Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 15:03   #211
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Werka, póki co nie było bezpośredniej reklamy.

A my i tak zarobimy jak chcemy, chyba najbardziej nam się opłaci napad na 8ty8beauty

Ale uwaga - amerykanki wykupuja najnowsze kolekcje, cała retro jest już out of stock!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:38   #212
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ale uwaga - amerykanki wykupuja najnowsze kolekcje, cała retro jest już out of stock!
No i właśnie w tym jest mój ból, bo chcialam własnie 2 kolorki z Retro
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:21   #213
nailsdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez OPImaniaczka Pokaż wiadomość
Firma Naildesigne działa na polskim rynku nielegalnie, wkrótce nie będzie mogła sprzesawać lakierów OPI i Orly. Radzę nie wsperać takiego rynku zbytu....
Droga OPImaniaczka mam nadzieję, że bardzo szybko przeprosisz publicznie na forum firmę www.nailsdesign.pl . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale pomówienie którego właśnie dokonałaś jest ścigane np. z art. 212 k.k. i zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku. Rozumiem, że jesteś pracownikiem lub właścicielem Beauty IN SP Z.O.O. dlatego chciałabym poinformować, iż naruszyła Pani także :
Art. 26. ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji:
„ Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny.”
Proszę sobie również uświadomić, iż internet nie jest anonimowy a wizaż.pl z pewnością prowadzi rejestr adresów IP użytkowników.

Wszystkie forumowiczki informuję, iż sklep www.nailsdesign.pl działa zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Co do zamówień lakierów OPI można ich dokonw=ywać zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych. Co do kolorów nie dostępnych na sklepie z chęcia przyjmiemy zamówienia na brakujące kolory. Jeśli w mailu na adres monika@5com.pl napiszecie, że jesteście z forum wizaż.pl dam 5% zniżki na lakiery do obowiązujących cen na stronie. Pozdrawiam wszystkich.
nailsdesign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:52   #214
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziękować za wyjaśnienie. O.P.I maniaczkom zależy najbardziej chyba na kolekcji rosyjskiej, indyjskiej oraz tej najnowszej - mój ukochany kolor to Vodka & Caviar.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:38   #215
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
OO, kogo tu przywiało

No to myślę, że 5-6 osób i sie nazbiera tych lakierków.

Dostałąs ulotkę Essie na targach? A jak to możliwe, ich nie ma w PL?
Hihi, no mnie
Dostałam, sprzedaje ją firma, która rozprowadza NailTeka, więc gdzieś te lakiery muszą być. Jak znajdę ulotkę to podam Ci namiary, czy to na pewno ten dystrybutor czy ktoś inny.

Ja sama już nie wiem jakie kolory bym chciała, chyba jakiś róż Essie. Chciałam też beżowy, ale kupiłam z Vipery godzinę temu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:19   #216
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witam
Za namową Estelli dopisuję się Chętnie zamówie ok. 3 lakierow
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:36   #217
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Bede chetna na zakupy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 07:54   #218
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

No, troszkę nas już więcej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:53   #219
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja też! Ja też!
Kiedy planujecie zamawiać? (Ja tak 3-5 sztuk, jak jest ktoś z Lublina to możemy razem odbierać jedną przesyłką)

Dzisiaj w nocy śniły mi się lakiery i od podpisu Aggie mnie tu przywiało.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:19   #220
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja też! Ja też!
Kiedy planujecie zamawiać? (Ja tak 3-5 sztuk, jak jest ktoś z Lublina to możemy razem odbierać jedną przesyłką)

Dzisiaj w nocy śniły mi się lakiery i od podpisu Aggie mnie tu przywiało.

Najsampierw - czy jest wsród nas osoba, któa posiada kartę kredytową i nie zawacha się jej uzyć?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:28   #221
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja karty nie mam, ale dołączę się chętnie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 11:06   #222
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

