ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 05:07   #361
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez scarface Pokaż wiadomość
a probowalas tych:

Neutrogena anti-age 45 i dry touch 55.
Aveeno ma 2 tez pozadne, podobne do tych Neutrogen.
Coppertone 50 lotion i spray sa jeszcze ok.


europejskie z wysokim ppd sa jednak lepsze pod wzgledem ochrony od tych wszystkich
Wszystkie te co wymienilas niestety podrazniaja mnie i wysuszaja-sciagaja skore-niewiem co maja w sobie te drugstorowskie filtry ale nie lubi ich moja cera,oprocz tych probowalam jeszcze aveene-zapycha,LRP-zapycha,Loreal-zapycha i wysusza,no i wyprobowalm duzo filtrow ze sklepow ze zdrowa zywnoscia-mineralnych ale tez zaden mi nie podpasowal.
Ten sklad co podalam to filtr i baza pod makijaz w jednym Dior snow spf 50-podobno jest bardzo lekki tylko niepokoi mnie fragrance w skladzie-mam mozliwosc zdobycia probki -chyba sie skusze
No tak europejskie lepsze pod wzgledem ochrony zeby tylko jeszcze znalesc ten idealny co nie zapycha
Pozostaje mi jeszcze szukac w filtrach dla dzieci.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 07:22   #362
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Powodzenia w eskperymentach Ja chyba teraz wypróbuję mleczko Vichy,ale jak już znajde "swój filtr" to będę mu wierna po grób
Ja polecam dzieci LRP i Vichy. Testowałam wiele filtrów i te mnie bankowo nie zatykają. I najłatwiej jest mi opanować świecenie po nich
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:22   #363
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Filtry mineralne (fizyczne) są oparte głównie na dwutlenku tytanu i tlenku cynku, ich działanie polega na odbijaniu promieni UV (najczęściej porównuje się je do mikroskopijnych "lusterek"). Są to minerały, które nie mają zdolności wywoływania alergii, dlatego polecane są dla alergików oraz dla dzieci. To ich zaleta, wady - są widoczne na skórze, bardzo wybielają, bo ich funkcja polega właśnie na tworzeniu warstwy na skórze. Przykłady - Avene ma filtry fizyczne, seria w białych opakowaniach, SVR Sans Filtre Chimique (barwiony, poczytaj sobie o nim wątek). Inna wada jest taka, że moga zatykać pory.
Filtry chemiczne działaja inaczej, pochłaniają promieniowanie. Najlepsze są stabilne typu Tinosorb albo Mexoryl (patent L'Oreal, w kremach La Roche Posay, L'Oreal Sun Expert). Tinosorby są w Avene, SVR, Vichy, Iwostin, Bioderma. Oprócz tego najczęściej stosuje się też "Parsol 1789", czyli buthyl methoxydibenzoilmethane, filtr który się niestety łatwo destabilizuje np. pod wpływem talku lub miki (dlatego tyle hałasu o makijaż na filtrach). No i jest mnóstwo innych, oxybenzon, ethylhexylmethoxycinnamat e, benzophenone, są tabele w artykułach o filtrach - linki na głównej stronie wizażu, przyklejone linki na Biochemii.
Dzięki za przypomnienie treści i tego, gdzie to czytałam (artykuły-gdybym wcześniej na to wpadła, nie fatygowałabym biochemiczek)


Cytat:
Chomiki to efekt wiotczejącej skóry na policzkach, jak pliczki opadają, to twarz zaczyna "chomiczeć" , opada i rozmywa się jej kontur. O.
A to ciekawe, bo mój TŻ mówi, że mam poliki jak chomiki właśnie z powodu ich krągłości- takie trochę pucki
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 20:57   #364
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
jeden minus l`oreala(ale to moze tylko reakcja mojej skory)-czasami zaczerwienia mi sie skora na policzkach po nalozeniu kremu i wygladam jkabym miala rumiesnce-wypieki??czy to reakcja alergiczna?
a nie masz cery naczynkowej? (uzupełnij swój profil) może to alkohol podrażnia Ci naczynka?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 09:20   #365
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

