Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 20:08   #1321
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[quote=johnw57;8921404]To teraz ja napiszę, jakim ja jestem mieszanym typem wiosenno-letnim !!
1.Naturalny kolor włosów to średnio-jasny blond (zależy od oświetlenia) z mocnym srebrzystym połyskiem i delikatnymi białawymi pasemkami włosów (nie są siwe te białe pasemka, bo mam je od dziecka).

2. Kolor oczu - mam kilka kolorków - wokół tęczówki mam kolor jasnego orzecha a jak jestem na słońcu to ten kolor orzechowy zmienia się w miodowy kolor, wokół tego orzechowo-miodowego koloru mam cienitki paseczeczek zieleni (ale nie aż tak jasnej tej zieleni ani nie ciemnej) a wokół tej zieleni mam paseczek kończący oko w odcieniu niebieskiego (chłodnego niebieskiego kolorku).
Więc oczy mam w ciepłym odcieniu a obwódki są chłodno-niebieskie. Na fotografiach robionych w ciemności moje oczy wychodzą na brązowe, tak się przyciemniają, ale to myślę, że każdemu. Normalnie są jasne, ale nie aż tak bardzo.

3. Kolor ust - mam jasny kolor ust, typowy pudrowy róż, który czasami jak popękają mi naczynka niestety usta mocno powiększają się, bo puchną i kolor jest malinowy. Jak zastosuję krem likwidujący rumień do skóry naczynkowej, to wracają mi do pudrowego różu.

4. Kolor mojej skóry - jasniutki a nawet bardzo jasny o słonecznym, złotwym połysku. Opalam się z wielkim trudem na kolor Indiańskiej czerwieni , mimo, że używam wysokiego faktora. Czerwień schodzi i niestety po wielu takich próbach z Indiańską czerwinią mam kolor opalenizny ciepłej kości słoniowej. Dopiero pod koniec wakacji po 2 -3 miesiącach wylegiwania się na słońcu jestem nareszczie opalona na kolor bardzo jasnego złota. Jest to złoty kolor a nie brąz.
Rumienię się często i to na czerwono, rumieniec szybko ustępuje

5. Dobrze mi w kolorach złotych, zieleni złotej, pistacjowym kolorze, kremowym, pudrowym różu, błękicie, szaro-niebieskim, morelowym, brzoskwiniowym, czekoladowym brązie, w srebrze mi gorzej, bananowym, malinowym, wszelich pudrowych kolorkach, w czerni mi dobrze jedynie kiedy jestem na złoto opalona, bo jest ten kontrast między jasnymi włosami i złotą sórą
Niedobrze mi w czerwieni, żółtym, odblaskowych kolorach, fuksji to już upiornie, w czerni - kiedy nie jestem opalona, w bordowym strasznie.

Kolor włosów uzyskany farbą - najlepiej mi w bardzo jasnych złocistych kolorkach, w słonecznym, w moim naturalnym jasnym srebrzyści blondzie, chłodnym złocie, ale niebiałych, w jasnym brązie wyglądałam jak upiór , w perłowych platynach było mi świetnie, natomiast fatalnie mi w popielach, wtedy moja twarz niknie i zlewa się z włosami.

A i kolor brwi - ani nie jaśniutki ani nieciemny. To bardzo bardzo ciemny blond/jaśniutki brąz, ale w tonacji srebrzystej.

Pozdrawiam i ciekawe, czy ktoś wypowie się natemat mojej mieszanej urody wiosenno-letniej

A i zapomniałam dodać o piegach i pieprzykach - pieprzyki mam koloru jasnego brązu w chłodnej tonacji
Piegi pojawiają mi się nie bardzo dużo i niemało tak średnio w kolorze beżowego, ciepłego kolorku i bardzo jasnego

A i wątku Barbary079 jest wątek o 10 typach kolorystycznych i jest coś takiego jak wiosenno-letni typ urody

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-07 o 20:13 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:23   #1322
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

truskawkowa kochana edytowalam . fotki wklejone. jeszcze raz prosze o okreslenie mojego typu. dziekuje. moj post na tej stronie 2 od gory.
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 22:54   #1323
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
wiosna czy jesień?

Słuchajcie. Zdiagnozowana jako jesień. Ale jednak wolę się upewnić. A może zdjęcia pomogą jeszcze komuś.
To czego nie ma. Włosy naturalne: ciemy blond - z refleksami miodu lub karmelu. Opalam się nie na czerwono, jednak bardzo bardzo powoli. Dość jasno. Słońce powoduje piegi, jednakże mam je caly rok, choć w zimę troszkę mniej.
Cóź: kolory które uwielbiam to złoto i ridości, pomarańcz i brąz.

