??

EDIT:

Aha i jeszcze jedno.. z uwagi na to, że miałam parę rudych pasm kazałam fryzjerce ściąć to na chama (za przeproszeniem) w efekcie czego teraz mam mocno pocieniowane włosy.. i tak się zastanawiam.. Lepiej zostawić je pocieniowane, czy lepiej troche je podrównać? W którym przypadku będzie mniej widać, że majstrowałam przy włosach ??
Ja ci powiem Yatta tak- fryzjerki te co sie tym zajmują i mają pojęcie wiedzą jak klientce doradzić, o czym poinformować itp. i są za. Jest niewielkie ryzyko ze wlosy ucierpią.
A te fryzjerki co by tylko ścinaly i farbowaly mówią że to samo zuo
Ja uważam ze wcale szkod sie nie narobi jak czlowiek pomyśli dobrze i umie o to zadbac.
Moja sis dala rade to i ty dasz- ona jest lekko tępa
Ja jestem ZA!
Mniej widac na cieniowanych.
Dla zobrazowania- fotki anahi która początkowo miala doczepy na prostych wlosach i ścięte warstwowo na prosto- bardzo było widać- efekt poucinanych sznurków
Potem zrobiono z tego trend
an.jpgan 1.jpgan 2.jpgan 4.jpg


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
1. Ja nie wiem jak niektórzy ściągają zgrzewy. Ja ściagałam za pomocą płynu i wszystko ładnie schodzi. Pozniej wystarczy przetrzec pozostalosci keratyny tym plynem,rozczesać wlosy i jest ok
nigy nie mialam zadnych pozostalosci

2. Ja uzywam normalnych szamponów, teraz uzywalam j&j na zmiane z tym fioletowym Joanny i nic mi sie nigdy nie rozpuścilo.
Wczesniej przedluzalam,uzywalam roznych szamponów i rowniez nie.

3. Z tymi kołtunami chodzi o to,że tworza sie miedzy zgrzewem,a Twoimi wlasnymi wlosami. Tych wlosow nie masz mozliwosci czesać,no bo jak?
Ale jezeli odpowiednio je czeszesz i myjesz nie powinno byc problemów.
Koltuny moga sie robic w kazdej metodzie oprocz clipow,no bo je sciagasz to normalnie czeszesz swoje wlosy.

4. Mnie nigdy glowa nie swedziala,nie wiem czym to moze byc spowodowane.
Moze uczulenie na metal?? i wtedy glowa swedzi od ringów? Tego nie jestem pewna,ale tak na logike.

5. Ja kupuje azjaty albo ewentualnie indyjskie.

6. Ja szczerze mowiac uzywam normalnej szczotki. Specjalna to taka z wlosia naturalnego.
Ogolnie jest zasada,że szczotka nie powinna miec tych "kulek" na koncach.
Tu masz przykladowa szczotke http://allegro.pl/szczotka-do-wlosow...448263524.html

7. A jakie to ma niby znaczenie
odrost powinno sie farbować przed,bo wtedy mozesz normalnie farbowac odrosty jak masz zalozone wloski.
Zauwaz,ze nawet na roznego rodzaju blogach o przedluzaniu,dziewczyny w ten sam dzien farbuja i przedluzaja wlosy

8. Mając ciemny brąz nosilam pol roku i nic mi sie z nimi nie dzialo (to wlasnie wloski z 4 great hair,te co zamowila Kotka)
babka,ktora mnie uczy na pracowni rowniez przedluza sobie wloski i mowi,ze trzymaja sie jej pol roku.
Blond sie jednak troche szybciej niszczy,ale mysle,ze z odpowiednia pielegnacja mozna nosic ponad 3 miesiace na pewno.

9. Ja nie zauwazylam zadnych zniszczen. Wlosy mi sie w miejscach zgrzania czy ringow nigy nie lamaly.
Lady vhyba tez nie,a przedluza non stop.

