Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 09:37   #871
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Matko, siedzę i wrzucam do koszyka, niech mnie ktoś powstrzyma!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:46   #872
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jakie to wszystko piękne Szkoda tylko, że muszę poczekać na przypływ gotówki Mam nadzieję, że nie wykupicie od razu wszystkiego
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:53   #873
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Matko, siedzę i wrzucam do koszyka, niech mnie ktoś powstrzyma!!!
powstrzymuje Cię!!!!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:59   #874
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Matko, siedzę i wrzucam do koszyka, niech mnie ktoś powstrzyma!!!
jasssne, ja mam jakieś ogromne ilosci w koszyku
mnie powstrzymuje (skutecznie) stan konta, niestety
ale chociaż mozaikę sobie moze wezmę...
cienie chcę, róż, podkład w musie, to nie tak duzo, prawda? prawda?
a tak poza tym, to spozniłam się do pracy, nie mogłam się oderwać od monitora...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:03   #875
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No niezłe ceny Joko wywaliło, ale szczerze - spodziewałam się, że mogą być jeszcze droższe

Jeśli już ktoś coś dostanie to piszcie opinie i najlepiej pokazujcie fotki
Podoba mi się ten puder mozaikowy i kilka kolorów cieni Ciekawe kiedy seria pojawi się w sklepach(Wizażanki z Krakowa, jak któraś zobaczy te cuda w G. Krakowskiej to meldujcie ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:04   #876
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
jasssne, ja mam jakieś ogromne ilosci w koszyku
mnie powstrzymuje (skutecznie) stan konta, niestety
ale chociaż mozaikę sobie moze wezmę...
cienie chcę, róż, podkład w musie, to nie tak duzo, prawda? prawda?
a tak poza tym, to spozniłam się do pracy, nie mogłam się oderwać od monitora...
Mnie też pustka na koncie odstrasza ale niedługo wypłata. Kurcze zerknęłam na te nowe błyszczyki... chcę jednego!! chlip chlip...

Cytat:
No niezłe ceny Joko wywaliło, ale szczerze - spodziewałam się, że mogą być jeszcze droższe

Jeśli już ktoś coś dostanie to piszcie opinie i najlepiej pokazujcie fotki
Też myślałam, że ceny będą wyższe... uffff
I KONIECZNIE NAPISZCIE TUTAJ OPINIE!! I FOTKI TEŻ (Ukrycior to do Ciebie bo Ty się najbardziej obkupisz )
Do KWC też trza zgłosić
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:14   #877
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wzięłam tę mozaikę ciemniejszą
trudno, coś musiałam wziąc
zdjęcia dziewczyny, koniecznie zdjęcia robić i zamieszczac!
i też sądziłam, że ceny będą jednak wyższe
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 10:16   #878
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mnie też pustka na koncie odstrasza ale niedługo wypłata. Kurcze zerknęłam na te nowe błyszczyki... chcę jednego!! chlip chlip...


Też myślałam, że ceny będą wyższe... uffff
I KONIECZNIE NAPISZCIE TUTAJ OPINIE!! I FOTKI TEŻ (Ukrycior to do Ciebie bo Ty się najbardziej obkupisz )
Do KWC też trza zgłosić
Susanna, widzę, że wierzysz we mnie. Wstępna selekcja objęła: cienie 4 - 1 szt., cień w musie - 1 szt., cienie mono - 1 szt., podkład w musie - 1 szt., i chcę co najmniej po jednym różu ze wszystkich!!! Ale pewnie nie kupię. Nie mówiąc o fakcie, że chcę obie kulki! Ale na diabła mi tyle różów i innych ustrojstw do policzków. HELP! (blyszczyk też mi się podoba... ). Dobrze, że kasy mi brakuje, bo bym gorzej zaszalała! Jeszcze nie klikam, jeszcze myślę...

