W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-03, 20:00   #2761
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Emilia1 tak to by³a imprezja z okazji urodzinke kole¿anki te¿ Emilki jak ty

alllleeee jazda moja ¶winia zakwika³a masakra ! dawa³am jej rzarcie a potem przesta³am i posz³am sobie a ta chcia³a jeszcze hahaha i zacze³a sie drzeæ s³odziak a moja mama zaraz 'co ty jej zrobi³a¶ ty" a ja mówiem mamu¶ one tak kwicza

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Nove czytaj wy¿ej jaka akcja z kwikaniem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:05   #2762
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

to super ma jak wszystko jasno jej wychodzi. Dziewczyny, powiedzcie co mam teraz kupiæ za farbe??

chcia³abym spróbowaæ jeszcze czego¶ sklepowego zanim siêgnê po profeski.

Emilki s± fajne heheh, ale jak siê czego¶ uczepi±, to musz± mieæ teraz i ju¿ hehehehe
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:07   #2763
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!

koteczko to fajnie, ¿e ¶winka robi postepy w Twoja strone oby tak dalej

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja wed³ug wagi idealnej co do wzrostu powinnam wa¿yæ 48kg mam 158 cm wzrostu a widzia³y¶cie mnie w albumie w ca³ej okaza³o¶ci jak wygl±dam i zdradze wam, ¿e wa¿e ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chocia¿ chcia³abym ale nie muszê jeszcze z 8kg zrzuciæ obecnie zrzuci³am 14 kg i waga stoi pomimo ograniczeñ i zdrowego zywienia waga ani drgnie wiêc narazie póki stoi da³am sobie spokój z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywi¶cie od zawsze by³am puchlniejsza niz moje rówie¶niczki a mimo tego by³am szybsza na wf i zwinniejsza mia³am najlepsze wyniki ze sportu i pamiêtam jak mi trener mówi³ ¿e ja jestem z grubej ko¶ci i moja figura zawsze bêdzie potê¿niejsza ni¿ szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze wa¿y³am ponad norme ,a wygl±da³am normalnie a nie jak oty³a dlatego trzeba siê s³uchac cia³a i rozumu, a nie d±¿yæ za tym co prezentuj± media i obecna nagonka na to, ¿e jest moda aby byæ ,,chudym" i trzeba wa¿yæ 50kg
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:11   #2764
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Odchudzanie to chyba najgorsza rzecz ... Ja sobie tego nie wyobra¿am i bardzo podziwiam Dziewczyny bêd±ce na diecie
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:30   #2765
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka
Co za zuchwa³y prosiak!
Ale to ¶wietnie, widzisz, a tak siê ba³a¶, ¿e siê nie oswoi, a tymczasem tak szybko pierwsze postêpy widaæ.

Asia
A to te¿ prawda, moja mama te¿ gruboko¶cista jest i mia³a taki etap kiedy¶, ¿e strasznie z wagi lecia³a (malutka by³am, bo na zdjêciach j± tylko ogl±da³am), to wa¿y³a chyba 49 kg, przy wzro¶cie 165 i nie wygl±da³a jak jaki¶ szkieletor i to te¿ nie by³o ³adne, bo taka pozapadana, szczególnie na bu¼ce, jak zag³odzony ksiê¿yc w pe³ni, nie wiem jak to opisaæ, ale chyba wiadomo o co chodzi . Teraz gdzie¶ z 60 wa¿y i ma fajn±, kobiec± (nie myliæ z grub±!) figurkê.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:38   #2766
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
hej Kochane, wróci³am od T¯

Agatko jutro zajmê siê tym o czym pisa³y¶my

Ok
Cytat:
Napisane przez anaiss Poka¿ wiadomo¶æ
niezle widelki ja mam 162 cm wzrostu a schodze z 72 kg i gdybym nie miala motywacji to pewnie dalabym sobie spokoj z odchudzaniem
Dasz rade

