Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-12, 13:24   #301
lui88
Raczkowanie
 
Avatar lui88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Sylwoha jak będę w sobotę to mogę sprawdzić czy jest, ale wątpię tylko nie ma zniżek na limitki nawet dziewczyny pracujące w macu nie mają na limitki na wszystko inne jest, nawet na akcesoria, jak wiesz :P Ale Ci sprawdzę dostępność jeśli chcesz. Ja idę w sobotę do maca rozejrzeć się za bronzerami no i kolejnymi pigmentami bo je kocham po prostu :P
lui88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 13:39   #302
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

lui- to sie wstrzymaj- bo moze sama bede
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:49   #303
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Odpowiadam
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Zochawks a czy mephisto było w drugim, czy trzecim zamówieniu? Jaki był odstęp w zamawianiu 2 i 3 paczki? Boję się czy przed świętami dojdzie to Mephisto i czy czekać na wysyłkę;/>
Mephisto dopiero wczoraj wysłane. PO 12 dniach od złożenia zamówienia wysłali mi maila że zamówienie wysłali. A już wyglądałam za paczką ehhh. Pewnie 3 nawet jeszcze nie wydrukowali żeby spakować. Wyślę w poniedziałek bez Mephisto i 3 cieni które wymieniłaś zamiast Bikera/bonfire

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
Też miałam już pytać i to samo bo jeśli na mephisto długo trzeba by czekać a jest dla mnie wszystko to można by teraz podesłać

Sent from my HTC Desire 500 using Wizaz Forum mobile app
Ok w poniedziałek wyślę. Mam już spakowaną kopertę więc wystarczy zakleić.
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że Zocha do nas zagladnie tutaj,bo widzę że jest na wizazu.A przy okazji przyszłam się wyzalic tutaj:P czasami mam wrażenie że zapytać na jakimś wątku o coś to zbrodnia,bo "stara gwardia" uraczy cię uprzejmoscia:-/dziś tak miałam,a akurat z tego co zauważyłam to ta wizaznka do najmilszych dla innych też nie należy i normalnie strach się bać o coś pytac na wizazu
Karolina widziałam atak na Ciebie. Jedna i w sumie jedyna rada. Olać James bo jesli coś odpowiesz to rzuci się do gardła i jeszcze zwali winę na Ciebie. Dodatkowo bezczelnie zgłasza posty że niby została zaatakowana co skutkuje kartką dla poszkodowanej czyli np Ciebie.

Ale to fyrinnae pracuje no jak krew z nosa. Było nie było upierdiwie składa się zamówienia ale cienie rekompensują długie oczekiwanie.
Zaraziłam kolejną osobę fyrinnae
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 17:23   #304
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

lui- a twoja koleaanka moglaby mi kupic
http://www.sephora.com/diamond-file-...?skuId=1221555
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 17:33   #305
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zocha,ale jestem matol.Nie skojarzylam o co chodzi z tymi trzema cieniami;-)dwa dopisane i zmieniony trzeci za Purgatory-nawet nie pamiętam co zamawialam;-)kurcze to pewnie na Sylwka nie dostanę reszty +Mephisto:-/ Niestety pewnie wiedzą jakie mają za☠☠☠.... Cienie i na tym wózku jadą, komu zależy to będzie czekał:-/co do James akurat widziałam kilka jej wypowiedzi przed tym jak do mnie odp i chamowa aż iskrzy,miałam odpisać coś chamsko ale bałam się tych punktów,niestety kto tutaj "zasiedzany" ma ""lżej",a jak już kółko wzajemnej adoracji na kilku odcinkowym wątku to strach pytać.
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 18:21   #306
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