Co do cen, myślałam, że będzie znacznie gorzej! A tu w sumie albo na poziomie czekoladek i goldenów, albo zdziebko taniej (np. błyszczyki).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:33   #879
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanna, widzę, że wierzysz we mnie. Wstępna selekcja objęła: cienie 4 - 1 szt., cień w musie - 1 szt., cienie mono - 1 szt., podkład w musie - 1 szt., i chcę co najmniej po jednym różu ze wszystkich!!! Ale pewnie nie kupię. Nie mówiąc o fakcie, że chcę obie kulki! Ale na diabła mi tyle różów i innych ustrojstw do policzków. HELP! (blyszczyk też mi się podoba... ). Dobrze, że kasy mi brakuje, bo bym gorzej zaszalała! Jeszcze nie klikam, jeszcze myślę...

Co do cen, myślałam, że będzie znacznie gorzej! A tu w sumie albo na poziomie czekoladek i goldenów, albo zdziebko taniej (np. błyszczyki).
Ukryciorku, liczę na Ciebie w ocenie kolorów różów i tych cieni-4 właśnie
Masz jakas szansę podglądnać?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:36   #880
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No niezłe ceny Joko wywaliło, ale szczerze - spodziewałam się, że mogą być jeszcze droższe

Jeśli już ktoś coś dostanie to piszcie opinie i najlepiej pokazujcie fotki
Podoba mi się ten puder mozaikowy i kilka kolorów cieni Ciekawe kiedy seria pojawi się w sklepach(Wizażanki z Krakowa, jak któraś zobaczy te cuda w G. Krakowskiej to meldujcie ).
Napaliłam się kiedyś na mozaikę, ale teraz się okazuje ze to nie rozświetlacz, wiec nie kusi

Podobają mi się za to 2 cienie poczwórne - 402 i 403.

Ciekawe tylko, czy bedą to lepsze kosmetyki (tzn ładniejsze na żywo) niż Chocolate - tez się na tą serię napaliłam (pudry i cienie) a na żywo okazało się że - zupełnie mi się nie podobały...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:48   #881
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanna, widzę, że wierzysz we mnie. Wstępna selekcja objęła: cienie 4 - 1 szt., cień w musie - 1 szt., cienie mono - 1 szt., podkład w musie - 1 szt., i chcę co najmniej po jednym różu ze wszystkich!!! Ale pewnie nie kupię. Nie mówiąc o fakcie, że chcę obie kulki! Ale na diabła mi tyle różów i innych ustrojstw do policzków. HELP! (blyszczyk też mi się podoba... ). Dobrze, że kasy mi brakuje, bo bym gorzej zaszalała! Jeszcze nie klikam, jeszcze myślę...

Co do cen, myślałam, że będzie znacznie gorzej! A tu w sumie albo na poziomie czekoladek i goldenów, albo zdziebko taniej (np. błyszczyki).
dzielna kobieta
Ja sie chyba na błyszczyk skuszę i może na coś jeszcze. Tusz? Bardzo mnie ciekawi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 10:57   #882
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ukryciorku, liczę na Ciebie w ocenie kolorów różów i tych cieni-4 właśnie
Masz jakas szansę podglądnać?
Nie mam niestety. Na razie zakupy wiszą mi w koszyku. Nie mam odwagi kliknąć, heh, dołożyć coś jeszcze czy nie? Chyba na pierwszy rzut nie skuszę się na perly pudrowe, ale baaaardzo mnie kuszą. Hm, może pudra prasowańca sobie dołoże, bo potrzebuję takiego torebkowego... HELP! :no nie wiem:


A gdzie jest Maat7? Kazała krzyczeć jak już będą. MAAT - SĄ JUŻ!!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:10   #883
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