CZy naprawdę jestem jesienią? Bo nie jestem ruda i ciążko mi określić czy mój kolor cery jest ciepły czy raczej nie.

Moze ktoś mi pomóc?

I chciałabym zmienić mój kolor włosów, czy macie może jakieś propozycje? Proszę o rade.

dodam, że zdjęcia zostały zrobione w lato

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko i piegi.JPG (21,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piegi 1.JPG (22,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko lato.JPG (19,4 KB, 6 załadowań)
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 10:06   #1324
Quarteira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia, mogę cię prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo ciężko, na jasny słotawy brąz. Nie oparzam się raczej mimo, że mam bardzo jasną skórę.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Ciemna oprawa, oczy piwne, obwódki źrenic ciemniejsze

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Trudno to określić, ale chyba taki porcelanowy, rómienię sięna różowo, słyszałam kilkakrotnie określenie krew i mleko ale może to była ściema, jak opalona to złoty brąz

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Bardzo ciemny brąz, pod słońce rude przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Intensywny, zazwyczaj muszę go wyłagadzać pomadkami. nie wiem czy bardziej koral czy bardziej czerwień :/

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Latem jak sięopalę to dobrze wyglądam i lubię biel, bo moja skóra nie jest w niej wtedy blada i nie wyglądam jak spalony węgiel. Zimą mam problem. Chyba brąz i zieleń, fatalnie mi w błękitnym zimą a szkoda bo uwielbiam ten kolor. W czarnym wyglądam jak wampir W szarym chyba mi w miarę.
Quarteira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:26   #1325
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 110
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja też prosze o podpowiedź typu urody
na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się dość ciężko, najpierw kolor jest lekko czerwony, potem przechodzi w taki ciepły brzoskwiniowy odcień.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? ciemno-niebieskie, z takimi jasnymi pasami, a wokół źrenicy natomist są takie złoto-zgniło-zielone :P


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Brak piegów.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Tu mi ciężko ocenić skóra na moim ciele jest jasna, taka nieco żółta jakby, a na twarzy... jasna, blada, taka jakby beżowa, policzki mi się rumienią na różowy kolor czasem.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Bardzo długo farbuję, ciężko określić, w każdym razie ciemny blond chyba, ciepłe refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? ??? Mocno wyblakła czerwień, podchodząca pod róż -nie wiem jak to wytłumaczyć


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czerwony, dojrzała zieleń, błękit, żółć, jasne szarości - z pewnością nie czernie, biele i ogólnie ciemne kolory.

podpowie ktoś jakim typem urody jestem??? Jakby cos było niezrozumiałe, lub zbyt pokręcone postaram się dokładniej napisać
kociekotka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 17:54   #1326
cute-poison
Raczkowanie
 
Avatar cute-poison
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Podbijam i proszę o pomoc. Opis mojej cery znajduje się w poście nr #1299.
__________________
- - - APARATKA - - -
13 maja 2008 (góra)
25 czerwca 2008 (dół)

Edytowane przez cute-poison
Czas edycji: 2008-09-10 o 18:31
cute-poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:21   #1327
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomóżcie dziewczyny, zupełnie nie wiem jakim typem jestem, wacham się między lato - wiosna

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie ciężko, najpierw na czerwono, dopiero potem po 1-2 dniach brazowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam zielono-błekitne oczy, mają ciemniejszą obwódke. Rzesy w kolorze jasnego brazu, na końcach i przy powiece zupełnie niewidoczne. Brwi ciemniejsze od rzes ale napewno nie jest to zdecydowany mocny kolor.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Są złoto-brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera ma jasny odcień, zdecydowanie różowy. Rumienię się na intenywną czerwień.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny blond, z naturalnymi refleksami we wszystkich odcieniach blondu prawie.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust pośredni, raczej jasny, delikatny koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Cięzko mi na to pyanie odpowiedzieć. Na pewno dobrze czuję się w kolorze czerwonym, białym i różnych jego postaciach. Nie lubię kolorów rozmytych, niewyraźnych, wolę mocne, zdecydowane.

