Ślubna bielizna - body - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 14:31   #1
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376

Ślubna bielizna - body


Szukam bielizny pod suknie ślubną... Mam duży biust i to jest utrudnienie. W załączniku moja suknia ślubna, jak również body, które mi się podoba. Mam wesele w czerwcu i chciałabym coś cieniutkiego kupić.Aha i sukienke mam gorsetową, dlatego szukam czegoś z odpinanymi ramiączkami. Proszę pomóżcie mi...;-( Doradzcie coś dziewczyny...

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:41   #2
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Ślubna bielizna - body

przy Twoim biuście nigdy bym nie wybrała sukni z gorsetem
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:41   #3
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Ślubna bielizna - body

Jesli ma byc odpinane, to koniecznie miseczki musza byc mocno usztywnione i patrzac na Twoj gorset, moga byc mocno zabudowane, zeby biust sie nie wylewal...

Przeciez to wlasnie na body trzyma Ci sie caly biust, a nie na gorsecie sukienki.

Ten co wybralas jest o tyle dobry, ze ma miekka, wygodna tube, ale ja na Twoim miejscu wybralabym bardziej usztwyniony, ktore troszke wymodeluje sylwetke.

A juz najlepsza porada bedzie pojsc do sklepu bieliznianego i wybrac tam, bo nie wyobrazam sobie zakupu body slubnego przez interner, gdzie nie mozna zmierzyc jak lezy i dopasowuje sie.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 14:49   #4
bebulkaa
Rozeznanie
 
Avatar bebulkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Redditch/Tarnów
Wiadomości: 563
GG do bebulkaa
Dot.: Ślubna bielizna - body

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
przy Twoim biuście nigdy bym nie wybrała sukni z gorsetem
Dokladnie sama mam podobny biust (moze troche wiekszy), suknie z gorsetem sa sliczne, ale nie na nasze biusty. Juz to widze jak tanczysz i cala sukienka Ci ucieka na dol.
Sama mam slub za rok i szukam szukienki na szyje, bo mi sie podoba :P a mysle, ze chociaz troszke mi poddtrzyma biust
__________________

Zaręczeni od: 14.02.2010
Ślub: 18.08.2012


Jeśli będzie ci dane żyć sto lat,
to ja chciałabym żyć sto lat minus jeden dzień,
abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez ciebie.


bebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:52   #5
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Ślubna bielizna - body

Cytat:
Napisane przez bebulkaa Pokaż wiadomość
Dokladnie sama mam podobny biust (moze troche wiekszy), suknie z gorsetem sa sliczne, ale nie na nasze biusty. Juz to widze jak tanczysz i cala sukienka Ci ucieka na dol.
Sama mam slub za rok i szukam szukienki na szyje, bo mi sie podoba :P a mysle, ze chociaz troszke mi poddtrzyma biust
Dziewczyny dziękuję za rady, ale ja pytałam o body a nie o suknie ślubną. Suknie mam gorsetową i czuje się w niej bardzo dobrze, jeśli będę żałówać - trudno. W każdym razie póki co jestem z niej zadowolona i nie zamierzam kupować nowej.

Bardzo bym prosiła o rady dotyczące bielizny ślubnej. Tak sobie myśle czy body nie będzie się "ciągło" w dół...może lepiej kupić gorset + majty??
Z góry dziękuję za wszelkie rady
__________________
RAZEM OD -14.02.2005
ZARĘCZENI OD - 22.03.2009
NASZ ŚLUB - 11.06.2011

CZEKAMY NA...SPEŁNIENIE NASZEGO MAŁEGO MARZENIA...
------------------------------------------------
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:42   #6
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Ślubna bielizna - body

Cytat:
Napisane przez gosiaczek191 Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o rady dotyczące bielizny ślubnej. Tak sobie myśle czy body nie będzie się "ciągło" w dół...może lepiej kupić gorset + majty??
Z góry dziękuję za wszelkie rady
No to w sumie jeszcze ciekawsza opcja. Bo jak dobierzesz dobrze gorset, to i biust lepiej bedzie wygladac...
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:21   #7
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Ślubna bielizna - body

