Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-16, 23:00   #3601
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Nie zgadzaj sie lepiej wystaw na all a czemu narsa chcesz sprzedać
Na all wystawiałam rzeczy, to wybuliłam tylko kasę za opłaty, a nic się nie sprzedało i zrezygnowałam...
NARSa bazę sprzedaję, bo już za dużo glow w moim makijażu I z bazą rozświetlającą to by już było za dużo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 23:02   #3602
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Na OLX to się nie dziwię, że ktoś chce za pobraniem, bo gwarancji żadnej nie ma (inna sprawa, że babka chce kupić za 35, jak Ty oferujesz za 59 ), ale rozwalają mnie ludzie na Allegro, którzy koniecznie chcą zabulić te 15 zł. za wysyłkę (zamiast 7).
No wiesz, mój tata raz dostał dzięki komuś z Allegro piękną cegłę po opłaceniu przesyłki z góry, a jakoś tak się złożyło, że nie sprawdził przesyłki przy poczciarzu, no i wcześniej i tak ją opłacił, także od tamtej pory też wszystko z Allegro (choćby i za 5 zł) bierze za pobraniem, bo po prostu ma stracha
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 23:03   #3603
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Też zazdraszczam Jak ja sobie przypomnę od czego ja zaczynałam, to ojej No ale powiem, że od czegoś o 3 półki niższego niż Avon nawet

Co do rozpieszczania to mi mama kupowała coś z Natury (za czasów moich 15-17 lat to był absolutny hit w mieście) lub zostawał Avon/Oriflame (też na tamte czasy hit). Na studiach sama sobie odkładałam na kosmetyki ze średniej półki. A teraz sama nieźle zarabiam i w gruncie rzeczy mogłabym mieć wszystko, a i tak 5 razy się zastanowię, czy na pewno jest mi potrzebna kolejna nowa paleta o zbliżonych kolorach, tyle że z innej firmy

I myślę, że to dobrze, że rodzice mnie uczyli, że jak chcę coś super, np. spodnie Wranglery to na urodziny, święta wyłącznie lub jak sobie sama z kieszonkowego uskładam. I dzięki temu tylko ja w całej klasie w szkole miałam takie spodnie i markowe perfumy jako nastolatka, no i na dalsze lata to mnie tak na amen nie rozbisurmaniło Owszem, powinno się też dziecko od młodego przyzwyczajać do dobrych rzeczy, no ale w końcu zacznie tylko przychodzić i mówić, że prócz Diora to np. ona nic innego dla siebie nie widzi, bo marka wysokopółkowa stanie się już dla niej normą A poza tym ja np. jak wiem, że coś lubię takiego samego jak moja mama to (pomimo tego, że z nią nie mieszkam) się z nią dzielę i pół flakonu/palety zużywam ja, pół mama Więc mam wymianki nie tylko tutaj, ale i wewnątrz rodziny
Ona te paletki też bez okazji nie dostała jedną pod choinke a jedną na urodziny w lutym. Ja moje dzieci rozpieszczam bo teraz mnie ba to stać ale ja w jej wieku niewiele miałam oprócz marzeń więc teraz chce im dać wszystko co najlepsze może ktoś mnie nie zrozumieć to trudno ja biedę dobrze znam może dlatego taka jestem teraz
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 23:26   #3604
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ona te paletki też bez okazji nie dostała jedną pod choinke a jedną na urodziny w lutym. Ja moje dzieci rozpieszczam bo teraz mnie ba to stać ale ja w jej wieku niewiele miałam oprócz marzeń więc teraz chce im dać wszystko co najlepsze może ktoś mnie nie zrozumieć to trudno ja biedę dobrze znam może dlatego taka jestem teraz
Ale ja to naprawdę dobrze rozumiem i podejrzewam, że gdy będę mieć własne dzieci, będę myśleć i robić dokładnie tak samo jak Ty
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 06:13   #3605
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny potrzebuję porady : szukam kremu na noc dla kobiety 30 lat dla skóry suchej. Czy któraś z was używała kremów Clarinsa? dobre są? teraz mam z EL Revitalizing Supreme ale już mi sie zaczyna nudzic i chce zmienić ) ale nie mam pomysłu na co
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 06:56   #3606
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady : szukam kremu na noc dla kobiety 30 lat dla skóry suchej. Czy któraś z was używała kremów Clarinsa? dobre są? teraz mam z EL Revitalizing Supreme ale już mi sie zaczyna nudzic i chce zmienić ) ale nie mam pomysłu na co
Mam te same "parametry" co Ty
Mogę Ci polecić Clarinsa Hydra Quench na noc (w niebieskim słoiczku, krem, nie żel), zużyłam kilka próbek i był bardzo fajny