Yata ja Ci powiem tak... za pierwszym razem zamowilam wlosy,bo chcialam miec dlugie,nic nie wiedzialam o zadnych szczotkach,pielegnacji... Mialam to w tylku
i wloski sie trzymaly pol roku i byly super.
Nie przejmuj sie tak tym,to ma byc przyjemność.
A z tym niszczeniem wlosow to nie przesadzajmy, farba niszczy, wiatr niszczy,slonce niszczy... a nie sadze,zeby przedluzanie bylo jakos specjalnie niszczace
Dokładnie jak piszesz
Ściągane płynem nie zostawia kleju. A nawet jesli gdzieś odrobinka to umyć wl 2x szamponem przeciwlupiezowym i zejdzie samo i sie wyczesze.
Swędzenie to objaw uczulenia, albo przetluszczenia.
Najlepiej zalożyc niedlugo po farbowaniu- kilka dni pozniej bo potem mozna spokojnie farbowac odrosty.
Jak dlugo możesz nosic zalezy od tego w jakiej kondycji sa doczepy i czy nie widac jeszcze laczen pomiedzy wlosami- bo gdy twoje rosną to sie obnizają-wiadomo.
jesli komus bardzo szybko rosna wlosy np. 2cm miesiecznie to dluzej jak 2-3 miesiace nie ponosi.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Hej blondaski
Ja dziś miałam wyjątkowo udany dzień koszmar sesyjny nareszcie zakończony


Infatuated jestem zachwycona Twoimi włoskami są cudowne, wydają się takie miękkie, gładkie, lśniące no i ten kolor

Agata wydaje się delikatna ta farbka ja tam zniszczeń nie widzę
ale chyba słabo rozjaśnia? Jednak ten odrost wyszedł jakoś tak ciepławo i ciemniej ciut a przecież powinno wyjść jaśniej skoro masz takie jasne naturalki

Snow włoski zdecydowanie wyglądają lepiej podczas farbowania całości
ja też miałam balejaże i niezbyt korzystnie te włosy wyglądały :/ takie suche, sianowate.. Teraz są w dużo lepszym stanie, nawet pomimo stosowania podkładu

Adzi kochana, nie wiem co to znaczy, bo na własnej skórze tego nie doświadczyłam, ale ostatnio na egzamin czytałam książkę o depresji, manii, chorobie afektywnej dwubiegunowej i o nawracających zaburzeniach nastroju i straszne to wszystko co w niej autorki opisują
Także bardzo Ci współczuję i walcz dzielnie kochana

asia Ty również się trzymaj kochana
może coś pomogą waciki maczane w rumianku?

novelove Ja robię copenhague, prosze - załaczam zdjecie
Z tym, że Ty masz chyba ciepłą baze, spytaj bunny czy nie będzie obawa co do zieleni..

blond bunny żmije padły pewnie co?


A ja Wam powiem, że włosy mi zaczęły jakoś szybciej rosnąć od farbowania minęło 17 dni, a już dość mocno odrost bije po oczach, wcześniej tak nie było
w sumie to nie wiem po czym? Żadnych 'dopalaczy' nie stosuję.
Ostatnio myję włosy szamponem, o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-i-chmielu.htm
myślicie, że to może być przez niego? że te drożdże tak wpływają na porost
Nabiał i wszelkie rzeczy proteinowe wplywaja na wlosy-oczywiscie.
Niektorym na wiosne wypadaja a innym szalenczo rosną
A zmije? PADŁY!
Co ja sie nasiłowalam z tymi wlosami po nocy układalam je na nowo ponad 30 minut o 6 rano ale bylo warto efekt- kopia caskady
Gapiły sie z instruktorka mało galy nie wylazly
Ale oczywiscie żadna nie odwazyła sie podejsć i zapytać. Tylko w kiblu obgadywały- uslyszałam jak przechodziłam.
No a ci tacy bardziej oswojeni to dotykali, macali, ciągnęli i pytali- a ja wmawialam że to po nieczesaniu po myciu i uwierzyli!
Co ja im będę patenty darmo sprzedawać,nie?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zapytam jak obiecalam zawsze trzymlam sobie palete z kolorami jak ona mi nakladala na wlosy farbe i zawsze sie zastanawialam ktorym z palety kolorkiem mi robi i jak wogoleale jakos nigdy nie pytalam
teraz mam okazje zapytac


wczesnie widzialam ze pisalyscie ze wlosy po czyms takim co ja robie farba+rozjasniacz sa suche nooo niestety moje wlosy nie sa suche moze to dlatego ze nie robie calosci wlosy sa normalne nie sa przesuszone nic takiego nie odczuwam
a ta odzywka nivea nadal pachnie na wlosach chyba bedzie moim nr 1
A ja szukam żelu nivea i nigdzie nie ma