U mnie w koszyku wisi błyszczyk i tusz - tylko
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:11   #884
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A który błyszczyk i tusz Susanko, przyznaj się
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:22   #885
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A który błyszczyk i tusz Susanko, przyznaj się
Póki co oba wiszą - muszę zobaczyć czy w Mikołowie będą mieli szafę z nowym JOKO czy też nie.
Wszystko z nowej serii: tusz pogrubiający (szkoda, że nie ma brązu) i błyszczyk Shine w odcieniu J83
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:28   #886
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Póki co oba wiszą - muszę zobaczyć czy w Mikołowie będą mieli szafę z nowym JOKO czy też nie.
Wszystko z nowej serii: tusz pogrubiający (szkoda, że nie ma brązu) i błyszczyk Shine w odcieniu J83
Kuszący kolo. Mnie kusi ten jaśniutki, widzę tam mnóstwo drobinek (na moje ślepe oko )
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:37   #887
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kuszący kolo. Mnie kusi ten jaśniutki, widzę tam mnóstwo drobinek (na moje ślepe oko )
Nawet nie mów... uwielbiam jasne błyszczyki ale, muszę kupić coś ciemniejszego, niech ludzie widzą że mam usta Kurcze szaleć nie mogę, muszę kupić chrześniakowi prezent na dzień dziecka, roczek i przyszłej teściowej coś na urodziny. No i sukienkę na roczek - u nas się to bardzo uroczyście obchodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:40   #888
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nawet nie mów... uwielbiam jasne błyszczyki ale, muszę kupić coś ciemniejszego, niech ludzie widzą że mam usta Kurcze szaleć nie mogę, muszę kupić chrześniakowi prezent na dzień dziecka, roczek i przyszłej teściowej coś na urodziny. No i sukienkę na roczek - u nas się to bardzo uroczyście obchodzi
No widzę, ze lista zakupów długa. Właśnie, zaraz muszę lecieć kupić bazę Artdeco (4 opakowanie w przeciągu roku, naprawdę szybko zużywam) i prezent na dzień matki (chcę jej kupic kominek do olejków eterycznych, bo tusz i eyeliner Joko dostała ode mnie w zeszłym roku ze złotej kolekcji, a ona tak szybko nie zużywa!).

No nic, chyba kliknę to, co ostatecznie wybrałam... chociaż ręka drży nad różami, błyszczykiem i kuleczkami...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:23   #889
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No widzę, ze lista zakupów długa. Właśnie, zaraz muszę lecieć kupić bazę Artdeco (4 opakowanie w przeciągu roku, naprawdę szybko zużywam) i prezent na dzień matki (chcę jej kupic kominek do olejków eterycznych, bo tusz i eyeliner Joko dostała ode mnie w zeszłym roku ze złotej kolekcji, a ona tak szybko nie zużywa!).

No nic, chyba kliknę to, co ostatecznie wybrałam... chociaż ręka drży nad różami, błyszczykiem i kuleczkami...
Ukrycior, co ostatecznie kliknęlas?

Mnie kusi cień czwórka nr 402 i dumam nad różami - J1 wydaje mi się za jasny, a znów pozostałe zbyt ciepłe, jedynie J4 kontrowersyjny, ma ten pomarancz w sobie czy nie ma? Moze ktos obejrzy live i podpowie? Ale to i tak dopiero z kasy czerwcowej...
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 15:43   #890
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ukrycior, co ostatecznie kliknęlas?

Mnie kusi cień czwórka nr 402 i dumam nad różami - J1 wydaje mi się za jasny, a znów pozostałe zbyt ciepłe, jedynie J4 kontrowersyjny, ma ten pomarancz w sobie czy nie ma? Moze ktos obejrzy live i podpowie? Ale to i tak dopiero z kasy czerwcowej...
Alkapone - w kwestii różów. J1 jest zimny, ale moim zdaniem nie jest jasny. A J4 wygląda na ciepły i może mieć cosik pomarańczowego. Mnie kuszą sypkie J25 i J26. Ale muszą poczekać.