EDIT: Pierwsze zdjęcie jest zrobione w lato, gdy byłam opalona. Drugie bez lampy zimą, bez opalenizny.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (98,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (74,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (63,3 KB, 14 załadowań)
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2008-09-11 o 09:23 Powód: dopisek
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 09:29   #1328
rusalkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 46
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

W testach najczęściej wychodzi mi wiosna, ale pare cech przypisanych do wiosny się ie zgadza tj. szaroniebieskie oczy i opalenizna. Może macie więcej doświadczenia niż ja i cos mi doradzicie z góry dziekuję
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
zanim zaczęłam stosować filtry opalałam się na różowo po czym skóra ciemniała, teraz opalenizna od razu staje się złocista, jasno brązowa- i to chyba szczyt moich możliwości ponieważ nigdy nie byłam opalona na ciemny brąz, opalam się wolno

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
kolor oczu szaroniebieski, tęczowka ma nieznacznie ciemniejszą obwódkę- jakby szarą? i żóltawe plamki, rzęsy i brwi ciemne, wyraźne zwłaszcza brwi

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera na twarzy jest dobrze ukrwiona i ma odcień różowy z różowymi rumieńcami, reszta ciała ma żółty odcień

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
brązowe, chyba maja złotawe refleksy w słońcu, jako dziecko byłam blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
trudno określić, raczej normalny- ani za blady ani zbyt intensywny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
zdecydowanie nie lubię czarnego, bordo, ciemnego fioletu, lubię brązy i pokrewne
rusalkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:24   #1329
ulciak85
Raczkowanie
 
Avatar ulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 111
GG do ulciak85
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mogę prosić o analizę dla "takiej osoby ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opala się ciężko i najpierw na czerwono. Brązowieje na złotawo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy piwne, ciemne z jasnymi plamkami, jasna obwódka tęczówki i jasna oprawa oczu.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

W młodości tak, teraz nie (57 lat)

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna, można by powiedzieć, że prawie porcelanowa, czerwone rumieńce.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Ciemny blond - mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Blado różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Dobrze: brąz, szary, czerwony, granat.
Źle: biel, żółty, róż.


Dziękuję z góry
ulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 15:34   #1330
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieję, że pomożecie mi określić jaki mam typ urody.

  1. Ciężko się opalam (na czerwono, a po kilku dniach skóra brązowieje), ale opalenizna ma ciepłą złocisto – brązową barwę.
  2. Mam brązowe oczy (w słońcu zielonkawe), które są otoczone ciemną, szarą obwódką. Oprawa oczu jest raczej jasna.
  3. Mam złotawe piegi.
  4. Mam jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu. Rumienię się na kolor czerwony.
  5. W dzieciństwie byłam blondynką, a teraz mam ciemniejsze włosy (mysie, popielate, ciemny blond).
  6. Brązowy, żółty, zielony. Raczej wyraziste kolory.


Przypominam się. I dodaję fotki.

Edytowane przez sylwusia3688
Czas edycji: 2008-10-19 o 12:13
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:05   #1331
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Exclamation Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie szybko, na ciemno- czekoladke(gdy posiedze dlugo), ale czesto wygladam jakbym byla brudna w niektorych miejscach

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy ciemny braz, oprawa oczu, brwi- braz, czasami polyskuja na rudo- rzesy cienkie i krotkie

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Duuzo piegow od zawsze, brazowe "__)


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Rumienie sie na czerowno, odcien skory (gdy sie nie opalam) to normalny roz ?, lekko brazowy- sama nie wiem ;/


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor wlosow to brazowy, czesto siwe wlosy, gdy nie farbowane wydaje mi sie, ze wlosy,, bez zycia- troszku popielate,,

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

kolor ust rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czuje sie dobrze w czarnym, brazie, olowkowym i niebieskim pomieszanym z zielonym(lazurowy?- nie znam sie na kolorach ) No i jeszcze w fiolecie