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra lece ogarniam chate niedlugo wpadne bo widze ze bunny robi dlugie wpisy poczytac trza bedzie
A no nadrabia sie i od razu odpisuje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
dziękuję Słońce
Ochłodziło mi-to fakt i lekko pojasniało. Ale nie jest równomiernie a tak jakbym miała pasemka.
Odrost może i jest trochę cieplejszy, ale bez przesady.
Pewnie nie bede nią robić odrostów bo przy dłuższym stosowaniu rzeczywiście może wydawać się odrost zoltawy, no chyba że zawsze bym dawała trochę farby na odrost już zrobiony.
Teraz poczekam czym caskada farbuje, moze pokuszę się na Goldwella a moze spróbuję Twoją c12
próbuj i szukaj! taki urok blondu ze można szukac bez końca, ale jest pięknie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:21   #1598
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
szampon profesjonalny który poleciła mi koleżanka mówiła że wlosy są po nim bielutkie i usuwa bardzo dobrze żółć, ze jest niesamowity to link do kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...osow-blond.htm

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------



zaraz bede myć glowe i po obiedzie do dzieła też mam cienkie wlosy
czekam na efekty!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny dzięki to chyba kupie,ale nie w tym miesiacu,bo nie mam kasy
bede musiala troche uzbierać ....
i tez sciagam teraz to Twoja music
Myśle że muzyka sie spodoba na pewno... moj tz i mama szaleją jak im wypalilam plytki

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewczyny po dłużej przerwie znowu zrobiłam farbkę

Tym razem Recital Preference z roeala kolor 03 (Bardzo bardzo jasny blond popielaty). Oczywiście zabrakło mi farby, myślałam głupia że wystarczy, tymczasem, nie miałam juz prawie nic po samym pofarbowaniu odrostów. Nastpenym razem trzeba bedzie kupić dwie. Sama nie wiem. Drogi interes ;p

Więc tak.

1,2- włoski przed
3 - odrosty
4- po nałożeniu
5,6,7 - po masakra :P Włosy żółte z ziewlono niebieskimi pasemkami (jeszcze są mokre)
hmm... rzeczywiście jakis dziwny ten kolor wyszedl, taki matowy... może będzie lepiej jak sie zacznie doplukiwać?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:39   #1599
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snowi tak ja wiem co moze zrobic rozjasnacz czasem sie widzi to ale rozjasniam tak od 7 lat i nie jestem lysa nie mam problemow z wypadaniem kruszeniem ...a oleje stosuje od 7ms dopiero...i co najwazniejsze wlosy suche zniszczone rozjasniane raczej nie chca sie skrecic bo wiadomo sa twardea moje sa jak u mojego synka
kiedys jak robilam na czarno to wlasnie mialam takie sztywne wlosy i slabiej mi sie krecily dopiero od polowya kreconowlosa jestem od kolyski

buahhot tak nabial wplywa na porost wlosow ....dlatego ja staram sie jesc go duzo..sporo o tym na necie..
wszelkie skladniki lepiej sa wchlaniane przez organizm niz te z suplementow..;
dobrze, że mówisz, zaraz chyba czegoś poszukam na ten temat

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć blondaski! Ale nadrabiania no, ale randkowałam wczoraj, więc mogłam tutaj wejść dopiero teraz

jutro coś wrzucę, teraz ładuję baterie

Adziiii! w końcu jesteś kochana wiem jak to jest, dlatego wracaj do zdrówka i do nas

ale żeś się opitoliła, fiu fiu

nie myśl tyle o tym farbowaniu nie myśl nie myśl ja wiem jak to było ze mną kiedy chodziłam do fryzjera na balejaż i nie mogłam się zawsze doczekać wizyty... męka

u mnie też świeci i wczoraj również świeciło

u Ciebie pada? serio?
u mnie piękne słońce no nic... wyciągam TŻ do mnie w takim razie i będziemy u mnie w słońcu a nie w śnieżycy
proszę, foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2812.jpg (46,5 KB, 40 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:40   #1600
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że włosy mi zaczęły jakoś szybciej rosnąć od farbowania minęło 17 dni, a już dość mocno odrost bije po oczach, wcześniej tak nie było
w sumie to nie wiem po czym? Żadnych 'dopalaczy' nie stosuję.
Ostatnio myję włosy szamponem, o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-i-chmielu.htm
myślicie, że to może być przez niego? że te drożdże tak wpływają na porost
No właśnie też miałam dziś wam o tym pisać Minęły 2 tygodnie od farbowania i już mam spory odrościk.. Nie wiem.. może wcześniej z braku zajęcia ciągle się na nie gapiłam i wydawało mi się, ze długo rosną.. a teraz tego nie robiłam i wydaje mi się, że szybko?