Ostatczenie kliknęłam:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J10
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J40
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J33
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J403
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J101

Kulki będą kupione, ale w czerwcu właśnie. Na dzień dziecka będą jak znalazł. Mam nadzieję, że zakupki przyjadą do mnie w poniedziałek.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:31   #891
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja niestety jestem zawiedziona kolorystyką nowych produktów - spodziewałam się czegoś lepszego i zupełnie zeszło mi ciśnienie na zakupy może za jakiś czas kliknę jaśniejszą mozaikę, może
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:39   #892
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem zawiedziona kolorystyką nowych produktów - spodziewałam się czegoś lepszego i zupełnie zeszło mi ciśnienie na zakupy może za jakiś czas kliknę jaśniejszą mozaikę, może
Agnieska, a czego się spodziewałaś, pytam z ciekawości, bo ja też bym chciała więcej i lepiej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:19   #893
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Agnieska, a czego się spodziewałaś, pytam z ciekawości, bo ja też bym chciała więcej i lepiej.
Kulki rozświetlające - wyglądają strasznie sino, myślę że będą dawały bardziej chłodne niż uniwersalne-neutralne rozświetlenie (widziałam je raczej jako miks kolorystyczny w rodzaju meteorytów Pucci niż samych różów i fioletów)
Róże - mój największy zawód - kolory to w gruncie rzeczy albo chłodny róż albo brzoskwinia, hallo, producencie, są też inne odcienie które pasują na policzki!
Cienie - połączenia kolorów mało fantazyjne, bezpieczne i cóż - znane już z innych produktów, również Joko.

Mam wrażenie, że Joko postawiło raczej na zmianę opakowań niż kosmetyków jako takich. Opakowania eleganckie, a wnętrze wygląda dla mnie tak... tanio Pewnie będą rozszerzać gamę kolorystyczną, może na waszych zdjęciach będą wyglądać lepiej ale dla mnie - na chwilę obecną - klapa

Wiecie, ja na prawdę miałam jakąś nadzieję że Joko tą kolekcją podniesie poprzeczkę dla polskiej kolorówki, a tak naprawdę bardziej podobają mi się poprzednie kolekcje, choćby Chocolate.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:30   #894
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kulki rozświetlające - wyglądają strasznie sino, myślę że będą dawały bardziej chłodne niż uniwersalne-neutralne rozświetlenie (widziałam je raczej jako miks kolorystyczny w rodzaju meteorytów Pucci niż samych różów i fioletów)
Róże - mój największy zawód - kolory to w gruncie rzeczy albo chłodny róż albo brzoskwinia, hallo, producencie, są też inne odcienie które pasują na policzki!
Cienie - połączenia kolorów mało fantazyjne, bezpieczne i cóż - znane już z innych produktów, również Joko.

Mam wrażenie, że Joko postawiło raczej na zmianę opakowań niż kosmetyków jako takich. Opakowania eleganckie, a wnętrze wygląda dla mnie tak... tanio Pewnie będą rozszerzać gamę kolorystyczną, może na waszych zdjęciach będą wyglądać lepiej ale dla mnie - na chwilę obecną - klapa