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a to jest typowy rozja¶niacz Agatko, czy w³a¶nie farba rozja¶niaj±ca??? stosowa³a tylko na odrosty czy jak? pamietacie moze Novelove? chwyci³oby moje ??
chyba rozjasniacz.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

koteczko to fajnie, ¿e ¶winka robi postepy w Twoja strone oby tak dalej

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja wed³ug wagi idealnej co do wzrostu powinnam wa¿yæ 48kg mam 158 cm wzrostu a widzia³y¶cie mnie w albumie w ca³ej okaza³o¶ci jak wygl±dam i zdradze wam, ¿e wa¿e ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chocia¿ chcia³abym ale nie muszê jeszcze z 8kg zrzuciæ obecnie zrzuci³am 14 kg i waga stoi pomimo ograniczeñ i zdrowego zywienia waga ani drgnie wiêc narazie póki stoi da³am sobie spokój z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywi¶cie od zawsze by³am puchlniejsza niz moje rówie¶niczki a mimo tego by³am szybsza na wf i zwinniejsza mia³am najlepsze wyniki ze sportu i pamiêtam jak mi trener mówi³ ¿e ja jestem z grubej ko¶ci i moja figura zawsze bêdzie potê¿niejsza ni¿ szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze wa¿y³am ponad norme ,a wygl±da³am normalnie a nie jak oty³a dlatego trzeba siê s³uchac cia³a i rozumu, a nie d±¿yæ za tym co prezentuj± media i obecna nagonka na to, ¿e jest moda aby byæ ,,chudym" i trzeba wa¿yæ 50kg
Asiu ale Ty dobrze wygladasz, ³adnie, wydaje mi sie ze naprawdê nie powinnas wazyc wiele mniej

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

EMILKA
a jakie masz wymioary teraz wzrost waga?

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Ja tez uwazam ze moda na odchudzanie nie prowadzi do niczego dobrego.
Jak sie odchudzalam i mia³am taki czas ze wazylam 52 kg to znajomi mnie pytali czy nie jestem chora
a niby 165-wiec waga idealna.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A znowu jak przekroczê 60 kg czuje siê taka papu¶na

jak widaæ co osoba to inna waga idealna
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:56   #2767
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Emilki s± fajne heheh, ale jak siê czego¶ uczepi±, to musz± mieæ teraz i ju¿ hehehehe
o tak moja kole¿anka tez taka jest jak czego¶ chce to zaraz musi to mieæ