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Teraz w D. ten krem Hydra Quench na noc jest w próbkach, więc możesz sobie wypróbować

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
a ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mnie zapach zbytnio nie przeszkadza. W prawdzie nie jest nie wiadomo jak urzekający, ale najgorszy też nie jest.... znam gorsze śmierdziuchy
Dla mnie też ujdzie w tłoku choć wolałabym ten peeling pomarańczowy - musi cudnie pachnieć

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wysyłała któraś z Was coś kiedyś do kogoś za pobraniem? Wystawiam rzeczy na OLX i chcę za kosmetyk 59 zł, baba mi pisze, że da 50 zł razem z przesyłką.. myślę, a niech już stracę Wolę w jakiś sposób spienieżyć, a teraz ona mi pisze, że chce jeszcze za pobraniem Ile to się płaci dodatkowo na poczcie? No maras...
Ja bym nie wysłała za pobraniem dobrze rozumiem Twój ból Ja większość moich rzeczy sprzedałam duuuużo poniżej wartości (głównie perfumy ). Odebrałam to jako karę za spontaniczne zakupy teraz staram się trochę rozsądniej podchodzić do wydawania pieniędzy różnie mi to wychodzi, ale wiadomo - życie to nie bajka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 06:56   #3607
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam te same "parametry" co Ty
Mogę Ci polecić Clarinsa Hydra Quench na noc (w niebieskim słoiczku, krem, nie żel), zużyłam kilka próbek i był bardzo fajny

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Teraz w D. ten krem Hydra Quench na noc jest w próbkach, więc możesz sobie wypróbować

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------



Dla mnie też ujdzie w tłoku choć wolałabym ten peeling pomarańczowy - musi cudnie pachnieć
Używam już trzeciego sloiczka hydra quench dla mnie bomba używam razem z serum tej serii i na razie mmto mój ulubiony duet.
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 07:03   #3608
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Używam już trzeciego sloiczka hydra quench dla mnie bomba używam razem z serum tej serii i na razie mmto mój ulubiony duet.
Na serum Clarinsowe też się czaję ale najpierw muszę zużyć zapasiki

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

W D. dużo nowości zapachowych. Podoba mi się Hilfiger Flower Marigold z frezją i jaśminem flakonik boski czekam na jakąś mega zniżkę i gratisy, może żółty parasol w groszki od Hilfigera na wiosnę

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

W D. są też miniatury pudru i cieni Pupy, o których pisałam Wam jakiś czas temu - widziałam je w stacjo no i teraz mam ochotę kliknąć, naprawdę są przesłodkie

Jest miodek w D.!!!!!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:09   #3609
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam te same "parametry" co Ty
Mogę Ci polecić Clarinsa Hydra Quench na noc (w niebieskim słoiczku, krem, nie żel), zużyłam kilka próbek i był bardzo fajny

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Teraz w D. ten krem Hydra Quench na noc jest w próbkach, więc możesz sobie wypróbować

dzięki Martusia wypróbuję go na pewno już klikam mini zam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:09   #3610
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na serum Clarinsowe też się czaję ale najpierw muszę zużyć zapasiki