Najbardziej polecam strapless Ewy Michalak - http://www.ewa-michalak.pl/product-p...Strapless.html - polecam taki, bardzo dobry stanik plus pas do ponczoch modelujacy Bardziej eleganckie to od majciorow i chyba fajniejsze. Takie body nie utrzyma Twojego biustu, bo nie ma mocno trzymajacego obwodu. Koniecznie odwiedz watek biustonoszowy i znajdziesz cos super
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 15:19   #8
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Ślubna bielizna - body

Urocze bardzo mi się podobają
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:00   #9
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Ślubna bielizna - body

No mi sie bardzo podoba ten komplecik , dla mnie super !!!
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 22:17   #10
P1nacolada
Raczkowanie
 
Avatar P1nacolada
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 97
Dot.: Ślubna bielizna - body

Łatwiej by było Ci z suknią ślubną na ramiączka .. Ja bym się obawiała , że podczas tańców piersi mi wyskoczą z tej sukieniusi . : p
Ale powodzenia
__________________
Why u so shy?
P1nacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 22:31   #11
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Ślubna bielizna - body

A może lepiej poszukać porządnej bardotki? Dobrze dopasowana nie obsuwa się i trzyma biust na swoim miejscu. Można znaleźć bardotki dostosowane do większych rozmiarów. Osobiście polecam, sama miałam taką pod swoją suknią ślubną, i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Poza tym dziewczyny, jeśli czegoś nie wiecie dokładnie, to nie piszcie głupot! Do większych biustów to najlepsze są suknie z gorsetem! Przede wszystkim dobrze uszyta suknia nie powinna trzymać się na ramiączkach, ale na talii!!! Poza tym dobry gorset jest indywidualnie wyprofilowany. Wszystkie fiszbiny są wyprofilowane według wymiarów osoby, na którą jest szyty. Nic nie może uwierać, przesuwać się ani odznaczać!

Dlatego lepiej rozglądnij się za porządnym stanikiem dostosowanym do noszenia go bez ramiączek. Polecam też Lobby Biuściastych i inne strony o dobrym dopasowaniu biustonoszy. Możesz tam znaleźć adresy do sklepów, w których ekspedientki idealnie dobiorą Ci bieliznę.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 23:02   #12
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Ślubna bielizna - body

suknia jest bez ramion więc jeśli odepniesz ramiączka z gorsetu to zwyczajnie się nie sprawdzi, bo nie utrzyma dużego biustu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 00:36   #13
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Ślubna bielizna - body

ja bym postawila na jakis drozszy ale 'specjalistyczny' stanik ktory jest zaprojektowany do podtrzymywania duzych piersi. zrezygnowalabym z bodów tym bardziej jak slub macie miec w czerwcu. nie wydaje mi sie aby one przepuszczaly powietrze a po drugie jesli beda z cieniutkiego materialu to jest duze ryzyko ze nie podtrzymaja biustu. popytaj w sklepach - napewno cos znajdziesz!
ps nie przejmuj sie komentarzami typu ze z Twoja figura/biustem nie wybraly by gorsetowej sukienki. to Twoj slub i masz prawo wygladac tak jak Tobie sie podoba.
PS wszytskiego najlepszego na nowej drodze
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 19:06   #14
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Ślubna bielizna - body

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Poza tym dziewczyny, jeśli czegoś nie wiecie dokładnie, to nie piszcie głupot! Do większych biustów to najlepsze są suknie z gorsetem! Przede wszystkim dobrze uszyta suknia nie powinna trzymać się na ramiączkach, ale na talii!!! Poza tym dobry gorset jest indywidualnie wyprofilowany. Wszystkie fiszbiny są wyprofilowane według wymiarów osoby, na którą jest szyty. Nic nie może uwierać, przesuwać się ani odznaczać!
'
Zgadzam sie, gora zawsze trzyma sie na biodrach i talii w dobrze odszytych sukniach, ktore sa idealnie dobrane

Zreszta nikt tu nie napisal, ze sukienka trzyma sie na biuscie, tylko, ze z TAKIM biustem nie ubralyby gorsetu, i sadze, ze wszytskim chodzilo o fakt, ze autorka ma duzy biust i on sie troszke wylewa nawet boczkami, do czego potrzebne ejst dobre trzymanie.

No ale nie to jest tematem. Ja onstaje przy tym, abys poszla do sklepu bieliznianego i tam sprawdzila na sobie co bedzie idealnie pasowac.
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-04-10 o 19:08
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.