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

koteczko to fajnie, ¿e ¶winka robi postepy w Twoja strone oby tak dalej

dziewczynki co do diety i wagi to nie wszystko dobre co pisane ...ja wed³ug wagi idealnej co do wzrostu powinnam wa¿yæ 48kg mam 158 cm wzrostu a widzia³y¶cie mnie w albumie w ca³ej okaza³o¶ci jak wygl±dam i zdradze wam, ¿e wa¿e ponad 65 ale jakos nieprzeszkadza mi to ,chocia¿ chcia³abym ale nie muszê jeszcze z 8kg zrzuciæ obecnie zrzuci³am 14 kg i waga stoi pomimo ograniczeñ i zdrowego zywienia waga ani drgnie wiêc narazie póki stoi da³am sobie spokój z dietami i jem wszystko ,ale w umiarze oczywi¶cie od zawsze by³am puchlniejsza niz moje rówie¶niczki a mimo tego by³am szybsza na wf i zwinniejsza mia³am najlepsze wyniki ze sportu i pamiêtam jak mi trener mówi³ ¿e ja jestem z grubej ko¶ci i moja figura zawsze bêdzie potê¿niejsza ni¿ szczuplutkiej dziewczyny o tej samej wadze i zawsze wa¿y³am ponad norme ,a wygl±da³am normalnie a nie jak oty³a dlatego trzeba siê s³uchac cia³a i rozumu, a nie d±¿yæ za tym co prezentuj± media i obecna nagonka na to, ¿e jest moda aby byæ ,,chudym" i trzeba wa¿yæ 50kg
kochana jeste¶ niesamowita ¿e tyle zrzuci³a¶ naprawde i waga 65 to jest naprawde normalna waga co do wzrostu , nie mo¿esz byæ patykiem, kobieta musi mieæ kszta³ty ! ja w sumie wa¿e 60kg a wzrostu mam 170 ale ja poprostu mam tak± figurê , ale mam kole¿anke co wa¿y tyle co ty i jest ni¿sza odemnie i naprawde jak dla mnie dziewczyna fajnie wygl±da a ma kompleksy bo teraz jaka¶ jest ci±gle nagonka na odchudzanie. Moje zdanie jest takie ze powinna¶ utrzymywaæ to wage , to najwa¿niejsze i nie stresowaæ sie bo naprawde jest dobrze, jak chcesz to wrzuæ foto sylwetki do albumu a co do wagi jeszcze raz to dobrze sie czujesz czy dalej by¶ chcia³a schudn±æ?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 20:58   #2768
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a widzicie jak z t± wag±... ja ¿rê i nie tyjê, waga w miejscu ca³y czas 54 kg
niby BMI pokazuje mi ¿e przy moim wzro¶cie powinnam mieæ 56 kg ale nie dajê rady przytyæ nawet tych 2 kg ale ju¿ siê w ogóle tym nie spinam.
Jestem zdrowa, wa¿ê ile wa¿ê i dobrze mi z moj± wag±. Ja siê czujê dobrze w swoim ciele, ale nie lubiê gdy kto¶ mówi, ¿e jestem chuda itp. wkurza mnie to. To tak jakby powiedzieæ do osoby przy ko¶ci "grubasie".
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:01   #2769
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Najwazniejsze byc drowym przy danej wadze, nie miec zadnych niedoborow ani nadmiarow i czuc sie dobrze.
A czasem kosci naprawde duzo waza.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:04   #2770
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka mam to samo, ja przyty³am bo mam siedz±c± prace tez kiedy¶ ci±gle 53kg wa¿y³am a teraz mam ju¿ normaln± waga a ci±gle w³a¶nie gadaj± do mnie o tej chudo¶ci
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:06   #2771
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny moja Babcia mi tez mowi ze jestem chudato dopiero smiech na sali
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:19   #2772
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, wlasnie otrzymalam zdjêcia z impry urodzinowejmojego Mê¿usia. Teraz chcê Wam pokazac mój kolor w³osów.

Na zdjêciu jestem z me¿usiem i przyjaciólkami a oni nie mieli nic zebym ich zamie¶ci³± :P

DObra, to proszê o podanie mi farbek, któe mogê kupiæ zeby dalej i¶æ w kierunku platynki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg maly.jpg (45,4 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg maly1.jpg (56,2 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg maly2.jpg (24,1 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz22.jpg (41,1 KB, 67 za³adowañ)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:21
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:20   #2773
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej Wróci³am dzisiaj od t¿. Zbyt szybko siê cieszy³am- oboje siê przeziêbili¶my

Jutro pójdê do fryzjera bez wcze¶niejszego zapisywania z rana to mo¿e uda mi siê wcisn±æ pomiêdzy kogo¶ albo bêd± wolne godziny, a jak nie to zapiszê siê na jaki¶ inny dzieñ

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
A jak Wy szukacie tych efektów farbowañ na blogach?
Ja bym po tym goldwellu znalazla, ale nie wiem jak to sie szuka
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko ja wpisujê nazwê farby w grafice google
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez Little Katie Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Mogê do³±czyæ?

Na zachêtê krótka historia opisuj±ca co jak i po co
W³osy farbujê odk±d skoñczy³am 16lat, zaczê³am od fioletu, potem wszelakie br±zy a¿ skoñczy³am na czerni ... Masakra Potem hodowa³am odrost, zrobi³am ombre i mia³am ciemny blond (co¶ pod mój naturalny).
Ostatniego lata zakocha³am siê w blondzie takim z³otym/rudym ale co¶ mi odbi³o i zafarbowa³am siê na rudo, a pó¼niej czerwieñ Jednak ostatnio postanowi³am osi±gn±æ cel i spe³niæ marzenie blondu Przesz³am dwie k±piele rozja¶niaj±ce, obie w domu i trwaj±ce nie d³u¿ej jak 10minut Pomiêdzy ka¿d± tydz przerwy i nawil¿anie (w³asnym wynalazkiem, czyt. od¿ywka ziaja zmieszana z miodem i zostawiona b/s) czekam jeszcze tydzieñ i farbujê siê na wymarzony karmelkowy blond
Hej