W razie co poproszę koleżanke, która już kiedyś użyczala mi karty do zakupów na truskawie, tzn. ja jej dałam kase, a ona zrobiła zakup na swoja kartę
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 06:04   #223
kw1@t3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ale wiecie co, to i tak wyjdzie drogo, bo powiedzmy. ze bierzemy 50 lakierow po mn wiecej 5 $ to jest 250% plus przesylka 70$ to jest 320 $ plus clo mn. wiecej 20% od wartości, czyli 250$ to jest 50 $ czyli w sumie 250+70+50=370 usd, czyli koszt sztuki lakieru to 370/50 to jest ponad 7 $..no może nie tak drogo, w sumie taniej niz w kazdym naszym sklepie internetowym a moze jak zamowimy 100 szt to cena przesylki bedzie proprcjonalnie mniejsza?
kw1@t3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 07:15   #224
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kw1@t3k Pokaż wiadomość
Ale wiecie co, to i tak wyjdzie drogo, bo powiedzmy. ze bierzemy 50 lakierow po mn wiecej 5 $ to jest 250% plus przesylka 70$ to jest 320 $ plus clo mn. wiecej 20% od wartości, czyli 250$ to jest 50 $ czyli w sumie 250+70+50=370 usd, czyli koszt sztuki lakieru to 370/50 to jest ponad 7 $..no może nie tak drogo, w sumie taniej niz w kazdym naszym sklepie internetowym a moze jak zamowimy 100 szt to cena przesylki bedzie proprcjonalnie mniejsza?
Nie sądzę, żebyśmy nazbierały chętnych na 100 szt lakierów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:18   #225
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

ja bym sobie wzięła 2,góra 3 lakiery,tylko proszę napiszcie mi na końcu na PW ,jakie bd koszta po podziale ceny przesyłki,to wtedy powiem napewno

pozdrawiam
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:35   #226
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

I co z naszym zamówieniem? czekamy jeszcze czy order?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:53   #227
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

essie sa na allegro ! super ! ostatnio zamawialam razem z nail tekiem
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:21   #228
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez AlmE Pokaż wiadomość
essie sa na allegro ! super ! ostatnio zamawialam razem z nail tekiem

Ale to takie resztki. nie ma nic nowego
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 17:48   #229
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny! Co z naszym zamówieniem? Działamy?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:07   #230
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witam!
Od jakiegoś czsu sprowadzam lakiery z USA i zauważyłem że źle obliczacie koszty

po pierwsze nie dodajecie vatu 22%
vat należy równiez dodać do kosztów transportu
po 2 koszt agencji celnej która wam pomoże to oclić bedzie sie wahał od 200zł do nawet 500zł
po 3 nie wiem czy gość wam wyliczył prawidlowo koszt transportu ponieważ od jakiegoś czsu są większe obostrzenia i płaci sie tz. HAZMAT około 25$ za pudełko. Jest to koszt za towary niebezpieczne a lakiery zaliczają się do 3 stopnia DGR czyli materiały łatwopalne i nie każdy przewoźnik je weźmie na samolot a ponadto papiery do wywozowe muszą być idealnie wypełnione a nie każdy agent na lotnisku sobie z tym radzi

Ja tez na początku myślałem że to łatwe i popełniłem trochę błędów

Pozdrawiam
Mareqq73
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:11   #231
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mareqq73 Pokaż wiadomość
Witam!
Od jakiegoś czsu sprowadzam lakiery z USA i zauważyłem że źle obliczacie koszty

po pierwsze nie dodajecie vatu 22%
Ale chcemy kupić w amerykańskim sklepie on-line. Dlaczego mamy dodawac VAt? DOliczą nam go w celnym? Może to głupie pytanie, ale przyznam się, ze tego nie rozumiem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:15   #232
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ale chcemy kupić w amerykańskim sklepie on-line. Dlaczego mamy dodawac VAt? DOliczą nam go w celnym? Może to głupie pytanie, ale przyznam się, ze tego nie rozumiem.
Mogą doliczyć albo nie, takie przeboje są na Perfumach, gdzie przy zakupach z Luckyscent czy Demeterkach jest trzymanie kciuków: uda się czy nie. Wcześniej chyba coś wspominałam o możliwości tych dodatkowych 22% do ceny wartości zamówienia.

Aby się wątek nie "rozlazł", dzisiaj usiądę wieczorem do kompa i zrobię wstępną listę chętnych na zakupy - dziewczyny, czy już wiecie, jakie kolory i marki zamawiałybyście? Jeśli tak, to może zrobimy wstepną listę osób i lakierów, aby to nabrało wreszcie realnego kształtu
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:16   #233
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Każdy towar wprowadzany do obrotu na nasz rynek obłozony jest 22% vatem nawet koszt transportu, co prawda w sklepie mogliby go nie wyszczególnić albo zaniżyć ale urząd i tak policzy po swoich stawkach
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:18   #234
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Aby się wątek nie "rozlazł", dzisiaj usiądę wieczorem do kompa i zrobię wstępną listę chętnych na zakupy - dziewczyny, czy już wiecie, jakie kolory i marki zamawiałybyście? Jeśli tak, to może zrobimy wstepną listę osób i lakierów, aby to nabrało wreszcie realnego kształtu

Popieram.

Dziewczyny, porsze o wysłanie wstępnych list kolorów, jakimi jesteście zainteresowane do Aggie.