No a drożdze na pewno wpływają - czytałam o tym

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć blondaski

u mnie dzis Sloneczko świeci
No u mnie śniegu napadało jak głupie
Traktorki jeżdżą i zbierają

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja ci powiem Yatta tak- fryzjerki te co sie tym zajmują i mają pojęcie wiedzą jak klientce doradzić, o czym poinformować itp. i są za. Jest niewielkie ryzyko ze wlosy ucierpią.
A te fryzjerki co by tylko ścinaly i farbowaly mówią że to samo zuo
Ja uważam ze wcale szkod sie nie narobi jak czlowiek pomyśli dobrze i umie o to zadbac.
Moja sis dala rade to i ty dasz- ona jest lekko tępa
Ja jestem ZA!
Mniej widac na cieniowanych.
Dla zobrazowania- fotki anahi która początkowo miala doczepy na prostych wlosach i ścięte warstwowo na prosto- bardzo było widać- efekt poucinanych sznurków
Potem zrobiono z tego trend
Załącznik 3762189Załącznik 3762190Załącznik 3762191Załącznik 3762192



Dokładnie jak piszesz
Ściągane płynem nie zostawia kleju. A nawet jesli gdzieś odrobinka to umyć wl 2x szamponem przeciwlupiezowym i zejdzie samo i sie wyczesze.
Swędzenie to objaw uczulenia, albo przetluszczenia.
Najlepiej zalożyc niedlugo po farbowaniu- kilka dni pozniej bo potem mozna spokojnie farbowac odrosty.
Jak dlugo możesz nosic zalezy od tego w jakiej kondycji sa doczepy i czy nie widac jeszcze laczen pomiedzy wlosami- bo gdy twoje rosną to sie obnizają-wiadomo.
jesli komus bardzo szybko rosna wlosy np. 2cm miesiecznie to dluzej jak 2-3 miesiace nie ponosi.
Dziękuję teraz już nie mam żadnych wątpliwości po waszych wypowiedziach Teraz zostaje tylko pieniążki uciułać i do roboty

A co do lasek na uczelni bardzo dobrze, pewnie z zazdrości kipiały Ciekawe ile minie, zanim pękną i zapytają jak to robisz że masz takie cudo na głowie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:46   #1601
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nabiał i wszelkie rzeczy proteinowe wplywaja na wlosy-oczywiscie.
Niektorym na wiosne wypadaja a innym szalenczo rosną
A zmije? PADŁY!
Co ja sie nasiłowalam z tymi wlosami po nocy układalam je na nowo ponad 30 minut o 6 rano ale bylo warto efekt- kopia caskady
Gapiły sie z instruktorka mało galy nie wylazly
Ale oczywiscie żadna nie odwazyła sie podejsć i zapytać. Tylko w kiblu obgadywały- uslyszałam jak przechodziłam.
No a ci tacy bardziej oswojeni to dotykali, macali, ciągnęli i pytali- a ja wmawialam że to po nieczesaniu po myciu i uwierzyli!
Co ja im będę patenty darmo sprzedawać,nie?
hahaha znowu im wkręciłaś, że to tak naturalnie? no nieeee... już chyba drugi raz uwierzyły
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
proszę, foto
ooo dziękuję kochana
TŻ już mi zdał relację, że w nocy prószyło
u mnie słoneczko, ale -9 stopni a wczoraj jak jechaliśmy koło 21 to w pewnym momencie było -15

A ja się tak zastanawiam... używam odżywki Herbala tej niebieskiej, nawilżającej.
Myślicie, że jeśli zamienię ją na maskę z tej samej serii to jakoś bardziej mi odżywi i nawilży włosy? czy muszę zmienić już całkiem serię? i szukać czegoś nowego? Bo teraz jakoś zauważyłam, że chyba włosy mi się nieco przesuszyły

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:48
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 11:48   #1602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie też miałam dziś wam o tym pisać Minęły 2 tygodnie od farbowania i już mam spory odrościk.. Nie wiem.. może wcześniej z braku zajęcia ciągle się na nie gapiłam i wydawało mi się, ze długo rosną.. a teraz tego nie robiłam i wydaje mi się, że szybko?