Wiecie, ja na prawdę miałam jakąś nadzieję że Joko tą kolekcją podniesie poprzeczkę dla polskiej kolorówki, a tak naprawdę bardziej podobają mi się poprzednie kolekcje, choćby Chocolate.
Ja też się boję tych sinych kulek, ale... może to tylko fotka, sama nie wiem. Mi też się marzy taki kosmetyk, że jak zobaczę to padnę. Ale... w zasadzie dawno mi się coś takiego nie zdarzyło, może mam za wielkie zbiory. Moją ukochaną kolekcją cieni Joko są Orient Poeme, a pędzelków z sypkim pudrem nic mi nie przebije, ale już są nie do kupienia nieststy. :/ Ja myślę, że te kolory są takie "bezpieczne" bo to ma być ta kolekcja podstawowa, może sezonówki coś wniosą więcej. Niemniej jesnak jestem szalenie ciekawa tego, co dostanę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:52   #895
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja też się boję tych sinych kulek, ale... może to tylko fotka, sama nie wiem. Mi też się marzy taki kosmetyk, że jak zobaczę to padnę. Ale... w zasadzie dawno mi się coś takiego nie zdarzyło, może mam za wielkie zbiory. Moją ukochaną kolekcją cieni Joko są Orient Poeme, a pędzelków z sypkim pudrem nic mi nie przebije, ale już są nie do kupienia nieststy. :/ Ja myślę, że te kolory są takie "bezpieczne" bo to ma być ta kolekcja podstawowa, może sezonówki coś wniosą więcej. Niemniej jesnak jestem szalenie ciekawa tego, co dostanę.
Kurcze jak dla mnie cienie Orient Poeme są piękne z wyglądu, kolory też cudne ale wściekle się osypują Niemniej wyglądają bajkowo.
Miałaś na myśli puder w pędzelku?? Taki jaki oferuje też Sephora?? Niedawno widziałam jedną szt. w drogerii, pewnie ostatki...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:56   #896
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kurcze jak dla mnie cienie Orient Poeme są piękne z wyglądu, kolory też cudne ale wściekle się osypują Niemniej wyglądają bajkowo.
Miałaś na myśli puder w pędzelku?? Taki jaki oferuje też Sephora?? Niedawno widziałam jedną szt. w drogerii, pewnie ostatki...
Tak, własnie ten mialam na myśli. Mam jeszcze w zapasie cały jasny i połowę ciemnego i tego ciemnego będzie mi bardzo brakowało, jak się skończy.
Przemyślałam to, co napisała Aga i w kolekcjach kosmetyków wielu firm, a szczególnie polskich, brakuje mi rozświetlaczy. Rożnych, nie tylko tych superbezpiecznych kolorów, które ma wiele firm. I to rozświetlaczy o różnych konsystencjach - sypkich, musów, fluidów (w stylu baz pod podkład). Kurcze, ja kocham rozświetlacze. Chociaż musze przyznać, że ten jasny cień mono z nowej kolekcji kupiłam po to, by go używać jako rozświetlacz o podwójnym efekcie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:06   #897
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tak, własnie ten mialam na myśli. Mam jeszcze w zapasie cały jasny i połowę ciemnego i tego ciemnego będzie mi bardzo brakowało, jak się skończy.
Przemyślałam to, co napisała Aga i w kolekcjach kosmetyków wielu firm, a szczególnie polskich, brakuje mi rozświetlaczy. Rożnych, nie tylko tych superbezpiecznych kolorów, które ma wiele firm. I to rozświetlaczy o różnych konsystencjach - sypkich, musów, fluidów (w stylu baz pod podkład). Kurcze, ja kocham rozświetlacze. Chociaż musze przyznać, że ten jasny cień mono z nowej kolekcji kupiłam po to, by go używać jako rozświetlacz o podwójnym efekcie.
moze rzeczywiście w sezonówkach coś fajnego tego typu się znajdzie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Alkapone - w kwestii różów. J1 jest zimny, ale moim zdaniem nie jest jasny. A J4 wygląda na ciepły i może mieć cosik pomarańczowego. Mnie kuszą sypkie J25 i J26. Ale muszą poczekać.

Ostatczenie kliknęłam:
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J10
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J40
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J33
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J403
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat= J101

Kulki będą kupione, ale w czerwcu właśnie. Na dzień dziecka będą jak znalazł. Mam nadzieję, że zakupki przyjadą do mnie w poniedziałek.
dzięki ponieważ szybciutko do Ciebie dotrą, daj koniecznie znać jak się sprawują, no i oczywiście - jak dasz radę - fotki!
Szczególnie zależy mi na opinii podkładu w musie i cieni
dzięki za porady w sprawie różu, rzeczywiście najpierw wezmę J1, ale to tez musi poczekać.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:10   #898
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
moze rzeczywiście w sezonówkach coś fajnego tego typu się znajdzie