a o jakim watku mowa?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 18:35   #307
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
a o jakim watku mowa?
Moja sytuacja z Jamestown na wątku Douglasowo-itp.Sephorowym
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 21:22   #308
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zochawks, rozumiem, że w tym ostatnim zamówieniu już nic dla mnie nie ma i jesteśmy rozliczone? Może jestem monotematyczna, ale nie mogę się moich złotek doczekać
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Moja sytuacja z Jamestown na wątku Douglasowo-itp.Sephorowym
Na każdym forum zdarza się taka osoba, najlepiej olać. Dziwi mnie tylko, że często na forum dziewczyny zadające pytania, na które google odpowie w 5s lub poza odpowiednim wątkiem, są głaskane po główce i podaje się im odpowiedź na tacy, a za pytanie będące 'w normie' można oberwać.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 21:49   #309
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zocha a komu zawrocily w głowie Fyrinnae,z reala,czy wizazu?
A czy te paczkomaty to nadają numer bezpośrednio przy "załadunku",czy musi biuro wysłać na maila?Jakbyś znalazła chwilę w weekend i jest możliwość przez paczkomaty nadania tego w week to byłabym przeogromniascie wdzięcznaoczywiście nie naciskam. We wtorek mam Wigilię w pracy i chciałam się pomaziac;-)oczywiście przypominam się o podliczeniu bo na pewno mam dopłatę,a nie chce mieć długów na Nowy Rok;-)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 22:22   #310
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Odpowiadam




Ok w poniedziałek wyślę. Mam już spakowaną kopertę więc wystarczy zakleić.
wysyłam ci adres na priv w takim razie
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:52   #311
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Zocha a komu zawrocily w głowie Fyrinnae,z reala,czy wizazu?
A czy te paczkomaty to nadają numer bezpośrednio przy "załadunku",czy musi biuro wysłać na maila?Jakbyś znalazła chwilę w weekend i jest możliwość przez paczkomaty nadania tego w week to byłabym przeogromniascie wdzięcznaoczywiście nie naciskam. We wtorek mam Wigilię w pracy i chciałam się pomaziac;-)oczywiście przypominam się o podliczeniu bo na pewno mam dopłatę,a nie chce mieć długów na Nowy Rok;-)
Moja kumpela "oszczała się" jak zobaczyła Rapunzel i Conjuror DOdatkowo kumpel który lubi się malować również się podkręcił na punkcie rapunzel, fire opal i nie tylko

Listy dziś wysłane priorytetami
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 17:59   #312
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Ja tam moglam poczekac na mephisto


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:01   #313
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
Ja tam moglam poczekac na mephisto


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Twoje zamówienie jeszcze czeka
Mam nadzieje ze mephisto dojdzie w tym roku. Mają szczęście że robią tak zaje.. cienie bo już dawno mi by nerwy puściły na te ich odrzucanie zamówień.

Zauważyłam że z marszu odrzucają zamówienia opłacone PayPalem. Niestety kredytówką troszkę strach płacić bo jak paczka zaginie to będzie lipsztyk i kasy nie zwrócą a i odpowiedzieć na maila pewnie też nie odpowiedzą.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 22:23   #314
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Dzisiaj dostałam paczkę od Zochy i jestem bardzo szczęśliwa Nie potrafię gniewać się na Fyrinnae za obsługę, zbyt cudowne cienie produkują. Niestety, nie oglądałam ich jeszcze w świetle dziennym, ale są prześliczne. Jedynie zdziwiła mnie żarówiastość Rapunzel, wydawał mi się na swatchach bardziej pastelowy. Za to Feisty Fennec chyba zostanie nowym ulubieńcem na dzień
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 22:43   #315
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę od Zochy i jestem bardzo szczęśliwa Nie potrafię gniewać się na Fyrinnae za obsługę, zbyt cudowne cienie produkują. Niestety, nie oglądałam ich jeszcze w świetle dziennym, ale są prześliczne. Jedynie zdziwiła mnie żarówiastość Rapunzel, wydawał mi się na swatchach bardziej pastelowy. Za to Feisty Fennec chyba zostanie nowym ulubieńcem na dzień
Buuu mieszkasz "kawałek" ode mnie, a ja jeszcze w paczkomacie nie mam (niby szybszy od PP,bo rozumiem że masz listem;>?). No a ty taka koleżanka, to mogłabyś nie pisać jakie są piękne, bo ja jutro w pracy muszę być skupiona na 150%, a będę myśleć czy Fyrinnae na mnie czeka:P

P.S. Dziękuję za Royal'a z Sugarprill. Powiem szczerze, że sam kolor Royal;a nie zrobił na mnie, aż takiego wrażenia jak Goldi, ale to połączenie niebieskim drobinek do niebieskiego cienia (gdzie zazwyczaj są złote lub srebrne drobinki) daje cały urok podkręcę go Pixie i będzie szał
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:05   #316
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Buuu mieszkasz "kawałek" ode mnie, a ja jeszcze w paczkomacie nie mam (niby szybszy od PP,bo rozumiem że masz listem;>?). No a ty taka koleżanka, to mogłabyś nie pisać jakie są piękne, bo ja jutro w pracy muszę być skupiona na 150%, a będę myśleć czy Fyrinnae na mnie czeka:P