No a drożdze na pewno wpływają - czytałam o tym



No u mnie śniegu napadało jak głupie
Traktorki jeżdżą i zbierają



Dziękuję teraz już nie mam żadnych wątpliwości po waszych wypowiedziach Teraz zostaje tylko pieniążki uciułać i do roboty

A co do lasek na uczelni bardzo dobrze, pewnie z zazdrości kipiały Ciekawe ile minie, zanim pękną i zapytają jak to robisz że masz takie cudo na głowie
Myślę że wcale nie pękną
Wszystkie mają wlosy krótkie lub póldługie to po co im to wiedzieć, jak im nie wyjdzie?
Ale gapią sie i to dla mnie najlepsza ocena
Wczoraj ogólnie musiałam nieźle wyglądac, bo tz mi juz rano powiedział że super wyglądam i jest o mnie zazdrosny, a wieczorem mama i dziadek mowili ze wyjatkowo pięknie wyglądam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:02   #1603
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny juz jedno mi sie sciagnelo, fajna muzyka
a tym dziewczynom dobrze tak.
A do nas wczoraj na pracownie przyszla babka w ciemnych braz wlosach i chciala miec czerwone to kolezanka jej robila kapiel rozjasniajaca,a pozniej nalozyla czerwona farbe
a slyszalam jak babka podawala jej przepis na kapiel to taki sam jak Twoj Bunny
a dziewczyna oczywiscie o kapieli wczesniej nie slyszala chociaz jest po szkole fryzjerskiej

Buahhot masakra u mnie wogole nie ma sniegu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:08   #1604
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buahhot masakra u mnie wogole nie ma sniegu
w ogóle? zero? że nic? nawet starych zasp?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:09   #1605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczyny używała któraś?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu.html&next=1

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w ogóle? zero? że nic? nawet starych zasp?
niet
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:17   #1606
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Enchanted
Dzięki bardzo za fotkę
Bunny Blondowa
Dzięki za wszystkie rady
Kitkulka
krasnal!
Tamte były już konkretnie zniszczone. A włosy nie cycki-ODROSNĄ


A więc pofarbowałam !
Jeszcze gdzieniegdzie widać rudości, ale jest już milion razy lepiej. Dziękuję wszystkim blondasom za pomoc. Dzięki wam jakoś zaczynam wyglądać ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klaki.jpg (49,1 KB, 62 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:21   #1607
pati8791
Przyczajenie
 
Avatar pati8791
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej dziewczyny!
proszę,doradźcie mi-miałam na włosach beżowy blond-oczywiście zmył się do rudawego-teraz chcę nałożyć garnier 100% color xl1,żeby choć trochę ten mój blond zrobił się zimny-no i tu pytanie-czy powinnam zrobić kąpiel rozjaśniająca przed nałożeniem tej farby-bo farba farby nie rozjaśni...
dobrze myślę,czy coś pokręciłam??
pati8791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:23   #1608
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któraś?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu.html&next=1

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


niet
ale Ci dobrze
co do odżywki to nie używałam
a tego no, ten szampon fioletowy Joanny można dostać w Rossmanie? bo tak pomyślałam, że jak dałam Londzie ostatnią szansę i zobaczę, że coś mi rudzieje to może wypróbuję na to ten szampon
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka
krasnal!
Tamte były już konkretnie zniszczone. A włosy nie cycki-ODROSNĄ


A więc pofarbowałam !
Jeszcze gdzieniegdzie widać rudości, ale jest już milion razy lepiej. Dziękuję wszystkim blondasom za pomoc. Dzięki wam jakoś zaczynam wyglądać ;*
krasnal

no już całkiem nieźle to wygląda już jest zdecydowanie blond a nie rudy jak jeszcze niedawno teraz będzie już tylko lepiej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:25   #1609
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

krasnal

no już całkiem nieźle to wygląda już jest zdecydowanie blond a nie rudy jak jeszcze niedawno teraz będzie już tylko lepiej
Co mnie pałujesz?! xD
tak,tak, tak <3 w końcu!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 12:30   #1610
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buahhot masakra u mnie wogole nie ma sniegu
no tragedia.. myślałam że już zima nie wróci, to ze zimno będzie to tak, ale śnieg
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:31   #1611
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Co mnie pałujesz?! xD
tak,tak, tak <3 w końcu!
zasłużyłaś
a wiesz już jaka będzie następna farba i kiedy? jaki kolor chcesz uzyskać?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no tragedia.. myślałam że już zima nie wróci, to ze zimno będzie to tak, ale śnieg
bez sensu, zimno mogłoby być, lekki mrozek, ale żeby było sucho i można było chociaż w botki wskoczyć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:35   #1612
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
niet
Tej to dobrze