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy orientujecie sie do kiedy w naturze jest promo na palette a10??? Kupowa³am w zesz³ym tyg za prawie 11 zl, ale nie wiem do kiedy promocja ..
W kauflandzie s± teraz wszystkie farby z serii intensive color creme za 8,99z³ o ile dobrze pamiêtam

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³±¶nie ja bym nie chciala katowaæ ich rozja¶niaczem, chocia¿ po baleja¿u nic im siê nie sta³o, to domniemam , ¿e w³a¶nie przez to ze y³o robione to pasemkami, a nie na ca³± g³owê. a, czyli Ty na³o¿y³a¶ alfe na swoje w³osy, ale naturalne, tak??
Pamiêtaj ¿e zniszczenia po rozja¶niaczu wychodz± czêsto dopiero po czasie

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka¿ wiadomo¶æ
niestety, gdyby Twoim wyjsciowym kolorem byl jasny blond, mozesz stosowac koloryzatory, ktore delikatnie rozjasniaja, jesli chcesz efektu blond w dosc szybkim czasie, a nie czekac conajmniej pol roku przez stopniowe rozjasnianie, trzeba zastosowac rozjasniacz - taka jego rola, aby zyskac blond, musisz utlenic wlosy:/ Ale potem juz mozesz dzialac platynami, srebrami, popielami, golebiami...
Cytat:
Napisane przez Black_Rose Poka¿ wiadomo¶æ
mozna stosowac farby, ale trwa to znacznie dluzej (wiele tez zalezy od struktury wlosa i przede wszystkim wyjsciowego koloru). Nie uwzielam sie na rozjasniacz, po prostu, jezeli Emilia bezskutecznie walczy z farba, nie oznacza to nic innego, jak to, ze efektowny w tym przypadku bedzie rozjasniacz. Fryzjer tez stosuje... rozjasniacz, jakkolwiek on sie profesjonalnie by nie nazywal Naturalnie mozna kupic fryxjerski blond, ktory nomen omen rozjasniaczem jest rowniez.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



sprawdz na opakowaniu levely rozjasnienia, jesli jest pomiedzy 2-4, krzywdy na pewno sobie nie zrobisz
A stosowa³a¶ profesjonalne farby rozja¶niaj±ce ¿e twierdzisz ¿e tylko rozja¶niaczem mo¿na uzyskaæ super-jasny blond? Emilka dopiero zaczê³a swoj± przygodê z blondem a wszystko trwa. Ja bym wola³a np. poczekaæ trochê d³u¿ej ni¿ paliæ w³osy rozja¶niaczem i pó¼niej ¶cinaæ po³owê

A poziomy rozja¶niania tycz± siê u¿ycia na w³osach niefarbowanych z tego co mi wiadomo

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a ten garnier e0??? stosowa³y¶cie t farbê???
Ja u¿ywa³am, trochê poja¶ni³a mi w³osy, ale z tego co wiem ona wychodzi na ¿ó³to U mnie na blogu gdzie¶ mia³am efekty po niej

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm w³a¶nie w tym proble ¿e ju¿ przy nim nie czuje potrzeby uwodzenia.... [COLOR="White"]przez to jak czêsto sie spotykam i jak czesto on mnie namawia, zaczepia mówie mu przestañ poczekaj az ja co¶ zainicjuje... a on dalej to samo, nigdy ja nie moge nic zacz±c bo on ci±gle co¶... i nie jest dobrze, on tak tego nie odbiera bo jemu sie wiecznie chce, a ja jestem znudzona tym, czasem nie widze go jeden dzieñ,ale to bardzo rzadko i wtedy mam choæ troche tego uczucia a jak sie on pojawia i znów tylko co nadejdzie obmacuje mnie i tylko gada o jednym to mam ju¿ do¶c na wstêpie
To ja ju¿ nie wiem naprawdê co mo¿e pomóc Albo porz±dna rozmowa z t¿, albo lekarz, albo ewentualnie ta ksi±¿ka, innego wyj¶cia chyba nie widzê

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
to super ma jak wszystko jasno jej wychodzi. Dziewczyny, powiedzcie co mam teraz kupiæ za farbe??

chcia³abym spróbowaæ jeszcze czego¶ sklepowego zanim siêgnê po profeski.