P.S. Dziękuję za Royal'a z Sugarprill. Powiem szczerze, że sam kolor Royal;a nie zrobił na mnie, aż takiego wrażenia jak Goldi, ale to połączenie niebieskim drobinek do niebieskiego cienia (gdzie zazwyczaj są złote lub srebrne drobinki) daje cały urok podkręcę go Pixie i będzie szał
List, polecony priorytet. Dobrze, że mam uczynną babcię, która wszystko za mnie odbiera, bo inaczej chyba odbierałabym paczki wyłącznie w weekendy...
Tylko, że ty w pracy możesz ich użyć, a mnie na zajęciach częściej pytają

Proszę. Nie używałam jeszcze Royala, ale właśnie nawet w opakowaniu drobinki świetnie podbijają i tak intensywny kolor. Złote/srebrne kojarzyłyby się z tandetnym brokatem, w ten sposób cień jest bardziej wyważony Goldiego miałam raz, niesamowity blask, zwłaszcza na Pixie - ale znajoma nałożyła go zwyczajnie na bazę (z Hean chyba), na całą powiekę ruchomą i też dobrze wyglądał.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:27   #317
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
List, polecony priorytet. Dobrze, że mam uczynną babcię, która wszystko za mnie odbiera, bo inaczej chyba odbierałabym paczki wyłącznie w weekendy...
Tylko, że ty w pracy możesz ich użyć, a mnie na zajęciach częściej pytają

Proszę. Nie używałam jeszcze Royala, ale właśnie nawet w opakowaniu drobinki świetnie podbijają i tak intensywny kolor. Złote/srebrne kojarzyłyby się z tandetnym brokatem, w ten sposób cień jest bardziej wyważony Goldiego miałam raz, niesamowity blask, zwłaszcza na Pixie - ale znajoma nałożyła go zwyczajnie na bazę (z Hean chyba), na całą powiekę ruchomą i też dobrze wyglądał.
Taa właśnie ten problem, że moja praca jest związana jakby trochę nie po drodze wizażu, bo ze sportem;-) więc się nie pomaziam, a ponadto 3 dni teraz siedzę zamknięta "we dworze" na strategii firmy z Dyrektorem, z dala od miejsca paczkomatu więc będę myślami z Fyrinnae No ja myslę, że poszaleję z Goldim w Sylwestra na klientkach. Pewnie złoto i srebro będą królować

EDIT: Pochwal się co tam jeszcze fajnego zamówiłaś i dostałaś i co warto wpisać na następną wishlistę

Edytowane przez KAROLCIA171
Czas edycji: 2013-12-18 o 23:29
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 21:57   #318
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zocha dziękuję po raz kolejny za paczkę i zamówienieDoszly cienie i spr je przed chwilą (niestety w sztucznym, dość "ostrym" świetle co zapewne wpływa na mój odbiór koloru) i jestem walnięta, ale ja już myślę które chcę następne Nie pamiętam kiedy tak miałam żebym myślałam non stop tak o konkretnym kosmetyku, maskaraNo są boskie, a Serendipity:l ove: Zdecydowanie brakuje mi jakiegoś zółtawego złota (w końcu z Azteca zrezygnowałam bo nie było, a przydałby się ) i niebieskości Winter Again jest fajnym srebrnym w kierunku odcienia niebieskiego cienia, a ja chciałam czyste srebro, więc tutaj tez by się jakis przydał
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:40   #319
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

To fajnie że już macie swoje odsypki
Myślałam że paczkomat będzie szybszy niż PP a tu prosze niespodzianka.

To co kolejne zamówienie?


Edit

Ale maile paczkomaty wysyłają

Witaj!

Uprzejmie meldujemy, że paczka dla xxxxx została dostarczona do Paczkomatu SKA01A. Jeśli to prezent to można już dzwonić i składać życzenia. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Numer Paczki xxxxxxxxxxx

Całość od momentu nadania przez nadawcę zajęła nam dokładnie 52 godzin. To dopiero była podróż ;-) Aż czasem, żałujemy, że nie wolno nam nagrywać co te paczuchy wyczyniają w podróży. Nasz kierowca pokazał nam tylko dach samochodu, ten fragment filmu i cicho nucił niejedną arię http://www.youtube.com/watch?v=Ksvm7fovhJQ

Życzymy wygodnego korzystania z usługi Paczkomaty InPost oraz zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebook'u facebook.com/paczkomaty. Zawsze mamy tam coś specjalnego...