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

W D. dużo nowości zapachowych. Podoba mi się Hilfiger Flower Marigold z frezją i jaśminem flakonik boski czekam na jakąś mega zniżkę i gratisy, może żółty parasol w groszki od Hilfigera na wiosnę

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

W D. są też miniatury pudru i cieni Pupy, o których pisałam Wam jakiś czas temu - widziałam je w stacjo no i teraz mam ochotę kliknąć, naprawdę są przesłodkie

Jest miodek w D.!!!!!
Daj proszę linka do tych miniatur, bo ja ślepa jestem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:11   #3611
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Daj proszę linka do tych miniatur, bo ja ślepa jestem
Proszę:
https://www.douglas.pl/douglas/Nowo%...dex_c0804.html
Są w: Nowości - Makijaż
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 07:11   #3612
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

w D nowa promocja : 20 % rabatu na produkty do pielęgnacji twarzy Collistara - kod COLLISTAR20

EDIT: hmm kod nie działą a na dodatek już mi znikł ze strony głównej. dziwne

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-03-17 o 07:14
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:12   #3613
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki Martusia wypróbuję go na pewno już klikam mini zam
Bardzo proszę oby się sprawdził u Ciebie ten kremik
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:12   #3614
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Proszę:
https://www.douglas.pl/douglas/Nowo%...dex_c0804.html
Są w: Nowości - Makijaż
Dzięki dostałam ostatnio ten mini puder w D - w jakieś gazecie jakieś 3miesiące temu info że "z tą gazetką mini puder gratis" ale jeszcze nie próbowałam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:14   #3615
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki dostałam ostatnio ten mini puder w D - w jakieś gazecie jakieś 3miesiące temu info że "z tą gazetką mini puder gratis" ale jeszcze nie próbowałam

Ja się trochę waham, czy kliknąć - miałam nic nie kupować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:15   #3616
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000074847.html


macie swój olejek z Clarinsa wreszcie w D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:16   #3617
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja się trochę waham, czy kliknąć - miałam nic nie kupować
Bądź twarda.... ja nie klikam nic... zbieram na zmywarkę....
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:18   #3618
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w D nowa promocja : 20 % rabatu na produkty do pielęgnacji twarzy Collistara - kod COLLISTAR20

EDIT: hmm kod nie działą a na dodatek już mi znikł ze strony głównej. dziwne
Coś pewnie kombinują
W nowościach w pielęgnacji jest 2-fazowy rozświetlający olejek Collistara, musi być fajowy