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Bardzo prosze o moja analize, moge podeslac zdjecie jesli bedzie potrzebne
ps, mysle, ze jestem zima no ale nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99.jpg (69,0 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2008-09-28 o 18:48
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 18:41   #1332
justi240179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[quote=likap;4749177]a ja?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko .ale najpierw na czewono a po paru dniach jest jasny brąz.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone z szarą obwodkąbez plamek.brwi i rzęsy jasne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe
piegow brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna chlodna.rumienie sie na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

jako dziecko mialam blond a potem zciemniały na taki mysi,ciemny blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasno rózowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

fiolet taki średni,czerwień,szary chyba .sama nie wiem to zależy od odcienia

doradzcie
justi240179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:56   #1333
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o moja analize, moge podeslac zdjecie jesli bedzie potrzebne
ps, mysle, ze jestem zima no ale nie wiem
zdecydowanie jestes Jesienią a piegi masz naprawde przeurocze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 22:20   #1334
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Cool Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
zdecydowanie jestes Jesienią a piegi masz naprawde przeurocze
Hej dzieki, sadzilam- w sumie bylam pewna, ze ejstem zima ;/ eh no skoro tak mowisz,,, moze w sumie jedno zdjecie nie wystarczylo, ale dziekuje, poczytam sobie, Ogolnie to na nic mi przydatna ta analiza, chcialam poprostu wiedziec dziekuje
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 08:26   #1335
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A mi pomozecie?

1. Jak się opalasz - najpierw na rozowo\czerwono, potem ta czerwien schodzi i opalenizna ma kolor taki troche jakby bezowy, odcien dosc cieply

2. Kolor oczu - niebieskie, dosc ciemne; oprawa oczu - rzesy ciemne, brwi jasniejsze, ogolnie dosc ciemna

3. Piegi - nie ma

4. Cera - ogolnie jasna, wrecz blada, miejscami widac naczynka; rumienie sie na ciemny roz;>


5. Naturalny kolor włosów - jasny\sredni blond ze zlotymi przeblyskami, takie jakby naturalne pasemka w roznych odcieniach blondu


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny roz, koralowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuje sie w czarnym, bordowym, szarym, w brazach i ogolnie kolorach jakby przybrudzonych, stonowanych, nie przepadam za biela i neonowymi kolorkami.
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:16   #1336
marta64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze o analize

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw taki kolor jakby brudny (chyba to jest przykurzony), czasem jak za mocno posiedze robi sie taki czerwono brazowy a potem juz pod wieczor ladnie brazowieje i dlugo sie trzyma

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Brązowe z ciemniejszą obwódką, kolor raczej czysty tylko przy zrenicy jest odrobine ciemniejszy. Brwi i rzęsy czarne

3. Piegi

Nie mam i nigdy nie mialam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jasny ale po lecie trudno to ocenic . Teraz jest taki lekko zolty, ale w zime taki bardziej blady bialy (moze szarawy?), ale nie taki transparentny. Rumienie sie raczej na taki ciemny przyblakniety roz (ale zadko wychodza mi rumience)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Drugie trudne pytanie poniewaz swo nat kolor wloso widzialam ostatnio chyba z 8 lat temu . Jak bylam mlodsza to mialam ciemnie wlosy ale w swietle widac bylo jakby byly takie platynowe lub lekko popielate i wygladaly wtedy na jasne. Teraz jak patrze na odrosty to widze braz z polyskiem takim mysio popielatym

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki przyblakniety ciemny roz

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze sie czuje w kolorze czarnym, bialym, rozowym, niebieskim, chyba bordowy, bezowy. Napewno zle mi jest w czerwonym, i ciemnym zielonym.

Dziekuje
marta64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:24   #1337
marta64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze o analize

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw taki kolor jakby brudny (chyba to jest przykurzony), czasem jak za mocno posiedze robi sie taki czerwono brazowy a potem juz pod wieczor ladnie brazowieje i dlugo sie trzyma

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Brązowe z ciemniejszą obwódką, kolor raczej czysty tylko przy zrenicy jest odrobine ciemniejszy. Brwi i rzęsy czarne

3. Piegi

Nie mam i nigdy nie mialam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jasny ale po lecie trudno to ocenic . Teraz jest taki lekko zolty, ale w zime taki bardziej blady bialy (moze szarawy?), ale nie taki transparentny. Rumienie sie raczej na taki ciemny przyblakniety roz (ale zadko wychodza mi rumience)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Drugie trudne pytanie poniewaz swo nat kolor wloso widzialam ostatnio chyba z 8 lat temu . Jak bylam mlodsza to mialam ciemnie wlosy ale w swietle widac bylo jakby byly takie platynowe lub lekko popielate i wygladaly wtedy na jasne. Teraz jak patrze na odrosty to widze braz z polyskiem takim mysio popielatym

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki przyblakniety ciemny roz

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze sie czuje w kolorze czarnym, bialym, rozowym, niebieskim, chyba bordowy, bezowy. Napewno zle mi jest w czerwonym, i ciemnym zielonym.

Dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 024.jpg (115,2 KB, 30 załadowań)
marta64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:00   #1338
littlepeach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Albo w ogóle albo od razu na jasny brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy stalowoniebieskie- są ciemno niebieskie ale maja w sobie odcień szary również. Tęczówki mają wyraźną ciemniejsza obwódkę, kolor czysty. Oprawa taka średnia ani nie za ciemna ale nie tez taka jasna w ciemnych włosach bez makijażu mogę wyjść i nie straszyć

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

W ogóle..

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Chłodny.. baardzo jasna karnacja taka porcelanowa ale ma w sobie odrobinę różu.. różana a zimą lekko niebieskawa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Ciemny blond taki bardziej mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Wyraźne takie róż/koralowe. W porównaniu z innymi są ciemne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Dobrze:czarny, biały, cytrynka, jasny żółty, jasny róż- to zdecydowanie, fioletowy (ciemny i jasny), ciemny róż

Źle- brąz, pomarańcz ostry, i ciepłe kolory też nie za bardzo



Dziękuję z góry za analizę ;**
littlepeach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:01   #1339
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A mi pomozecie? Tym razem dodaje zdjecie, swiezo zrobione;]

1. Jak się opalasz - najpierw na rozowo\czerwono, potem ta czerwien schodzi i opalenizna ma kolor taki troche jakby bezowy, odcien dosc cieply

2. Kolor oczu - niebieskie, dosc ciemne; oprawa oczu - rzesy ciemne, brwi jasniejsze, ogolnie dosc ciemna

3. Piegi - nie ma

4. Cera - ogolnie jasna, wrecz blada, miejscami widac naczynka; rumienie sie na ciemny roz;>


5. Naturalny kolor włosów - jasny\sredni blond ze zlotymi przeblyskami, takie jakby naturalne pasemka w roznych odcieniach blondu


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny roz, koralowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuje sie w czarnym, bordowym, szarym, w brazach i ogolnie kolorach jakby przybrudzonych, stonowanych, nie przepadam za biela i neonowymi kolorkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moi1.jpg (53,3 KB, 16 załadowań)
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 18:11   #1340
Conga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę o analizę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


Opalam się szybko najpierw na czerwono potem opalenizna napiera złotawo br brązowawego koloru.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy piwne z ciemniejszą obwódką i widać plamki. Oprawa oczu czarna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


Cerę mam jasną rzadko się rumienię, a jeżeli już to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond ze złotymi przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Koralowo-różowe.

W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze: czerwony, brązowy, zielony(zgniły), żółty słoneczny, szary różowy.ceglasty, bezowy
Źle: biały, zimny zielony, niebieski, czarny,

Dziękuję za pomoc
Conga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:46   #1341
marta64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czy juz nikt tym tematem sie nie intereuje??
marta64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:33   #1342
4YOU
Przyczajenie
 
Avatar 4YOU
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: USA, CT
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też bym prosiła o analizę mojego typu urody. Niektórzy mówią że jestem wiosna inni jesień. Robiąc test ze srebrem i złotem nie potrafię odpowiedzieć jednoznacznie który kolor podkreśla moją urodę a który tłumi (pewnie dlatego że bardzo lubię srebro a złota nieznoszę). W dzieciństwie byłam jaśniutka blondyneczką bez piegów teraz kolor włosów sie zmienił i w wieku 6 lat pojawiły się piegi.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się powoli, najpierw na czerwono z czasem opalenizna brązowieje. Dodatkowo pojawiają się drobniutkie piegi na przedramionach i kolanach, z czasem jak blednie opalenizna znikają. Nie bardzo potrafię powiedzieć jaki odcień przybiera opalenizna

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana

Oczy mam niebieskie czasami jakby stalowe z ciemniejszą obwódką. Oprawa oczu praktycznie nie widoczna brwi bardzo jasne dlatego przyciemniam henna, rzęsy w kolorze włosów z jasnymi końcówkami

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi mam na twarzy dużżoo jakby rudo-złote raczej ciepłe. Mam też sporo znamion chyba w ciepłym kolorze


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Trudno mi powiedzieć jaki ma kolor cera raczej jasna. Ogólnie wygląda na żółtawą, rumienię się czasami na czerwono może na różowo sama nie wiem :\