Emilki s± fajne heheh, ale jak siê czego¶ uczepi±, to musz± mieæ teraz i ju¿ hehehehe
Profesjonalne farby s± przewa¿nie lepsze ni¿ te drogeryjne, no i wiêkszy wybór odcieni masz Ja nie wiem, poczekaj mo¿e jak bunny bêdzie i co¶ doradzi.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:24
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:23   #2774
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka mam to samo, ja przyty³am bo mam siedz±c± prace tez kiedy¶ ci±gle 53kg wa¿y³am a teraz mam ju¿ normaln± waga a ci±gle w³a¶nie gadaj± do mnie o tej chudo¶ci
mnie skoczy³a kiedy¶ waga do 57 kg jak siê objada³am samymi fast foodami, golonkami itp i co mi z tych 3 dodatkowych kg jak tylko ¼le siê czu³am a i problemy z cer± od tamtej pory
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny moja Babcia mi tez mowi ze jestem chudato dopiero smiech na sali
Babcie zawsze tak mówi± i zawsze dadz± kopê jedzenia
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:26   #2775
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

CO do wymiarów to nie mam pojêcia. mam 168 i wa¿ê oko³o 56 kg. z tym ¿e nie widaæ tego u mnie. mam ciê¿kie ko¶ci. wymiarów nie podam bo nei mam cm zeby siê zmierzyc

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Exclusive, ja jednak z tej e0 zrezygnujê. wiem ze rozjasniacz masakruj, a ja tego nei chcê.

poczekam a¿ Bunny mi co¶ poleci, masz racjê
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:26   #2776
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny moja Babcia mi tez mowi ze jestem chudato dopiero smiech na sali
przecie¿ ty jeste¶ szczupl³a i fajn± masz figure

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, wlasnie otrzymalam zdjêcia z impry urodzinowejmojego Mê¿usia. Teraz chcê Wam pokazac mój kolor w³osów.

Na zdjêciu jestem z me¿usiem i przyjaciólkami a oni nie mieli nic zebym ich zamie¶ci³± :P

DObra, to proszê o podanie mi farbek, któe mogê kupiæ zeby dalej i¶æ w kierunku platynki
ale jeste¶ ³adniutka

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

To ja ju¿ nie wiem naprawdê co mo¿e pomóc Rozmowy, lekarz, albo ewentualnie ta ksi±¿ka, innego wyj¶cia chyba nie widzê
.
Co pomóc? osobna praca... po pierwsze a potem z czasem jakby¶my za sob± zatêsknili to zacze³oby sie uk³adaæ bo wcze¶niej jako¶ by³o dobrze, a wspólna praca wszystko zchrzani³a
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:27   #2777
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, wlasnie otrzymalam zdjêcia z impry urodzinowejmojego Mê¿usia. Teraz chcê Wam pokazac mój kolor w³osów.

Na zdjêciu jestem z me¿usiem i przyjaciólkami a oni nie mieli nic zebym ich zamie¶ci³± :P

DObra, to proszê o podanie mi farbek, któe mogê kupiæ zeby dalej i¶æ w kierunku platynki
naprawdê chcesz platynkê? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie



Dziewczyny a mnie nasz³y w±tpliwo¶ci co do ombre, bojê siê, ¿e nie podo³am i schrzaniê w³osy ¿e naciapam bez sensu i bêdzie wygl±da³o to strasznie hormony ju¿ mi buzuj± przed @, mo¿e poczekaæ i farbn±æ po niej?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:29   #2778
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mnie skoczy³a kiedy¶ waga do 57 kg jak siê objada³am samymi fast foodami, golonkami itp i co mi z tych 3 dodatkowych kg jak tylko ¼le siê czu³am a i problemy z cer± od tamtej pory