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tamte były już konkretnie zniszczone. A włosy nie cycki-ODROSNĄ


A więc pofarbowałam !
Jeszcze gdzieniegdzie widać rudości, ale jest już milion razy lepiej. Dziękuję wszystkim blondasom za pomoc. Dzięki wam jakoś zaczynam wyglądać ;*
Ty to masz tempo Jeszcze wczoraj mówiłaś, że Cię kusi farbować a dziś już zdjęcia wstawiasz

Ten popiel się jeszcze wypłucze - ciekawe jaki efekt finalny będzie


A ja dziewczynki muszę wam się pożalić na Londę Bo ona na odrostach zżółkła.. a nawet bym rzekła, że zrudziała
I nie wiem teraz.. czy dać jej jeszcze jedną szanse - tylko spróbować z wodą 12% czy szukać szczęścia gdzie indziej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:38   #1613
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja dziewczynki muszę wam się pożalić na Londę Bo ona na odrostach zżółkła.. a nawet bym rzekła, że zrudziała
I nie wiem teraz.. czy dać jej jeszcze jedną szanse - tylko spróbować z wodą 12% czy szukać szczęścia gdzie indziej
no właśnie! rudzieje... o to mi chodziło.
i nie wiem czemu, ale na moich włosach ostatnio się z nią właśnie tak dzieje :/
myślisz, że pomoże na to fioletowy szampon Joanny?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:39   #1614
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zasłużyłaś
a wiesz już jaka będzie następna farba i kiedy? jaki kolor chcesz uzyskać?

bez sensu, zimno mogłoby być, lekki mrozek, ale żeby było sucho i można było chociaż w botki wskoczyć
no dokładnie, a tak boje się że emutki mi przemokną
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:41   #1615
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie! rudzieje... o to mi chodziło.
i nie wiem czemu, ale na moich włosach ostatnio się z nią właśnie tak dzieje :/
myślisz, że pomoże na to fioletowy szampon Joanny?
Nie wiem, nie próbowałam bo resztę włosów mam jasno popielatą i nie chciałabym by odrost był cacy a reszta fiolet
Ale obawiam się, że szampon tu sobie nie poradzi :/

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no dokładnie, a tak boje się że emutki mi przemokną
Przemokną - sprawdzone
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:43   #1616
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kitkulka ten szampon na 100 % jest w Naturze,ale w Rossmanie tez powinien być.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:43   #1617
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przemokną - sprawdzone
dlatego wolę ich nie nosić
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:43   #1618
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zasłużyłaś
a wiesz już jaka będzie następna farba i kiedy? jaki kolor chcesz uzyskać?

bez sensu, zimno mogłoby być, lekki mrozek, ale żeby było sucho i można było chociaż w botki wskoczyć
Myślę,że coś w te deseń będzie okej Zaraz się wypięknie i zobaczę czy lepiej mi w popiołkach,czy może jednak coś cieplejszego
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:44   #1619
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no dokładnie, a tak boje się że emutki mi przemokną
ale jest mróz to może nie przemokną?
nie wiem, nigdy nie miałam emu
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie próbowałam bo resztę włosów mam jasno popielatą i nie chciałabym by odrost był cacy a reszta fiolet
Ale obawiam się, że szampon tu sobie nie poradzi :/
ja później wypróbuję, ale to za jakieś 2-3 tygodnie dopiero, bo farbowałam w piątek i kolor jest piękny
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka ten szampon na 100 % jest w Naturze,ale w Rossmanie tez powinien być.
dziękuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:45   #1620
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tej to dobrze



Ty to masz tempo Jeszcze wczoraj mówiłaś, że Cię kusi farbować a dziś już zdjęcia wstawiasz

Ten popiel się jeszcze wypłucze - ciekawe jaki efekt finalny będzie


A ja dziewczynki muszę wam się pożalić na Londę Bo ona na odrostach zżółkła.. a nawet bym rzekła, że zrudziała
I nie wiem teraz.. czy dać jej jeszcze jedną szanse - tylko spróbować z wodą 12% czy szukać szczęścia gdzie indziej
Ajj,bo na 15 idę na szkolenie, a głupio w takich żółtkach się ludziom pokazywać
Oby nie rudy! Chociaż podejrzewam,że do cholerstwo jeszcze wyjdzie.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.