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jako dziecko byłam jaśniutką blondynką z wiekiem kolor uległ przyciemnieniu na taki nijaki trochę mysi niby ciemny blond z rudym połyskiem w słońcu, latem zawsze mam jaśniejsze pasemka, zimą włosy ciemnieją

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta dość jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Podobają mi się różne kolory nie wiem czy mi w nich dobrze ale jak lubię to chętnie noszę. Są to czekoladowe brązy, granatowy ale nie za ciemny, wyraziste zielenie, ecri, kolor jeansu niebieskiego pięknie podkreśla kolor mojej tęczówki jakby dodaje oczom blasku i intensywności, także szarości ale jasne. Dobrze sie czuję w czerni chociaż wyglądam blado. Nie lubię natomiast czerwieni

To chyba tyle by było z moich obserwacji Bardzo proszę o analizę.
Dodam jeszcze że kolor włosów jest naturalny, tylko różni się w zależności od padania światła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy1.jpg (7,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (2,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (9,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (15,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piegi.jpg (4,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg znamiona.jpg (7,1 KB, 17 załadowań)
__________________
23 Feb 2006


Edytowane przez 4YOU
Czas edycji: 2008-10-06 o 16:22 Powód: Więcej fotek dla ułatwienia analizy
4YOU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:43   #1343
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Z opalaniem idzie mi dość ciężko, najpierw opala mi się nos na mocną czerwień, później długo, długo nic i reszta ciała na czerwono, z czasem blednie, brązowieje, a później schodzi skóra.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor moich oczu to ciemny brąz, obwódka jakby szaro-granatowa, ale to po mocnym przyjrzeniu się. Oprawa oczu.. raczej ciemna, rzęsy czarne, brwi troszkę z wiekiem płowieją choć nadal są ciemne.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie posiadam, za to całe ciało mam w pieprzykach brązowych, nowe są bledsze, o kolorze toffi, z czasem ciemnieją.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cerę mam jasną, szarą, czasami robi na mnie wrażenie przezroczystej. Do tego czerwony nos i szaro-zielono-fioletowe woreczki pod oczami Jeśli się rumienię to na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Za dzieciaka byłam bardzo jasną blondynką, teraz zrobiły się takie bez wyrazu, bardziej mysie, choć nadal pozostają blond (czasem wydają mi się zielone). W lecie pod wpływem słońca rozjaśniają się do baaardzo jasnego, niektórzy twierdzą, że wręcz do blondu graniczącego z białym jednak latem ten kolor jest ciepły, głęboką zimą nabiera zimnego odcienia.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciemny róż, odcień bardziej ciepły (ciężko mi w tej chwili określić, bo mi zimno i lekko sinieją ) ale na ogół jest to ciemny róż w pograniczu z lekką czerwienią
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w wielu kolorach, może dlatego, że je po prostu lubię. U mnie w szafie można znaleźć wszelkie zielenie, żółcie, pomarańcze, brązy, czerwienie, znajdę troszkę czerni, popielu, ostatnio zagościł fiolet. Kolory, których staram się unikać to biały, a okropnie się czuję w miodowym. Brak u mnie niebieskiego, granatów, ale może dlatego, że ich po prostu nie lubię. Ubieram się w te kolory, które lubię, stąd problem z tym pytaniem.. wiem tylko jedno - źle czuję się w miodowym!

bardzo proszę o określenie mojego typu urody, z góry dziękuję
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:51   #1344
cute-poison
Raczkowanie
 
Avatar cute-poison
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Truskawkowa, od czego zależy to komu odpowiesz? Dlaczego odpowiedziałaś akurat agacie661? Czy ten ktoś musi Cię czymś zauroczyć? Nie rozumiem.
__________________
- - - APARATKA - - -
13 maja 2008 (góra)
25 czerwca 2008 (dół)
cute-poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:34   #1345
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ponownie prosze o moja analize...post na poprzedniej stronie
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 22:57   #1346
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

No to ja też spróbuję...

W każdym razie:

1. Opalam się wyjątkowo ciężko, musze dłuuuuuugo się opalać, żeby było coś widać, najpierw zawsze na rózowo, potem odcien jest taki chłodny brąz/beż. Opalenizna schodzi szybko i nigdy w życiu nie udało mi się opalić mocno, każdego lata jestem blada.