W poście 338 pisałam o swoim zwątpieniu filtrowym,więc teraz czuję się zobowiązana, ku pokrzepieniu serc innych wątpiących,napisać,że zwątpienie zostało opanowane I filtruję się dalej.Krostki okazały się alergią już je leczę,a podrażnienia prawie ustąpiły odkąd pod filtr stosuję nawilżacz.Nie powiem,że LRP DP to mój filtr,wykończe tubkę i poszukam czegoś innego.Filtry zwyciężyły zwątpienie
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 12:01   #366
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
W poście 338 pisałam o swoim zwątpieniu filtrowym,więc teraz czuję się zobowiązana, ku pokrzepieniu serc innych wątpiących,napisać,że zwątpienie zostało opanowane I filtruję się dalej.Krostki okazały się alergią już je leczę,a podrażnienia prawie ustąpiły odkąd pod filtr stosuję nawilżacz.Nie powiem,że LRP DP to mój filtr,wykończe tubkę i poszukam czegoś innego.Filtry zwyciężyły zwątpienie
a ja ostatnio baaardzo polubiłam się z LRP DP spokojnie kłade pod niego active c i buzia wcale się mocno nie błyszczy, wygląda jak po aplikacji kremu a nakładam go przepisowe 2 ml jak dla mnie to idealny filtr pod makijaz
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 12:31   #367
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Madziorka może i ja się do niego przekonam kiedy znajdę sposób na jego aplikację,chyba będe robic podobnie do Ciebie Skusze się na activ C i może to będzie najlepszy duet
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 13:34   #368
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Madziorka może i ja się do niego przekonam kiedy znajdę sposób na jego aplikację,chyba będe robic podobnie do Ciebie Skusze się na activ C i może to będzie najlepszy duet
jak dla mnie duecik jest idealny polecam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 13:59   #369
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

A ja mam juz dosc LRP DP. To fakt - on jest swietny pod makijaz. Wyglada super. Ale strasznie wysusza skore. Moja skora po pol roku stosowania LRP DP jest sucha jak wior, sciagnieta.

Mysle, ze to wina alkoholu. Alkohol w DP jest obrzydliwy.

Stosuje go na zmiane z Avene emulsja, ale ona mnie tez szczypie

Jestem juz zalamana. Wszystkie wyprobowane filtry mnie szczypia, lub okropnie draznia.

Mam juz dosc... Gdyby nie kwasy i retinoidy, ktorych uzywam wyrzucilabym wszystkie filtry do kosza. Chyba wyrzuce filtry po kuracji kwasowej. Kwasow i retinoidow bede uzywac do konca kwietnia. Caly maj bede jeszcze sie filtrowac, a potem... chyba podziekuje filtrom.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 14:49   #370
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Weronisu to może smaruj się jakimś kremem pod filtrem. Ja daje pigwowy Dr. Hauschka i jest OK.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 16:45   #371
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Weronisu to może smaruj się jakimś kremem pod filtrem. Ja daje pigwowy Dr. Hauschka i jest OK.
Uskow ja czesto tak robie. Ale wtedy makijaz mi doslownie splywa. Wiec nie zawsze moge sobie pozwolic na to
Krem i filtr i na to podklad, to sie juz tworzy gruba warstwa maski, cos obrzydliwego To juz wole przesuszenie.

Avene po paru godzinach to jeden olej na twarzy, a LRP Dp to przesusz. Tak czy siak do bani
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 19:02   #372
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Weronisiu, ale okres letni bez filtrów to niezbyt ciekawa sprawa.. może uczulają Cię jakieś substancje zapachowe? Poczekaj, aż sezon się zacznie, będzie więcej próbek w aptekach i może znajdziesz coś dla siebie?

A w ogóle wczoraj wykończyłam LRP DP i zaczęłam mleczko Avene 50+. Maatkoo, to moja druga miłość
I coś w tym jest, że im pozornie "lżejsza" Avenka, tym większe świecenie - przy mleczku trochę się błyszczę, ale to pikuś w porównaniu ze sprayem, który miałam latem..
No i chyba wiem, jak już będzie z tą moją filtrową pielęgnacją - zimą Avenki, latem LRP DP
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:11   #373
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
a ja ostatnio baaardzo polubiłam się z LRP DP spokojnie kłade pod niego active c i buzia wcale się mocno nie błyszczy, wygląda jak po aplikacji kremu a nakładam go przepisowe 2 ml jak dla mnie to idealny filtr pod makijaz
Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Madziorka może i ja się do niego przekonam kiedy znajdę sposób na jego aplikację,chyba będe robic podobnie do Ciebie Skusze się na activ C i może to będzie najlepszy duet
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja mam juz dosc LRP DP. To fakt - on jest swietny pod makijaz. Wyglada super. Ale strasznie wysusza skore. Moja skora po pol roku stosowania LRP DP jest sucha jak wior, sciagnieta.