Słoneczne pozdrowienia,
Zespół Paczkomaty InPost
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2013-12-20 o 12:46
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 20:18   #320
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
To fajnie że już macie swoje odsypki
Myślałam że paczkomat będzie szybszy niż PP a tu prosze niespodzianka.

To co kolejne zamówienie?


Edit

Ale maile paczkomaty wysyłają

Witaj!

Uprzejmie meldujemy, że paczka dla xxxxx została dostarczona do Paczkomatu SKA01A. Jeśli to prezent to można już dzwonić i składać życzenia. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Numer Paczki xxxxxxxxxxx

Całość od momentu nadania przez nadawcę zajęła nam dokładnie 52 godzin. To dopiero była podróż ;-) Aż czasem, żałujemy, że nie wolno nam nagrywać co te paczuchy wyczyniają w podróży. Nasz kierowca pokazał nam tylko dach samochodu, ten fragment filmu i cicho nucił niejedną arię http://www.youtube.com/watch?v=Ksvm7fovhJQ

Życzymy wygodnego korzystania z usługi Paczkomaty InPost oraz zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebook'u facebook.com/paczkomaty. Zawsze mamy tam coś specjalnego...

Słoneczne pozdrowienia,
Zespół Paczkomaty InPost
Moja miłość do Fyrinnae jest tak duża, że czuję że może nie całość ale prawie większość w końcu będzie moja Jestem chętna No może poczta przez kuriery i paczkomaty stała się mniej oblegana i jest paradoksalnie sprawniejsza Ja juz drugi, lub trzeci raz korzystam z paczkomatu i jak otrzymałam pierwszego maila to nie wiedziałam o co kaman Zdecydowanie nie była to oficjalna forma korespondencji;-)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 21:53   #321
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Taa właśnie ten problem, że moja praca jest związana jakby trochę nie po drodze wizażu, bo ze sportem;-) więc się nie pomaziam, a ponadto 3 dni teraz siedzę zamknięta "we dworze" na strategii firmy z Dyrektorem, z dala od miejsca paczkomatu więc będę myślami z Fyrinnae No ja myslę, że poszaleję z Goldim w Sylwestra na klientkach. Pewnie złoto i srebro będą królować

EDIT: Pochwal się co tam jeszcze fajnego zamówiłaś i dostałaś i co warto wpisać na następną wishlistę
Jak podoba ci się Serendipity, to szczerze polecam Rapunzel had extensions, zakładając że go nie masz Dzisiaj nie wytrzymałam chociaż kolor nie do końca mi leży, to muszę przyznać, że jest przepiękny. Winter again to raczej srebro? A właśnie myślałam nad czymś niebieskim, ale raczej z bielą.
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
To fajnie że już macie swoje odsypki
Myślałam że paczkomat będzie szybszy niż PP a tu prosze niespodzianka.

To co kolejne zamówienie?


Edit

Ale maile paczkomaty wysyłają

Witaj!

Uprzejmie meldujemy, że paczka dla xxxxx została dostarczona do Paczkomatu SKA01A. Jeśli to prezent to można już dzwonić i składać życzenia. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Numer Paczki xxxxxxxxxxx

Całość od momentu nadania przez nadawcę zajęła nam dokładnie 52 godzin. To dopiero była podróż ;-) Aż czasem, żałujemy, że nie wolno nam nagrywać co te paczuchy wyczyniają w podróży. Nasz kierowca pokazał nam tylko dach samochodu, ten fragment filmu i cicho nucił niejedną arię http://www.youtube.com/watch?v=Ksvm7fovhJQ

Życzymy wygodnego korzystania z usługi Paczkomaty InPost oraz zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebook'u facebook.com/paczkomaty. Zawsze mamy tam coś specjalnego...

Słoneczne pozdrowienia,
Zespół Paczkomaty InPost
Mail kosmiczny
Btw, Zocha, jak dostaniesz Mephisto, byłabyś w stanie porównać go ze starą wersją? Na stronie piszą, że go przeformułowali, ciekawa jestem, co zmienili.