2. Kolor oczu: niebieskie (nie umiem stwierdzić, czy czysty niebieski czy szarawy), z ciemną obwódką wokół i złotawo-żółtawymi plamkami.
Brwi czarne (nie brązowe), tak samo rzęsy

3. Piegów nie posiadam

4. Cera koloru blado-rózowego, zwłaszcza nos

5. Włosy: ciemny brąz, ze złotawymi przebłyskami, zwłaszcza w słońcu

6. Usta jasne, bladoróżowe

7. Lubię kolory czyste, mocne, zdecydowane. Maziaste, brudne, nieokreślone wręcz mnie drażnią. Uwielbiam biel, czern, czerwien, mocny róż, granat; żle się czuje w zieleni i szarościach, bordo, pomaranczowym

Test złota/srebra wypada zdecydowanie lepiej w kierunku srebra

Ponoć jestem zimą...


Z powodu tego, że ktoś napędził mi stracha w związku z faktem, że zamieściłam swoje zdjęcie w Sieci (czyli w tym wątku) , postanowiłam je usunąć, jednocześnie rezygnując z czekania na pomoc w okresleniu swojego typu kolorystycznego.
Ponieważ nie doczekałam się odpowiedzi i nikt nie odniósł sie do mojej fotografii, nie spowoduje to zburzenia logiki wypowiedzi w wątku i mam nadzieję, że to uchroni mnie przed banem.

Edytowane przez edynka
Czas edycji: 2008-10-05 o 17:57
edynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:30   #1347
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też chciałabym się dowiedzieć jakim jestem typem urody.Mam jasną, lekko brzoskwiniową cerę, bardzo ciemne oczy.Mam kilka piegów.Moje włosy to mysi, szary brąz.Cerę mam raczej suchą.Jak myslicie jakim mogę być typem urody??
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 15:47   #1348
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ok,jak widac jednak nikt sie nie interesuje tym tematem, a szkoda, bo wiele osob na pewno byloby zadowolone, znajac swoj typ. Niestety nie kazdy umie go okreslic, a ci, co umieja, to olewaja Przykro troche. Moze jeszcze ktos zauwazy ile osob ladnie prosi o pomoc
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 16:12   #1349
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez cute-poison Pokaż wiadomość
Truskawkowa, od czego zależy to komu odpowiesz? Dlaczego odpowiedziałaś akurat agacie661? Czy ten ktoś musi Cię czymś zauroczyć? Nie rozumiem.
Cytat:
Napisane przez sheala Pokaż wiadomość
Ok,jak widac jednak nikt sie nie interesuje tym tematem, a szkoda, bo wiele osob na pewno byloby zadowolone, znajac swoj typ. Niestety nie kazdy umie go okreslic, a ci, co umieja, to olewaja Przykro troche. Moze jeszcze ktos zauwazy ile osob ladnie prosi o pomoc
przykra jest troche Wasza roszczeniowa postawa wzgledem mnie

wypowiadanie sie w tym watku nie jest moim obowiazkiem, jestem moderatorem fryzjerskiego i tam mam swoją "robotę", jak mam czas to zagladam do wątku i wypowiadam sie na szybko, gdy co do konkretnej osoby nie mam watpliwosci(wkleila dobre zdjecie, porzadnie się opisala, wydaje sie typowa Wiosna/Latem/Zima/Jesienia)

analiza przez Internet, bez zobaczenia kogos na zywo i przykladania kolorowych chust czesto jest zupelnie bezsensowna i moze przyniesc wiecej szkod niz pożytku, bo wprowadza w bład.

nie mam ostatnio prawie czasu na nic, to, ze jestem online, to nie znaczy, ze sie nudze i olewam wątki.

troche wyrozumialosci

postaram sie w najblizszym czasie nadrobic zaleglosci, ale od razu mowie, ze olewam i nie czytam postow bez zdjec albo z kiepskimi fotami z makijazem nie nadajacymi sie do oceny

zajrzyjcie do watkow z analizami, w ktorych sie wypowiadalam, pisalam tam jak zrobic sobie taka analize w domu, jest 1000x skuteczniejsza niz takie "strzelanie" przy kiepskim opisie i zdjeciach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:36   #1350
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hmm, zeby nie bylo niedopowiedzen - to nie jest jakis atak na Ciebie, truskawko(wawiosno;> ). Po prostu ogolnie, chociaz mniej-wiecej, ktokolwiek moglby sprobowac okreslic. Niemniej jednak sorry w takim razie. Po prostu sporo osob tu liczylo na pomoc, moze jeszcze ktos sie znajdzie, kto ma wiecej czasu i umie dobrze strzelac.
pozdrawiam
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.