Mysle, ze to wina alkoholu. Alkohol w DP jest obrzydliwy.
mam to samo, wysusz zupełny ale za to super sie u mnie wchlania, ech gdyby nie to wysuszanie to byłby idelanym filtrem

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
I coś w tym jest, że im pozornie "lżejsza" Avenka, tym większe świecenie - przy mleczku trochę się błyszczę, ale to pikuś w porównaniu ze sprayem, który miałam latem..
No i chyba wiem, jak już będzie z tą moją filtrową pielęgnacją - zimą Avenki, latem LRP DP
a ja znowu pokochałam spray, szybko się wchłania, mogę na niego kłaść wszystko i nie powoduje wysuszenia skóry
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:24   #374
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a ja znowu pokochałam spray, szybko się wchłania, mogę na niego kłaść wszystko i nie powoduje wysuszenia skóry
Ja na ten spray nie narzekałam Tylko po mleczku świecenie znacznie mniejsze.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 00:58   #375
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

przesuszenia po DP nie zauważyłam ale nakładam pod niego krem no i mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, po za tym mam wrażenie że nadaje sie on tylko pod makijaż bo sam solo bez podkładu wyglada na mojej buzi jakoś nieciekawie także jak nie mam ochoty na nakładanie podkładu to filtruje się fluidem Vichy lub fluidem LRP.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 08:55   #376
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

chyba male zwyciestwo!!!
wiec bylo tak:filtr taki jak zwykle-loreal uv expert(zawiera alkohol,troche mnie podraznial ale jakos przestal ostatnio??),ilosc nalozonego filtra -do oporu,poki sie wchlania,.kolor na twarzy ten sam bialo-blyszczacy,lepko troche.po odczekaniu pol godz wszystko zaschlo ladnie.potem puder sypki estee lauder lucidity...i sama nie uwierzylam jak wrocilam z zewnatrz po 6 godzinach ze jestem..matowa.zdrowo matowa!!zadnej maski.!nie wiem co jeszce napisac to moje pierwsze zwyciestwo nad filtrami)
pozdrawiam i wesloych swiat
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 10:56   #377
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
chyba male zwyciestwo!!!
wiec bylo tak:filtr taki jak zwykle-loreal uv expert(zawiera alkohol,troche mnie podraznial ale jakos przestal ostatnio??),ilosc nalozonego filtra -do oporu,poki sie wchlania,.kolor na twarzy ten sam bialo-blyszczacy,lepko troche.po odczekaniu pol godz wszystko zaschlo ladnie.potem puder sypki estee lauder lucidity...i sama nie uwierzylam jak wrocilam z zewnatrz po 6 godzinach ze jestem..matowa.zdrowo matowa!!zadnej maski.!nie wiem co jeszce napisac to moje pierwsze zwyciestwo nad filtrami)
pozdrawiam i wesloych swiat
No to gratuluję

Trzymam kciuki
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 11:59   #378
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Fajnie,że w wątku "zwątpienia.." są szczęsliwe zakończenia
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 16:27   #379
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Weronisiu, ale okres letni bez filtrów to niezbyt ciekawa sprawa.. może uczulają Cię jakieś substancje zapachowe? Poczekaj, aż sezon się zacznie, będzie więcej próbek w aptekach i może znajdziesz coś dla siebie?
Wiem, że lato bez filtrów to głupi pomysł, bo to co teraz udało mi się osiągnąc, to znowu popsuję przez słońce.
Nie mam już przebarwień. Wyglądały tak groźnie, a teraz po pół roku stosowania brak przebarwień na twarzy

Nie wiem od czego to zależy, że niektóre filtry mnie pieką , inne nie.
Zauważyłam, że Avenka nie zawsze nie piecze. Są dni że idealnie mnie nawilży, czuję ulgę na twarzy, a innym razem nałożenie Avenki powoduje pieczenie jakby mnie ktoś kwasem polał. Nie mam pojęcia skąd to się bieże.


LRP DP nie będę już używać. Może go sobie kupię właśnie na wakacje.

A teraz używam Avene emulsję, a gdy mi się skończy będę używać LRP XL LAIT

I oby mi nie przyszło do głowy całkowicie rezygnować z filtrów...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 18:23   #380
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Stosuje go na zmiane z Avene emulsja, ale ona mnie tez szczypie

Jestem juz zalamana. Wszystkie wyprobowane filtry mnie szczypia, lub okropnie draznia.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Nie wiem od czego to zależy, że niektóre filtry mnie pieką , inne nie. Zauważyłam, że Avenka nie zawsze nie piecze. Są dni że idealnie mnie nawilży, czuję ulgę na twarzy, a innym razem nałożenie Avenki powoduje pieczenie jakby mnie ktoś kwasem polał. Nie mam pojęcia skąd to się bieże.
Weronisiu, moim zdaniem pieczenie skóry może być spowodowane stosowaniem Dirosealu. Skóra jest podrażniona retinoidem i reaguje pieczeniem. Jak czasami przedobrzę tzn. nałożę solidną porcję Dirosealu, to bez względu na to czy smaruję twarz filtrem, kremem nawilżającym, czy nakładam maseczkę skóra reaguje pieczeniem.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 21:11   #381
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Weronisiu, moim zdaniem pieczenie skóry może być spowodowane stosowaniem Dirosealu. Skóra jest podrażniona retinoidem i reaguje pieczeniem. Jak czasami przedobrzę tzn. nałożę solidną porcję Dirosealu, to bez względu na to czy smaruję twarz filtrem, kremem nawilżającym, czy nakładam maseczkę skóra reaguje pieczeniem.
Suri, ale juz nie uzywam Dirosealu, juz chyba ponad miesiac nie uzywam go.