dzięki ponieważ szybciutko do Ciebie dotrą, daj koniecznie znać jak się sprawują, no i oczywiście - jak dasz radę - fotki!
Szczególnie zależy mi na opinii podkładu w musie i cieni
dzięki za porady w sprawie różu, rzeczywiście najpierw wezmę J1, ale to tez musi poczekać.
Będę sumiennie opisywać i wklejać foty. Mnie też najbardziej zależy na tych dwóch kosmetykach - musach. Podkład mi się kończy a od kilku lat używałam tylko w musie (daxa - jestem bardzo zadowolona, ale czas na zmiany, bo zużyłam już tonę tego produktu). Cień musikowy ujął mnie kolorem, taki zdecydowany, chłodno turkusowo morsko zielony. Chcę ten efekt zobaczyć na powiece.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:43   #899
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A gdzie jest Maat7? Kazała krzyczeć jak już będą. MAAT - SĄ JUŻ!!!!
A ja zrobiłam sobie dzień wolny od internetu, wracam a tu surprisa jak się patrzy Na razie oglądam sobie wszystko i się zastanawiam Ceny o.k., choć gdyby były niższe też by mi to odpowiadało, wizualnie wszystko super kuszące. Wezmę tą ciemną mozaikę (to chyba wersja dla lekko opalonych - jak myślicie?) Wezmę maskarę ale jeszcze nie wiem którą - ale fakt brakuje mi brązu.
A teraz moje drogie interpretujemy kolorystykę cieni: J101 (pojedynczy) - będzie naturalny i skoro w jednym ma rozświetlacz to nawet by mi odpowiadało (kurczę a chciałam nie patrzeć na cienie). Poza tym ten odcień A 103 - różowy czy bardziej łososiowy? No i ten musik J34 - jakbyście opisały ten kolorek? Lekko zbrązowione złoto, czy bardziej pomarańczowo-złoty? No i te cienie podwójne J202 nie dają mi spokoju - chyba łososiowo-koralowy z brązem. Niech ich szlag trafi za tak bogatą ofertę cieni Mam nadzieję, że przed zakupami ochłonę i nie będę musiała wszystkiego mieć od razu, tylko postopniuję sobie przyjemność.
Błyszczyków też się boję i zastanawiam się nad J83 lub 84.
Ale nie spieszę się i decyzję muszę przespać - tylko błagam zostawcie mi jakieś resztki
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 23:01   #900
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam sobie dzień wolny od internetu, wracam a tu surprisa jak się patrzy Na razie oglądam sobie wszystko i się zastanawiam Ceny o.k., choć gdyby były niższe też by mi to odpowiadało, wizualnie wszystko super kuszące. Wezmę tą ciemną mozaikę (to chyba wersja dla lekko opalonych - jak myślicie?) Wezmę maskarę ale jeszcze nie wiem którą - ale fakt brakuje mi brązu.
A teraz moje drogie interpretujemy kolorystykę cieni: J101 (pojedynczy) - będzie naturalny i skoro w jednym ma rozświetlacz to nawet by mi odpowiadało (kurczę a chciałam nie patrzeć na cienie). Poza tym ten odcień A 103 - różowy czy bardziej łososiowy? No i ten musik J34 - jakbyście opisały ten kolorek? Lekko zbrązowione złoto, czy bardziej pomarańczowo-złoty? No i te cienie podwójne J202 nie dają mi spokoju - chyba łososiowo-koralowy z brązem. Niech ich szlag trafi za tak bogatą ofertę cieni Mam nadzieję, że przed zakupami ochłonę i nie będę musiała wszystkiego mieć od razu, tylko postopniuję sobie przyjemność.
Błyszczyków też się boję i zastanawiam się nad J83 lub 84.
Ale nie spieszę się i decyzję muszę przespać - tylko błagam zostawcie mi jakieś resztki
J101 - mleczny rozświetlacz
J103 - zminy róż (to jest zresztą chyba ten z głównej fotki, gdzie wygląda na ewidentnie różowy)
Mus J34 - u mnie stare złoto z domieszką brązu
J202 - u mnie wygląda dokłądnie tak jak napisałaś
Ja się póki co cieniami obkupiłam. Głókuję jeszcze o różach i kulkach (jakby ktoś kupował to bardzo proszę o wyczerpujący opis).

A w ogóle przyznawać się - która coś kliknęła w międzyczasie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.