Babcie zawsze tak mówi± i zawsze dadz± kopê jedzenia

no jak obrzera³am sie fast foodem to wa¿y³am 62 kg ale czu³a sie ¼le jak beka normalnie ale wiesz ja potrafie dziennie zje¶æ tak± giga du¿ a czekoladê np z milki i dla mnie to nic
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:29   #2779
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê tak, naprawdê chcê ja¶niutkie, mo¿e , jak pisa³am ju¿ wczesniej niekoniecznie ch³odny odcien, ale zeby by³ baardzo ja¶niutki. a be¿owy to juz moze byæ. Nie mam mani a¿ tak na ch³ód, ale oczywiscie ¿ó³tka czy rudziarstwa nie mo¿e byæ
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:32   #2780
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
no jak obrzera³am sie fast foodem to wa¿y³am 62 kg ale czu³a sie ¼le jak beka normalnie ale wiesz ja potrafie dziennie zje¶æ tak± giga du¿ a czekoladê np z milki i dla mnie to nic
to ja te¿ tak potrafiê tzn. potrafi³am, bo raczej ograniczam s³odycze i im d³u¿ej nie jem s³odkiego tym mniej mi siê chce
mam czasem napady, muszê zje¶æ paczkê ciastek szczególnie gdy jestem zmêczona, ale to raz w tygodniu, a pó¼niej raczej nie jem

wsuwam teraz mnóstwo ryb
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:33   #2781
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

kitka
no ja Cie podziwiam ze sama chcesz robic to ombre, zeby Ci nie wyszlo takie chamskie przejscie...

a babcie fakt

Kotka
ja nie mowie ze jestem gruba. ale chce zrzucic te 4 kg. przeciez w albumie z baly-sprzed mca-nie wygladam grubo i nie jestem.
ale chce jednak troszke mniej. i ujedrnic cialo, wysmuklic sie.

Emilka
kolor masz baaardzo ladny i pasuje Ci.
I ³adna sukienka
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:36   #2782
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Babcie zawsze tak mówi± i zawsze dadz± kopê jedzenia
Dok³adnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:36   #2783
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
³atwiej zrzucic 10 kg niz 2...a jest tak ¼le?



A jaka masz diete? Tak ogólnie jesz mniej?

Ja chodzi³am w tamtym roku do dietetyczki. Pieknie schudlam. Ale potem zamiast chodziæ dalej, utrzymac wage, pojecha³am na wakacje, potem ju¿ nie wrocilam do Niej.
I przybra³am tyle co zrzuci³am.
Teraz na nowo siê z ni± przeproszê, pojde tam. Ja juz nawet wiem jak chudnac, gorzej z utrzymaniem wagi.
Chcialabym schudnac do okre¶lonej wagi a potem to stabilizowac.



Bardzo ³adny ten kolor



A czy Ty juz nie castingujesz? Pamiêtam Ciê z tamtego watku
Obecnie zapuszczam w³osy i dlatego chcê wróciæ mniej wiêcej do swojego naturalnego blondu. Obecnie mam odrosty prawie na pó³ g³owy, reszta w³osów w kolorze jasnego br±zu z³otawego.
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:38   #2784
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
to ja te¿ tak potrafiê tzn. potrafi³am, bo raczej ograniczam s³odycze i im d³u¿ej nie jem s³odkiego tym mniej mi siê chce
mam czasem napady, muszê zje¶æ paczkê ciastek szczególnie gdy jestem zmêczona, ale to raz w tygodniu, a pó¼niej raczej nie jem

wsuwam teraz mnóstwo ryb
ja jem s³odyczy du¿o... niestety powinnam mniej ze wzgledu na czêste u mnie zapalenia pochwy ale nie umiem sobie domówiæ ryb nie jem wogóle prawie bo jem co ugotuje mama T¯-ta a ona bardzo t³usto non stop sma¿y na smalczychu wszystko co sie da