Teraz stosuje tylko Isotrex 2 razy w tygodniu i w pozostale dni kwasy BHA Pauli, no i nawilzanie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 22:07   #382
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Suri, ale juz nie uzywam Dirosealu, juz chyba ponad miesiac nie uzywam go.

Teraz stosuje tylko Isotrex 2 razy w tygodniu i w pozostale dni kwasy BHA Pauli, no i nawilzanie.
To może winny jest Isotrex?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 17:06   #383
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Suri ja problem z filtrami mam już parę miesięcy Nie ma znaczenia co używam do pielęgnacji skóry.
Wcześniej używałam serum z wit. C i schodziłam z % z 15 do 5%, aż odstawiłam zupełnie.
Potem używałam tylko Dirosealu.
Teraz używam to co pisałam wcześniej.

I ciągle jest to samo.

Dziś na umytą twarz nałożyłam najpierw grubą warstwę kremu z mocznikiem, a dopiero po pół godzinie LRP DP i po kolejnej pół godzinie podkład.
Muszę przynać, że z kremem pod spodem jest o wiele lepiej niż bez. Gorzej się filtr wchłania i podkład, ale przynajmniej nie ma takiego strasznego przesuszu no i wreszcie nie szczypało mnie nakładanie filtra
Zobaczę jeszcze czy ten numer przejdzie z emulsją Avene.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:03   #384
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja juz na stale powrocilam do filtrow. I wiecie co? Doszlam do wniosku, ze to wlasnie ich odstawienie przyczynilo sie do tego, ze moja cera zaczela wariowac i zrobila sie tak wrazliwa. Przez jakis okres nie smarowalam jej zadnym kremem. Suche powietrze w mieszkaniu, mrozne na dworze, klimatyzacja, zanieczyszczaniea, promienie sloneczne - na to wszystko narazalam ja, po tym jak przez pol roku izolowalam gruba, nawilzajaca warstewka filtra. Teraz wiem, ze odstawienie filtrow bylo bezmyslne. Lecze sie z podraznien (na szczescie schodza), wracam do filtrowania sie i obiecuje sobie nie popelnic wiecej takiego bledu i starac regularnie sie filtrowac chroniac swoja delikatna z natury skore.

Macie watpliwosci dziewczyny? Nie popelniajcie tego bledu, co ja. Takie rzeczy wychodza dopiero po paru miesiacach.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:22   #385
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Talking Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Teraz wiem, ze odstawienie filtrow bylo bezmyslne. Lecze sie z podraznien (na szczescie schodza), wracam do filtrowania sie i obiecuje sobie nie popelnic wiecej takiego bledu i starac regularnie sie filtrowac chroniac swoja delikatna z natury skore.

Macie watpliwosci dziewczyny? Nie popelniajcie tego bledu, co ja. Takie rzeczy wychodza dopiero po paru miesiacach.

Zostałaś rozgrzeszona
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:25   #386
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Nigdy wiecej takiej pokuty!!!!!!!!!



Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:34   #387
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

A ja dzisiaj nie smarowałam sie niczym Ja tym razem mam zwątpienie, olewam promieniowanie!!!!! Moja cera jest beznadziejna
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:42   #388
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nie smarowałam sie niczym Ja tym razem mam zwątpienie, olewam promieniowanie!!!!! Moja cera jest beznadziejna
Ula - obiecałaś w święta zaglądać i co? Gdzie byłaś? Za stołem?

Filtry powiadacie.
Tak, ja dziś się nafiltrowałam porządnie - po raz pierwszy od dwóch tygodni widziałam piękne słoneczko, błękitne niebo i cudowne -1.
Długi spacer z rodziną i filtrem.

Ale, żeby codziennie w tą siąpawicę - niee
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:51   #389
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Oj Kate racja ! Ale dzisiaj ledwo klepię w klawiaturę Mieliśmy tyle gości , że głowa mała. Cały dzień! Dzisiaj pierwszy raz zajrzałam, przyznaję sie bez bicia! Jestem wykończona! Nie lubię Świąt!
Całe szczęście, że mogę poczytać Was Kochane
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:55   #390
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Oj Kate racja ! Ale dzisiaj ledwo klepię w klawiaturę Mieliśmy tyle gości , że głowa mała. Cały dzień! Dzisiaj pierwszy raz zajrzałam, przyznaję sie bez bicia! Jestem wykończona! Nie lubię Świąt!
Całe szczęście, że mogę poczytać Was Kochane
Ja też nie przepadam .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 15:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.