Aggie, jeżeli trzeba będzie coś pomóc/ napisac maila po ang, to służę pomocą.

Wybieramy z:

http://8ty8beauty.com/

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:41
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:23   #235
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Popieram.

Dziewczyny, porsze o wysłanie wstępnych list kolorów, jakimi jesteście zainteresowane do Aggie.

Aggie, jeżeli trzeba będzie coś pomóc/ napisac maila po ang, to służę pomocą.
Możemy też wypisać tutaj w wątku, jakie kolory i marki wybiera każda z nas. Na razie niech to będzie lista wstępna, aby się zorientować, ile mamy osób i ile lakierów będzie razem. A ja zrobię listę w jednym poście, jako podsumowanie całości. Jak już będziemy mieć listę, wtedy ustalamy: kiedy robimy zakupy i kto. Tak jak pisałam, mogę skorzysta z uprzejmości jednej z koleżanek na Perfumach, która już robiła mi zakupy na swoja kartę - myślę, że i tym razem nie odmówi.

No i trzeba będzie na spokojnie zrobic wyliczenia - podzielić koszta przesyłki z USA do nas przez ilość zamawiających - czy przez liczbę lakierów? Bo ktoś zamawia 2 lakiery, ktoś 7. Plus koszt przesyłki dalej do innych miast w Polsce, choć widzę, że wiekszość chętnych jest z Warszawy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:31   #236
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aggie, zamawiamy na pewno z 8ty8 czy z jakiejs inenj stornki? Na 8ty8 wykupili całą kolekcje OPI Brights i nie ma tam Essie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:39   #237
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aggie, zamawiamy na pewno z 8ty8 czy z jakiejs inenj stornki? Na 8ty8 wykupili całą kolekcje OPI Brights i nie ma tam Essie.
No wlasnie. Ja myślałam o www.ballbeauty.com , ale tam cenę przesyłki podają dopiero po zrobieniu zamówienia i podaniu nr karty. Wtedy obliczają cenę i albo się ją akceptuje i robi zakupy, albo nie. Mojego maila z prosba o podanie ceny PRZED zakupem olali, bo zakładam, że nie interesuje nas najdroższa przesyłka kurierska (na próbe kliknęłam 4 lakiery i podliczyło mi chyba koło 120 dolarów za przesyłkę ).

L_V, mogłabyś teraz Ty spróbować szczęścia i napisać do nich z prośba o wyliczenie ceny powiedzmy 40-50 lakierów - ale przesyłki pocztą, nie kurierem, ubezpieczonej? Bo chyba na zdrowy rozum wystarczy US Postal Service, tylko ubezpieczony i rejestrowany, żeby nie zaginął?

Jeszcze zastanawiałam się nad inną opcją, ale to już w ostateczności - ubłaganie kogoś z USA (ale kogoś bliskiego, z rodziny) aby podjął się dla nas zrobienia takich zakupów. No ale to juz ekstremium, kupić i wysłać kilkadziesiąt lakierów. W razie co ja mam uczynną ciotkę (chrzestną matkę) w NY i jej córkę w Wisconsin, ale tak jak mówię, to już by była ostateczność...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:48   #238
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Nie polecam wysyłki firma która korzysta z LUFTHANSY, koszt mnie wyniósł 80% ceny lakierów oraz UPS towar stał mi w niemczech 2 tygodnie tylko dlatego że były tam lakiery czyli materiały niebezpieczne
Co do zakupów przez kogoś w USA to nie każda hurtownia sprzeda towar osobom spoza branży a ponadto jeśli towar nie jest wysyłany poza USA doliczany jest podatek stanowy i nieraz Federalny zależy w jakim stanie jest hurtownia
Gdybyście miały jakieś pytania to chętnie pomogę bo wiem jak to ciężko jest na początku
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:51   #239
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mareqq73 Pokaż wiadomość
Co do zakupów przez kogoś w USA to nie każda hurtownia sprzeda towar osobom spoza branży a ponadto jeśli towar nie jest wysyłany poza USA doliczany jest podatek stanowy i nieraz Federalny zależy w jakim stanie jest hurtownia
Gdybyście miały jakieś pytania to chętnie pomogę bo wiem jak to ciężko jest na początku
Ja myślałam o kimś, kto ma pod nosem pełno sklepów gdzie można kupić OPI czy Essie wejść do sklepu z listą, kupić, zapakować i fru, do Polski. A że moga doliczyć te 22 % to wiadomo
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:53   #240
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ale w normalnych sklepach będzie drogo
Np ja kupując lakiery ORLY płace np po 3$ ale ORLY te same lakiery w swoim sklepie sprzedaje po 7 $
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.