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
ja nie mowie ze jestem gruba. ale chce zrzucic te 4 kg. przeciez w albumie z baly-sprzed mca-nie wygladam grubo i nie jestem.
ale chce jednak troszke mniej. i ujedrnic cialo, wysmuklic sie.
to chyba kazdy by chcia³ ujêdrniæ ale nie kazdy ma na to czas i przede wszystkim chêci
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:42   #2785
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Co pomóc? osobna praca... po pierwsze a potem z czasem jakby¶my za sob± zatêsknili to zacze³oby sie uk³adaæ bo wcze¶niej jako¶ by³o dobrze, a wspólna praca wszystko zchrzani³a
No to w takim razie reszta ju¿ zale¿y tylko od Ciebie ¯yczê Ci ¿eby siê zaczê³o w tej sferze zwi±zku uk³adaæ

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
naprawdê chcesz platynkê? wg mnie bardzo dobrze Ci w takim cieplejszym blondzie

Dziewczyny a mnie nasz³y w±tpliwo¶ci co do ombre, bojê siê, ¿e nie podo³am i schrzaniê w³osy ¿e naciapam bez sensu i bêdzie wygl±da³o to strasznie hormony ju¿ mi buzuj± przed @, mo¿e poczekaæ i farbn±æ po niej?
Mi te¿ siê podoba

Kitka to mo¿e próbuj po @? Sama powiedzia³a¶- jak Ci nie wyjdzie zawsze mo¿na ¶ci±æ Skoro mi w miarê ³adnie wysz³o, to Tobie te¿ powinno

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê tak, naprawdê chcê ja¶niutkie, mo¿e , jak pisa³am ju¿ wczesniej niekoniecznie ch³odny odcien, ale zeby by³ baardzo ja¶niutki. a be¿owy to juz moze byæ. Nie mam mani a¿ tak na ch³ód, ale oczywiscie ¿ó³tka czy rudziarstwa nie mo¿e byæ
Ooo tak, w jasnym be¿u by¶ ³adnie wygl±da³a wg. mnie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka
ja nie mowie ze jestem gruba. ale chce zrzucic te 4 kg. przeciez w albumie z baly-sprzed mca-nie wygladam grubo i nie jestem.
ale chce jednak troszke mniej. i ujedrnic cialo, wysmuklic sie.
Agatko a æwiczysz co¶ teraz?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:46
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:43   #2786
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja te¿ siê widzê w jasnym be¿yku
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:45   #2787
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
to chyba kazdy by chcia³ ujêdrniæ ale nie kazdy ma na to czas i przede wszystkim chêci
A ja powiem tak: skoro jest czas na to ¿eby siedzieæ na fb, albo na wiza¿u, to jest i czas na æwiczenia Gorzej z chêciami
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:48   #2788
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wicie , ja taak siê nie upieram przy platynie czy co¶, jakim¶ popielatym, byleby ¿ó³to nie by³o ani rudo. Tylko ze chodzi mi o jasnosæ na g³owie. chcialabym taki poziom jak Wy macie

Teraz dobrze widaæ moje w³osy, nie s± ciemne wieæ w³a¶ciwie nie powinno byc ciêzko z jasniutenskim. a jednak..... nie chc± ³±paæ tej nieszczêsnej a10

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

a babcie to zawsze- nawet jak by³oby siê pulpetem to zawsze powiedzi± zeby zje¶æ u nich bo marnie wygl±da siê.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:50   #2789
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agatko no w³a¶nie obawiam siê tego chamskiego przej¶cia poczytam jeszcze o tych farbach, poogl±dam itp. mo¿e kupiê i zrobiê próbê na pasemku jak to w ogóle rozja¶nia

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-02-03 o 21:52
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:57   #2790
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja mia³am ombre, ale z mocnego br±zu w rudosæ, z tym ze robi³a mi fryzjerka. kolor wlasnie musi przechodzic p³ynnie bo inaczej widaæ cha³upnictwo ale Ty masz wprawê w domowym farbowaniu to mo¿e Ci dobrze wyj¶æ.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.