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Bądź twarda.... ja nie klikam nic... zbieram na zmywarkę....
A ja na torbę i tak chwilowo nie mam kasy, więc też nie klikam może jak przyjdzie bon, to się przejdę do stacjo i capnę ten puderek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:34   #3619
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A ja na torbę i tak chwilowo nie mam kasy, więc też nie klikam może jak przyjdzie bon, to się przejdę do stacjo i capnę ten puderek
haha ja tez bez kasy ale potrzebuję kremu na noc - więc popełniłam dwa mini zamówienia z maseczkami dla próbek kremu Clarinsa ale koniec na ten tydzień
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 07:37   #3620
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No wiesz, mój tata raz dostał dzięki komuś z Allegro piękną cegłę po opłaceniu przesyłki z góry, a jakoś tak się złożyło, że nie sprawdził przesyłki przy poczciarzu, no i wcześniej i tak ją opłacił, także od tamtej pory też wszystko z Allegro (choćby i za 5 zł) bierze za pobraniem, bo po prostu ma stracha
A co mu to właściwie daje, przecież zawartość paczki przed odbiorem można sprawdzić po dokonaniu jeszcze dodatkowej opłaty, samo pobranie nie wystarczy. Pobranie jest dobre kiedy ma się obawy, że sprzedawca w ogóle nie wyśle towaru kiedy już dostanie forsę przelewem.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:37   #3621
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
haha ja tez bez kasy ale potrzebuję kremu na noc - więc popełniłam dwa mini zamówienia z maseczkami dla próbek kremu Clarinsa ale koniec na ten tydzień
jesteś usprawiedliwiona
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:42   #3622
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ona te paletki też bez okazji nie dostała jedną pod choinke a jedną na urodziny w lutym. Ja moje dzieci rozpieszczam bo teraz mnie ba to stać ale ja w jej wieku niewiele miałam oprócz marzeń więc teraz chce im dać wszystko co najlepsze może ktoś mnie nie zrozumieć to trudno ja biedę dobrze znam może dlatego taka jestem teraz
Fajnie ma Twoja córka Ja się wychowywałam w wiecznym niedostatku, pamiętam tą dziadochę początku i połowy lat 90-tych kiedy dorastałam. Ale wtedy to większość miała niewiele, więc jeszcze takiej presji nie było i wyścigu szczurów. Pamiętam, że wtedy Margaret Astor to był luksus, tak samo Manhattan. Perfumy marki Coty - Masumi, Exclamation czy inne Chansons D'eau, to był czad
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:48   #3623
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
jesteś usprawiedliwiona
dzięki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:48   #3624
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny, jaki odcień ma ten mini puder Like A Doll? Na tel mi nie wyswietla.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:49   #3625
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5068521 4]Fajnie ma Twoja córka Ja się wychowywałam w wiecznym niedostatku, pamiętam tą dziadochę początku i połowy lat 90-tych kiedy dorastałam. Ale wtedy to większość miała niewiele, więc jeszcze takiej presji nie było i wyścigu szczurów. Pamiętam, że wtedy Margaret Astor to był luksus, tak samo Manhattan. Perfumy marki Coty - Masumi, Exclamation czy inne Chansons D'eau, to był czad [/QUOTE]

oo tak!! Chanson D'eau to był bardzo pożądany towar w mojej szkole uwielbiałam zapach tej niebieskiej wersji. Szkoda że już jej nie ma to były chyba Chanson D'air czy jakoś tak
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:51   #3626
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oo tak!! Chanson D'eau to był bardzo pożądany towar w mojej szkole uwielbiałam zapach tej niebieskiej wersji. Szkoda że już jej nie ma to były chyba Chanson D'air czy jakoś tak
Ja pamiętam jak miss sporty to była wyższa półka
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:57   #3627
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki odcień ma ten mini puder Like A Doll? Na tel mi nie wyswietla.
Pani w stacjo mi powiedziała, że to odcień nr 2 - medium, ale na stronie nie ma takiego jak wejdziesz w pełnowymiarowy puder

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Ja mam jeszcze zachomikowaną flaszeczkę Być może... Paryż mama gdzieś dopadła w kiosku kilka lat temu

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak miss sporty to była wyższa półka
to były czasy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 07:59   #3628
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pani w stacjo mi powiedziała, że to odcień nr 2 - medium, ale na stronie nie ma takiego jak wejdziesz w pełnowymiarowy puder

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Ja mam jeszcze zachomikowaną flaszeczkę Być może... Paryż mama gdzieś dopadła w kiosku kilka lat temu
Ach, nie ma to jak wiedza Pań z D. gdyby to byl jakis transparentny albo jasny to bym kupila... Medium nie kusi.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 08:01   #3629
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Ach, nie ma to jak wiedza Pań z D. gdyby to byl jakis transparentny albo jasny to bym kupila... Medium nie kusi.
Mnie właśnie też ten kolor stopuje, choć na lato byłby dobry jeszcze pokontempluję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 08:17   #3630
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oo tak!! Chanson D'eau to był bardzo pożądany towar w mojej szkole uwielbiałam zapach tej niebieskiej wersji. Szkoda że już jej nie ma to były chyba Chanson D'air czy jakoś tak
U mnie był jeszcze szał na dezodoranty Impulse

Ej smiejcie się, śmiejcie, ale Pret-a-porter sa moimi jednymi z bardzo lubianych zapachów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.