Tak z innej beczki, też tak macie z cieniami zawierającymi drobinki, że właściwie zakrywają zupełnie kolor bazowy? Dzisiaj tak miałam z Rapunzel, właściwie był złoty błysk, a różowy pod spodem był kompletnie niewidoczny.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:36   #322
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

A ja niestety nie dostałam przesyłki kurczę a taka miałam nadzieję że przed świętami dojdzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 13:13   #323
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
A ja niestety nie dostałam przesyłki kurczę a taka miałam nadzieję że przed świętami dojdzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Spokojnie, jeszcze poniedzialek jest Rozumiem, że Zocha wysyłała wszystkim razem, w jednym terminie?

Aga wiesz, że nigdy nie zastanawiałam się i nie zwracałam uwagi na te drobinki, ale np. patrząc na Sheningans to daje i kolory i właśnie te boski drobinki

W ogóle to ten kolor też polecam, teraz wzięłam drugie opakowanie - jakbym czasem wycofali W opakowaniu wygląda jak ciemne zloto, a na oczach ciężko określic, nawet ostatnio się wymalowałam na Wigilie pracowniczą i koleżanka z pracy (starsza kobitka, którą takie kolory teoretycznie nie ruszają i taka formuła;-)) co to mam za cień i czy jest jeden na powiece;-)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 13:36   #324
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Spokojnie, jeszcze poniedzialek jest Rozumiem, że Zocha wysyłała wszystkim razem, w jednym terminie?
teoretycznie tak ale mnie nie bedzie pod adresem z listy przynajmniej do 27 grudnia jak nie do 1 stycznia
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 18:58   #325
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
A ja niestety nie dostałam przesyłki kurczę a taka miałam nadzieję że przed świętami dojdzie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aż dziwne, by poczta miała taki rozrzut Zocha wysyłała poleconym priorytetem, który musi dojść w określonym czasie...
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Aga wiesz, że nigdy nie zastanawiałam się i nie zwracałam uwagi na te drobinki, ale np. patrząc na Sheningans to daje i kolory i właśnie te boski drobinki

W ogóle to ten kolor też polecam, teraz wzięłam drugie opakowanie - jakbym czasem wycofali W opakowaniu wygląda jak ciemne zloto, a na oczach ciężko określic, nawet ostatnio się wymalowałam na Wigilie pracowniczą i koleżanka z pracy (starsza kobitka, którą takie kolory teoretycznie nie ruszają i taka formuła;-)) co to mam za cień i czy jest jeden na powiece;-)
Kolejne złoto
Może to kwestia aplikacji i bazy (na mojej nie widać różnicy z pixie, jedynie z brokatem ma problem), ale pisałaś coś podobnego o Mephisto - że wyszła brudnoczerwona plama.

Tak w ogóle mam podejrzenie, że Pixie mnie uczula Myślałam, że mój stary się zepsuł, ale z nowym jest to samo - wysuszone oczy, swędzące powieki.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:32   #326
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zocha właśnie odebrałam przesyłkę. Dzięki powiedz mi tylko co z cieniami bo myślałam że też już doszły do ciebie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:03   #327
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Zocha doszla reszta zamowienia? W ramach nudy poświątecznej znalazlam nowych kusicieli
http://www.darlinggirlcosmetics.com/...s-Glitters.htm
i drugie bardzo podobne do F. --> http://femmefatalecosmetics.com.au/shop/jin/jinx/ ale maja przerwę, wracają po Nowym Roku (chyba system działania podobny do F., mam nadzieję że chociaż z zamówieniami nie będzie takiego problemu).
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:41   #328
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

ja w sumie nie zamawiałam mephisto...które zamówienia doszły? Bo nie wiem czy wypatrywać paczki czy nie (nic jeszcze nie przyszło )

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja to bym proponowała wspólne zakupy z Geekchic:
http://www.geekchiccosmetics.com/

parę cieni mi się marzy. I słodki transwestyta na usta
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 17:08   #329
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Ciekawe kiedy sie dowiemy jak tam nasze zamówienia... Myślałam że wszystko już doszło przed świętami...
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 17:54   #330
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki Fyrinnae Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Ja to bym proponowała wspólne zakupy z Geekchic:
http://www.geekchiccosmetics.com/

parę cieni mi się marzy. I słodki transwestyta na usta
O, pierwszy raz spotykam się z firm, ale już widzę kilka ciekawych pozycji
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 18:35:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.